>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2020 / 2021

Status
Zamknięty.
B 7,8K

bunio

Użytkownik
Ja muszę chyba się przekonać do kursów między 1,5 - 1,8 w singlach. Dzisiejsza sytuacja z Amurem dała wiele do myślenia. Spodziewałem się, że gospodarze wygrają, a kurs przed meczem jeszcze wzrósł powyżej 1,80. Jednak dodałem bramki na podbicie kursu. Z drugiej strony myślałem że skończy się mniej więcej 3:2 lub 4:2, a Kunlun zawiódł. Zazwyczaj gram kursy wyższe niż 2,00 i wyniki mnie zadowalają, ale takie sytuacje kiedy wchodzi mniej skomplikowany typ, a mój z wyższym kursem tylko prawie - jednak są mocno frustrujące. Lepszy mniejszy zysk niż strata.
Dopiero studiuje czytam wasz temat i macie dużą wiedzę na temat rozgrywek tak mi sie bynajmniej wydaje, ale jeśli chodzi o stawkowanie i prawdopodobieństwo już jest gorzej i tutaj masz rację w tym poście.
Zasad matematyki nie złamiesz podajać typ łączony tj na wynik i ilość bramek wg. Ciebie może nie masz prawdopodobieństwa o połowę mniejszego, ale wg. praw matematyki tak.
Stawkę raczej powinno się dobierać do kursu tj prawdopodobienstwa zdarzenia i stawka powinna dażyc na kazde zdarzenie z osobna do tej samej wielkosci zysku w long termie. Wtedy to bukmacher ułatwia nam wbrew pozorom dobieranie stawek swoimi kursami na zdarzenie. Tyle z mojej strony, niekoniecznie musi byc to racja :).
 
Otrzymane punkty reputacji: +77
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Ajajaj szkoda tej bramki w Petersburgu bo wysokie AKO Boost by się zazieleniło, Wojskowi gładko wygrali, chociaż SKA w trzeciej tercji zafundowało sobie trochę nerwów z Sochi. Kanadyjka na plus więc nie ma co narzekać. Jutro próbuję AKO oraz singla na spotkanie w Bałaszycha.

Avangard Omsk vs Torpedo Niżny Nowogród: Torpedo Niżny Nowogród powyżej 1.5 gola @1.88 ✅
Spartak Moskwa vs Avtomobilist Jekaterynburg: Spartak Moskwa powyżej 1.5 gola @1.44 ❌
AKO @2.71 Superbet ❌

Singiel: Torpedo Niżny Nowogórd podwójna szansa 2-2 @3.21 Superbet ✅


Kontynuuję granie przeciwko Avangardowi Omsk. Po prostu mnie nie przekonują w defensywie, słaba forma bramkarzy, a zmierzą się z Torpedo, które mocno rozpoczyna swoje spotkania. Nie wiem czy są takie statystyki, ale wydaje mi się, że podopieczni Nemirovsky'ego już 5-6 razy zdobyli w tym sezonie bramkę w pierwszej minucie gry. Lubią od początku zaskakiwać swojego rywala, stąd też typ na wygranie pierwszej tercji lub całego meczu. Jeżeli uda im się zdobyć pierwsi gola to są naturalnie większe szanse na dotrzymanie tego stanu do końca pierwszej tercji. Dziwią mnie trochę tak wysokie kursy wystawione w stronę gości i dlatego też pójdę w dwa ich trafienia. Znamy ofensywne podejście Torpedo i liczę, że nie przestraszą się gospodarzy.

Spartak pięknie wyrwał mecz z Loko i widać, że forma jest wysoka. Każdy punkt w walce o fazę play-off się liczy i jestem zdania, że poradzą sobie z Avto. Ja jednak w swoim stylu pójdę w ich dwa trafienia. Goście mogą być nieco zmęczeni maratonem z Jokerit, a gospodarze będą zmotywowani, aby powalczyć o komplet oczek. Liczę po prostu na rewanż za porażkę z września poprzedniego roku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +208
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis trzy mecze w KHL . Dwa z nich odpuszcze ale jeden zagram w dublu czy triplu z ligą fińska i niemiecką.
Chodzi o spotkaniu w Niznekamsku. Wilki były na krotkim wypadzie w Moskwie i okolicach i jakby straciły impet który mialy przed ta seria, teraz wracaja na własne lodowisko i od razu rywal z górnej półki bo trzeba grac mecze i wygrywac je by dogonic czołówke zachodu.
Jokerit w spotkaniach z Avto wygladał conajmniej dobrze, w tym drugim meczu nie udalo sie strzelic ale szanse były. Ekipa z chemicznego miasta nie ma takiej jakosci w składzie w porownaniu do gosci i finowie powinni to wygrac bez dogrywki

Jokerit RT kurs 1,7 fortuna
 
K 268

krzysztof_77

Użytkownik
Rzadko Was wspomagam (nie ten poziom wiedzy & oglądania), ale patrząc na kalendarz Avto tj. 5 meczy w 9 dni wliczając w to B2B, dzisiejszy wyjazdowy mecz ze Spartakiem (w formie) możę być dla nich bardzo trudny - kurs na 1X - 1,55 & ML - 1,94.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Rzadko Was wspomagam (nie ten poziom wiedzy & oglądania), ale patrząc na kalendarz Avto tj. 5 meczy w 9 dni wliczając w to B2B, dzisiejszy wyjazdowy mecz ze Spartakiem (w formie) możę być dla nich bardzo trudny - kurs na 1X - 1,55 & ML - 1,94.
Tak te mecze teraz wygladaja dla wielu zepołów. Spartak tez grał kilka meczy po nowym roku, fakt mniej niz Avto,które ma teraz napiety harmonogram , Ostatnia wygrana Spartaka to raczej wiecej w tym zasługi Loko bo stanało po dwóch teracjach, niz mocy Spartaka oczywisci nic mu nie ujmujac bo sie pozbierali , nacisneli, trochę szczescia mieli i zdolali mecz zamknac w 60 min.
Gdzies czkawka pewnie sie odbija na fizyce ta ilość gier, jakość rosteru po stronie Avto, do bramki ma wskoczyć Kovar, duzo od niego zależy czy starczy sił zobaczymy, mecz moze iśc w obie strony , ja sobie go obejrze , może na żywo cos zagram widzac jak to wygląda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Z Omskiem to mam taki problem, że co nie zagram z ich udziałem, to grają odwrotnie. Doszedł Ilja, który pewnie z każdym meczem będzie coraz bardziej wpasowany, a i tak już swoje strzela i podaje, ale z drugiej strony kurs na Torpedo wydaje mi się za duży. Nie zdecyduję się raczej na singla tutaj, ale spróbuję dubla za Spartakiem który wydaje się w gazie, a Avto trochę bezbarwne, ale że to dubel, to zabezpieczę się remisem.

Torpedo +1,5 @1,85
Spartak 1x @ 1,55(0-1, no cóż..)
AKO @2,87

Kursy Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Moja forma tak samo stabilna jak w Jekaterynburgu. W pewnym momencie miałem plan wykonany już na koniec lutego i jak to mówi pewne świąteczne powiedzenie - **** bombki strzelił. Nie ma co się załamywać póki bilans jest dodatni, więc próbujemy dalej. Wydaje mi się, że dzisiaj dokładniej niż ostatnio przemyślałem swoje typy, a już na pewno nie próbowałem na siłę zwiększać kursu. Będzie krótko, bo ostatnio znowu wyszedł elaborat na darmo.

❌ Avangard ML & Obie strzelą co najmniej jedną bramkę @1,60 7/10 Unibet Forma Jastrzębi może nie jest wyśmienita, ale z pewnością jest dobra. Seria trzech zwycięstw chyba zażegnała grudniowy kryzys kiedy to przegrali sześć z dziesięciu spotkań. Ostatnio rozprawili się z Ufą, Magnitką i Severstalą, więc z NN również powinni sobie poradzić u siebie. Gdyby kurs był wyższy skusiłbym się na czas regulaminowy. Jednak spróbuję inaczej. Gospodarze, którzy słynęli raczej z dobrej defensywy ostatnio sporo tracą. W ostatnich pięciu meczach tylko raz stracili mniej niż trzy bramki i dzisiaj z pewnością goście prezentujący ofensywny styl pewnie strzelą ze dwie. Myślę, że kurs 1,60 na ML i dwa trafienia jest lepszy niż poniżej 1,60 na zwycięstwo Omska w reguaminowym.

❌ Spartak Moskwa ML @1,95 4/10 Unibet W tym przypadku koledzy powiedzieli większość. Avto nie wygląda zbyt stabilnie. Do tego dochodzi napięty grafik. Spartak natomiast ma za sobą serię trzech zwycięstw do tego nie z byle kim. Wszystkie w regulaminowym czasie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Krótko, bo zaraz mecz w Nizniekamsku. Jokerit faworytem, ale do składu Neftekhimika wraca po nieobecności w Podolsku Hudacek, a w bramce Finów Kalnins dzis odpoczywa, a debiutuje w KHL Jukuri. Myślę że w tej sytuacji po 2 bramki w zasięgu jednych i drugich.

Neftekhimik-Jokerit: obie strzelą 2+ @1.70
(Fortuna)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +100
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Na Avto to trzeba jakiś algorytm. In minus in plus. Mimo tego że Kovar po meczu gdzie się przełamali z magnitką i mówił ze to przypadek to jednak mimo wszystko się trochę poprawili. Play off zweryfikuję Petersa.
 
K 268

krzysztof_77

Użytkownik
Zawiódł przede wszystkim Spartak, totalnie bezzębni. Avto bramka po kontrze i mądry defense.
Szkoda myślałem że 1x chociaż u siebie wyciągną.
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Wczoraj Spartak pokpił sprawę, ale za to Torpedo piękne zwycięstwo w Bałaszycha i dzień ostatecznie na plus. Dzisiaj na rozkładzie mamy cztery mecze, a ja odrzucam od razu hit w Jarosławiu. AKO Boost i do tego w singlu kanadyjka:

Sibir Nowosybirsk vs Kunlun Red Star: Sibir powyżej 2.5 bramek ❌
Barys Nur-Sultan vs Saławat Jułajew Ufa: Saławat Jułajew powyżej 1.5 bramki ✅
Traktor Czelabińsk vs Vityaz Podolsk: Vityaz handicap +2.5
AKO Boost @3.00 Fortuna ❌

Singiel: Oleg Li powyżej 0.5 punktu @2.40 Fortuna ✅


Dzisiaj króciutko, spodziewam się overowego spotkania w Nowosybirsku. Kunlun wraca z dalekiego Chabarowska, Smoki tracą bardzo dużą ilość bramek i gospodarze powinni to wykorzystać, aby przedłużyć swoje szanse na play-off. Żaden z bramkarzy gości nie pomaga, Shikin nie jest w tak rewelacyjnej formie jak jeszcze kiedyś, ale i obrona popełnia sporą ilość błędów. Trzy bramki Sibiru w zasięgu, a na kanadyjkę Oleg, który poszuka przełamania. Jeden z liderów gospodarzy nieco nam zniknął ostatnio, myślę, że to dobre spotkanie, aby wreszcie zapisał się do protokołu sędziowskiego z punktem.

Saławat Jułajew odżył po transferach, dodatkowo świeżość w postaci trójki wracających z MŚ U20, którzy w głównej mierze pociągnęli tę drużynę w Nowosybirsku do zwycięstwa: Danil Bashkirov, Shakir Mukhamadullin oraz Rodion Amirov. Liczę na dwa trafienia przyjezdnych, zagrożenie z każdej piątki jest, a i Barys nie prezentuje się w defensywie jakoś wybitnie.

Co do starcia w Czelabińsku to spodziewam się brudnego underowego meczu o komplet punktów. Obie ekipy walczą o play-off, ale w innych konferencjach i kurs na gości jak dla mnie trochę przesadzony. +2.5 na Vityaz przy underowym pojedynku jak najbardziej realny. Przyjezdni dzielnie walczyli w Moskwie, niestety polegli, a Traktor może się przełamać, ale nie wydaje mi się, aby rozgromili przeciwników.

Bez tytułu.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +96
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Dzisiaj bez większych analiz gram Ako: Sibir ml + Traktor ml @1.96. ❌ Liczę, że Traktor się w końcu przełamie i wygra u siebie z Podolskiem, który swoją drogą spodziewam się, że będzie walczył o punkty jakby miało nie być jutra, a w przypadku Sybira, to jeżeli zagrają tak, jak z Ufą, ale w końcówce nie popełnią głupich błędów, to powinna się udać. Gonią Astanę 😂
*Edit*
Ale mi się słabo ogląda ten Sybir po wczorajszym NHL
*Edit po 1 tercji*
Do głowy przychodzi mi tylko mecz z Mińskiem, trochę szczęścia (pół sekundy), że nadal tylko 0-2 :)
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Loko wraca do domu ale zadanie najtrudniejsze z możliwych. Robią postępy, Skabelka potrafi wymyślic taktykę na każdego rywala i ułozyc sobie formacje. Dziś jednak top rywal, który się znów nakręca, w Rydze pograły sobie niższe formacje, każda jest groźna i choć chciałbym win Loko i serce boli ale stawiam na silnych gości

CSKA RT kurs 2,25 ⛔
CSKA ml kurs 1,75⛔

EDIT: Dawno już nie widziałem tak słabego meczu CSKA, bez pomysłu, liderów, którzy pociągną wynik, bez dyscypliny taktycznej, niemrawo i prezenty obrony i Johansona wykorzystane. Ale to wszystko mało wazne Loko wygrało 💚i to mnie cieszy i wcale nie zagrali kosmicznego meczu bo stać ich na lepszą grę, juz tylko 6 pkt do lidera zachodu ;)

Z innych meczy myślę że ufa nie przegra w rt, Sibir musi wygrać a Vitjaz się postawi ale czy wygra zobaczymy
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Ładne wyczucie z Oleg Li, gdzie został dzisiaj przesunięty do linku z Puustinenem, Ruohomaą i Jokipakką, a więc szanse na jego punkt wzrastają, bo liczę przede wszystkim na przebudzenie zaciągu fińskiego. Za drobne pobieram sobie gol Oleg Li po kursie 4.70 w Fortunie. Jak się przełamać to na pełnej :cool:

Oleg Li strzeli gola @4.70 ✅
Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +255
C 1,8K

chemik1983

Użytkownik
Loko wraca do domu ale zadanie najtrudniejsze z możliwych. Robią postępy, Skabelka potrafi wymyślic taktykę na każdego rywala i ułozyc sobie formacje. Dziś jednak top rywal, który się znów nakręca, w Rydze pograły sobie niższe formacje, każda jest groźna i choć chciałbym win Loko i serce boli ale stawiam na silnych gości

CSKA RT kurs 2,25
CSKA ml kurs 1,75

Z innych meczy myślę że ufa nie przegra w rt, Sibir musi wygrać a Vitjaz się postawi ale czy wygra zobaczymy
Mecz na szczycie gdzie CSKA stanie naprzeciwko rozpędzonej lokomotywy. Mam nieco inny pogląd na ten mecz mimo, że ostatecznie go odpuszczę, ponieważ widzę dzisiaj w innych ligach ciekawsze propozycje.... gdybym miał obstawiać to widzę tutaj wygraną gospodarzy. Loko cały czas odreagowuje covidową czkawkę pierwszej części sezonu i myślę , że mają coś do udowodnienia. Przyjeżdża też lider, mocarz, trudno o większy powód do mobilizacji na własnej tafli. dla CSKA będzie to mecz na wyjeździe, może nie taki zwykły, ale wciąż uważam, że mobilizacja większa u gosp. patrząc na ostatnie wyniki to CSKA niespecjalnie mobilizuje się na takie mecze Remis z Jokeritem ,Jekarinburgiem i St. Petersburgiem pokazują, że CSKA nie ma poczucia, że "musi". Lokomotiw w obecnej formie jest znacznie bardziej niebezpieczny niż wspomniane drużyny, zwłaszcza u siebie i może zaskoczyć CSKA agresją i zaangażowaniem .
Gdybym miał grać to 1 ew. handicap 1,5 jako, że jedynek raczej nie gram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +76
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
CSKA @1.85 (dwudrogowo).
Idę w stronę gości. Jaroslaw ma dobrą passe 8 spotkań w domu bez porażki, natomiast każda passa się kiedyś kończy i jak nie dziś to kiedy?
Trochę kieruję się przeczuciem, podobnie jak w przypadku spotkania z Omskiem, zaufam intuicji i czuję dziś łatwą wygraną gości. Z Rygą zagrali młodsi zawodnicy, więc najlepsi mogli odpocząć. Z rywalami lepszymi Nikitin wystawia wszystko co ma. Nie sądzę, żeby było inaczej tym razem.
 
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Czasami nachodzi mnie na zagranie wbrew obiektywnym przesłankom. Nie postawię na to wielkich pieniędzy i od razu zaznaczam że ten typ jest z gatunku na czuja. CSKA jednak nie w optymalnym składzie, bez Leipsica i Kempe i mimo że pozostają faworytem, to ja próbuję, w nadziei że Loko będzie chciało zmazać plamę z ostatniego meczu gdzie wypuścili prawie pewne zwycięstwo:

Jarosław RT i powyżej 4.5 bramki @4.15 (Fortuna) (3-0, że CSKA na 0, to niestety nie wyczułem)
 
Ostatnia edycja:
C 1,8K

chemik1983

Użytkownik
dziś lokomotiw nie zawiódł i dość zdecydowanie pokonał cska
jutro szykuje się nam kolejny szlagier
Kazań-Omsk - 1 , handicap 1,5
Kazań pod koniec roku w przeciągu tygodnia musiał dwukrotnie uznać wyższość omska na ich tafli. te porażki musiały być dla nich bolesne i będą chcieli wziąć rewanż. a że obie dużyny zdecydowanie lepiej radzą sobie na własnym podwórku w dodatku to kazań jest zespołem zwyczajnie lepszym to jutro idę w ich stronę za chandicapem 1,5 po kursie 2.95 w fortunie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +88
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom