>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Germanbet 5 Euro Za Rejstracje

Status
Zamknięty.
K 0

kusiu

Użytkownik
Odpisali komus z ich supportu ?

Qrde chcialem wyplacic kase, minely 24h (u nich jest napisane ze do 24h) i nic .. a support wogole nie odpisuje :/
 
A 0

andrew21

Użytkownik
Jakąś godzinke temu dostałem maila od supportu. Za to że mi nie policzyli jednego zakładu dostałem jeszcze dodatkowo 6 euro (plus tamten zakład) ????
 
Z 0

zachargks

Użytkownik
Nie wiem czy dobrze zrobiłem ale skan dowodu wysłałem na [email protected] i próbowałem wypłacić i tak jakby wypłate dokonało ale mam dalej tyle ile miałem w koncie gracza....wie ktos coś na ten temat czy wszystko dobrze zrobiłem?????
 
M 0

mariusz0985

Użytkownik
A mi juz przelali pieniązki i to dośc szybko wczoraj rano alecołem dzis juz są ???? ????
1. Bank account details

SWIFT Adr./BIC-Code
IBAN
Name of bank (nazwa banku )
Recipient&#39;s name

2. Please enter desired amount
Amount (kwota do wyplaty)

Mogłby mi ktos objaśnic co w tych polach wpisać (wypłata)
 
K 0

kusiu

Użytkownik
Swift : nr bank (znajdziesz na goglach)
IBAN : twoj nr konta poprzedzony znakiem&quot;PL&quot;
Recipent Name : twoje imie i nazwisko

Ahh zazdroszcze Wam, mi do teraz nie rozliczyli wczorajszego P. UEFA. Bede prowbowal dzisiaj te 30 euro wyplacic ????

skany dowodu na ten [email protected] ?


Stawial ktos na mecze UEFA , te o 20:00 ?
 
F 0

frantic20

Użytkownik
wniosłem o wypłate uzupełniłem dane i pokazał się okno i takim tekstem i nieiwem o co chodzi ????

&quot;Their payment wish has come with us. We will carry out the payment in shortens.

Their amount is transferred after our examination by your quits account on the following account: &quot; niech mi ktos powie co to znaczy .... i czy ktos jzu wypłącał z tego buka pieniądze. i czy jak wypłącam pieniadze i niemam swojego konta w banku i podam na nawisko matki czy moze tak być ?
 
K 0

kusiu

Użytkownik
TO znaczy ze przyjeli zlecenie i jak tylko je zaakceptuja to pomniejsza Ci stan konta.

Tez tak mam, ale na wyplate (a raczej ich akceptacje czekam juz 2 dzien). Chcialem wyplacic 26 euro i nic :/

A zostalo mi 60 centow i postawilem hardcorowy kupon :p
 
S 0

setman

Użytkownik
Zleciłem wypłate i na mejla przyszlo mi cos takiego:
Mógłby mi ktos to troche przetlumaczyc ? z góry dzieki.

Hallo Setman,

ihre Zahlung ist auf Ihrem Wettkonto abgebucht worden.

Viel Spaß und Glück beim Wetten.

Ihr germanbet.com Support-Team
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom