>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2020 / 2021

Status
Zamknięty.
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Mimo że nie ma ODella to coś ciągnie mnie w stronę Sibiru. Myślę że Sateri się zrehabilituje za poprzedni występ a finowie dają czadu. Dynamo w drodze, dwa razy gonili wynik, że dziś może się nie udać.

Sibir ml kurs 2, 15 STS ⛔
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj przekombinowałem. Nie wiem jak zespół może prezentować tak nie równą formę. Łotysze w spotkaniu z Nowosybirskiem pokazali się z bardzo dobrej strony przegrywając nieszczęśliwie natomiast dzisiaj z Chabarowskiem zaprezentowali taką chałę, że na miejscu trenera w szatni zdjąłbym ze spodni pas i wyłomotał jak za starych dobrych czasów ojciec za wycieczkę na wagary. Jeśli chodzi o Sibir i Dynamo to nie można narzekać. Mecz bardzo dobrze się oglądało. Sporo walki i bardzo wyrównany poziom. Wynik 4:2 mógł paść spokojnie również w drugą stronę. Na jutro ograniczam się tylko do jednego zakładu AKO z teoretycznie mało ryzykownych zdarzeń. Początkowo miałem grać Ufę z remisem, ale w Kazaniu zielone derby zazwyczaj kończą się zwycięstwem gospodarzy. Ufa idzie jak Lokomotywa, ale derby to derby. Trzeba mieć się na baczności. Mimo to Kazań już od dawna nie wygrał więcej niż jedną bramką i myślę, że jutro będzie blisko remisu. Co do Avtomobilista to nie ma co dużo do powiedzenia. Już raz pokonali Kunlun 7:0 i nie ma przesłanek, żeby grać przeciwko nim. Do Kunluna może wrócą obcokrajowcy, ale w jakiej ilości i w jakiej formie? Nie mam pojęcia. Myślałem o handicapie -2.0 dla Avto, ale jak już wspomniałem zredukuję kurs i zobaczymy. Możliwe, że gorsza forma nadchodzi i jeśli jutro pójdzie nie po mojej myśli to trzeba będzie urządzić krótki reset, przejrzeć poprzednie posty i poślęczeć nad statystykami i wyciągnąć wnioski. Chcę utrzymać zysk na poziomie 10 jednostek miesięcznie. Na razie jest nadwyżka, ale nie ma co jej trwonić na nieprzemyślane zakłady. Do rzeczy, bo się zrobił offtop.

❌ #50 Avtomobilist -1.0 (1,50) & Salavat Ufa +1,5 (1,54) @2,31 5/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +111
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jeszcze jedna sprawa. Tak się rozgadałem, że zapomniałem wspomnieć o rozliczaniu postów. Byłbym wdzięczny jakbyście pamiętali o rozliczeniach, bo chciałbym, żeby temat był w miarę przejrzysty. Jeśli nikt nie ma nic przeciwko to będę edytował wpisy przy okazji jak będę czytał temat. Zajmuje to dosłownie chwilkę, więc jak Wam umknie to ja się tym zajmę, ale Wy też nie zapominajcie 🍻🍻🍻
 
E 44,3K

emce15

Użytkownik
Chyba znów na łatwiznę pojde
Kunlun - Jeka over 4,5 w meczu
Przy aktualnych formach obu drużyn to chyba formalność, Jeka strzela sporo, a i traci co nie co, chociażby w ostatnim meczu że słabym Nizniekamskiem. Kunlun jak gra każdy wie i widzi. W tym meczu wszystko będzie zależeć od nastawienia zawodników Avto. Gospodarze napewno będą walczyć, bo tylko to im zostało narazie, żeby się zgrać, trzeba grac🙂

Kunlun - Jeka over 4,5 w meczu
Fortuna 1,75
Edit. Na łatwiznę ale do przodu
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +75
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Chciałem od razu wpisać typ na jutro, bo kursy zaczęły spadać, ale w trakcie pisania natknąłem się na info, że mecz w Kazachstanie odwołany. Ciekawe czy anulują cały kupon, czy tylko odwołane zdarzenie.

1600339461428.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +83
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj był dzień by sobie odpuścić. Dzis już trzeba zagrać ale nie bedzie prosto, ale któtko bo czasu mało

Na poczatek tak jak wszyscy kierunek Avto .
Powinni sobie poradzic w RT a nawet zawiązką bo i skład lepszy, solidna defensywa i bramka, atak swoje robi a jest tam mnostwo opcji.
Avto lubi dobrze i mocno zaczac mecz wiec proponuje takie typy

Avto 1 tercja kurs 1,95 STS ✅
Avto minus 1,5 kurs 1,7 STS✅

Nastpenie zielone derby. Mecz trudny do typowania bo spotykaja sie dwie ekipy które sa w formie. Ufe ciagnie finskie trio , ale nie zapominajmy o zadaniowcach i kulk graczach nizszych formacji , którzy potrafia ukłuć. w bramce Metsola, który potrafi ukraść mecz. Jedynym mankamentem jest obrona, która sie osłabiła przed sezonem, dzis dodatkowe osłabienie w postaci Larsena i tutaj bym upatrywał szansy Kazania, który ma wyrównane formacje, solidnego bramkarza i defensywe. Jezeli Barsom uda sie zatrzymać Hartikainena z Granlundem to bez problemu ogarną mecz nawet w RT✅, jezeli nie to beda kłopoty i kto wie czy nie remis. Kazan miał dwa dni wiecej odpoczynku wiec to bedzie działało na ich korzyść , no i własna tafla

Kazańml kurs 1,6 STS✅

Z innych meczy widze zwyciestwo Traktorzystów,✅ ktrzy sa na fali i maja rowne formacje . SKA✅ tez powinno sobie poradzic choc kurs na ml słaby
Post automatycznie złączony:

Chciałem od razu wpisać typ na jutro, bo kursy zaczęły spadać, ale w trakcie pisania natknąłem się na info, że mecz w Kazachstanie odwołany. Ciekawe czy anulują cały kupon, czy tylko odwołane zdarzenie.

Podobnie jak kolega mam pograne te dwa zakłady bo jutro juz beda małe kursy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +81
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
W druzynie Loko w meczu z Sochi prócz Pascala nie zagrają Petersson, Tkaczew, Kovalenko, Sleps, Barancew. Do ekipę ściągnięto czterech graczy z farm ekipy Loko
Jest to już jakieś osłabienie i myślę nad typem w kierunku Sochi
Post automatycznie złączony:

Ekipa Barysa Astana na kwarantannie. Jutrzejszy mecz i kilka następnych przełożone
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ #51 AK Bars Kazań poniżej 3,5 bramki & Sochi poniżej 2,5 bramki @1,90 4/10 Unibet Krótko zakład na bramki. Myślę, że w derbach nie padnie zbyt dużo bramek, a nawet jeśli się rozstrzelają to nie będzie więcej niż sześć trafień i jakiś remis. Mimo osłabionej obrony Ufy Kazań jak na razie szału nie robi. Liczę na wiele walki i nie wiele goli. Jesli chodzi o Soczi to Lokomotiv trochę osłabiony, ale bardziej liczę na dotychczasową nieskuteczność gospodarzy i dobrą formę Konovalova.

✅ #52 SKA ML & Poniżej 5,5 bramki w meczu w Soczi @1,42 1/10 Unibet Gra Spartaka jeszcze się nie ustabilizowała. Nie wiem czy już dzisiaj wrócą liderzy. SKA natomiast prezentuje wysoki poziom. Myślę, że są duże szanse na zwycięstwo. Co do Underu w Soczi to już wyżej wspomniałem, że Pantery, czy tam Leopardy jak kto woli nie grzeszą skutecznością, a Lokomotiv osłabiony ofensywnie, więc o bramki może być cieżko.

20,76
 
Ostatnia edycja:
M 15K

mijon

Użytkownik
Witam, kilka moich propozycji z kanadyjek na pierwszy ogień Kazań podejmuje Ufe mecz wydaje sie z tych wyrównanych oba zespoły złapały wiatr w żagle i dość ofensywnie i strzelecko weszli w sezon, ale upatruje tutaj wygraną Kazania, kilka bramek powinni ustrzelić., stary doświadczony wyga Dawes powinien zapunktować razem na zmiane z Costa czy Azevedo.

Drugim meczem jest Niżny z Czerepowcem oba zespoły w kratke, faworytem wydaje się być Niżny patrząc chociażby na H2H, kadrowo gospodarze moim zdaniem wyglądaja bardziej solidnie, kilka ciekawych transferów z AHL (Miele,Wiedeman,Klose,Austin) ale nie tak znacząco niż Czerepowiec którzy sprowadzili kilku obiecujących zawodników(Nattinen,Lalonde,Abdul,Vittasmaki, jeśli skład się zazębi mogą nie raz zaskoczyć, ale upatruje tutaj młodego Zafjarova który fajnie wszedł w sezon 1 br i 5 as. oraz atut własnej tafli.

Trzecim meczem jest Soczi z Jarosławiem jeśli chodzi o gospodarzy to ostatnie dwa mecz fatalnie 0 strzelonych bramek może dzisiaj coś odpalą ale rywal trudny bo Jarosław który jest w gazie, nie będzie chyba Peterssona bo jakiś uraz ale nie jestem pewien wiec licze tutaj na młodego Alexejeva że zapunktuje póki co 2 br 1 as. Reszta meczy Aaltonen fin który jest w gazie 3 br/5 as Ska podrażnione ostatnią porażką powinni wygrać, no i słabe Kunlun które może i w grze momentami robi wrażenie ale Avto nie zagrożą jeśli coś strzelą to max 1/2 br a typem jest doświadczony Chay który ostatnio zawiódł ale licze że dzisiaj mi się zrehabilituje : )

1.Dawes N. +0.5 pkt (Kazań) 1.62 k

2.Zafjarov D. +0.5 pkt (Nowograd) 1.55 k

3.Alexejev.D +0.5 pkt (Jarosław) 2.30 k ( mecz się nie odbył)

4.Aaltonen. M +0,5 pkt (Ska) 1.82 k

5.Genoway Ch. +0.5 pkt (Jekaterynburg) 2.06k
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +59
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja osobiscie sprobuje gry w kierunku Sochi. Zagrali bardzo dobrze w meczu z Magnitką i żeby nie Olkinuora to mogły dwie trzy bramki wpaść. U nich w bramce swietny wystep Lassinantti, i punkt zainkasowany. Dzis przyjezdza Loko , które jak spojrzec w roster to jednak Barantcew to obronca drugiej pary a Tkaczew i Petterson to liderzy zepołu i atak troche tez ucierpi. Sochi nie jest takie słabe jak wskazuja wyniki i mysle ze dziś Lokomotywie bedzie ciężko, w zwiazku z tym takie typy na spotkanie a gospodarze od dwoch spotkań nic nie usttzelili i kto wie czy dzis nie bedzie skutecznosci

Sochi z x kurs 1,9 STS
Sochi powyżej 1,5 gola kurs 1,62 fortuna
i do punktacji kanadyjskiej
Stromwell over 0,5 punktu kurs 2,05 fortuna
Szwed był jednym z liderow w poprzednim sezonie, w tym dopiero było to jego pierwszy mecz. Bardzo aktywny w ataku , szuka krążka, dzis z pewnoscia bedzie próbował, strzela i podaje wiec zobaczymy, narazie bez punktu
Averin over 0,5 punktu kurs 2,30 fortuna
Jest to doswiadczony zawodnik , bardzo długo zwiazny z Lokotywą, potrafi chytrze strzelić jak tez podać w dokładny sposób. Czesto niedoceniany przez trenerów ale bardzo przydatny zadaniowiec, ktory podporzadkowuje dobro duzyny ponad wszystko. W tym sezonie dwa fajne gole. Moze i dzis cos ustrzeli pod nieobecność liderów

Mecz przełożono na inny termin:
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jokerit na kwarantannie, Barys na kwarantannie. Zaraz się okaże, że Lokomotiv na kwarantannie. Jeszcze dopiszą ze dwie ekipy i będzie po zawodach. Dobry czas, żeby zniknąć na kilka dni, bo jak widać zbyt dobra forma mi nie służy i zaczynam grać co popadnie. Czas się nad sobą zastanowić i odpocząć ; )
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
E 44,3K

emce15

Użytkownik
jutro trochę analogicznie do dzisiejszego meczu Kunlun - Jeka, daje over 4,5
Nizniekamsk - Omsk
gospodarze strzelają bramki, tylko trochę za mało w porównaniu do przeciwników :) ale prawie zawsze coś wpada, natomiast Omsk to drużyna konkretna, czasami przez to oszczędnie grająca ale zaufam im jutro, że będzie się chciało. Boję się, że wpadnie im do głowy poodpoczywać po ciężkim meczu ze SKA ale goście są na tyle mocną ekipą, że gole powinny wpadać

Nizniekamsk - Omsk over 4,5 bramki w meczu
fortuna 1,82 (zagrałem przed wpisem teraz spadło do 1,73)
edit. po ilości strzałów chyba się Omskowi chciało ale niestety
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +23
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom