>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2020 / 2021

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
#65 4/10

1600866481122.png

Ciekawe jak się skończy ten mecz. Kursy w Unibecie wróciły, ale zamiast 3,00 na Sibir ML jest 1,50. Już myślałem, że anulują zakłady, ale skoro wystawili kursy z powrotem to zostaje kurs 3,00. Oby tylko Sibir się nie potknął.

35,36
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +212
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
#65 4/10

Pokaż załącznik 3348

Ciekawe jak się skończy ten mecz. Kursy w Unibecie wróciły, ale zamiast 3,00 na Sibir ML jest 1,50. Już myślałem, że anulują zakłady, ale skoro wystawili kursy z powrotem to zostaje kurs 3,00. Oby tylko Sibir się nie potknął.
Ja złapałem 5,16 na Sibir w STS. Zobaczymy co się będzie działo. Na ławce trenerskiej SKA będzie wiceprezes klubu Rotenberg. Szykują się niezły cyrk w takim razie i trzeba uważać na sędziów. Każdy kto zna tego człowieka wie czym to pachnie.
Dobrze że nie anulowali zakładów a szansa są by jednak Sibir to wygrał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +190
E 44,3K

emce15

Użytkownik
Ja za to pograłem kanadyjkę Rouhomaa i Puustinen czyli dwóch napadziorow 😋 kursy opdowiednio 2,11 i 2,15, to zobaczymy co czas pokaze
Edit. No i zgodnie z planem, choć początek sredni
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +98
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Z podstawowego składu jest tylko 6 graczy i żadnego obrońcy ani bramkarza. Jak Sibir tego nie wygra w RT to będzie frajerstwo
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Dobra juz mam info, polecam w translator dać, mecz się ma odbyć, a SKA bedzie składała się z zawodników u21.
W taki razie Nowosybirski pow 1.5 1.77 @totalbet✅✅✅

Mój pierwszy typ w KHL, nadzieje, że ktoś skorzystał też z tego info.
Sam jeszcze za drobne złapałem RT po 5.15 w sts.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +228
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
„Torpedo have 8 Positive Covid cases in their team and they have isolated most of their roster. They will probably play with a youth team.”


Coś Panowie polecacie w takim razie ?
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Cos ostatnio w wynikack KHL rzadzi Covid, stad niektore wynuki moga byc inne od oczekiwanych
Jutro mamy ciekawe mecze z wieloma duzymi kursami.
Mnie ciekawi najbardziej mecz w Ufie, gdzie nieststy przez Covid nie bedzie Granlunda i trenera Lyamsy. Dodatkowo przez kontuzje brak tez Larsena . Sa to wazne ogniwa, szczególnie Granlund , wokół którego zbudowano atak Ufy. Ich ostatni mecz z Sochi całowicie bez pomysłu a dodatkowo w obronie tez nie idealny. Jutro przejezdza Traktor, który jest personalnie mocniejszy od Sochi i mimo ze ostatni mecz na słabej skutecznosci (bo rywal na wysokiej fali) to mysle ze forma nie uciekła i jutro znów mozemy miec w Ufie powtorke z poprzedniego meczu. Mysle, że atak Traktora , ktry jest bardzo groźny jutro wyrzadzi szkode ekipie Saławata i wygra to spotkanie.

Traktor RT kurs 3,2 ⛔
Traktor ml kurs 2,3⛔
STS

Znów to napiszę jak przy meczu z Magnitką. I jak tu nie pograć przeciwko CSKA, Cherepowiec ma wyrażne momentum a Magnitka pokazała jak sie gra z wojskowymi i ze Szaryczenkow w bramce to zaden pewniak. CSKA z reguły nie przegrywa dwóch meczów z rzędu ale jak tu przejsc obok takiego kursu, na ekipe , która jest w tym momencie na fali , maja momentum i mysle ze bardzo napsuja krwi wojsowkym. Na pewno bedzie to inny mecz niz z Magnitka bo byc moze Czerepy nie pojda na wymiane ciosów z CSKA ale kto wie, ja probuje cos w ich kierunku bo graja teraz szalony i skuteczny hokej.

Czerepowiec z x kurs 3,9 STS⛔
Cherepowiec plus 2,5 kurs 2,25 STS⛔

W Torpedo jest rowniez kilka przypadków Covis, ale na ten moment nie wiem o jakich zawodnikow chodzi i kto wie czy moze Amur jutro zdobedzie NN ale póki co nie wykonuje w ich kierunku jakis ruchów.
Magnitka tez powinna sobie poradzi ale nie bedzie anie lekko ani prosto.⛔

Ale dziś dostałem po dupie......
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Przydałoby się więcej takich przypadków jak wczoraj w Petersburgu ; ) Dzisiaj nie mam pomysłu na żadne mecz, ale pogram sobie bramki. Różnie bywa z tymi underami i overami, ale raz na jakiś czas można spróbować. W Soczi widać poprawę po powrocie Stromwalla. W końcu zaczęli strzelać bramki i jakoś to się może w końcu zacznie przekładać na wyniki. Bilans 4-15 przed i 6-8 po powrocie Szweda mówi sam za siebie. Powrót chyba dobrze zrobił kolegom z ofensywy. Na temat Dynama nie trzeba wiele mówić. Dwie pierwsze linię mogą samodzielnie ten over pokryć jak pójdzie bardzo dobrze, ale wydaje mi się, że Soczi strzeli co najmniej dwie bramki.

✅ Powyżej 4,5 bramki w Soczi @1,98 5/10 Unibet

Kolejny zakład będzie dotyczył underów. Ufa bez Granlunda podobnie jak w ostatnim meczu (co przeoczyłem i byłem nieco zdziwiony jak nie zobaczyłem go w składzie kiedy mecz się zaczynał), a jest on odpowiedzialny za większość bramek w zespole. Traktor nigdy nie był overowy, a jak w bramce stanie Fedotov i zagra jak z Severstalą to Ufa nie strzeli nawet dwóch bramek. Jeśli w bramce będzie Will to będę liczył na skuteczność Metsoli i nieskuteczność ofensywy Ufimców. Kolejny typ to under w Magnitogorsku. Magnitka również od początku sezonu raczej underowo. Bardziej martwi mnie Podolsk, ale nie są ostatnio specjalnie skuteczni, a dla Mgnitki nikt oprócz Omska zbyt wiele nie nastrzelał.

✅ Poniżej 5 bramek w Magnitogorsku i w Ufie @2,69 @1,63 5/10 Unibet

W przypadku tego drugiego mozna zmniejszyć stawkę, bo wiadomo jak to bywa z AKO. Ja gram większą, bo mam sporą nadwyżkę i w razie niepowodzenia nie będzie wielkiego żalu ; )

mark1973 mark1973 ostatnio miał nosa co do Soczi i chyba można dzisiaj spróbować, bo kursy wysokie na np. +2,5 bramki Panter @3,20, albo Soczi bez remisu @2,90, Stromwall strzeli @2,90 lub obie strzelą 2+ @2,28. Może sam też coś wybiorę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +117
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ #68 Niżny Nowogród @4,40 4/10 Fortuna Panowie w Fortunie można zagrać jeszcze ten mecz, bo u innych usunięty. Skład Torpedo bardzo dobry jak na epidemię. Zafyarov, Miele, Shenfeld. Shwarz, Tikhomirov grają. Spora szansa, że poradzą sobie z Amurem.

EDIT// Chwilę po zagraniu spadło na 3,95 i usunęli wszystkie zdarzenia oprócz 1x2.

Przynajmniej z remisem weszło

1600972526907.png

39,41
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +57
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj znowu bardziej niestandardowo. Idę w betbuildery, ale rozdzielając te zdarzenia kursy też są całkiem niezłe, bo w granicach 1,8 w pierwszym meczu i trochę niższe w drugim. Liczę, że dzisiaj Mińsk postawi się przeciwnikom. Z ofensywą Żubrów wszystko w porządku. Będą mieli sporo odpoczynku po tym meczu więc nie powinni się za bardzo oszczędzać. Avto z pewnością również coś strzeli u siebie, więc:

✅ #69 Mińsk +1,5 & Obie strzelą co najmniej dwie @2,45 3/10 Unibet

W Omsku gospodarze powinni przerwać dzisiaj krótką serię porażek, a rywal w sam raz na przełamanie. Mimo wszystko łatwo nie będzie, bo Kunlun po powrocie wielu zawodników będzie co raz bardziej niebezpieczny:

✅ #70 Avangard -1,5 & Kunlun strzeli @2,18 3/10 Unibet

47,3
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +234
M 15K

mijon

Użytkownik
Tak na szybko Jekatka podejmuje na własnej tafli Mińsk zapowiada się strzelecki festiwal, od razu pierwszą opcją jaka przyszła mi do głowy to overek 5.5 br w meczu ale oczywiście na rozkład biore kanadyjke a mianowice Chay Genoway którego zobaczymy w drugiej piątce doświadczony kanadyjczyk który dobrze wszedł w sezon 3 bramki i 3 asysty.

1.Chay Genoway +0.5 pkt 1.95 k ( Jekaterynburg)

2.Jekaterynburg - Dynamo Mińsk over +5.5 bramek w meczu 1.83 k


Z innych meczy:

1.Jiri Sekac +0.5 pkt 1.60 k (Omsk)

2.Jesse Joensuu +0.5 pkt 2.0 k (Jokerit)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +199
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ #71 Podolsk +1,5 & Poniżej 6 bramek @1,94 3/10 Unibet Ufa osłabiona brakiem Granlunda, Hartikainena i jeszcze kilku ważnych zawodników. Poradzili sobie ostatnio z Traktorem, ale Czelabińsk nie gra specjalnie wybitnego hokeja. Poza tym porażka z Soczi, dogrywka z Kunlunem, wysoka porażka z Kazaniem. Podolsk po inauguracyjnym zwycięstwie z Kazaniem zaliczył pasmo porażek, ale po ostatniej dłuższej przerwie sprawili o wiele lepsze wrażenie. Ograli Avto i Magnitkę. Dzisiaj na pewno napsują krwi gospodarzom, a może sprawią podobną niespodziankę jak Soczi.

❌#72 Amur +1,5 (handi) @2,00 5/10 Unibet Wczoraj wieczorem kurs wynosił 2,00. Dzisiaj już 1,89 więc jeśli ktoś zainteresowany to lepiej nie zwlekać. Nie wiem dokładnie czy do składu Spartaka wracają już Hanzl, Radil i Lehtera. Wydaje mi się, że jeszcze nie dzisiaj, ale nawet jeśli to po kwarantannie forma na pewno nie jest na najwyższym poziomie. Cztery porażki z rzędu Spartaka nie wróżą nic dobrego. Amur natomiast w pełnym składzie z braćmi Zohorna może sobie poradzić. Poza tym ekipa z Chabarowska nie podchodzi zbyt bardzo biało-czerwonym. Amur wygrał cztery z pięciu ostatnich spotkań ze Spartakiem.

❌#73 Amur strzeli powyżej 1,5 bramki & Poniżej 6,5 @2,75 2/10 Unibet Tutaj kurs na over 1,5 bramki Amura prawie 2,00 więc warto spróbować.
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
✅ #74 Dynamo Mińsk ML @2,50 5/10 Unibet
❌#75 Dynamo Mińsk -1.0 @4,70 2/10 Unibet


W końcu wrzucili kursy do Unibetu więc od razu piszę, zanim zaczną spadać (podejrzewam, że spadną na Mińsk). Dynamo idzie od zwycięstwa do zwycięstwa, a bukmacherzy dalej swoje. Trzeba korzystać dopóki jeszcze wystawiają takie kursy. Wczoraj ograli Avtomobilista, a jutro rywal klasę słabszy. W ofensywie Traktora nie widać wielkiego polotu natomiast u przeciwników odwrotnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +68
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Witajcie . Wczoraj przerwa w pisaniu ale śledziłem co tam koledzy pisali.
Dzis mam kierunki zbieżne z kolegą @rasijski choc troche bardziej ryzykowne.
Ekipa Vitjaza rozpoczeła seria zwyciestw, Kravets wie jak przygotować zespoł do takiej serii bo juz w poprzednim sezonie udowodnił ze można, w pre sezon swietnie przygotowali sie do zdobycie czegos czego nie zdobyli nigdy, a mianowicie Pucharu Burmstrza Moskwy, pozniej był spadek formy i kilka przegranych, jednak od meczu z Avto widac duza poprawe, ekipa jest w gazie a pokonani rywale to czołówka KHL, zespoł poza Sjominem cały w komplecie. Ich rywal Ufa dziesiatkowany przez Covid, nie ma motorów napedowych w postaci Granlunda i Hartikainena oraz obroncy pierwszej pary Panina, na ławce trenerskiej zabraknie Lyamsy. Oststni mecz Ufa wygrała z Traktorem 3-1 jednak goscie nie mieli pomysłu na gre i byli niskuteczni. Calosc pociagnął Sosnikow , którego dzis pewnie beda mieli na oku obroncy Vitjaza, który bardzo przykłada sie w defensywie. Mysle ze goscie maja ogromne szanse na zwyciestwo w Ufie ,gdyz sami sa w formie a po drugiej stronie kilka istotnych ubytków , które zawezaja pole manewru czy to w Power Play czy w ataku pozycyjnym. Stawiam na Vitjaz

Vitjaz ml kurs 1,85 STS ⛔

W drugim dzisejszym spotkaniu moze wydarzyc sie wszystko, Spartak mimo czołowych obcokrajowców napewno jest faworytem i myśle ze rozstrzygną to w regulaminowym czasie jednak kurs✅ nie jest wart tego ryzyka. Znarok juz ma noz na gardle, odpoczywali dłuzej o cztery dni wiec dzis powinna byc moc ale zobaczymy co pokaza lód.

Jutro mam na uwadze dwa mecze . Ten w Czelabinsku i w Bałaszycha.
Krótko o tym za Uralem.
Zubry są na fali napewno, jezeli ktos oglada ich mecze to widac i w defensywie ta gra wyglada lepiej mimo traconych bramek, Woodcroft w wywiadach podkreśla ze pracują nad tym elementem, prócz chwlonych juz legionistów fajnie wyglada gra młodych białorusinów , którzy przyjechali zza oceanu, dostaja cora wiecej obowiazków na lodzie i świetnie uzupełniaja doswiadczonych graczy , Traktor u siebie to troche inna druzyna , napewno beda chcieli sie zrewanzowac za porażkę ale myślę, że Żubry nie przegraja tego w regulaminowym czasie a moze znów beda góra bo w tym roku MIńskie Dynamo sie bardzo przyjemnie ogląda i jeszcze niejednym sprawia problemy

Mińsk z x kurs 1,93✅
Mińsk RT kurs 3,85⛔
STS

Wieczoram kilka zdań o meczy w Bałaszycha
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +21
E 44,3K

emce15

Użytkownik
Witam wreszcie trochę czasu na przemyślenia i na opisanie ich.
Jak wspominaliście Mińsk dalej nie doceniany, nie wiadomo czemu. Dlatego też idę dziś w ich stronę ale tylko skromnie +1,5 bramki Mińska w meczu. Z ich stylem to chyba formalność, choć wiadomo, że Traktor w obroni grać potrafi ale na rozpędzony Mińsk to będzie za mało. Gram to w ako z Jokeritem +1,5 bramki ich bramki w meczu, grają przeciwko CSKA ale wierzę, że po wymuszonej przerwie taki próg bramek to będzie pikus nawet przeciwko Cska
✅ Mińsk +1,5 bramki
✅ Jokerit +1,5 bramki
✅ Ako 2.1
 
Ostatnio zmieniony przez rasijskij:
Otrzymane punkty reputacji: +119
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ #76 CSKA lub remis & Severstal +2,5 & Metallurg powyżej 1,5 bramki & Mińsk powyżej 2.0 bramek @5,86 1/10 Unibet

Na koniec jeszcze takie AKO już bez dłuższego opisu, bo bardziej dla rozrywki. AK Bars ostatnio jakos specjalnie nie zachwyca, a Czerepowiec potrafi się postawić, więc może się nie ośmieszą. CSKA nie powinna przegrac z Jokeritem w 60 minut. Finowie pokonali co prawda wysoko słabiutki ostatnio Sibir, ale to nie może być wyznacznikiem formy. Magnitka z pewnością weźmie odwet za ostatnie 0:4 z Omskiem, a o Mińsku już pisałem wyżej.

41,8
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
E 44,3K

emce15

Użytkownik
Ja tylko odniosę się do postu rasijskij rasijskij odnośnie Jokeritu, nie wie czemu jakoś bardziej im ufam, a może te CSKA mnie narazie niezachwycaja. Choć wiadomo Ty dłużej w tym siedzisz, to mam nadzieję, że te 2 bramki strzela😋
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Moje trzy grosze do dzisiejszych typów:
W Cherepy racaja po ripie i wiadomo jak to jest, czasem te pierwsze mecze nie wychodza a dzis rywal z najwyzszj połki, pogomu sie nie spodziewam ale win Kazania w regulaminowym juz tak

Kazań RT kurs 1,53 fortuna

Z wiadomosci z szatni podsłyszałem, że Magnitce lezy na wątrobie ta porazka u siebie z Avangardem. Nie poszło wtedy jak powinno, troche Olinuora ma na sumieniu troche broncy a I Omsk wtedy wg mnie bardziej w gazie. Gospodarze w Bałaszycha rozstrzelali Kunlun ale wpadły trzy bramki, dzis Magnitka powinna stawic opór gospodarzom. szczerze licze na to bardzo bo patrzac w rooster to czy Omska ma taka przewage jak wskazuja kursy? Nie ma. W bramce remis. Obrona Magnitki nie ustepuje tej z Omska , która dziś bez Chudinowa i Pokki w ataku moze wiecej opcji maja Jastrzebie, ale Magnitka ma tez wybitnych graczy i zdolnych młodych zawodników. Dzis bedzie sie liczyła dyspozycja dnia i kunszt na ławce trenerskiej, zobaczymy

Magnitka over 1,5 gola kurs 1,67 fortuna
Magnitka z x kurs 1,94 fortuna

EDIT : Myslę, że Magnitka jest w stanie strzelić trzy bramki, kurs na to zdarzenie to 3,1 fortuna

kolejny hit mamy w Helsinkach. Wielu ekspertów mówi ze Jokerit jeszcze nie w rytmie meczowym i ze poukładane CSKA rozstrzela dzis gospodarzy. Moze tak. Ale ja mam watpliwosci. Kurs na Jokerit był dwa dni temu ponad 3 i wtedy ich brak porazki w RT był okolo dwa i to było do zagrania. Ja mysle ze Klauny znajda droge do bramki Szaryczenkowa przynajmniej trzy razy a jak wiem maja oni swoje porachunki z wojskowymi.

Jokerit over 2,5 gola kurs 2,22 fortuna
Jokerit z x kurs 1,64
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Jako ciekawostke napiszę ze Traktor z Minskiem od 2014 roku grają 1 za 1, tzn. raz wygrywali jedni, raz drudzy. Obczajcie sobie h2h. Dziś patrząc na ten schemat wychodzi, że ma wygrać Dinamo;)
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ #77 Spartak Powyżej 2.0 bramek & Avtomobilist bez remisu @2,90 3/10 Unibet Przyznam się, że nie za bardzo czuję zarówno jeden mecz jak i drugi dlatego AKO za niższą stawkę. Do Spartaka wrócili liderzy i o ile pierwszy mecz po powrocie z Amurem nie może być wyznacznikiem formy to powinien nieco pomóc "wspaniałej trójce" Spartka wejść w rytm i spróbują wziąć odwet za ten blamaż, który skończył się 0:5. Co do drugiego meczu to idę w stronę Avtomobilista bo Sibir brzydko mówiąc gó**o gra. Avto również nie zachwyca ostatnio i Sibir pewnie u siebie powalczy, ale to co ostatnio prezentują nie pozwala mi iść w innym kierunku.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom