>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2020 / 2021

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj mamy chyba jedną z najciekawszych kolejek od dawna, a przynajmniej jeśli chodzi o kursy, ich wahania i wysokość. Bukmacherzy chyba sami nie wiedzą jak traktować mecz w Chabarowsku, a spotkania w Nowosybirsku też brakuje w ofercie kilku firm. W Unibecie jest tylko mecz w Magnitogorsku, więc dzisiaj przenoszę się do Fortuny. Kurs na SKA spada tak mocno chyba tylko dlatego, że ludzie stawiają na nich widząc ich logo i miejsce w tabeli. Nie widzę innego wytłumaczenia. Początkowo sam chciałem iść w ich stronę. Myślałem sobie, że skoro młodzież była w stanie dać popalić Sibirowi to z Amurem również sobie poradzą, ale trzeba pamiętać, że Sibir to bardzo niestabilna drużyna, więc ich kolejne potknięcie nie powinno dziwić. Amur ostatnio wygrał z SKA w Chabarowsku jeszcze za czasów Superligi. 13 lat temu! Dzisiaj najwyższy czas to zmienić. Chabarowczanie odpoczywali pięć dni i grają u siebie, gdzie całkiem ładnie się prezentują. Młodzież z Petersburga jeszcze przedwczoraj była w Nowosybirsku. Czasu na aklimatyzację i przyzwyczajenie się do zmiany strefy czasowej nie mieli praktycznie wcale odliczając przelot na wschód. Przy takiej intensywności młodzież SKA nie będzie w stanie zagrać drugiego tak dobrego meczu. Amur musi wykorzystywać takie szanse.

W kolejnym spotkaniu mamy pojedynek Sibiru i Torpedo. Tutaj mocno niedoceniani goście. Swoją drogą nie rozumiem dlaczego tego zdarzenia nie ma u części bukmacherów, bo nie ma ono żadnego związku z koronawirusem. Torpedo jest chyba najmniej lubianym przez nowosybirski klub przeciwnikiem. W ostatnich dziesięciu starciach NN byli górą aż siedem razy. Ostatnie wyniki też wskazują na gości. Dwa zwycięstwa w Tatarstanie z Kazaniem i Neftekhimikiem w czasie regulaminowym. Na temat ostatniego spotkania Sibiru lepiej nic nie mówić ; ) Według mnie kursy powinny być wystawione w proporcjach co najmniej 50/50, a skoro tak nie jest to trzeba iść w stronę tych niedocenianych.

Ostatni mecz jest chyba najtrudniejszy do wytypowania. Ostatnio mówiłem, że muszę wpisać Magnitkę na czarną listę, ale mam przeczucie, że dzisiaj pokonają niestabilne Avto. Obie drużyny ostatnio nie zachwycają jednak patrząc na ostatnie wyniki nieco lepiej wygląda to w przypadku Metallurga. Dam im dzisiaj jeszcze jedną szansę ; )

1601705606153.png

❌ #95 Amur lub remis & Nowogród lub remis @2,68 (po odliczeniu podatku) Fortuna 3/10

❌ #96 Amur -1,5 @4,00 (po odliczeniu podatku) Fortuna 1/10

❌ #97 Metallurg lub remis & Poniżej 6.0 @2,02 5/10 Unibet

❌ #98 Torpedo bez remisu @2,17 5/10 Unibet
Nie poszło w AKO to spróbujemy singla skoro rzucili kursy w Unibecie.

17,97
 
Ostatnia edycja:
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś co do dwóch pierwszych meczy mam takie samo zadanie jak kolega rasijskij rasijskij. Chabrowsk to trudny teren do grania dla kazdej ekipy i czasem jak jest ona w najmocniejszym składzie, zmiana strefy czasowej tez nie bez znaczenia i wiele ekip ma z tym problem. Sibr w meczu z SKA traoche sam sobie jest winien, bo mysleli ze sama ofensywą uda sie mecz wygrac tak samo jak w Petersburgu i sie prrzejechal całkowicie zapominając o defensywie, do tego Sateri nie w formie, a cała gra średnio ostatnio wygląda móqwiac delikatnie z drugiej strony SKA procz kilku doświadczonych graczy odmłodzone, ale chłopaki zdolne i kilka młodych posiłków zza oceanu, co zaskutkowało dobrym wynikiem. Amur już prawie w komplecie, maja solidnego Alikina , bracia Zohorna coraz lepiej rozumieją się z Yakupowem i mylse ze to trio wpakuje dziś bramke SKA, bracia Uszenin tez razem , to cwani doświadczeni gracze. Mysle ze Amur u siebie będzie dziś grozny i może zgarnąć cała pule, cztery dni odpoczynku wuecej nie bez znaczenia i można się dobrze przygotować do tego meczu

Amur RT kurs 3,1 ⛔
Amur z x kurs 1,75⛔



W meczu w Nowosibirsku tez stawiam na gości, którzy zameldują się prawie w komplecie z nowym bramkarzem Mielniczukiem, Sibir bardzo niestabilny , gra w obronie kuleje, a Torpedo dwa dobre mecze z Wilkami i Kazanie, wiec mysle ze i forma wyzsza niz gospodarzy

Skład NN na mecz w Nowosybirsku
Bramkarze: Nikita Serebryakov, Andrey Tikhomirov, Alexey Melnichuk;
Obrońcy: Mikhail Orlov, Georgy Misharin, Semyon Ruchkin, Mark Marin, Nikita Bobryashov, Chris Wideman, Brady Austin, Ziyat Paygin;
Napastnicy: Justin Klus, Damir Zhafyarov, Andy Mile, Jordan Schwartz, Anton Shenfeld, Daniil Ilyin, Vladimir Mikhasenok, Kirill Urakov, Andrei Belevich, Mikhail Varnakov, Sergey Goncharuk, Danil Voevodin, Alexey Drobin, Denis Pochivalov, Vadim Pereskival.

Torpedo z x kurs 1,7⛔
Torpedo ml kurs 2,17⛔
wszystko fortuna

Mecz w Magnitce tez mi sie wydaje najtrudniejszy do wytypowania, ale skłaniam sie ku gosciom. Jeżeli po drugiej stronie jest lepszy bramkarz i solidniejsza obrona Magnitka ma kłopot ze zdobywaniem bramek✅
 
Ostatnia edycja:
E 44K

emce15

Użytkownik
Ja dziś wybrałem mecz
Sibir - Torpedo
Ciekawa para do grania, równiez poprzez ich historię meczy. Ale ja tu wybrałem obie strzela +2. Fiński napadzior Sibiru przeciwko, będącym w formie gościom. To nie moze się nie udać, obrona gospodarzy dziurawa więc Torpedo strzeli na bank, a Rouhomaa, Puustinen, O'Dell i ostatnio dobrze grający Komarov, zadbają o dwie bramki dla swojej drużyny.

Sibir - Torpedo obie strzela +2
Fortuna 1,62
Edit. Postrzelane, choć fiński atak dość średnio 😋
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +102
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Co do meczu w Chabarowsku to ja zdecydowałem się pograć coś takiego:

Amur over 2.5 @ 2.12
Amur over 3.5 @ 3.85
Amur over 4.5 @ 7.60

Dodatkowo na strzelców Yakupov @ 3.60. Nail to były zawodnik SKA gdzie grał w ostatnich dwóch latach.Spore wzmocnienie dla Amura i myślę że w tym spotkaniu będzie podwójna motywacja by coś ustrzelić byłemu zespołowi.

Amur przy takich brakach w obronie SKA gdzie poza doświadczonym Belovem i Dyblenko jest sama młodzież jak najbardziej jest w stanie ustrzelić kilka bramek.Typowania wyniku się nie podejmuję bo w ataku SKA jest groźne pomimo tych wszystkich braków.

Aha dziś w bramce Amura Langhamer.


@przy okazji zapytam znawców.Co się ostatnio dzieje z Kazaniem?Taka mocna paka a męczarnie z młodzieżą w Petersburgu,porażka z Czerepowcem i osłabionym Loko.Coś za dużo tych wpadek.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Słaba skuteczność przez ostatnie dwa tygodnie. Trzeba się trochę ograniczyć, bo już się zaczęło grać wszystko, byle co i byle jak. Dzisiaj młodzież z Ufy wyrusza w podróż do Niżnekamska. Młodzieżówki radzą sobie całkiem nieźle. SKA dwa zwycięstwa z rzędu. Osłabiony skład Lokomotivu pokonuje Kazań, Łotysze ogrywają rozpędzony Mińsk. Skład Ufy zaczął się wykruszać już pod koniec września. Mimo to udało im się pokonać Traktor i Podolsk. W ostatnim meczu przegrali z Avtomobilistem 1:4 ale gdyby młodzi napastnicy wykazali się większą celnością (mnóstwo strzałów niecelnych) pokonali by Kovara więcej niż jeden raz. Sami stracili aż cztery bramki, ale wszystkie w osłabieniu. Avtomobilist nie był w stanie strzelić młodej Ufie bramki w 5na5. Zieloni dobrze wyglądali w przewadze, a i w grze w równych składach ładnie grali. Dzisiaj rywal w ich zasięgu. Wszędzie czytam o pewnym zwycięstwie Wilków, a z wypowiedzi ludzi z zespołu można wywnioskować, że są bardzo pewni wygranej. Oby się nie przejechali jeśli nie docenią przeciwnika. Większość młodzików z Ufy zaliczyła swój debiut w KHL z Avtomobilistem i dzisiaj powinni wyjechać na lód mniej zestresowani.

W drugim zakładzie damy fory gościom. Podolsk u siebie jest mocny, ale ten skład Rygi wcale nie jest taki mocno młodzieżowy. Połowa zawodników to podstawa. Myslę, że nie pójdzie im aż tak źle jak przewidują bukmacherzy, bo 1,3 na zwycięstwo Podolska to może nie gruba, ale jednak przesada.

✅ #99 Salavat Yulaev +1,5 @1,84 3/10 Unibet

❌ #100 Salavat +2,5 & Dynamo +2,5 @2,41 2/10 Unibet

18,49
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +102
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Trudno mi dziś wybrać dobry mecz do gry. Vitjaz może być trochę zmęczony meczem z Omskiem bo zostali tam mnóstwo zdrowia, Ryga wsparta rosyjskim zaciągiem odżyła a dziś jeszcze ktoś ma do nich dołączyć, kurs na Vitjaz nie do gry, prędzej handi w kierunku Dynama.
Młodzież w Ufie jest zdolna i tutaj kto wie czy nie sprawia Wilkom kłopotów, musieli zagrać mecz na przetarcie i teraz już powinno być lepiej, zaryzykuje typ w kierunku Ufy bo jest tam potencjał a Nuznekamsk w tym sezonie raz nie jest mocny, dwa są przestoje.

Ufa z x kurs 2,27 fortuna 💚

No i Jarosław, ach chciałbym by wygrali, nie lubię stawiać przeciwko nim ale dziś według mnie nie ograja Jokeritu który się rozpędza i łapie timing a przy tym jest coraz skuteczniejszy jest Skabelka dziś napsuje krwi finom ale nie dają rady.

Jokerit Rt kurs 2,04 fortuna✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +204
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Jutro 4 mecze ale ja skupiam sie na spotkaniu CSKA-Avangard
Tak sie składa ze oprócz tego ze to spotkanie liderów konferencji to dodatkowo starcie jednych z głównych pretendentów do pucharu Gagarina w tym sezonie. CSKA ostatni mecz grało ze Spartakim wygrywajc 5-4, jednak zwyciestwo nie przyszło łatwo , w grze na tyłach sporo luzu, nie wygladało to dobrze, Szaryczenkow ( który wg mnie nie jest wybitnym bramkarzem) nie pomagał. Jutro rywal z najwyzszej połki , Omsk Hartleya potrafi sie zmobilizowac na taki mecz , sam kadrowo wyglada równie dobrze jak CSKA a ja bym powiedział ze nawet lepiej. W bramce maja zdecydowana przewage a jest to wazna pozycja, obrona nie ustepuje a atak, mowiac krótko fruwa, CSKA po stracie liderów troche sie zmianiło , mimo ze NIkitin ma swój styl to jednak sa troche inni wykonawcy, nie wszystko czasem idzie po mysli trenera, oczywiscie daleki jestem od lekcewazenia Wosjkowych bo ich gra jest twarda i konsekwentna. Mierzyli sie oni dwa razy z mocnymi wschodnimi ekipami i te pojedynki zakonczyły sie porazkami, mowa o Kazaniu i Magnitce. Avangard jest rowniez w tej waskiej grupie ekip z topu wschodu. Omsk co prawda przegrał ostatni mecz z niewygodnym Podolskiem ale mozna było zaobserwowac ze nie wszyscy grali na 100% o czym pozniej wspomniał Hartley na konferencji prasowej, wszyscy z pewnoscia mieli juz w głowach pojedynek z odwiecznym rywalem , ekipa kt ora pokonała ich 4 razy w ostatnim finale Gagarina. To napewno siedzi w głowach i jest chec rewanzu. Napewno jest to trudny mecz do typowania, spodziewam sie ciezkiej walki , ja jednak ide w strone gosci bo wg na ten moment sa w lepszej dypozycji .

Omsk ml kurs 2,33 ⛔
Omsk z x kurs 1,78⛔
fortuna
 
Ostatnia edycja:
E 44K

emce15

Użytkownik
Jana tapetę biorę, chyba trochę łatwiejszy mecz, mianowicie
Amur - Torpedo
Ostatnio mimo wielkich chęci i przewidywan, Amurowi nie udało się pograć przeciwko Ska, jednak dziś chyba łatwiejsza potyczka przed nimi. Torpedo oczywiście gra dobrze ale bramki traci nawet ze słabym (wg znawców) Sibirem. To wszystko znów skłania mnie do zagrania obie 2+. Gospodarze to bracia Zohorna, wspomniany Yakupov, goście Miele, Zhafyarov, punktujący Austin (czasami grany w kanadyjce) mam nadzieje, ze to wystarczy.
Amur - Torpedo obie 2+
Fortuna 1,68
Edit. Trochę niskie te kursy ale ważne, że trafione. Torpedo uratowało sytuację w ostatniej chwili🙂
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +103
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ #101 Salavat Yulaev +1,5 @1,98 4/10 Unibet Kolejne zielone derby. Po jednej stronie Kazań w roli gospodarzy, a po drugiej młodzieżówka Ufy. Dlaczego w takim razie handi w stronę gości? Chodzą słuchy, że w Kazaniu się zaczyna epidemia i prawdopodobnie nie zagra co najmniej trzech zawodników włącznie z Zaripovem, ale to nie potwierdzone. Kazań i bez tego ostatnio nie w formie, a młodzi z meczu na mecz co raz odważniej sobie poczynają. Dzisiaj zmotywowani derbami nie dadzą sobie odebrać punktow bez walki.

✅ #102 Metallurg @1,92 4/10 Unibet Wilki graja w kratkę i mają problemy z zespołami takimi jak Kunlun czy Amur. Magnitogorsk też bez dłuższych serii, ale w ostatnich pięciu meczach przeciwnicy z topu, więc nie ma mowy o komplecie punktów nawet w przypadku najlepszych. Myślę, że są w stanie ogarnąć tak niestabilną ekipą jaką jest Neftekhimik.

W trzecim meczu zagrałbym win Sochi, gdyby kurs był wyższy a w handicapy nie będę się ładował bo Łotysze na pewno też łatwo nie odpuszczą.

18,17
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +86
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis prochu sie nie wymysli. W zasadzie jedynym sensownym meczem do gry do spotkanie w Niznekamsku i tak jak kolega rasijskij rasijskij obrał kierunek na Magnitke ja tez sie pod nim podpisuje. Niznekamsk słabszy niz rok temu, z zespołami z czołowki tabel czy wschodu czy zachodu nie daje rady, mimo walki, inna rzecz gra niestabilna i przestoje. Zespół Magnitogorska kadrowo mocniejszy , mimo ze nie sa w jakiejs super formie na Wilki powinno dzis wystarczyc

Magnitka RT kurs 1,9 STS

W Kazaniu dziś mecz zagadka. Zaripow, Dawes i Wikstrand z Covidem, nadal nie bedzie Voronkova, Miftakowa i Henkela. Kazań wiele problemów ostatnio, z roznych przyczyn to wynikało. Dzis Ufa moze ich zaskoczyć i nawet wygrac to spotkanie, ale moze być tez tak, że Kazań sie przełamie, bo raz ławke maja długa a dwa młodziez tez tam zdolna i kto wie co to bedzie sie dzis działo. Kurs na win Barsów w RT słaby. Ja obejrze to spotkanie i moze na zywo spróbuje zagrac w zaleznosci od rozwoju sytuacji i tego jak obie ekipy beda wygladały.
W Sochi powinni wygrac gospodarze ale nie bedzie łatwo lekko i przyjemnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +95
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
✅ #103 CSKA Moskwa 1,85 5/10 Unibet Gram nie tylko dlatego, że CSKA złapało wiatr w żagle a Dynamo ostatnio trochę podupadło, ale też dlatego, że spodziewałem się niższego kursu na win CSKA. Gospodarze pokonali ostatnio Omsk, Jokerit, Spartak i odnieśli pewne zwycięstwo do zera z Severstalą. Myślę, że poradzą sobie w derbach z zespołem, który nie ma w ostatnich meczach na koncie większych wyczynów, ale za to dwie porażki i słaba końcówka meczu z Kunlunem.

❌#104 Podolsk bez remisu 1,90 5/10 Unibet Vityaz w ostatnich spotkaniach radzi sobie nadzwyczaj dobrze. W ostatnich pięciu meczach Podolsk odniósł cztery zwycięstwa m. in. nad Avangardem, Metallurgiem i Avtomobilistem. Lokomotiv stopniowo dochodzi do siebie po epidemii. Skład już chyba w komplecie, ale zawodnicy najwyraźniej potrzebują jeszcze trochę czasu na zgranie. Ostatnio ich gra prezentowała się różnie. Przeplatanka lepszych i gorszych momentów. Myślę, że dopóki sytuacja się nie ustabilizuje to Podolsk ma większe szanse na zwycięstwo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +52
E 44K

emce15

Użytkownik
Witam, ja dziś powtarzam swój ostatni kupon
Amur - Torpedo obie +2
W poprzednim poście moim jest wszystko opisane, jak dla mnie nic się nie zmieniło. Co prawda tam kupon uratowany w ostatniej chwili ale plus to plus 😋

Amur - Torpedo obie +2
Fortuna 1,8
Edit. Tym razem nie było bramki w ostatniej chwili 🙂


Odrazu napisze kolejny typ
Sibir strzeli +2,5
Ta ekipa, szczególnie mieszanka Finów i Rosjan, jest bramko strzelna i to mi się podoba😋 Sevestal ostatnio traci dużo bramek, co prawda z mocnymi zespołami ale Sibir też strzela sporo i to nie tylko słabym. Także probuje

Sibir - Sevestal Sibir +2,5 bramki w meczu
Fortuna 1,65
Edit. tyle kar i przewag i lipa
 
Ostatnia edycja:
P 1,1K

patryk10

Użytkownik
CSKA MOSKWA - DYNAMO MOSKWA -1 zwycięstwo dogrywką 1.52 fortuna

CSKA ostatni dobra gra ,skuteczność na odpowiednim poziomie ,biją swoich przeciwników jak leci a na dodatek dzisiaj derby więc motywacja podwójna. Myślę że jak zagrają na swoim odpowiednim poziomie to wygrają to na luzie .Co do gości to mieli ostatnio przeciętnych rywali to napunktowali trochę bo kiedyś też musieli zacząć wygrywać ale dzisiaj zespół z topu i nie widzę to innego wyjścia jak zwycięstwo gospodarzy.

Do kolegi rasijskij ostatnio negował mój typ na live na CSAK ze Spartakiem jak przegrywali 2-1 po pierwszej tercji kurs był prawie 3 .
W niedziele wygrana z Omskiem po kursie 2.10 złapanym chyba nie doceniacie CSAK wiem że nie jest to ekipa z takimi zawodnikami jak w tamtym sezonie ale to dalej jest CSAK oczywiście to jest tylko moje zdanie .

Sybir-Czerepowiec - 1 zwycięstwo z dogrywką 1.45 fortuna

Krótko Sybir dużo strzela ,dużo traci punkty musi zbierać a jak to robić ja nie u siebie myślę że ogarną to spotkanie i wygrają i zrewanżują się za porażkę ze września .

Macie jakieś informację na temat zawodników z Petersburga czy będą dostępni na jutro z Magnitką ?
 
Ostatnia edycja:
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis tak naprawde nie łatwe mecze

Amur - Torpedo

Poprzedni ich mecz NN uratowało w ostatniej chwili, jednak gracze Amura wygladali lepiej w tym spotkaniu, mysle ze dzis zrewanzuja sie ekipie Niemirowskiego, dodatkowo aklimatyzacja w innej strefie czasowej moze miec znaczenie, wiec dzis gram Amur

Amur ml kurs 1,88 fortuna

Sibir - Cherepowiec

Spojrzałem jeszcze wczoraj na mecz Cherepowca z mocnym Jokeritem i musze powiedziec ze Cherepy nie wygladały żle, troche skuchy w trzecim okresie ale pierwsze dwie tercje byli rownorzednym przeciwnikiem dla mocnych finów i mysle ze dzis postawia sie ekipie gospodarzy, która z tarapatów uratowal Krasotkin, który dzis tez pewnie sie pojawi bo trener mowil ze wykorzystał szanse, ale czy zagra rownie skutecznie? zobaczymy. Starcia tych ekip od jakiegos czasu sa bardzo wyrownane a ja ide w kierunku gosci

Cherepowiec z x kurs 2 fortuna

Jokerit - Spartak

Od jakiegos czasu ekipa Znaroka ma łatke zespołu, ktory z mocnyi przeciwnikami gra dobrze a tam gdzie sa faworytem partola sprawę. I cos w tym jest. Spartakowi dobrze gra sie w Helsinkach a teraz forma idzie w gore. Gospodarze wrocili z tripu, licze ze goscie to wykorzystaja

Spartak plus 1,5 kurs 1,8 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +61
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Do kolegi rasijskij ostatnio negował mój typ na live na CSAK ze Spartakiem jak przegrywali 2-1 po pierwszej tercji kurs był prawie 3 .
W niedziele wygrana z Omskiem po kursie 2.10 złapanym chyba nie doceniacie CSAK wiem że nie jest to ekipa z takimi zawodnikami jak w tamtym sezonie ale to dalej jest CSAK oczywiście to jest tylko moje zdanie .
Nie negowałem Twojego typu. Pytałeś o opinię, więc wyraziłem swoją. Oglądałem mecz i Spartak grał bardzo dobrze, więc twierdziłem że ja osobiście bym nie szedł w CSKA. Dobrze, że się udało. Przy okazji drugi, bardziej ryzykowny typ na derby. Liczę, że CSKA się zmobilizuje i zagra dobrze w obronie nie dając rywalom za dużo strzelić. Sami powinni strzelić 2 - 3 bramki więc może się udać.

❌ #105 D. Moskwa strzeli poniżej 1,5 bramki i będzie powyżej 3,5 bramki @4,80 1/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
sunxl 2M

sunxl

Typer
Panowie ciężko jest analizować sobie mecze w tych czasach bez konkretnych informacji, jutro SKA wyjeżdża na lód podstawowym składem? 2. tyg. kwarantanny już minęło.
Jak w Mińsku wygląda sprawa z zakażeniem?

Dzięki za odpowiedź :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom