>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Wyróżnione posty

  • Zamknięty
KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy...
Spróbujemy jeszcze dzisiaj coś ugrać, jeżeli się nie uda, to trzeba zrobić sobie krótką przerwę od KHL, AKO Boost, kanadyjka i strzelec, który mi najlepiej wychodził w ostatnich dwóch dniach: Traktor Czelabińsk vs Nieftiechimik Niżnekamsk: 1 RT ✅ Avtomobilist Jekaterynburg vs Bars Kazań: Bars Kazań powyżej 1.5 gola ✅ Torpedo Niżny Nowogród vs Vityaz Podolsk: każda drużyna 2+ bramek ✅ AKO BOOST @3.50 BETFAN ✅ Vyacheslav Osnovin powyżej 0,5 punktu w punktacji kanadyjskiej @2.65 ✅ Jori...
Odp
859
Wyświetlenia
137752
Najlepsze analizy lutego 2021 (1-2. miejsce)
  • Zamknięty
KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy...
Dzisiaj aż 11 spotkań na taflach KHL i szczerze mówiąc nie lubię takich dni, bo ważna jest selekcja a pomysłów wiele. Ja przygotowałem i pograłem AKO Boost w Fortunie oraz dodatkowo dubla na kanadyjkę: Traktor Czelabińsk vs Avangard Omsk: Traktor powyżej 1.5 gola ✅ Jokerit Helsinki vs Barys Nur-Sultan: Barys powyżej 1.5 gola ✅ Sochi vs Dynamo Mińsk: X2 ✅ AKO @3.73 Fortuna ✅ Lukas Sedlak powyżej 0.5 punktu @1.92 ✅ Nikita Mikhailis powyżej 0.5 punktu @1.90 ✅ AKO @3.65 ✅ Może Traktor nie...
Odp
859
Wyświetlenia
137752
  • Zamknięty
KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy...
Po udanym wieczorze/nocce na MŚ U20 czas na KHL. Okres noworoczno-świąteczny od lat przyprawia o niespodzianki, dlatego warto je też szukać. Ja w swoim stylu zaatakuje AKO oraz singla, zobaczymy co Nowy Rok z KHL przyniesie: CSKA Moskwa vs Jokerit Helsinki: Jokerit powyżej 1.5 gola @1.72 ✅ Dynamo Mińsk vs Avangard Omsk: Dynamo powyżej 1.5 gola @1.59 ✅ AKO @2.73 Superbet ✅ Singiel: Jokerit podwójna szansa 2-2 @3.35 Superbet ❌ (czy to w pierwszej tercji czy na koniec było blisko, kurs...
Odp
859
Wyświetlenia
137752
Solidna analiza!
Do góry Bottom