>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2020 / 2021

Status
Zamknięty.
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
W fortunie jest taki zaklad specjalny na który składaja sie trzy zdarzenia.
Wygrana Spartaka i SKA ml i w Helsinkach over 4,5 gola i jestem skłonny zaryzykowac ten zaklad bo mam wrazenie ze w Petersburgu ostatecznie bedzie tyumfowało SKA, choc szanse Traktora oceniam wysoko i moze drugi kupon Traktor z x tez zrobie
Co do Spartaka to osobiscie nie lubie jak jest stawiany w roli takiego dosc wyrazniego faworyta, Czerepy niejednemu napsuły kwri i moga dzis zrobic to samo, niemniej jednak Znarok ułozył wszystko , nawet ostatnio ma szczescie w dogrywkach, ze Spartak moze to wygrac
W Helsinkach 5 btamek? Czemu nie , obrona Jokeritu popełnia bledy i Kiunlun powinien strzelic przynakmniej 2 bramki a finowie potrafia strzelac wiec mysle swoje ustrzelą

Zakłady specjalne SKA ml +Spartak ml + Over 4,5 w Helsinkach

kurs 3,45 fortuna EDIT : Nie spodziewałem sie tego ale fortuna zrobiła zwrot pieniedzy

Dwutorowo zagram takiego dubla
Cherepowiec z x+ Traktor z x kurs ako 3,67✅
Spodziewam sie wyrownanych spotkan w obu meczach i mysle ze mozemy byc swiadkami karnych lub przynajmniej dogrywki
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +75
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
W fortunie jest taki zaklad specjalny na który składaja sie trzy zdarzenia.
Wygrana Spartaka i SKA ml i w Helsinkach over 4,5 gola i jestem skłonny zaryzykowac ten zaklad bo mam wrazenie ze w Petersburgu ostatecznie bedzie tyumfowało SKA, choc szanse Traktora oceniam wysoko i moze drugi kupon Traktor z x tez zrobie
Co do Spartaka to osobiscie nie lubie jak jest stawiany w roli takiego dosc wyrazniego faworyta, Czerepy niejednemu napsuły kwri i moga dzis zrobic to samo, niemniej jednak Znarok ułozył wszystko , nawet ostatnio ma szczescie w dogrywkach, ze Spartak moze to wygrac
W Helsinkach 5 btamek? Czemu nie , obrona Jokeritu popełnia bledy i Kiunlun powinien strzelic przynakmniej 2 bramki a finowie potrafia strzelac wiec mysle swoje ustrzelą

Zakłady specjalne SKA ml +Spartak ml + Over 4,5 w Helsinkach
kurs 3,45 fortuna

Dwutorowo zagram takiego dubla
Cherepowiec z x+ Traktor z x kurs ako 3,67
Spodziewam sie wyrownanych spotkan w obu meczach i mysle ze mozemy byc swiadkami karnych lub przynajmniej dogrywki

Mecz odwołany w Helsinkach, więc całość zakładu specjalnego raczej zwrot
Post automatycznie złączony:

Wirus pojawił się w szeregach Kunlun Red Star i mecz w Helsinkach odwołany, jutro Jokerit normalnie mierzy się z Lokomotivem
 
Ostatnia edycja:
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Jokerit - Red Star
Moim zdaniem dzisiejsze mecze nie są łatwe. Jokerit wydaje się dosyć oczywisty na pierwszy rzut oka, ale nie jestem pewien czy już dzisiaj złapią swój rytm, Kunlun może się w końcu przełamać. Różnica klasy, ale w tym sezonie, który mamy podszedłbym z pewną dozą ostrożności do tego meczu. Nie mówię, że nie wygrają, bo dobrze równie może być pogrom, ale jednak wydaje mi się, że może być różnie.

SKA - Traktor
Hmmm, nie spodziewam się „goalfiesty”. Spodziewam się, że obie drużyny będą grały zachowawczo, ska poatakuje sobie i pewnie coś wsadzi, a goście pewnie kontry. Ska ml wydaje się bezpiecznym typem, ale Traktor na fali wznoszącej, a SKA w meczu z Salavatem miała szczęścia bardzo dużo.

Spartak - Czerepy
Ciekawy mecz, bo podopieczni Znaroka zaczynają w końcu grać trochę równiej. Severstal bardzo w kratę, jeden mecz fajniejszy i później dwa, że się nie da oglądać. Trudne spotkanie do typowania. Może być 3-0, ale dobrze równie może być bardzo zacięty pojedynek. Raczej w stronę Spartaka, ale grać nie będę.

Podsumowując, jeżeli grałbym coś dzisiaj to pewnie w stronę gospodarzy Ml albo ewentualnie z podpórkami, ale na jednym kuponie raczej bym się nie odważył. Sam osobiście pobieram sobie Jokerita ml (od rana po @1.22) do kuponu i wierzcie mi, że jestem daleki od bycia spokojnym o nich. Trzymam kciuki za Wasze kupony i szykuję popcorn na mecz Ska z traktorami :)

*EDIT*
Nie zdążyłem dokończyć
postu i dostałem powiadomienie, że Jokerit przesunięty 😂😡

*EDIT2*
pobieram bez przekonania SKA Ml po @1.55 ❌
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja dzisiaj spróbuję pójść w bramki Spartaka. Myślę, że wygrają w regulaminowym, ale w jakieś handicapy nie będę się pakował, a kurs mógłby być większy. Spartak od trzech spotkań złapał wiatr w żagle i dobrze radzi sobie ofensywnie. Czerepowiecka obrona to nie jest jakiś potężny monolit, a poza gospodarze rzadko nie strzelają trzech bramek gościom kiedy grają w Moskwie.

✅ #163 Spartak powyżej 2,5 bramki @1,94 5/10 Unibet
❌ #164 Spartak powyżej 3,5 bramki @3,40 1/10 Unibet

10,46
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +12
meister13 1,8K

meister13

Użytkownik
Wczoraj mocno na czuja:
1605715924770.png
remis w kazachstanie i win sibiru w 60'

dziś też gram za drobne

SKA win w 60' + SKA ov. 2.5 gola + ov. 4.5 w meczu Spartaka @3.48 unibet
ska po odrobieniu 0:2, wg mnie pójdzie ofensywniej w spotkaniu z traktorem, jak traktor utrzyma dyspozycję defesywną to pewnie typ nie wejdzie, więc ryzyko (oczywiście jak zawsze) istnieje

over w spartak - czerepowiec gram dlatego, że spartak lubi zagrać ofensywną 1. tercję, a czerepowiec lubi tracić koncentrację bardzo często - nawet jeśli zagrają tragicznie 1. tercję to są w stanie się odbudować i strzelić 2 bramki w końcówce, mam dużą skuteczność grania overów w meczach obu tych drużyn, a te teamy lubią pomagać mi z zielonością kuponów.

Powodzonka grającym dziś:)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +12
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Jutro spotkań więcej, to i jakaś wizja się pojawia
Barys - Omsk Typ: 2 RT Kurs: 2.15
W tej rywalizacji upatruję Omsk w roli wyraźniejszego faworyta niż wskazują na to kursy. Ich gra trochę faluje co niewątpliwie jest problemem. Potrafią zagrać 2 przeciętne tercje w meczu z Nowosybirskiem by w 3 wyraźnie rozbić rywala. Następnie daleki wyjazd na wschód do Chabarowska, (dosyć powolna aklimatyzacja?), przegrany mecz walki, ale bez pokazania jakości w grze jaką niewątpliwie posiadają. 2 dni później już zupełnie inne spotkanie i w pełni zasłużone zwycięstwo w rewanżu. Naprzeciwko mamy Ekipę z Kazachstanu, która w ostatnim czasie nie prezentuje się najlepiej. Spora indolencja w formacjach defensywnych, przegrany ostatni mecz z Magnitka w słabym stylu nie wróży jutro nagłej odmiany. Na pewno to nie będzie łatwy mecz dla drużyny Omska, ale jeśli na przestrzeni całego spotkania zaprezentują dobrą równą grę to powinni to wygrać w regulaminowym czasie.
Chabarowsk-Magnitogorsk Typ: 2 ML Kurs:1.64
Mysle, że Magnitka to jutro ogarnie. Po kilku przeciętnych spotkaniach zagrali w miarę dobry mecz z Barysem. Mają mocniejszy personalnie skład i sztuka tylko w tym by to na tafli udowodnić.
I 3 typy jeszcze na sucho
Jaroslaw - Jokerit Typ: Obie strzelą 2 bramki+ Kurs:1.70
Niznekamsk - CSKA Typ: (Handicap 1:0) 2 kurs: 1.80
Dynamo Moskwa - Ryga Typ: 1/+4,5 Kurs:1.74
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +73
meister13 1,8K

meister13

Użytkownik
amur - magnitka under 2.5 gola obie drużyny w regulaminowym @2.90 unibet 1-1 na wielkim luzie wchodzi

strzał na poranek, obie ekipy w słabej dyspozycji, nie zdobyły w regulaminowym 3 goli ani razu po przerwie, a że wczoraj sparzyłem się grając SKA+over na przekór statystykom, to teraz celuję w statystyczny under
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +122
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
✅ #165 Avangard w regulaminowym @2,10 3/10 Unibet Również celują w zwycięstwo ekipy z Omska. Drugi mecz w Chabarowsku już na bardzo dobrym poziomie. Ekipa z Kazachstanu natomiast nie prezentuje nic szczególnego. Bardzo słaby styl. Ofensywa "bezzębna". Skoro nie wystarczyło sił na utrzymanie zwycięstwa z chaotyczną Magnitką to na poukładany Omsk tym bardziej nie wystarczy.

❌ #166 Mińsk w regulaminowym @1,98 5/10 Unibet Tutaj nie ma co się rozpisywać. Dynamo przejechało się po wschodzie jak walec. Po powrocie do siebie mogą pojawić się lekkie problemy z aklimatyzacją, ale myślę, że nie na tyle, żeby dać się ograć Południowcom. Ofensywa Mińska jest tak skuteczna, że jestem prawie pewien, że strzelą więcej bramek niż Soczi. Poza tym imponuje mi sposób gry Dynama. Bez kompleksów grają z każdym zespołem.

W pozostałych spotkaniach celował bym w Dynamo Moskwę, CSKA i Kazań ale kursy za niskie. W Chabarowsku i Jarosławiu wyczuwam remis i za drobne można spróbować (bardziej Chabarowsk za @4,00 ) Amur zawsze walczy do ostatniej kropli krwi u siebie, a Metallurg ostatnio średnio i tutaj jakieś 2:2 może się wydarzyć.

Poza tym zainteresowały mnie zakłady na pierwszego gola i dla sprawdzenia się wrzucam kursy tych zdarzeń, które moim zdaniem mają spore szanse wejścia:

Jako pierwsi strzelą:

✅ Amur @2,12
✅ Avangard @1,75
❌ Mińsk @1,71


+10,46 j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +117
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Barys-Avangard Avangard RT 2.10 / Avangard powyżej 3,5 gola 3.30 ✅✅
Koledzy u góry już opisali to spotkanie. Barys mocno przeciętny na ten moment. Pokonanie ufy spartaka kazania na wyjazdach jakoś nie pobudziło tej drużyny. Przyjeżdża mocny Omsk i spodziewam się jednostronnego widowiska jeśli ekipa Hartleya zagra na takim poziomie jak 2 spotkaniu z Amurem to Barys tutaj nie powinien się wybronić
Kazań- Torpedo NN Kazań hc-1,5 1,80 ✅
Świetny mecz z avto ekipy kazania i to naprawdę dobrze się to oglądało. Przyjeżdża przeciwnik słabszy i grający w kratkę. Co innego gospodarze ,którzy wygrali 6 z 7 ostatnich meczów.
Dynamo Moskwa - Dynamo Ryga Jaskin gol 2,40✅
// co do Mińska i Cska typy kolegów fajne i chyba sie na nie skuszę.
Ładnie poszło!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +70
meister13 1,8K

meister13

Użytkownik
Barys Nur-Sultan
Przy kursie 2.35 szanse na zwycięstwo drużyny wynoszą 43%, podczas gdy w rzeczywistości przy tym kursie wygrywała ona 70% meczów.

Avangard Omsk
Przy kursie 1.62 szanse na zwycięstwo drużyny wynoszą 62%, podczas gdy w rzeczywistości przy tym kursie wygrywała ona 63% meczów.

Widzę, że leci masówka na gości, u nas na forum i na innych, podsyłam bo statystyki dopuszczają Kazachów robiących psikusa. Pamiętajcie, że Omsk na wyjeździe i Barys u siebie wygrali taką samą ilość meczów (tylko 4).

Barys 1 tercja @3.35 duuuże value auć sparzyłem się
tak samo
Barys 1X @1.7 do którego dorzucam Lokomotiv ML i dubelek @2.58
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis z podróży wracam ale pograc cos zdazyłem.
Tak patrze co jeszcze do opisania zostało:

Loko zagrało bardzo dobry mecz z CSKA, które teraz ma bardzo dobry okres gry, kazdy zna wynik wiec nie bede sie rozpisywał co i jak było bo teraz nie ma to znaczenia. Lokomotiv ma dzis niewygodnego przeciwnika, który tak naprawede sam nie wie na czym stoi, brak meczy, tylko treningi w nieraz niepełnym składzie, całość ciezko od razu po powrocie zawodników poskładać, nic meczu nie zastapi. Mysle ze Loko wykorzysta ten fakt i odbije sobie dwie porazki tym bardziej ze jestem przekonany ze forma nie uciekła a skład maja pełny i swoje lodowisko

Lokomotiv ml kurs 1,45

Do dubla proponuje dzis CSKA, które mysle ze nie bedzie sie forsowało i spokojnie przynajmniej jedna bramka pokona Wilki w Nizneksmsku

ako Loko ml + CSKA RT kurs 2,07 fortuna

Myslałem czy by nie zagrac meczu w Minsku ale przeczekam ten mecz, bo Dynamo wrociło z tripu i czasem takie pierwsze mecze nie wychodza nawet najlepszym, tym bardziej ze Sochi , które nie prezentuje niczego nadzwyczajnego doslało łomot 7-0 w Moskie i teraz pewnie beda sie chcieli w jakis sposob zrehabilitowc, wiec ten mecz odpuszcze.

Dynamo Moskwa wydaje sie byc pewnym kandydatem do 2 pkt ale oni oststnimi czasy lubia dostsowac sie do przeciwnika. Jak lepszy to graja lepiej, jak na papierze słabszy to obnizaja loty i mam wrazenieni ze dzis Ryga moze ich zaskoczyc, nie mowie ze wygraja ale kto wie czy to wszystko nie skonczy sie dogrywką bo w Rydze jakies symptomy lepszej gry widac i nawet zaryzykuje Ryge z podporką

Kazan ostatnio nie gra dwoch perfekcyjnych meczy pod rzad i dzis nie bedzie pogromu a Torpedo ma cos do udowodnienia za niedawna porazke u siebie, roznica klas jest ale o wszystkim zdecyduje mobilizacja ekipy Kvartalnova , moze tez bedzie jakas niespodzianka tym bardzie ze NN to ekipa z gatunku nieustepliwych i nieprzewidywalnych
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Dzisiaj lekko spóźnione typy, ale póki 0-0 wszędzie to podaje:
Jokerit Ml @1.52 ✅
Cska ml @1.25 ✅
Minsk/X @1.32 ✅
Ako: @2.50 ✅

Meczów już nie opisuje, ponieważ zostały już dosyć dokładnie opisane no i przede wszystkim już trwają. Powodzonka wszystkim :)

*EDIT*
Tu zaszła gigantyczna pomyłka. Grane było na Lokomotiv po kursie @1.52. Jokerit miał kurs wyższy i ja w rzeczywistosci zagrałem na Loko, a przez wypadek przy pracy podałem Wam Jokerit 🤦🏼‍♂️ W zamyśle był Lokomotiv, więc absolutnie niezasłużone
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +152
dawson92 11,8K

dawson92

Użytkownik
Nikita Soshnikov +0,5pkt @ 1,75
Mattias Tedenby +0,5pkt @ 1,67
Ako 2,92 fortuna


Powyzszy dubelek z mojej strony.

Ufa podejmuje ekipę Znaroka i generalnie spodziewam się otwartego spotkania. Obie ekipy ostatnio dużo strzelają i sporo tracą. W mojej ocenie zobaczymy ofensywne spotkanie obfitujące w bramki a na tapetę biorę minimum 1pkt bardzo aktywnego Soshnikova (18m 4b 12as).

Pod Moskwę do Podolska zawita drużyna Sewierstali. Spodziewam się przełamania gospodarzy mimo to pewniejszym typem na to spotkanie jest punkt doświadczonego Szweda. Mattias ma dobry sezon, regularnie punktuje (24m 8b 11as) i wierze, ze dołoży swoją cegiełkę do finalnego triumfu ekipy Kravetsa.

Powodzenia! :)
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Pisze z telefonu w pracy więc dokładne kursy dopiszę później, bo nie pamiętam jakie były rano.

Oba dzisiejsze spotkania są bardzo ciężkie do wytypowania. W pierwszym Ufa, która ostatnio gra "stykowo" z najlepszymi zetrze się ze Spartakiem. Goście mogą pochwalić się najlepszą formą na zachodzie i kurs na nich jest według mnie mocno przesadzony. Nie będę jednak próbował grać w stronę Spartaka bo myślę że gospodarze nie dadzą się pokonać w meczu bezpośrednim trzeci raz z rzędu i wezmą rewanż za ostatnią porażkę. Chociaż łatwo nie będzie. Nie gram tego, bo kurs zbyt niski, ale zaryzykuję remis. Obie drużyny kończą w okolicach remisu z mocnymi ekipami więc dlaczego nie dzisiaj między sobą?

✅ Remis w Ufie @4,40 1/10
❌ Spartak powyżej 2,5 gola z dogrywką @ około 2,12 4/10


Kolejne spotkanie również wygląda remisowo. Podolsk musi się przełamać i zacząć zdobywać punkty jeśli chce się zakwalifikować i utrzymać w play offach tylko czy zdołają to osiągnąć z nieobliczalnym zespołem gości, którzy potrafią napsuć krwi nawet najlepszym co udowodnili choćby w ostatnim spotkaniu w Moskwie? Myślę że wybrał bym gospodarzy gdybym miał typować zwycięzcę, ale podobnie jak wczesniej znowu zaryzykuję remis.

❌ #169 Remis w Podolsku @4,20 1/10

8,86
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +73
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Na szybko bez analizy gram sobie coś takiego, bo myślę, że kurs może troszeczkę spaść
CSKA Ml + Jokerit ML @1.69
A jutro wrzucę jeszcze jakieś inne typy, jeżeli coś wymyślę i dodatkowo napiszę analizę :)

*EDIT1*
Jakbym miał typować mecz z niespodzianką to stawiałbym chyba na wygraną Kunlun :)
 
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Witajcie! Jutro mamy 5 spotkań, w których wskazanie potencjalnych faworytów wydaje się proste. Jednakże za długo już w tym "siedzimy" żeby nie mieć świadomości, że w którymś z tych spotkań będzie mina i faworyt zawiedzie. To może mały challenge ? W którym meczu typujecie jutro niespodziankę ? Ja wybieram
Jokerit - Sochi Typ: 02 Kurs: 2.95
Jokeri - Sochi Typ: 2 ML Kurs: 4.30

A jak z waszymi opiniami, kto nie podoła ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
meister13 1,8K

meister13

Użytkownik
w piątek biedna oferta, a w sobotę bardzo dużo jednostronnych na papierze meczów
warte uwagi kursy
Torpedo +2.5 handi @1.5
Sochi +2.5 handi @1.5
ja gram agresywniej Sochi +1.5 @1.9 i Dynamo +2.5 handi @1.71
ako @3.24
ostatnio nie ma pogromów, nie ma overów, po samych statystykach liczę na utrzymanie się trendu

i ciekawy kursik, bo gdy lider konferencji gra z ostatnią ekipą, często wszystko nie może pójść tak gładko, jakby chcieli tego zawodnicy
Bars wygra z Kunlunem w reg., a Kunlun strzeli pierwszy. EDIT - to zakład na to, że Bars będzie przerywać w meczu, a potem wygra. Dałem minusy po golu dla Barsa, ale gdyby Kunlun wyszedł na prowadzenie, a potem znowu Bars by odrobił to raczej byłby rozliczony zakład na + @5.2
to samo tylko ML zamiast 60' @4.1
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
To może mały challenge ? W którym meczu typujecie jutro niespodziankę ?
A jak z waszymi opiniami, kto nie podoła ?
Bardzo dobre pytanie i w sumie można byłoby zadawać je sobie codziennie szukając kursów wartych uwagi. Według mnie Jokerit, Kazań i Lokomotiv sobie poradzą w roli faworytów. Niespodzianki upatruję w Jekaterynburgu i w Mińsku. Torpedo jest w nieco gorszej formie niż Avtomobilist, bo tracą sporo bramek, ale jak się spojrzy w H2H to sprawa ma się trochę inaczej. W pięciu ostatnich spotkaniach Avto w regulaminowym czasie wygrało tylko raz. Może to być spowodowane, że Torpedowcy dostają dodatkowej motywacji na mecz z silnym zespołem z własnej dywizji i liczę, że dzisiaj znowu postawią się Avto tym bardziej, że zbliża się połowa sezonu i najwyższy czas zacząć regularnie punktować. W tym przypadku chyba spróbuję remisu, który zresztą padł w trzech ostatnich meczach między tymi zespołami. Dzisiaj też będzie w okolicach podziału punktów.

✅ Remis w Jekaterynburgu @5,50 1/10 Unibet

Mińsk ostatnio mnie "zawiódł" ale Żubry zagrały dobry mecz. Powinni to wygrać w regulaminowym czasie, ale kompletnie nic nie chciało wpaść, a okazji mieli wiele. Jak się patrzy na ich grę to można zauważyć, że Białorusini nie odstają za bardzo od czołowych ekip ze swoim ofensywnym stylem gry. Myślę, że napsują dzisiaj sporo krwi Stołecznym. Najwyższy czas przerwać pasmo niepowodzeń w starciach z Wojskowymi.

❌ Mińsk +1.0 @2,14 3/10 Unibet

10,31
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +88
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Panowie, a ja niespodzianki upatruje w Jarosławiu. Loko po serii wygranech ewidentnie się zacięło, Skabelka rotuje formacjami ale to nie pomaga, Pascale chyba też zszedł poziom niżej z tego kosmicznego, Konowalov nie wie co ma robić ze swoją karierą i gubi się między słupkami, atak obija bramkarza i słupki. Jest nad czym pracować przed PO. Ryga zebrała łomot ale na lodzie mnóstwo nieporozumień wynikających z tego że dochodzą nowi gracze, dziś powinno być lepiej ale na co to wystarczy, zobaczymy.

Remis w Jarosławiu kurs 6

Gdyby jednak coś drgnęło i Loko sposcilo łomot Rydze to do przemyślenia jest zakład specjalny w fortunie. Warunek Jokerit i Loko wygrywają w rt a Mińsk strzela minimum 2 bramki. Ja myślę że Żubry stać na strzelenie dwóch bramek CSKA, jak wyżej wspomniał kolega, zagrali bardzo dobry mecz z z Sochi ale zabrakło szczęścia. Kurs na to zdarzenie 4, 3
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom