>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2020 / 2021

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Wreszcie wraca KHL. Dzisiaj krótko. Wydaje mi się, że jutro nadejdzie czas na przełamanie dla łotewskiego Dynama. Zbyt szybko nie nadarzy się taka okazja jak w spotkaniu z Niżnekamskiem, który zdecydowanie jest pod formą. Dodatkowo stołek trenera Wilków robi się gorący co raczej nie działa dobrze na szkoleniowców. Do składu Dynama może (chociaż niekoniecznie) wróci kilku zawodników, ale i bez nich Dynamo radziło sobie ostatnio nie gorzej niż ekipa z Niżnekamska. Dzisiaj jeszcze kurs na Dynamo podskoczył na prawie 3,00.

❌ #154 Dynamo ML @2,17 5/10 Unibet

❌ #155 Dynamo -1.0 @3,85 2/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Jutro jeden mecz i podobnie jak kolega rasijskij rasijskij obieram kierunek Rygi. Ilez mozna przegrywać mozna by powiedziec. Jest kilka nowych transferów w Rydze. Rywal z Niznekamska nie pokazuje niczego specjalnego w tym sezonie. łotysze u siebie nie odpuszczą. Rywal w sam raz do przełamania czerwonej passy

Ryga ml kurs 1,85 fortuna
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
✅ #156 Barys bez remisu @1,96 5/10 Unibet Obie ekipy wypoczęte. Wynik teoretycznie może iść w każdą stronę, ale goście nadzwyczaj dobrze radzą sobie w Czerepowcu. Krociutko bo z telefonu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
✅ #157 SKA St. Petersburg -1,5 @1,96 5/10 Unibet Kursy już poleciały i od wczorajszego wieczoru spadły jeszcze bardziej. Jokerit ma poważne problemy kadrowe. W jutrzejszym spotkaniu do zespołu dołączą gracze z farm klubów. Pod spodem zamieszczam info przetłumaczone translatorem z fińskiego serwisu informacyjnego https://yle.fi/urheilu/3-11636531

1604907929410.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +82
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dobre info od kolegi rasijskij rasijskij .Ta trójka nowych graczy to Jarvinen, Mytynnen, Partanen, ale dwaj pierwsi nie grali nigdzie w tym sezonie, choc w KHL juz gry zasmakowali, ostatni z nich gra w nizszej lidze finskiej, rok temu w Jukurit.
Mysle ze faktycznie skład finow bedzie experymentalny i skoro maja grac to w czwartek szykuje sie wyjazd do Magnitogorska wiec takim składem to nie widze innej mozliwosci jak pewna wygrana Magnitki

Magnitka RT kurs 2,35
Magnitka minus 1 kurs 3,45
oba STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Jutro wraca KHL i spora dawka hokeja.
W Czelabinsku dojdzie do rewanzy za poprzedni mecz 10 dni temu gdzie Traktorzysci przegrali 4-1, jednak wynik mylacy bo gra bardzo wyrownana , Magnitka strzeliła co miała strzelić. Mysle ze jutro Traktorzysci odpowiedza i wezma rewanz.

Czelabinsk ml kurs 1,74 ✅
Czelabinsk z x kurs 1,43✅

Do Niznego jedzie Kazan , juz prawie w pelnym garniturze. Łatwo nie bedzie bo Torpedo grozne u siebie ale dwa punkty wg mnie wezmie ekipa Kvartalnowa

Kazan ml kurs 1,54✅

I kolejne derby Moskwy . Ekipa Znaroka potrafi grac z CSKA , które nie jest ostatnio takie kosmiczne jak sezon temu, spodziewam sie wyrownanego meczu, moze do trzech razy sztuka i tym razem Spartak to wygra ale puki co ty

Spartak plus 1,5 kurs 1,84✅

W Podolsku spodziewam sie kłopotów Dynama i tutaj szedłbym w strone Vitjaza, Loko poradzi sobie z Astana ale nie wiem czy w RT, Omsk tez sie przełamie, Kunlun juz bez Hrubeca ale tez powinno wygrac w NIznekamsku
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +157
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Do zakładu na SKA dokładam jeszcze dubla. Podobnie jak w MHL dodatnie handi. Nie wiem jaki przebieg będzie miał mecz w Bałaszycha, ale stawiam, że goście nie dadzą się roznieść. Swoje powinni strzelić i mam nadzieje, że nie dadzą się załatwić jak ostatnio z Jokeritem. Wszystkie drużyny po dłuższej przerwie, więc bramkarze wypoczęci i bramek może nie paść za wiele. Co do drugiego spotkania to myslałem o +1,5 ale dla pewności wrzuciłem większe handi, bo jednak CSKA to CSKA. Z drugiej strony to derby i w bramce Hudacek. Przyznam, że najbardziej w tym przypadku właśnie liczę na jego dobrą formę.

✅ AKO @2,78 3/10 Unibet

1604999438534.png

11,48​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +115
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Lokomotiv-Barys +4,5 gola ( z dogrywką) 1,7✅
W mojej opinii będzie to jedno z najciekawszych widowisk dzisiaj. Lokomotiv będący w świetnej dyspozycji i wygrywający seryjnie mecze vs Barys który wygrał 3 ostatnie spotkania. Ekipa z Nur-Sułtanu wzmocniona 2 nowymi graczami może jeszcze poprawić swoją grę. Pomiędzy tymi drużynami na tafli Loko zawsze padało więcej niż 4 bramki.
Torpedo-Kazań Kazań strzeli 2,5+ 1,7✅
O tym meczu już było krótko pisane. Kazań prawie pełny skład. Kurs zachęca ponieważ bars ma kim z przodu postraszyć a torpedo średnio +3gola/mecz stracone.

/ale dziś bramek sypnęło 😍
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +169
C 1,8K

chemik1983

Użytkownik
wraca khl oraz pozostałe ligi europejskie.
ja z rosji dziś zainwestuję w jeden mecz który został już niejako opisany przez marka 1973.
chodzi mi o
Traktor Chalabińsk- Magnitogorsk hadicap 1 kurs 3.15 sts
dokładnie 10 dni temu traktor poległ w Magnice aż 1-4 natomiast sam mecz był wyrównany ze wskazaniem na gości. skończyło się jak się skończyło i dzisiejsi gospodarze na pewno będa chcieli wziąć rewanż i uważam że im się to uda i to w rozmiarach podobnych do meczu sprzed 10 dni.
w magnice wciąż plaga kontuzji i mimo że radzą sobie naprawdę dobrze na wyjazdach to traktorzyści są dla nich mega niewygodnym przeciwnikiem co widać chociażby w statystykach h2h. na ostanich 10 pojedynków u siebie aż 9 wygrywali traktorzyści w różnych rozgrywkach. Magnika ostani mecz na wyjeżdzie wygrała w cherepowcu przegrywajac już 1-3 i 2-4 aby ostatecznie wygrac 5-4 . myślę że dziś taki wyczyn się nie powtórzy i zdecydowanie z traktorzystami czeka ich lanie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Poniżej skład Jokeritu na dzisiejszy mecz:

Jesse Joensuu - John Norman - Iiro Pakarinen
Eeli Tolvanen
- Saku Mäenalanen - Marko Anttila
Mika Partanen - Matias Myttynen - Henri Ikonen
Mathias Hänninen - Rasmus Lahnaviik - Eetu Mäki

Mikko Lehtonen - Nuutti Viitasalo
Viktor Lööv - Mico Luoto
Jakub Krejčík - Joonas Järvinen
Jaako Manninen

Anders Lindbäck

I co my tu mamy ?(pogrubionym kolorem zaznaczyłem kluczowych zawodnikow Jokeritu) , nie zaznaczałem Mäenalanena bo on grywa zwykle w nizszych formacjach, pozostali to gracze farmy i trzej nowi zakontraktowani. W obronie w kazdej parze doswiadczony ograny obronca. SKA musi pilnowac pierwszej formacji i Lehtonena, ktory wraca po przerwie . Jezeli tak zrobia i nie zlekceważą finów powinni spokojnie wygrac. ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +18
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Ja dzisiaj niestety bez analizy typy na szybko, a w tygodniu postaram się wrzucić coś dłuższego z analizą :)

Traktor Ml @1.70
Bars Kazań/X + Omsk Ml @1.50
Dynamo Moskwa/X @1.40
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +154
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
wraca khl oraz pozostałe ligi europejskie.
ja z rosji dziś zainwestuję w jeden mecz który został już niejako opisany przez marka 1973.
chodzi mi o
Traktor Chalabińsk- Magnitogorsk hadicap 1 kurs 3.15 sts
dokładnie 10 dni temu traktor poległ w Magnice aż 1-4 natomiast sam mecz był wyrównany ze wskazaniem na gości. skończyło się jak się skończyło i dzisiejsi gospodarze na pewno będa chcieli wziąć rewanż i uważam że im się to uda i to w rozmiarach podobnych do meczu sprzed 10 dni.
w magnice wciąż plaga kontuzji i mimo że radzą sobie naprawdę dobrze na wyjazdach to traktorzyści są dla nich mega niewygodnym przeciwnikiem co widać chociażby w statystykach h2h. na ostanich 10 pojedynków u siebie aż 9 wygrywali traktorzyści w różnych rozgrywkach. Magnika ostani mecz na wyjeżdzie wygrała w cherepowcu przegrywajac już 1-3 i 2-4 aby ostatecznie wygrac 5-4 . myślę że dziś taki wyczyn się nie powtórzy i zdecydowanie z traktorzystami czeka ich lanie
Z tą plaga kontuzji to bym nie przesadzał , dzis wiekszość kluczowych graczy bedzie w składzie MMG. We flasha nie ma co patrzeć
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Składy na mecz

Traktor
Fedotov (Sudnitsin)
Pilut - Manukhov, Kalinin (K) - Byvaltsev - Kravtsov;
Ogurtsov - Karpukhin, Oberg - Sedlak (A) - Gika;
Telegin - Gareev, Shvaryov - Polygalov (A) - Osnovin;
Evenko - Yasinsky, Avtsin - Karlin - Kosov.

METALLURG
Olkinoura (Koshechkin)
Dronov - Minulin, Karpov - Prokhorkin - Plotnikov (A);
Jakowlew (A) - Zemchenok, Mozyakin (K) - Rasmussen - Nestrashil;
Nikolaev - Martynov, Chibisov - Lammikko - Koshelev;
Antipin, Korobkin - Nekolenko - Shvyrev, Roshkov
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Na szybko typy na jutro:

Traktor - Kazań/X @1.55
CSKA Ml
- Ufa @1.42
Dynamo Moskwa Ml + SKA/X @1.781

Analizy dodam jeszcze wieczorem/jutro rano. Kursy pobieram już teraz :). Skłaniam się też w kierunku pogrania Torpeda. ODRADZAM GRANIE TYPÓW NA JEDNYM KUPONIE
————————
Traktor - Kazań X2
Drużyny gospodarzy w ostatnim meczu z Metallurgiem w dogrywce wyszarpała zwycięstwo. Szczerze nie przekonali mnie w tym meczu do siebie. Fajnie, że się udało, ale to Magnitka przez większość meczu kontrolowała krążek i oddała więcej strzałów. Mecz mógł się skończyć wygrana lisów, a drużyna z Czeliabińska tym razem miała sporo szczęścia. Z drugiej strony ak Bars. W fajnym stylu ograli Torpedo, sporo bramek, 6-2. Fajnie grali i wydaje mi się, że się rozpędzają i jeszcze kilka meczy teraz wygrają. Mecz w Czeliabinsku nie będzie łatwy, ale bazując na tym, co widziałem w ostatnich meczach spodziewam się, że Kazań sobie poradzi. Ja wybieram opcję „relatywnie” bezpieczniejsza, czyli Kazań z podpórka.

CSKA ml - UFA

Kolega Mark już po trochę opisał to spotkanie, ale ja widzę to tym razem trochę inaczej. Cska w ostatnich meczach rzeczywiście nie wygląda najlepiej, szczególnie w obronie, ale wierzę, że dzisiaj się zrehabilitują i jeżeli przegrają to będzie to dopiero w dogrywce. Uważam, że wojskowi nie przegrają 3 raz z rzędu (okej wiem, że w poprzednim był remis, ale w dogrywce przegrali, więc będę mówił o porażce). Grają u siebie. Rozumiem argument, że Salavat bardziej wypoczęty, ale nie uważam, że będzie miało ogromny wpływ. Cska już zagrało jeden mecz po tygodniowej przerwie w lidze (tak wiem mecze reprezentacji były), a Salavat jeszcze nie i myślę, że może to być na plus dla CSKA. Nie jest to sytuacja, gdzie CSKA gra od dwóch tygodni mecz co 2-3 dni, a Ufa 2 mecze przez dwa tygodnie, żeby czynnik wypoczęcia miał aż takie ogromne znaczenie imo. Podsumowując - Salavat zawsze groźny, ale cska u siebie, będą chcieli się zrehabilitować i też podejdę do tego trochę statystycznie; nie chce mi się wierzyć, że Salavat wygra po raz kolejny z rzędu, a cska przegra :) ale wszyscy wiemy jak to w sporcie bywa! Kurs rzeczywiście trochę zaniżony, wolałbym złapać coś koło 1.55 no ale trudno.

Pozostałe dwa typy trochę na czuja, Dynamo jakby się rozkręcało, a SKA ma na pewno więcej jakości w składzie w porównaniu z drużyną

—EDIT—

Barysa z wilkami, Loko z Avto, rygi z sochi muszę przyznać, że boję się dotknąć, ale spodziewam się, że Loko z Avto będzie fajne do oglądania i zacięte 😎
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +58
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Jutro ciekawe i ciezkie mecze, bo graja ze soba mocne zespoły.
Dla mnie na peirwszy plan wysuwa sie mecz w Moskwie, gdzie wojskowi goscić beda Ufe. CSKA po ciezkim meczu ze Spartakiem, do tego przegranym, w bramce poki co nie ma mocnego punktu, bo jak obrona troche zawali to z tyłu nie ma ściany tak jak kiedys w postaci Sorokina, Johansson poki co nie wywiazuje sie dobrze z roli potencjalnej jedynki.
Ufa wypoczeta i ma cały skład, o jej jakość jestem spokojny bo wszystkie formacje beda grożne, mimo ze to CSKA jest faworytem to jednak nie az takim jak wskazuja na to kursy, po stronie Saławata sporo plusów i nie moge sobie odmówic grania w ich kierunku,

Ufa RT kurs 4,15
Ufa z x kurs 2,25

Dalej Loko. Ale tu jedna uwaga. Avto mocno niedocenione przez buki, mimo braku Datsjuka to zespoł o ogomnym potencjale i długiej ławce i nie przez przypadek sa w czubie KHL, wiec kurs na nich wg zbyt wysoki. Ekipa Skabelki ma jednak rachunki do wyrównania za przerwana serie , dodatkowo Szwedzi w formie. W ogole wszyscy obcokrajowcy dobrze sie prezentuja ale gracze krajowi czy to młodzi , czy Ci bardziej doswiadczeni rowniez. Ogolnie całość to fajna kombinacja i z tego powodu gram ich zwyciestwo, mimo silnego rywala

Loko RT kurs 2
Loko ml kurs 1,58

I trzeci ciezki pojedynek, ten w Czelabinsku. Szczerze mowiac spodziewałem sie wiekszej dominacji traktorzystow w meczu z Magnitka, jednak mecz wygrali szczesliwie bo rownie dobrze mogli przegrac w regulaminowym czasie. JUtro rywal jeszcze trudniejszy . Kazan na dobrym torze , dysponujacy długa ławka , a co wazniejsze dobrej jakosci, bardzo lubie oba zespoły ale wydaje mi sie ze jutro to Kazan zjedzie lodu z dwoma punktami, remis w RT tez mnie nie zdziwi

Kazan ml kurs 1,9
Kaza z x kurs 1,52

Z pozostałych meczu spodziewam sie zwyciestw SKA, które ma duzo wiecej do zaoferowaia niz Vitjaz. Barys tez powinien sie przełamac i przerwac passe Chemików, przełamania spodziewam sie w Rydze bo rywal choc upierdliwy to w zasiegu ,
 
Ostatnio zmieniony przez rasijskij:
Otrzymane punkty reputacji: +25
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Dynamo Moskwa-Czerepowiec Dynamo strzeli 2,5+ 1,51—-
CSKA-Ufa Ufa strzeli 1,5+ 1,5✅
ako 2,27

W Moskwie Dynamo , które w mojej opinii nabrało pewności siebie po wygranych z Cska i Avangardem. Trener krikunov może odetchnąć bo jego drużyna zmazała plamę po wpadce z podolskiem (1-5). Dynamo złapało rytm w ostatnich meczach i ma więcej do zaoferowania niż czerepowiec, który przeciętnie zagrał ostatnio z barysem. Drugi mecz w moskwie to spotkanie Cska i Ufy. Myślę, że Ufa ma dziś szanse wywiezć punkty z moskwy lecz ja idę w ich 2 bramki do dubla. Szaryczenkow w bramce Cska nie jest pewnym punktem a Salavat ma kim straszyć fińskie trio a także soshnikov czy wspaniale grający w karjala amirov.
Vityaz-SKA SKA RT 1,82✅ Ale wpie...
Tutaj również krótko. Ekipa wojskowych ma więcej atutów w każdej formacji. Podolsk jest dość nierówny i przeplatają dobre mecze ze słabymi. W zeszłym sezonie również nieźle zaczęli potem było gorzej. Przy takim kursie warto zagrać w kierunku drużyny z Petersburga.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +107
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
#159​

Ciekawa kolejka, bo grają dwie drużyny z których jedna odniosła zadziwiające i niespodziewane zwycięstwo już w pierwszej tercji natomiast druga pozwoliła się mocno ośmieszyć. Nie napiszą dzisiaj żadnych konkretów. Wydaje mi się, że dzisiaj w obu przypadkach będzie zupełnie inaczej. W kierunku Mińska gram dlatego, że morale podskoczyło o kilka pięter w górę, a Amur po długiej przerwie może jeszcze nie zagrać tak jak należy. Z pewnością nie pójdzie Białorusinom tak łatwo jak w Nowosybirsku, bo tam wszystko co mogło pójść dobrze poszło bardzo dobrze i wpadał każdy strzał. Amur u siebie raczej nie pozwoli gościom na taki wybryk, ale też wydaje mi się, że nie wygrają tego w regulaminowym czasie. Mińsk nadrobi ewentualne straty swoją ofensywą. Co do meczu w Nowosybirsku to po takim blamażu Sibir zrobi wszystko, żeby to się nie powtórzyło i nawet z tak solidnym przeciwnikiem jak Omsk będą walczyć o punkty do ostatniej sekundy, a mają kim grać. Ostatni mecz można posciągnąć pod "wypadek przy pracy".

❌ AKO 2,83 3/10 Unibet

1605247883028.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom