>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2020 / 2021

Status
Zamknięty.
mark1973 762,5K

mark1973

Znawca - Hokej
Tak na szybko
Lokomotiv w pierwszym garniturze, Pascale w bramce, zobaczymy co będzie

Lokomotiv ml kurs 1,9
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Panowie ciężko jest analizować sobie mecze w tych czasach bez konkretnych informacji, jutro SKA wyjeżdża na lód podstawowym składem? 2. tyg. kwarantanny już minęło.
Jak w Mińsku wygląda sprawa z zakażeniem?

Dzięki za odpowiedź :)
Podejrzewam, że SKA zagra jeszcze osłabionym składem. Co do Mińska zarażonych jest pięciu zawodników, którzy będą izolowani, ale nie podano nazwisk. Podobno w ich gronie jest Mennell, który już w ostatnim meczu nie zagrał.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ #106 SKA bez remisu @2,04 5/10 Unibet Trafiłem dzisiaj na dwa źródła, które mówią o powrocie co najmniej kilku podstawowych zawodników do składu Wojskowych, ale i bez ich powrotu grałbym taki zakład. Młodzież SKA w czasie regulaminowym przegrała tylko jeden mecz. Magnitogorsk jest chyba najbardziej niestabilnym zespołem wśród topu, a dzisiaj zagrają na szczególnie trudnym terenie, gdzie w ostatnich dziesięciu meczach przegrali siedem razy w czasie regulaminowym i dwukrotnie zremisowali.

❌#107 Barys lub remis @2,12 3/10 Unibet Miałem nie tykać tego spotkania, ale jak się patrzy na H2H to aż szkoda nie spróbować. Avto ostatnio nie zachwyca, a Barys po powrocie powalczył z SKA i dzisiaj powinno być nieco lepiej. W dwudziestu ostatnich meczach Avto wygrało z Barysem tylko... dwa razy. Wiadomo, że nie można zbyt poważnie brać pod uwagę wyników z przed kilku lat, ale statystyki też nie biorą się znikąd, a Barys jak najbardziej jest w stanie ograć dzisiejszego przeciwnika.

✅ #108 Traktor ML & Obie strzelą co najmniej dwie @3,05 2/10 Unibet Gospodarze złapali mocny wiatr w żagle. Pewnie ograli Dynamo i Soczi. Z Kunlunem również nie powinni mieć problemów, ale goście swoje strzelą. Strzelali w tym sezonie nie takim asom jak Traktor, a trzeba pamiętać, że obrona gospodarzy to nie bunkier. Goście mają fajnych graczy, którzy jak się postarają to potrafią napsuć krwi najlepszym.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 762,5K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis cztery mecze, ja póki co przymierzam sie do dwóch

W Mińsku żubry podejmuja Sochi i tu kilka informacji , bo byc moze czesc z Was wie czesc moze nie. W Rydze wykryto Covid i odizolowano 8 członków druzyny. Wiekszosc z nich to sztab medyczny i trenerski ale z istotnych zawodnikow to Almqvist i Mennel. Po powrocie znow przeprowadzono testy i wyszło kolejne 5 przypadków, wśrod nich jest napewno głowny trener Woodcroft i napewno dwoch zawodników, nieststy nie wiem o jakich chodzi ale jakie z tego wnioski i jak wg mnie bedzie wygladał mecz.
Mam wrazenie ze jednak Zubry troche zwalniaja i nie chodzi tu o ubytki kadrowe bo dzis z niebieskiej znow bedzie mniejsze zagrozenie, po prostu po serii wygranych w delegacji wydaje mi sie ze moze przychodzi lekki kryzys. Z kolei Sochi mimo wynikow w kratke dalej gra swoje , potrafi byc grozne i wg mnie nie przegra tego meczu i conajmniej punkt wywiezie. wiec tu typ

Sochi z x kurs 1,7 STS ✅

Drugi mecz w Czelabinsk i mysle ze gospodarze , którzy graja na ten momen bardzo przyzwoicie ogarna Kunlun w czaste regulaminowym , wraca Kravtcov i tu pojawi sie wiecej opcji w ataku, mim ze kurs mizerny gram to w dublu z Sochi

Traktor RT kurs 1,35 STS✅

ako kurs 2,3 STS✅

Co do meczu w Petersburgu to do ekipy gospodarzy przymierzanych jest kilka powrotow, na ten moment nie znam nazwisk, napewno nie chodzi o głownego trenera Bragina, stad odpuszczam to typowaniebo wynik moze isc w kazda strone
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +123
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
↩ #109 Sochi -1.0 @3,65 1/10 Unibet W składzie Mińska zabraknie Menella, Kozuna i Spooner, więc nieco osłabiona defensywa i mocno osłabiona ofensywa co znacznie zwiększa szanse gości, którzy ostatnio całkiem nieźle grają mimo wyników. Zaryzykujemy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
mark1973 762,5K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja nie wiem czy powrót w takiej ilości do podstawowego składu SKA nie odbije się na grze, powracający gracze muszą poczuć grę, lód, jednak ponad dwa tygodnie nie grali. Ten bardziej na rozruch i meczowe przetarcie.
Bardziej skłaniałbym się w kierunku Magnitki ✅ , ale osobiście obejrzę i zobaczymy
 
Ostatnia edycja:
mark1973 762,5K

mark1973

Znawca - Hokej
Jutro nie bedzie czasu na wpis wiec kilka zdan co do jutrzejszych meczów

Pod Moskwą Vitjaz podejmuje Kazań. Gospodarze poprzedni mecz przegrali z Loko, walczyli ale przeciwnik był zbyt silny, sami zresztą nie mogli odnaleźć rytmu w ataku a obrona nie była w stanie nic poradzic na szybkich i skutecznych gości z Jarosławia. Kazań po kilku porazkach ale i nie najlepszej grze przełamał sie w derbach , widac ze cos zaskoczyło i jest poprawa, mimo braku Davesa i Zaripova to Barsy sa faworytem, byc moze jeszcze ktos wypadnie ze składu ale trener Kvartalnov ma w czym wybierac , bo ławka długa i solidna. Obie ekipy spotkały sie w Kazaniu na poczatku wrzesnia i nieststy Bars musiał uznac wyzszosć Vitjaza, choc to ekipa z Tatarstanu wygladała lepiej . Mysle , że jutro goscie zrewanzuja sie Vitjazowi i wygraja

Kazan RT kurs 2,3 ⛔
Kazan ml kurs 1,77✅
STS

Drugi mecz który mnie interesuje to mecz w Moskwie miedzy Spartakiem a Loko.. Ekipa Znarka została upokorzona w Helsinkach 7-1, choc sam wynik nie oddaje tego co było na lodzie. Niemniej jednak Spartak nie miał pomysłu na fgre a w obronie seriami popełniał błedy, a żaden z bramkarzy nie był w stanie sie pomoc ekipie. Loko w koncu w pełnym garniturze, z czego sie cieszę, szczegolnie z obsady bramki, gdzie czegosc czasem brakowało, wrócili liderzy i juz gra z Vitjazem wygladała dobrze mimo niedokładnosci kt ore sie zdarzały, wiec jest jeszcze cos do poprawki ale licze ze jutro bedzie leipiej i mimo ze Spartak po takiej porazce sie postawi to jednak Loko pojdzie za ciosem majac juz do dypozycji wszystkich graczy.

Loko ml kurs 1,87 fortuna💚

Mysle ze oba mecze mozna zagrac z podporką w dublu, i kurs bedzie powyzej dwóch.✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +134
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
✅ #110 Amur lub remis i poniżej 5,5 bramki @2,00 5/10 Amur co raz pewniej czuje się na swoim lodzie. Dwukrotnie zdobyte punkty z ekipą z Nowogrodu. Tym razem rywal o podobnym potencjale co Torpedo i zdecydowanie w zasięgu gospodarzy. Amur to underowa drużyna, a H2H nie widać zbyt często wysokich wyników. Przyjezdnym ciężko się gra na wschodzie.

❌ #111 Lokomotiv lub remis i obie strzelą co najmniej dwie bramki @2,63 4/10 Lokomotiv z rozpędu powinien zdobyć co najmniej punkt w Moskwie. Spartak się ostatnio nie popisał, ale dzisiaj na pewno strzelą co najmniej dwie bramki. Mimo delegacji Lokomotiv po powrocie liderów pewnie znowu złapie na jakiś czas wiatr w żagle.

✅ #112 Kazań lub remis i powyżej 4.0 bramki @1,46 5/10 Dzisiaj goście wezmą rewanż za kompromitującą porażkę u siebie z Podolskiem. Kilku zawodników gości zabraknie, ale już wyżej mark1973 wspomniał, że ławka długa i jest ich kim zastąpić. Gram z overem, bo Vityaz powinien coś u siebie ustrzelić. Jedna lub dwie bramki gospodarzy. O resztę powinni się zatroszczyć goście.

15,82
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +99
mark1973 762,5K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis grzechem byłoby nie sprobować gry w kierunku Sochi, dlaczego?
W SKA wielu zawodnikow powrociło po Covidzie, jednak jeszcze sporo elementow gry sie nie klei, oczywiscie jest ciag na bramke , spora ilosc strzałów, ale mnostwo niedokładnosci, w PP nawet zamka nie mogli ostatnio załozyc na Magnitce, w obronie nieporozumienia, timing a w zasadzie jego brak. A Sochi gra swoje. , skupienie na obronie, i szukanie szans do strzelenia gola czy to w PP, czy jakis kontratak. Typ jest ryzykowny i nikogo nie namawiam ale ja próbuje bo SKA jeszcze nie funkcjonuje jak maszynka

Sochi z x kurs 3,25
Sochi ml kurs 4,95
Sochi RT kurs 7,5
fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj akumulator. Znalazło by się kilka fajnych zakładów, ale czasem trzeba trochę zwolnić. Po pierwsze wydaje mi się, że Mińsk mimo braku kilku podstawowych zawodników powinien sobie poradzić z Kunlunem który dotychczas odniósł tylko jedno zwycięstwo, które zresztą było przyznane bez walki. Po drugie popieram kolegę wyżej tylko, że nie zagram aż tak odważnie. Sochi na pewno nie odpuści, a SKA jeszcze trochę nie zgrane. Mimo to ciężko będzie gościom ugrać punkty na tak trudnym terenie. SKA będzie potrzebować dwóch - trzech spotkań na złapanie rytmu, ale nie jestem pewien, czy nie odpalą dzisiaj. Po trzecie Jokerit nie strzelił czterech bramek Łotyszom tylko raz w ostatnich pięciu spotkaniach. Dzisiaj wystąpią u siebie, są w gazie, a Ryga nie w pełni sił.

✅ #113 Mińsk ML & Sochi +3.0 & Jokerit powyżej 3,5 bramki @3,07 (1,52x1,33x1,52) 2/10 Unibet

19,96
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +125
mark1973 762,5K

mark1973

Znawca - Hokej
Tak jeszcze przygladam sie spotkanie w Jekaterinburgu. Magnitka ostatnio poprawiła gre, szczegolnie w defensywie, fakt brakuje mi tam w szeregach obronnych gracza , który pozamiata na niebieskie, który bedzie stanowił realne zagrozenie dla bramki przeciwnika, ale w destrukcji wyglada to dobrze. Avto gra swoje , mocny atak , bramka , obrona. Ale Magnitka tez ma czym straszyc.
Oba zespoły grały tydzien temu w MMG i mimo lekkiej przewagi Magnitki to Avto zjechało zwycieskie z lodu
Dzis licze ze Magnitka sie zrewanzuje i przynajmniej nie przegra w RT

Magnitka z x kurs 1,81 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +175
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Wczoraj dobrze poszło, więc dzisiaj również AKO. Tym bardziej, że przegapiłem dobry kurs na Barys. Obecnie spadł już do 1,65 więc nie wiem czy grać. Zamiast tego pójdę w bramki faworytów. Barys u siebie z Severstalą, której ostatnio Amur wcisnął trzy bramki. Poza tym Czerepowczanie na pewno zmęczeni podróżą z Nowosybirska do Chabarowska i z powrotem do Kazachstanu. Do tego dochodzi intensywność - trzy mecze wyjazdowe w pięć dni. Puszczą kilka bramek. Drugi zakład dotyczy CSKA. Ufa wciąż młodym składem i mimo, że nieźle grają to nieszczelności w obronie widać w poprzednich meczach, podobnie jak brak doświadczenia bramkarza. Chciałem dołożyć jeszcze over Omska, ale chyba już bym przesadził. Poza tym to mecz derbowy i raczej underowo się kończą starcia Sibiru z Avangardem więc zostaję przy dwóch zdarzeniach. Może dołożę jeszcze jakieś handi Barysa jako singiel. Na razie zostaję przy AKO.

❌ #114 Barys i CSKA strzelą powyżej 2,5 bramki @2,46 (1,61x1,53) 4/10 Unibet

#115 Barys -1,5 @2,15 3/10 Unibet (do przemyślenia)
 
Ostatnia edycja:
mark1973 762,5K

mark1973

Znawca - Hokej
Czasu mało na rzeczową analizę ale czasem i dłużej tym gorzej.
Dzis proponuję zagrać dubel Astana - CSKA.
Kazachowie u siebie, już jest timing i zgranie w formacjach, powinni dziś w regulaminowym ograć Czerepy.
CSKA jest teraz w takiej formie że nawet jakby Ufa była w pełnym garniturze mieli by problem więc jeśli nie zlekceważą rywala do pewnie wygrają.

Astana +CSKA kurs ako 2,64 Fortuna
 
mark1973 762,5K

mark1973

Znawca - Hokej
Dynamo Moskwa bez Szipaszjowa w Jarosławie a i bez tego uważam ze Loko byłoby w stanie pokanać stałecznych. mecz zaraz i ja ide w strone Loko, które jest w gazie i w komplecie

Loko RT kurs 2,2
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Barys pokazał dzisiaj "kawał" hokeja... Może się podratuje trochę pozostałymi spotkaniami.

1602338551470.png

1602338667040.png

20,19
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ #117 Traktor +1.0 @1,98 3/10 Unibet Kurs na Avto przy ich obecnej formie trochę zaniżony. Zwycięstw nad przetrzebioną Ufą i Barysem kompletnie bez formy nie zaliczył bym do sukcesów. Poza tym wymiana punktów z Magnitką i porażka z Sibirem. Biorąc pod uwagę ostatnie mecze Traktorzystów lepiej zaryzykować handi w ich stronę. Myślę, że bardzo prawdopodobny jest remis, bo Traktor w ostatnich meczach bez względu na to z kim gra nie przegrywa więcej niż jedną bramką.

❌#118 Dynamo Mińsk @2,07 4/10 Unibet Po jednej i po drugiej stronie braki kadrowe. W Mińsku może trochę poważniejsze, ale po stronie Łotyszów bardzo mało atutów. W ostatnich pięciu meczach tylko dwie strzelone bramki, straconych 17... Mińsk ostatnio zaliczył potknięcie, ale już w meczu z Kunlunem gra wyglądała ok. Gdyby nie Shikhin to mogło się skończyć wyżej niż 2:0. Poza tym Białorusini z pewnością wyjadą z chęcią wzięcia rewanżu za ostatnią porażkę.

✅ #119 Mińsk lub remis & Poniżej 6 bramek @1,38 5/10 Unibet Osłabiona ofensywa gości i gospodarzy z pewnością odbije się na ilości bramek. Poza tym Furch wydaje się być w dobrej formie. Mińsk w ostatnich meczach nie przekroczył linii sześciu bramek. Ryga tylko raz w przypadku wysokiej porażki w Podolsku (1:6).

15,09
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom