>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2020 / 2021

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
#138 Spartak ML @2,75 3/10 Unibet Tak na ostatnią chwilę jednak zdecydowałem się na Spartak. Zespoły w podobnej formie. Lokomotiv ma jakby problem ze zdobywaniem bramek, bo w ostatnich pięciu meczach tylko raz strzelili więcej niż dwie. Spartak zresztą podobnie. Tutaj jakiś remisik może się wydarzyć, a może Spartak wyrówna rachunki za porażkę z przed kilkunastu dni. Na Lokomotiv na pewno nie opłaca się stawiać po takim kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
↩ #139 Barys Nur Sultan DNB @2,60 Unibet 4/10 Powód podobny jak w meczu Jokeritu z Amurem. Finowie zmęczeni podróżami przegrali w Chabarowsku, a tym razem lecą z powrotem na Zachód. Pokonają podobną drogę w podobnym czasie, a Barys będzie trudniejszym przeciwnikiem niż Amur.

❌#140 Dynamo Mińsk poniżej 1.0 bramki @2,02 3/10 Unibet Żubry dzisiaj ponownie takim samym składem jak w ostatnich dwóch spotkaniach. Ciężko będzie strzelić bramkę. Nie udało się w dwóch poprzednich spotkaniach i myślę, że dzisiaj nie zdobędą więcej niż jednego gola.

PS. Z nazwy jest to forum dyskusyjne, ale od dłuższego czasu nie ma tutaj żadnej dyskusji, bo udzielam się tylko ja i mark1973 mark1973 . Zarejestrowałem się tutaj, żeby wymieniać się spostrzeżeniami, a nie żeby podawać typy. Wiem, że sporo osób gra KHL, ale ogranicza się tylko do czytania tematu. Rozumiem, że posiłkujecie się naszymi spostrzeżeniami w doborze własnych typów, ale sam chętnie też poznał bym zdanie innych na temat niektórych spotkań. Zamiast zajmować się codziennym wpisywaniem analiz do tematu mógłbym poświęcić ten czas na doskonalenie własnych sposobów gry. Sam dla siebie mogę pisać notatki na kartce przed laptopem i oszczędzać czas. Tak więc zachęcam wszystkich do dyskusji i podawania własnych typów i przemyśleń. Nikt nie oczekuje od nikogo artykułów pokroju tych z The Atlethic. Wystarczą trzy - cztery zdania. Poza tym jak to się mówi - co dwie głowy to nie jedna.

0,92
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +168
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Ja dodam cos od siebie i troche przekornie...Dynamo minsk strzeli bramke kurs 1.35 Fortuna...kurs niski ale do dubla razem z kingiem handi 10.5 lub 11.5 w kosza idealnie mi pasuje...
Nie chce mi sie wierzyc ze 3 mecz bez strzelonej bramki....to by bylo 180 minut bez gola...w hokeju to rzadkosc...to nie sa znowu takie ogórki ....osobiscie licze na wynik....3;1 moze 4;1 cos w ten deseń😉kusily mnie nawet 2 bramki minska kurs wysoki...ale zostane skromniej przy jednej...😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
#1 Sibir Novosibirsk - Traktor Chelyabinsk
Sibir ml @1.95 Betsson

To ja spróbuję 😀. Na dzisiaj proponuję spotkanie w Nowosybirsku - Sibir będzie podejmować drużynę z Chelyabińska. Traktor ostatnio wydaje się być solidny. Oglądałem ich spotkanie z Severstalem oraz highlighty z meczu z Nefthekhimkiem. Na ostatnie 7 meczy przegrali tylko jeden z Avto. Gospodarze obecnie mogą się pochwalić serią 6 porażek, ale nie były to porażki z byle kim - zostali ograni przez drużyny z Kazania, Omska i Helsinek. W ostatnim meczu z Ak Bars moim zdaniem nie wyglądali tak tragicznie. Na początku stracili trzy bramki, a potem było już tylko lepiej, jeżeli można tak powiedzieć. Typ jest trochę życzeniowy, ale liczę, że gospodarze dzisiaj w końcu zaskoczą i przełamią swoją serie. Jeżeli chodzi o kalendarz obu ekip to dosyć podobny, chociaż Sibir wydaje się mieć trochę luźniejszy w ostatnich dniach. Bezpieczniejsze wydaje się 1X ([email protected]), bo myślę, że remis i dogrywka są całkiem prawdopodobne.

Jezeli chodzi o pozostałe mecze to myślę, że Ak Bars sobie dzisiaj poradzą, ale kurs trochę marny i też bym dzisiaj raczej szedł w kierunku Barysa, ale o tym meczu już Rasijskij pisał :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +197
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Pod typem na Barys Nur Sultan się podpisuje. Jeśli szukać value w wystawionych przez bukmacherów kursach to wyłącznie na ekipe z Kazachstanu. Tylko wiadomo też jaką siłą ofensywną dysponuje Jokerit. Dlatego osobiście spróbuję typ pobrany z fortuny na to, że obie drużyny strzelą minimum po 2 bramki po kursie 1.73. . PS. Piękny comeback Jokeritow i fatalna ostatnia tercja w formacji defensywnej Barys Nur Sultan.
Do dubla dorzucam wygraną CSKA z handi -1 po kursie 1.60. Niżny Nowogród czują się dobrze w otwartej grze, lecz jestem przekonany, że CSKA nie pójdzie z nimi na wymianę ciosów i pokonają gości jakością i kulturą gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +143
C 1,8K

chemik1983

Użytkownik
#139 Barys Nur Sultan DNB @2,60 Unibet 4/10 Powód podobny jak w meczu Jokeritu z Amurem. Finowie zmęczeni podróżami przegrali w Chabarowsku, a tym razem lecą z powrotem na Zachód. Pokonają podobną drogę w podobnym czasie, a Barys będzie trudniejszym przeciwnikiem niż Amur.

#140 Dynamo Mińsk poniżej 1.0 bramki @2,02 5/10 Unibet Żubry dzisiaj ponownie takim samym składem jak w ostatnich dwóch spotkaniach. Ciężko będzie strzelić bramkę. Nie udało się w dwóch poprzednich spotkaniach i myślę, że dzisiaj nie zdobędą więcej niż jednego gola.

PS. Z nazwy jest to forum dyskusyjne, ale od dłuższego czasu nie ma tutaj żadnej dyskusji, bo udzielam się tylko ja i mark1973 mark1973 . Zarejestrowałem się tutaj, żeby wymieniać się spostrzeżeniami, a nie żeby podawać typy. Wiem, że sporo osób gra KHL, ale ogranicza się tylko do czytania tematu. Rozumiem, że posiłkujecie się naszymi spostrzeżeniami w doborze własnych typów, ale sam chętnie też poznał bym zdanie innych na temat niektórych spotkań. Zamiast zajmować się codziennym wpisywaniem analiz do tematu mógłbym poświęcić ten czas na doskonalenie własnych sposobów gry. Sam dla siebie mogę pisać notatki na kartce przed laptopem i oszczędzać czas. Tak więc zachęcam wszystkich do dyskusji i podawania własnych typów i przemyśleń. Nikt nie oczekuje od nikogo artykułów pokroju tych z The Atlethic. Wystarczą trzy - cztery zdania. Poza tym jak to się mówi - co dwie głowy to nie jedna.
pozwolę sobie polemizować przy obydwu typach.
jeśli chodzi o jokerit to uważam , że nie przegra drugiego meczu z rzędu na wyjeździe. bars mimo, że być może kadrowo lepszy niż chabarowsk to na swojej tafli zawodzi. nie jestem pewien także czy mając w perspektywie takie dwa takie wyjazdy i międzyczasie powrót trener jakerita niejako poświęcił mecz w chabarowsku i dał odpocząć częściowo kadrze. to tylko takie moje przypuszczenie.
W kwestii meczu dynamo to tutaj będę się raczej posiłkował przeczuciem ale obawiam się, że możemy być świadkami niespodzianki i dynamo juz w pierwszej tercji zdobędzie bramkę ,a sama pierwsza tercja zakończy sie remisem.
Post automatycznie złączony:

barys-jokerit - 2
tak jak wyżej. uważam , że jokerit nie przegra drugiego meczu pod rząd z tak słabą drużyną. najbliżej jestem typu na remis z delikatnym wskazaniem na gości. osobiście pokusze sie o czystą 2 w okilcach kursu 2.0.
kalun-magnitogorsk - 1x
Drugi mecz jaki wybrałem to spatkanie kalun- magnika. skłaniam się tutaj w kierunku gospodarzy którzy zawsze byli niewygodnym rywalem dla magnitogorska i gdy juz przegrywali to zazwyczaj jedną bramką max dwoma.. w dodatku magnika potwornie osłabiona i na nieswoim terenie. mecz podeprę remisem, ponieważ różnica klas wciąż ogromna a ostatnie dobre wyniki kalun nie muszą zwiastować trwałej tendencji. podobnie jak w przypadku jokerit najbliżej jestem remisu ale gdy tam za faworytów uważałem gości tak tutaj z uwagi na osłabienia bliżej zwycięstwa upatruję w gospodarzach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +144
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Barys- Jokerit obie 2+ 1,73✅
Po bardzo udanym tryptyku wyjazdowym Barys u siebie podejmie napewno podrażniony Jokerit po ostatniej porażce w chabarowsku, gdzie obijali słupki bramki Amura. Czeka nas ciekawe spotkanie i widzę tu szanse na bramki 4/5 meczów barysa u siebie 2+ zostało pokryte oraz w 4/6 meczów wyjazdowych finów 2+ zostało pokryte.
Kunlun-Magnitogorsk 1x 1.78✅
O tym meczu zostało już wystarczająco napisane. Kunlun zaczął prezentować niezły hokej a w przypadku osłabionej magnitki można sie spodziewać ze w RT nie ulegną.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +328
verno 472,4K

verno

Znawca - Hokej
Jeden post i ilu chętnych nagle :D fajnie że coś zaczyna się dziać bo "u mnie" w MHL tylko ja się udzielam ^^
 
Otrzymane punkty reputacji: +92
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
#2 Severstal Cherepovec - HC Sochi
HC Sochi ML @2.23 Betsso
n
Muszę przyznać, że to spotkanie chodzi za mną od rana. Cały czas zastanawiam się jaki typ pobrać na ten mecz. Trudno przewidywalny. Jeżeli spojrzymy w kalendarz, to drużyna Sochi jeden dzień mniej odpoczynku, a do tego do Czerepowca jeszcze trzeba dojechać. Jeżeli chodzi o formę - severstal w ostatnich meczach przeplata wygrane z porażkami, a Sochi ostatni mecz wygrało w Minsku 7 października (seria 5 porażek). H2h jest wyrównane - w zasadzie jak raz wygra Sochi, to w kolejnym meczu wygrywa Severstal, itd. Oglądałem Sochi z Ufą oraz Severstal z Traktorem i Avto. W tym meczu wybieram Sochi, bo z Ufą walczyli i wynik końcowy nie oddaje przebiegu meczu. Oddali więcej strzałów i momentami mocno naciskali. Severstal nie jest drużyną czołową, są do ogrania i drużyna z Sochi jeżeli chce przełamać serie, to dzisiaj będzie miała idealna okazje. Wydaje mi się, że w tym meczu może nie być za dużo goli i możemy zobaczyć dogrywkę, bądź jedna z drużyn wygra jednym golem. Bezpieczniejsze Sochi/X po @1.78

Szkoda gadać, pierwsze koty za płoty :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +109
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Dzień dobry
W obu dzisiejszych meczach nie mam odwagi postawić na faworytów. postawiłbym MOŻE na Petersburg ale tylko w wersji wygranej razem z dogrywką, ale kursy na takie zdarzenie są niebywale śmieszne.
Z kolei chemicy z Niznekamska po ograniu Magnitki oraz wygranej po dogrywce z liderem Wschodu zasługują na to, żeby lepiej przyjrzeć się szanson w dzisiejszym meczu z silną drużyną z Jekaterynburga. Wyjazd do czelabińska Ewidentnie nie wyszedł porażka czy małżonkami to Wysoka porażka ale co się zauważyć że trzy gole czyli oczywiście może to być zasuwa tego że obie drużyny postawiły na ofensywę i mecz był pewnie otwarty (tak się tylko domyślam bo nie oglądałem nawet skrótów - proszę mnie ewentualnie skorygować). Przy mało szczelnej obronie Jekaterynburga (w ostatnich 10 meczach tylko 2 razy stracili tylko po jednym golu, ale poza tym to tracą zwykle po 2 ale czasem 3 i więcej goli.
Wytrawnym graczom polecam zakład: obie strzelą co najmniej po dwa gole - kurs na to jest około 1.66 , natomiast mnie usatysfakcjonuje zakład, że gospodarze strzelą co najmniej dwa gole z kursem 1.42.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Jak fajnie kolorowo sie zrobiło na forum , bo do tej pory tak bardziej czerwono-niebiesko patrząc na avatary mój i kolegi rasijskij rasijskij .
Bardzo sie ciesze, że kilku kolegów odważyło odezwać sie na forum popularnego u nas rosyjskiego hokeja i mam nadzieje, że nie znikniecie po kilku kolejkach bez wzgledu na rezultaty.
Wczoraj mozna powiedzieć dzień dogów był i jesli ktos dobrze to wyczul to w kasie przybyło
Dziś dwa mecze alew czy faworyci tacy pewni to można dyskutować.
Do Petersburga na stare smici wraca Oleg Znarok, trzeba przyznac ze na zna klimat hokeja w tym miescie i mimo wielu zmian zespół również. Dla niego takie spotkanie mimo ze jedno z wielu ale jest szczegolne i zawsze stara sie mobilizowac na mecz z SKA.
Spartak od kilku meczy wyglada lepiej niz wskazuja wyniki, nawet lanie od Jokeritu nie psuje tego obrazu. Od jakiegos czasu obrona gra solidnie, Hudaczek w bramce tez pomaga , liderzy usytabilizowali gre a przede wszystkim sklad w komplecie, jedyne czego do czego mozna czesto sie przypiac to skutecznosc, ale i na to przyjdzie czas.
Rywal z SKA juz z Braginem na ławce trenerskie, czyli mozna sie spodziewac duzego ruchu w młodszych formacjach. Ostatnie byli do bólu skuteczni z Vitjazem a Berdin w brance bardzo dobrze sie zaprezentowal. SKA napewno jest faworytem, skład bardziej perspektywiczny, ale dzis spodziewam sie ciezkiej przeprawy dla nich, mysle ze Spartak zagra dosc podobnie jak z Loko, czujnie w defensywie ale tez bedzie atakpowal w miare mozliwosci, chociaz co do ataku to mysle, ze to bedzie odwazniej bo to jednak znaczacy mecz dla Znaroka. Gram dzis kierunek Spartaka z handikapem plus 1,5. Moze troche ryzykownie bo przy prowadzeniu SKA jedna bramka gol do pustej wszystko niweczy ale sprobuje

Spartak plus 1,5 kurs 1,92 ✅

W drugim meczu mimo szacunku dla tenera Butsajewa widze zwyciestwo Avto. Trener Peters był bardzo zły po meczu i na meczu w Czerepowcu, sporo uwag mial do sedziów. Kierowca faktycznie wygladali lepiej w tym meczu ale Czerepy co mieli i mogli strzelic to strzelili. Dzis widze zwyciestwo graczy z Ekaterinburga , którzy na kazdej pozycji maja lepszych graczy, latwo nie bedzie bo rywal bedzie grał fizycznie

Avto RT kurs 1,76✅
oba fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +82
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
SKA-Spartak Spartak +1,5 gola 1,67 ✅

Spartak gra w kratkę i zajmują 9 miejsce ale to nie oddaje obrazu gry w tym sezonie. Dzisiaj rywal trudny ale trener Znaroks napewno będzie chciał pokusić się o niespodziankę w poprzednim sezonie dwukrotnie wygrali z Ska na wyjeździe. Mam nadzieje ze dziś skuteczność będzie po stronie spartaka w 5/6 meczów w Petersburgu udało im się strzelić 2 bramki

Barys-Kazań Obie 2+ 2,17❌

Są już kursy na piątkowe mecze i ten typ przykuł moją uwagę. Obie drużyny w ostatnich kolejkach się ,,popisały”. Kazań bez podstawowych goalie i tu widzę szanse ekipy z Nur-Sułtanu. Atak Kazania dysponuje potencjałem aby ustrzelić bramki już nie tak mocnemu jak w zeszłym sezonie Barysowi.
Kursy fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +124
C 1,8K

chemik1983

Użytkownik
dziś dwa mecze. z pozoru faworyci znani aczkolwiek...
niżniekamsk najsłabsza drużyna w lidze na własnej tafli dostali lanie od ufy i magniki oraz powalczyli z kazaniem. jekaterinburg jest w lepszej formie oraz zdecydowanie lepiej radzi sobie na wyjazdach niż wspomniana trójka a więc skłaniam się w kierunku czystej 2
drugi mecz to petersburg ze spartakiem . i tutaj widzę pewne ryzyka. co prawda spartak zupełnie nie przekonuje. jakim cudem zremisowali w jarosławiu wiedzą chyba tylko bramakarz spartaka i ofensywa gospodarzy. petersburg z kolei zupełnie nieprzewidywalny , grający w kratkę. pokusiłbym się tutaj o handicap 1,5 w kierunku gości chociaż gdybym szukał wysokiego kursu to najbliżej mi do remisu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Mi chodzi po głowie tylko jeden typ na dzisiaj, ale jeszcze nie mam pewności. Muszę poczekać na składy. Jeśli Hudacek będzie bronił bramki Spartaka to spróbuję zagrać under SKA. Czech popisał się kilkoma dobrymi interwencjami w meczu z Lokomotivem. Co prawda nie popisał się w karnych, ale jestem w stanie mu to wybaczyć, bo to musi być stresujące. Obrona Spartaka również dała sobie radę co w połączeniu z grą Hudacka poskutkowało wynikiem 0:0. Dzisiaj rywal lepszy niż Lokomotiv, ale jeśli forma bramkarza pozostanie na podobnym poziomie to typ ma duże szanse powodzenia. Poza tym mecze SKA i Spartaka nie obfitowały nigdy w bramki. Początkowo chciałem zagrać under 5,5 w meczu ale kurs nieopłacalny, dlatego zdecyduje się pewnie na:

✅ SKA poniżej 3,5 bramki @1,70 5/10 Unibet

Co do spotkania w Niznekamsku to byłbym skłonny zagrać zwycięstwo gości, ale nie zaryzykuję po kursie poniżej 1,90. Dodatkowo dzisiaj wypada Datsyuk a on jest ostatnio siłą napędową ofensywy ekipy z Uralu. W tym przypadku przy jego braku również można by się zastanowić na underem 3,5 Jekaterynburga, ale tutaj kurs już sporo niższy niż w przypadku SKA.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +78
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Orientujecie się może co z meczem Omska z Ryżanami? Zdaje się, że chyba przełożony, bo właśnie dostałem powiadomienie.. 🤔

Dzisiaj nie typuje, mecze już zostały dosyć dobrze opisane, ale raczej też obrałbym kierunek na Avto ML. Od siebie dodam tylko, że historycznie z tego co widzę Avto raczej wygrywa zawsze z drużyna z Nizhnekhamska - z ostatnich 9 meczy zwycięsko wyszła drużyna z Yekaterinburga, ale nie jestem pewien czy dzisiaj to będzie miało jakieś znaczenie biorąc pod uwagę czasy i ewentualne osłabienia związane z koroną :)
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Orientujecie się może co z meczem Omska z Ryżanami? Zdaje się, że chyba przełożony, bo właśnie dostałem powiadomienie.. 🤔
Przełożony bo Łotysze na kwarantannie. Dodatkowo gubernator okręgu moskiewskiego zarządził grę bez publiczności, więc Omsk, Podolsk i Kunlun w najbliższych meczach bez kibiców.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Orientujecie się może co z meczem Omska z Ryżanami? Zdaje się, że chyba przełożony, bo właśnie dostałem powiadomienie.. 🤔

Dzisiaj nie typuje, mecze już zostały dosyć dobrze opisane, ale raczej też obrałbym kierunek na Avto ML. Od siebie dodam tylko, że historycznie z tego co widzę Avto raczej wygrywa zawsze z drużyna z Nizhnekhamska - z ostatnich 9 meczy zwycięsko wyszła drużyna z Yekaterinburga, ale nie jestem pewien czy dzisiaj to będzie miało jakieś znaczenie biorąc pod uwagę czasy i ewentualne osłabienia związane z koroną :)
Zgada sie kolega wyzej potwierdzil. Mecz odbedzie sie 23 stycznia 2021
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis ciekawe mecze i takie bym powiedział do rehabilitacji niektórych ekip

Amur-Traktor
Trzeba przyznac ze Amur zagrał swietnie z Kazaniem, wszystklo im wychodziło, młodzi bramkarze Barsow nic nie pomogli dodatkowo obrona tez mogła lepiej zagrac, po drugiej stronie Alikin swietny mecz i pogonili mistrzów z Kazania. Dzis teoretycznie łatwiejszy przeciwnik ale czy napewno, Traktor dosc solidny w obronie, w bramce najprawdopodobniej zobaczymy Fedotova do składu ma wskoczyc Kravtcov. Traktorzysci po serii wygranych trafili na zdeterminowany Sibir i ulegli po wyrownanym meczu. Dzis mysle, że beda sie chcieli poprawic i w obronie i w ataku, mimo ze Amur na fali ale dzis tak jak Barsem nie pójdzie, musi zadziałac skutecznosc i defensywa

Traktor z x kurs 1,55 ✅
Traktor ml kurs 1,95✅

Astana - Bars
Jezeli sie Barsy dzis nie zrehabilituja to w klubie na dobre rozpocznie sie dyskusja na temat zmiany trenera, trzeba przyznac ze w Chabrowsku nic nie szło, w ataku niby były szanse, nie było problemu z konstruowanie akcji ale Alikin stanał na drodz, z drugiej strony Miftakov potrafi bronić, to vice mistrz swiata juniorów a i w KHL pokazał ze potrafi zatrzymac groznych rywali, ale nie miał dnia. Astana tez dała plame bo w trzeciej tercji przestali grac, obrona sie rozluzniła i przepis na kleske gotowy, Kazachowie u siebie grozni. Na forum klubu padały zdania, ze jednak zbrakło publiki bo z nia Jokerit nie doszedłby nawet do remisu, i cos w tym jest, dzis bedzie ostro bo i jedni i drudzy musza zareagowac, plama Kazania to jedna z najwiekszych w histori KHL, musza dzis sie podniesc i odpowiedziec. Nawewno sa w stanie, ja ide w strone zespołu Kvartalnova i moze bedziemy swiadkami piatego pod rzad remisu Kazachów

Bars Kazan ml kurs 1,81✅

Cherepowiec- Magnitka
Tutaj nastepny klub do rehabilitacji jak rowniez bramkarz. Zagidulin przyleciel z zza oceanu i w zasadzie z marszu wszedł do bramki, wiedocznie mu to nie posłuzyło. Sam atak magnitki zagrał poprawnie choc były jeszcze szanse nawet na remis , jednak troche defensywa przyspała w niektórych akcjach. Dzis rywal, ktory odniosł ostatnio dwa zwyciestwa, o ile z Sochi i gra i zwyciestwo nie podlegało dyskusji o tyle z Avto zagrali madrze i w obronie i w ataku. Mysle ze Magnitka dzis bedzie zmobilizowana i zmotywowana odpowiednia a Zagidulin, ktory potrafi braonic naprawi swoje błedy

Magnitka ml kurs 1,88✅

Ako Magnitka z x plus Kazań z x kurs 2,23✅
wszystko fortuna

Mecz w Podolsku musze przemyslec , dodam osobny wpis, ale czuje ze Sochi przełamie pasmo porazek i wygra a conajmniej zdobedzie punkt✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +134
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Muszę przyznać, że mark1973 mark1973 mnie zaskoczył, bo najczęściej się zgadzamy, ale dzisiaj stoję kompletnie po przeciwnej stronie barykady ; ) Jedyne co Nas dzisiaj łączy to dobór spotkań.

#142 Amur Chabarowsk DNB @2,10 5/10 Unibet Szukałem różnych przesłanek, ale nic mnie dzisiaj nie skłoni do gry przeciw serii trzech zwycięstw z rzędu Amura tym bardziej, że ponownie grają u siebie. Nowy trener dobrze sobie radzi. Wyciska ile się da z zawodników których ma. Nawet Yakupov im do niczego nie potrzebny. Gra Traktora równiez mi się podoba, ale podejdę do tego tak jak do meczu Amura z Jokeritem. Sytuacja taka sama. Lot z Nowosybirska i poranny mecz zaraz po śniadaniu. Mogło by się wydawać, że "oj tam, oj tam, samolotem to raz, dwa i Chabarowsk". Otóż z Nowosybirska jest tam 5 tysięcy kilometrów i samolotem to około 5-6 godzin samego lotu nie wliczając czasu na lotniskach i nie mówiąc juz o sytuacji z wirusem i zmianie czasu. Nawet jeśli Traktor ma lepszy skład i forma jest lepsza to jest to spore osłabienie dla organizmu. Dzisiaj grałbym w stronę Amura nawet jeśli przyjechali by do nich grać Washington Capitals :D

#143 Barys Nur Sultan DNB @2,02 4/10 Unibet Co do Barysa jestem mniej pewien, ale tutaj w grę wchodzi podobna sytuacja z tym, że z Chabarowska do stolicy Kazachstanu jest jeszcze dalej niż do Nowosybirska ; ) Porażki Barsów z Amurem na pewno nie mozna brać za wyznacznik formy Kazania, bo tam powinno być jakieś 4:3 może, ale dzisiaj nie powinni sprawić większych kłopotów gospodarzom niż Jokerit. Kazachowie nie mogą sobie pozwalać na takie wtopy. Jestem w stanie zrozumieć, że po powrocie z kwarantanny można grać nie równo, ale to już najwyższa pora się ogarnąć. Osobiście nie rozumiem zachowań Kvartalnova ostatnio. Podejmuje dziwne decyzje. Rosyjscy dziennikarze pisali ostatnio, że nie słucha w ogóle swojego sztabu i generalnie ma gdzieś porady. Dzisiaj może być nerwowy na ławce, bo mecz może zaważyć o stanowisku Kvartalnova.

#144 Severstal lub remis i poniżej 6,5 bramki @1,92 5/10 Unibet Under dlatego, że Severstal ostatnio bardzo uważnie gra w obronie i może taką taktykę przyjmą na dłużej. Magintka również nie może zostawić Zagidulina bez formy samego sobie tak jak w meczu z Kunlunem. Na pewno zagrają uważniej. Poza tym Severstal jest przeciwnikiem lepszym niż Neftekhimik, czy Kunlun i u siebie nie przegrają w regulaminowym czasie. Nie z tak osłabionym przeciwnikiem.

Interesował mnie jeszcze mecz CSKA z Mińskiem, ale nie wiem jak do tego podejdą Wojskowi. Gdybym wiedział, że zagrają na poważnie to brałbym kurs 2,80 na wygraną CSKA do zera. Niestety mając świadomość dużych problemów przeciwnika mogą się rozluźnić. Z drugiej strony Dynamo to rywal w ramach dywizji, więc lepiej byłoby tego meczu nie przegrać, bo różnica punktów i tak nie jest zbyt duża.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom