>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Germanbet 5 Euro Za Rejstracje

Status
Zamknięty.
K 0

kusiu

Użytkownik
Odpisali komus z ich supportu ?

Qrde chcialem wyplacic kase, minely 24h (u nich jest napisane ze do 24h) i nic .. a support wogole nie odpisuje :/
 
A 0

andrew21

Użytkownik
Jakąś godzinke temu dostałem maila od supportu. Za to że mi nie policzyli jednego zakładu dostałem jeszcze dodatkowo 6 euro (plus tamten zakład) ????
 
Z 0

zachargks

Użytkownik
Nie wiem czy dobrze zrobiłem ale skan dowodu wysłałem na [email protected] i próbowałem wypłacić i tak jakby wypłate dokonało ale mam dalej tyle ile miałem w koncie gracza....wie ktos coś na ten temat czy wszystko dobrze zrobiłem?????
 
M 0

mariusz0985

Użytkownik
A mi juz przelali pieniązki i to dośc szybko wczoraj rano alecołem dzis juz są ???? ????
1. Bank account details

SWIFT Adr./BIC-Code
IBAN
Name of bank (nazwa banku )
Recipient&#39;s name

2. Please enter desired amount
Amount (kwota do wyplaty)

Mogłby mi ktos objaśnic co w tych polach wpisać (wypłata)
 
K 0

kusiu

Użytkownik
Swift : nr bank (znajdziesz na goglach)
IBAN : twoj nr konta poprzedzony znakiem&quot;PL&quot;
Recipent Name : twoje imie i nazwisko

Ahh zazdroszcze Wam, mi do teraz nie rozliczyli wczorajszego P. UEFA. Bede prowbowal dzisiaj te 30 euro wyplacic ????

skany dowodu na ten [email protected] ?


Stawial ktos na mecze UEFA , te o 20:00 ?
 
F 0

frantic20

Użytkownik
wniosłem o wypłate uzupełniłem dane i pokazał się okno i takim tekstem i nieiwem o co chodzi ????

&quot;Their payment wish has come with us. We will carry out the payment in shortens.

Their amount is transferred after our examination by your quits account on the following account: &quot; niech mi ktos powie co to znaczy .... i czy ktos jzu wypłącał z tego buka pieniądze. i czy jak wypłącam pieniadze i niemam swojego konta w banku i podam na nawisko matki czy moze tak być ?
 
K 0

kusiu

Użytkownik
TO znaczy ze przyjeli zlecenie i jak tylko je zaakceptuja to pomniejsza Ci stan konta.

Tez tak mam, ale na wyplate (a raczej ich akceptacje czekam juz 2 dzien). Chcialem wyplacic 26 euro i nic :/

A zostalo mi 60 centow i postawilem hardcorowy kupon :p
 
S 0

setman

Użytkownik
Zleciłem wypłate i na mejla przyszlo mi cos takiego:
Mógłby mi ktos to troche przetlumaczyc ? z góry dzieki.

Hallo Setman,

ihre Zahlung ist auf Ihrem Wettkonto abgebucht worden.

Viel Spaß und Glück beim Wetten.

Ihr germanbet.com Support-Team
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom