>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2020 / 2021

Status
Zamknięty.
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Wlasnie widze ze 2 za wygrana w rgulaminowym, 2 za wygrana w dogrywce 1 za przegrana po dogrywce

To bez sensu bo mozna nabijac punkty jak w NHL i umawiac sie na remisy, nikt nie traci a przegrywajacy dostaje punkt

Zgaduje ze liczba remisow wzrosla dzieki takiemu 'genialnemu' punktowaniu
może takie dyskusje warto przenieść do działu hokejowy chat lub innego, ponieważ miały tu być typy z analizami? :)
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dzis osobiscie spogldam na dogi w meczech w Moskwie, Czelabinsku, Czerepowcu i Helsinkach. Mysle, ze gra w ich kierunku za mniejsza stawke moze sie opłacic
Dzis w Rosji Dzień Obrońcy Ojczyzny. To dla wielu szczegolnie starszych klubów rosyjskich świeto i z reguły jest ono obchodzone jako dzien odpoczynku i spokoju, wiec róznie moze byc w wielu meczach
 
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Na szybko bo z telefonu i niedawno wyszły składy
,,Tripel Moskwa”
CSKA RT
SPARTAK RT
DYNAMO Ml

3,47 fortuna✅

Ktoś z 2 strzeli
Lindberg/Paajarvi 2.05 Betclic 🔴

Jokeit-Vityaz
Jokerit zagrał dwa dobre spotkania z Dynamo i Podolskiem. Czy dzisiaj Vityaz weźmie co swoje trudno powiedzieć wczoraj nie zagrali dobrze a Jokerit potwierdził niezłą dyspozycje z meczu z Dynamo gdzie stracili 2 pkt w RT.Na moje amatorskie oko nie widzę wielkiego potencjału na odmianę gry gości. Pójdę w kierunku gospodarzy.
Jokerit RT 1.85
Jokerit powyżej 3,5 gola 2,60.
aj słupek przy pustej
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +89
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj zaspałem, więc bez specjalnego wyjaśnienia. Po prostu myślę, że obie drużyny spokoojnie poradzą sobie ze strzeleniem dwóch bramek u siebie. Co do Severstali jestem spokojny. Łotysze u siebie również swoje ustrzelą.

❌ Severstal i Dynamo Ryga powyżej 1,5 bramki z dogrywką @2,59 4/10 Betsson

59,11
 
Ostatnia edycja:
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Dwie kolejki do zakończenia rundy zasadniczej i kilka drużyn ma jeszcze o co grać. Z ekip które nie zmienią już miejsca mamy CSKA, SKA, Kazań i Jokerit. Omsk matematycznie może stracić jeszcze drugie miejsce na rzecz Ufy, więc powinno im zależeć na ugraniu dziś przynajmniej punktu.Magnitogorsk może przeskoczyć Ufę, grają w Kazaniu który już wygrał konferencję i tutaj myślę można spróbować w stronę MG. Z tym zastrzeżeniem że zostając na czwartym miejscu najprawdopodobniej w PO zagrają z Traktorem, awansując na trzecie - nie wiadomo bo pewnie dopiero w ostatniej kolejce rozstrzygną się miejsca Barysa, Avto i Torpedo. Teoretycznie najłatwiejszą drogę ma Avto (Sochi i Sibir), Barys ma pkt więcej i mecze z Kunlunem i Omskiem. Torpedo jedzie do Czelabińska i Nizniekamska. Mogą się pojawic kombinacje kto na kogo chce trafić.
Na zachodzie, Jokerit podejmuje Amur, mecz bez znaczenia, nie wykluczałbym tu grania w stronę Amura nawet jeżeli Jokerit wyjedzie pełnym zestawieniem. Na pewno Pajace szaleć w tym spotkaniu nie będą bo nie ma po co. Pytanie kogo będzie chciało uniknąć Dynamo Moskwa - ale myślę że gra z Jokeritem nie będzie im pasować, dlatego powalczą o utrzymanie 3 miejsca. Loko teoretycznie też z szansami na 3 miejce ale mecze z CSKA i Ufą. Mińsk jedzie do Rygi i St. Petersburga, ale wcale nie jestem pewien czy utrzymanie 6 miejsca i PO z Dynamem M. będzie dla nich lepszym wyjściem niz zajęcie 7 i gra z SKA, ale może być ciężko to wyreżyserować. Analogicznie Czerepowiec. A z tyłu czai się jeszcze Spartak który pewnie zrobi wszystko żeby sprobówać uniknąć CSKA a mając mecze w domu z Sibirem i Podolskiem, ma sporą szansę na komplet punktów.
Dużo zależy od dzisiejszych składów, ale na teraz zamierzam zagrać (do rozważenia jeszcze czy singlami, czy łączyć)

Magnitogorsk ML @2.43 (3-2k) ✅

Czerepowiec ML @1,59 (3-2d) ✅

Być może jeszcze

Amur x2 @2.34 (3-3) ✅

Ed: W Czelabinsku ciut większą motywację (uniknięcie Kazania) powinno mieć Torpedo a Traktor chyba niezależnie od wyniku zagra z Ufą/MG, idąc tym tropem, przynajmniej remis powinien być w zasięgu drużyny z Nowogrodu. Chciałem zagrać do tego 3 gole Spartaka, ale kurs na bts 2+ w tym meczu jest wybitnie wysoki i zaryzykuję ten kierunek, może grający na luzie Sibir da radę.

Torpedo x2 (2-3, ostatnia minuta, bez komentarza..) & BTS 2+ Spartak-Sibir (2-2) @3,95 ❌


Kursy Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +27
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Ostatnio zboczyłem nieco ze swojego stylu grania jedynie na bramki w tym szczególnym okresie w KHL i nadziałem się na przegraną Dynamo Mińsk z Amurem Chabarowsk. Szkoda, ale Tygrysy niesamowita skuteczność, ale też nonszalancje Żubrów w defensywie. Dzisiaj wracam głównie do goli, ale szukam też niespodzianek i strzelec, bo świetnym kursie na przełamanie, zaczynamy:

Kunlun Red Star vs Barys Nur-Sultan: każda drużyna 2+ bramek @1.63 ❌
Avangard Omsk vs Saławat Jułajew Ufa: każda drużyna 2+ bramek @1.63 ❌
Dinamo Ryga vs Dynamo Mińsk: każda drużyna 2+ bramek @1.60 ❌
AKO @4.85 Fortuna ❌

Single:
Spartak Moskwa vs Sibir Nowosybirsk: 2 ml @4.70 Fortuna ✅
Jokerit Helsinki vs Amur Chabarowsk: 2 ml @3.30 Fortuna ❌
Jakob Lilja strzeli gola @5.00 BETFAN ❌


Zacznę może od singli, ponieważ mam swoje przypuszczenia i przewidywania na te rywalizacje. Spartak wreszcie osiągnął swój cel. Zameldował się w czołowej ósemce zachodu i naturalnie motywacja oraz siły były przeznaczone na ostatnie spotkania. Czy ja wiem, czy stołeczni nie chcą trafić na zespół, z którym dzielą halę, a więc CSKA? To właśnie z ekipą Nikitina mieli w tej kampanii bardziej wyrównane spotkania niż z Bragina, a brak przemieszczania się w play-off i zmiana otoczenia może wyjść na plus dla Spartaka. To pozwala mi myśleć, że nieco odpuszczą mecz z Sibirem, który widać jest wkurzony na brak awansu do czołowej ósemki wschodu. Bardzo dobre spotkania w Kazachstanie i w Czelabińsku, widać świeżość i luz w grze, liczę na niespodziankę.

Co do Jokerit to stawiam na zmęczenie Pajaców. Trzeba się regenerować przed play-off, a cztery starcia w przeciągu tygodnia musiało sporo sił kosztować. Tak jak pisałem wyżej Amur nieco zlekceważyłem i podobnie jak Sibir chcą w dobrych humorach wyjść na wakacje. Stawiam tutaj na wypoczęte i bardziej zmotywowane Tygrysy.

Kiedy jak nie teraz się przełamać? Jakob Lilja to najlepiej punktujący zawodnik Barysa i czas po siedmiu spotkaniach zdobyć gola. Blisko było w niedzielę, a wiem, że go stać. Kurs 5.00 na BETFAN to jak na najlepszego strzelca ekipy spore value, warto próbować.

Jeżeli chodzi o bramki w trzech spotkaniach odbywających się w Mytiszczi, Bałaszycha i Rydze to powinny być to luźne starcia. Nie spodziewam się tutaj nie wiadomo jakich popisów w defensywie. Kunlun i Barys ledwo przegrali z bardziej notowanymi przeciwnikami, zapewne powalczą o komplet punktów. Dinamo oraz Dynamo także ostatnie mecze przegrane, a ich pojedynki są bardzo overowe. Podobnie możemy powiedzieć o Avangardzie i Saławat Jułajew, gdzie obroną nie grzeszą, ale atak to już spory potencjał. W każdym z nich widzę po minimum 2:2.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +42
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
✅ Lokomotiv lub remis & Salavat lub remis @2,80 3/10 Betsson

Bardzo ciężko dzisiaj o dobry typ. Kombinowałem praktycznie od samego rana i ostatecznie zostawiam to od czego zacząłem. Pierwsza myśl najlepsza. Sporo może się jeszcze zmienić w ligowej tabeli po dzisiejszej kolejce, ale nie wiem, czy te zmiany będą bardzo istotne. Czy opłaca się kalkulować? Zdania są różne. Miałem sporo wątpliwości w przypadku Lokomotivu. Teoretycznie powinni próbować uniknąć czwartej pozycji i starcia z Jokeritem w pierwszej rundzie. Trzeba jednak pamiętać, że Finowie każdą rundę playoff zagrają na terenie przeciwnika. Wizja rozegrania całej pierwszej rundy w Jarosławiu może skłonić zespół do odpuszczenia meczu z CSKA, żeby pozostać na czwartej pozycji. Z drugiej strony CSKA również może odpuścić dzisiejszy mecz, bo nie ma co się zabijać o wynik i jeśli Lokomotiv faktycznie spróbuje zgubić punkty to przy podobnej postawie CSKA mogą zremisować nie chcąc tego zrobić. Wiem, że to trochę naciągane, ale różne rzeczy się zdarzają. Lokomotiv jest w świetnej formie i ostatecznie zdecyduję się postawić na nich. Liczę, że powalczą do końca rundy zasadniczej tym samym wprawią się w nastrój playoff. Ufa, Ufa, Ufa... Podobnie jak wyżej. Początkowo byłem zdania, że obie drużyny będą walczyć o wyższą pozycję w tabeli, ale w sumie po co? Nie ma większej różnicy między Avto, Barysem, czy Torpedo w pierwszej rundzie. Wszystkie zespoły są na podobnym poziomie. Omskowi wystarczy remis, żeby utrzymać miejsce wicelidera. Ufa może spaść na miejsce czwarte, ale może tegoroczna postawa Traktora ich zmobilizuje, bo ja na miejscu trenera wolałbym na Czelabińsk nie trafić. Ciężko powiedzieć co sztab ma w głowach, ale ani z jednej, ani z drugiej strony presji nie ma.

❌ Powyżej 4,5 bramki na Łotwie i w Soczi @2,39 3/10 Betsson
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +84
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Dinamo Riga - Dynamo Mińsk typ: 2 RT kurs: 1.75
Dinamo Riga - Dynamo Mińsk typ: 2/+4,5 bramki kurs: 2.29


Przedostatnia kolejka, okres, w którym oprócz wiedzy o całej lidze trzeba wykazać się również "nosem" typerskim. W tym pojedynku wchodzę w ekipę Mińska. Dynamo w tym sezonie jest jasną postacią ligi. Wiele superlatyw było pisane pod kątem tej drużyny, nie raz łapało się ciekawe kursy na ich zwycięstwo. 8 lokata i początek zmagań w play offach z drużyną CSKA Moskwa na pewno nie jest po drodze Białorusinom, a trzeba powiedzieć jasno, że porażka w dzisiejszym spotkaniu i ewentualna w ostatnim z SKA może zrealizować taki scenariusz. Spodziewam się mobilizacji w szeregach przyjezdnych i udowodnienia sobie i kibicom, że dobra gra i ewentualne dobre miejsce po sezonie zasadniczym to nie przypadek. Myślę, że mecz będzie otwarty, w którym zobaczymy co najmniej 5 bramek

Kazań - Magnitogorsk typ: 2 RT kurs: 3.40

Krótko. Magnitka ma szanse przegonić zespół z Ufy i myślę, że zagrają dzisiaj z zaangażowaniem bez wielkich rotacji. Kazań co po ostatnich meczach widać, spuścił z tonu i na spokojnie przygotowuje się do fazy play off. Myślę że goście to wezmą.

Kunlun - Barys Astana typ: obie strzelą 2+ bramki kurs: 1.63

Zespołowi z Nur Sułtan widać zależy, żeby nie zająć 8 lokaty i uniknąć starcia z AK Bars w pierwszej fazie play off. Jednak mają problem w formacjach obronnych, więc spodziewam się, że naprawdę skuteczny zespół Kunlun swoje dorzuci i pobieram typ na co najmniej 2 bramki z obu stron

Sochi - Jekaterynburg typ: 2 RT kurs: 1.73

Avto jest jedną z ekip, która niestety tego sezonu nie może zaliczyć do udanych. Formułuje te wnioski jeszcze przed play offami ze względu na to jak prezentowali się w w fazie zasadniczej. Spory, nienajlepsza komunikacja, słabsze momenty czysto sportowe niektórych zawodników i trener, który też nie zawsze reagował tak jak trzeba przyczyniły się do przeciętnych wyników. Jest jednak szansa uratować ten sezon w play offach. Jednak podobnie jak N.Nowogród i Traktor, Jekaterynburg na pewno nie chce zając 8 placu i mierzyć się w pierwszej rundzie z zespołem z Kazania. Żeby tak się nie stało muszą dzisiaj zapunktować ze słabszym rywalem.

I jeszcze jeden typ na sucho.

SKA - Podolsk Typ: Podolsk +1,5 bramki kurs: 1.72
 
Otrzymane punkty reputacji: +208
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Krótko bo pierwszy mecz zaraz
Traktor wystawil co ma najlepsze , ostatni mecz RS u siebie pokazą dobry hokej i zagraja dla kibiców

Traktor RT kurs 2,05

Loko..... Sa w stanie wygrac bo teraz graja lepszy hokej. Mistrz do ugryzienia

Loko ml kurs 2

O Sibirze w typach dnia, moze sie uda. Mysle że Cherepy tez wygraja i Dynamo Minsk bo ostatnio polowa druzyny zostala w szatni
Astana tez wygra dzis wg mnie

Cherepowiec ml
Minsk RT
Astana RT

Zawalczy Sochi i Vitjaz i mysle ze ktores z nich pokusi sie o wygraną
 
Otrzymane punkty reputacji: +127
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Barys ML + Mińsk ML 2.22
Wielkiej presji w obu starciach raczej nie będzie ale bilans korzyści z zwycięstw gości kusi aby ich zagrać. Obie drużyny grają o uniknięcie liderów w 1 rundzie PO. Mińsk mógł sobie zapewnić lepszą pozycje , ale dali się zaskoczyć Amurowi tracąc aż 6 goli. Liczę dziś na rehabilitacje Dynamo , choć dziś łatwo nie będzie. Ryżanom nie można odmówić walki i zaangażowania ale po stronie gości więcej jakości. Barys mógł zaskoczyć i wywieźć dwa punkty z Tatarstanu. Na pewno woleliby uniknąć Kazania w pierwszej rundzie choć będą wymagającym rywalem dla każdego. Barys solidnie prezentuje się w delegacjach i pójdę w kierunku gości.

Spartak-Sybir
Sybir powyżej 1,5 gola 1.99
Bardzo ładny kursik na 2 gole gości , którzy bez presji wbili 9 goli w 2 ostatnich delegacjach. Dziś przyjeżdżają do Moskwy, gdzie Spartak załatwił sobie PO i presja z nich zejdzie. (Może w bramce stanie Trushkov?).

Kazań-Magnitka
podwójna szansa 0-0 1.87
Drużyny raczej w fazie przygotowywania się do PO. Tak jak wspomniał twinkle MMG ma o co jeszcze teoretycznie grać. Drużyny z jakościowymi zawodnikami , liczę że Magnitka trochę weźmie się w garść i zagra dobre spotkanie po ostatnich kilku przeciętnych meczach aby wprawić się w nastrój przed PO. Starcie prestiżowe , ostatnie mecze obu drużyn wyrównane i wynik kręcił się w okolicach remisu po 1t lub w meczu , więc znów spróbuje z podwójną szansą.

po głowie chodzi mi jeszcze taki typ
Poniżej 4 goli w Jarosławiu 2,63
Dwie najlepsze defensywy ligi , Lokomotiv w formie i znów mogą pokonać CSKA. Karty przed PO raczej rozdane wątpliwe aby Dynamo miało się wyłożyć z Kunlunem ale wiadomo różne rzeczy sie dzieją. Lokomotiv jest mocny u siebie i ciężko będzie CSKA pomimo solidnego występu w Czerepowcu to dziś rywal z wyższej półki.

kursy fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +480
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Wczoraj nieco przeszarżowałem i skuteczność marna, ale chociaż Sibir dał radę i stąd też mniejszy minus. Pomimo tego, że sporo pomysłów, to na jutro nieco skromniej, AKO Boost oraz singiel, mam nadzieję, że udanie zakończy się sezon regularny KHL. Uniknięcie Traktoru to jest klucz na jutrzejsze moje typowanie, mam przynajmniej taką nadzieję :)

Metallurg Magnitogorsk vs Traktor Czelabińsk: 1X ✅
Avtomobilist Jekaterynburg vs Sibir Nowosybirsk: handicap +2.5 Sibir Nowosybirsk ✅
Lokomotiv Jarosław vs Saławat Jułajew Ufa: X2 ❌
AKO BOOST @3.25 Fortuna ❌

Avtomobilist Jekaterynburg vs Sibir Nowosybirsk: 2 ml @3.45 Fortuna ✅


Trochę czasu spędziłem nad ewentualnymi scenariuszami i kombinowaniem drużyn przed play-off, aby wybrać sobie odpowiednich rywali w pierwszej i kolejnych rundach. Mam nadzieję, że tym razem AKO Boost się zazieleni. Zaczynamy wcześnie, bo w Magnitogorsku, gdzie goście z Czelabińska nie walczą już o nic. Są na piątym miejscu na wschodzie i ciekawy jestem, kto na nich trafi, ale myślę, że nikt tego nie chce. Muszę przyznać, że Traktor wyróżnia się swoim stylem i są niewygodnym przeciwnikiem dla nikogo. Jutro jednak jestem zdania, że mogą kompletnie przejść obok tego starcia w Magnitogorsku. Przede wszystkim nie ma co odkrywać kart. Nawet jak Metallurg jutro wygra, to wydaje się, że zajmą to nieszczęsne czwartą pozycję i trafią na Traktor. Lisy zrobią jednak wszystko, aby ich uniknąć i dadzą sobie tę szansę, aby wyprzedzić chociaż na chwilę Saławat Jułajew. Uważam, że 1X jest dobrym początkiem do kuponu.

Mecz w Jekaterynburgu sobie zostawię na później. Ktoś tutaj pisał już wcześniej, że Jokerit może być łakomym kąskiem w pierwszej rundzie play-off. Dobrze wiemy, że nie rozegrają spotkań w fazie pucharowej w Helsinkach lecz na taflach rywali, co może przy korzystnych wiatrach dać spory handicap w kolejnych rundach (brak podróży, przemieszczania się itd.). Myślę, że Lokomotiv z tego skorzysta. Wystarczy utrzymać czwartą pozycję, a więc nie wygrać starcia z Saławat Jułajew. Ekipa z Ufy marzy jeszcze o drugiej pozycji na wschodzie, a przede wszystkim chce uniknąć Traktor, dlatego motywacja będzie po stronie gości. Do bramki wróci może Metsola, ale i Tarasov daje radę. Nie powinni tego przegrać w RT.

Avtomobilist może jeszcze wskoczyć na szóste miejsce na wschodzie, ale nie wiem, czy jest sens wypruwać sobie flaki, jaki by to rywal nie był, to ciężko będzie drużynie z Jekaterynburga pokonać przeciwnika w pierwszej rundzie play-off. Ich gra jest strasznie chimeryczna i wiele zależy od postawy bramkarza pomiędzy słupkami. Jakub Kovar i długo długo nic. W Sibirze widać chęć i radość grania do samego końca. Ich kampania nie potoczyła się jak należy i uważam, że ich seria wygranych może zostać powiększona. Poza tym Avto im leży. Pamiętam poprzednie play-offy i pomimo tego, że teraz mamy całkiem inną sytuację to jestem zdania, że kursy są na nich przesadzone. Do AKO BOOST handicap, a na singla końcowa wygrana klubu z Nowosybirska.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +231
M 21,8K

marekp67

Użytkownik
Avangard 1X@1,23 5-2
Witjaź RT@2,7 3-5 (3 minuty przed końcem gol z karnego, do tego gol empty net:))
AKO@ 3,32 Fortuna


Avangard ma tylko 1 punkt przewagi nad Saławatem w Dywizji Czernyszewa. Kto zajmie pierwsze miejsce, będzie na drugim miejscu w Konferencji Wschodniej. Saławat w meczu z AK Barsem wprawdzie faworytem nie bedzie, ale to sport. Zatem Omsk ma o co grać.
Avangard gra z Barysem, który też jest w widłach punktowych pomiędzy Traktorem i Avtomobilistem. Do Traktora 3 pkt straty Barysa, więc ich nie wyprzedzą. Nad Avtomobilistem 1 pkt przewagi. Mogą powalczyć.
Ostatnie dwa mecze to wygrane Barysa (jeden po dogrywce) nad Avangardem. Ja postawię teraz na Avangard, ale podeprę się remisem.

Drugi mecz Spartaka z Witjaziem. Spartakowi na niczym nie zależy, czytałem na forach, że mogą wystąpić w rezerwowym składzie, aby nie załapać przed PO kontuzji. Podolsk z fatalną serią, gra o nic, a może jednak zagrają dla kibiców z zębem, w szczególności z niezaangażowanym Spartakiem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +331
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ Metallurg w regulaminowym @1,75 6/10 Betsson

Pojawiły się składy i kursy zaczęły spadać. Metallurg w pełnym zestawieniu z Koszeczkinem w bramce. Traktorzyści z pięcioma debiutantami bez podstawowych bramkarzy. Najwidoczniej nie będą się martwic o wynik tym bardziej, że grają na wyjeździe.

Ehh ten Traktor i ich gole w końcówkach...

55,51
 
Ostatnia edycja:
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Szybko zareagowali na składy :)

Magnitogorsk -1,5 @2.20 ❌ (Superbet)

Może jeszcze coś takiego:

MG 1 tercja/mecz @2.54 ❌ (Fortuna)

Ed: Częściowo uratowane live, ale na dziś koniec gry.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Nie można sobie odpuścić pogrania na strzelców płaską stawką za drobne w singlach. Liczę na jedno trafienie

Andrej Nestrasil gol @4.80 ❌
Maxim Karpov gol @5.80 ❌
Fortuna
 
Ostatnia edycja:
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Magnitka 1 tercja kurs 2,05 fortuna ✅
Magnitka minus 2,5 kurs 2,88⛔

Dzis moga byc cuda bo ostatnia kolejka wiec zadne argumenty nie beda tu miały znaczenia, wiec wrzucam kilka typów które moga wg mnie wejsc

Niznekamsk RT kurs 3,1
Cherepowiec RT kurs 2
Sibir z x kurs 2,28
Vitjaz RT kurs 2,7
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +110
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Jekaterynburg-Nowosybirsk
Sybir powyżej 1,5 gola 1.71
Avto jest nierówne i gra poniżej oczekiwań i perspektywy na PO nie są kolorowe. Sybir z walki o PO się wypisał już jakiś czas temu , natomiast grając już bez presji mają bardzo ładną końcówkę sezonu i może uda zakończyć się trip z kompletem 4 zwycięstw. Avto może się poprawić jeszcze , ale Sybir za darmo nic nie odda.

Lokomotiv-Salavat
Podwójna szansa 2-2 1.97
Lokomotiv zakończył serię zwycięstw u siebie z CSKA. Niestety wypadł Lander i nie zobaczymy go w pierwszej części PO. Dziś po drugiej stronie Ufa , która jest w świetnej formie i na ten moment grają bardzo dobry hokej. Seria 9 zwycięstw i widzę potencjał na przerwanie niekorzystnej serii z Loko oraz rewanż za 0-5 z jesieni.

Kazań-CSKA
CSKA przedział goli 2-3 1.96
Hit i mecz decydujący kto będzie królem zasadniczego. Ciężko ocenić która drużyna dziś wygra. Spodziewam się zaciętego pojedynku nie będzie to spotkanie do jednej bramki w końcu grają jedni z grona faworytów do Gagarina. Mecz w okolicach remisu także nie spodziewam się strzelaniny lecz Kazań ostatnio traci regularnie 2-3 gole. Na pewno zagrają lepiej lecz Cska stać tu na 2 gole.

Kunlun-Dynamo Moskwa
Dynamo -1,5 1.88
Dynamo daleko na mecz nie miało i wystawia dziś pierwszy garnitur. W jakiej dyspozycji jest Dynamo pisać nie trzeba powinni dziś poradzić sobie z Kunlunem, który potrafi postawić trudne warunki rywalowi , ale na Dynamo w takiej dyspozycji to może być za mało.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +254
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
✅ Avangard Omsk -1.0 @2,00 5/10 Unibet

Mamy kolejne składy. Avto i Sibir w najmocniejszych zestawach, więc odpuszczam. Podobnie w przypadku Avangardu i Barysa z tym, że miedzy słupkami Kazachów wystapi Kudriawcew, który miał jakieś tam epizody w KHL w ostatnich latach, a w sezonie 19/20 zagrał tylko dziesięć spotkań w VHL. Myślę, że nawet z podstawowym bramkarzem Jastrzębie są w stanie wygrać dwiema bramkami, więc warto spróbować.

Co do duzych handicapów to chyba nie ma sensu się pakować, bo podobnie jak Magnitogorsk Avangard może, ale nie musi wygrać, więc nie będą cisnąć. Myślę, że wygrana jedną lub dwiema bramkami nie więcej. Liczę głównie na bramkę do pustej ; )
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +208
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Mecz w Rydze to dziś jedyny mecz w którym nikt o nic nie gra ani nie musi odpoczywać przed play-off. Definitywne zakończenie sezonu dla jednych i drugich, to może pokażą wesoły i ofensywny hokej. Typ rekreacyjny.

Ryga-Amur BTS 3+ @3,40 (2-2, wesoło, ale nie aż tak) ❌
(Fortuna)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom