>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2020 / 2021

Status
Zamknięty.
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Jeżeli na bramce Dinama Ryga mamy Vorisa, a więc mojego ulubieńca z poprzedniego sezonu i do tego Sosna został przesunięty do pierwszej linii to nie pozostaje nic innego niż pograć bramkę Nikity. Już w Mińsku się wyróżniał i widać było jego determinację, aby się przełamać z golem. Dzisiaj myślę, że otrzymuje szansę od trenera Nikitina, aby się pokazać i szuka dla niego odpowiedniego miejsca. Kurs bardzo dobry w związku ze słabym rywalem i mam nadzieję, że czutka będzie równie udana co wczoraj z Dmitrijem.

Nikita Soshnikov strzeli bramkę @4.20 Fortuna ✅

fajnie, że wyższe kursy siadają, a głupie AKO nie chce
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +219
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś sporo waznych meczy dla układu tabel obu konferencji
Mnie interesuje mecz w Magnitogorsku.
Astana jedzie na gorący teren i jedyne co za nimi przemawia to statystyki. Oni wyjatkowo dobrze radza sobie w delegacji z Magnitką, jakoś tak to ostatnimi laty sie układa dla nich pozytywnie. Jednak mysle, że dzis bedzie cięzko, bo wierzę , że magnitka po powrocie z udanej delegacji nie straciła nic ze swojej skutecznosci i naprawde dobrej gry. Po dłuzszej nieobecności trzeba odnotować powrót N.Kulemina. ktoremu troche czasu zabrało wkomponowaniie sie zespół ale ten doswiadczony facet wnosi wiele do ofensywy Magnitki i łapie dobra chemie z Beckiem i Rasmusenem ale Vorobjov chyba jeszcze ostatecznie nie przydzielił mu formacji bo jednak troche testuje, pod niebecność Mozjakina to Nikołaj jest kapitanem MMG.
Co do meczu to w zasadzie wszystko prócz niekorzystnych statystyk po stronie Magnitki a licze ze je troche podreperuja na swoja korzyść

Magnitka RT kurs 1,82
Magnitka RT i over 4,5 kurs 2,66
Kulemin over 0,5 pkt kurs 2,11
wsjo fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +302
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Dzień dobry Panowie.
Jako że ostatnio gram głównie dość niskie kursy w zestawie po 3 zdarzenia to w moim kuponie dziś bedzie:
Dinamo Moskwa - Jokerit, kurs na 1x: dziś już tylko 1.37.
Dinamo nie przegrało u siebie w z jokeritem od 2 lat (w tym czasie 6 meczy w Moskwie) w regulaminowym czasie, jak juz to tylko po dogrywce. Ponadto Dinamo ma dobrą serię 4 pewnych zwycięstw wszystkie z handi, w tym z wojskowymi (4:1 z CSKA i 2:0 z SKA St.Petersburg), choć przyznać trzeba że wcześniej dwie wpadki (z Barysem w reg. i Sibirem po dogr.).
Jokierit ma zmienne wyniki, brak równości formy. Jednak trzeba przyznać, że dwa dni dłużej odpoczywali od Moskwian, ktorzy mieli, kurczę, dość męczącą serię. Mimo to myślę, ze Dinamo podtrzyma passę , ale typ proponuję z podpórką - remisem. Jako że dwa pozostałe typy w kuponie mam piłkarskie to w zasadzie na tym kończę....choć jeszcze się waham nad zmianą jednego z typów piłkarskich na zagranie na Lukko z fińskiej (Kurs 1.50 za czysty win w 60 minut).
 
Otrzymane punkty reputacji: +98
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
  • Najlepsze analizy lutego 2021 (1-2. miejsce)
  • #785
Spróbujemy jeszcze dzisiaj coś ugrać, jeżeli się nie uda, to trzeba zrobić sobie krótką przerwę od KHL, AKO Boost, kanadyjka i strzelec, który mi najlepiej wychodził w ostatnich dwóch dniach:

Traktor Czelabińsk vs Nieftiechimik Niżnekamsk: 1 RT ✅
Avtomobilist Jekaterynburg vs Bars Kazań: Bars Kazań powyżej 1.5 gola ✅
Torpedo Niżny Nowogród vs Vityaz Podolsk: każda drużyna 2+ bramek ✅
AKO BOOST @3.50 BETFAN ✅

Vyacheslav Osnovin powyżej 0,5 punktu w punktacji kanadyjskiej @2.65 ✅
Jori Lehtera powyżej 0,5 punktu w punktacji kanadyjskiej @1.83 ✅
AKO @4.85 BETFAN ✅

Vyacheslav Osnovin strzeli gola @4.50 Fortuna ✅


Spore nadzieje pokładam w Osnovinie i mam ku temu powody. Po pierwsze spotkanie Traktora z Bars wyglądała jak prawdziwa wojna. Nikt tam się z nikim nie patyczkował, Pontus Aberg po starciu z Nigelem Dawesem wyjechał z kontuzją po kilku minutach, potem dołączył do niego Vitali Kravtsov i tak sobie gospodarze musieli radzić do końca spotkania. Ciekawy jestem, czy ta dwójka zagra, bardziej myślę, że Pontus nie a Vitali tak, jeżeli ktoś z nich wypadnie to trzeba nieco pozmieniać ustawienia i na tym zyskać powinien Vyacheslav. Na początku sezonu był testowany w różnych konfiguracjach. Grał nawet obok Hyki z Sedlakiem, potem występowanie obok Byvaltseva i Kalinina też nie jest mu obce. Kilka tygodni temu miał swój dobry okres, teraz nieco zahamował i nie zapunktował dawno. Jestem zdania, że z takim rywalem, jak ten z Niżnekamska stać go na punkt, a i na gola też są spore szanse. Niezwykle groźny jest w grze w osłabieniu, udaje mu się czasem sprytnie zabrać krążek z niebieskiej i pędzić po trafienie. Uważam, że przy takich okolicznościach przyrody, jakie wydarzą się w Czelabińsku to on będzie miał swoje okazje na asystę bądź gola.

Kończąc temat zawodników punkt widzę także po stronie Jori Lehtery, który wreszcie wrócił po kontuzji. Niezły mecz w jego wykonaniu z SKA, ale niestety przegrany 0:5 przez wiele głupich błędów i czas się wziąć do roboty Spartak! Stawiam na ich lidera, ponieważ jestem zdania, że pojawi się sporo szans w PP. Oglądałem Kunlun z Torpedo i nie wytrzymali tempa narzuconego przez ich przeciwników. Jeżeli pojawią się kary to i nasz bohater powinien mieć spory wkład w trafienia.

Co do boosta to krótko. Stawiam na to, że Traktor poradzi sobie w regulaminowym czasie w Wilkami. Pomimo ciężkiego meczu z Bars Kazań mają tyle jakości w składzie, że nie wyobrażam sobie, aby tutaj nie wygrali. Ekipa z Niżnekamska w totalnej rozsypce i przegrana z Sochi to tylko potwierdza, że część zawodników już jest na wakacjach.

Dwie bramki Bars ponieważ mają patent na Avto i regularnie z nimi wygrywają. Do tego wrócił Stephane Da Costa i siła rażenia naturalnie się zwiększyła. Dwa trafienia jak najbardziej w zasięgu przy chwiejnej obronie klubu z Jekaterynburga.

W spotkaniu w Niżny Nowogordzie spodziewam się bramek. Torpedo zapewne zagra już lepszy mecz niż z Kunlun, a Vityaz powinien zacząć wreszcie punktować, bo dzisiaj najprawdopodobniej Spartak ich wyprzedzi. Liderzy w obu drużynach są w formie a pomimo SO Torpedo w rywalizacji z Kunlun, to ich obrona kompletnie mnie nie przekonywała, dwie poprzeczki Smoków, jedna w osłabieniu to było szczęście.

6/6 i 100% dzisiaj, nadrabiamy ostatnie dni 🔥✅💪
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +507
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Bardzo ciężko dzisiaj zdecydować się na coś konkretnego. Zastanawiam się od rana i już chyba z dziesięć razy zmieniałem zdanie co do liczby zdarzeń na kuponie i ich prawdopodobieństwa. Staram się nie grać więcej niż dwóch zdarzeń, ale miałem dylemat co dopasować do Metallurga ML. Dynamo Moskwa, czy Torpedo NN. Ostatecznie zdecydowałem się zagrać trebla, ale zamiast zakładów ML wszystkie będą z podpórkami. Może uda się wyjść na tym lepiej, bo ostatnio dogrywki nie są po mojej stronie. Od początku byłem pewien Metallurga dlatego, że widziałem ostatni mecz Barysa i do szału doprowadzało mnie rozgrywanie przewagi przez Kazachów, a raczej jego brak. Kompletna niemoc pod tym względem. Ostatecznie dali się pokonać w czasie regulaminowym w bardzo głupi sposób. MMG jest na fali. Bardzo dobra forma. Magnitka ma jeszcze szanse na drugie miejsce w konferencji i pewnie o nie powalczy. Nie sądzę, żeby Kazachowie poprawili swój poziom z meczu na mecz na tyle, żeby stworzyć poważne zagrożenie w Magnitogorsku.

Dynamo Moskwa również jest w bardzo dobrej formie. Dzisiaj zagrają dziesiąte spotkanie z rzędu u siebie. Dotychczas w tej domowej serii przegrali tylko dwukrotnie. Jokerit dzisiaj rozpoczyna delegację, ale ostatnio nawet w Helsinkach nie potrafili sobie poradzić z przeciwnikami z wyższej półki, więc będzie im ciężko w Moskwie.

Na koniec Torpedo. Trudny przypadek. Obie drużyny w podobnej formie z tym, że ekipa z Nowogrodu bardzo dobrze gra u siebie. Obie ekipy potrzebują punktów. Podolsk chyba bardziej, ale to nie znaczy, że wygra. Gdyby nie to, że Torpedo zagra u siebie, gdzie kibice już mogą ich doopingować to próbował bym remisu, ale dzisiaj wybieram remis ze wskazaniem na gospodarzy.

✅ Metallurg lub remis & Dynamo lub remis & Nowogród lub remis @2,48 4/10 Betsson

Traktor z takim kursem na zwycięstwo w czasie regulaminowym w ogóle mnie nie przekonuje. Może gdyby to był kurs na ML to tak. Do tego dochodzi brak Aberga i Kravtsova, czyli dwóch ważnych zawodników ofensywnych. Właśnie w przypadku tego meczu chciałem zagrać bramki Traktora. Na ponad 3.0 był niezły kurs, ale przez brak tej dwójki musiałem zrezygnować. Najgorsze jest to, że nie wiadomo czego się można spodziewać po Wilkach. Jak im coś strzeli do głowy i zrobią wszystko, żeby dzisiaj wygrać? Cholera wie.

Spartak też trochę przeceniony, a szkoda. Żeby kurs na Magnitkę w formie u siebie z przeciętnym Barysem był wyższy niż na Spartaka w delegacji z nieobliczalnym Kunlunem? Spodziewał bym się raczej odwrotnie ; )

O meczu w Jekaterynburgu nawet nie myślę, bo według mnie to trochę loteria. Niby Kazań powinien wygrać, ale Avto nie zagrało źle w Kazachstanie i jeśli się sprężą, a Barsy odpuszczą trochę to może być zonk.

Na koniec mam kilka niekonwencjonalnych typów, które po przeanalizowaniu wydają mi się całkiem prawdopodobne.

✅ Powyżej 1,5 bramki w przewadze w Nowogrodzie @2,00 3/10 Betsson

Tutaj sprawa ma się tak, że Torpedo jest w pierwszej czwórce ligi jeśli chodzi o skuteczność w przewadze. Podolsk również ma w miarę dobrą statystykę z tym, że Ci drudzy cienko radzą sobie w osłabieniu i co ważniejsze są w pierwszej trójce pod względem ilości karnych minut. Do tego dochodzi ranga spotkania. Jeśli coś pójdzie nie po myśli którejś z ekip to mogą posypać się kary i pojawią się gole w przewadze (tak jak wczoraj było w Omsku w trzeciej tercji). Zresztą samo Torpedo zdobyło przedwczoraj dwie bramki w przewadze w ostatnich dziesięciu minutach meczu.

❌ Dokładnie dwie bramki w I tercji w Nowogrodzie @3,40 1/10 Betsson

Początkowo chciałem próbować over 1,5 bramki w I tercji lub over 1.0 bramki gospodarzy, ale kurs na dokładnie dwie bramki jest wyższy. Skoro i tak od początku liczyłem na dwie bramki w pierwszej tercji zagram w taki sposób. Również nie bez powodu wybrałem ten mecz. Mam nadzieję, że będzie zacięty od pierwszych minut. Ponadto w pierwszych tercjach Torpedo pada średnio ~1,92 bramki z tego co pamiętam. NN rzadko nie zdobywa gola w pierwszej tercji, a Podolsk również ma przekonujące statystyki.

❌ Na koniec standardowo 3 - 7 bramek w każdym środowym meczu z wyjątkiem meczu w Nowogrodzie @3,23 1/10 Unibet

Meczu w Nowogrodzie nie dołączam do ostatniego zakładu, bo zawierają go trzy pozostałe typy. Nie ma co nadwyrężać szczęścia.

Serdeczne gratulacje dla tych, którzy dobrnęli do końca tego lania wody i życzę zieloności! 😅 🍻

35,73 Dwa najważniejsze trafione i jest plus!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +229
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Ble. Beznadziejne te mecze dziś ;). Ale spróbujemy. Spartak gra o życie, powrót Lehtery to wzmocnienie nie do przecenienia - ale 1.58 na RT, to tak średnio, nawet biorąc pod uwagę że "wyjazd" nie jest daleki. Z Kunlunem to też nigdy nic nie wiadomo - a jak nie wiadomo co grać, to gramy przedział bramek. Duży over chyba tu nie grozi, celowałbym w 3, może 4 bramki Spartaka a Kunlun drugie tyle nie powinien dorzucić. Ale do AKO spróbujemy tego ryzykownego RT.
Chciałem skusić się na Kazań, ale grają bez Dawesa, więc jak wyżej - ktoś coś strzeli, ale może nie za wiele.

Kunlun-Spartak 4-7 goli (3-5)& Avto-Bars 4-7(2-3)goli & Magnitogorsk DNB(3-1)@3,84 ❌(szkoda tej bramki 3s przed końcem, ale dało się skontrować live, więc ogólnie na )

Spartak RT(5-3)& Torpedo-Vityaz po 2+(6-3) & Traktor >2,5 bramki (5) @3,88 ✅

A jak przed meczem Traktora zdążą pojawić się kursy na kanadyjkę Spartaka:

J.Lehtera & T.Hyka >0,5p
Nie dało się zagrać powyższego, poszło:
J.Lehtera & Ch.Terry >0,5p @2,40 ✅


Meczu Dynama i Jokeritu nie ruszam, bo tam to może dziać się wszystko.

Live:
Paajarvi strzelił już jedną, a często jak idzie to idzie, jeszcze 50 min gry.
Paajarvi >1,5 gola @5.50 ❌ (asystę dołożył, a swoją drugą bramkę Lindberg..norma:D )
(Fortuna)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +294
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Ze strzelcami idzie mi ostatnio najlepiej, dlatego patrząc po składach próbuje jeszcze w singlach:

Oscar Lindberg strzeli gola @4.40 ✅
Martin Bakos strzeli gola @3.60 ✅
Fortuna


Jukuri na bramce, kto wie czy wytrzyma ofensywę Dynama. Oscar po kontuzji nie zdobył jeszcze gola, pora na niego. Martin także jakby się zaciął, ale teraz w pierwszej linii z Lehterą, liczę na niego w meczu z Kunlun

Dzisiaj dzień konia, nawet jakbym gola bramkarza postawił, to też by pewnie strzelił :ROFLMAO: 8/8 w tym 3 strzelców trafionych ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +213
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
✅ St. Petersburg ML & Dynamo Ryga +3,5 (handi) @2,37 3/10 Unibet

Dzisiaj takie mecze, że nie wiadomo jak do nich podejść. Szczególnie do tego w Ufie, bo kurs na Salavat bardzo marny, a nie jestem pewien, czy Ufimcy zagrają na 100%. Do końca sezonu zasadniczego pozostało siedem spotkań. Sześć punktów przewagi nad piątą pozycją. Może nie najlepszym pomysłem będzie olać przeciwników, ale wystarczy przypilnować wyniku, a w niektórych przypadkach nawet remis wystarczy. W poprzednim sezonie taką taktykę przyjął Tsulygin - były trener Salavatu. Potrafił nawet nie zabrać kilku zawodników z zespołem na wyjazd, żeby oszczędzać ich na PO. Teraz nie prowadzi drużyny, ale z tego co kojarzę to jest nadal w sztabie i może doradzić trenerowi podobne rozwiązania. Zresztą Łotysze od grudnia tylko dwukrotnie przegrali więcej niż trzema bramkami w tym raz z CSKA. Myślę, że do AKO można dorzucić.

SKA - Lokomotiv to również ciężki do wytypowania mecz. Stawiam na gospodarzy, bo ostatnio radzą sobie lepiej niż jeszcze radzili sobie nie dawno. Ogarnęli się w defensywie. Trochę się zacieli w ostatnim meczu w Moskwie, ale pozwolili wbić sobie tylko jedną bramkę (druga padła do pustej bramki). Biorąc pod uwagę jak Lokomotiv radzi sobie na obecnej delegacji lepszym wyborem wydają się Wojskowi. Tym bardziej, że mogli odpoczywać jeden dzień więcej i zagrają u siebie. W sezonie mierzyli się ze sobą dwukrotnie i w każdym przypadku wygrywali gospodarze.

39,84
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +166
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Po raz kolejny udało się z Boostem w BETFAN, próbuje dzisiaj bramki underdogów, a więc to, co lubię grać w KHL najbardziej. Dodatkowo mam dwóch kandydatów na strzelców:

Saławat Jułajew Ufa vs Dinamo Ryga: Dinamo Ryga powyżej 1.5 gola ✅
SKA St. Petersburg vs Lokomotiv Jarosław: Lokomotiv Jarosław powyżej 1.5 gola ✅
AKO Boost @3.00 BETFAN ✅

Denis Parshin strzeli gola @5.70 ✅
Dmitriy Kugryshev strzeli gola @4.30 ❌
BETFAN


Saławat Jułajew jest po męczącym wyjeździe po wschodzie. Na pewno sporo sił ich to kosztowało i widoczne to było w rywalizacji z Barysem Nur-Sultan, gdzie dopiero w trzeciej tercji się obudzili i wyczuli swoją szansę. Zauważyłem, że w tym sezonie ekipa ze stolicy Baszkirii ma problemy w pierwszym meczu po powrocie. To będzie szansa dla Ryżan. Może ich nieco zlekceważyłem ostatnio w Moskwie, ale widać, że jest tam pozytywna atmosfera i trener Pēteris Skudra buduje tam ciekawy zespół pod przyszłą kampanię. Zapewne goście nie będą się chować za podwójną gardą i postarają się o dwa trafienia. O dziwo w delegacjach ostatnio zdobywają taką ilość i były to cięższe tereny niż Ufa. Liczę na Ryżan.

Lokomotiv wcale nie wyglądał źle w Bałaszycha i Czerepowcu. Severstal zagrał bardzo mądry hokej, a spotkanie z Avanagrdem mogło pójść w obie strony. Brakuje tam przebudzenia liderów, jak np. Pavel Kraskovsky (dzisiaj jego punktu nie zagram, więc pewnie się przełamie). Wiadomo mamy już końcówkę sezonu zasadniczego i każdy ma swoje cele, ale uważam, że na takiego przeciwnika podwójnie się motywujesz i często coś się z tego rodzi. Jasne SKA poprawiło się znacznie w defensywie, ale wracają po wojażach do siebie i to zawsze jest różnie. Ekipa z Jarosławia z dwoma porażkami z rzędu, gdzie zdobywała po dwa gole, myślę, że w dawnym Leningradzie również są w stanie tego dokonać.

Co do strzelców to wybrałem tylko tych z meczu w Ufie. Jeżeli liczę na dwa trafienia Ryżan, to kto może je zdobyć? Denis Parshin to były zawodnik Saławatu Jułajew, który doskonale zna to miejsce. Może nie wyglądał ostatnio najlepiej, ale ma to coś co pozwala zaskakiwać rywala. Ostatnia jego bramka padła w Moskwie i dawno nie cieszył się z trafienia. Niedawno miał przecież swój znakomity okres, ale nieco zgasł. Uważam, że kurs jest wart ryzyka, szczególnie przy podwójnej jego motywacji.

Dmitriy Kugrysheva jest mi szkoda, bo to dobry zawodnik, a w Ufie nie jest traktowany jako lider. Miał swoją 100% sytuację w Nur-Sultanie, ale przestrzelił, gdzie mógł jeszcze podać do Amirova. Ostatnio się wyróżniał, czy to w Chabarowsku czy w stolicy Kazachstanu, czas ma jego przełamanie strzeleckie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +249
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Ja zagram trochę zmodyfikowaną wersję boosta, bo zakładając że Ryga strzeli 2 gole, to ciężko się spodziewać że nie zrobi tego Ufa. Kurs na 2+ obu drużyn mamy @1,87 i analogicznie, myślę że SKA te 2 bramki też u siebie zdobędzie, co przy trafieniach Loko z kursem @1,79 da nam kurs wyższy niż gotowy boost.

Obie po 2+ gola w Ufie (4-4) i St.Petersburgu @3,35 (2-2) ✅

A jako że jest szansa że Ryga z Vorisem w bramce straci więcej niż 2 bramki to spróbujemy upolować trafienie.

G.Platt strzeli bramkę @3.50 ❌
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +284
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Mnie osobiscie z wielu powodów interesuje mecz Loko i powiem szczerze, juz dawno nie widziałem tak słabego ich meczu jak ten w Cherepowcu, przegrali z Omskie, magnitka czy Traktorem ale tam rywal musiał sie napracowac i czesto dopisało mu szczescie, natomiast mecz z Czerepami to dno i dwa metry mułu, no sorki Panowie ale juz kibice po Was odpowiednio pojechali. Za dużo też ostatnio eksperymentów ze składem. Dziś widzę pary obrońców i trójki ataku zestawione optymalnie. Czy można zagrać gorzej niż poprzednio? Myślę że nie, ale czy będzie na tyle poprawy by zawalczyć? Wierzę że tak. Ska ostatnio też nie grali jakoś wybitnie więc zobaczymy. Nikogo nie namawiam do tego typu, żeby nie było później. Ja za mniejsza stawkę zagram sobie remis. 💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +214
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Uwaga! Uwaga!

sunxl sunxl udowodnił, że jest autorem zamieszczanych tutaj analiz, które pojawiają się również wspomnianej wcześniej stronie. Można się rozejść. Jeśli ktoś wciąż ma wątpliwości to zachęcam do wiadomości prywatnej. Widzimy się jutro!
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Jak jest tyle meczów to ważna jest selekcja i ja wtedy zazwyczaj celuje w bramki. Na dzisiaj AKO Boost dostępny w Fortunie, kanadyjka i strzelec:

Torpedo Niżny Nowogród vs Dynamo Moskwa: każda drużyna 2+ bramek ✅
Severstal Czerepowiec vs Spartak Moskwa: każda drużyna 2+ bramek ✅
Vityaz Podolsk vs Dynamo Mińsk: każda drużyna 2+ bramek ❌
AKO Boost @5.35 Fortuna ❌

Dmitrij Jaskin + Justin Danforth + Jori Lehtera: każdy powyżej 0.5 punktu w kanadyjce
AKO @4.05 Fortuna ❌

Mattias Tedenby strzeli gola:
Singiel @3.40 Fortuna ❌


Dzisiaj krótko z powodu braku czasu, ogólnikowo. Jest teraz gorący okres, gdzie trzeba liczyć na liderów stąd też taka kanadyjka. Bez tych zawodników, te kluby nie byłyby w tym miejscu, gdzie aktualnie są. Liczę na całą trójkę, która jest w formie. Tedenby już dawno nie cieszył się z gola, albo nawet z asysty. Czas się przełamać, szczególnie na własnej tafli. Co do bramek to po prostu liczę na emocjonujące spotkania. Cała szóstka ma swoje cele do spełnienia i będzie walczyć o wygraną w piątkowych starciach. Nic odkrywczego nie napisałem, ale jak zazwyczaj się rozpisuje, tak dzisiaj po prostu nie ma nawet chwili, mam nadzieję, że typy będą zielone :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +32
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Boost wygląda obiecująco, ale ja dziś ponownie lekko go zmodyfikuję, wczoraj się udało z kursem wyższym od gotowego, dziś będzie niższy. Po tym jak w nocy brakło mi 1 gola Calgary do dużego kursu, głupio byłoby powtórzyć to dziś. Jeżeli każda z drużyn w booście zdobędzie po 2 bramki, to wejdzie i mój kupon, a jeszcze jest dodatkowo lekki margines błędu.

Powyżej 4.5 gola (z dogrywką) w Nowogrodzie (3-2k), Czerepowcu (5-2) i Podolsku (3-1, no i brakło jednej mimo modyfikacji..) @3.08 ❌

Zastanawiałem się też nad wygraną Traktora w RT, ale po wczorajszych cudach w Ufie, wezmę pewnie 3 bramki po kursie niewiele niższym a jak będzie zestawienie w jakim zagra dziś Sibir, to może coś w kierunku Barysa, bo zwycięstwo w tym meczu bardzo by im się przydało.

Ed: Sibir dziś w porównaniu do ostatniego meczu z Puustinenem i braćmi Ushenin, ale nie zagra Ruohomaa, czyli najlepiej asytujący zawodnik w ekipie. Play-off już tylko matematycznie możliwy, a Barys jeżeli zgarnie przynajmniej 2 pkt, awans sobie zapewni już dziś. W bramce Sibira Sateri i po namyśle odpuszczam ten mecz jak chodzi o wynik. Jedyne co wezmę pod uwagę, to kanadyjka, bo jakieś bramki pewnie jednak zobaczymy.

D.Dietz & O.Li >0,5p @3.40 ❌(pierwsza myśl jak zwykle najlepsza i trzeba było jednak na Barys..)
 
Ostatnia edycja:
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Torpedo-Dynamo
Dynamo powyżej 2,5 gola 1.71🔴
Podwójna szansa 2-2 1.72🔴

Dynamo rozpędzone i bardzo dobrze bo w końcu ta drużyna pokazuje siłe i już nie tylko pierwszy atak jest tam najgroźniejszy. Drugi link dobrze się pokazuje także w PP. Jest szansa aby wyprzedzić Loko bo zawsze lepiej unikać Jokeritu w PO. Bardzo przyjemnie się ostatnio oglądało Dynamo zarówno w defensywie jak i ofensywnie.
Vityaz-Mińsk
Poniżej 5,5 gola 1,72✅
Bardzo ważny mecz dla gospodarzy w kontekście walki o PO i muszą w końcu zagrać uważniej w obronie a nie jak z torpedo gdzie dwie bramki stracili grając w przewadze. Spotkanie na styku ale to Podolsk pod większa presją i napewno będą dziś bardzo skoncentrowani. Już pokazali kilkukrotnie ze potrafią spiąć się u siebie.
Magnitogorsk-Kazań
Podwójna szansa 0-0 1.85✅
Świetna seria Magnitki i dziś hitowe starcie z Barsami. Kto wie czy ta seria nie skończy się dzisiaj. Obie drużyny z dużą jakością. Ciężko jest wytypować zawsze wynik takich meczy dlatego ja spróbuje w podwójnej szansie.
Kanadyjka
Lehtera +0,5 1,6
Sedlak +0,5 1,6 ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +306
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis duzo meczy ale jakos nie ciągnie mnie do nich. Jednak sprobuje podejsc do hitu kolejki i spotkania dwóch mocnych ekip. Obie z seriami wygranych , MMg dłuzsza seria. Magnitka oki co łamie wszystkie statystyki i zdejmuje klątwy :) w tym sezonie nie wygrala z Kazaniem , u siebie było blisko i z tego co pamietam ogladajac to spotkanie to mecz lekko ze wskazaniem na MMg . Dzis jednak nowa szansa , obie ekipy teraz w gazie udało mi sie obejrzec ich ostatnie dwa pojedynki (czasem po kawałku) i jak dla mnie to na ten moment lepszy hokej gra Magnitka. Oczywiscie nie jest to duza roznica ale tak to widze. Roster w obu ekipach bardzo mocny i porównywalny. Ide w strone gospodarzy, niech odczaruja kazan z którym bardzo ciezko im sie gra ostatnimi laty, moze win w RT? zobaczymy okolo 17.30 co wyszło
✅
Magnitka ml kurs 2 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +317
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Widzę, że dzisiaj większość ma na oku podobne rozwiązania. W moim przypadku nie będzie inaczej, ale ograniczę się do dubli. Zakłady na co najmniej dwie bramki poszczególnych drużyn, które proponuje sunxl sunxl są bardzo dobrym rozwiązaniem pod koniec sezonu, kiedy zespoły jeszcze walczą o być, albo nie być lub o bardziej korzystne miejsce w tabeli. Mówi się, że zwycięża się defensywą, ale ciężko o wygraną bez skutecznej ofensywy. Trzeba strzelać bramki. Dzisiaj kompletnie odpuszczę zakłady ML, bo ciężko mi wskazać zwycięzcę w którymkolwiek meczu.

Na początek pobieram sobie zakłady "obie co najmniej dwie", ale odrzucam z tej trójki mecz w Czerepowcu. Niepokoi mnie Spartak, który wczoraj poszedł na wymianę ognia z Kunlunem i strzelił pięć bramek. Wcześniej jednak widać było bardzo duży problem z ofensywą. Co prawda wrócił Lehtera, ale Severstal potrafi zagrać tak dobrze, że o bramki może być ciężko. Wszystko zależy od nastawienia i trochę od przypadku. Nie zdziwi mnie jakieś 1:1 w tym przypadku. Pozostałe dwa mecze pasują jak najbardziej. Wszystkie zespoły overowe, dobrze radzące sobie w przewagach, a szczególnie duet Torpedo - Dynamo. Myślę, że w obu przypadkach można byłoby zaryzykować "obie 3+" z kursami powyżej @3,00.

❌ Obie strzelą co najmniej dwie bramki w Nowogrodzie i w Podolsku @2,51 3/10 Betsson

W kolejnym dublu chciałem zagrać over 4,5 w Podolsku i w Nowogrodzie. W Unibecie kursy są sporo wyższe niż w Betssonie np, ale patrząc na powyższy dubel bez sensu będzie grać over 4,5 w tych samych spotkaniach w których liczę na dwie bramki po każdej stronie. Równie dobrze mógłbym pomnożyć stawkę dwukrotnie. Poza tym kurs wyżej jest wyższy niż na te same spotkania z overem 4,5. Tak więc odpuszczam.

Spróbuję jeszcze wykombinować coś z tymi golami przewadze. Można powiedzieć, że o mecz w Nowogrodzie jestem spokojny, bo spotkanie powinno być zacięte, a obie drużyny są w czołówce jeśli chodzi o skuteczność w PP. Podolsk i Mińsk może nie są tak skuteczne w przewagach, ale za to łapią sporo kar i przeciętnie radzą sobie w osłabieniach, więc tutaj również widzę sporą szansę.

❌ Powyżej 1,5 bramki w przewadze w Nowogrodzie i w Podolsku @4,31 1/10 Betsson

Na koniec jeszcze spróbujemy trafić jakiś under. Dawno nie probowałem, więc najwyższa pora. Wybrałem sobie do dubla mecz w Nowosybirsku i w Magnitogorsku. Zdziwiło mnie, że bukmacherzy skłaniają się ku większej liczbie bramek w Magnitogorsku. Mecze tych zespołów zazwyczaj są underowe. Dodatkowo obie defensywy radzą sobie ostatnio bardzo dobrze. Ciężko mi sobie wyobrazić w tym spotkaniu wyniki 4:4, 4:3 itp. Myślę, że skończy się na czymś w stylu 3:2, 2:3, 3:1 lub nawet 1:2 w którąś ze stron. Co do meczu w Nowosybirsku to liczę na okropną grę Kazachów. Najlepiej taką jak zaprezentowali ostatnio w meczu z Jekaterynburgiem. Toporny hokej bez polotu i brak pomysłu w rozgrywaniu przewag. Momentami problem z rozstawieniem w tercji przeciwnika...

✅ Poniżej 5,5 bramki w Nowosybirsku i w Magnitogorsku @2,61 2/10 Unibet

Na koniec odrobina szaleństwa:

❌ Severstal ML & Spartak strzeli co najmniej dwa gole & Poniżej 6,5 bramki @7,00 0,5/10 Unibet

❌ Metallurg lub remis & Kazań strzeli co najmniej dwa gole & Poniżej 5,5 bramki @7,00 0,5/10 Unibet


Znowu sporo zakładów, ale można się pobawić przed weekendem. :cool:

+38,06
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Jako, że teraz dla mnie hokeja na lodzie trochę mniej (oglądam i gram tylko KHL i turnieje narodowe, bo tylko na to mam czas) to zagram kilka kuponów.

Metallurg Magnitogorsk vs Barys Nur Sultan: Barys powyżej 1.5 gola ✅
Severstal Czerepowiec vs Dynamo Moskwa: Severstal powyżej 1.5 gola ✅
Dinamo Ryga vs Spartak Moskwa: każda drużyna 2+ bramek ❌
AKO @3.71 Fortuna ❌

Metallurg Magnitogorsk vs Barys Nur Sultan: X2 ❌
Severstal Czerepowiec vs Dynamo Moskwa: 1X ❌
AKO @3.47 Fortuna ❌

Danforth ✅ + Kovalchuk ✅ + Lehtera ❌ powyżej 0.5 punktu w kanadyjce
AKO @3.86 Fortuna ❌

Dmitriy Kugryshev strzeli gola @4.30 ❌
Mattias Tedenby strzeli gola @3.40 ✅
Fortuna


Może kupony nieco zdublowane, ale wierzę w Barys oraz Severstal. Przede wszystkim gram przeciwko Magnitce, która po pierwsze ma w nogach ciężki mecz z Bars Kazań, a po drugie ich seria wygranych jest zbyt długa. Szczerze to nie wierzę, aby na Lisach nie odbiła się potyczka z liderem wschodu. Aż dziewięć kar mniejszych w tamtym spotkaniu powoduje naturalnie większą utratę sił, a poza tym motywacja była ogromna na tego przeciwnika. Tutaj gospodarze mogą nieco zlekceważyć Kazachów, bo ostatnio sobie z nimi poradzili. Jeżeli chodzi o Barys to zagrali całkiem nieźle z Magnitką i z Sibirem. Okej, PP nie są ich mocną stroną, ale sam Nikita Mikhailis miał kilka dobrych szans z Lisami w Magnitogorsku. Najbardziej obawiam się Karlssona, który rozegran n-ty mecz z rzędu, ale tak jak kiedyś wspominałem ekipa z Nur-Sultan zaskakuje w najmniej oczekiwanym momencie i liczę, że stanie się to jutro. 2 bramki i X2 idzie na nich.

Severstal gra bardzo mądry hokej. Przede wszystkim śmieszy mnie spokój Andreia Razina, który wygląda na niewzruszonego, gdy go kamery pokazują. Tak było ostatnio ze Spartakiem, gdy przeciwnicy doszli na 3:2. Od dłuższego czasu gra klubu z Czerepowca może się podobać, do tego doszła skuteczność w PP i widać postępy. Być może najwyższa forma przyjdzie na play-offy i im tego życzę. Co do Dynama to nie lekceważę ich, ale wydaje mi się, że po takiej długiej serii meczów na swojej tafli potrzebują chwili, aby się kolokwialnie mówiąc ogarnąć. Być może dojdzie teraz mały dołek i uważam, że Severstal będzie godnym rywalem dla stołecznych. W tym sezonie pokazali wielokrotnie, że z najlepszymi zespołami KHL sobie nieźle radzą.

Strzelanina w Rydze? No pewnie. Ciekawy jestem, czy Hudacek wróci do bramki, ale wydaje się, że tak. Nawet z nim w składzie, może być ciężko sięgnąć po 2 punkty. Dinamo gra odważnie do przodu, nie boi się nikogo. Co z tego, że grają słabo, nie potrafili zamka ustawić w Ufie, jak szybko doszli na wynik 3:2, a potem remis 4:4. O to chodzi w hokeju i uważam, że u siebie postawią się Spartakowi. Takie 2:2 jak najbardziej realne.

Co do strzelców to powtarzam poprzednie wybory. Nie wyszło wtedy, ale obejrzałem sobie obszerne relacje i co by nie mówić Kugra i Tedenby mieli swoje okazje. Rywale nieco słabsi, dlatego w singlach próbuje ich przełamania.

Jeżeli chodzi o kanadyjkę to także podobnie jak w piątek, tyle tylko, że Jaskina zamieniam na Kovalchuka. Argument podobny, przeciwnicy na innych poziomach, już praktycznie na wakacjach i będzie spora szansa na poprawienie swoich statystyk. Liderzy ostatnio na zapunktowali, czas na nich, bo szczególnie Spartak i Vityaz walczą zaciekle o play-off, a Avangard o zachowanie drugiego miejsca na wschodzie przed Saławatem Jułajew.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +28
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom