>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2020 / 2021

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj nic odkrywczego nie napiszę. Zgadzam się ze wszystkimi wyżej i również zagram Mińsk, bo Stołeczni nie są dzisiaj tak wielkim faworytem jak to widzą bukmacherzy. Kurs ~1,48 na gospodarzy wygląda ja jakaś podpucha. Zdarzenie dodaję tylko dla zachowania bilansu w temacie. Poza tym fajnie wygląda kurs na co najmniej dwie bramki Mińska ze zwrotem. Białorusini ostatnio dwóch bramek nie strzelili pod koniec listopada w meczu z CSKA.

❌ Dynamo Mińsk ML @3,65 3/10 Unibet
❌ Mińsk powyżej 2.0 bramki @2,20 4/10


Moją uwagę przykuł też typ sunxl sunxl na powyżej 1,5 bramki Mińska i Magnitki. Prawdopodobieństwo jest duże i kurs bardzo dobry, ale rzuciłem okiem na H2H między Omsk - Matellurg i tam w ostatnich jedenastu bezpośrednich spotkaniach tylko dwukrotnie obie drużyny strzeliły co najmniej dwie bramki. Ja akurat jestem w sporym stopniu zwolennikiem posiłkowania się statystyką, bo jestem zdania, że nie bierze się ona z niczego, więc odpuszczam ostatecznie to AKO. Jako, że jest to ważny mecz dla obu drużyn, bo w jego wyniku w niedalekiej przyszłości może się zmienić sytuacja w czubie tabeli to bardziej przemawia do mnie opcja poniżej. Jej również nie jestem pewien, bo Avangard sporo traci ostatnio, ale spróbuję.

❌ Powyżej 1,5 bramki Mińska & Poniżej 2,5 bramki Metallurga @2,35 3/10 Unibet
❌ Remis w Omsku @4,20 1/10 Unibet

+45,41

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Do propozycji T twinkle odniosę się, później, bo już zabrakło mi czasu.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +12
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Kilka słów tylko jeszcze o typie na over 1.5 bramki, głównie Magnitogorska - przyjmując że na Mińsk mamy 1.60 w singlu, to w kombo na Magnitogorsk wychodzi nam 1.76 (przy 1.45 normalnie). Patrząc na ostatnie 5 spotkań między tymi drużynami rozgrywanych w Omsku mamy tylko 2 przypadki kiedy Omsk stracił 2 gole (i tylko dwa) - kolejno 1/2/2/1/0. Czyli przy kursie 1.76 (a jeszcze podatek) statystyka 40%, a te co weszły to na granicy błędu. Dodatkowo, jeden z meczów (2019) z 2 bramkami Magnitogorska był z drugim golem strzelonym przy 1-3 w ostatniej minucie (pewnie już z wycofanym bramkarzem). Tak więc o ile te 2 bramki może wydawać się typem jak najbardziej w zasięgu (oczywiście może paść i więcej niż dwie i się nie zdziwię) to ryzyko kursowe chyba jednak trochę nieadekwatne, tym bardziej że aktualnie Magnitka strzela na wyjazdach średnio 2.66 bramki, a Omsk traci u siebie 1.95 bramki na mecz. Po analizie, ja ten typ odpuszczam, ale mam nadzieję że wejdzie tym co zagrali :)
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Kilka słów tylko jeszcze o typie na over 1.5 bramki, głównie Magnitogorska - przyjmując że na Mińsk mamy 1.60 w singlu, to w kombo na Magnitogorsk wychodzi nam 1.76 (przy 1.45 normalnie). Patrząc na ostatnie 5 spotkań między tymi drużynami rozgrywanych w Omsku mamy tylko 2 przypadki kiedy Omsk stracił 2 gole (i tylko dwa) - kolejno 1/2/2/1/0. Czyli przy kursie 1.76 (a jeszcze podatek) statystyka 40%, a te co weszły to na granicy błędu. Dodatkowo, jeden z meczów (2019) z 2 bramkami Magnitogorska był z drugim golem strzelonym przy 1-3 w ostatniej minucie (pewnie już z wycofanym bramkarzem). Tak więc o ile te 2 bramki może wydawać się typem jak najbardziej w zasięgu (oczywiście może paść i więcej niż dwie i się nie zdziwię) to ryzyko kursowe chyba jednak trochę nieadekwatne, tym bardziej że aktualnie Magnitka strzela na wyjazdach średnio 2.66 bramki, a Omsk traci u siebie 1.95 bramki na mecz. Po analizie, ja ten typ odpuszczam, ale mam nadzieję że wejdzie tym co zagrali :)
Nie wiem, co Ty masz z tymi niskimi kursami od wczoraj, statystycznie procentami chcesz tutaj zakwestionować czyjś typ i co to ma na celu, ale to jest BOOST, a więc bierzemy wszystko w całość. Na ten moment jeżeli złożymy AKO z tych dwóch zdarzeń w Fortunie wychodzi 2.32, a jak ktoś pobierze BOOST z Fortuny ma 2.82, więc mamy o 0.5 podniesiony kurs, co samo w sobie jest już value. Tak jak pisałem w tekście ja na h2h rzadko kiedy patrzę, biorę to pod uwagę, ale nie jest to dla mnie główny wyznacznik, bo drużyny się zmieniają co sezon i w jego trakcie też. Każdy analizuje na swój sposób, a ja głównie bazuje na tym co oglądam w transmisjach, składach i na swoim przeczuciu. Severstal również ma beznadziejne h2h z Avangardem a udało się trafić ciekawe kursy, gdzie zdobyli nawet 3 bramki i walczyli do samego końca o wygraną przedwczoraj w Bałaszycha.

Każdy ma swój styl typowania. Ja lubię jednego dnia zaatakować singla około 3.00 i do tego AKO, gdzie przy jednym trafionym kuponie mam zysk. Czasami dołożę jeszcze jeden kupon, jeżeli widzi się spore szanse na sukces tak jak to było w czwartek, ale to już jest moja sprawa. Nie lubię jak ktoś publicznie stara się na siłę udowodnić, że proponowany typ przez kogoś nie opłaca się grać. Całe szczęście, że każdy czytelnik na tym forum ma swój rozum i czytając czyjąś analizę sam może ocenić, co chciałby pograć lub pobrać do swojego kuponu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +103
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Ale gdzie ja napisałem że coś kwestionuję? Piszesz że każdy analizuje na swój sposób i dokładnie własnie to robię. Ty przeanalizowałeś sobie że warto ten typ zagrać, mi wyszło inaczej, gdzie problem? Forum czytają różni ludzie, jedni korzystają z jednych analiz, drudzy z innych, trzeci nie korzystają wcale. Chyba nie chodzi o to, żeby szukać tylko i wyłącznie potwierdzenia typów które ktoś tutaj wrzuci, nie? Nie wiem czy się komuś opłaca typ zagrać czy nie, bo to nie moja sprawa, ale forum służy również do wrzucania przeciwstawnych opinii, ja nie mam nic przeciwko jeżeli ktoś zakwestionuje typ który ja podaję (czyli gram). A akurat to co napisałem wczoraj nie ma nic wspólnego z analizą dzisiejszego kombo. Pozdrawiam.

Edit: sam typowałem np wygraną z overem Spartaka w Czelabińsku, gdzie na 11 ostatnich meczów weszło to zaledwie 2x, więc "procenty" zaprzeczały temu typowi. Kiedy podpieram się statystyką to podpieram, kiedy uważam że nie warto, to tego nie robię, czasami gram na czuja, różnie bywa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +63
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❗❗❗

Co do propozycji T twinkle dotyczącej wprowadzenia minimalnego pułapu kursowego widzę w tym rozwiązaniu więcej minusów niż plusów.

Najważniejszą według mnie wadą jest to, że pomysł który ma na celu poprawić jakość podawanych tutaj typów może ją zmniejszyć. W jaki sposób? Jeśli użytkownik będzie chciał się podzielić kursem 1,35 który nie będzie się kwalifikował może postanowić zamieścić zdarzenie bardziej ryzykowne z wyższym kursem do którego nie jest tak bardzo przekonany, ale mimo wszystko chce się podzielić swoimi przemyśleniami. W sytuacji kiedy bardziej ryzykowny typ nie wejdzie, a niższy kurs tak to frustracja może zniechęcić autora do dalszego udzielania się na forum.

Kolejny minusem jest dyskryminacja osób, których taktyka gry opiera się na składaniu AKO z dwóch lub trzech zdarzeń o kursach rzędu 1,3 - 1,5. Sam czasami lubię tak zagrać. Nikt kto "specjalizuje" się w grze niskimi kursami nie zdoła z dnia na dzień zmienić sposobu gry i usilne próby wyszukiwania wysokich kursów mogą skończyć się może nie tragicznie, ale z pewnością nie będzie to szczęśliwe zakończenie.

Kolejny punkt to różnica kursów u poszczególnych bukmacherów. Ten akapit można w sumie uznać niejako za plus, bo każdy starał by się wyszukiwać najwyższe kursy na dane zdarzenie. Jednak w Polsce mamy ograniczone pole działania pod tym względem.

Jedynym plusem jaki udało mi się odnaleźć jest możliwość dostrzeżenia ciekawych zdarzeń, których własnoręcznie nie udało nam się odszukać lub na które samodzielnie nie wpadliśmy.

Podsumowując: Narzucony limit wysokości kursu może okazać się szkodliwy dla forum i samych użytkowników. Każdy powinien kierować się swoim rozumem / taktyką w doborze typów. Organizacyjnie również byłoby to trudne do zrealizowania. Jakie kryteria brać pod uwagę ustalając limit? Czy uwzględniać podatek? Limit tylko na single, czy również na AKO? Jeśli w obu przypadkach - pytanie - czy taki sam? Upilnowanie tych zasad również przysporzyło by wiele trudności.

Osobiście nie mam nic przeciwko tym, którzy grają "niskie kursy". Jestem zwolennikiem tych rzędu 1,8 - 2,5 i wyższych, ale w AKO zdarzają się czasami nawet 1,25. Rzadko, ale jednak. Jeśli czytam analizę na forum, analizuję zawarte w niej informacje i jeśli się zgadzam z tokiem rozumowania autora i kurs według mnie jest przyzwoity to gram. Jeśli nie - nie gram. Wartościowe typy mozna znaleźć zarówno pośród wysokich jak i niskich kursów.

Jeśli ktoś ma coś do dodania lub się z czymś nie zgadza to zapraszam do dyskusji. Przyznam, że post został napisany pod presją czasu, więc coś mogło mi umknąć.
 
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Nie wiem czy do końca zrozumielismy się odnośnie tego "pułapu kursowego". Ja nie mam nic przeciwko niskim kursom, graniu ich w AKO (sam też to robię) czy graniu w singlach jeżeli komuś się to podoba czy opłaca. Chodziło mi wyłącznie o to - i piszę to oczywiście tylko we własnym imieniu - że analizy wyższych kursów są wartościowsze, bo z samej definicji stają w kontrze do bukmachera który te kursy wystawia.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Nie wiem czy do końca zrozumielismy się odnośnie tego "pułapu kursowego". Ja nie mam nic przeciwko niskim kursom, graniu ich w AKO (sam też to robię) czy graniu w singlach jeżeli komuś się to podoba czy opłaca. Chodziło mi wyłącznie o to - i piszę to oczywiście tylko we własnym imieniu - że analizy wyższych kursów są wartościowsze, bo z samej definicji stają w kontrze do bukmachera który te kursy wystawia.
No to nie do końca się zrozumieliśmy. Tutaj przyznam Ci rację. Jeśli chodzi o uzasadnienia to przykładowo: jeśli CSKA jest w dobrej formie to nie ma większego sensu dogłębnie analizować, czy jest w stanie wygrać ze słabo dysponowanym Amurem. W przeciwieństwie do sytuacji kiedy oba zespoły są w podobnej formie lub celujemy w zwycięstwo underdoga. Wtedy dobre uzasadnienie jest na wagę złota.

Faktycznie teraz widzę. Pewnie chodziło Ci o to, że obejdzie się bez rozpisywania się nie wiadomo jak na temat zdarzeń o niskich kursach, a lepiej sie skupić na uzasadnieniu bardziej ryzykownych typów.

A może ustalić jakiś odgórny limit kursowy powyżej którego wrzucamy swoje pomysły i przewidywania (bo chyba takich podpowiedzi szukają ludzie przeglądający fora), żeby siłą tego działu były analizy niekoniecznie pokrywające się z przewidywaniami bukmacherów?
 
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
No to nie do końca się zrozumieliśmy. Tutaj przyznam Ci rację. Jeśli chodzi o uzasadnienia to przykładowo: jeśli CSKA jest w dobrej formie to nie ma większego sensu dogłębnie analizować, czy jest w stanie wygrać ze słabo dysponowanym Amurem. W przeciwieństwie do sytuacji kiedy oba zespoły są w podobnej formie lub celujemy w zwycięstwo underdoga. Wtedy dobre uzasadnienie jest na wagę złota.

Faktycznie teraz widzę. Pewnie chodziło Ci o to, że obejdzie się bez rozpisywania się nie wiadomo jak na temat zdarzeń o niskich kursach, a lepiej sie skupić na uzasadnieniu bardziej ryzykownych typów.
Dokładnie.

Natomiast bardzo wartościową analizą może być to, dlaczego NIE grać CSKA ze słabym Amurem po kursie 1.30, jeżeli ktoś widzi ku temu przesłanki.
 
Ostatnia edycja:
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Mam nadzieję że nikt grubo na Mińsk dziś nie grał.. Moje przewidywania co do boostera się nie sprawdziły, bo Magnitka jednak 2 bramki zdobyła, a jak to zwykle bywa, zakład położył tragicznie słaby w ofensywie dziś Mińsk (trzeba jednak oddać Rosjanom że bardzo mądrze grali w osłabieniach, ciągłym pressingiem, nie stanęli w centralnej strefie i nie dali swobodnie rozgrywać krążka, a przez to Mińsk nie mógł dojść do spokojnej pozycij strzeleckiej).
Mi pozostaje tylko żałować że skupiłem się na meczu w Moskwie, odpuszczając mecz w Rydze, bo tam akurat tak jak zakładałem. Życie :(
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Kilka słów tylko jeszcze o typie na over 1.5 bramki, głównie Magnitogorska - przyjmując że na Mińsk mamy 1.60 w singlu, to w kombo na Magnitogorsk wychodzi nam 1.76 (przy 1.45 normalnie). Patrząc na ostatnie 5 spotkań między tymi drużynami rozgrywanych w Omsku mamy tylko 2 przypadki kiedy Omsk stracił 2 gole (i tylko dwa) - kolejno 1/2/2/1/0. Czyli przy kursie 1.76 (a jeszcze podatek) statystyka 40%, a te co weszły to na granicy błędu. Dodatkowo, jeden z meczów (2019) z 2 bramkami Magnitogorska był z drugim golem strzelonym przy 1-3 w ostatniej minucie (pewnie już z wycofanym bramkarzem). Tak więc o ile te 2 bramki może wydawać się typem jak najbardziej w zasięgu (oczywiście może paść i więcej niż dwie i się nie zdziwię) to ryzyko kursowe chyba jednak trochę nieadekwatne, tym bardziej że aktualnie Magnitka strzela na wyjazdach średnio 2.66 bramki, a Omsk traci u siebie 1.95 bramki na mecz. Po analizie, ja ten typ odpuszczam, ale mam nadzieję że wejdzie tym co zagrali :)
No i taka jest właśnie statystyka i wyliczanie ryzyka kursowego, a sport pisze własne scenariusze :) Magnitka zdobyła dwa gole na tafli Avangardu, gdzie h2h mało na to wskazywało i kurs na to zdarzenie niby się nie opłacał, ale na Mińsk się za to opłacał, tyle tylko, że pierwszy raz od 2015 roku na tafli Dynama nie potrafiło strzelić dwóch bramek. Na końcu liczy się jednak to co jest zielone ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Jedna uwaga - wg mnie h2h Magnitki nie wskazywało "mało" na zdobycie dwóch bramek. Wskazywało 40% z pięciu ostatnich spotkań. Czy to jest mało, czy dużo, to jest pojęcie względne. Ale odnosząc to do kursu (1.76 nie licząc podatku i to w dublu, gdzie ryzyko rośnie), dalej stoję na stanowisku, że nie było w tym value. To że nie wszedł Mińsk, to nie jest specjalnie dziwne, chociaż statystycznie wejść powinien. Gdyby zawsze wchodziło to co statystycznie wejść powinno, bylibyśmy milionerami. Statystyka to tylko jedna ze zmiennych które należy moim zdaniem brać pod uwagę przy typowaniu, a nie pełen wyznacznik. No ale to już za nami, skupmy się na tym co zrobić żeby się odegrać ;) A gdybym się opierał tylko na statystyce, stawiałbym dom że Mińsk jednak strzeli te 2 bramki po kursie 1.60 ;)
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Jedna uwaga - wg mnie h2h Magnitki nie wskazywało "mało" na zdobycie dwóch bramek. Wskazywało 40% z pięciu ostatnich spotkań. Czy to jest mało, czy dużo, to jest pojęcie względne. Ale odnosząc to do kursu (1.76 nie licząc podatku i to w dublu, gdzie ryzyko rośnie), dalej stoję na stanowisku, że nie było w tym value. To że nie wszedł Mińsk, to nie jest specjalnie dziwne, chociaż statystycznie wejść powinien. Gdyby zawsze wchodziło to co statystycznie wejść powinno, bylibyśmy milionerami. Statystyka to tylko jedna ze zmiennych które należy moim zdaniem brać pod uwagę przy typowaniu, a nie pełen wyznacznik. No ale to już za nami, skupmy się na tym co zrobić żeby się odegrać ;) A gdybym się opierał tylko na statystyce, stawiałbym dom że Mińsk jednak strzeli te 2 bramki po kursie 1.60 ;)
Masz rację statystyka jest jedną ze zmiennych, każdy inaczej analizuje, a ja swoje typy opieram w 75% na tym co oglądam i stąd dwie propozycję na bramki Mińska i Magnitki. 25% to jest moja wiedza, przeczucie i statystyka łącznie. Dopiero teraz spojrzałem, że Żubry były bramkostrzelne przez lata na tafli Dynama, a wcześniej kompletnie na to nie zwróciłem uwagi, bo bazowałem na to, co widziałem w ostatnich spotkaniach tych ekip.

Zamykając już ostatecznie temat, kurs na dwa trafienia Magnitki był 1.48, a na dwa trafienia Mińska 1.67, bez Boosta łącznego w dublu AKO 2.32. AKO Boost miało wartość 2.82 i to był już value.

Co do Mińska dziwny przebieg meczu, jakby Jaskin i spółka chcieli dać możliwość rywalom na złapanie kontaktu i stąd głupie kary, a Żubry nie potrafiły tego wykorzystać lub nie chcieli. Różne historie widziałem w KHL, jak właśnie ubiegłoroczny mecz, gdzie to było ostatnie spotkanie w sezonie zasadniczym i trafiłem singla z kursem 9.20 na wygraną Mińska z overem. CSKA z Barysem swego czasu też piękna współpraca. No nie chce mi się wierzyć, że Mińsk nie potrafił w 10 PP nawet gola strzelić, ale nic tutaj nie zdziałamy :)
 
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Na jutro znów chodzi mi po głowie łamany mecz w Chabarowsku. Amur u siebie wiadomo jak gra, ale Kunlun wygrał trzy ostatnie delegacje, w tym jedną w Omsku. Liczę że Amur tradycyjnie mocno zacznie, a potem może nie powtórzy się scenariusz meczu z Barysem, a kurs jeszcze większy niż poprzednio. Poza tym.. Kursy na Amur chyba jednak zaniżone, nawet uwzględniając miejsce rozegrania meczu.

Amur wygra pierwszą tercję i przegra mecz - @20 (1-1 po pierwszej tercji, a Kunlun wyrównał minutę przed końcem)
Kunlun ML - @2.72(5-4, przespali pierwszą część meczu)

Edit: Nie neguję poniższego typu jutro na CSKA, bo sam o tym myślałem, ale powstrzymuje mnie seria porażek SKA (eh, ta nieszczęsna statystyka.. ) Jakoś ciężko mi uwierzyć że przegrają czwarty mecz z rzędu i piąty z sześciu..
 
Ostatnia edycja:
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Typy na Minsk nie weszły ale podstawy zagrania były. Sam mecz jak każdy widział mógł równie dobrze potoczyć sie inaczej było ku temu mnóstwo okazji
Jutro interesuja mnie wojskowe derby. Ekipa Bragina nie gra jeszcze hokeja na takim poziomie jak powinna, jest sporo do poprawy z kolei ekipa Nikitina po zaadoptowaniu kilku nowych graczy do ekipy gra coraz lepiej, mysle ze CSKA wygra jutrzejszy mecz bo SKA nie weszła jeszcze na taki poziom

CSKA ml kurs 1,89 fortuna

Patrze jeszcze na mecz w Podolsku. Gospodarze mimo ze walcza o PO nie sa az tak wyraznym faworytem na jaki wskazuja kursy i Wilki moga jutro powalczyc, mecz z CSKA nie taki tragiczny jak wskazuje wynik wiec kto wie czy jutro nie podniosa rekawice i punktu nie wywioza

Niznekamsk plus 1,5 kurs 1,7 fortuna

Z mniejsza stawke proponuje remis w zielonych derbach.
UFA-Kazan remis kurs 3,95 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
✅ Salavat ML @2,10 4/10 Unibet Zielone derby najczęściej wygrywają gospodarze. Bez wątpienia najbardziej prestiżowy pojedynek we wschodniej konferencji. Kazań będzie zmotywowany samym wydarzeniem i chęcią przedłużenia dziesięcio-meczowej serii zwycięstw. Poza tym morale na pewno podniosło ostatnie zwycięstwo nad Traktorem co bardzo ułatwili im sami Traktorzyści łapiąc kary w końcówce. Poza tym mimo dwóch zwycięstw Kazań faktycznie nie prezentuje się najlepiej po przerwie. Salavat pokazał wolę walki w meczu z Avangardem odgrywając się za każdym razem kiedy Ci wychodzili na prowadzenie. Gdyby wykonanie osłabień Salavatu było na wyższym poziomie to wygrali by ten mecz.

Co do pozostałych spotkań to myślałem o Jokericie, ale kurs sporo poleciał. Zastanawiam się nad Traktorem, ale chyba się powstrzymam mimo, że Torpedo nie jest w formie i CSKA, bo SKA nie prezentuje się najlepiej i ostatnio zdołali ograć tylko Sochi, ale powstrzymuje mnie to, że grają w Petersburgu. Może do jutra na coś się zdecyduję. Jak na razie tylko Ufa, bo kurs spada.

// Jeszcze może spróbuję tak: ❌ 2:0 w pierwszej tercji dla Chabarowska @9,50 1/10 Unibet

+ 37,81
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +100
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Dla typujących. Mecz Jokeritu rozgrywany jest w Ekaterunburgu tylko formalnym gospodarzem jest Jokerit. Taki myk jak z Kazaniem.
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Wracam po krótkiej przerwie. Odpuściłem ostatnie dni, bo mecze były dosyć trudne do typowania, a granie na siłę i bez pomysłu mija się z celem. Dzisiaj mamy również sporo meczy i udało mi się wybrać 3 relatywnie ciekawe spotkania do obstawiania.

Ufa - Ak Bars
Ufa/X @1,62

Zgadzam się ze wszystkim, co o tym meczu już napisał Rasijskij. Dodatkowo posiłkuję się w tym przypadku dosyć długą serią wygranych pod rząd przez drużynę z Kazania (10 meczy!) i wierzę, że dzisiaj się ona zakończy. Co ciekawe h2h mocno zaskakujące Ufa 3 Ak Bars 11 (posiłkuję się Sofascore i nie wnikam bardziej historycznie, bo to mi wystarcza w tym przypadku), a ostatnie 5 meczy pomiędzy tymi drużynami wygrywało Ak Bars. Ja idę tym razem w kierunku gospodarzy, którzy potrafią bardzo pozytywnie zaskoczyć u siebie. Dla odważnych ml w okolicach @2,00.

SKA - CSKA
CSKA ml @1,78

Poprzedni mecz tych drużyn pamiętam jakby to było wczoraj (22 grudnia). Ska przeważało w meczu i prowadzili, w końcówcę CSKA wyrównało na 3-3 i w karnych wygrała drużyna z Petersburga. Jeżeli goście zagrają tak, jak w poprzednim meczu z wilkami, to o wynik bym się nie martwił. Jakościowo w ostatnich meczach CSKA bardziej do mnie przemawia (w meczu z Avto masa szans, których nie wykorzystali) niż SKA. Liczę na odwet.

Severstal - Sochi
Severstal ml @1,40

Z pozostałych typów idę w kierunku Czerepów kierując się głównie tabelą. Severstal pomijąc wpadkę z Sochi poprzednio, to gra naprawdę całkiem fajnie i dzisiaj pewnie będą się chcieli zrewanżować za 2-6. Są na 8 miejscu, a Podolsk goni.

Rozważam również granie Vityazia biorąc pod uwagę tabelę, ale jeszcze się wstrzymam, bo oddsy marne (spodziewałbym się @1,60). Torpedo - Traktor omijam szerokim łukiem, a w Ekaterinburgu uważam, że Avto może zaskoczyć, więc odpuszczam Jokerita. Jak ktoś chce wyższe oddsy, to można próbować jakieś czerepy ml + podolsk ml.
Post automatycznie złączony:

Na jutro znów chodzi mi po głowie łamany mecz w Chabarowsku. Amur u siebie wiadomo jak gra, ale Kunlun wygrał trzy ostatnie delegacje, w tym jedną w Omsku. Liczę że Amur tradycyjnie mocno zacznie, a potem może nie powtórzy się scenariusz meczu z Barysem, a kurs jeszcze większy niż poprzednio. Poza tym.. Kursy na Amur chyba jednak zaniżone, nawet uwzględniając miejsce rozegrania meczu.

Amur wygra pierwszą tercję i przegra mecz - @20
Kunlun ML - @2.72

Edit: Nie neguję poniższego typu jutro na CSKA, bo sam o tym myślałem, ale powstrzymuje mnie seria porażek SKA (eh, ta nieszczęsna statystyka.. ) Jakoś ciężko mi uwierzyć że przegrają czwarty mecz z rzędu i piąty z sześciu..

Patrzysz jednotorowo. Może warto też sprawdzić ile razy SKA wygrało dwa razy z rzędu z CSKA? Zawsze jest więcej serii niż jedna, jeżeli zerkasz na statystyki :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +162
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Statystyka może jedynie powstrzymać mnie przed zagraniem typu, nigdy nie gram tylko i wyłącznie z jej powodu. Argumenty są za CSKA, ale właśnie ze względu na statystykę typ odpuszczam. Pomijając już powyższe, bardziej miarodajna jest dla mnie statystyka z ostatnich kilkunastu dni jak chodzi o serię porażek SKA, niż historia spotkań z kilku sezonów. Wartości statystyczne też mają różne wagi.

Z dzisiejszych wcześniejszych spotkań mam nadzieję że Jokerit mimo gry "u siebie" na obcej tafli nie przegra przynajmniej w RT, a Kazań również tego nie zrobi w Ufie. Dogrywki i karne w tych meczach odpuszczam. Próbuję dubla:

Jokerit 1x @1,46
Kazań DNB @1,75 (3-7, niech się Mińsk uczy jak grać w przewagach..)
AKO: @2,56 (Fortuna)
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Miałem nie ruszać już Avto przez najbliższy czas, ale okoliczności sprawiają, że warto iść w ich kierunku, a kurs jest na nich wysoki, myślę, że troszkę zawyżony, a grają przecież u siebie, nie na wyjeździe. Niedziela z AKO oraz singlem:

Saławat Jułajew Ufa vs Bars Kazań: Saławat Jułajew Ufa powyżej 1.5 gola @1.48 ✅
Jokerit Helsinki vs Avtomobilist Jekaterynburg: Avtomobilist Jekaterynburg powyzej 1.5 gola @1.44 ✅
SKA St. Petersburg vs CSKA Moskwa: X2 @1.46 ✅
AKO @3.11 Superbet ✅

Singiel: podwójna szansa 2-2 Avtomobilist Jekaterynburg wygranie pierwszej tercji lub meczu: @2.14 Superbet ❌


Co do zielonych derbów to zgadzam się ze wszystkimi tutaj zdromadzonymi, myślę, że Saławat Jułajew skutecznie powalczy. Zagrożenie pojawia się nie tylko z pierwszej piątki, ale i z pozostałych i transfery Platta oraz Naumenkova w mojej opinii są trafione. Powoli odnajdują się w nowej rzeczywistości, dodali tej świeżości, której brakowało klubowi z Ufy, a na Bars nie trzeba nikogo dodatkowo motywować. Jestem zdania, że dwa trafienia są jak najbardziej w zasięgu i nie oszukujmy się ekipa z Kazania musi w końcu zagrać gorszy mecz, bo ten z Traktorem nie był aż taki zły, chociaż bardzo szczęśliwie zremisowany i potem wygrany.

Kolejne wojskowe derby i znów idę w stronę CSKA. Są lepszym kadrowo zespołem od swoich rywali i poza tym w formie. Nikitin zapewne uczy się grać z Braginem i coś czuję, że szkoleniowiec stołecznych wyciągnął lekcję z poprzedniego pojedynku, gdzie to Hellberg podłączył do respiratora swoich rywali. Przeczucie mówi mi, że tym razem ujrzymy pewną wygraną ekipy z Moskwy. Jak będzie to się przekonamy i do trebla pobieram sobie X2.

Avto, Avto, ciężko ich wyczuć, ale powalczyli z Barysem. Gra w PP to chyba największa bolączka drużyny z Jekaterynburga. Mają jednak przewagę nad Jokeritem: brak podróży. Jeżeli spojrzymy na Pajace, to cały czas są w ruchu. Z Helsinek do Moskwy, potem do Sochi, Helsinki i Jekaterynburg. To się musi kiedyś odbić, a te wszystkie podróże odbyły się w jednym tygodniu. Dodatkowo martwi mnie forma Kalninsa nie pomógł ze Spartakiem, a zmiennika nie ma, bo Lindback wypadł na sześć tygodni. Kto wie, może dzisiaj lub jutro dostanie szanse Jukuri, ale jest problem w bramce. Do AKO dwa trafienia Avto, a podwójna szansa na singla. Myślę, że jest tutaj value, bo formalni goście będą się bardziej pilnować niż to było w pierwszej tercji z Barysem i nie mogą pozwolić sobie na ten sam scenariusz. Liczę, że i jedna z akcji zostanie wykorzystanych w pierwszych 20 minutach i takie 1:0 dla Avto mi pasuje w pierwszej części do singla. Jak nie to mamy jeszcze całe spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +77
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom