>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2020 / 2021

Status
Zamknięty.
C 1,8K

chemik1983

Użytkownik
dziś teoretycznie propozycji dużo ale za to głównie mecze na zasadzie. żaden wynik nie będzie niespodzianką.
ja zainwestuję w dwie pozycje
Ufa-Chabarowsk -1 handicap 1,5 kurs 1.9
uważam że ufa musi się przełamać. po serii meczów wyjazdowych poległa ostatnio u siebie z jarosłowiem. z przebiegu meczu jednak nie zasłużyli na tak wysoką porażkę, niemniej myślę że to musiało podziałać na dzisiejszych gospodarzy i na beznadziejnym na wyjazdach charbarowsku odreagują. myślę nawet, że handicap 2,5 zostanie spokojnie pokryty
Dinamo Mińsk-Dinamo Riga - 1 handicap 1,5 kurs 2.2
drugi dzisiejszy mecz to zwycięstwo z handicapem Dinama Mińska nad Dinamem Riga
Gospodarze po serii fatalnych wyników, osłabieni dość znacznie dziś podejmują jeszcze słabszych i jeszcze bardziej osłabionych łotyszy. nie wyobrażam sobie tutaj wyniku innego niż zdecydowanego zwycięstwa gospodarzy na zasadzie "z kim jak nie z nimi i kiedy jak nie dziś"
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +110
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Przed chwilą kursy na mecz w Moskwie zniknęły z oddsportal i podobnych serwisów i Flashscore, a kurs na CSKA skoczył z 1,63 na 1,75. Ktoś coś wie?
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ #148 CSKA -1.0 @1,98 5/10 Unibet Nie mogę znaleźć żadnego info jaki jest powód spadku kursów na Spartak, ale kurs na CSKA tak podskoczył, że opłaca się zagrać. Nawet jeśli jest to spowodowane jakims ubytkiem w kadrze Wojskowych to mają tak szeroki skład, że zdołają uzupełnić braki. Co więcej, nie mozna patrzeć na CSKA jako na gości, bo mecz będzie rozgrywany na ich lodowisku, a poza tym historia starć między zespołami jasno pokazuje dlaczego Wojskowi są dzisiaj faworytem. Dodatkowo dłuższy odpoczynek "gości" i powrót Johannsona, który w pierwszym meczu nie zachwycił, ale później pokazał się z dobrej strony skłania mnie ku CSKA.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Tez szukam czegos co powoduje wzrost kursu na CSKA ale nie ma nic.
To ze Spartak sie przygotowuje na ten mecz wiadomo od jakiegos czasu, mecz z Czerepami tak mu sie przygladajac troche odpuszczony , Hudaczek miał odpoczać przed meczem z CSKA, dzis Maxim Majorow pokaze na co go stac, bo dostał kontrakt na próbe.
Juz raz Spartak miał na widelcu CSKA ale wtedy forma była nizsza, teraz graja lepszy hokej wiec jest to raczej efekt atrakcyjnego kursu na Spartak po tym co pokazali z SKA i jak ostatnio graja.Kusi mnie zagrac na Spartak z x i moze jak pokaza sie składy spróbuje, moze pierwsza tercja na remis bo tez kurs atrakcyjny
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj bez powodzenia w szukaniu jakiegokolwiek sensownego singla (zastanawiałem się dłuższą chwilę na Sibirem z remisem i Amurem z remisem, bo Neftekhimik zbyt doceniony przez bukmacherów według mnie) dlatego za mniejszą stawkę pogram AKO. Krótko o każdym po kolei:

*Barys ma ostatnimi czasy spory problem ze strzelaniem bramek. W czterech na pięć ostatnich spotkań strzelali max. jedną. Jedynie mecz z Jokeritem zawyżył średnią. Właśnie w nieskładnej ofensywie Barysa upatruje szansę dla gości, którzy po ostatnim meczu w Petersburgu są mega zmotywowani i podbudowani. Myślę, że nawet remis lub zwycięstwo wchodzi w grę, ale gram mniej ryzykownie dlatego, że grają kolejny mecz w delegacji.

* Na temat Traktora nie trzeba dużo mówić. Idą jak burza i obecnie znajdują się w czubie stawki. Nie spodziewałem się, że wskoczą na taki poziom. Wszystko wskazuje na to, że narobią komuś problemów w playoffach jeśli nic się nie wydarzy po drodze. Dzisiejszy przeciwnik nie powinien stwarzać większych problemów. Mocno osłabiona Ryga przegrała z rozregulowanym Mińskiem i 3:0 to był łagodny wymiar kary, bo mogło się skończyć z 6:0 jakby udało się wykorzystać pozostałem 2-3 stuprocentowe szanse. Myślę, że Ryga nawet w podstawowym składzie miała by dzisiaj problemy w Czelabińsku.

*Handicap w postaci dwóch goli dla Sibiru wydaje się być nawet wyższy niż potrzeba, ale kurs mi odpowiada i nie ma co ryzykować zbyt bardzo jak się gra AKO z trzech zdarzeń. Ostatnie trzy spotkania gości - klasa. Zarówno w ofensywie jak i defensywie (jak to mawia nasz fachowiec od piłki nożnej). Zmiana nastąpiła po wymianie bramkarza na Sateri'ego. Wysoka forma golkipera i dzisiaj powinna dać Sibirowi szanse na dwa punkty w Kazaniu, który nie najlepiej sobie radzi z ekipą z Nowosybirska u siebie.

✅ AKO @2,59 3/10 Unibet ✅

1604037292292.png

2,66​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +123
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj świetny mecz Spartaka z Wojskowymi i dobra gra z obu stron.
Dzis zaczynamy w Astanie, ktora jakby straciła impet z poczatku sezonu , troche skutecznosc wespół zespół z obrona zawodzi a dzis rywal , który złapał rytm i ma apetyt na wiecej, gracze doswiadczenie i ograni na roznych taflach, licze na wyrownany mecz

Kunlun z x kurs 1,96 ⛔

W Magnitce wiekszosc liderow powrociła ale dobra gra jeszcze nie, dzis jeszcze bez podstawowych bramkarzy, z kolei Ufa jakby odblokowała potencjał bo wszyscy juz od dluzszego czasu na lodzie i dzis moga zaskoczyc Metallurg

Ufa ml kurs 1,88✅
Ufa z x kurs 1,53✅

Traktor w RT dobry do dubla lub jakiegos ako, jezeli nie zlekcewaza Rygi to wygraja pewnie✅

W Czerepowcu trener razin z koronawisrusem i nie jestem pewny czy na tym sie skonczy , ostatnio ograli zdekompletowany Minsk i Spartak, który mysle ze w głowie mial mecz z CSKA wiec punkty sa , dzis rywal moze grajacy w kratke, ale kiedys trzeba forme ustabilizowaci mysle ze dzis jest dobry moent na kontynuacje wygranych , raz rywal w zasiagu , dwa kto wie czy nie bedzie osłabien u gospodarzy

Vitjaz ml kurs 1,97✅
Vitja z x kurs 1,57✅

Do Kazania przyjezdza Sibir i wg mnie narobi hałasu. Sateri w końcu gra na takim poziomie do jakiego przyzwyczaił wszystkich rok temu, faktem jest , że źle wszedł w sezon ale było to nieststy spowodowane zawaleniem sie okresu przygotowawczego przez epidemie, pozniej gra na przemian z Krasotkinem ale obaj nieststy nie pomogali druzynie, dzis jest inny Sibir, uwazny w obronie i konsekwentny w ataku. Kazan w zasadzie co przeciwnik to gra inaczej, powiem ze jak dla mnie mało przewidywalnie wiec dzis nie zdziwi mnie czysta dwójka i tez jednobramkowe zwyciestwo Barsow, ja jednak stawiam na wyrownany pojedynek

Sibir z x kurs 2,24⛔
Sibir plus 1,5 kurs 1,7⛔

No i na koniec Loko. Ostatnio sporo uwagi poswiecili w obronie a w PP nieststy nieskutecznie, ale tez sporo uwag co do tego elementu gry by sie znalazło, dzis rywal trudny ale grajacy falami, licze ze u siebie strzela przynajmniej jedna bramke wiecej a Pascale zrobi swoje

Loko RT kurs 2💚💚

Amur moze narobic kłopotow Wilkom a kurs na nich bardzo ciekawy , nawet z podporką.✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +132
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Jutro dla prawie wszystkich klubów ostatnia kolejka przed przerwą reprezentacyjną.

Ufa - Kunlun

Ufa złapała rytm po powrocie liderów, i mysle ze bedzie chciała kontynuować zwycieską passe. Goscie tez poprawili gre, skład bardzo ciekawy z wieloma graczami zza oceanu ale na ułożoną Ufe bedzie jutro za mało

Ufa RT kurs 1,42 ( kurs do dubla)

Avto-Ryga
Rożnica w klasie obu zespołów spora wiec nie widze innej mozliwosci jak pewne zwyciestwo gospodarzy

Avto RT kurs 1,31 ( do dubla)

Magnitka -Traktor
Magnitka po świetnej serii nie moze wrocic na wlasciwe tory po epidemii, jutro chyba jeszcze bez podstawowych bramkarzy, Traktorzysci w pełnym składzie a co wazniejsze z solidną ułożoną grą pną sie w góre konferencji wschodniej i myślę, że jutro sprawią kłopot ekipie gospodarzy

Traktor ml kurs 1,88
Traktor z x kurs 1,52

Niznekamsk - Nowosybirsk
Słychac ponoc głosy o zwolnieniu trenera Butsajewa, jednak dyrekcja klubu zaprzecza. Wilki z piecioma porazkami pod rzad i o ile cztery z nich mozna wytłumaczyć grami z czołówka KHL to ostatni pojedynek z zespołem w zasiegu choc bardzo zmotywaowanym , odbiła sie echem do zmian . Jutro rywal , który prowadzac 3-0 po pierwszej terci dał sie ograc. Jednak to Kazan pokazal kawał dobrego hokeja. Jutro Sibir chce sie zrehabilitować i na pewno ich na to stać, choc niebedzie łatwo.

Sibir ml kurs 1,86
Sibir z x kurs 1,5

Torpedo - Amur
Goscie wyszarpali zwycestwo w Niznekamsku, mysle ze jutro bedzie trudniej bo rywal mocniejszy i z dobra grą

Torpedo ml kurs 1,47

Sochi - Vitjaz
Tutaj czuje rewanz Podolska za niedawna porazke u siebie z Sochi, tym bardziej, że ostatnie dwa mecze zagrane solidnie i mimo ze obie ekipy graja w kratke to wg mnie goscie to wygraja

Vitjaz ml kurs 1,78
Vitjaz z x kurs 1,47

Dynamo Moskwa - CSKA
Ostatnio Dynamo wypusciło punkt w starciu z Loko, jednak jutro tez bedzie ciezko zdobyc jakikolwiek punkt. Kazdy wie jak gra CSKA. Jutro w derbach nie beda sie oszczedzali i mysle ze zdobeda komplet punktów

CSKA RT kurs 2,12
CSKA ml kurs 1,68

Mozna sobie złozyc z tych zdarzen po 2-4 mecze na kupon i kursy beda bardzo dobre
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Widzę, że dzisiaj stuprocentowa zgodność z mark1973 mark1973 To dobrze świadczy. Wybrałem praktycznie te same spotkania z wyjątkiem Podolska (ta drużyna mnie jakoś odpycha jeśli chodzi o zakłady). Wymieniłem ją na Spartak, którego w dublach zabraknie, ale w AKO wcisnąłem licząc, że dzięki nim wygram miliony (rubli chyba). Jutro na cmentarz się nie wybieram, więc typów będzie sporo, a jest z czego wybierać. Opisy bardzo krótkie, bo cały wieczór poświęciłem na czytanie i już mnie oczy pieką od tej ichniejszej cyrylicy, a nie znalazłem nic ciekawego w sumie. Dosyć lania wody.

*Avtomobilist ma niebywałą okazję, żeby w końcu zacząć jakąś serię zwycięstw. Łotysze nie poradzili sobie ani w Mińsku, ani w Czelabińsku i nie poradzą sobie w Jekaterynburgu tym bardziej, że jest kolejny wyjazdowy mecz a Łotysze pozwalają sobie strzelać nawet grając w przewadze liczebnej. Nie liczę na nawet dwa gole z ich strony. Natomiast Avto na pewno strzeli ze trzy.

*Sibir po serii zwycięstw wpadł w Kazaniu. Nie powinni tego przegrać prowadząc 3:0, ale przeciwnik solidny, mecz w delegacji. Wybaczamy i uznajemy za wypadek przy pracy. Neftekhimik to nie ten poziom co obecnie grający Sibir. Jeśli w bramce stanie Sateri to o wynik jestem spokojny.

*W drużynie z Omska coś musi być na rzeczy. Nie widzę innego wytłumaczenia na cztery porażki w pięciu meczach. Spartak to osatnio groźna bestia. Jeśli przegrywają to po bardzo zaciętym meczu i często w dogrywce lub karnych. Jestem pewien, że Hartley już dzisiejszego wieczoru łapie się za głowę obmyślając taktykę.

*Dynamo Moskwa bardzo brzydko przegrało ostatnio z Lokomotivem. Ciekawe czy mają problem w bramce skoro wystawili Kuznetsova. Ostatnio na nich stawiałem i wygrali, ale ich gra jakoś mnie nie przekonuje natomiast gra CSKA już tak. Ponadto w derbach Wojskowi najczęściej górują nad niebiesko-białymi, a kurs na ML wyższy niż się spodziewałem.

*Torpedo zagrałbym nawet w regulaminowym, ale nie ma co być zbyt łapczywym. Amur nie poradzi sobie w kolejnym wyjazdowym meczu z tak bramkostrzelnym rywalem jak Torpedo. No chyba, że w kocu zdecydują się postawić w bramce Alikina.

*Dodatkowo podobnie jak mark1973 jest za Traktorem, ale mam niesamowite przeczucie, że niedługo wpadną i będzie to jutro z Metallurgiem. Oby nie, bo grają bardzo fajnie i chciałbym ich oglądać w playoffach.

*Ufy nie ruszam. Pewnie sobie poradzą, ale po ostatnich wpadkach jakoś nie ma odwagi z takim kursem. Gdyby to nie był kolejny mecz wyjazdowy Kunluna to grałbym na nich +1,5 ale zbyt dużo sił włożyli w Petersburgu i Kazachstanie.

Poniżej dwa duble i tasiemiec, ale tak jak mówi mark1973 mark1973 można miksować wedle uznania ; )

✅ #150 Avtomobilist -1,5 & Sibir lub remis @2,22 4/10 Unibet

❌#151 CSKA ML & Torpedo ML @2,52 4/10 Unibet

❌#152 AKO @10,93 2/10 Unibet

1604179018275.png

3,78​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +79
dragons 31,8K

dragons

Użytkownik
Ja jednak pójdę w kierunku Traktora w RT.W Magnitce dużo absencji i drużyna pod formą . Traktor ostatnio ma moc i czas ją teraz wykorzystywać,oby przeczucie rasijskij rasijskij się dziś nie spełniło.
Metallurg Magnitogorsk - Tractor Chelyabinsk typ 2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +54
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
To może i ja się podłączę, co prawda dopiero od miesiąca śledzę poczynania w KHL, ale już jakieś pierwsze obserwacje zdołałem poczynić.

Ufa vs Kunlun
Typ: Ufa poniżej 3.5 gola RT
Kurs: 1.91, unibet
No i proszę, pierwszy typ siedzi, chociaż za każdym razem jak Ufa strzelała na otwarcie tercji to mnie krew zalewała ;)

Gospodarze ostatnio dwa razy z rzędu z 4 golami, natomiast raz trafione po szalonej końcówce drugiej tercji, a drugi przeciwko osłabionej Magnitce.
Kunlun ostatnio w dwóch wyjazdowych meczach łącznie 3 gole stracone, dzisiaj kolejna podróż i jeżeli defensywa i bramkarz wytrzymają, to powinno się skończyć na max 3 bramkach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +132
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś Jokerit mocno kadrowo osłabiony i do tego pierwszy mecz po kwarantannie. Nie jestem pewien czy odpala. Cherepy ostatni w kratkę i trochę słabiej skuteczność ale licze dziś na lepszy mecz niż z Vitjazem a przede wszystkim skuteczniejszy bo sama gra wyglądała lepiej niż wynik

Cherepowiec RT kurs 2,8 STS ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +105
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
✅ #153 Barys -1,5 & Soczi lub remis @2,83 4/10 Unibet Można wrzucić typy już dziś, bo do jutro pewnie nie wiele się zmieni, a jedyne co może się stać to spadek kursów. Nawet jesli do składu Jokeritu wróci kilku zawodników to można śmiało próbować Soczi z remisem, bo Finom i bez braków kadrowych ciężko gra się na "Rosyjskiej Florydzie". Co do Barysa to ponownie idę w ujemny handicap przeciwko Łotyszom i będę chyba tak próbował jeszcze jakiś czas, bo nie wygląda na to, żeby Dynamo znacząco poprawiło wyniki w najbliższym czasie. Zresztą nawet w optymalnym składzie na początku sezonu nie pokazywali nic wielkiego, więc z kursem ponad 1,6 na pewno warto zagrać.

3,54
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +88
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis tylko dwa mecze i małe pole manewru. Ale mam identyczny dubel jak kolega rasijskij rasijskij . Ryga po kwarantannie i pojechała w delegacje niepełnym składem, takze nawet jakby była forma to nie ma całosci rostera. I mysle ze Barys mimo nie najlepszych ostatnio wystepów , da rade ich ograc dwoma bramkami. Tam było ostatnio sporo meskich rozmow i w szatni i miedzy szatnia a sztabem trenerskim i widac cos podziałało bo mecz z niewygodnym teraz Kunlun wygrani wiec mysle ze z Łotyszami daja rade.
Jokerit w Sochi tez bedzie miał ciezko, bo tam tez były meskie rozmowy, Tretiak zaczał grac w bramce i nikomu nie bedzie sie łatwo tam grało, Jokerit dodatkowo w delegacji bez kilku kluczowych graczy, sa po kwarantanni wiec gra jeszcze nie wyglada dobrze, napewno w Sochi bedzie lepiej z timingiem i skladnoscia akcji ale mysle ze nie na tyle by wygrac w regulaminowym

Astana minus 1,5 + Sochi z x ako kurs 2,67 fortuna
Astana RT + Sochi z x kurs ako 2,26 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dzis tylko dwa mecze i małe pole manewru. Ale mam identyczny dubel jak kolega rasijskij rasijskij . Ryga po kwarantannie i pojechała w delegacje niepełnym składem, takze nawet jakby była forma to nie ma całosci rostera. I mysle ze Barys mimo nie najlepszych ostatnio wystepów , da rade ich ograc dwoma bramkami. Tam było ostatnio sporo meskich rozmow i w szatni i miedzy szatnia a sztabem trenerskim i widac cos podziałało bo mecz z niewygodnym teraz Kunlun wygrani wiec mysle ze z Łotyszami daja rade.
Jokerit w Sochi tez bedzie miał ciezko, bo tam tez były meskie rozmowy, Tretiak zaczał grac w bramce i nikomu nie bedzie sie łatwo tam grało, Jokerit dodatkowo w delegacji bez kilku kluczowych graczy, sa po kwarantanni wiec gra jeszcze nie wyglada dobrze, napewno w Sochi bedzie lepiej z timingiem i skladnoscia akcji ale mysle ze nie na tyle by wygrac w regulaminowym

Astana minus 1,5 + Sochi z x ako kurs 2,67 fortuna
Astana RT + Sochi z x kurs ako 2,26 fortuna
xxxxx.png
Tutaj zakład specjalny dostępny od wczoraj w Fortunie z podwyższonym kursem znalazłem na jednej ze stron
 
Otrzymane punkty reputacji: +151
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom