>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Germanbet 5 Euro Za Rejstracje

Status
Zamknięty.
siwyafc 0

siwyafc

Użytkownik
hmm tak na przyszłość od razu Moja panna sobie chce załóżyć konto na tym buku i wysłała do suportu pytanie.dostala dziwną odpowiedź:] coś mi sie tu zaczyna niepodobać .oto treść maila

Re: friendship bonus
Nowe List nr: 1/3 Od:
info germanbet.com &lt;[email protected]&gt; Do: &lt;[email protected]&gt; Data: Środa, 9 Sierpnia 2006 13:14
Temat: Re: friendship bonus
----- Original Message ----- From: &lt;[email protected]&gt;To: &lt;[email protected]&gt;Sent: Wednesday, August 09, 2006 11:10
AMSubject: friendship bonus&gt;
hello&gt; When I register I must write my friend nickname? or Name and surname? &gt; regards Anna wiktorowicz
&gt;Ajax is o.k.

może i lubią Ajax ale co to ma do rzeczy .szok
 
sioux 0

sioux

Użytkownik
hmm tak na przyszłość od razu Moja panna sobie chce załóżyć konto na tym buku i wysłała do suportu pytanie.dostala dziwną odpowiedź:] coś mi sie tu zaczyna niepodobać .oto treść maila

Re: friendship bonus
Nowe List nr: 1/3 Od:
info germanbet.com &lt;[email protected]&gt; Do: &lt;[email protected]&gt; Data: Środa, 9 Sierpnia 2006 13:14
Temat: Re: friendship bonus
----- Original Message ----- From: &lt;[email protected]&gt;To: &lt;[email protected]&gt;Sent: Wednesday, August 09, 2006 11:10
AMSubject: friendship bonus&gt;
hello&gt; When I register I must write my friend nickname? or Name and surname? &gt; regards Anna wiktorowicz
&gt;Ajax is o.k.

może i lubią Ajax ale co to ma do rzeczy .szok

Haha dobre wiesz, przy rejestracjii standardowo mozna sobie wybrac jakies pytanie np ulubiony klub, i odpowiedz Ajax, ale skoro ona nie zalozyla jeszcze konta to smieszne
 
M 5

mikos

Użytkownik
Miejmy nadzieje że w przypadku wygranej, nie będzie żadnych problemów z wypłatą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
hmm tak na przyszłość od razu Moja panna sobie chce załóżyć konto na tym buku i wysłała do suportu pytanie.dostala dziwną odpowiedź:] coś mi sie tu zaczyna niepodobać .oto treść maila

Re: friendship bonus
Nowe List nr: 1/3 Od:
info germanbet.com &lt;[email protected]&gt; Do: &lt;[email protected]&gt; Data: Środa, 9 Sierpnia 2006 13:14
Temat: Re: friendship bonus
----- Original Message ----- From: &lt;[email protected]&gt;To: &lt;[email protected]&gt;Sent: Wednesday, August 09, 2006 11:10
AMSubject: friendship bonus&gt;
hello&gt; When I register I must write my friend nickname? or Name and surname? &gt; regards Anna wiktorowicz
&gt;Ajax is o.k.

może i lubią Ajax ale co to ma do rzeczy .szok
A może oni nie znają angielskiego ? :p
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
TRZEBA OBROCIC BONUS 2 Razy czeli na sume 10 E zeby moc wyplacic a nie jak ktos pisal 1 raz oto email od nich &quot;Siehe AGB, Bonus muß zweimal gesetzt werden&quot; czyli bonus 2 razy postawic ????
 
Z 0

zachargks

Użytkownik
Bonus otrzymałem obróciłem już raz mam teraz 11 Euro ale mam pytanie do was, czy można tam obstawiać z &quot;podpórką&quot;?? Bo za bardzo nie umiałem znaleźć niczego oprócz standardowych zakładów 1x2. Piszcie jak wiecie jak postawić np 1x ????
 
siwyafc 0

siwyafc

Użytkownik
od razu ,ale kolezanka zakladala i tez niedostala

ajax the best proroczy był ten email od supportu dobrze ze na betandwinie postawilem 100 ????
 
M 0

mariusz0985

Użytkownik
a ja postawilem na Milan Liverpool ???? , CSKA Moskwa , ora Galatasaray , za 5 ojro no i wygralem ???? okolo 12 ojro ???? jeszcze raz obroce i mozna wyplacac ???? .
pozdrawiam .
 
sioux 0

sioux

Użytkownik
od razu ,ale kolezanka zakladala i tez niedostala

ajax the best proroczy był ten email od supportu dobrze ze na betandwinie postawilem 100 ????

Hahahah dobre dobre, pewnie mieli cynk :wink: , gratuluje. BTW Tam nie mozna grac podporek, handi, overkow itp. Tylko czyste 1 X 2
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Szczerze mowiąc szybko rozliczanie kuponow nie idzie im ale powoli rozliczaja , takze spokojnie napewno rozlicza-zobaczymy jak bedzie tylko z wypłata mają wypłaty na Bank dokonywac do 24 godzin. pożyjemy zobaczymy 8)
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Nie martw sie wkrotce rozliczą i tak nie ma co rano obstawiac bo najwczesniej UEFA zaczyna o 17 mecze :mrgreen:
 
K 0

kusiu

Użytkownik
A mi liverpool wlasnie wyliczyli ???? Wygralem 17 Euro. Minimalna wyplata na konto to 10 euro ???? Zagram jeszcze UEFA dzisiaj i wyplace sobie 20 euro ????

Wies tanczy i spiewa .. strona padla :/
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Nie ma co przesadzac z zakladaniem kilku kont bo koledze za taki przekret juz zablokowali konta bo zalozył 3 z tego samego IP , wiec jak wychwycą to klapa :oops:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom