>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Germanbet 5 Euro Za Rejstracje

Status
Zamknięty.
K 0

kusiu

Użytkownik
Lol .. chcesz sybka odp ? Nie lepiej zeskanowac obi czesci i nie robic sobie problemu z pisaniem posta ? ????

A tak wracajac do tematu .. to potrzebne sa obie, bo przeciez z tylu masz adres etc ????

rangiz9 ja wyplacilem .. juz dostalem maila ze przelew od nich juz poszedl ???? Teraz tylko czekac na zaksiegowanie.
 
M 5

mikos

Użytkownik
Wiecie może czy można wypłaćić kasę na konto oszczędnościowe w kredyt banku bo innego nie mam a to nie jest zwykłe konto bo np. nie moge z bankomatu kasy wybierac.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Mam takowy problem sami zobaczcie.

Zostały mi rozliczone te dwa a kase dostałem za jeden miał ktos podobny problem.jak nie to powiedzcie na jaki mail mam napisac.

poZDro :wink:
 
K 0

kusiu

Użytkownik
mikos, ale masz nr. rachunku bankowego, wiec mozesz wyplacic ???? Na germanbet masz wyraznie napisane &quot;ban transfer&quot;, wiec rozliczeniowe jest ok ????

fcbialas, jedna osoba juz o tym pisala, tez jej nie policzyli dokladnie, napisala do supportu i poprawili to (gratis chyba 6 Euro dostal).

Pozdrawiam
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Napisałem do niech po Angielsku moze w nienajlepszym stylu.ale sie skapneli o co chodzi. bo mi tak odpowiedzieli :]
&gt;Sorry, it is a mistake, we work and you get your money today or tomorrow!
Spoko buk.

poZDro
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
fcbialas, jedna osoba juz o tym pisala, tez jej nie policzyli dokladnie, napisala do supportu i poprawili to (gratis chyba 6 Euro dostal).

Pozdrawiam
Dostałem kase juz za ten zakład ale niestety niedostalem niec gratisowego jak mowiles jak ktos tam dostał.No szkoda ale dobrze ze dostalem to co mis ei nalezalo.Ale i tak Dziex za odp.

poZDro
 
N 0

niconq

Użytkownik
Mi napisali ze kwota zostala zaksiegowana na moim koncie w sobote... dzisiaj sprawdzalem i nie ma zadnych wplat ???? Takze cos moze byc nie tak, chyba ze jeszcze &quot;cos&quot; robia. Jezeli ktos wyplacil kase, dajcie znac.
 
K 0

kusiu

Użytkownik
Niconq, do mnie tez napisali, a nadal nie ma. Jak w sobote wysylaja pieniadze, to przelew idzie kolo 2 dni. Wiec w srode bedzie napewno (bo jutro swieto).
 
K 15

kszok

Użytkownik
Witam.
Mam podobny problem co fcbialas tez rozliczyli mi kupon ale nie dopisali kasy na konto...
I teraz moja prosba do Was czy moglby mi ktos napisac po angielsku tego meila zeby im wyslac :p Bo ja to calkowita noga jestem co do jezykow :? Z gory dziekuje ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom