>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2020 / 2021

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
#65 4/10

1600866481122.png

Ciekawe jak się skończy ten mecz. Kursy w Unibecie wróciły, ale zamiast 3,00 na Sibir ML jest 1,50. Już myślałem, że anulują zakłady, ale skoro wystawili kursy z powrotem to zostaje kurs 3,00. Oby tylko Sibir się nie potknął.

35,36
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +212
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
#65 4/10

Pokaż załącznik 3348

Ciekawe jak się skończy ten mecz. Kursy w Unibecie wróciły, ale zamiast 3,00 na Sibir ML jest 1,50. Już myślałem, że anulują zakłady, ale skoro wystawili kursy z powrotem to zostaje kurs 3,00. Oby tylko Sibir się nie potknął.
Ja złapałem 5,16 na Sibir w STS. Zobaczymy co się będzie działo. Na ławce trenerskiej SKA będzie wiceprezes klubu Rotenberg. Szykują się niezły cyrk w takim razie i trzeba uważać na sędziów. Każdy kto zna tego człowieka wie czym to pachnie.
Dobrze że nie anulowali zakładów a szansa są by jednak Sibir to wygrał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +190
E 44K

emce15

Użytkownik
Ja za to pograłem kanadyjkę Rouhomaa i Puustinen czyli dwóch napadziorow 😋 kursy opdowiednio 2,11 i 2,15, to zobaczymy co czas pokaze
Edit. No i zgodnie z planem, choć początek sredni
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +98
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Z podstawowego składu jest tylko 6 graczy i żadnego obrońcy ani bramkarza. Jak Sibir tego nie wygra w RT to będzie frajerstwo
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Dobra juz mam info, polecam w translator dać, mecz się ma odbyć, a SKA bedzie składała się z zawodników u21.
W taki razie Nowosybirski pow 1.5 1.77 @totalbet✅✅✅

Mój pierwszy typ w KHL, nadzieje, że ktoś skorzystał też z tego info.
Sam jeszcze za drobne złapałem RT po 5.15 w sts.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +228
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
„Torpedo have 8 Positive Covid cases in their team and they have isolated most of their roster. They will probably play with a youth team.”


Coś Panowie polecacie w takim razie ?
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Cos ostatnio w wynikack KHL rzadzi Covid, stad niektore wynuki moga byc inne od oczekiwanych
Jutro mamy ciekawe mecze z wieloma duzymi kursami.
Mnie ciekawi najbardziej mecz w Ufie, gdzie nieststy przez Covid nie bedzie Granlunda i trenera Lyamsy. Dodatkowo przez kontuzje brak tez Larsena . Sa to wazne ogniwa, szczególnie Granlund , wokół którego zbudowano atak Ufy. Ich ostatni mecz z Sochi całowicie bez pomysłu a dodatkowo w obronie tez nie idealny. Jutro przejezdza Traktor, który jest personalnie mocniejszy od Sochi i mimo ze ostatni mecz na słabej skutecznosci (bo rywal na wysokiej fali) to mysle ze forma nie uciekła i jutro znów mozemy miec w Ufie powtorke z poprzedniego meczu. Mysle, że atak Traktora , ktry jest bardzo groźny jutro wyrzadzi szkode ekipie Saławata i wygra to spotkanie.

Traktor RT kurs 3,2 ⛔
Traktor ml kurs 2,3⛔
STS

Znów to napiszę jak przy meczu z Magnitką. I jak tu nie pograć przeciwko CSKA, Cherepowiec ma wyrażne momentum a Magnitka pokazała jak sie gra z wojskowymi i ze Szaryczenkow w bramce to zaden pewniak. CSKA z reguły nie przegrywa dwóch meczów z rzędu ale jak tu przejsc obok takiego kursu, na ekipe , która jest w tym momencie na fali , maja momentum i mysle ze bardzo napsuja krwi wojsowkym. Na pewno bedzie to inny mecz niz z Magnitka bo byc moze Czerepy nie pojda na wymiane ciosów z CSKA ale kto wie, ja probuje cos w ich kierunku bo graja teraz szalony i skuteczny hokej.

Czerepowiec z x kurs 3,9 STS⛔
Cherepowiec plus 2,5 kurs 2,25 STS⛔

W Torpedo jest rowniez kilka przypadków Covis, ale na ten moment nie wiem o jakich zawodnikow chodzi i kto wie czy moze Amur jutro zdobedzie NN ale póki co nie wykonuje w ich kierunku jakis ruchów.
Magnitka tez powinna sobie poradzi ale nie bedzie anie lekko ani prosto.⛔

Ale dziś dostałem po dupie......
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Przydałoby się więcej takich przypadków jak wczoraj w Petersburgu ; ) Dzisiaj nie mam pomysłu na żadne mecz, ale pogram sobie bramki. Różnie bywa z tymi underami i overami, ale raz na jakiś czas można spróbować. W Soczi widać poprawę po powrocie Stromwalla. W końcu zaczęli strzelać bramki i jakoś to się może w końcu zacznie przekładać na wyniki. Bilans 4-15 przed i 6-8 po powrocie Szweda mówi sam za siebie. Powrót chyba dobrze zrobił kolegom z ofensywy. Na temat Dynama nie trzeba wiele mówić. Dwie pierwsze linię mogą samodzielnie ten over pokryć jak pójdzie bardzo dobrze, ale wydaje mi się, że Soczi strzeli co najmniej dwie bramki.

✅ Powyżej 4,5 bramki w Soczi @1,98 5/10 Unibet

Kolejny zakład będzie dotyczył underów. Ufa bez Granlunda podobnie jak w ostatnim meczu (co przeoczyłem i byłem nieco zdziwiony jak nie zobaczyłem go w składzie kiedy mecz się zaczynał), a jest on odpowiedzialny za większość bramek w zespole. Traktor nigdy nie był overowy, a jak w bramce stanie Fedotov i zagra jak z Severstalą to Ufa nie strzeli nawet dwóch bramek. Jeśli w bramce będzie Will to będę liczył na skuteczność Metsoli i nieskuteczność ofensywy Ufimców. Kolejny typ to under w Magnitogorsku. Magnitka również od początku sezonu raczej underowo. Bardziej martwi mnie Podolsk, ale nie są ostatnio specjalnie skuteczni, a dla Mgnitki nikt oprócz Omska zbyt wiele nie nastrzelał.

✅ Poniżej 5 bramek w Magnitogorsku i w Ufie @2,69 @1,63 5/10 Unibet

W przypadku tego drugiego mozna zmniejszyć stawkę, bo wiadomo jak to bywa z AKO. Ja gram większą, bo mam sporą nadwyżkę i w razie niepowodzenia nie będzie wielkiego żalu ; )

mark1973 mark1973 ostatnio miał nosa co do Soczi i chyba można dzisiaj spróbować, bo kursy wysokie na np. +2,5 bramki Panter @3,20, albo Soczi bez remisu @2,90, Stromwall strzeli @2,90 lub obie strzelą 2+ @2,28. Może sam też coś wybiorę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +117
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ #68 Niżny Nowogród @4,40 4/10 Fortuna Panowie w Fortunie można zagrać jeszcze ten mecz, bo u innych usunięty. Skład Torpedo bardzo dobry jak na epidemię. Zafyarov, Miele, Shenfeld. Shwarz, Tikhomirov grają. Spora szansa, że poradzą sobie z Amurem.

EDIT// Chwilę po zagraniu spadło na 3,95 i usunęli wszystkie zdarzenia oprócz 1x2.

Przynajmniej z remisem weszło

1600972526907.png

39,41
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +57
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj znowu bardziej niestandardowo. Idę w betbuildery, ale rozdzielając te zdarzenia kursy też są całkiem niezłe, bo w granicach 1,8 w pierwszym meczu i trochę niższe w drugim. Liczę, że dzisiaj Mińsk postawi się przeciwnikom. Z ofensywą Żubrów wszystko w porządku. Będą mieli sporo odpoczynku po tym meczu więc nie powinni się za bardzo oszczędzać. Avto z pewnością również coś strzeli u siebie, więc:

✅ #69 Mińsk +1,5 & Obie strzelą co najmniej dwie @2,45 3/10 Unibet

W Omsku gospodarze powinni przerwać dzisiaj krótką serię porażek, a rywal w sam raz na przełamanie. Mimo wszystko łatwo nie będzie, bo Kunlun po powrocie wielu zawodników będzie co raz bardziej niebezpieczny:

✅ #70 Avangard -1,5 & Kunlun strzeli @2,18 3/10 Unibet

47,3
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +234
M 15K

mijon

Użytkownik
Tak na szybko Jekatka podejmuje na własnej tafli Mińsk zapowiada się strzelecki festiwal, od razu pierwszą opcją jaka przyszła mi do głowy to overek 5.5 br w meczu ale oczywiście na rozkład biore kanadyjke a mianowice Chay Genoway którego zobaczymy w drugiej piątce doświadczony kanadyjczyk który dobrze wszedł w sezon 3 bramki i 3 asysty.

1.Chay Genoway +0.5 pkt 1.95 k ( Jekaterynburg)

2.Jekaterynburg - Dynamo Mińsk over +5.5 bramek w meczu 1.83 k


Z innych meczy:

1.Jiri Sekac +0.5 pkt 1.60 k (Omsk)

2.Jesse Joensuu +0.5 pkt 2.0 k (Jokerit)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +199
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ #71 Podolsk +1,5 & Poniżej 6 bramek @1,94 3/10 Unibet Ufa osłabiona brakiem Granlunda, Hartikainena i jeszcze kilku ważnych zawodników. Poradzili sobie ostatnio z Traktorem, ale Czelabińsk nie gra specjalnie wybitnego hokeja. Poza tym porażka z Soczi, dogrywka z Kunlunem, wysoka porażka z Kazaniem. Podolsk po inauguracyjnym zwycięstwie z Kazaniem zaliczył pasmo porażek, ale po ostatniej dłuższej przerwie sprawili o wiele lepsze wrażenie. Ograli Avto i Magnitkę. Dzisiaj na pewno napsują krwi gospodarzom, a może sprawią podobną niespodziankę jak Soczi.

❌#72 Amur +1,5 (handi) @2,00 5/10 Unibet Wczoraj wieczorem kurs wynosił 2,00. Dzisiaj już 1,89 więc jeśli ktoś zainteresowany to lepiej nie zwlekać. Nie wiem dokładnie czy do składu Spartaka wracają już Hanzl, Radil i Lehtera. Wydaje mi się, że jeszcze nie dzisiaj, ale nawet jeśli to po kwarantannie forma na pewno nie jest na najwyższym poziomie. Cztery porażki z rzędu Spartaka nie wróżą nic dobrego. Amur natomiast w pełnym składzie z braćmi Zohorna może sobie poradzić. Poza tym ekipa z Chabarowska nie podchodzi zbyt bardzo biało-czerwonym. Amur wygrał cztery z pięciu ostatnich spotkań ze Spartakiem.

❌#73 Amur strzeli powyżej 1,5 bramki & Poniżej 6,5 @2,75 2/10 Unibet Tutaj kurs na over 1,5 bramki Amura prawie 2,00 więc warto spróbować.
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
✅ #74 Dynamo Mińsk ML @2,50 5/10 Unibet
❌#75 Dynamo Mińsk -1.0 @4,70 2/10 Unibet


W końcu wrzucili kursy do Unibetu więc od razu piszę, zanim zaczną spadać (podejrzewam, że spadną na Mińsk). Dynamo idzie od zwycięstwa do zwycięstwa, a bukmacherzy dalej swoje. Trzeba korzystać dopóki jeszcze wystawiają takie kursy. Wczoraj ograli Avtomobilista, a jutro rywal klasę słabszy. W ofensywie Traktora nie widać wielkiego polotu natomiast u przeciwników odwrotnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +68
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Witajcie . Wczoraj przerwa w pisaniu ale śledziłem co tam koledzy pisali.
Dzis mam kierunki zbieżne z kolegą @rasijski choc troche bardziej ryzykowne.
Ekipa Vitjaza rozpoczeła seria zwyciestw, Kravets wie jak przygotować zespoł do takiej serii bo juz w poprzednim sezonie udowodnił ze można, w pre sezon swietnie przygotowali sie do zdobycie czegos czego nie zdobyli nigdy, a mianowicie Pucharu Burmstrza Moskwy, pozniej był spadek formy i kilka przegranych, jednak od meczu z Avto widac duza poprawe, ekipa jest w gazie a pokonani rywale to czołówka KHL, zespoł poza Sjominem cały w komplecie. Ich rywal Ufa dziesiatkowany przez Covid, nie ma motorów napedowych w postaci Granlunda i Hartikainena oraz obroncy pierwszej pary Panina, na ławce trenerskiej zabraknie Lyamsy. Oststni mecz Ufa wygrała z Traktorem 3-1 jednak goscie nie mieli pomysłu na gre i byli niskuteczni. Calosc pociagnął Sosnikow , którego dzis pewnie beda mieli na oku obroncy Vitjaza, który bardzo przykłada sie w defensywie. Mysle ze goscie maja ogromne szanse na zwyciestwo w Ufie ,gdyz sami sa w formie a po drugiej stronie kilka istotnych ubytków , które zawezaja pole manewru czy to w Power Play czy w ataku pozycyjnym. Stawiam na Vitjaz

Vitjaz ml kurs 1,85 STS ⛔

W drugim dzisejszym spotkaniu moze wydarzyc sie wszystko, Spartak mimo czołowych obcokrajowców napewno jest faworytem i myśle ze rozstrzygną to w regulaminowym czasie jednak kurs✅ nie jest wart tego ryzyka. Znarok juz ma noz na gardle, odpoczywali dłuzej o cztery dni wiec dzis powinna byc moc ale zobaczymy co pokaza lód.

Jutro mam na uwadze dwa mecze . Ten w Czelabinsku i w Bałaszycha.
Krótko o tym za Uralem.
Zubry są na fali napewno, jezeli ktos oglada ich mecze to widac i w defensywie ta gra wyglada lepiej mimo traconych bramek, Woodcroft w wywiadach podkreśla ze pracują nad tym elementem, prócz chwlonych juz legionistów fajnie wyglada gra młodych białorusinów , którzy przyjechali zza oceanu, dostaja cora wiecej obowiazków na lodzie i świetnie uzupełniaja doswiadczonych graczy , Traktor u siebie to troche inna druzyna , napewno beda chcieli sie zrewanzowac za porażkę ale myślę, że Żubry nie przegraja tego w regulaminowym czasie a moze znów beda góra bo w tym roku MIńskie Dynamo sie bardzo przyjemnie ogląda i jeszcze niejednym sprawia problemy

Mińsk z x kurs 1,93✅
Mińsk RT kurs 3,85⛔
STS

Wieczoram kilka zdań o meczy w Bałaszycha
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +21
E 44K

emce15

Użytkownik
Witam wreszcie trochę czasu na przemyślenia i na opisanie ich.
Jak wspominaliście Mińsk dalej nie doceniany, nie wiadomo czemu. Dlatego też idę dziś w ich stronę ale tylko skromnie +1,5 bramki Mińska w meczu. Z ich stylem to chyba formalność, choć wiadomo, że Traktor w obroni grać potrafi ale na rozpędzony Mińsk to będzie za mało. Gram to w ako z Jokeritem +1,5 bramki ich bramki w meczu, grają przeciwko CSKA ale wierzę, że po wymuszonej przerwie taki próg bramek to będzie pikus nawet przeciwko Cska
✅ Mińsk +1,5 bramki
✅ Jokerit +1,5 bramki
✅ Ako 2.1
 
Ostatnio zmieniony przez rasijskij:
Otrzymane punkty reputacji: +119
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ #76 CSKA lub remis & Severstal +2,5 & Metallurg powyżej 1,5 bramki & Mińsk powyżej 2.0 bramek @5,86 1/10 Unibet

Na koniec jeszcze takie AKO już bez dłuższego opisu, bo bardziej dla rozrywki. AK Bars ostatnio jakos specjalnie nie zachwyca, a Czerepowiec potrafi się postawić, więc może się nie ośmieszą. CSKA nie powinna przegrac z Jokeritem w 60 minut. Finowie pokonali co prawda wysoko słabiutki ostatnio Sibir, ale to nie może być wyznacznikiem formy. Magnitka z pewnością weźmie odwet za ostatnie 0:4 z Omskiem, a o Mińsku już pisałem wyżej.

41,8
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
E 44K

emce15

Użytkownik
Ja tylko odniosę się do postu rasijskij rasijskij odnośnie Jokeritu, nie wie czemu jakoś bardziej im ufam, a może te CSKA mnie narazie niezachwycaja. Choć wiadomo Ty dłużej w tym siedzisz, to mam nadzieję, że te 2 bramki strzela😋
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Moje trzy grosze do dzisiejszych typów:
W Cherepy racaja po ripie i wiadomo jak to jest, czasem te pierwsze mecze nie wychodza a dzis rywal z najwyzszj połki, pogomu sie nie spodziewam ale win Kazania w regulaminowym juz tak

Kazań RT kurs 1,53 fortuna

Z wiadomosci z szatni podsłyszałem, że Magnitce lezy na wątrobie ta porazka u siebie z Avangardem. Nie poszło wtedy jak powinno, troche Olinuora ma na sumieniu troche broncy a I Omsk wtedy wg mnie bardziej w gazie. Gospodarze w Bałaszycha rozstrzelali Kunlun ale wpadły trzy bramki, dzis Magnitka powinna stawic opór gospodarzom. szczerze licze na to bardzo bo patrzac w rooster to czy Omska ma taka przewage jak wskazuja kursy? Nie ma. W bramce remis. Obrona Magnitki nie ustepuje tej z Omska , która dziś bez Chudinowa i Pokki w ataku moze wiecej opcji maja Jastrzebie, ale Magnitka ma tez wybitnych graczy i zdolnych młodych zawodników. Dzis bedzie sie liczyła dyspozycja dnia i kunszt na ławce trenerskiej, zobaczymy

Magnitka over 1,5 gola kurs 1,67 fortuna
Magnitka z x kurs 1,94 fortuna

EDIT : Myslę, że Magnitka jest w stanie strzelić trzy bramki, kurs na to zdarzenie to 3,1 fortuna

kolejny hit mamy w Helsinkach. Wielu ekspertów mówi ze Jokerit jeszcze nie w rytmie meczowym i ze poukładane CSKA rozstrzela dzis gospodarzy. Moze tak. Ale ja mam watpliwosci. Kurs na Jokerit był dwa dni temu ponad 3 i wtedy ich brak porazki w RT był okolo dwa i to było do zagrania. Ja mysle ze Klauny znajda droge do bramki Szaryczenkowa przynajmniej trzy razy a jak wiem maja oni swoje porachunki z wojskowymi.

Jokerit over 2,5 gola kurs 2,22 fortuna
Jokerit z x kurs 1,64
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Jako ciekawostke napiszę ze Traktor z Minskiem od 2014 roku grają 1 za 1, tzn. raz wygrywali jedni, raz drudzy. Obczajcie sobie h2h. Dziś patrząc na ten schemat wychodzi, że ma wygrać Dinamo;)
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ #77 Spartak Powyżej 2.0 bramek & Avtomobilist bez remisu @2,90 3/10 Unibet Przyznam się, że nie za bardzo czuję zarówno jeden mecz jak i drugi dlatego AKO za niższą stawkę. Do Spartaka wrócili liderzy i o ile pierwszy mecz po powrocie z Amurem nie może być wyznacznikiem formy to powinien nieco pomóc "wspaniałej trójce" Spartka wejść w rytm i spróbują wziąć odwet za ten blamaż, który skończył się 0:5. Co do drugiego meczu to idę w stronę Avtomobilista bo Sibir brzydko mówiąc gó**o gra. Avto również nie zachwyca ostatnio i Sibir pewnie u siebie powalczy, ale to co ostatnio prezentują nie pozwala mi iść w innym kierunku.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom