>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroliga 2009/10

Status
Zamknięty.
alex76 21

alex76

Użytkownik
Lietuvos Rytas Wilno (-10.5) - Entente Orleanais 1 1.90 Unibet 3/10 77:72 ⛔
Od czego zacznę? Może od tego, że Entente ma już tylko iluzoryczne szanse na awans do kolejnej rundy. Francuski zespół jako jedyny w tegorocznej edycji Euroligi nie zaznał smaku zwycięstwa i wszystko wskazuje na to, że i tym razem tak będzie. Natomiast dla Lietuvosu jest to niezwykle ważny mecz. Dlaczego? Prócz wileńskiego teamu, identyczny bilans pojedynków posiadają dwa zespoły - Efes oraz Partizan.
Jedno jest już pewne - Lietuvos w przypadku identycznego bilansu potyczek w Eurolidze, będzie umiejscowiony za mistrzami Turcji, ze względu na niekorzystny bilans dwumeczu. Istnieje natomiast wielka szansa, że odwrotnie będzie z Partizanem (drugi pojedynek w 9. kolejce, w Belgradzie).
Litwini nadal mają więc wielką szansę na zajęcie 3. miejsca w grupie (2. miejsce wydaje się być poza zasięgiem). Przypomnę tylko, że do kolejnej rundy awansują jedynie 4 zespoły z każdej grupy. Jest to więc nie tylko walka o dobrą lokatę, ale również o awans do kolejnego etapu. Każde zwycięstwo jest obecnie na wagę złota. Lietuvos ma tym większe szanse, że przed sobą (prócz dzisiejszego meczu) będzie miał jeszcze dwa pojedynki na własnym obiekcie.
W pierwszym pojedynku rozegranym nad Sekwaną górą byli koszykarze Rimasa Kurtinaitisa, którzy mieli ostatnio dwie trudne, wyjazdowe potyczki. Czas więc na rehabilitację i włączenie się do walki. Dzisiejszy rywal nie jest z górnej półki, a wręcz przeciwnie.
Gospodarze nie są asem ofensywy, ale średnio zdobywają aż o 16 punktów więcej. W dodatku teraz stoi przed nimi wielki atut - własna, fanatyczna publiczność. Kurtinaitis stworzył z grupki przeciętnych zawodników, dobry zespół. Tercet Popović - Gecevicius - Bjelica jest naprawdę bardzo groźny i skuteczny.
Goście, którzy praktycznie o nic już nie walczą swoją grę opierają na amerykańskich strzelcach. Banks, Covile, Doellman i Nichols - to oni grają pierwsze skrzypce w Entente. Phillipe Herve ma jednak wielki ból głowy - drużyna ta kompletnie nie nadaje się do gry w tak prestiżowych rozgrywkach. Skład jest wąski, bowiem prócz wymienionych zawodników, reszta jest bardzo słaba i znacząco odstaje od poziomu. Poza tym wiele uwagi poświęcają oni ofensywie, kompletnie zapominając o defensywie, która jest ich wielką piętą Achillesową.
Podsumowując widzę w tym meczu bezapelacyjną przewagę Lietuvosu. Dla nich to niezwykle ważny mecz, więc niewątpliwie podejdą do niego zmobilizowani. Rywal już o nic nie walczy, w dodatku gra na wyjeździe, więc nie sądzę, by postawił twarde warunki.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Dosyc ciekawa sytuacja gdyz na bah mamy nastepujace krusy na spotkanie Euroligi Lottomatica Roma - CSKA Moskwa

1.75 - 1.85 dla czystego wyboru 1 2

1.85 - 1.85 dla wyboru handicap (-1.5/+1.5)

Dziwne to (bynajmniej ja sie jeszcze nie spotkalem z takim czyms)bo dodajac handi, coprawda +1.5 ... ale dodajac, kurs nie ulega zmianie. Tymbardziej ze wiekszosc handicapow u innych bukow spada z -1.5/+1.5 do 0.

przejrzalem jeszcze kontuzje i mamy dla Lottomaticy out Angelo Gigli, Rodrigo De La Fuente, Luigi Datome.
Dla CSKA out jest Matjaz Smodis,a Dmitri Sokolov powroci do gry.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
SimonS kursy sa dobrze dobrane bo mimo że Roma ostatnio prezentuje sie tragicznie to u siebie sa w stanie zawalczyc a CSKA nie jest aż tak silna.Osłabienia w romie mało znaczące,Smodis nie gra od jakiegoś czasu a powrót Sokołowa to tylko i wyłącznie plus na korzyść rosjan bo zostanie nieco załatana dziura pod koszem.Sokołow choć jest graczem drewnianym to jesgo wzrost przydaje sie pod koszem.Ja bym w tym meczu grał na CSKA bo oglądając ostatnie spotkania Romy nie jestem w stanie na nich postawić gdyż są w totalnej rozsypce.
SimonS teraz juz kumam o co chodzi...a dlaczego te same kursy to nie mam pojęcia xD
 
simons 646

simons

Forum VIP
Albo Ty mnie nie zrozumiales albo ja Ciebie bo cos mi tu nie gra.

Ja sie zastanawiam czemu w bah jest na CSKA kurs 1.85 i na CSKA +1.5 ten sam 1.85 ! Gdzie np na b365 jest win CSKA bez handi 1.86 a wiekszosc handicapow z +1.5 dla gosci spada na 0.

Wlasnie Roma w rozsypce , CSKA slyszalem tez nie najlepiej, ale mimo to moim zdaniem warto dac na +1.5 dla Moskwy.
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Mam właśnie pytanie do kogoś, kto zna się mniej więcej na Eurolidze i pytanie to dotyczy tego meczu Lottomatica - CSKA. Goście z tego co pamiętam w tamtym roku szli jak burza i tłukli wszystkich jak leciało, a w tym roku po statystykach patrząc za dobrze im nie idzie. Mógłby ktoś wyrazic swoją opinię na temat tego meczu? Dwójka kusi, w sts kurs 1.9, ale chciałbym najpierw posłuchac kilka słów z zewnątrz. Z góry dzięki ????
I jeszcze czy warto dziś stawiac na Barcelonę i Sienę? Pozdrawiam ????
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Maccabi Tel Awiw (-6.5) - Caja Laboral Vitoria 1 1.94 Pinnacle 6/10
Maccabi powinno było wygrać w kraju Basków, ale wówczas to świetną końcówkę mieli gospodarze tamtej potyczki. Caja Laboral ostatnio nie grała już tak dobrze jak to miało miejsce na początku rozgrywek. Do składu po zeszłotygodniowej absencji powraca Lior Eliyahu, który jeszcze w poprzednim sezonie bronił barw klubu z Nokia Arena. Maccabi prezentuje ostatnio całkiem niezłą formę, a finisz z zeszłego tygodnia zrobił na mnie olbrzymie wrażenie. W dodatku przewagą jest występ na własnym obiekcie, gdzie podopieczni Piniego Gershona nie zwykli przegrywać.
 
lexus 0

lexus

Użytkownik
ale warto zauważyć, że ich ubiegłotygodniowy rywal to nie ta sama klasa co Caja. Maccabi lubi sobie przysypiać co pokazali w tamtym tygodniu i w przypadku mocnego rywala pobudka może już nie być taka skuteczna jak w poprzednim tygodniu. fakt w nokia arena jest moc, ale Caja do słabeuszy nie należy, nadal mają moc w obwodzie i zdecydowaną przewagę na tablicach. nie wiem czemu ale widzi mi się close game..
 
simons 646

simons

Forum VIP



---------

Siena - Fenerbahce (+16) 2 @ 1.90 b365⛔

Siena, która jest na pewno zakwalifikowana, podejmie u siebie Fenerbahce, ktore jeszcze walczy o awans. W spotkaniach miedzy tymi druzynami, Siena, na własnym parkiecie nie wygrała nigdy roznica punktowa wieksza niz 13. Panigiani coprawda mowi ze i to spotkanie jest dla nich bardzo wazne, ale wiadomo ze to Fenerbahce bedzie bardziej zmotywowana druzyna. Nie licze tutaj na jakas niespodzianke i zwyciestwo gosci, ale wydaje mi sie ze handi +16 jest zbyt duze na dwie druzyny o podobnym poziomie, gdzie jedna ma pewny awans a druga musi walczyc do konca ????
 
unicaja 12,7K

unicaja

Użytkownik
Partizan- Lietuvos Rytas (hala Pionir, godz. 20:45)​

Zdecydowanie najważniejsze ze wszystkich dzisiejszych spotkań. Mecz, którego ciężar gatunkowy jest ogromny a by się o tym przekonać wystarczy rzut oka na tabelę grupy B. Obie ekipy mają na koncie po 4 zwycięstwa i 4 porażki i zajmują odpowiednio 3 (Litwini) i 4 (Serbowie) miejsce w tabeli swojej grupy. Spotkanie w hali Pionir w Belgradzie zadecyduje zapewne o losach obu drużyn w kontekście awansu do ściślej euroligowej szesnastki. Ewentualna wygrana podopiecznych Dusko Vujosevicia może- przy jutrzejszej porażce Efesu w spotkaniu z pewnym awansu do dalszej rundy Olympiakosem- zapewnić promocję dla Partizana.

Tyle o sytuacji w grupie, dodajmy że pierwsze starcie tych ekip zakończyło się niezwykle efektownym triumfem Litwinów. To spotkanie jest często określane przez coach’a drużyny z Belgradu jako najgorszy występ w tym sezonie. Dlaczego zatem typuję ich dzisiejsze zwycięstwo?
Zarówno Partizan jak i Lietuvos widziałem w tym sezonie kilka razy w akcji i nie mam wątpliwości, że są to drużyny porównywalne. Ważną kwestią będzie zapewne psychika, otóż Serbowie z tego co się czyta przedmeczowe wywiady zapowiadają zdecydowany atak i to od pierwszych minut spotkania. Będą się starać odrobić te 22 pkt z pierwszego meczu w Wilnie. Zadanie to jest wyjątkowo trudne ale samo zwycięstwo jak najbardziej realne. Chyba największym atutem gospodarzy będzie w dzisiejszym starciu fantastyczna belgradzka widownia, tworząca niezapomniane widowiska. Do dzisiaj nie mam złudzeń, że triumf nad Efesem w hali Pionir nie miałby miejsca gdyby nie kapitalne wsparcie ze strony fanów. W związku z tym liczę na to, że ci właśnie kibice pomogą swojej drużynie w najtrudniejszych momentach- miejmy nadzieję wygranego- dzisiejszego pojedynku z Litwinami.

Reasumując oto moje propozycje na ten mecz:

Partzan @1.40 (expekt) ✅ 97:67
A.Marić over 16.5 pkt w naziemnym Milenium @1.85 ⛔ (ehh ta kontuzja :;/ ????

Skomentuję pokrótce ten drugi typ. Drogą do sukcesu dla Serbów będzie z całą pewnością wykorzystywanie przewag pod tablicami. Nie raz udowadniali, że współpraca z graczami podkoszowymi jest niezwykle mocną bronią. Teraz trochę o statystykach Maricia. Center Partizana notuję ostatnio świetne występy, zostając wybranym min. MVP kolejki w której stał się pogromcą Efesu Stambuł. Zdobył wówczas 34 oczka notując niebywałą wprost skuteczność: 13/16 za 2. Ogólnie w ośmiu dotychczasowych spotkaniach uzyskał średnią 18,4 pkt/mecz. Ważnym jest również liczba minut spędzana przez Serba na parkiecie w każdym meczu- wynosi ona niespełna 30 minut. Czynnikiem determinującym ten wybór jest również fakt, że Maric nie spada z parkietu za przekroczoną liczbę przewinień. Otóż w każdym z dotychczasowych meczów nie miał z tym elementem problemów. Ja osobiście zagram ten typ w Milenium. Nawet nie wiem czy jakiś internetowy buk wystawi/-ł ofertę na takie zdarzenie. Jeśli macie na ten temat wiedzę podzielcie się nią;)
 
T 0

tajemne_moce

Użytkownik
Spotkanie: Lyon - Barcelona
Typ: Barcelona -10.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: betsson
Analiza: Spotkanie w Eurolidze. Lyon Villeurbanne na własnym parkiecie podejmował będzie najlepszą według mnie obecnie ekipę Europy- FC Barcelonę. Koszykówka prezentowana przez Dumę Katalonii jest po prostu nieosiągalna dla reszty, jest wręcz miażdząca. Ostatnich sześć spotkań wygrała ona bez najmniejszych problemów. Na początku tej passy wygrali z Valladolid różnicą 33 punktów, potem z Zalgiris Kaunas 34 punktami, Cb Murcia przegrała najmniej- tylko 12 oczkami. Wówczas nadszedł dla Barcelony prawdziwy test, który koszykarze z Palau Blaugrana zaliczyli na piątkę. Chodzi tutaj bowiem o ich mecz z Realem Madryt w stolicy Hiszpanii. Koszykarze Xaviego Pascuala wygrali tam 79/57 i pokazali, że to właśnie do nich należy obecnie miano tych &#39;najlepszych&#39; na półwyspie Iberyjskim. Rozgromili wręcz naszpikowany nowymi gwiazdeczkami team Messiny. Po tej wygranej nie dali najmniejszych szans Suzuki Manresa oraz Bizkaia Bilbao. Wygrali z nimi odpowiednio 20 i 22 punktami. Lyon również prezentuje się poprawnie, jednak nie ma co porównywać klasy ligi acb i ligi francuskiej. Jest między nimi duża przepaść, jednak klasę dzisiejszych gospodarzy należy docenić. Wygrali cztery ostatnie spotkania w lidze. Ostatni mecz na euroligowych parkietach przegrali w Sienie różnicą 9 oczek. W Eurolidze ich bilans to 3-5, natomiast Barca może pochwalić się wynikiem 8-0. To pokazuje jak wielka jest ekipa gości. Nie widzę w dzisiejszym meczu innego rozwiązania niż ich pewne zwycięstwo.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Zgadzam sie z kolegą,Barca wręcz imponuje defensywą w tym roku.To jest zespół kompletny,kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa i nikogo nie lekceważa.Lyon może powalczyć z Barcą przez pewien okres spotkania ale na więcej nie licze.Ostatnio prezentują sie już całkiem przyzwoicie ale to tylko LNB gdzie poziom jest dwukrotnie niższy.Z pozostałych spotkań fajnie wygląda handi na Ljubljane które niestety drastycznie spada.CSKA już raczej bez mega motywacji której napewno nie zabraknie ekipie Zdovca.Ljulbljana jest w stanie pójść na wymiane ciosów z CSKA tym bardziej że dzisiaj nie zagra Siska który dla CSKA jest jak bateria w zegarku.Małe kłopoty ma też Zoran ale z tego co czytałem lekarz stwierdził że zagra ale w ograniczonym czasie.Reasumując Ljubljana gra dzisiaj dla kibiców i napewno nie chcą tylko powalczyć ale chcą wygrać.Fajnie też wygląda Żalgiris ale kurs też ostro leci w dół a handi chyba nie jest dobrym rozwiązaniem bo mecz bedzie raczej toczony w wolnym tempie ze stopniową wymianą ciosów,podobnie było w Zagrzebiu.Maccabi ma dzisiaj sporo do udowodnienia swoim fanom którzy już pomału zwątpili w siłe swojego teamu.Jednak napewno zostały wyciągnięte wnioski ze spotkania z CSKA gdzie w drugiej połowie Maccabi pokazało że stać ich na szczelną i dobrą defensywe a to napewno było ich bolączką w ostatnich spotkaniach.Dzisiaj już bez Maćka Maccabi zagra z Roma która zdaje sie już pomału wychodzi z dołka.Jestem ogromnie ciekaw gry Maccabi w dzisiejszym spotkaniu bo czasu na wyciągnięcie wniosków mieli naprawde sporo.Nie jest to ta sama paka co za czasów Parkera ale jest to napewno zespół który ma ogromne możliwości ale w pełni ich nie wykorzystuje.Fajnie sie ich ogląda,zresztą zawsze grali genialne up tempo co sprzyjało oglądaniu ich meczy.Mam nadzieje że dzisiaj przebudzi sie wkońcu Anderson bo ostatnio był bezproduktywny nieustannie grając pod siebie.Ten chłopak ma tendencje do efektownego wbijania sie pod kosz i w wielu sytuacjach jest to przydatne ale taką grą Maccabi za wiele nie ugra.Efes to mój cichy dog na dzisiaj.Wkońcu załapali rytm i mają spore szanse by ograć słabo spisujący sie na wyjazdach Olympiakos.Dodatkowo motywuje ich szansą jaką jest awans do kolejnej rundy.Olympiakos ma świetny i szeroki rooster ale nie można stawiać Turków z góry na skreślonej pozycji.To również mocna ekipa ze sporą dozą indywidualności.Te indywidualności najlepiej procentują na własnym parkiecie.Olympiakos ma wciąż spore problemy z obrona na wyjezdzie co przekłada sie na ich słaba gre.Męczyli sie potwornie z Francuskim beniaminkiem euroligi,dzisiaj rywal kompletny i o klase lepszy.Jest szansa,nawet mimo braku Arslana Efes to wciąż silny zespół.Problemy ma też Peker ale powinien wystąpić gdyż uraz nie jest poważny.
 
unicaja 12,7K

unicaja

Użytkownik
Efes to mój cichy dog na dzisiaj.Wkońcu załapali rytm i mają spore szanse by ograć słabo spisujący sie na wyjazdach Olympiakos.Dodatkowo motywuje ich szansą jaką jest awans do kolejnej rundy.Olympiakos ma świetny i szeroki rooster ale nie można stawiać Turków z góry na skreślonej pozycji.To również mocna ekipa ze sporą dozą indywidualności.Te indywidualności najlepiej procentują na własnym parkiecie.Olympiakos ma wciąż spore problemy z obrona na wyjezdzie co przekłada sie na ich słaba gre.Męczyli sie potwornie z Francuskim beniaminkiem euroligi,dzisiaj rywal kompletny i o klase lepszy.Jest szansa,nawet mimo braku Arslana Efes to wciąż silny zespół.Problemy ma też Peker ale powinien wystąpić gdyż uraz nie jest poważny.

Ja dodam jeszcze od siebie, że wynik wczorajszego spotkania w Belgradzie otworzył drzwi do TOP16 dla Efesu. Teraz podopieczni Atamana awans do dalszej fazy rozgrywek mają tylko i wyłącznie w swoich rękach. Wystarczą bowiem 2 zwycięstwa w ostatnich meczach i zobaczymy zespół ze Stambułu w najlepszej szesnastce. A że w ostatniej serii gier czeka Turków wyjazd do najsłabszej ekipy grupy B- Orleanu- tak więc ich ewentualne szanse wyraźnie wzrastają.
Warto dodać, że w zespole z Grecji zobaczymy powrót do tej ekipy Scooniego Penna, gracza związanego w przeszłości także z Efesem. W pierwszym meczu wygrali Grecy ale to zwycięstwo nie przyszło im tak łatwo jak sugeruje końcowy wynik 105:90 bowiem o wszystkim zadecydowała wówczas druga część gry i zrezygnowanie gości pod koniec meczu.
Efes dziś z nożem na gardle, nie gra się wtedy łatwo. Ja jednak wierzę w ten team. Czy takie fundusze wpompowane w tę ekipę pójdą na marne i takie gwiazdy europejskiego basketu będą mogły świecić jedynie w lidze tureckiej? Nie wydaje mi się, dlatego ryzykuję ich dzisiejszy win po zadowalającym kursie.

Reasumując:
Efes Pilsen Stambuł- Olympiakos Pireus @2.15 unibet ⛔85:93 (AET)

EDIT:
To już przechodzi ludzkie pojęcie, taki zespół a zero organizacji i myślenia na boisku. Jedyna dobra wiadomośc dla nich jest taka, że cień szansy na awans pozostał. Czyli za tydzień znowu emocje...
 
unicaja 12,7K

unicaja

Użytkownik
AJ Milano- Real Madryt 66:75

Tak jak można przeczytać na oficjalnej stronie Euroligi wielki pech spotkał podopiecznych Pierro Bucchiego na 2 dni przed najważniejszym meczem- być może nawet w całym sezonie. Kontuzji nabawił się w niedzielnym spotkaniu ligowym Morris Finley. Ten point guard to prawdziwy lider mediolańskiej ekipy. W dotychczasowych 9 euroligowych spotkaniach uzyskał takie oto średnie statystyki na mecz: 12.4 pkt., 2.2 asysty, 1.7 przechwyty. W każdym ze spotkań przebywał na parkiecie ponad 33 minuty. Jasnym jest fakt, że pozbawieni swojego lidera Włosi znacznie stracą na sile ofensywnej. Realowi mogą przeciwstawić się na tablicach ale czy Petravicius dotrzyma kroku Lavrynowiczowi?Bardzo w to wątpie…

Poza tym Królewscy nie przyjadą na Półwysep Apeniński w charakterze wczasowiczów. Ciągle mają o co walczyć. W chwili obecnej są liderami naszej grupy D z bilansem 7 zwycięstw i 2 porażek, czyli identycznym jak goniący ich Panathinaikos. Tylko, że ekipa Ettore Messiny ma lepszy bilans dwumeczu z ateńskimi Koniczynkami. Dzięki temu ewentualne zwycięstwo w Mediolanie zapewni graczom ze stolicy Hiszpanii triumf w grupie, a co za tym idzie potencjalnie słabszych przeciwników w fazie TOP16. Real ma zatem o co walczyć. W dodatku po serii dramatycznych występów głównie w lidze ACB teraz każdy mecz dla nich to okazja na odbudowanie zatraconej gdzieś w tzw.międzyczasie formy z początku rozgrywek. Nie wydaje mi się, żeby Messina pozwolił sobie na wystawienie w tym spotkaniu graczy rezerwowych, wszak ten mecz ma dość istotne znaczenie dla „Królewskich”.

Dodam jeszcze, że i tak jako Polak „zmuszony” jestem kibicować ekipie z Madrytu, gdyż ich wygrana w Mediolanie otworzy drzwi do wyśnionej 16 dla naszego jedynego przedstawiciela w tym doborowym towarzystwie, tj. Asseco Prokomu. Tak czy siak w środowy wieczór trzymam kciuki za Ettore i jego chłopców;)

Moje propozycje na to spotkanie:

Real Madryt @1.65 (interwetten) ✅
Real-4.0 @1.88 (expekt) ✅
 
unicaja 12,7K

unicaja

Użytkownik
Entente Orleanaise- Efes Pilsen Stambuł 60:75

Ostatnia szansa na awans do fazy TO16 dla Turków. Swoją postawą w tym sezonie rozczarowywali tak wiele razy, że trudno już to nawet zliczyć. Poprzez seryjne marnowanie okazji na wygrywanie spotkań losy awansu nie leżą już tylko w rękach graczy Efesu. Aby zesół znad Bosforu znalazł się w elitarnej 16 klubów Europy musi nie tylko samemu wygrać spotkanie w Orleanie, ale również liczyć na potknięcie bezpośredniego rywala w walce o kwalifikację do następnego etapu rozgrywek tj. Lietuvosu. Drużyna z Wilna podejmować będzie jutro we własnej hali Unicaję Malaga i w razie zwycięstwa wywalczy awans. Szansą podopiecznych Ergina Atamana jest ewentualne potknięcie Litwinów przy jednoczesnym zwycięstwie Efesu we Francji.

Tyle o sytuacji w tabeli grupy B. O motywację Turków martwić się nie musimy- ta jest jednoznaczna. Czy jednak podołają zadaniu? Wiele za tym przemawia, silniejszy skład a przede wszystkim niezbędne na tym etapie zmagań doświadczenie, obycie w europejskich rozgrywkach. Owszem drużyna francuska odniosła ostatnimi czasy 2 zwycięstwa ale nie mogą one przesłonić nam faktycznej wartości drużyny Philippe’a Herve’a. Oba te mecze widziałem- zarówno ten z Partizanem jak i drugą połowę w Maladze. W obu tych pojedynkach to raczej rywale mecze przegrywali niż Francuzi przekonali mnie swoją postawą na parkiecie. Nie będę tutaj szukał górnolotnych argumentów popierających mój typ. Ograniczę się do stwierdzenia, że ekipa mistrza Turcji na każdej pozycji ma zdecydowaną przewagę nad swoimi jutrzejszymi przeciwnikami. Oby tylko w końcu potrafili tę swoją wyższość udowodnić postawą na parkiecie… Mam jednak nadzieję, że stawka spotkania wymusiła nich koncentrację od pierwszej do ostatniej minuty spotkania.

Moje propozycje na ten mecz:

Efes win @1.60 (unibet) ✅
Efes -3.5 pkt @1.88 (expekt) ✅
 
simons 646

simons

Forum VIP
Cibona - Asvel basket +5.5 2 @ 1.76 bet365✅
Cibona total point under 73.5 @ 1.833 Sportingbet
✅

Cibona troche pechowo w tej kolejce, ktora musi wygrac aby przejsc dalej, lecz kontuzji doznal weteran Rozic. Do tego brak Vukusica, to ofensywa Cibony powinna to odczuc, gdyz sa to zawodicy ktorzy spedzili najwiecej czasu na parkiecie w eurolidze na tej pozycji. Goście w pełnym składzie więc mają ułatwione zadanie, handi powinno być pokryte.
 
petra2008 0

petra2008

Użytkownik
Panathinaikos:
- Dimitris Diamantidis will miss the game against Oldenburg due to a groin injury that has sidelined him for several weeks.
- Vassilis Spanoulis is out this week after spraining his ankle in the Greek League.
- Nikola Pekovic is out with a heel injury suffered in a weekend Greek League game.

Tak więc jeśli dobrze znam język anglikański to PAO bez Diamantidisa , Spanulisa oraz Pekovica co stanowi według mnie -50% siły PAO

polcam under oraz handi -11 na Oldenburg
 
simons 646

simons

Forum VIP
No z tym handi bym uważał ... panata walczy o 1 miejsce, a EWE Basket zajmuje ostatnia lokata i juz pozegnali sie z turniejem w zasadzie ... coprawda graja u sibie, ale nie maja o co grac, nie liczac honoru ???? zalezy jak podejda do tego meczu gospodarze, bo absencje rzeczywiscie znaczace.

Ale nie jestem mocno przekonany co do handicapu

EDIT:
Poza tym raczej powinno byc Oldenburg +11 ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom