>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2020 / 2021

Status
Zamknięty.
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Przyznam, że też się spodziewałem dzisiaj niespodzianki Ufy i myślałem, że Wilki mogą wygrać lub w dogrywce dojechać, ale jednak zieloni górą :)

gram sobie Sybir ml bez głębszej analizy i rozpisywania się tutaj. Oglądałem ostatnie mecze i w sumie na tym się opieram, zobaczymy ;D
Sybir Ml @1.52 ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +57
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj tyle dobrego hokeja, a popołudnie w pracy... Króciutko po trochu o najbardziej ciekawych według mnie meczach i wracam do zajęć:

*Traktor - Avtomobilist // Patrząc na H2H znajdziemy mało przypadków takiej dominacji jaką ma Avtomobilist nad Traktorem w bezpośrednich starciach. Tyle tylko, że po kilku sezonach pod kreską Traktrzyści to zupełnie inna drużyna. W Czelabińsku od dawna czekają na Puchar i w obecnym sezonie może być blisko do jego zdobycia. Aktualna forma zdecydowanie wskazuje na gospodarzy. Goście notują serię trzech porażek, a dzisiaj zawitają na terenie jeszcze trudniejszym niż NN. Poza tym w zespole z Jekaterynburga coś nie gra. Osiem bramek w pięciu meczach to do nich nie podobne. Z mojej analizy wynika, że Traktor powinien to wygrać. Może i wygra tylko z pewnością nie bez walki. Warto zwrócić uwagę, że będzie to mecz o umocnienie swojej pozycji w dywizji. Zespoły dzielą tylko dwa punkty, więc każda z drużyn powinna mieć na celu zdobycie pełnej puli. Ostatni argument kieruje mnie w stronę remisu. Mam nadzieję, że Traktor przerwie pasmo porażek z Avtomobilistem, ale myślę, że rozstrzygną to dopiero w rzutach karnych. Miało być krótko 😅

✅ Remis w Czelabińsku @3,85 1/10 Unibet

*Torpedo - Jokerit // W tym przypadku ciężko iść za serią, bo obie drużyny kontynuują zwyciestwa. Obie wysoko pokonały swoich ostatnich rywali. Szalę w stronę Torpedo przechyla okoliczność meczu domowego. Mają u siebie niezłe wyniki w starciach z Finami. Według mnie to mecz 50/50 i przyznam, że gram niedocenione przez bukmacherów Torpedo z wyższym kursem. Tutaj równiez zaryzykował bym remis, ale czuję, że wynik może wyglądać podobnie do ostatnich, czyli jakieś 4:2 albo 2:4 ; )

✅ Torpedo NN bez remisu @2,18 3/10 Unibet

*Dynamo Mińsk - Podolsk // Forma Podolska pozostawia wiele do życzenia. bilans bramek w pięciu ostatnich meczach 10:21? Nie wystarczy na Mińsk z wynikiem 4-1 w ostatnich pięciu spotkaniach. Co prawda przeciwnicy nie byli zbyt wymagający, ale wiemy jaki styl gry prezentuje Mińsk na swoim lodzie. Tutaj dojdzie do wymiany ognia i jesli tylko bramkarz odwali dobrą robotę to gospodarze o 18:10 zaczną przygotowania do weekendu. W przypadku tego meczu zagram jednak strzelca. Kozun strzelał w ostatnich pięciu meczach. Trafia w przewagach, w osłabieniach, 5 x 5, w dogrywkach, w karnych. No szkoda nie spróbować.

❌ Kozun strzeli @2,63 4/10 Unibet

*Dynamo Moskwa - Lokomotiv // Ostatni na dzisiaj. Kurs jak dla mnie zbyt wysoki na gospodarzy jesli spojrzeć na formę Lokomotivu. Poza tym jeśli ktoś oglądał ostatnie mecze gości to zauważył, że średnio im się gra. Słabo w przewagach i ogólnie bez pazura. Peterssona nie ma, a bez niego zespół sporo traci na ofensywie. Jedyny plus to obrona osłabień. No może nie jedyny... Ostatni mecz w Dynama? Wypadek przy pracy, bo jak inaczej można nazwać 1:6 z zespołem podobnej klasy?

❌ Dynamo Moskwa @2,48 4/10 Unibet

✅ Jeszcze takie AKO @4,79 2/10


1606392532534.png

16,73
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +30
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Rasijskij, jedna uwaga jakbyś mógł nie wstawiać tego zielonego plusia bo to czytających może wprowadzać w błąd jako, że już rozliczone pozytywnie.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Rasijskij, jedna uwaga jakbyś mógł nie wstawiać tego zielonego plusia bo to czytających może wprowadzać w błąd jako, że już rozliczone pozytywnie.
Zaznaczam tak sobie bilans całego tematu, żeby każdy miał świadomość w jakiej jestem formie i czy warto korzystać z moich typów, ale będę sobie zaznaczał bez plusa.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Jak człowiek raz nie zagra to wszystkie typy zielone, więc piszę dziś znów

W Balaszycha Avangard podejmuje Amura i powiem szczerze że nie spodziewam się takiego parcia ze strony gospodarzy ani na wynik ani na dominację. Mieli mecz z Kazaniem i tam miało wszystko zagrać i zagrało, ten mecz widzę jako dość wyrównywany i kto wie czy Amur punktu nie urwie a to niewygodny przeciwnik dla Omska typ z gatunku ryzykownych

Amur z x kurs 2,95

W Niżnym ciężki mecz bo gospodarze ostatnio w formie, choć nie przeceniałbym zwycięstw z Avto które jak pokazał ostatni mecz jest w lekkim dołku, natomiast finowie się ewidentnie rozpędzaja

Jokerit ml kurs 1,7

SKA toczyło wyrównany pojedynek u siebie z Astana ale to goście mieli więcej z gry, bardziej naciskali, i w sumie remis byłby dobry ale wyszło inaczej, a dziś wojskowi w Cherepowcu, gdzie też nie gra się dobrze bo Cherepy to zadziory, oczywiście więcej wirtuozów po stronie ska ale kto wie czy nie będzie remisu

Cherepowiec z x kurs 2,9

Podolsk jakkolwiek nierówny to myślę że w Mińsku sobie nie pogra bo Żubry solidniejsze

Mińsk ml kurs 1,7

Wg mnie i CSKA będzie męczyć się w Sochi a Loko postawi się Dynamu i przerwie serie porażek
 
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Ja dzisiaj zupełny brak czasu, ale meczów dosyć dużo, więc wybór padł
N.Nowogrod-Jokerit typ: Obie strzelą 2 bramki + Kurs:1.62
N.Nowogrod-Jokerit typ: over 4,5 bramki Kurs:1.53
N.Nowogrod-Jokerit typ: 2/+4,5 Kurs:2.86 N.Nowogród znów pokazali charakter. Brawo!

Nic odkrywczego nie napiszę. Dwie ofensywnie usposobione drużyny. Pierwsze w oczy rzuca się over bramkowy i nie widzę innej opcji, jak jego pokrycie. Faworytem niewątpliwie są finowie. Kieruję się podobnym tokiem myślenia jak podczas typowania meczu N. Nowogrodu z Avto.
Dynamo Mińsk - Vityaz Typ: obie strzelą 2 bramki+ Kurs:1.76
Dynamo Mińsk - Vityaz Typ: over 4,5 bramki Kurs:1.67

Myślałem, że kurs na to zdarzenie będzie w okolicy 1.60. Jest wyżej, więc widzę w tym typie value. Styl gry Dynama wszyscy już dobrze znamy, więc o ich bramki jestem spokojny. Uważam jednak, że Podolsk się postawi i zobaczymy wyrównane, overowe spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +57
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Trochę zniechęcony jestem wtorkowymi porażkami, ale co tam, gramy dalej.
Omsk ml + Cska ml @1.53 ✅
Jokerit/X + Mińsk/X @1.96 ❌
Avto ml @ 2.10 ❌

Avangard - Amur

Kolejny już raz z rzędu przeciwko Amurowi. Nie widzę tutaj za dużo argumentów, które mogłyby przemawiać za drużyną z dalekiego wschodu. Punkty już na tym wyjezdzie zdobyli i uważam, że już im wystarczy 😂 Omsk w Khabarovsku wygrał tylko jeden mecz z dwóch i myślę, że ten mecz wygrają. Może być dogrywka, ale myślę, że poradzą sobie w regulaminowym. Dodatkowo grałbym Avangard pierwszy gol w meczu (Amur w poprzednich 6 meczach strzelał gola jako pierwsza drużyna i nie wierze, że ta seria będzie jeszcze trwać), ale kurs 1.30-1.35 na to jest bardzo nieciekawy.

Sochi - CSKA
W tym przypadku uważam, że CSKA po meczu z Sybirem nieprędko przegra kolejne spotkanie. Sochi jak gra wiemy. Spodziewałem się, że zaskoczą ze Spartakiem, ale Spartak ostatecznie był górą. Z CSKA nie daje im większych szans, ale gram ml - bardzo rzadko ryzykuje typy RT.

Torpedo - Jokerit
Wydaje mi się, że po tych przerwach u Finów w końcu zaczyna wszystko powoli działać tak, jak powinno. Torpedo rozjechało Avto w poprzednik meczu, ale ten zdecydowanie będzie już inny. Myślę, że tutaj potencjalnie może być remis i Jokerit wygra w dogrywce. Nie ryzykowałbym grania overów.

Mińsk - Vityaz
Minsk ostatnio gra fajnego hokeja i tak jak koledzy już sygnalizowali - wyniki nie odzwierciedlają w pełni ich gry (mecz z CSKA). Vityaz gra w kratę, myślę, że jest to dobra okazja do zdobycia punktów dla drużyny z Białorusi, bo przeciwnik jednak nie z najwyższej półki. Mińsk ostatnio powygrywał dogrywki więc typ gram z podpórką.

Traktor - Avto
Tym razem nie kieruje się logiką, a nim zdrowym rozsądkiem. Zgadzam się w 100% z analizą Rasijskiego, ale zagram sobie delikatnie przeciwko mojemu myśleniu, bo przecież czy jak coś analizujemy to zawsze wychodzi? No właśnie. Normalnie grałbym Traktor, więc pomyślałem, że tym razem zagram sobie odwrotnie i zobaczymy :) jakieś takie lekkie przeczucie, ogólnie tego meczu grać nie polecam hehe. Tricky one imo
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +57
meister13 1,8K

meister13

Użytkownik
Traktor - Avtomobilist
Traktor po niezłej serii dostał łomot od Dynamo 2:5, a Avto mają 3 porażki z rzędu. W meczu z dynamo widać było, że Traktor się wypalił, grali ostatnio przede wszystkim dobrze w obronie. Avto wygrali 14/14 ostatnich bezpośrednich meczów z Traktorem z czego 13 w RT, dlatego upatruję w tym meczu przerwanie przez Jekaterynburg złej passy i biorę ich win po fajnym kursie.
Avto ML @2.1

Omsk - Chabarowsk
Amur ostatnio lubi zacząć dobrze, często strzelają pierwsi, ogólnie lubią napsuć krwi. Omsk ostatnio na fali, w zeszłym tygodniu z Amurem win i lose, chodzi mi po głowie X2, ale biorę over 1.5 Amuru, pokryli te linie 2/2 w zeszłym tygodniu w meczach z Avangardem.
Amur ov1.5 gola @1.85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +57
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Trochę zniechęcony jestem wtorkowymi porażkami, ale co tam, gramy dalej.
Omsk ml + Cska ml @1.53
Jokerit/X + Mińsk/X @1.96
Avto ml @ 2.10

Avangard - Amur

Kolejny już raz z rzędu przeciwko Amurowi. Nie widzę tutaj za dużo argumentów, które mogłyby przemawiać za drużyną z dalekiego wschodu. Punkty już na tym wyjezdzie zdobyli i uważam, że już im wystarczy 😂 Omsk w Khabarovsku wygrał tylko jeden mecz z dwóch i myślę, że ten mecz wygrają. Może być dogrywka, ale myślę, że poradzą sobie w regulaminowym. Dodatkowo grałbym Avangard pierwszy gol w meczu (Amur w poprzednich 6 meczach strzelał gola jako pierwsza drużyna i nie wierze, że ta seria będzie jeszcze trwać), ale kurs 1.30-1.35 na to jest bardzo nieciekawy.

Sochi - CSKA
W tym przypadku uważam, że CSKA po meczu z Sybirem nieprędko przegra kolejne spotkanie. Sochi jak gra wiemy. Spodziewałem się, że zaskoczą ze Spartakiem, ale Spartak ostatecznie był górą. Z CSKA nie daje im większych szans, ale gram ml - bardzo rzadko ryzykuje typy RT.

Torpedo - Jokerit
Wydaje mi się, że po tych przerwach u Finów w końcu zaczyna wszystko powoli działać tak, jak powinno. Torpedo rozjechało Avto w poprzednik meczu, ale ten zdecydowanie będzie już inny. Myślę, że tutaj potencjalnie może być remis i Jokerit wygra w dogrywce. Nie ryzykowałbym grania overów.

Mińsk - Vityaz
Minsk ostatnio gra fajnego hokeja i tak jak koledzy już sygnalizowali - wyniki nie odzwierciedlają w pełni ich gry (mecz z CSKA). Vityaz gra w kratę, myślę, że jest to dobra okazja do zdobycia punktów dla drużyny z Białorusi, bo przeciwnik jednak nie z najwyższej półki. Mińsk ostatnio powygrywał dogrywki więc typ gram z podpórką.

Traktor - Avto
Tym razem nie kieruje się logiką, a nim zdrowym rozsądkiem. Zgadzam się w 100% z analizą Rasijskiego, ale zagram sobie delikatnie przeciwko mojemu myśleniu, bo przecież czy jak coś analizujemy to zawsze wychodzi? No właśnie. Normalnie grałbym Traktor, więc pomyślałem, że tym razem zagram sobie odwrotnie i zobaczymy :) jakieś takie lekkie przeczucie, ogólnie tego meczu grać nie polecam hehe. Tricky one imo
Czemu nie ryzykowałbyś grania overów w Niżny Nowogrodzie? Obie ekipy świetnie rozgrywają w ostatnim czasie PP i zdecydowanie lepiej czują się w ataku niż w defensywie. Jak dla mnie ciekawy mecz obfitujący w gole :)
 
E 43K

emce15

Użytkownik
Witam, dawno mnie nie było dlatego tylko dla zabawy dziś :)
biorę kanadyjkę dokładnie
Kozun z Mińska i O'Neill z Jokerit

Kozun był wspominany, że dobra forma i bramki w każdym momencie gry, natomiast super asystent z Jokeritu nie zawodzi, a czasami sam coś ustrzeli :) powodzenia

ako w fortunie 2,18
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Czemu nie ryzykowałbyś grania overów w Niżny Nowogrodzie? Obie ekipy świetnie rozgrywają w ostatnim czasie PP i zdecydowanie lepiej czują się w ataku niż w defensywie. Jak dla mnie ciekawy mecz obfitujący w gole :)
i właśnie dlatego zagrałbym dokładnie na odwrót 🙃 ostatnio sporo goli obie drużyny i spodziewam się w końcu jakiegoś spotkania z mniejszą ilością goli
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Co do meczu w czelabinsku też myślę że Avto to wygra, Kovar ma coś do udowodnienia a poza tym myśle że teraz czas na spadek formy u Traktorzystow

Avto ml kurs 2,1
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Ode mnie dubel:
Torpedo vs Jokerit over 4.5 bramek + Dynamo Mińsk vs Vityaz Podolsk 1 DNB ✅ (pomniejszony o zwrot Dynamo)
AKO @2.39 Fortuna

W Niżnym Nowogrodzie spotykają się dwie drużyny, które w ofensywie prezentują się znacznie lepiej niż w defensywie. Dobrze wiemy, że Torpedo o wiele lepiej czuje się u siebie niż na wyjazdach, Pajace podobnie, ale złapali formę i muszą nadrabiać zaległe mecze po kilku przerwach spowodowanych koronawirusem. Siła rażenia gospodarzy została zwiększona niedawno Ivanem Ckekhovicem i Semyonem Der-Arguchinstevem i trzeba przyznać, że dobrze wkomponowali się do nowej drużyny. Ekipa z Finlandii sporo straciła z odejściem Mikko Lehtonena, który przygotowuje się do nowego sezonu NHL, ale skuteczność w PP pozostała, jak pokazało spotkanie z Dynamo Moskwa. Liczę na wiele kar mniejszych, a wtedy o 5 bramek nie powinniśmy się tutaj martwić.

Co do Dynama wiele zostało już napisane, dodatkowo chodzą słuchy, że do gry wraca powoli Rob Klinkhammer, ale i bez niego Żubry prezentują się u siebie znakomicie, dodatkowo na Białorusi mogą pojawić się kibice na meczu, co nie jest regułą u innych klubów KHL, co naturalnie utrudnia występy przyjezdnym. Spora różnica pomiędzy oba zespołami jest widoczna na pozycji bramkarza, gdzie Dominik Furch nawiązuje powoli do dobrych występów z Avangardu Omsk kilka lat temu, a po drugiej stronie kogo mamy? No właśnie, ciężko będzie strzelić więcej bramek Vityazowi od Dynama, a w razie remisu w reg. time mamy zwrot.

Kilka suchych typów (Fortuna):

Amur powyżej 1.5 gola @1.85 (Avangard może być trochę nie swój po świętowaniu swojego 70. lecia) ✅
Severstal handicap +2.5 @1.43 (SKA nie zachwyca, Czerepy mogą zaskoczyć szczególnie u siebie) ✅
CSKA over 2.5 gola @1.40 (Sochi bez solidnej obrony, CSKA po porażce z Sibirem sobie postrzela) ✅

EDIT: piękny dzień z KHL i 100% :D
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +145
C 1,8K

chemik1983

Użytkownik
czytam wypowiedzi moich szanownych przedmówców i szczerze mówiąc ten masowy typ na Mińsk totalnie do mnie nie przemawia.
Rozumiem, że być może białorusini grają ładnie , że nastapiły jakieś zmiany, natomiast ich wyniki ...hmm. na 15 meczów u siebie wygrali 4 i to z ogórkami. jesli przeciwnik był bardziej wymagający to padał remis a przy przeciwnikach z wyżej półki przegrywali. dziś przyjeżdża z kolei podolsk który może u siebie gra średnio natomiast na wyjazdach prezentuje się naprawdę solidnie. w ostatnim czasie wyraźnie przegrał tylko ze ska, minimalnie z ufa, zabierał punkty magnice, omskowi, yekaterinburgowi. szczerze mówiąc gdyby nie kontekst w postaci spadku kursów, waszych analiz tutaj widziałbym remis ze wskazaniem na podolsk.
W ogóle szczerze mówiąc nie widzę w dzisiejszej kolejce żadnego faworyta najbliżej byłoby mi do zagrania 1x cherepowca ale h2h jest aż przerażajace. chyba nigdy nie widziałem tak jednostronnej historii spotkań u siebie, gdzie te dwie drużyny na przestrzeni 10 lat spotykały się chyba 20 razy i cherepowiec nie wygrał ani razu, zremisował zaledwie chyba pięciokrotnie a resztę meczów przegrał. jak na spotkania u siebie to trochę szok.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dzisiaj wyczuwam dzień underdogów, piątkowy dubel:

Nieftiechimik Niżnekamsk powyżej 1.5 gola @1.86 ✅
Kunlun Red Star powyżej 1.5 gola @1.54 ❌
AKO 2.86 Superbet ❌

Doskonale znamy problemy wewnątrz Magnitki i o ile mecz z Severstalem do zapomnienia, tak z Bars już coś ruszyło. Nie starczyło to do wygranej, ale jakieś pozytywy są. Dzisiaj do Lisów przyjeżdżają Wilki, które nie radzą sobie w defensywie, ale w ataku wygląda to już lepiej. Z Saławat Jułajew pomimo przegranej pierwszej tercji 1:4 starali się odrabiać straty i skończyło się na 2:4. Dla przyjezdnych kolejny trudny rywal, ale w kryzysie i myślę, że stać ich na dwa gole. Pamiętamy przecież ostatnie starcie w Magnitogorsku w październiku tego roku gdzie niespodziewanie to goście zwyciężyli 4:3. Jeżeli w bramce stanie Koshechkin to uważam, że Hudacek i spółka powalczą o korzystny rezultat w Magnitogorsku. Wiele piątek zaczęło punktować i rozkłada się to równomiernie w Niżnekamsku, co równoznaczne jest z zagrożeniem.

Kunlun niedawno jeszcze walczył jak równy z równym z CSKA, Traktorem, a teraz przegrywa z Dinamo Rygą. Niestety coś się popsuło w grze gospodarzy, ale najważniejszy dla mnie fakt jest, że strzelają. Nawet z Bars Kazań, gdzie już spotkanie było rozstrzygnięte udało im się dwukrotnie pokonać Reideborna. Moim zdaniem Smoki mają sporą szansę na przełamanie. Sibir zachwycił nas w Moskwie, w Rydze także, ale tylko w pierwszej tercji. Potem dominacja Ryżan, która o mało co nie przeobraziła się w łamaka. Coś jest na rzeczy z koncentracją zawodników Sibiru i na lepszych rywali potrafią się mega zmotywować (pamiętamy mecz w Kazaniu), a na słabszych już nie. Kunlun regularnie zdobywa dwa gole i oni doskonale potrafią wykorzystywać przestoje rywali. Liczę na Shinkaruka i resztę :)

Kanadyjka:
Hudacek +0.5 punktu @1.67 ✅
Shinkaruk +0.5 punktu @ 1.78 ❌
Fortuna

EDIT. druga bramka dla Wilków i już zmiana w bramce, Jussi może mecz uratuje :)
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Po ostatnich wyczynach Metallurga aż się prosi, żeby zagrać Neftekhimik chociaż z remisem, ale mam przeczucie, że po ostatnim - całkiem niezłym - meczu z Kazaniem Magnitka się w końcu przełamie. Nie opłaca się grać ich zwycięstwa po takim kursie, a w handicapy nie ma co się pakować. Nawet na over Metallurga kurs jest niski, a wiadomo jak u nich ostatnio ze strzelaniem bramek. W związku z tym zagram poniekąd przeciwko nim i spróbuję overu bramkowego Wilków, bo jak już wspomniał kolega wyżej z ofensywą wszystko w Niżnekamsku w porządku. Do tego dołożę bramki Sibiru. Kurs na nich występujących w roli gości nie jest zbyt dobry, ale ofensywnie ostatnio spisują się bardzo dobrze natomiast Kunlun traci wiele bramek. Dzisiaj Sibir zagra ostatni mecz w delegacji i czeka ich trzy dni odpoczynku więc mogą trochę przycisnąć tym bardziej, że Kunlun jest dywizyjnym rywalem ekipy z Nowosybirska. Spodziewam się też, że w Mityszczach padnie dzisiaj sporo bramek. Stawiałbym jakieś 3:5 ; )

❌ Neftekhimik powyżej 1,5 bramki & Sibir powyżej 2,5 bramki @2,77 4/10 Unibet

❌ Remis w Magnitogorsku @5,50 1/10 Unibet

❌ Sibir & Powyżej 5,5 bramek @3,70 1/10 Unibet

❌ Sibir ML & Powyżej 7,5 bramki @8,00 1/10 Unibet


+15,7
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Kiedy pierwszy mecz się rozpocznie ja pewnie będę jeszcze spał, więc piszę z pracy u tym razem bez analizy. Dzisiaj idę na łatwiznę i bez kombinowania gram faworytów. Obie drużyny są lepsze i w lepszej formie od swoich rywali.

❌ CSKA ML & Jokerit ML @2,70 4/10 Unibet

✅ Remis w Ufie @3,75 1/10 Unibet

+13,45
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom