>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2020 / 2021

Status
Zamknięty.
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj słabo poszło na forum ale nie ma sie co , gramy dalej. Ja dzis zagram jeden mecz ten w Ekaterinburgu. Udało mi sie obejrzec dwa oststnie mecze obu ekip i Avto czesto gui rytm akcji, zdarzaja sie niedokładnosci, obrona jeszcze nie w komplecie, Kovar ratuje sporo sytuacj ale wszystkiego nie jest w stanie wszystkoego wyciagnac. Traktorzysci graja coraz lepiej , ostatnio coraz lepiej radza sobie te nizsze formacje , licze ze dzis znowu obudzi sie Sedlak z Hyką wsparci juz Kravtsovem. Atak Czelabinska jest bardzo ciekawy i rozny dla kazdej ekipy. I choc na papierze Avto jest mocniejsze to jednak Traktorzysci naazie swietnie sobie radza i w tej formie Avto jest w ich zasiegu. Dodatkowo odpoczywali dwa dni dluzej .

Traktor z x kurs 2,27
Traktor puls 1,5 kurs 1,7
STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj trochę zmienię taktykę. Wybrałem aż pięć zdarzeń, więc zagram to sobie w zakładzie wielokrotnym z jednym błędem i zobaczymy co z tego wyjdzie. Moża byłoby też połączyć w AKO Ufę z Sochi i Nowogród z SKA.

#120 Zakład wielokrotny z jednym błędem 5 j (5 x 1) Unibet

❌ Salavat Yulaev ML @1,82
Do drużyny gospodarzy stopniowo wracają wykluczeni zawodnicy. Rezultaty młodzieży i tak powyżej oczekiwań, a Barys jeszcze nie jest gotowy kondycyjnie co pokazali w ostatnim mecz z Severstalą.

✅ Niżny Nowogród ML @1,82 Bardzo ważny mecz dla obu drużyn, bo to głównie te dwa zespoły będą rywalizować o miejsca w playoffach. Torpedo wróciło z ciężkiego wyjazdu na wschód, ale Sibir z meczu na mecz co raz gorzej, więc Torpedo u siebie sobie poradzi. Zresztą Sibir nie za bardzo lubi grać w Niżnym.

❌ SKA St. Petersburg ML @1,66 Liderzy Dynama nie za bardzo ciągną grę, Bryukvina zabraknie. Wraca Shipachyov, ale sam meczu nie wygra. Sam Krikunov przyznał na konferencji, że ciężko ustawić napastników tak, żeby było dobrze. SKA ostatnio szczęśliwie z Soczi, ale dzisiaj już praktycznie wszyscy w składzie i u siebie powinni ogarnąć Dynamo bez formy.

✅ Metallurg ML @2,38 Najbardziej ryzykowny zakład, ale jednak kurs wydaje się zawyżony, więc warto. @2,38 powinno być na czas regulaminowy, a nie ML. CSKA idzie od zwycięstwa do zwycięstwa, ale biorąc pod uwagę przeciwników i okoliczności Metallurg również nie gra źle. Poza tym CSKA wygrało ostanie trzy mecze w Magnitogorsku, ale poza tym to raczej Magnitka rządziła u siebie wcześniej.

✅ Sochi strzeli powyżej 1,5 bramki @1,87 Pantery złapały wiatr w żagle i u siebie z pewnością powalczą. Jeśli spojrzeć na H2H to Avanagardowi bardzo ciężko się gra na południu Rosji. Bilans o dziwo na korzyść Soczi.

Dokładam jeszcze wyżej wspominane AKO w parach:

❌ #121 SKA ML & Torpedo ML @2,97 3/10 Unibet

❌ #122 Ufa ML & Soczi pow. 1,5 bramki @3,13 3/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +22
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dzis co do trzech spotkań zgadzam sie z kolegą rasijskij rasijskij , mianowicie
Win Ufa, NN i SKA
Saławat pokazał, że młodziez ma zdolna i potrafia grac bez liderów, dzis bedzie miesznka rytyny z młodościa i mysle ze daja rade barysowi, który nie stanowi takiego monolitu jak za Skabelki
Torpedo u siebie jest groźne dla ekip z topu KHL, dzis druzyna ktora trzeba pokonac w kontekscie walki o PO i oni to powinni zrobic
SKA troche niedocenilem bo myslałem ze jeszcze gra bedzie bardzo falowała a oni precyzyjnie wypunktowali Sochi i mysle ze z Dynamo bedzie podobnie , tym bardziej gra powinna wygladac jeszcze lepiej

Prócz opcji ml ja gram te trzy mecze z x kurs około 3,2 w zaleznosci u jakiego buka

Co do spotkania w Magnitce . Gospodarze od kilku meczy graja fajny, nawet improwizacyjnyy hokej, gdzie Vorobiej pozwalał wyjsc ze schematów, jest moze mniejsza peresja , pojawiły sie bramki, całosc ma potencjał , to jednak myslę, że CSKA sie odgryzie z porazke, u wojskowych zaczeła juz funkcjonowac formacja Kempe-Vorobow , obrona dosc szczelna , przez to Szaryczenkow ma łatwiej i sadze ze dzis bedziemy mieli zwyciestwo gosci, ze strzela jedna bramke wiecej bo jest skutecznosc i dyscyplina taktyczna

CSKA RT kurs 2,05 fortuna

Z kibicowskiego punktu widzeni chciałbym zwyciestwa Loko bo maja swoje porachunki z Jokeritem, licze tu na przebudzenie szwedzkiego ataku, po poza nimi wszystko juz funkcjonuje dobrze, jezeli oni odpala dzis to Loko wyjedzie z tarcza z Helsinek
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 15K

mijon

Użytkownik
Witam dziś sporo meczy to pare propozycji zapodam z kanadyjek

1.Maxim Mamin +0.5 pkt 1.65k (Cska) 5 br/5 as.

2.Mikko Lehtonen +0.5 pkt 1.50 k (Jokerit) 6 br/7 as.

3.Chris Wideman +0.5 pkt 1.67 k (Nowograd) 4 br/6 as.

4.Mattias Tedenby +0.5 pkt 1.58 k (Podolsk) 3 br/8 as.

5.Oliwer Kaski +0.5 pkt 1.82 k (Omsk) 4 br/6 as.

6.Emil Djuse +0.5 pkt 1.55 k (Spartak Moskwa) 2 br/9 as.

7.Igor Oziganov +0.5 pkt 2.08 k (St.Petersburg) 2 br/6 as.


Cska sie nie zatrzymuje odprawiają wszystkich z kwitkiem, dzisiaj na rozkładzie Magnitka która jest bardzo groźna zapowiada się ciekawy mecz jakby miał typować to każda z drużyn +2 bramki strzeli, ale gram kanadyjke Maxima Mamina który jest w gazie 5 br/7 as reszte zawodników w zasadzie jest na takim samym etapie jeśli chodzi o forme, regularnie punktują,można popróbować jakieś duble za grubiej wszystko w waszych rękach tylko rozsądnie z głową : )
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +67
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
✅ #123 Traktor +1,5 i powyżej 3,5 bramki @2,23 6/10 Unibet Składy właśnie wskoczyły. W bramce Kazania trzeci bramkarz, a między słupkami Traktora Fedotov, który według mnie jest lepszy niż Will. Kazań nie jest w najlepszej formie i brakuje kilku podstawowych graczy. Traktor mimo ostatniej porażki z Avto prezentował się bardzo dobrze. Wydaje mi się, że każda z drużyn jest w stanie strzelić dwie bramki.

↩ #124 Traktor powyżej 1.0 w pierwszej tercji @5,00 1/10 Unibet

11,47
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +146
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ #125 Lokomotiv & Amur +2.0 @2,42 4/10 Unibet Lokomotiv po powrocie zawodników wygląda znacznie lepiej, ale zostawiam to dla mark1973 mark1973 bo na pewno coś na temat tego spotkania napisze. Co do Amura to gram z tego samego powodu co wczoraj. Kazań mocno osłabiony, bez bramkarzy i w dodatku zagrają back to back co rzadko się zdarza w KHL. Amur już dawno nie przegrał w Kazaniu więcej niż dwiema bramkami dlatego taki handicap. Można próbować z remisem z super kursem.

✅ #126 Avtomobilist @2,22 5/10 Unibet Podolsk ostatnio trochę spuścił z tonu. W ostatnich pięciu meczach pokonali w regulaminowym czasie tylko łotewskie Dynamo i Kunlun. Żadni to na obecną chwilę przeciwnicy. Avto poradziło sobie z solidnym Traktorem u siebie. Dzisiaj w pierwszym meczu wyjazdowym również powinni dać radę się uwinąć w 60 minut.

13,57
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj pieknie grał Traktor i wg mnie zasłuzenie wygrał a mógł nawet w RT przy odrobinie szczescia

Dzis duzo meczy i wywołany do tablicy zaczynam od Loko
To w zasadzie piaty mecz w którym graja wszyscy liderzy i przyznam , ze brakuje mi puntów a przede wszystkim dobrej gry szwedzkiego trio. Ostatnio przełamał sie Lander , który wyjachał w piatce z Kraskovskim i Korszkowem, widac ze od razu złapali chemie, co zaowocowało puktami i golami, kapitana Tkaczova przesunietu by rozruszac Pettersona i Paajarviego i ten zabie prawie sie udał, to trio było aktywniejsze i dzis licze ze te dwie pierwsze wymieszzane formacje zagraja na jeszcze wyzszym poziomie, kolejne dwie wcale im nie ustepuja, wiec mamy bardzo wyrownany zespół. A co tam Ryga? Ano po powrocie jeszcz gra , szczegolnie w defensywie sie nie klei, tego nie poprawi sie w kilka dni, punkt w Minsku ale tam gospodarze w zasadzie bez obcokrajowców a i tak pokonali Ryge, która ma przestuje i dziury w obronie. Wiec mysle ze Lokomotiv wygra przewaga dwoch bramek

Loko RT kurs 1,54 ( do ako)
Loko minus 1,5 kurs 1,94

Podobnie jak kolega rasijskij rasijskij mysle ze Avto wygra dzis pod Moskwą. Kluczem wg mnie bedzie defensywa bo Avto mimo kanadyjskich sterów jest poukladane od obrony a sam zespoł tez silniejszy do gospodarze, którzy mowiec szczerze graja gorzej niz sezon temu

Avto ml kurs 1,72

Mysle rowniez , że Spartak poradzi sobie z Astaną. Ekipa Znaroka po wstrzasie w Helsinkach( gdzie w zasadzie wynik nie oddaje przebiegu gry bo ekipa z Moskwy w zasadzie na taki wymiar kary nie zasłuzyła ale stało sie. Po tym meczu przyszły juz dobre wyniki ale poparte dobra gra mimo , że przeciwnicy o roznej klasie. Astana wg mnie nie przypomina absolutnie tej z poprzedniego roku gdzie za staremi stał Skabelka, brakuje zeba, skladnosci no i chyba defensywnie tez jest roznica

Spartak ml kurs 1,81

W Kazaniu moze byc bardzo ciekawy mecz bo Barsy bez bramkarzy i sytuacje ratuje młodzian , ktory wczoraj zagral poprawnie, moze nerwowo ale co miał złapac to złapał, dzis mniejsze zagrozenie ale czy da rade powtorzyc wyczyn, kusi mnie zaryzykowac Amur z x , bo tygrysy dzis beda groxne , zadziorne i świeższe, poza tym czekam az bracia Uszenin sie obudzą i Jakupov. Moze dziś

Poza tym chciałbym by w Helsinkach wygrał Jokerit, bo mimo przegranej gra byla bardzo dobra z Loko, z kolei CSKA nabobliło w obronie czego konsekwencja były przynajmniej trzy cztery bramki, wiec jesli miałbym stawiac to zwyciestwo Finow ✅
Roznie ciekawie bedzie w magnitogorsku, gdzie przyjezdza Omsk,ktorego faworyzuja buki, jednak Magnitka sporo poprawiła ostatnio, gra cały zespół i sa rachunki do wyrównania, drzazgi dzis polecą ale mysle ze to gospodarze zejda z lodu jako zwycięzcy.✅
W Sochi nowy trener, szefostwo po ostatnim laniu i grze nie wytrzymało juz i Andijewski poleciał, narazie trener tymczasowy bo jest kilkukandydatów( może da sie namówić Nazarowa :)) , ale dzis rywal ciezki, choc jeszcze sporo do popray maja. SKA spedziło sporo czasu w tercji Dynama ostatnio ale nie przełozyło sie to na wynik, moze dzis ale tutaj moze sobie obejrze powtorke .
To by było na tyle z dzisiejszego i tak zbyt długiego wystepu
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +25
M 15K

mijon

Użytkownik
Dzisiaj również sporo spotkań, ostatnio bardzo overowo mam nadzieje że jeszcze bedą w trybie strzeleckim.

1.Nestrasil A. +0,5 pkt 2.03 k (Magnitogorsk)

2. Lander A. +0.5 pkt 1.82 k (Jaroslaw)

3.Jarulin A. +0.5 pkt 2.15 k ( Kazań)

4.Kuzmenko A. +0.5 pkt 1.70 k (St. petersburg)

5.Okulov K. +0.5 pkt 1.82 k ( Cska)
nie grał
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +53
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ #127 Severstal lub remis & Powyżej 2,5 bramki @2,00 6/10 Unibet Traktor ma może nieco lepsze wyniki w ostatnich meczach, ale Severstal przywiozła sporo punktów z ciężkiego wyjazdu i mieli aż pięć dni na odpoczynek. Traktorzyści zagrają trzeci mecz wyjazdowy w ciągu pięciu dni, a poprzednie mecze były męczące. Poza tym Czerepowczanie to bardzo charakterna druzyna w tym sezonie, a zwłaszcza u siebie. Myślę, że mogą pyknąć Traktor nawet w regulaminowym.

7,57
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
✅ #128 Dynamo Mińsk +2,5 @1,85 7/10 Unibet Z całym szacunkiem dla Lokomotivu, ale kurs 1,3 na zwycięstwo w regulaminowym czasie w delegacji grając szósty mecz w ciągu jedenastu dni to są - żeby nie powiedzieć brzydko - jakieś jaja. Nawet jeśli gospodarze bardzo mocno osłabieni. Mińsk mimo braków kadrowych od trzech spotkań daje sobie radę w miarę dobrze, a po graczach Lokomotivu widać było zmęczenie w ostatnim meczu na Łotwie. Mińsk według mnie to o wiele trudniejszy teren niż Ryga, a do składu Żubrów dodatkowo wracają Menell i Almqvist więc plus dla defensywy.

❌ #129 Dynamo Mińsk bez remisu @6,40 1/10 Unibet Jak już wspomniałem. Lokomotiv zmęczony już na Łotwie. Dynamo odpoczywało około 5 dni. Mimo osłabień mają kim strzelać bo mają sporo utalentowanych białoruskich zawodników a do defensywy wracają Almqvist i Menell. Dzisiaj ogromne value w kursach na gospodarzy.

❌ #130 Avtomobilist lub remis & Powyżej 4,5 bramki @2,12 4/10 Unibet Torpedo jest mocne u siebie, ale Avtomobilist to bardzo porządna firma. Patrząc na ostatnie wyniki to Avto w nieco lepszej formie i poprzedni przeciwnicy na trochę wyższym poziomie niż przeciwnicy Torpedo. Goście nie dadzą się ograć w regulaminowym czasie. Co do bramek to każda z drużyn jest w stanie strzelić co najmniej 2-3 bramki więc linia 4,5 wydaje się być w miarę bezpieczna.

W pozostałych meczach celował bym w zwycięstwo CSKA w derbach chociaż tutaj wątpię w bramkarzy, a SKA wraca do optymalnej formy więc nie zdziwi mnie remis, albo zwycięstwo SKA po dogrywce. Bars - Barys to w ogóle dziwny mecz. Gospodarze niby łapią rytm, ale nie przekonują mnie za bardzo. Podobnie jak goście po powrocie z kwarantanny. Obie drużyny mają napięty grafik, więc tutaj może jakiś under . Bars zagra trzeci mecz w cztery dni, więc tutaj szansa dla gości, ale z kolei Barys czwarty mecz w siedem dni więc też trochę ciasno. Co tu jeszcze... Metallurg na pewno po ostatnich meczach jest wielkim faworytem, ale tutaj znowu dochodzi aspekt zmęczenia. Najczęściej bywa tak, że zwycięska seria zostaje przerwana przez kompletnego underdoga, a Neftekhimik wypoczęty i kto wie, kto wie. Na pewno kurs na Magnitkę można sobie.... Zostaje największa zagadka dzisiejszego dnia. Soczi - Amur. Przez ostatnie wyniki Amura Soczi mocno faworyzowane, ale jak dla mnie nic oprócz remisu nie przychodzi do głowy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +113
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis sporo meczy ale wiekszosc kursow to miny...
Na forum fanklubu Loko od dawna wrze, ze ekipa po kwarantannie dostała taki terminarz. Słusznie prawi kolega rasijskij rasijskij , że to szósty mecz w 11 dni a kurs to zart, ale tak to niestety wyglada, że czynnik fizyczny moze zdecydować choc nie musi. Skabelka zabrał w delegacje sporoa ilośc młodych ogranych chłopakow i bedzie rotował składem tak by nie miało to wpływu na jakosć gry, niemniej jednak postawić na czysta dwójke dzis to spore ryzyko. Sama gra Loko nie wyglada żle , jest pomysł, jest timing , jednak skutecznosc ostatnio zawiodła. Minsk tez ma swoje problemy , bo wiekszosc liderow na kwarantannie, ale Ci białorusini , którzy sa to juz doswiadczeni zaprawieni w bojach gracze a wsparci legia cudzozoemska beda stanowic ciezki orzech do zgryzienia dziś i mimo ze to ostatni mecz w delegacji Loko to nie spodziewam sie podromu jezeli juz i kierunek Minska raczej słuszny

Mińska plus 2,5 kurs 1,75✅

Avtomobilist dzis przetestuje Melniczuka, ktory dobrze prezentuje sie miedzy słupkami Torpedo, mysle jednak że gosci dzis pokonaja NN bo jednak inna kutura gry, sklad mocniejszy i defensywa robi swoje

Avtomobilist RT kurs 2⛔

Kazan - Barys

Kazan praktycznie z kazdym przeciwnkiem potrafi grac inaczej, potrafi narzucic styl pod przeciwnika, ale trudno sie dziwic bo tam wykonawcy bardzo dobrzy, mimo ze sa ubytki to klasa zespolu przewyzsza zdecydowanie kazachów, ktorzy powiem szczerze nie widza mi sie, a konkretnie nie czuc tego zeba tej pewnosci siebie, czegos mi brakuje w tym zespole.

Kazan RT kurs 1,92 ⛔

Co do Meczu Metallurga tez trudno sie nie zgodzic z kolegą, bo raz ilosc meczy, dwa ich intensywnośc, praktycznie ostatnie cztery mecze to top KHL i spina duza na te mecze, dzis gospodarze dodatkowo bez Prohorkina, Olkinuory, Rozkowa, Lammiko, Korobova, Potejkina wiec jest sredni bym powiedział ubytek. Z plusow MMG to powrot Mozjakina i w dobrej formie Koseczkin oraz to ze MMG nabrało takie lekkosci i pewnosci siebie, zniknela presja pojawily sie wyniki, dodatkowo sa posilki zdolnych chlopakow z farmy i kto wie czy to wszystko nie przewazy, jednak faktycznie tak bywa, że po serii pieknych zwyciestw z potentatami przychodzi okres rozluznienia i jest wpadka z nisko notowana druzyna , jaka nieatpliwie sa Wilki. ✅

W wojskowych derbach widze remis ze wskazanie na SKA ale zobaczymy , CSKA kompletnie sie posypało ostatnio , jakby maszynka przestała pracować i wg mnie maja tam problem z obsada bramki, Szaryczenkow musial odpoczac bo juz zbyt dlugo grał a zastepcy nieco nizszej jakosci, SKA powoli sie rozpedza i dzis tanio skóry w stolicy Rosji nie sprzedaja.

SKA z x kurs 1,71⛔
wszystko fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +21
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
#128 Dynamo Mińsk +2,5 @1,85 7/10 Unibet Z całym szacunkiem dla Lokomotivu, ale kurs 1,3 na zwycięstwo w regulaminowym czasie w delegacji grając szósty mecz w ciągu jedenastu dni to są - żeby nie powiedzieć brzydko - jakieś jaja. Nawet jeśli gospodarze bardzo mocno osłabieni. Mińsk mimo braków kadrowych od trzech spotkań daje sobie radę w miarę dobrze, a po graczach Lokomotivu widać było zmęczenie w ostatnim meczu na Łotwie. Mińsk według mnie to o wiele trudniejszy teren niż Ryga, a do składu Żubrów dodatkowo wracają Menell i Almqvist więc plus dla defensywy.
Panowie, co się z tym Dynamo dzieje? Kursy lecą dosyć mocno, pograłem pre jakiś czas temu i teraz to samo zdarzenie za ponad 2 można złapać. Zamykać to czy raczej masówka na faworyta po prostu?
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Jednak gra z podpórką przyniosła by dzis duze korzysci.
Sprobuje jutro i zobaczymy co z tego wyjdzie

Omsk - Ufa

Oba zespoły odniosły porazki w ostatnich meczach i o ile Omsk przegrał z Magnitka po walce i dobrym meczu o tyle to co przytrafiło sie Ufie z Kunlunem to nie powinno miec miejsca, ale trzeba powiedziec ze po powrocie wszystkich kluczowych graczy gra nie wyglada jeszcze dobrze , o ile jest ciag na bramke to brak jeszcze dokładnosci , składnosci akcji. Z kazdym meczem bedzie lepiej z pewnoscie ale jutro przeciwnik, który gra hokej poukładany , szybki i agresywny. Omsk narazie ma to szczescie ze COvid ich omija i moga grać spokojnie w pelnym skladzie . Wg mnie Ufa jeszcze jutro nie zagra na swoim normalnym wysokim poziomie, napewno bedzie lepiej ale na Avangard , który jest w gazie bedzie za mało, poza tym Omsk ma rachunek do wyrownania

Omsk RT kurs 2 ⛔
Omsk minus 1,5 kurs 2,77⛔

Sibir - Jokerit

Novosybirsk w tym sezonie to zupełnie inna druzyna w porownaniu do poprzedniego, niestety nie na plus, maja przyzwoity skład ale nie moga złapac ani rytmu, ani skutecznosci. Jutro przeciwnik z najwyzszej półki i mysle ze Sibirowi ciezko bedzie złapać jakikolwiek punkt.

Jokerit RT kurs 1,7✅

fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ #131 Avangard -1.0 @2,25 4/10 Unibet Co do Omska zgadzam się z kolegą wyżej. W Ufie komplet zawodników, ale zespół radził sobie lepiej w składzie młodzieżowym niż teraz. Potrzeba czasu, a dzisiaj w starciu z Jastrzębiami na pewno nie będzie jeszcze 100% zgrania.

↩ #132 Dynamo Ryga lub remis & Obie strzelą @1,86 6/10 Unibet Bukmacherzy faworyzują gości, ale Podolsk jest ostatnio bardzo niestabilny. Do składu Dynama wróciło kilku zawodników. Ostatnie wyniki całkiem niezłe. Remis z Lokomotivem i nie osłabionym jeszcze Mińskiem. Poza tym Łotysze mają do wyrównania rachunku za wysoką porażkę z Podolskiem z przed kilku dni.

8,52
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis sprobujemy handi w stronę dogów:

W Minsku zdziesiatkowane Dynamo podejmie Spartaka, faktem jest ze trzon druzyny na kwarantannie, ale jest tam spora grupa i młodych ogranych białorusinów , którzy przyjechali zza oceanu i doswiadczonych miejscowych graczy, którzy potrafia zagrac defensywnie a i w ataku zamieszać, ostatnio przekonał sie o tym Lokomotiv i dopiero w koncowce meczu strzelił gola. Dzis jest szansa ze do ekipy wrócą Almqvist i Mennel wiec na niebieskiej mogło by byc ciekawie. Spartak niestety wg mnie gra poniżej oczekiwań i nawet jezeli udaje sie wygrywac to jest to mało przekonywujące zwyciestwo a sama gra czesto pozostawia wiele do zyczenia. Dzis Spartak jest absolutnym faworytem, ale wg buków, bo czesto takiej roli zawodzi. Ja dzis ide w kierunku gospodarzy bo zagraja drugi mecz w podobnym zestawieniu i powinno to tez lepiej wszystko wygladac ( moze zaskocza i nie przegraja w RT ) a goscie tez ze swoimi problemami wiec dzis kierunek Minsk

Dynamo plus 2,5 kurs 1,77 ⛔
Dynamo z x kurs 3,55⛔

Spartak lepszy wynik od gry, szkoda gola do pustej

Kolejny mecz , który mnie interesuje to mecz w Czerepowcu. Ostatnio dzisiejsi gospodarze nie mieli nic do powiedzeniu w starcu z Traktorem, jak zawsze zadziorni i uprzykrzajacy zycie mocnym, tak nie było mocy, mysle ze duzy wplyw na to miała zmiana strefy czasowej bo wrócili z dalekiego wschodu i to czesto w pierwszym meczu widac, nie potrafili złozyc akcji a sami ruszali sie dosc ciezko i mało składnie w ataku szczegolnie, gdzie nic nie ustrzelili. Dzis z szatni słychac ze chca sie zrehabilitowac przed kibicami. Rywal mocny bo Avto nie schodzi ponizej okreslonego poziomu ale tez teraz nie sa w jakiejsc extra formie , nie lekcewaze ich bo absolutny TOP KHL , jednak to ich 3 mecz w ciagu pieciu dni ostatni bardzo trudny z Torpedo i moze dzis nie nedzie takiej mocy a gospodarze beda zdeterminowani bo od 29 wrzesnia nie zdobyli punktów w domu.

Cherepowiec plus 2,5 kurs 1,78✅
wszystko fortuna

W derbach MOskwy bedzie iskrzyło, w Dynamo Kagarlicki odnalazł skutecznosc i rytm gry wiec dochodzi kolejna strzelba , która bedzie dzis grozna. CSKA faworytem ale wybrałbym kierunek Dynama✅
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj zwięźle, krótko i bardziej ryzykownie, ale jakoś nie czuję faworytów. Może oprócz SKA. Poza nimi ciężko się zdecydować na tych bardziej "docenionych" przez bukmacherów.

✅ #133 Amur lub remis @2,80 2/10 Unibet Jokerit z pewnością w lepszej formie niż gospodarze, ale Amur u siebie nie raz ogrywał Finów, a przyjezdni mogą być nieco zmęczeni delegacją. Przedwczoraj wieczorem wylot z Nowosybirska po ciężkim meczu, a dzisiaj po zmianie czasu mecz zaraz po śniadaniu. Może być ciężko wygrać w 60 minut.

❌#134 Remis w Nowosybirsku @4,20 2/10 Unibet W tym spotkaniu nie widzę nic innego niż remis. Kazań zremisował ostatnie cztery mecze, ale nie dlatego idę w tym kierunku. Kazań od kilku spotkań nie może zagrać tak, żeby odnieść pewne zwycięstwo, a Sibir u siebie tanio skóry nie sprzeda nawet jeśli są kompletnie niestabilni. Ostatnio prawie urwali punkt Jokeritowi a z Kazaniem może pójść łatwiej.

❌ #135 Sochi ML @2,60 3/10 Unibet Ufa jeszcze nie zgrana, a w dodatku ich wyniki w Soczi nie są nawet przeciętne. Mimo, że gospodarze również pod formą to są w stanie u siebie ograć Salavat. Już raz w tym sezonie im się to udało.

❌ #136 Kunlun lub remis i powyżej 5,5 bramki @3,55 2/10 Unibet Jednej i drugiej drużynie nieźle idzie strzelanie bramek, a Kunlun może wykorzysta słabsze momenty defensywy Torpedo i pójdzie za ciosem wygrywając kolejny mecz?

1,12
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +66
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja tez dzis krótko o kilku meczach

Co do meczu w Chabrowsku zgadzam sie z kolega rasijskij rasijskij . Amur u siebie zawsze grożny i dla najlepszych tez, obudzili sie bracia Uszenin i zaczoł znow punktować Gorszkow a tego było potrzeba Amurowi, Jokerit w Nowosybirsku albo sie nie staral albo juz czuje te wszystkie wygrane mecze i szałowo nie wygladali, Amur tez musiał wrocic do domu ale dzien wczesniej. Dzis licze na dobry mecz gospodarzy i moze jakas niespodzianke

Amur plus 1,5 kurs 1,99 ✅

Dalej Sybir, ale tam nadal gra nie taka jak powinna byc , walcza , staraja sie ale jakos nie ma wyniku. Dzis maja rywala który ma problemy kadrowe, moze gra Kazania nie wyglada jak powinna ale myslę, że tym składem co maja i grą na jaka ich aktualnie staćdaja radę Sibirowi

Kazań ml kurs 1,63✅

Sochi - Ufa. Tutaj mam inne zdanie niz kolega. Przyznam , że nie doceniłem Ufy jako całości i sadziłem że w Omsku dostana porzadny łomot. Nic takiego nie miało miejsca. Ufa o połowy pierwszej tercji dominowała w spotkaniu, moze wkradnie sie czasem troche niedokładnosci ale jakość calego zespołu spowodowała, że w zasadzie Omsk mógł ie cieszyc z tego jednego punktu. Ufa to inny zespoł niz ten rok temu, widac ze finski trener poswiecił sporo uwagi nizszym formacja i widac zagrozenie nie tylko z finskiego trio.
Sochi nadal bez trenera a grą tez szłu nie ma i mysle ze Ufa powinna to ogarnac w normalnym czasie

Ufa RT kurs 1,84✅
Ufa ml kurs 1,49✅

W mecz Kunlun - Torpedo bardziej skłaniam sie ku gościm , ktorzy kadrowo wygladja lepiej a i gra wg mnie tez lepsza. Kunlun wg mnie wykorzystał nieporadność Ufy, która zagrała po raz pierwszy w pełnnym zestawieniu po kwarantannie i gra jeszcze nie wygladała składnie

Torpedo ml kurs 1,6⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +30
C 1,8K

chemik1983

Użytkownik
jaroslaw-spartak - 1
jaroslaw po serii 5 wyjazdowych meczów na wyjeździe w ciągu 10 dni wraca na swoją taflę. po przebytym maratonie miał prawie 4 dni odpoczynku powinien bez problemu poradzić sobie ze słabym (zwłaszcza na wyjazdach) spartakiem .
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
#137 Kunlun ML @2,45 4/10 Unibet Jeśli ktoś zainteresowany to trzeba grac już dzisiaj, bo kursy spadną. Metallurg dopisał kolejnych graczy do listy zawodników na kwarantannie. Nie zagrają bramkarze Koshechkin i Olkinuora. Również Pashnin i Karpov z pierwszej formacji prawdopodobnie opuszczą mecz. Na kwarantannie zostają wciąż Prochorkin, Potekhin, Kulemin i Lammikko. Kunlun z napompowanym morale po ostatnich zwycięzcach może zaskoczyć u siebie, a Magnitka już w ostatnim meczu z Neftekhimikiem miała problem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom