>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Germanbet 5 Euro Za Rejstracje

Status
Zamknięty.
siwyafc 0

siwyafc

Użytkownik
hmm tak na przyszłość od razu Moja panna sobie chce załóżyć konto na tym buku i wysłała do suportu pytanie.dostala dziwną odpowiedź:] coś mi sie tu zaczyna niepodobać .oto treść maila

Re: friendship bonus
Nowe List nr: 1/3 Od:
info germanbet.com &lt;[email protected]&gt; Do: &lt;[email protected]&gt; Data: Środa, 9 Sierpnia 2006 13:14
Temat: Re: friendship bonus
----- Original Message ----- From: &lt;[email protected]&gt;To: &lt;[email protected]&gt;Sent: Wednesday, August 09, 2006 11:10
AMSubject: friendship bonus&gt;
hello&gt; When I register I must write my friend nickname? or Name and surname? &gt; regards Anna wiktorowicz
&gt;Ajax is o.k.

może i lubią Ajax ale co to ma do rzeczy .szok
 
sioux 0

sioux

Użytkownik
hmm tak na przyszłość od razu Moja panna sobie chce załóżyć konto na tym buku i wysłała do suportu pytanie.dostala dziwną odpowiedź:] coś mi sie tu zaczyna niepodobać .oto treść maila

Re: friendship bonus
Nowe List nr: 1/3 Od:
info germanbet.com &lt;[email protected]&gt; Do: &lt;[email protected]&gt; Data: Środa, 9 Sierpnia 2006 13:14
Temat: Re: friendship bonus
----- Original Message ----- From: &lt;[email protected]&gt;To: &lt;[email protected]&gt;Sent: Wednesday, August 09, 2006 11:10
AMSubject: friendship bonus&gt;
hello&gt; When I register I must write my friend nickname? or Name and surname? &gt; regards Anna wiktorowicz
&gt;Ajax is o.k.

może i lubią Ajax ale co to ma do rzeczy .szok

Haha dobre wiesz, przy rejestracjii standardowo mozna sobie wybrac jakies pytanie np ulubiony klub, i odpowiedz Ajax, ale skoro ona nie zalozyla jeszcze konta to smieszne
 
M 5

mikos

Użytkownik
Miejmy nadzieje że w przypadku wygranej, nie będzie żadnych problemów z wypłatą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
hmm tak na przyszłość od razu Moja panna sobie chce załóżyć konto na tym buku i wysłała do suportu pytanie.dostala dziwną odpowiedź:] coś mi sie tu zaczyna niepodobać .oto treść maila

Re: friendship bonus
Nowe List nr: 1/3 Od:
info germanbet.com &lt;[email protected]&gt; Do: &lt;[email protected]&gt; Data: Środa, 9 Sierpnia 2006 13:14
Temat: Re: friendship bonus
----- Original Message ----- From: &lt;[email protected]&gt;To: &lt;[email protected]&gt;Sent: Wednesday, August 09, 2006 11:10
AMSubject: friendship bonus&gt;
hello&gt; When I register I must write my friend nickname? or Name and surname? &gt; regards Anna wiktorowicz
&gt;Ajax is o.k.

może i lubią Ajax ale co to ma do rzeczy .szok
A może oni nie znają angielskiego ? :p
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
TRZEBA OBROCIC BONUS 2 Razy czeli na sume 10 E zeby moc wyplacic a nie jak ktos pisal 1 raz oto email od nich &quot;Siehe AGB, Bonus muß zweimal gesetzt werden&quot; czyli bonus 2 razy postawic ????
 
Z 0

zachargks

Użytkownik
Bonus otrzymałem obróciłem już raz mam teraz 11 Euro ale mam pytanie do was, czy można tam obstawiać z &quot;podpórką&quot;?? Bo za bardzo nie umiałem znaleźć niczego oprócz standardowych zakładów 1x2. Piszcie jak wiecie jak postawić np 1x ????
 
siwyafc 0

siwyafc

Użytkownik
od razu ,ale kolezanka zakladala i tez niedostala

ajax the best proroczy był ten email od supportu dobrze ze na betandwinie postawilem 100 ????
 
M 0

mariusz0985

Użytkownik
a ja postawilem na Milan Liverpool ???? , CSKA Moskwa , ora Galatasaray , za 5 ojro no i wygralem ???? okolo 12 ojro ???? jeszcze raz obroce i mozna wyplacac ???? .
pozdrawiam .
 
sioux 0

sioux

Użytkownik
od razu ,ale kolezanka zakladala i tez niedostala

ajax the best proroczy był ten email od supportu dobrze ze na betandwinie postawilem 100 ????

Hahahah dobre dobre, pewnie mieli cynk :wink: , gratuluje. BTW Tam nie mozna grac podporek, handi, overkow itp. Tylko czyste 1 X 2
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Szczerze mowiąc szybko rozliczanie kuponow nie idzie im ale powoli rozliczaja , takze spokojnie napewno rozlicza-zobaczymy jak bedzie tylko z wypłata mają wypłaty na Bank dokonywac do 24 godzin. pożyjemy zobaczymy 8)
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Nie martw sie wkrotce rozliczą i tak nie ma co rano obstawiac bo najwczesniej UEFA zaczyna o 17 mecze :mrgreen:
 
K 0

kusiu

Użytkownik
A mi liverpool wlasnie wyliczyli ???? Wygralem 17 Euro. Minimalna wyplata na konto to 10 euro ???? Zagram jeszcze UEFA dzisiaj i wyplace sobie 20 euro ????

Wies tanczy i spiewa .. strona padla :/
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Nie ma co przesadzac z zakladaniem kilku kont bo koledze za taki przekret juz zablokowali konta bo zalozył 3 z tego samego IP , wiec jak wychwycą to klapa :oops:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom