>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Germanbet 5 Euro Za Rejstracje

Status
Zamknięty.
K 0

kusiu

Użytkownik
My account condition isn&#39;t agreed with won bets, so that could you correct my account quantity ?


To jest ten tekst do supportu, zapiszcie go sobie jako szablon ! ????
 
F 0

frantic20

Użytkownik
wyplacil ktos juz kase i dostal na swoje konto ?? ja wnioslem o wyplate 20ojro wyslalem skan dowodu do supportu i chuja od 3 dni ... zadnego maila
 
S 0

setman

Użytkownik
a odjeło Ci hajs z konta ?
dostarczyli Ci e-mail ze zaksiegowane ?


jesli tak i tak, to musisz poczekac przelew idzie 2-3 dni, wiec kolo czwartku lub srody bym sie spodziewal (wczesniej niedziela, a jutro swieto)


ps. tak wyplacił ktoś.
 
F 0

frantic20

Użytkownik
no wlasnie nie odjeli mi kasy z konta nie dostalem maila ... dzis powtozylem i zlecilem wyplate jeszcze raz ... niewiem co jest grane ???? moze napisac do nich maila ze chce wyplacic i podac dane ...
 
K 0

kusiu

Użytkownik
no wlasnie nie odjeli mi kasy z konta nie dostalem maila ... dzis powtozylem i zlecilem wyplate jeszcze raz ... niewiem co jest grane ???? moze napisac do nich maila ze chce wyplacic i podac dane ...

Lol .. przeciez zeby CI zaakceptowali wyplate musissz wyslac skan dowodu, wiec email do supportu bedzie niezbedny. Napisz tez w nim ze chcesz wyplacic to zrobia to do 24h.
 
F 0

frantic20

Użytkownik
przeciez napisalem ze wyslalem skan dowodu zaraz potym jak wnioslem o wyplate i nic od 3 dni ???? ani maila nie odpisali .. ani kasy z konta nie odieli eh ;/
 
S 0

stoprocent

Użytkownik
Dostalem meja ze zaksiegowali wplate, i zabrali mi juz kase a ja nie wyslalem im nawet skanu dowodu.
To tak zawsze?? i po ilu dniach beda pieniadze na koncie?
 
S 0

setman

Użytkownik
100% tez im nie wysylalem, a mi zabrali z konta.

przelew trwa okolo 2-3 dni.

ps. skan wyslalem wczoraj i czekam grzecznie na hajs,

frantic, nie wiem co to moze byc, napisz do supportu jeszcze raz i jak nic, to moze sprobuj wyplacic jeszcze raz.

ps.3 jak dojdzie hajs na konto to napisz, peace.
 
N 0

niconq

Użytkownik
Ehh co wy gadacie. Skan dowodu nie jest potrzebny. Wysylasz podanie, oni je akceptuja badz nie. Jezeli wszystko bedzie ok to masz kase na koncie, jezeli nie to przeciwnie ???? to chyba logiczne ?
 
W 2

wislak

Forum VIP
Ehh co wy gadacie. Skan dowodu nie jest potrzebny. Wysylasz podanie, oni je akceptuja badz nie. Jezeli wszystko bedzie ok to masz kase na koncie, jezeli nie to przeciwnie ???? to chyba logiczne ?
Podanie czyli zlecenie przelewu?

P.S. Czemu mieliby nie zaakceptować... skoro ktos obrocil te 2x to czemu?
 
F 0

frantic20

Użytkownik
o wreszcie mi odpisali od konta ale mail odnich jeszcze nie przyszedl ... a niewiecie moze ile oni pobierają od tej kwoty za przelew ?? bo wyplacilem 20 ojro i zeby sie nie okazalo ze po odliczeniu jakis oplat za przesyl kasy zotanie mi polowa ;&gt;
 
K 0

kusiu

Użytkownik
franctic20, nie pobieraja zadnej prowizji, jakbys uwaznie popatrzyl przy wyborze &quot;Bank transer&quot; to bys nie pytal.

stoprocent, jak wybierasz &quot;Outpayment&quot;, to masz &quot;IBAN&quot;, to jest nr konta, poprzedzony znakiem &quot;PL&quot;.
 
S 0

stoprocent

Użytkownik
Teraz sprawa wyglada tak:
Podalem zly numer konta, jak sie dzisiaj okazalo :p
Wszystko juz do nich zglosilem, tylko teraz ile moze trwac zwrot tej kasy?
Spotkal sie kiedys ktos z tym u jakiegos buka?
 
Z 0

zachargks

Użytkownik
Zawiodłem sie nie wiem dlaczego, ale wypłacając 10 euro dostałem na konto jedynie 30,22zł ???? wie ktoś za co oni tak potrącają z wygranej???
 
K 0

kusiu

Użytkownik
Nic nie potracaja, poprostu Twoj bank przeliczyl CI to wg aktualnego stanu EURO. Albo Twoj bank jakas prowizje wzial. Przeczytaj dokladnie tytul przelewu, ile euro dostales.

Mi tez dzisiaj przyszly pieniadze i przeliczyli mi wg 1 euro = 3,81 zł (mBank)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom