>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2020 / 2021

Status
Zamknięty.
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Dołączył
06/2013
Posty
4391
Miasto
Wielkopolska
Miałem nie pisać bo mnie poirytowała wczoraj ta liga ale moze dzis bedzie lepiej
Dzis dwa mecze , najpierw w Nowosybirsku a pozniej derby Moskwy. Moze zaczne od derbowego pojedynku.
Dokładnie osiem dni temu oba zespoły spotkały sie na tafli Dynama i goscie ze Spartaka przegrali 5-0, dodatkowo osłabieni brakiem czołowych zawodników Hanzla, Radila i Lehtery, nie byli w stanie ofensywnie przeciwstawic sie łapiacemu forme Dynamu. Mineło troche czasu, Dynamo na sciezce zwyciestw a Spartak pod gorke. Gospodarze dzisiejszego spotkania, ostatni mez w prawie pełnym składzie , dzis ponoc bedzie Hanzl, i ostatnio gra poprawia sie. Dynamo ma piekna seria ale kazda kiedys sie konczy. Znarok podrazniony to porażka do zera dzis zrobi wszystko by zatrzymac Szipaszjowa i spółke, łatwo nie bedzie ale wierze ze daja rade.

Spartak ml kurs 2,35 STS ✅
Remis kurs 4,15 STS✅

Sibir powraca do siebie po tripie i nie wiem czy od razu zaskocza tak w pierwszym meczu, kłopot w bramce ale i obrona popełnia sporo błedów. Rywal dzis trudny chociaz sam ostatnio zaliczył dwie porazki, jednak po walce i w sumie dobrym meczu z bedacymi na fali Vitjazem i MInskiem, mysle ze dzis goscie sie przełami i odnisa zwyciestwo, tym bardziej, ze Sibir jeszcze z kłopotani i gra nie wyglada jak powinna

Avto ml kurs 1,7 STS⛔
Remis kurs 3,9 STS⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +157
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dołączył
10/2017
Posty
3157
Miasto
Podlasie
Jako ciekawostke napiszę ze Traktor z Minskiem od 2014 roku grają 1 za 1, tzn. raz wygrywali jedni, raz drudzy. Obczajcie sobie h2h. Dziś patrząc na ten schemat wychodzi, że ma wygrać Dinamo;)
Dzisiaj z kolei rzuciła mi się w oczy podobna tendencja w H2H Spartaka i Dynamo. Od dwunastu spotkań idą tak: Remis - dwa mecze w regulaminowym i znowu remis. Potem dwa mecze w regulaminowym i znowu remis i tak dalej. Dzisiaj wypada remis i coś w tym może być bo do SPartaka wrócili liderzy i będzie chęć wzięcia odwetu natomiast Dynamo odpoczywało trochę więcej i moc ofensywna jest, więc kto wie...

Edit// Skoro i mark1973 mark1973 wspomina o remisie to za drobne też zagram

✅ #78 Remis w Moskwie @4,00 1/10 Unibet

Dokładam jeszcze dwa, bo kursy duże a jakoś mi leżą dzisiaj te zdarzenia 2+.

❌#79 Obie strzelą co najmniej dwie & Under 6 w Nowosybirsku @4,30 1/10 Unibet
❌#80 Obie strzelą co najmniej dwie & Under 6 w Moskwie @4,10 1/10 Unibet
✅ #81 Spartak ML & Obie strzelą co najmniej dwie @4,40 1/10 Unibet
(W natłoku obowiązków jeden się uchował. Wrzucam dla statystyk)

1601320703251.png

Zawsze jak gram zbyt dużo to średnio na tym wychodzę, ale liczę, że chociaż jeden z trzech powyższych wejdzie.

44,2 j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +188
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Dołączył
06/2013
Posty
4391
Miasto
Wielkopolska
Spora dzis oferta i mecze ciekawe, bdzie krótko i na temat

Najpierw mecz w Sochi
Gospodarze mimo ze skład na papierze nie słaby nie moga złapać rytmu, cały czas co szwankuje, brakuje stabilizacji, pierwsza formacja juz swietnie sie dogaduje, Lasinantti w bramce wiele wyłapuje, ale brakuje mi tego czegoś. Dzis Traktor , którego roster jest naprawde mocny, jednak by wskoczyc na poziom czołowki wschodu jeszcze troche pracy przed nimi, niemniej jednak gra lepsza niz wyniki. Mysle ze dzis Traktorzysci zrewanzuja sie za porazke ktora poniesli u siebie bo i skład i gra lepsza niz gospodarzy

Traktor ml kurs 1,7 STS ✅

Do Bałaszycha przyjazdza solidny Jokerit i gdyby nie fakt, ze oni jeszcze nie sa ograni zastanawiałbym sie powaznie nad typem w ich kierunku. Gra Jokeritu jeszcze sie nie klei, brakuje timingu i wykonczenia akcji, samo operowanie krazkiem ok, strzelaja, jest forcheking na zespolu srodka tabeli wystarczy ale na zespoł z czuba bedzie jeszcze za mało. Na ten moment organizacja gry i wykonczenie akcji po stronie Omska, nie bedzie łatwo ale spodziewam sie wygranej Jastrzebi

Omsk ml kurs 1,65 STS✅

W Czerepowcu mega ciekawy mecz. Rewelacja poczatku sezonu Mińskie Dynamo dzis tam gosci, ale mam wrazenie, ze to moze byc koniec dobrej passy Żubrów, juz w meczu z Traktorem mozna było zauwazyc przestoje w grze i jakby coś nie kleiło, dzis moga byc kłopoty bo Czerepy graje teraz solidny hokej, spodziewan sie wyrownanego spotkania .

Cherepowiec z x kurs 1,53 STS⛔

W Jarosławiu nieststy Covid, Ci którzy wróc musza poczuc lód. Rywal z Magnitogorska nie mogł nic ustrzelic z Omskiem, ale i moze skutecznosc zawiodła ale przede wszystkim Garipow ukradł mecz, niemniej jednak jest moc i dzis mysle że,ze słabszym a przede wszystkim zdziesiatkowanym Loko sie strzelecko odblokuja. Choc moje sympatie to Loko to jednak dzis kierunek Magnitki

Magnitogorsk RT kurs 1,74⛔
Piekny mecz Loko o mały włos a mieliby Magnitkę💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +49
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Dołączył
12/2018
Posty
633
Dinamo Ryga- Dynamo Mińsk
Dynamo Mińsk OT 1.90 S sts



Dla mnie petarda i radze łapać, bo pewnie zaraz usuną.
Zawodnicy Rygi do 4 pazdziernika na kwaratannie, a mecz planowo 1 pazdziernika. Dzisiejszy mecz Rygi przełozony, ale na ten moment czwartkowy mecz ma się odbyć. Liga nie chce się zgodzić na przełożenie i najprawdopodobniej Ryga będzie zmuszona wystawić skład juniorski.
Mińsk w takiej formie pewnie ograłby podstawowy skład Rygi, a co dopiero juniorów..
Gram tutaj bezpieczną opcje, ale jak ktoś chce to RT jest po 2.45.
Warto, najwyżej będzie zwrot jakby coś się zmieniło


„Now it appears as if the same rules don’t apply to everyone. Per sportacentrs.com – the league has refused to postpone further games and made a demand that Riga’s junior squad HK Riga would step up and replace the team in quarantine, while Barys Astana and Jokerit Helsinki both had their games postponed. Riga is now threatened with technical losses in games that they would refuse to play.”

Edit:
Dodtkowo wrzucam link z oficjalnego komunikatu KhL, gdzie podali wszystkie przełożone mecze i nie ma tam tego meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +89
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dołączył
10/2017
Posty
3157
Miasto
Podlasie
Dzisiaj ponownie będzie dużo typów, ale za to jutro czeka nas spokojniejsza kolejka i może przerwa od gry. Dzisiaj kilka spotkań obok których nie można przejść obojętnie. Generalnie mam podobne zdanie co kolega wyżej, ale z kilkoma różnicami.

❌ #82 Avangard @2,07 3/10 Unibet Gospodarze lubią w tym sezonie grać z najlepszymi. Wygląda na to, że z im wyższej półki przeciwnik tym wieksza motywacja Jastrzębi. W składzie zabraknie Chudinova i Pokki, ale ekipa radzi sobie bez już od jakiegoś czasu. Jokerit po powrocie jeszcze niestabilny. Ograli pewnie Sibir (co raczej nie stanowiło większego problemu), ale następnie przegrali u siebie z CSKA 2:4. Kilka goli pewnie padnie i myślę, że co najmniej jednego więcej strzelą gospodarze.

❌ #83 Avangard i powyżej 4,5 bramki @3,15 2/10 Unibet

❌ #84 Severstal bez remisu @1,87 3/10 Unibet
Tutaj w pełni się zgadzam z kolegą wyżej. Mińsk wydawał się zmęczony w poprzednim starciu, a gospodarze uskrzydleni zwycięstwem nad Kazaniem mogą przedłużyć serię. Życzę Żubrom jak najlepiej, ale dzisiaj chyba nie podołają.

❌ #85 Severstal wygra, wcześniej przegrywając w meczu golem lub więcej (z dogrywką) @4,80 1/10 Unibet Bardzo ciekawy typ na to spotkanie. Mińsk gra mocno od początku. Praktycznie w każdym spotkaniu to oni otwierają wynik. Grają też lepiej w przewadze niż Severstal i myślę, że to oni strzelą pierwsi, ale może zabraknąć sił, żeby dociągnąć wynik do końca i górą będą jednak gospodarze.

❌ #86 Sochi ML @2,20 3/10 Unibet Zwykle unikam zakładów ML, ale kurs wyjątkowo wysoki. Ja powiem o Soczi to samo co mark1973 mark1973 o Traktorze. Gra wygląda lepiej niż wynik z tym, że wyniki Soczi w ostatnich spotkaniach są według mnie lepsze niż wyniki Traktorzystów. Wystarczy spojrzeć chociażby na przeciwników z którymi obydwie drużyny mierzyły się w ostatnich pięciu spotkaniach. Pantery u siebie, wypoczęte i ze świadomością, że od dawna nie mieli tak dogodnej okazji na zdobycie punktów.

❌ #87 Sochi ML & Poniżej 5.0 z dogrywką @3,15 1/10 Unibet

Co do pozostałych spotkaniach to dla Metallurga nie ufam chociaż zagrają z wybrakowanym Lokomotivem. Już wolałbym chyba zaryzykować jakies handi stronę gospodarzy. Mam przeczucie, że Kunlun mimo okrojonego składu pokona Niżnekamsk, a w Niżnym Nowogrodzie gospodarze nie oddadzą punktow bez walki i strzelą co najmniej 2 gole za 2,28 ze zwrotem.


31,2
 
Ostatnia edycja:
M 15K

mijon

Użytkownik
Dołączył
03/2016
Posty
247
Miasto
opole
Tak na szybko bo czas goni, spróbujemy ustrzelić kilka kanadyjek ostatnio wszystko na + zobaczymy jak bedzie tym razem, jak dla mnie dziś mecze trudne ale coś trzeba zagrać.

Na pierwszy rzut idzie młody szwed Malte Stromwall który wrócił po kontuzji filar drużyny i lider poprzedniego sezonu jeśli chodzi o zdobycze bramkowe w ekipie Sochi, drugim zawodnikiem jest Tomas Hyka który fajnie wszedł w sezon 6 asyst, myśle że zobaczymy kilka bramek z obu ekip i obaj panowie pokryją.

Kolejnym meczech jest Dynamo Mińsk które jest w gazie mający świetną passe potrafiący strzelić kilka bramek nawet bardziej solidniejszym teoretycznie drużyną, a padło na Klinkhammera który punktuje praktycznie w każdym meczu obecnie 5 br i 3 as oraz ostatni zawodnik Kiril Petrov też dość regularny grają ze średnim Nowogradem gdzie dopiero ostatnio przełamali się po 5 porażkach z Niżnekamskiem, wydaje mi się ze Kazań bez problemu jest w stanie strzelić 3,4 bramki bo kadrowo wyglądają dużo lepiej więc można też popróbować coś na overki.

1.Malte Stromwall +0.5 pkt (Soczi) 1.65 k

2. Tomas Hyka +0.5 pkt (Traktor) 1.77 k

3.Rob Klinkhammer +0.5 pkt 1,62 k (Dynamo Mińsk)

4.Kirill Petrov +0.5 pkt 1.63 k ( Kazań)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +49
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Dołączył
12/2018
Posty
633
Kazań- Ufa
Kazań RT 2.00 S sts



Kolejna perełka według mnie, w Ufie covid, na jutrzejszy mecz z Jekaterynburgiem poleciały do 1.50...
Wszyscy zapomnieli o meczu, który jest przecież tylko 5 dni po meczu z Jeka. Jak Ci zawodnicy mają wyzdrowieć ?
Dla mnie Kazań to troche wyższa półka niż Jaketerynburg, więc pobieram z przyjemnoscia.
Ufa bez swoich podstawowych graczy takich jak Hartikainen, Granlund, Panin, Metsola, Koledov, Kadeikin, Khokhryakov, Zharkov, Soshnikov, Sukhacyov czy Tarasov.
Kurs do meczu pewnie spadnie do 1.30..
Poniżej wklejam link z ta informacją, wystarczy wrzucić w translator.

 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Dołączył
12/2018
Posty
633
Dinamo Ryga- Dynamo Mińsk
Dynamo Mińsk OT 1.90 S sts



Dla mnie petarda i radze łapać, bo pewnie zaraz usuną.
Zawodnicy Rygi do 4 pazdziernika na kwaratannie, a mecz planowo 1 pazdziernika. Dzisiejszy mecz Rygi przełozony, ale na ten moment czwartkowy mecz ma się odbyć. Liga nie chce się zgodzić na przełożenie i najprawdopodobniej Ryga będzie zmuszona wystawić skład juniorski.
Mińsk w takiej formie pewnie ograłby podstawowy skład Rygi, a co dopiero juniorów..
Gram tutaj bezpieczną opcje, ale jak ktoś chce to RT jest po 2.45.
Warto, najwyżej będzie zwrot jakby coś się zmieniło


„Now it appears as if the same rules don’t apply to everyone. Per sportacentrs.com – the league has refused to postpone further games and made a demand that Riga’s junior squad HK Riga would step up and replace the team in quarantine, while Barys Astana and Jokerit Helsinki both had their games postponed. Riga is now threatened with technical losses in games that they would refuse to play.”

Edit:
Dodtkowo wrzucam link z oficjalnego komunikatu KhL, gdzie podali wszystkie przełożone mecze i nie ma tam tego meczu.
Dorzucam info z ponad 2 godzin temu z oficjalnego komunikatu ze strony klubu z Rygii: (Translator)

„Mecz jest w kalendarzu, nie został odwołany ani przełożony. Odbędzie się mecz pomiędzy Rygą a Mińskiem, pozostaje tylko pytanie, z jakim składem zagramy ”- powiedział sekretarz prasowy ryskiego klubu Janis Stepitis.”
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dołączył
10/2017
Posty
3157
Miasto
Podlasie
Dorzucam info z ponad 2 godzin temu z oficjalnego komunikatu ze strony klubu z Rygii: (Translator)

„Mecz jest w kalendarzu, nie został odwołany ani przełożony. Odbędzie się mecz pomiędzy Rygą a Mińskiem, pozostaje tylko pytanie, z jakim składem zagramy ”- powiedział sekretarz prasowy ryskiego klubu Janis Stepitis.”
Ostatnie spotkania wskazują na to, że Mińsk jest w stanie ogarnąć to w regulaminowym, więc zaraz po wrzuceniu kursów zagrane za @2,45!
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dołączył
10/2017
Posty
3157
Miasto
Podlasie
❌ #88 Ufa powyżej 2.0 bramki @1,98 5/10 Unibet Mimo osłabień myślę, że gospodarze są w stanie strzelić dwie bramki przyjezdnym, którzy ostatnio tych bramek sporo tracą. Kovar nie jest w najlepszej formie, a zastępca jak ostatnio mogliśmy się przekonać również.

✅ #89 Avtomobilist & Powyżej 5 bramek @1,46 5/10 Unibet Osłabiona Ufa może i strzeli dwie - trzy bramki, ale myślę, że ofensywa Avto jest w stanie nadrobić słabości w defensywie i strzelić co najmniej jedną bramkę więcej. Spotykają się dwie overowe drużyny. Jedna osłabiona, a druga sporo traci. Myślę, że pięć bramek to minimum.

Na koniec miesiąca w ramach ciekawostki trochę statystyki. Zebrałem wszystkie typy z działu KHL i NHL i wychodzi, że nie ma sensu wybierać mocno nietypowych zdarzeń i najlepsze są proste rozwiązania typu 1X2, DNB, Over / Under i typy z remisem. Kursy też najczęściej wchodzą w granicach 1,5 - 2,5 ale między 3,00 a 5,00 też niezła skuteczność. 140 typów to nie za bogaty wyznacznik, ale też w miarę miarodajny.

1601441807883.png 1601441875905.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +139
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Dołączył
06/2013
Posty
4391
Miasto
Wielkopolska
Młodzis z SKA wsparci kilkoma doswiadczonymi graczami beda dzis śmigać, trzeba obserwować mecz bo Sibirowi wcale łatwo nie bedzie, i na zywo moze coś sprobować, bo oni graja coraz lepiej a Sibir w obronie przyzwoitością nie grzeszy
 
Otrzymane punkty reputacji: +187
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dołączył
10/2017
Posty
3157
Miasto
Podlasie
❌ #90 Powyżej 2.0 bramek w I tercji w Ufie @2,48 3/10 Unibet Skład Ufy faktycznie strasznie przetrzebiony i nie wiem czy uda im się strzelić te dwie bramki, ale pożyjemy, zobaczymy. Może trafią w I tercji. Wtedy będą jeszcze w pełni sił i jeśli odpowiednio przycisną to kto wie. Goście w najmocniejszym składzie, więc również jedną bramkę w I tercji powinni zdobyć bez problemu. Mam nadzieję, że postarają się załatwić sobie wyższe prowadzenie już na początku, a potem uspokoją spotkanie czekając na dogodną okazję. Tym typem zakończymy Wrzesień.

25,45 j
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dołączył
10/2017
Posty
3157
Miasto
Podlasie
Ostatnie spotkania wskazują na to, że Mińsk jest w stanie ogarnąć to w regulaminowym, więc zaraz po wrzuceniu kursów zagrane za @2,45!
❌ #91 Mińsk @2,45 4/10 Na jutro zostaje tylko ten Mińsk zagrany wczoraj. Poza tym czas dać głowie dzień odpoczynku. Plan na wrzesień wyrobiony z nawiązką. W Rydze długa lista nieobecnych i nic nie wskazuje na gospodarzy. Zresztą nawet w najmocniejszym składzie średnio sobie radzili od początku sezonu.

25,45
 
Ostatnia edycja:
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Dołączył
06/2013
Posty
4391
Miasto
Wielkopolska
Jutro nowy miesiac , nowe nadzieje i nowe ryzyka. Oferta bogata , to krótko o takich meczach

Do Bałaszycha przyjezdza Vitjaz, który serie z mocnymi rywalami skonczył w Ufie, gdzie raz Jezov został zdjety po dwóch bramkach w przewadze Ufy, a zastepujacy go trzeci bramkarz w ogole wg nie powinien był wchodzic na lód, a poza tym chyba nie spodziewali sie ze Ufa ich zaskoczy grajac bez liderów pierwszej formacji. Nie oznacza to ze to słaby zespoł. Vitjaz lubi i potrafi grac z mocnmi rywalami.
Na przeciwko nich bardzo mocny Avangard, który rozegrał dwa ostatnie mecze na duzej intensywności, własciwie to na ostatnie 5 meczy cztery to czołówka KHL i trzeba było duzo energi w nie włożyć, juz ostatni mecz z Jokeritem troche brakowało prądu, musieli gonic wynik i kosztowało ich to sporo energi. Te wszystkie mocne mecze musza sie w koncu odbic czkawka i kto wie czy nie jutro. Omska jeszcze jutro bez Pokki, Czudinowa, Komarova i dodatkowo zawieszonego Siemjonova. Mysle tez ze jezeli jutro beda chcieli wygrac to mniejszym kosztem bo za 3 dni mecz na szczycie z odwiecznym rywalem , mowa o CSKA i mysle ze ten mecz jest wazniejszy, psychologicznie, prestiżowo bo trzeba sie pokazac , wiec mysle ze jutro mozemy raz liczyc na dobrą grę Vitjaza, bo potrafia z mocnymi ,lekkie zmeczenie Jastrzebi a takze ich plany co do meczu z CSKA, to wszystko powoduje ze kierunek mojej gry to Podolsk, napewno jest to typ z gatunku ryzykownych ale i czasem takich trzeba spróbować a Vitjaz ostatnio potrafł zagrac z Omskiem , dodatkowo goście odpoczywali trzy dni dłużej.

Vitjaz plus 1,5 kurs 1,99 ✅
Vitjaz z x kurs 2,83✅
Vitjaz RT kurs 6,2⛔ Aj szkoda głupiego faulu na 3 minuty przed końcem meczu. Vitjaz wygrał po karnych
jak ryzyk to ryzyk
Vitjaz minus 1,5 kurs 9,3 ( moze gol do pustej przy prowadzeniu )⛔

W Czerepowcu gościć bedzie Jokerit . I trzeba powiedzieć ze finowie łapią rytm, z CSKA nie było jescze czucia lodu jak to powinno byc alu juz mecz z Omskiem bardzo dobry, mysle ze gospodarze mimo swojej solidnosci i ambicji beda musieli uznac wyzszość Jokeritu, którego potencjał jest duzo wyzszy

Jokerit RT kurs 1,63✅
Jokerit minus 1,5 kurs 2,11✅

Jeszcze interesuje mnie mecz Dynamo Moskwa - Traktor
Goscie ostatnio graja lepiej niz wskazuja wyniki choc ostatni mecz wygrany poparty przyzwoita grą. Stołeczni przez dwie pierwsze tercje ze Spartakiem praktycznie pogubieni, zryw w trzeciej i frajerstwo graczy Znaroka doprowadziły do wyrownania. Wczesniej piekna seria wygranych w delegacji. Jutro tez niewygodny rywal dla Dynama, który porafi grac w Moskwie, dodatkowo personalnie lepszy niz w ostatnich dwóch sezonach, spodziewam sie walki i meczu koło remisu

Traktor z x kurs 1,91✅
wszystkie fortuna

EDIT : Traktor nieststy bez Kravtsova co stawia ich w troche goszym swietle jezeli chodzi o atak, ale typu nie zmieniam

W derbach Moskwy beda szachy bo mysle ze Nikitin ma z tyłu głowy kolejny mecz gdzie rywalem bedzie Omsk wiec zobaczymy. Spartak wygladał bardzo dobrze w dwoch tercja z Dynamem, w trzeciej sie pogubili prowadzac 4-1, moze jutro zagraja trzy solidne tercje. Zobaczymy

Oczywiscie tez pograny Minsk RT o czym wczesniej pisali koledzy⛔
Miało byc krótko ale nie za bardzo mi to wyszło
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +107
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dołączył
10/2017
Posty
3157
Miasto
Podlasie
❌ #92 Powyżej 1.0 bramka w I tercji w meczach Spartaka, Avangardu i Lokomotivu @3,40 2/10 Unibet Na dobry (oby) początek miesiąca gramy pod statystykę. W czterech z ostatnich pięciu spotkań Lokomotivu piewsza tercja kończyła się wynikiem dwubramkowym. Dzisiaj grają z Kazaniem, więc istnieje duża szansa, że padną dwie bramki. W przypadku Podolska wygląda to jeszcze lepiej, bo over 1,5 w pierwszej tercji padał siedem razy w ostatnich ośmiu meczach. Jeśli chodzi o CSKA pod uwagę biorę H2H. Ostatnie pięć spotkań między tymi zespołami czterokrotnie zakończyło się overem 1,5 w I tercji. Poza statystyką wydaje mi się, że Spartak po powrocie liderów i dwoma zwycięstwami z rzędu może dzisiaj urwać punkt.

✅ #93 Powyżej 4,5 bramki z dogrywką w meczu Spartaka z CSKA & Jokerit ML @2,20 3/10 Unibet

23,05
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +61
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dołączył
10/2017
Posty
3157
Miasto
Podlasie
Panowie, koronawirus w Mińsku. Ciekawe którzy zawodnicy i jak to się odbije na dzisiejszym meczu, który prawdopodobnie się odbędzie. Trzymajcie kciuki za wszystkie nasze kupony zawierające Dynamo Mińsk ; )

1601562738583.png
 
Status
Zamknięty.