>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Germanbet 5 Euro Za Rejstracje

Status
Zamknięty.
afrance 0

afrance

Użytkownik
Ja wczoraj zleciłem wypłate 13E i dzis juz na koncie mbanku zostało zaksiegowane 50zł . germanbet nie pobiera zadnej prowizji za wypłate (ale tylko jedna w miesiacu) . Wszytko zalezy od naszego banku. Wiem ze mbank nie pobiera prowizji za zmiane waluty. Przykładowo mi policzyli po kursie 1E= 3.86zł. Co najwazniejsze jesli mamy dwa konta na jednym ip i z obydwyu chcemy wypłacic to automatycznie nasze konta zostana zablokowane, dlatego nie radze zakładac kilka kont bo to jest bez sesu , potem wszytkie promocje do polaków sa zaraz blokowane!!!!!
 
banji 13

banji

Forum VIP
No ja zleciłem wypłate w zeszłą środe, skana wysłałem czwartek, ale koniec końców dzisiaj na moim koncie wylądowały 24 eurosy :] ( w przeliczeniu według mBanku ok 93 zł )

W sumie fajna promocja :wink:
 
F 0

frantic20

Użytkownik
ja w poprzedni poniedizalek zlecilem wyplate 20 euro wyslalem skan dowodu kase odjelo mi z konta po 2 dniach a nic nie doszlo do teraz ;/ konto mam w pko bp ???? idzie sie wkurwic ;/ teraz mam 17 uero i zablokowali mi konto ( stawiam zaklady i pisze mi ze w tym momencie mam zablokowane konto)
 
afrance 0

afrance

Użytkownik
Jesli po zlecemiu wypłaty po paru godzinach nadal macie kase na koncie to znaczy ze cos jest nie tak , konsekwencja tego jest zablokowane konto!
Gdy zleciłem wypłate to po 3 h nie miałem juz kasy na koncie germanbet a na drugi dzien juz miałem kase na koncie mbanku. Mozxe problem tkwi w tym ze macie wiecje niz jedno konto na jednym ip. W sumie nawet człowiek o tym nie wiem naprzykład ja jstem w sieci i z tego samego ip wyjsciowego korzysta 50 osób. Wiec moze to!
 
afrance 0

afrance

Użytkownik
Ja zleciłem wypłate 12 Sierpnia i nadal nic nie ma, smierdzi ten buk kupą. ,musze do nich napisac.
Jezeli od 12 sierpnia nie masz kasy to prawdopodobnie zle dokonałes wypłaty . Poztym gdybys dobrze dokonał wypłaty do tego czasu miał bys juz zablokowane konto :p
 
P 0

peter2903

Użytkownik
Rozrobiłem ten bonusik do 36 euro.Wszystko z umiarem.
Podstawą w tego typu promocjach jest zmiana IP. Drażni mnie jesli ktoś mówi że jak Polak to chce od razu wyłudzić bonus...Wszystko z umiarem Panowie i jeśli ktoś ma niezmienne IP to niech się nei dziwi że jak założył kilka kont to blokują :| A jesli jest uczciwy i ma 1 konto to podstawową taktyką do zmuszenia buka do wypłaty jest molestowanie go emailami.Nie ma innego wyjścia.Codziennie 2,3 e-maile w oczekiwaniu na odpowiedź. myślę że znacie podstawowe zwroty po angielsku.Trochę martwi że jedni dostaja kase a drudzy nie ale walczmy o swoje.Klikam wypłate ii jaaaazda.


PS. Nie zakładaj kont na ludzi którzy o tym nie wiedzą....
⛔
 
F 0

frantic20

Użytkownik
napisalem do nich i odblokowali mi wreszcie konto ;] i kasa ktorą wypłaciłem doszla wreszcie ... nie wiem dlaczego trwało to 11 dni ale liczy sie to ze kasa jest hehe ;]
 
S 0

setman

Użytkownik
na ten i na [email protected] wyslylalem, a tresc to:

&quot;My nickname at Germanbet is powerbag.

i&#39;m wondering why the money which you&#39;ve sent me isn&#39;t in my bank.

have you sent the money ?
if yes, could you write me the IBAN i wrote when i wanted to send the money.&quot;

&quot; i realized Outpayment 10 days ago and still i don&#39;t have the money
on my account in the bank.

why haven&#39;t you send the money to me ?&quot;
 
P 0

pi0trek88

Użytkownik
jaki lol ????
miałem na koncie 3.13 euro. Postawiłem wszystko na 3 mecze UEFA. Wszystko weszło, i wygrałem ok 10 Euro. wchodze na swoje konto a tam stan konta 516,78 EUro ????
???? ???? ????
myślicie że mi to wypłacą? 8)
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
jaki lol ????
miałem na koncie 3.13 euro. Postawiłem wszystko na 3 mecze UEFA. Wszystko weszło, i wygrałem ok 10 Euro. wchodze na swoje konto a tam stan konta 516,78 EUro ????
???? ???? ????
myślicie że mi to wypłacą? 8)
Szkoda ja tez tak mam czyli wiekszosc ludzi tak ma czyli bedzie lipa bo napewno odejma no szkoda:/.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Jesli po zlecemiu wypłaty po paru godzinach nadal macie kase na koncie to znaczy ze cos jest nie tak , konsekwencja tego jest zablokowane konto!
Gdy zleciłem wypłate to po 3 h nie miałem juz kasy na koncie germanbet a na drugi dzien juz miałem kase na koncie mbanku. Mozxe problem tkwi w tym ze macie wiecje niz jedno konto na jednym ip. W sumie nawet człowiek o tym nie wiem naprzykład ja jstem w sieci i z tego samego ip wyjsciowego korzysta 50 osób. Wiec moze to!

Troche nie tak piszesz bo ja mialem po zleceniu wypłaty jeszcze 2 dni kase na ogolnym koncie i dopiero po 2 dniach mi zdjeli i przelali na mBank czyli roznie bywa.... ????
 
F 0

frantic20

Użytkownik
ja mam 1003 euro na kancie hahaha ale walek pewnie poprawia :p a nie wiem czy ryzykowac i wyplacac np 100e ;P:pmoze sie uda jak nei to penwie ban :]
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Kurde ja obstawiłem Geremio za 10 jurków i weszło mi a na koncie mam całe zero.....wrrr :| .A powinnienem miec chociaz moja kase ktora miałem przedtem.nieiwme co teraz zrobic chyba do nich napisac choc jeszcze obstawiłem Barcelone za 16 euro i moze w tym jest moja kasa zobaczymy.Jak nie to musze do nich napisac.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom