>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Germanbet 5 Euro Za Rejstracje

Status
Zamknięty.
K 0

kusiu

Użytkownik
Da sie zobaczyc ... wejdz na &quot;outpayment&quot; i masz przeciez zapamietywanie danych. Kliknij kursorem na dol w kazdym polu i bedziesz wiedzial co wpisales ;)

Pieniadze na mBank szly do mnie 2 dni robocze, tzn z dnia na dzien byly zaksiegowane ????
 
S 0

setman

Użytkownik
racyej sie nie da :/ bo tam jest tylko zlecenie nowej wyplaty.

ja wyslalem hajs o:

8/12/2006 11:52 AM Auszahlung (Banküberweisung) / Outpayment (Bank transfer) -10.00

i nadal nic :/
 
F 0

frantic20

Użytkownik
zlecilem wyplate jaies 5-6 dni temu 4 dni temu odjeli mi pieniodze z konta a kasy dalej nie ma na koncie ;/ nie ma mowy o pomylce w danych czy cos z mojej strony ... co mam zrobic ;/ nawet nie wiem jak im napisac bo nie umiem pisac po angielsku ;/
 
szmerek 0

szmerek

Użytkownik
Może mi to ktoś przetumaczyć.
Bede wdzieczny......

Their payment wish has come with us. We will carry out the payment in shortens.
Their amount is transferred after our examination by your quits account on the following account:
 
gostyniak 0

gostyniak

Użytkownik
Może mi to ktoś przetumaczyć.
Bede wdzieczny......

Their payment wish has come with us. We will carry out the payment in shortens.
Their amount is transferred after our examination by your quits account on the following account:

KuSiu napisal: &quot;TO znaczy ze przyjeli zlecenie i jak tylko je zaakceptuja to pomniejsza Ci stan konta.&quot;

Szmerek CZYTAJ A NAPEWNO ZDAJDZIESZ!!! , a jak nie mozesz znalezc to dopiero pisz.... :?
 
F 0

frantic20

Użytkownik
Ja dzis rano loguje się i co ... pisze ze konto zamkniente skontaktuj sięz supportem ... lol a 20 euro wyplacilem dokladnie 7 dni temu i hu** z pieniendzy teraz konto zablokowali i po co ja w to gralem ...
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
trzeba do nich wysyać jakiś skan dowodu
bo tydzeń temu wyplaciem 40 euro i jeszcze ich nie mam na pko
dziś wyslalem skan i może coś z tego będzie bo kolejną wyplate zrobilem na 75 euro
 
K 0

kusiu

Użytkownik
no i problem - chyba się skończyła promocja bo na koncie 0 - dla mnie &quot;lipa&quot; :cry:

Cofnij sie o kilka stron w tym temacie i zobaczysz ze promocja sie dawno skonczyla (ponad tydzien temu). Teraz jest tylko bonus 20% od depozytu.

Na drugi raz czytaj zawartosc tematu, a nie tylko 1szy post ;)
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
ja wyplacilem 10E bez wysylania dowodu itp - po 2 dniach kasa wyladowala na koncie BPH - nie pobrali zadnej prowizji za walute (z E na pln) itp - wszystko jak sie patrzy!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom