>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2020 / 2021

Status
Zamknięty.
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Nie sprawdzałem na Sofascore, ale pięć ostatnich spotkań między Salavatem i Kazaniem wygrywali gospodarze.
Chyba się źle zrozumieliśmy i ja niejasno napisałem. Miałem na myśli mecze wygrane przez AK Bars w pojedynkach z Salavatem, a nie mecze wygrywane przez drużyny gości/gospodarzy. Tzn. Ostatnie 5 spotkań wygrało Ak Bars, które dzisiaj jest drużyną gości i to miałem na myśli. A w poprzednich spotkaniach rzeczywiście niezależnie od tego czy Ufa była gospodarzem, czy AkBars było gospodarzem, to gospodarze wygrywali.
Edit
Poprawiłem poprzedni post już, żeby było jasne o co chodziło.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ Jokerit lub remis & Obie strzelą co najmniej dwie bramki @2,60 4/10 Unibet Dzisiejszy mecz w Jekaterynburgu całkiem wyrównany, ale z delikatnym wskazaniem na Finów. Potrafili zamknąć Avtomobilista w swojej tercji podczas gry 5 na 5 co gospodarzom udawało się tylko w przewadze. Poza tym sporo błędów po stronie Avtomobilista. Jokerit natomiast mógłby pokazać się z lepszej strony w przewagach. Biorąc pod uwagę grę w równych składach bardziej podobali mi się Finowie. Gra "back to back" rzadko się zdarza w KHL. Trochę martwię się o to, czy obie drużyny strzelą dwie bramki mając w nogach całkiem dynamiczny mecz, ale spodziewam się więcej kar niż dzisiaj co powinno ułatwić sprawę liczby bramek, chęci odwetu Avtomobilista i dobrej postawy fińskiego Jokeritu. Mimo, że Uralcy zrobią wszystko, żeby zdobyć potrzebne im punkty to mam nadzieję, że Finowie nie dadzą się ograć w czasie regulaminowym.

PS. Juto Mińsk powyżej 1,5 bramki? :cool:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +12
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dynamo Mińsk vs Metallurg Magnitogorsk: Dynamo Mińsk powyżej 1.5 gola @1.47 ✅
Spartak Moskwa vs Lokomotiv Jarosław: podwójna szansa 2-2 @1.67 ✅
AKO @2.45 Superbet ✅


Ja się ponownie skuszę na dwa trafienia Żubrów, to niemożliwe, żeby nawet raz nie trafić do bramki przy 10 PP, szczególnie gdy gra to Dynamo, a nie jakieś Sochi. Dziwny miał przebieg tamten mecz, ale ekipa z Mińska wraca do swojej hali i liczę na sportową złość. Magnitka jakoś wybitnie nie broni, co pokazała w pierwszej tercji z Avangardem w Bałaszycha. Jeżeli od początku ruszą na rywala i uda się gospodarzom w miarę szybko zdobyć gola, to z drugim nie powinno być problemu. Dla Lisów jest to trzeci wyjazd i zmęczenie może dać się we znaki po wymagającym pojedynku z Jastrzębiami, gdzie walczyli do końca o dobry rezultat.

Co do Spartaka, to zauważyłem w tej kampanii, że ich pierwszy mecz po powrocie na swoją taflę jest zazwyczaj tragiczny. Nie zawsze, ale często tak bywa u stołecznych. Poza tym te wygrane mnie do końca nie przekonują. Traktor nie jest w nie wiadomo jakiej formie, Jokerit był po prostu zmęczony podróżami i nie był to ich dzień. Większą stabilizację i balans widzę u Loko. Dzisiaj do bramki wskoczy wypoczęty Edward Pasquale i gram tutaj podwójną szansę, bo goście mocno wchodzą w mecz i często wygrywają pierwsze 20min. Jak nie to mamy jeszcze całe spotkanie. Spartak w tym sezonie jest bardzo chimeryczny i mam nadzieję, że dzisiaj pokaże swoją prawdziwą twarz. Poza tym bilans Loko w tym sezonie ze Spartakiem 3/3, dwie wygrane w dogrywce lub rzutach karnych i widać, że potrafią z nimi grać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +187
K 268

krzysztof_77

Użytkownik
Uważaj bo w Minsku braki ważnych zawodników w przednich formacjach.

:) oczywiście następnym razem podam nazwiska - fajnie ze weszło Wszystkim (+1,5 & 2)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +52
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis po głowie chodziły mi jedynki jezeli nie ml to przynajmniej z x w dobrych kursach ale Dynamo Mińsk bez Spoonera, Kilkhammera, Kozuna i Menella. Czyli ze składu z Moskwy wyleci dwóch liderów. Poczatkowo chcialem zagrań Dynamo z x ale teraz nie wiem czy nie pójde w kierunku Magnitki.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dzis po głowie chodziły mi jedynki jezeli nie ml to przynajmniej z x w dobrych kursach ale Dynamo Mińsk bez Spoonera, Kilkhammera, Kozuna i Menella. Czyli ze składu z Moskwy wyleci dwóch liderów. Poczatkowo chcialem zagrań Dynamo z x ale teraz nie wiem czy nie pójde w kierunku Magnitki.
Wczoraj tej informacji nie widziałem, bez Spoonera to rzeczywiście może być ciężko, ale i Menell z niebieskiej to kolejne zagrożenie. No nic już pograne trzeba liczyć na innych liderów :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Jokerit wczoraj wg mnie byl ekipą lepszą a dziś w bramce Avto stanie Gross, który ostatnie sezony spędzał raczej w MHL/VHL, dlatego postawię znów na Finów. Do tego Jaroslaw myślę że swoje strzeli a Spartak też w ofensywie niezle sobie ostatnio poczyna, czyli po 2+ bramki.

Jokerit ML @1.9 (fatalny mecz, strzałów to pod koniec 3 tercji nie mieli nawet 20, nadgonili dopiero pod sam koniec w przewadze)
Spartak-Loko obie po 2+ @1,49
AKO: @2.83 (Fortuna)

Z meczem w Minsku poczekam do ostatecznych składów.
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dwa późniejsze mecze jakoś nie dają mi spokoju. Te osłabienia Mińska powodują, że drużyna bardzo mocno traci na sile ofensywnej. Wliczając Sharangovicha wypada prawie całe TOP 5 punktujących zawodników w zespole (oprócz Prince'a). W ostatnim meczu z Dynamem ogromne problemy Białorusinów z realizacją przewagi. Dodatkowo powrót z delegacji. Szkoda, że kurs na MMG nie jest troche wyższy, ale chyba i tak warty ryzyka w zaistniałej sytuacji. Bramek raczej też nie powinno paść zbyt wiele chociaż z bramkami bywa różnie, bo czasem wpadną jakieś nie wiadomo skąd. W tej kwestii liczę na dobrą formę Furcha. Może nie wpuści zbyt wiele. Do defensywy wrócił Almqvist, więc to na plus dla gospodarzy. Mimo wszystko spróbuję ten Magnitogorsk.

✅ Metallurg ML & Poniżej 6,5 bramki @2,28 4/10 Unibet

Spartak również nie daje mi spokoju. Może Traktor i Jokerit nie pokazali się z najlepszej strony, a styl Spartaka też nie jest najwyższych lotów, ale jednak dwa ostatnie mecze wygrali w czasie regulaminowym i w dodatku w delegacji. Lokomotiv natomiast od początku roku idzie jak burza. Pytanie tylko kto ich zatrzyma. Ich grafik jest trochę napięty i dzisiaj rozegrają piąty mecz w ciągu dziewięciu dni. Więkoszość punktów przemawia raczej za Lokomotivem, ale mam silne przeczucie, że potknie im się dzisiaj noga, ale ostatecznie odpuszczę.

+38,93
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +126
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Ja dzisiaj chciałem totalnie odpuścić, ale dostałem jakąś lojalnościową promkę i jakoś tak się złożyło, że Magnitka Ml @1.60 zamyka mi duży kupon. Przyznam, że nie jestem przekonany, ale nic lepszego mi do głowy nie przychodziło. Loko imo powinno sobie poradzić, ale wydaje się być bardzo ryzykowne i padło na gości w Mińsku tym razem. Nie ukrywam, że cieszą braki w kadrze gospodarzy na dzisiejszy mecz. Zobaczymy. Jeżeli ktoś jeszcze nic nie zagrał na dzisiaj i się zastanawia lub szuka inspiracji, to szczerze odradzam, bo oba mecze mogą „pójść w każdą stronę” i zaskoczenia nie będzie. Jutro więcej meczy i może warto zaczekać :)

a tak swoją drogą, to właśnie mi przyszło do głowy, żeby sobie też zagrać kontrę i zoptymalizować to przedsięwzięcie i szczerze chyba się nawet zdecyduje

EDIT
pokusiłem się na @2,75 na Mińsk w ramach kontry na Noblebet (najwyższy kurs jaki znalazłem na Mińsk), więc zadowolony wpłaciłem po czym okazało się, że maksymalnie mi pozwolą obstawić 290,00 z groszami. Zapytałem się na czacie czy w takim razie mogę od razu wypłacić cały depozyt i wyjaśniłem, że chciałem zagrać cały depozyt na Mińsk, ale mam jakiś podejrzany limit, a pan wyjaśnił, że zgodnie z regulaminem mogą limitować kogo chcą, a przed wypłaceniem muszę zrobić obrót 50% depozytu :) ... pozdro
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +87
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja nawet spróbuje Magnitki w regulaminowym. W Balaszycha wyglądało dobrze, powiedziałbym nawet, że lepiej jak gospodarze. Owszem przespali 1 tercje w obronie razem z Koseczkinen ale później było dobrze. Dziś liczę że się poprawia. Gospodarze osłabieni ale w Moskwie nie zaprezentowali się jakoś wybitnie dobrze

Magnitka Rt kurs 1,91 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +124
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Mińsk nie dość że bez Spoonera i Menella, to jeszcze bez Furcha, a w bramce 19 letni Kolosov. Po takich roszadach nie odważę się zagrać nic w kierunku Mińska.

Magnitogorsk (-1) @2.18 (4-2, ale niewiele brakło żeby na własne życzenie tego nie wygrali. I chyba tylko dzięki bramkarzowi Mińska)
(Fortuna)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +218
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Jutro brak czasu, ale wieczorem na oglądanie KHL zawsze się znajdzie. Idziemy za ciosem, tym razem bez większej kombinacji, może trochę zbyt łatwo, ale warto czasami i tak pograć. 2xAKO oraz single.

AKO meczówka:
SKA St. Petersburg vs HC Sochi: 1/+4.5 gola @1.83 ❌
Dinamo Ryga vs CSKA Moskwa: 2/+4.5 gola @1.73 ✅
AKO @3.13 Fortuna ---> AKO BOOST @3.80 Fortuna ❌

AKO kanadyjka:
Malte Stromwall powyżej 0.5 punktu @2.11✅
Nikita Soshnikov powyżej 0.5 punktu @1.67 ✅
AKO @3.52 Fortuna ✅

Single:
Malte Stromwall powyżej 1.5 punktu @5.40 ❌
Malte Stromwall gol @3.20 ❌
Fortuna


Dobra koniec żartów SKA czas wziąć się do roboty. Taka seria porażek nie przystoi takiemu zespołowi i nadchodzi dobra okazja, aby przed swoją kilkudniową przerwą podbudować morale. Na taflę w Petersburgu przyjeżdża klub farmerski Wojskowych, bo tak trzeba nazywać ostatnie wymiany obu drużyn i najbardziej liczę tutaj na Malte Stromwalla, a więc byłą gwiazdę Sochi. Pogram sobie bramkę i punkty, bo tak jak wspominałem dawno temu, że SKA ma na niego swój plan, widać, że Bragin zaczyna mu coraz bardziej ufać, dostaje coraz więcej minut i zagrał całkiem nieźle z CSKA. Z kim jak nie ze swoim byłym klubem zapunktować, motywacji nie zabraknie, a i po stronie gospodarzy spodziewam się 4-5 trafień. Dla Lampartów trzeci wyjazd z rzędu, być może zdobędą bramkę, ale na więcej bym nie liczył. Stawiam na pewną wygraną SKA z overem 4.5 gola.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z obrony Ryżan. Dziurawa jak ser szwajcarski i żaden bramkarz tutaj nie pomoże. Gdzieś mi śmignęła statystyka, że tym sezonie po stronie Dinama grało aż 8 bramkarzy, co jest rekordem w historii KHL. Uważam, że tutaj także CSKA sobie postrzela. Jest kilku zawodników, którzy potrzebują meczu na odblokowanie i jednymi z nich jest Nikita Soshnikov. Gdzieś nam gwiazda po udanym debiucie zniknęła i celuję w jego punkt. Dobre spotkanie dla Wojskowych, aby podbudować swoje morale i przede wszystkim hokeiści mają szansę na podreperowanie swoich statystyk. Jestem zdania, że stołeczni sobie bez problemu poradzą i 5 trafień łącznie ujrzymy.

Edit. jeżeli ktoś jednak wierzy w pewne wygrane SKA i CSKA tak jak ja, to pojawił się boost w Fortunie podniesione AKO z 3.13 na 3.80 na wyżej przedstawione wydarzenia.

boost.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Jutro szeroka oferta, w tym dwa mecze z kursami na RT które staram się omijać szerokim łukiem.. a jeszcze jak są dwa w kolejce to już całkiem. sunxl sunxl zaproponował wygrane z overami SKA i CSKA, ja będę trochę ostrożniejszy i pójdę w same overy.
Nie podaję tym razem kursów AKO, bo pewnie będę miał to zagrane w różnych konfiguracjach, niekoniecznie z samego KHL.

SKA-Sochi over 5 - @1.81(3-1)

Ryga-CSKA over 5 - @1.55(1-7)


Fajnie wyglądają kursy na Ufę i Kazań, ale to jeszcze do przemyślenia. W meczu Dynamo - Vityaz pójdę w bramkę Jaskina, kurs nie powala, ale nie strzelił od dwóch spotkań, a jak na niego to już spora przerwa, ostatnio 3 mecze z rzędu bez gola zanotował 14 spotkań do tyłu. 3-4 bramki w zasięgu Dynama, liczę na przynajmniej jedną Czecha.

D.Jaskin strzeli bramkę - @2.30

W Chabarowsku będę uparty i zagram:

Amur wygra 1 tercję i przegra mecz - @21(1-0/3-1 i 2 bramki stracone w 10 sekund..)

Kursy Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja jutro sprobuje dwa mecze zagrac

W Kazachstanie gości rozwścieczony Kazań, mecz z Ufą jak ktos widział to wie ze rzesadzali z faulami, ale tez pasiaki mogły czasem gwizdnac inaczej, ale nie było dyscypliny taktycznej tez, miałem wrazenie ze słowa uwagi Kvartalnowa nie za bardzo do nich docieraj w bramce Biljalov nie był tez pewnym punktem i dostali łomot. Mam wrazenie ze jutro w Astanie wyładuja złosc sportowo i zagraja jak na mistrzow przystoi, maja wszystko po swojej stronie, moze nie bedzie łatwo ale potrafia tam grac

Kazan RT kurs 1,85 ✅

No i derby Moskwy. Dynamo nie zachwyciło mnie z Minskiem, powiem nawet ze bardziej Minsk przegrał niz Stołeczni wygrali, bo czasem sie kotłowało pod bramka Eromenki ale nic nie wpadło. Jutro zmotywowany walka o PO Vitjaz , grajacy ostatnio solidnie i mam wrazenie ze nie bedzie to łatwa przeprawa dla Dynama, a nie zdziwie sie jak zostana z jednym punktem lub bez, pierwsza formacja tak sobie, kontuzjie w drugiej i pozniej sporo falowania.

Vitjaz plus 1,5 kurs 1,88✅
wsjo fortuna

Ekip wojskowych nie gram i raczej po tych kursach nie polecam bo stoczyli bitwe ostatnio wiec teraz moze byc roznie, moze sprawia łomot a moze ktos zgubi punkt lub wyszarpie dwa w dogrywce
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj bardziej ryzykownie. Skupiam się głównie na dwóch spotkaniach, których rezultaty mogą być efektem przebiegu ostatnich Zielonych Derbów. W spotkanie Kazania z Ufą zawodnicy obu strony włożyli sporo energii. Było nerwowo, krwawo, pięści poszły w ruch, pleksi trzeszczało, a dla niektórych skończyło się nawet złamanym nosem. Dzisiaj obie drużyny zagrają w delegacji - bez większego odpoczynku. Salavat stanie przeciwko Sibirowi, który ma nóż na gardle i najlepiej dla nich, gdyby wygrali wszystkie spotkania do końca sezonu zasadniczego co jest raczej niemożliwe, ale jeśli myślą o play offach (a myślą) to zrobią dzisiaj wszystko, żeby wygrać. Pytanie tylko, czy Ufa zagra dzisiaj dobry mecz, czy trener pomyśli o najbliższych dniach i pozwoli odpocząć zawodnikom przed ważnym meczem z Metallurgiem, którego wynik zdecyduje kto zagości na trzecim miejscu konferencji. Podobnie sprawa się ma z Kazaniem. Ich przeciwnikiem jest Barys dla którego najlepiej byłoby nie tracić punktów w tym momencie, bo Sibir tylko na to czeka. Kazachowie mają w zapasie trzy mecze, ale to nie znaczy, że mogą sobie pozwolić na rozluźnienie. Poza tym dochodzi do bardzo podobnej sytuacji jak w przypadku Salavatu. Kolejnym przeciwnikiem Kazania po meczu z Barysem będzie Avangard - wicelider konferencji. Czy podopieczni Kvartalnova mogą sobie pozwolić na zwycięstwo Omska i zmniejszenie przewagi do czterech punktów? Zbyt ryzykowne i w razie kolejnych wpadek może skutkować utraceniem pierwszej pozycji w tabeli przed samym końcem sezonu. Typy na gospodarzy są ryzykowne, więc jeśli się nie zdecydujecie to polecam przynajmniej odpuścić sobie dzisiaj Ufę i Kazań, bo będzie im ciężko.

❌ Nowosybirsk ML @2,25 3/10 Unibet
❌ Barys Nur Sultan ML @2,63 3/10 Unibet


Dołożę do tego jeszcze Amur, który z przeciwnikami takimi jak Kunlun dobrze sobie radzi na swoim lodzie, ale również sporo tracą. W ostatnich pięciu spotkaniach prawie cztery bramki na mecz. Spodziewam się podobnego przebiegu jak przedwczoraj. Ze dwie bramki na początku - może w pierwszej tercji, a potem już jakoś pójdzie ; )

❌ Amur ML & Obie strzelą co najmniej dwie bramki @2,55 4/10 Unibet

+28,93
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Sibir Novosibirsk - Salavat Yulaev Ufa
Sibir/X @1,75 ❌

Zgadzam się z Rasijskim odnośnie typu w kierunku drużyny gospodarzy z Nowosybirska. Pewnie warto zaczekać na składy, ale biorąc pod uwagę miejsce w tabeli, ilość siły włożonej w spotkanie z Kazaniem w przypadku Ufy oraz dłuższą przerwę w przypadku Sybira, to podoba mi się typ w kierunku gospodarzy. Z Loko nie wyglądali tak tragicznie, a złapali sporo kar, a z Kunlunem całkiem fajnie to wyglądało.

Dodatkowo dorzucam ako AK Bars ml + SKA ml po @1,77.✅ Myślę, że drużyna z Kazania po meczu z Salavatem będzie chciała pokazać na co ich stać, a z Barysem w tym sezonie bywa różnie :)

Edit
Szkoda klawiatury na opisywanie końcówki spotkania w Nowosybirsku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +77
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
A ja zdecyduję się na zielony dubel. Kazań po laniu od Ufy myślę że wyładuje złość na Barysie, a Sibir mnie nie przekonuje, tak pod względem gry jak i wyników. RT może czasem nie wejść, ale ML uważam za dość bezpieczny typ.

Ufa ML (3-1,Mukhamadullin był mi to winny za U20 ;) )
Kazań ML (4-2)
AKO: @2,41 (Fortuna)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +175
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja muszę chyba się przekonać do kursów między 1,5 - 1,8 w singlach. Dzisiejsza sytuacja z Amurem dała wiele do myślenia. Spodziewałem się, że gospodarze wygrają, a kurs przed meczem jeszcze wzrósł powyżej 1,80. Jednak dodałem bramki na podbicie kursu. Z drugiej strony myślałem że skończy się mniej więcej 3:2 lub 4:2, a Kunlun zawiódł. Zazwyczaj gram kursy wyższe niż 2,00 i wyniki mnie zadowalają, ale takie sytuacje kiedy wchodzi mniej skomplikowany typ, a mój z wyższym kursem tylko prawie - jednak są mocno frustrujące. Lepszy mniejszy zysk niż strata.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom