>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Germanbet 5 Euro Za Rejstracje

Status
Zamknięty.
K 0

kusiu

Użytkownik
Lol .. chcesz sybka odp ? Nie lepiej zeskanowac obi czesci i nie robic sobie problemu z pisaniem posta ? ????

A tak wracajac do tematu .. to potrzebne sa obie, bo przeciez z tylu masz adres etc ????

rangiz9 ja wyplacilem .. juz dostalem maila ze przelew od nich juz poszedl ???? Teraz tylko czekac na zaksiegowanie.
 
M 5

mikos

Użytkownik
Wiecie może czy można wypłaćić kasę na konto oszczędnościowe w kredyt banku bo innego nie mam a to nie jest zwykłe konto bo np. nie moge z bankomatu kasy wybierac.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Mam takowy problem sami zobaczcie.

Zostały mi rozliczone te dwa a kase dostałem za jeden miał ktos podobny problem.jak nie to powiedzcie na jaki mail mam napisac.

poZDro :wink:
 
K 0

kusiu

Użytkownik
mikos, ale masz nr. rachunku bankowego, wiec mozesz wyplacic ???? Na germanbet masz wyraznie napisane &quot;ban transfer&quot;, wiec rozliczeniowe jest ok ????

fcbialas, jedna osoba juz o tym pisala, tez jej nie policzyli dokladnie, napisala do supportu i poprawili to (gratis chyba 6 Euro dostal).

Pozdrawiam
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Napisałem do niech po Angielsku moze w nienajlepszym stylu.ale sie skapneli o co chodzi. bo mi tak odpowiedzieli :]
&gt;Sorry, it is a mistake, we work and you get your money today or tomorrow!
Spoko buk.

poZDro
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
fcbialas, jedna osoba juz o tym pisala, tez jej nie policzyli dokladnie, napisala do supportu i poprawili to (gratis chyba 6 Euro dostal).

Pozdrawiam
Dostałem kase juz za ten zakład ale niestety niedostalem niec gratisowego jak mowiles jak ktos tam dostał.No szkoda ale dobrze ze dostalem to co mis ei nalezalo.Ale i tak Dziex za odp.

poZDro
 
N 0

niconq

Użytkownik
Mi napisali ze kwota zostala zaksiegowana na moim koncie w sobote... dzisiaj sprawdzalem i nie ma zadnych wplat ???? Takze cos moze byc nie tak, chyba ze jeszcze &quot;cos&quot; robia. Jezeli ktos wyplacil kase, dajcie znac.
 
K 0

kusiu

Użytkownik
Niconq, do mnie tez napisali, a nadal nie ma. Jak w sobote wysylaja pieniadze, to przelew idzie kolo 2 dni. Wiec w srode bedzie napewno (bo jutro swieto).
 
K 15

kszok

Użytkownik
Witam.
Mam podobny problem co fcbialas tez rozliczyli mi kupon ale nie dopisali kasy na konto...
I teraz moja prosba do Was czy moglby mi ktos napisac po angielsku tego meila zeby im wyslac :p Bo ja to calkowita noga jestem co do jezykow :? Z gory dziekuje ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom