>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Euroliga 2009/10

Status
Zamknięty.
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Bardzo dziwny mecz ale co njaważniejsze to cieszy zwycięstwo Mistrza Polski mimo, że był to niesamowicie chaotyczny mecz.Unicaja chyba najgorszy mecz w ich wykonaniu w sezonie.Skuteczność za 3 4/29 mówi sama za siebie.Zero pomysłu na grę.Jeśli Prokom nie miał by tylu głupich strat to spokojnie mogli mieć +30.Ale i tak jest świetnie 2-0 i kto by pomyślał, że za tydzień w Moskwie będziemy bić się z CSKA o pierwsze miejsce w grupie :]

Ogólnie bardzo dziwne dzisiaj wyniki.Porażki Sieny i Barcelony (na bardzo gorącym terenie w Belgradzie co mnie aż tak bardzo nie dziwi).I do przerwy zaskakujący był wynik w Kownie.Jednak CSKA opanowało sytuacje.
 
simons 646

simons

Forum VIP
No CSKA tez nie zeby spokojnie wygrala, pierwsza polowa nie byla za ciekawa, jzu sie martiwlem o handi, ale w drugiej to na szczescie odrobili.

Pewny bylem ze Prokom przegra, a tu bardzo mila niespodzianka, nie dosc ze win to taka roznica. Z CSKA na wyjezdzie do tego mysle juz nie bedzie mocnych
 
dragons 31,8K

dragons

Użytkownik
Cóż ja też miałem przez moment chmurne :) myśli odnośnie CSKA ,a osiągnięty wynik przez PROKOM - szczególnie rozmiary cóż - można sie zapowietrzyć ???? Wielkie gratki !!!
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Szacun dla Prokomu,oby to nie był ostatni wygrany mecz w tej fazie.Ja oglądałem mecz Partizan-Barca i wielki szacun dla gospodarzy,którzy najlepszej obecnie drużynie Europy pozwolili rzucić 24 punkty w I połowie!Gdy na początku 3 kwarty Barca odskoczyła na 8 punktów wydawało się,że jest pozamiatane ale gospodarze w tej hali wyczyniają cuda i doprowadzili do dogrywki którą szczęśliwie wygrali przegrywając 63-66 na minutę przed końcem ???? wielki szacun dla nich! A na dziś proponuję czyste dwójeczki w meczach Cibona-Caja oraz Maccabi-Real,które dają ako 2,76
 
dragons 31,8K

dragons

Użytkownik
Spotkanie: Maroussi BC – Panathinaikos Ateny (+10,5)
Typ: 1 Maroussi BC (+ 10,5) ✅✅✅ ( 80-78 )
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bwin
Na dziś wybrałem rywalizacje dwóch greckich team-ów w eurolidze korzykarzy Maroussi oraz Panathinaikosu.Obydwa zespoły doskonale sie znają i ubolewają że 2 greckim drużynom przyszło
rywalizować między sobą w tej samej grupie.
Goście to jeden z głównych pretendentów do wygrania euroligi.
Na rozpoczęcie Top 16 zanotowali szokującą wpadkę na własnym parkiecie z Partizanem 59-64, natomiast Maroussi przegrało wyjazdowy mecz z głównym pretendentem do zwycięstwa w tych prestiżowych rozgrywkach hiszpańska Barceloną 79-69 (-10).
Panathinaikos to obok Olimpiakosu najmocniejsze drużyny greckiej ligi i na tej płaszczyźnie odniosła tylko jedna porażkę.z Olimpiakosem.
W Eurolidze ich dorobek kształuje się następująco w meczach wyjazdowych :
Milano 68-75 (+8)
Real 80-70 (-10)
Prokom 65-75 (+10)
Khimiki 82-87 (+5)
Ewe Baskets 64-67 (+3)
Maroussi w lidze greckiej przegrało tylko 2 mecze właśnie z Panatą i Olimpiakosem(mecze wyjazdowe w początkowych kolejkach sezonu).U siebie jest drużyna niepokonaną.
Natomiast w eurolidze zanotowała następujące wpadki u siebie :
CSKA 65-66 (-1)
Lottomatica Roma 71-83 (-12)
Caja Laboral 68-103 (-17)
to były mecze jednak w początkowej fazie rozgrywek.
Ale ostatnie mecze na własnym parkiecie kształtują się juz zwycięsko
Union Olimpia 74-62 (+12)
Maccabi 83-75 (+8)
W ostatnich czterech meczach sezonu zasadniczego Maroussi wydaje sie być na fali (ogólnie 3 zwycięstwa) ,a przegrana z Barceloną na rozpoczęcie TOP 16 w meczu wyjazdowym -10 ujmy im nie przynosi.
W podobnej opinii wydają sie być gracze Maroussi
Zacytuje wiec wypowiedź zawodnika gospodarzy : PELEKANOS, MICHALIS :
Udowodniliśmy, że możemy grać przeciwko wszystkim i nie mamy nic do stracenia. Maroussi jest w bardzo dobrej formie, nie tylko fizycznie, ale także psychicznie, biorąc pod uwagę fakt, że wygraliśmy nasze ostatnie 10 gier w greckiej lidze
(✅edit: święte słowa ???? ✅)

Sądzę że wpadkowy Panathinaikos będzie chciał poprawić swój bilans i wygra to spotkanie lecz nie przekroczy linii zaproponowanej przez bukmacherów -10 pomimo kliku kontuzji miejscowej drużyny. Lecz jednak należy pamiętać, że zawodników Zeljko Obradovic-a stać na bardzo wiele.
Jak będzie zweryfikuje boisko.
Pozdrawiam
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik

Typ oczywiście popieram głównie brakiem Splittera w dzisiejszym spotkaniu.Brak tego świetnego centra spowoduje że głównym strzelcem bedzie Mirza.Linia dosyć niska,Mirza praktycznie od pocztku sezonu jest w formie.Zdarzają mu sie słabsze spotkania a w meczach kiedy nie funkcjonują wysocy albo tak jak w dzisiejszym spotkaniu poprostu ich brakuje to Mirza bierze wszystko na swoje barki.Podobnie przecież było w meczu z Maccabi gdzie Splitter z rosłymi Lasme i Fischerem nie miał łatwo i większości piłek szło na obwód gdzie Mirza z Carlem robili co chcieli.
Mirza Teletovic over 14 points 1.85(Tobet) ✅
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Witam! Mam pewien typ do podzielenia sie oraz do skonsultowania ( mile widziane) Maccabi Tel Aviv under 77 pkt. Co sadzicie? osobiście licze na wyrównany mecz. Wynik Maccabi powinien sie zamknąć w 80 - mam nadzieje, iż zakonczy sie na 76 góra :] Typ jest niepewny muszę przyznać, ale warty zagrania - analizując ostatnie wyniki Maccabi, a zwłaszcza dzisiejszego przeciwnika jakim jest Real Madryt. Mam nadzieje, że wejdzie , niemniej to taki próbny typ na Euroligę ( wolę grać undery w Nba - czesto wchodzą ) . Pozdrawiam :]
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik

Panata po wpadce w meczu z Partizanem z pewnością nie może pozwolic sobie dzisiaj na kolejna słaby mecz.Tydzień temu Partizan bezlitośnie wykorzystał kadrowe braki ekipy Obradovica.Dzisiaj ma już zagrac Mike,cały zespół jest zdrowy i nie wyobrażam sobie by ten mecz przegrali.Marousi cały czas udowadnia jak poukładanym są zespołem a co wiecej każdy rywal może liczyć na twardą gre z ich strony przez całe spotkanie.Dzisiaj jednak Panata jest zdrowa a w momencie gdy ten zespół jest zdrowy to wszystko wraca do normalności bo nie ukrywajmy nieco słabsza dyspozycja Panaty w tym sezonie(głównie w eurolidze bo w ESAKE graja jak zwykle kapitalnie) to wypadkowa tych wszystkich kontuzji jakie prześladują ten zespół od początku sezonu.Dodatkowo zagrają 2gi raz z rzędu we własnej hali gdzie już raz w tym sezonie pokonali zdecydowanie Marousi.Wydaje mi sie że Panata narzuci swój styl od samego początku,teraz gdy cały zespół jest zdrowy i dodatkowo przybył Haislip Panata zdominuje dzisiaj Marousi i spokojnie rzuci ponad 80pkt.
Panata over 79.5 1.85 ⛔
Panata(-7.5) 1.70 ⛔

Spanoulis zdecydowanie zawalił i handi i over..co Panata łapała rytm to Spanoulis popełniał idiotyczne straty i wszystko wracało do normy.Tragiczne wręcz dziecienne błedy Spanoulisa...
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Żalgiris zwolnił z funkcji trenera Butautasa i dyrektora sportowego Brazysa.Krótki epizod Butautasa ????W środe Żalgiris gra wyjazd w Maladze i sytuacja klubu jest naprawde tragiczna.Buki oferuja na jutro handicap w wysokości 11pkt,Malaga nie zagra 2gi raz na tak tragicznym procencie jak w meczu z Prokomem.Szykuje sie mały blowout a handi jak najbardziej do grania.

 
simons 646

simons

Forum VIP


Stan na dzisiaj. Prokom statystycznie na tym poziomie najlepsza druzyna w eurolidze 2 Winy i +44 pkt ????

Mysle z CSKA skonczy sie dobra passa, w Rosji gra sie bardzo trudno ale kurs 1.10 to sobie odpuszcze.

Olympiacos - Cibona (+16.5) 1 @ 1.70 betgun⛔

Olympiacos 2/2 wygrane, niezle sobie radzi, do tego graja u siebie. Cibona bez Vukusica, wiec mi to wyglada na zdecydowane zwyciestwo gospodarzy. Normalne handi w okolicach 20.5 takze powinno spokojnie wejsc
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
a ja myślę że koszykarze z Prokomu pokonają CSKA ???? i osobiście postawie na nich grubsze pieniądze, mecz o 18;15 na canal+sport, szykują się niezłe emocje
 
dragons 31,8K

dragons

Użytkownik
Cóż ja myślę podobnie jak wilQ – a wiec do rzeczy ????
Spotkanie: Unicaja Málaga (-11,5) - Zalgiris Kaunas
Typ: 1 Unicaja (– 11,5)✅✅✅86-68
Kurs: 1,91
Bukmacher: Gamebookers
Na dziś wybrałem spotkanie hiszpańskiej Malagi z litewskiem Żalgirisem Kowno.
Obydwie drużyny bardzo źle zaczęły fazę top 16 przegrywając mecze z CSKA Moskwa :
Unicaja na wyjeździe 87-78
Żalgiris u siebie 68-83
oraz z naszym Prokomem :
Żalgiris na wyjeździe 89-65
Malaga u siebie 50-70
Żalgiris jest w tej chwili w przebudowie, a Unicaja obecnie prezentuje się słabiej, niż w poprzednich latach. Nie zmienia to jednak faktu, że drużyna z Hiszpanii nadal jest wymagającym rywalem.
W poprzedniej rundzie Euroligi Unicaja miała bardzo dobry bilans 7 wygranych i 3 przegranych,
W najmocniejszej lidze Europy ACB zajmuje 7 miejsce na 18 drużyn z bilansem 10-11 ,a ostatni jej mecz przed własna publiką z Lagrun Aro GBC wygrany 97-72 może umocnić w przekonaniu że występ przeciwko będącemu na fali Prokomowi - był poważnym wypadkiem przy pracy ,okraszonym super popisem nieskuteczności.
Żalgiris natomiast , miał zupełnie odwrotny bilans w poprzedniej fazie Euroligi 3 wygranych i 7 przegranych. W obecnym momencie wydaje sie być w sporym dołku.
Maskoliunas (były koszykarz Prokomu Trefl) zastąpił na stanowisku szkoleniowca Żalgirisu Ramunasa Butautasa. Buautas stracił posadę po ogromnej sensacji w krajowych rozgrywkach- porażce 75:78 z Perlas Wilno. W zdominowanej przez Żalgiris i Lietuvos lidze litewskiej przegrane potentatów z innymi ekipami zdarzają się rzadko, tym bardziej z tymi z końca tabeli jak Perlas (9. miejsce na 12 drużyn).
Ja uważam że mająca nóż na gardle drużyna Malagi pewnie wygra to spotkanie przekraczając linię 11,5 punktów zaproponowaną przez bukmacherów - zwyciężając rozbity Żalgiris.
Jak będzie zweryfikuje parkiet.
Powodzenia
 
D 0

domelinho1701

Użytkownik
Spotkanie: CSKA Moskwa (RUS) - Asseco Prokom (POL)
Typ: Asseco Prokom (POL)
Kurs: 6,90
Buk: bwin
Analiza:
Już dziś o godzinie 18.15 w koszykarskiej Eurolidze dojdzie do bardzo ciekawego spotkania. W Moskwie zagrają dwa niepokonane dotąd zespoły, a mianowicie gospodarze CSKA Moskwa podejmą naszego jedynaka w Top 16, czyli Asseco Prokom Gdynia. Faworytem bukmacherów jest zdecydowanie CSKA. Jednak wszyscy którzy pamiętają mecz Prokomu z przed tygodnia wiedzą, że bukmacherzy mogą się bardzo mylić. Unicaja Malaga była również zdecydowanym faworytem meczu a Asseco, a przegrała z Gdynianami u siebie aż 20 punktami (było 50-70). Dla porównania dodam, że Rosjanie pokonali Unicaje Malage u siebie po zaniętym boju tylko 8 punktami, a dokładnie 86:78. Zupełnie czerwoną latarnią grupy G jest mistrz Litwy Żalgiris Kowno. Zarówno CSKA Moskwa, jak i Asseco wygrały z Litwinami bardzo wysoko. Gdynianie wygrali z Żalgirisem 24 punktami (89:65), natomiast CSKA 15 punktami (83:68). Jak widać po wynikach Prokom gra narazie lepiej od CSKA i dzisiaj może pokusić się o niespodziankę i wygrać na trudnym terenie w Moskwie. Trzeba powiedzieć szczerze, że Prokom trafił do zdecydowanie najsłabszej grupy w Top 16 i aż żal byłoby nie wykorzystać tej szansy. CSKA i Unicaja mają dużo słabsze składy niż w poprzednich latach, więc zwycięstwo Prokomu w tej grupie jest jak najbardziej realne.
 
A 8

adekwa5

Użytkownik
Koszykówka - Euroliga
Olympiakos vs. Cib.Zagrzeb +24
Typ: 2
Kurs: 1,40
Bukmacher: bet365
Stawka: 4/10
Olympiakos vs. Cib.Zagrzeb +5,5 (1 kwarta)
Typ: 2
Kurs: 1,90
Bukmacher: Unibet
Stawka: 3/10
Olympiakos vs. Cib.Zagrzeb
Typ: 2
Kurs: 17,50
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 0,5/10

Zapraszam kolejną kolejkę TOP 16. To gospodarze dzisiejszych spotkań są stawiani w roli głównych faworytów. Jak na moje oko, któryś z nich zawiedzie, widząc kursy na Cibonę to według mnie jest to spore value na ich zwycięstwo. Co prawda goście na wyjazdach spisują się słabo, ale nie po to weszli do TOP 16, aby poddać się bez walki. Mają nieco wyższe ciśnienie niż gospodarze. Olympiakos dwie wygrane i dziś wcale nic nie muszą. Po co się forsować? Jest to taka faza rozgrywek, że nie ma totalnych słabeuszy. Mało który mecz skończył się przewagą 20pkt. Raczej wszystkie do tej pory były zacięte. Dziś także myślę, że Cibona powalczy, bo z takim nastawieniem jadą do Grecji. Choć słowa trenera gości optymizmem nie napawają, ale ja i tak w nich wierzę! U gości zabraknie Vukosica Vedrana, co spowoduje nieco mniejszą rotację na tej pozycji. Ale jest najlepszy strzelec jak na razie Marko Tomas. Świetny gracz! Bardzo podoba mi się jego gra i spokój z jakim potrafi grać. Może nie imponuje rzutami za 3pkt, ale wejścia ma znakomite. Gdy nie idzie zespołowi bierze piłkę i cały ciężar gry bierze na siebie. Bardzo potrzebny jest taki gracz drużynie. Jest także znakomity Amerykanin Gordon Jamont. Świetny obrońca, doskonale przewiduję to co stanie się w danym momencie. Niesamowicie skoczny i świetnie penetrujący pod kosz. Potrafi zdobyć te 10pkt w meczu. Rozic Marin chyba najstarszy gracz w drużynie, ale jakże potrzebny. Doskonale ustawia się w obronie i bardzo ciężko się przeciwko niemu gra. Miał gorszy okres, ale po ostatnich występach widać, że wraca do formy, a gra sprawia mu niezwykłą przyjemność. Ma swoje lata, ale doświadczenie w takiej drużynie też jest bardzo potrzebne, często motywuje swoich kolegów do lepszej gry.
Pod koszem Bagaric Dalibor jego 215cm wzrostu na pewno się dziś przyda. Nie gra zbyt długo, ale gdy wchodzi na parkiet daje z siebie 110%. Dziś może pogra trochę dłużej, bo wzmocnienie na desce się przyda. Goście mają dość ciekawy skład. Młody i waleczny zespół. To nie są chłopcy do bicia. Dziś trzeba tylko wyjść i to udowodnić.
Gospodarze są stawiania w roli dużego faworyta. Nie ma się co dziwić, bo mają ciekawy skład i powinni powalczyć w tym roku z Barceloną i wygranie Euroligi. Dla mnie to dwa najmocniejsze zespoły w Europie. Olympiakos w lidze porażką z będącym w niesamowitej formie zespołem Maroussi. Na pewno są bardzo podrażnieni i będą chcieli szybko zapomnieć o tej porażce wygrywając pewnie z gośćmi. Jak wiemy gdy się bardzo chce to nie zawsze wychodzi. Cibona dobrze wie, że muszą uważać, bo jak dadzą się rozpędzić gospodarzom to może być pogrom. Dla tego mocna obrona gości zatrzyma dziś podrażniony Olympiakos według mojego widzenia. Nie ma co opisywać zawodników gospodarzy, bo każdy kto interesuje się koszykówką wie na jakim poziomie grają i na co ich stać. Ja kieruję się dziś walecznością i charakterem Cibony. Najbardziej podoba mi się typ handi po pierwszej kwarcie. Linia dość wysoko ustawiona, a kurs całkiem dobry. Skoro Cibona na wyjeździe potrafi przeciwstawić się w 1 kwarcie Barcelonie, która jest znana z mocnych początków i wygrać ze Sieną na ich boisku to dlaczego mają przegrać aż 5pkt pierwszą kwartę z Olympiakosem? Początkowe minuty to będzie gra obrony nikt nie będzie forsować tempa, bo po co? Dla mnie goście postawią dziś twarde warunki gospodarzom.
 
dragons 31,8K

dragons

Użytkownik
Spotkanie: Maroussi Ateny – Partizan Belgrad (liczba zdobytych punktów)
Typ: under 146,5 (poniżej 146,5)✅✅✅ (57-49)
Kurs: 1,91
Bukmacher: Gamebookers
Na dziś wybrałem mecz koszykarskiej euroligi pomiędzy Maroussi Ateny i Partizanem Belgrad.
Po losowaniu grup mało kto sie spodziewał tak dobrych wyników tych drużyn w rywalizacji z takimi tuzami europejskiej koszyków jak Barcelona i Panathinaikos Ateny.
Partizan wyszedł dwa razy zwycięsko w tej konfrontacji
pokonując na wyjeździe
Panathinaikos 59-64 (123p)
i u siebie Barcelonę po dogrywce
67-66 (133p)
drużyna Maroussi ulegał w pierwszym meczu wyjazdowym Barcelonie
79-69 (148p)
oraz pokonał Panathinaikos
87-78 (158p)
Obie drużyny maja wiec bardzo dobrą sytuację wyjściową do awansu i to spotkanie,oraz rewanż za dwa tygodnie może dać odpowiednią drogę do następnej fazy rozgrywek.
Myślę że obie drużyny wyjdą mocno skoncentrowane,w zadaniu badania się nawzajem ,by ustrzec się prostych błędów, zdając sobie sprawę z istniejącej szansy i wagi spotkania.W związku z czym w tym meczu liczę na zwycięstwo obrony i rozważnej gry nad atakiem i mniejszą liczbę rzuconych punktów(mniej niż 146,5).
Szczególnie gdy spojrzymy na punkty zdobyte w meczach Partizan-a na wyjeździe - można dostrzec under w tym meczu.
Efes 77-67 (144p)
Lietuvos 78-56 (134p)
Malaga 64-72 (139p)
Entene Orleans 75-72 (147p)
Olimpiakos 81-60 (141p)
W porównaniu do Panathinaikosu Ateny i Barcelony, w Partizan-ie i Maroussi brakuje wielkich nazwisk, obie są oparte na pracy zespołowej.
Taktykę na ten mecz podobnie obrazuje BARTZOKAS, GEORGIOS trener Maroussi :
„Po raz kolejny naszym priorytetem ma być dobra obrona, musimy kontrolować rytm gry, aby uniknąć strat i nie pozwalać na łatwe punkty”
Jak będzie zweryfikuje parkiet.
Powodzenia.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Maroussi - Partizan Belgrad handicap 3,5 Partizan ⛔⛔⛔

Obie drużyny aktualnie grają na podobnym poziomie. Maroussi moim zdaniem gra aż zaskakująco dobrze, dlatego myśle ,iż dziś powinni zostać przełamani przez Partizan ,który również jest w doskonałej dyspozycji! kurs na Partizan ML 2,40 wydaje mi sie byc zawyżony więc polecam dla bardziej odważnych ( myśle , iż spowodowane jest tym ,że grają w Atenach). Nie jest nigdzie przesądzone, że ten typ wejdzie , jednakże handicap 3,5 na Partizan wydaje sie być rozsądnym typem. Moim skromnym zdaniem Partizan to wygra :] Pozdrawiam :]
 
A 8

adekwa5

Użytkownik
Koszykówka - Euroliga
Mac.Tel Aviv vs. Efes Pilsen
Ile punktów rzuci Alan Anderson?
Typ: over 13,5
Kurs: 1,83
Bukmacher: Stan James
Stawka: 7/10

Czas zacząć kolejny dzień z Euroligą. Na pierwszy ogień idzie spotkanie pomiędzy Mac.Tel Aviv, a Efesem Pilsen. Bardzo ciężko wytypować tutaj drużynę, która wygra to spotkanie, bo obie są bardzo zmobilizowane na to spotkanie. Z wypowiedzi trenerów wynika, że żadnej nie odda tutaj łatwo pola bitwy. Lekka przewaga po stronie gospodarzy, bo mają oni świetnych kibiców, którzy robią piekło w Tel Avivie i nikt mi nie powie, że w tej drużynie kibice nie pomagają, bo nawet sam trener Pini Gershon wypowiada się, że bardzo liczy na pomoc swoich kibiców, bo jego zawodnikom daje to jeszcze więcej mobilizacji, a w dzisiejszym meczu będzie ona bardzo potrzebna.
Sytuacja w grupie jest bardzo wyrówna, więc gospodarze będą chcieli wykorzystać przewagę swojego parkietu i wygrać dziś, aby mieć małą zaliczkę przed kolejnymi spotkaniami. Oczywiście nie widzę tutaj jednostronnego spotkania. Przewaga zwycięzcy powinna wynieść około 5pkt.
Gospodarze na pozycji rozgrywających mają takich graczy jak: Wisniewski Andrew i Perkins Doron. Zapowiada się nam bardzo ciekawy pojedynek na tych pozycjach, bo po drugiej stronie zobaczymy Kerema Tunceri i Bojana Popovica. Na skrzydłach u gospodarzy znakomite armaty: Anderson, Chuck Eidson i Guy Pnini i będą musieli sobie poradzić z obrońcami Efesu, którzy nie są skłonni by bronić, chcą atakować. Mowa tutaj o: Igorze Rakočeviciu, Bootsyu Thorntonie, Prestonie Shumpertcie i Charlesie Smithe. Tutaj widzę zdecydowaną przewagę po stronie gospodarzy. Pod koszem już tak kolorowo nie jest, bo w Efesie są: Kasun, Ermal Kuqo, Kaya Peker i Daniel Santiago, a w Macabi: Fischer i Yaniv Green. Lecz ten pierwszy ma spore problemy z faulami. Jest także świetny obrońca Stephane Lasme no i dokładający sporo punktów w ataku Bluthenthal. Nie chce się wgłębiać w dalszą analizę zespołów, bo są one porównywalne i nie widzę ciekawych zakładów na ten mecz. Jednym jedynym typem jaki wpadł mi w oko jest over punktowy Andersona. Nie wiem czym się sugeruje Stan James wystawiając tą linie. Chyba meczami pierwszej fazy Euroligi, gdzie faktycznie rzucał blisko tej granicy. W ostatnich meczach TOP 16 przeciwko Sienie rzucił 26pkt, a przeciwko Realowi 20pkt. Widać, że trener mu ufa. Napędza swój zespół do gry i nie wątpliwie jest liderem, który bierze ciężar gry na siebie w słabszych momentach meczu. Na swoim boisku zna kosze doskonale, gdy się wstrzeli to będzie dziś nie do zatrzymania, a ta linia w obliczu jego formy jest jak dla mnie po prostu śmieszna i trzeba to zagrać. Szczerze to nie widzę innej możliwości jak over.
 
lukaszek69 0

lukaszek69

Użytkownik
Ja się zastanawiam czy nie zagrać handi -7 po kursie 1.8 z pinnacle na Barcelonę , która dzisiaj podejmie Panathinaikos. Oba zespoły miały być faworytami tej grupy , a jak na razie zawodzą , zwłaszcza Panathinaikos mający już dwie porażki. Barca trochę lepiej , jej bilans to 1-1.
Grecy nie zachwycają także w lidze ,a dodatkowo dzisiaj zagrają bez Tsartsarisa, Jasikeviciusa i Bogrisa.
W poprzednim sezonie Barcelona wygrała w Atenach 87-76, a u siebie 90-66. Dzisiaj liczę na podobny wynik ????
 
A 8

adekwa5

Użytkownik
Koszykówka - Euroliga
]Barcelona vs. Panathinaikos
Ile trójek trafi Barcelona?
Typ: over 6,5
Kurs: 1,83
Bukmacher: Stan James
Stawka: 5/10
Barcelona vs. Panathinaikos
Typ: 2
Kurs: 4,30
Bukmacher: Unibet
Stawka: 1/10

Kolejnym meczem, a raczej &quot;wojną&quot; na którym chce się skupić to spotkanie pomiędzy: Barceloną, a Panathinaikosem. Zapowiadają się nam naprawdę emocjonujące zawody, a kursy jakie wystawiają bukmacherzy to lekka przesada...I na pewno lekko zagram na koniczynki, bo nie są zespołem o tyle gorszym, aby dawać na nich kursy ponad 4,00. Jednak głównym typem na dzisiejsze spotkanie jest ilość trafionych trójek przez zespół gospodarzy.
Dla mnie ta linia jest po prostu śmieszna przy strzelbach jakie posiada Barcelona. Navarro rzuci te swoje 3 trójki, bo z Partizanem miał słabą skuteczność, a na swoim parkiecie zna doskonale kosze i drugi raz z rzędu taka słaba skuteczność mu się nie przytrafi. Co z pozostałymi trafieniami? Nie ma się co martwić! Jest Lakovic, który powinien dołożyć ze dwie trójki i mamy już 5 trafień. Basile i Rubio trafią po jednej i mamy akurat 7 trafionych trójek. Jak dla mnie ta linia jest ustawiona nieco za nisko jak na taki zespół jak Barcelona i to jeszcze na swoim parkiecie, gdzie czują się doskonale i grają szybką, szaloną, hiszpańską koszykówkę. Co prawda koniczynki bronią świetnie i tutaj muszą zatrzymać Barcę na obwodzie, bo jeśli się rozstrzelają to będzie bardzo trudno wygrać to spotkanie, a jest im ta wygrana bardzo potrzebna.
U gości brak: Tsartsaris, Jasikevicius i Bogris, ale nie są to jakieś poważne osłabienia. Koniczynki wracają do odpowiedniej formy, także gwiazdy nie powinny zawieść, a więc Tsartsaris nie będzie tutaj potrzebny. Jasikevicius i Bogris grają bardzo mało w pucharze, a więc ich brak nie wpłynie znacząco na grę. W dodatku wszyscy wiedzą o co dziś grają. O odpuszczaniu czy braku koncentracji mowy być nie może! Mają nóż na gardle, wiedzą, że ten mecz będzie bardzo ciężki i muszą zagrać naprawdę dobrze w obronie. Ja w nich wierzę dla tego też postawię parę złoty na ich zwycięstwo, bo w tych kursach widzę spore vaule. Panata to nie tylko świetna obrona, ale także gra poprzez zasłony. Batiste i Spanoulis tworzą w tym elemencie znakomity duet. Mecz zapowiada się naprawdę interesująco i na pewno warto go obejrzeć, bo będzie na co popatrzeć.
wilQ//typ na trójki zajebisty mate...powodzenia ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom