>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroliga 2009/10

Status
Zamknięty.
unicaja 12,7K

unicaja

Użytkownik



Spotkanie: CSKA Moskwa- Caja Laboral Vitoria 84:83
Typ: Vitoria +5,5 pkt ✅
Kurs: 1.85
Bukmacher: interwetten


Na dzisiaj proponuję spotkanie o prymat w grupie C Euroligi pomiędzy mistrzem Rosji i wicemistrzami Hiszpanii. Aż takie faworyzowanie gospodarzy przez bukmacherów mnie osobiście trochę razi. Ale to wszystko spowodowane jest faktem, że to aktualni wicemistrzowie tych rozgrywek, tj. CSKA wygrali pierwsze starcie tych drużyn i to w Vitorii. Trener Basków, Dusko Ivanović stwierdził że wówczas jego team został zupełnie zaskoczony fizycznością rywali, ich twardą i nieustępliwą postawą w defensywie. Moim zdaniem tak wybitny strateg jak Serb nie da się po raz wtóry zaskoczyć przeciwnikowi. Nie jest dla nikogo tajemnicą, że Caja Laboral ostatnimi czasy spisuje się wprost rewelacyjnie na obu frontach- mam na myśli zarówno rozgrywki ligowe (ACB) jak i pucharowe (Euroleague). Wydaje się, iż walka w tym meczu rozgrywać się będzie na wielu polach ale według mojej oceny ta najważniejsza skupi się na tablicach. I tutaj Tiago Splitter powinien wyciągnąć wnioski z pierwszego spotkania obu zespołów. Wraz ze Stanko Baracem stać tę dwójkę na powstrzymanie graczy na pozycji centra wśród przeciwników: Saszy Kauna i Dmitrija Sokołowa. Także na obwodzie kilka świetnych pojedynków. Akurat w tym elemencie koszykarskiego rzemiosła Baskom trudno cokolwiek zarzucić. Nawet nie ma sensu pisać o tym kto może grozić rzutem 3- punktowym bo w ekipie Ivanovicia ta umiejętność nie jest obca praktycznie żadnemu graczowi. Ogólnie rzecz biorąc mecz zapowiada się wspaniale, nic tylko usiąść i oglądać walkę wspaniałych a przede wszystkim godnych siebie rywali ;)

Ważna rzecz- w przypadku zwycięstwa Rosjan to oni zwyciężą w tej grupie a Baskowie zajmą w niej drugą pozycję. W przeciwnym wypadku grupę C wygrają Hiszpanie a gracze Paszutina mogą spaść aż na 3.miejsce (w razie triumfu Maccabi w Atenach). Obie drużyny mają zatem o co walczyć i o brak mobilizacji z obu stron obawiać się nie musimy. Wierzę jednak w ekipę baskijską i charakter Dusko Ivanovicia, który nie pozwala mu patrzeć spokojnie na porażki prowadzonych przez niego drużyn.

Ciekawostką jest fakt występu przeciwko swojej byłej ekipie Zorana Planinicia. Niegdyś pomógł on 2- krotnie awansować ówczesnej Ceramice do Final Four Euroligi. Co ciekawe z tamtego składu do dzisiaj pozostali w Vitorii jedynie wspomniany Splitter i bośniacki bombardier, Mirza Teletović. Początek spotkania o triumf w grupie C w hali na Leningradzkim Prospekcie od godz.19:00. Ze stawkami ostrożnie bo widzę, że mecz poprowadzi włoski arbiter Lamonica, który potrafi czasem odegrać na parkiecie jedną z głównych ról...
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik

Marko Tomas over 15.5 points 1.85 7/10 ✅
Jak dla mnie typ jest świetny...Marko od dłuższego czasu imponuje formą,jest pierwszym strzelcem ekipy i dzisiaj pod nieobecność Rozica ciężar gry będzie spoczywał głównie na nim.Linia jest dosyć niska,dla przykładu jego osiągnięcia z 3 ostatnich spotkań:
Cibona vs. Ulker 28pkt
Cibona vs. Żalgiris 18pkt
Cibona vs. Partizan 24pkt
Mam tylko nadzieje,że nie trafie na słabszy dzień w jego wykonaniu(spotkanie z Barceloną) :razz:
Dodatkowo widzi mi sie under w tym spotkaniu,nie widze poza Tomasem i Gordonem wielu opcji na wygranie tego spotkania.Jeżeli chcą powalczyć z Lyonem bez Rozica to muszą zdecydowanie postawić na defensywe.A jak potrafią bronić pokazali w ostatnim spotkaniu z Partizanem w rozgrywkach ligi adriatyckiej.Spodziewam sie podobnego spotkania jak we Francji dlatego skłaniam sie do undera w całym meczu.
Cibona - Asvel under 144.5 1.91 6/10 ✅
 
simons 646

simons

Forum VIP
Betsson ociaga sie z handicapem, wciaz na Siene jest +11 @ 1.90
Gdzie u innych bukow leci w dol z +9.5 ... powod ?
W Bracelonie nie zagraja Byrton i Lakovic, a niepewny jest wystep navarro i Morrisa chociaz znajac zycie i tak zagraja ????
 
unicaja 12,7K

unicaja

Użytkownik
Za nami losowanie grup fazy TOP16 Euroligi. Myślę, że wszyscy ludzie spośród kierownictwa naszego jedynego przedstawiciela w tych elitarnych rozgrywkach mogą być jak najbardziej zadowoleni. Gdynianie ominęli wiele świetnych ekip przede wszystkim z koszyka pierwszego – mam na myśli przede wszystkim Barcelonę i madrycki Real. Szczęście podopiecznych Pacesasa dotyczy także rywala z koszyka III bowiem został nim najsłabszy w mojej ocenie w tym zestawieniu Żalgiris Kowno, który podobnie jak gracze mistrza Polski awansował w ostatniej chwili. Oto zestaw nowych grup, gramy każdy z każdym przez 6 kolejek. Awans do Elite8 uzyskają po 2 najlepsze zespoły z każdej grupy. Gramy od 27 stycznia aż do 11 marca.

Grupa E: Regal FC Barcelona, Panathinaikos Ateny, Partizan Belgrad, Maroussi Ateny
Grupa F: Real Madryt, Montepaschi Siena, Maccabi Tel Aviv, Efes Pilsen Stambuł
Grupa G: CSKA Moskwa, Unicaja Malaga, Żalgiris Kowno, Asseco Prokom Gdynia
Grupa H: Olympiakos Pireus, Caja Laboral Vitoria, Chimki Moskwa, Cibona Zagrzeb

Zdecydowanie najciekawiej zapowiada się rywalizacji w grupie E gdzie spotkają się obrońca mistrzowskiego tytułu Panata i główny kandydat do jego wywalczenia latem w Paryżu czyli ekipa z Katalonii. Ciekawie będzie też w grupie F, gdzie zdecydowanego faworyta nie widzę. Zespoły są bardzo wyrównane i nawet turecki Efes, który awansował przy udziale szczęśliwych okoliczności nie może być z góry skreślany.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Fajne grupy ???? W grupie E dwie pozycje wyjściowe są raczej przesądzone,Barca z pierwszego miejsca i mimo słabej gry Panata z drugiego.Grupa F to koszykarski smaczek,każdy może awansować.Cztery znakomite ekipy i bardzo wyrównana grupa.W grupie H widze raczej łatwą droge Pireusu i ekipy Ivanovica,Cibona jest za słaba - Chimki to samo:razz:I no i teraz nasza grupa ???? ???? Wydaje mi sie że trafiliśmy dobrze...Żarlgiris jest do przejścia,CSKA też nie zachwyca:]Malaga zdecydowanie najcięższy rywal dla Packa - placka:razz:Oceniam nasza grupe na chłodno,na szybko a w rzeczywistości nie chce mi sie wierzyć by CSKA i Malaga nie awansowaly;)
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Grupy ciekawe.

Rzeczywiście najciekawiej w grupie F gdzie uważam, że wszyscy mają szanse na awans.Moim zdaniem pewniakiem jest Maccabi bo mimo czasami słabszych meczy to przede wszystkim wykorzystają atut swojej hali oraz może we Włoszech wygrają.
Nie podoba mi się Real, grają bardzo słabo, przegrali z Prokomem, u siebie w GD z Barca czy po dogrywce na Joventudzie po na prawdę marnej grze.
Dlatego chciałbym widzieć dalej Turków - WilQ mówi, że zawsze pękają jak grają o stawkę, może i tak jest, ale ich pojedynki są kapitalne - jak na razie najlepszy mecz jaki widziałem to właśnie z z ich udziałem [ Partizan - Efes ] i chciałbym, żeby Rakocevic i spółka grali dalej.
Włosi to taka bezpłodna drużyna dla mnie także są mi obojętni.

Dalej to wydaje mi się, że TAU i Olympiakos nie powinni mieć problemów z wyjściem z grupy, może trochę Khimiki powalczą, ale nie zagrożą ani Grekom, ani Baskom.

Nie wiem dlaczego WilQ napisał, że CSKA to średniak, ale jak uważam, że są w wąskim gronie faworytów do tytułu - jak grają z mocną drużyną to potrafią wspiąć się na swoje wyżyny i uważam, że tutaj nie będzie problemu z wyjściem z grupy wraz z Unicaja.
Prokom to też drużyna bez jaj, zwycięstwo z Realem czy Oldenburgiem to raczej dzieła fartu, powalczą z Żalgirisem o trzecie miejsce, a i tak nie będzie łatwo.

Reszta wiadomo, Barca to pewniak, drużyna i indywidualności to siła Katalończyków, także liczę, że Partizan powalczy o drugie miejsce z Panatą bo Navarro, Rubio raczej w cuglach ograją reszte drużyn i kto wie, może wyśrubują jakiś rekord.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Qozi bo CSKA jest słabe...widziałem ich wszystkie pojedynki,czasami był przebłysk geniuszu starej CSKA.Ten zespół to wciąż ta sam konstrukcja ale już nieco przerdzewiała.Wiele straciła - kilku świetnych zawodników + Messina i odrazu widać rezultaty.Dla przykladu pierwsze z brzegu spotkanie weekendowe z Uniksem(przegrane).Owszem wraz z Malaga są faworytem grupy ale im dalej tym ciemniej.Dla mnie są bez szans na dalszy sukces.Jeżeli chodzi o Real to nie wiem dlaczego nie zauważyleś,że po przyjściu Jarica ta drużyna ponownie zrobiła progres i teraz już raczej bedą grali coraz lepiej.Tak czy siak uważam że moga jeszcze niamieszać.Siena i Real - te dwie ekipy powinny zająć dwa pierwsze miejsca:razz:
 
unicaja 12,7K

unicaja

Użytkownik
Nie za bardzo wiem Qozi co masz na myśli pisząc o przegranej Realu z Joventutem. Przecież „Królewscy” z Katalończykami wygrali w Palacio Vistalegre a ekipą, z którą team Messiny przegrał w lidze po dogrywce był ten beniaminek z Obradoiro. Trudno też nie zgodzić się z WilQ-iem że po przybyciu Jaricia coś w końcu w tej ekipie drgnęło.

Ja osobiście myślę, że najłatwiej wskazać 2 najlepsze drużyny w grupie H, gdzie dominacja Olympiakosu i Basków z Vitorii winna być aż nadto widoczna. Co nie zmienia faktu, iż doceniam zespół Sergio Scariolo. Mam wrażenie, że na własnym parkiecie mogą pokusić się o niejedną niespodziankę w tej fazie.

Z kolei w grupie E ciekawi mnie na co stać Partizan. Szczególnie mecz z Panatą w hali Pionir powinien być fascynujący. Przypominam, że w ubiegłym sezonie w Belgradzie podczas starcia tych ekip został pobity euro ligowy rekord frekwencji. Teraz powinno być podobnie a już na pewno przy stylu gry tych rywali można spodziewać się under’a w Pionir Arena. Nie mam zbyt wielu informacji jak długa pauza czeka A.Maricia, którego obecność na parkiecie jest drużynie Dusko Vujosevicia po prostu niezbędna.

W grupie z naszym Prokomem trudno wyobrazić sobie inne rozstrzygnięcie jak awans CSKA i Malagi. Niby Żalgiris się ostatnio wzmocnił ale to nie ten poziom, nie oszukujmy sami siebie. A dla gdynian szansa na poprawienie się w fazie TOP16 bo z tego co wiem to do tej pory nigdy nie zdołali na typ etapie wygrać dwóch spotkań. Teraz pojawia się na to szansa, oby została w pełni wykorzystana.

I w końcu „grupa śmierci” bo tak zdaje się śmiało można mówić i pisać o rywalizacji grupy F. Jak dla mnie to Real powinien zagrać w Eliite8 ale kto obok niego? Do Toskańczyków przekonania nie mam, dla zabawy spróbuję zagrać awans mistrza znad Bosforu, a co tam :razz:. W tak wyrównanej stawce wszystko jest możliwe, więc i takie rozstrzygnięcie musimy wziąć pod uwagę. Na koniec podpiszę się obiema rękami pod słowami Qoziego: Partizan – Efes to był najlepszy mecz do tej pory i trudno będzie takie widowisko przebić...
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Od siebie skrobnę jedynie tyle o grupie w której zagra Asseco. Uważam Packa za realistę i realnie powinien przed drużyną postawić cel w postaci minimum 2 zwycięstw. Bo takie można zdobyć przeciwko Żalgirisowi Kowno. Warto w tym momencie spojrzeć na terminarz rozgrywek, bo akurat z Litwinami rozpoczną zmagania w Top16. Potem dwa wyjazdy do Moskwy i Malagi, gdzie mało prawdopodobny jest inny rezultat niż 2 porażki, chociaż jeśli Gdynianie zagrają na podobnym poziomie co w Atenach, to może być gorąco.

W Gdyni stać Prokom na pokonanie CSKA, zobaczymy czy Kaun i Pops wniosą do kacapów nową jakość. Na pożegnanie, a może o awans (?) do 3miast przyjedzie zespół z Hiszpanii. Jeśli ten mecz nie będzie im do niczego potrzebny to kto wie ???? Osobiście oczekuję przynajmniej bilansu 2-4, choć 3-3 jest wg mnie w zasięgu Q-Woodsa i spółki.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
dla zabawy spróbuję zagrać awans mistrza znad Bosforu, a co tam
Powiem Ci że ja również bardzo im tego życze i chciałbym tego awansu ale bedzie to cholernie trudne.W zespole jest jeden wielki konflikt,Ataman jest już pokłócony z zarządem,ze swoimi pretensjami do trenera nie kryją sie też Rakocevic z Bostjanem.Jest też konflikt na lini Ataman - faniu Efesu.Nie wiem z czym zarząd czeka ale ja nie wróże im dobrze w kolejnej rundzie z taką wybuchową atmosferą w klubie.Powinni zwolnic Atamana i zatrudnić kogoś innego kto wprowadził by porządek i lepszą atmosfere.A teraz z innej beczki - zatrudniono Bojana Popovica z Lituvosu;)Musiał zrobić spore wrażenie na zarządzie w Turcji po tych dwóch spotkaniach grupowych.Otwarcie mówi sie już o zwolnieniu Bostjana gdyż nie spełnia pokładanych w nim nadzieje.Tak więc Nachbar na sprzedaż:razz:Na dniach planuje sie jeszcze sprowadzenie Jeremiah Massey&#39;a...wszystko ok ale z takim coachem nie wróże im nic dobrego.
 
unicaja 12,7K

unicaja

Użytkownik
Jeszcze słówko o samym losowaniu. Właśnie przeczytałem poniedziałkowe wydanie „Przeglądu Sportowego” i jedna rzecz nie daje mi spokoju. Otóż autor tego artykułu na podstawie pewnych, niepisanych reguł obowiązujących podczas losowania – tj. zasady, że nie mogą w II fazie grać zespoły które rywalizowały w pierwszej fazie oraz próby uniknięcia zetknięcia w jednej grupie dwóch drużyn z jednego państwa – w sposób idealnie oddający rzeczywistość przewidział skład 2 grup TOP16, w tym tej polskiej. Zatem można by rzec to takie losowanie bez losowania. Szkoda, że to wszystko zmierza w takim właśnie kierunku…

Teraz czas na krótkie podsumowanie składu narodowościowego w „sweet sixteen”:

Hiszpania (4 kluby w TOP16, w I etapie 4, „skuteczność awansowania”: 100%): Regal FC Barcelona, Real Madryt, Caja Laboral Vitoria, Unicaja Malaga;
Grecja (3,3, 100%): Panathinaikos Ateny, Olympiakos Pireus, Maroussi Ateny;
Rosja (2,2, 100%): CSKA Moskwa, Chimki Moskwa;
Litwa (1,2, 50%): Żalgiris Kowno;
Izrael (1,1, 100%): Maccabi Tel Aviv;
Włochy (1,3, 33%): Montepaschi Siena
Serbia (1,1, 100%): Partizan Belgrad;
Chorwacja (1,1, 100%): Cibona Zagrzeb;
Polska (1,1, 100%): Asseco Prokom Gdynia;
Turcja (1,2, 50%): Efes Pilsen Stambuł.

A co do Efesu to mimo tych wszystkich kłopotów liczę, że Smith z Bullockiem się dogadają i jakieś punkty w rywalizacji z Realem Turkom wpadną. Fajnie sobie pomarzyć :razz:
I jeszcze jedna sprawa. Mnie osobiście zastanawia tak wielki optymizm w polskich mediach po losowaniu. Słychać już pomału głosy, że są duże szanse na awans. Nie dajmy się zwariować, owszem nawet kalendarz gier należy uważać za sprzyjający gdynianom ale bez przesady. Zarówno Rosjanie jak i Andaluzyjczycy to dla mistrza Polski wciąż niedościgniony wzór jeśli chodzi o organizację jak i sportową wartość drużyny. Ale już 2 wygrane w TOP16 drużyny Packa? Nie mówię nie;)
 
simons 646

simons

Forum VIP
panathinaikos - Partizan (+16.5) 2 @ 1.83✅✅✅

nieco wygorowany handi zdaje mi sie na gosci w ladbrokes, patzrac na to ze najprawdopodobniej w panacie Tsartsaris nie zagra przez cale top16, do tego batiste out na 2 tyg.Na zwyciestwo gosci raczej bym nie liczyl ale +16.5 jak najbardziej
EDIT:
59-64 nawet handi było zbedne ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Prokom (-4,5) - Zalgiris 1 @ 1.90 unibet / bwin✅✅✅

Kursy na Naszych spadaja zreszta sie nei dziwie, handi tez pewnie bedzie roslo do okolo 6 mysle.

Prokom przed niepowtarzalna okazja, graja na własnym parkiecie z druzyna ktora jest jak najbardziej w ich zasiegu.
Pacesas ma do dyspozycji cała ławke, z kolei nieciekawie sie robi dla gosci z Kovna - Travis Watson (29:32 ; 11.9 pkt) , Mirza Begic (19:58 ; 7.3 pkt), Povilas Cukinas (7:18 ; 0.5 pkt) out.
Wiec jezeli chodzi o statyski to watson, jest najlepszym punktującycm po Marcusie Brownie (13pkt) w Eurolidze. Z kolei begic to podstawowy center, a Cukinas jest jego zmiennikiem, wiec na eropejskim parkicie zadebiutuje pewnie Mario Delas.

To chyba niepowtarzalna szansa dla ekipy z Gdyni, myśle te +5 pkt powinni spokojnie nabić ...

EDIT:
No juz bukmacherzy zareagowali -5.5 prog

EDIT2:

No i kolejne spotkanie weszło z palcem w ... ;) 89-65 takze mega lajt
 
dragons 31,8K

dragons

Użytkownik
Khimiki BC - Cibona Vip Zagrzeb
Khimki BC - Cibona Vip Zagrzeb Typ 1 (-9,5) @1,88 Betway ✅ (83-70)
W tej kolejce wybrałem mecz pomiędzy wiceliderem ligi rosyjskiej Khimki Moskva,a liderem ligi adriatyckiej Ciboną Zagrzeb
Pomimo kryzysu w lidze rosyjskiej ,wydaje się ona być i tak dużo mocniejszą ligą od swojego rywala.
Cibona w swojej lidze od początku sezonu mocno nacisnęła na pedał gazu wygrywając kolejne mecze ,lecz ostatnie mecze nie napawają optymizmem. W ostatnich trzech kolejkach 2 przegrane!
U siebie z Hemofarmem 55- 57(ostatnia kolejka) oraz wyjazdowa z 12 drużyną FMP 95-71 (-24 punkty) dają powody do zastanowienia nad obecną forma drużyny z Zagrzebia.
Khimki w ostatnich 3 meczach 2 zwycięstwa w tym jedno bardzo ważne odniesione u siebie z bardzo mocną drużyną Unics-u Kazań 77-71(+6) daje powody do zadowolenia.
Spójrzmy natomiast na poczynania euroligowe w poprzedniej fazie tych rozgrywek..
Khimki wygrały wszystkie swoje mecze na własnym parkiecie za wyjątkiem meczu z jednym z wielkich faworytów do zwycięstwa w Eurolidze greckim Panathinaikos-em 82-87.
Na pokonanym polu pozostawiła inną potęgę - galaktycznych z Madrytu 84-81 (+3),a także pozostałe drużyny ze swojej grupy Ewe Baskets +5, nasz Prokom +22 ,czy Milan +16
Cibona klaruje sie jako drużyna własnego parkietu – jedynie tu odnosiła sukcesy.
Na wyjazdach spisuje się bardzo słabo – przegrane z najsłabszymi w grupie Asvel-em -3 Ulker-em -5 oraz przeciętnym Żalgirisem -7 może nie były zbyt wysokie,lecz z Barceloną -22 (przez wielu uważana obecnie za za faworyta rozgrywek) oraz Sieną -26 to przepaść.
Wiadomo że Khimki ,to nie ta klasa sportowa co Barcelona czy też Siena,to jednak linia którą zaproponowali bukmacherzy w myśl powyższych argumentów zostanie przekroczona.
Myślę że na własnym parkiecie McCarty,Langford,Javtokas,Lopez,Jankunas czy też Gubanov i spółka ;-) poradzą sobie bez większych problemów z drużyną prowadzoną pod batutą Perasovic-a.
Jak będzie zweryfikuje boisko i rosyjska mafia oczywiście :) .Życzę powodzenia.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Cibona - Caja 1 @ 2.84⛔
handi +4.5 1 @ 1.952✅
under 149.5 @ 1.926
⛔

Caja Laboral bez centra - niedostepni beda Tiago Splitter i Stanko Barac. Do tego doklada się wciąż kontuzjowany Brad Oleson.
Cibona gra u siebie bez Rozica i Bagarica , ale mysle na handi powinni spokojnie wyrobic patrzac na istotny brak w druzynie gosci, poza tym wydaje mi sie ze nie bedzie zbyt wiele punktow.
 
dragons 31,8K

dragons

Użytkownik
Spotkanie: Zalgiris Kaunas - CSKA Moskwa (-6,0 AH)
Spotkanie: Zalgiris Kaunas- CSKA Moskwa (-6,0 AH) ✅✅✅(68-83)
Typ: 2 CSKA Moskwa (-6 AH)
Kurs: 1,88
Bukmacher: Betway

Analiza :

W dzisiejszym dniu wybrałem koszykarskie spotkanie litewskiego Żalgirisu z rosyjskim CSKA Moskwa.
Żalgiris w ostatniej kolejce euroligi bardzo wysoko uległ w wyjazdowym meczu drużynie Prokomu 89-65(pogrom),natomiast drużyna z Moskwy pokonała Malagę 86-78.
Jeżeli chodzi o drużynę Żalgirisu to jeden z dominatorów lokalnej ligi (zwłaszcza mocna przy własnych kibicach ) lecz w w eurolidze zeszła już kilkakrotnie z własnego parkietu pokonana:
Barcelona 70-77 (-7)
Fenerbahce Ulker 78 -84 (-6)
Montepashi Siena 72-83 (-11)
Ostatnio rozgrywają sporo meczów , forma wybitnie zniżkowa – przegrane z Prokomem i Vensiplisem 94:80 nie napawają optymizmem. Do tego dochodzą absencje Travisa Watsona,oraz Povilasa Cukinasana ,na pewno nie dodadzą one skrzydeł miejscowej drużynie.
CSKA to dominator mocnej ligi rosyjskiej ,pomimo że nie są tą samą drużyną z ostatnich sezonów (na skutek kryzysu)to dalej jest to bardzo groźny zespół dla wielu ekip w Eurolidze. Ostatnio passa 8 wygranych meczów w tych rozgrywkach zostanie podtrzymana ,a linia 6 punktów w myśl słabszej dyspozycji Żalgirisu zostanie przekroczona.
Wynik zweryfikuje boisko i rosyjska mafia oczywiście:)
Powodzenia.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Spotkanie: Zalgiris Kaunas - CSKA Moskwa (-6,0 AH)
Typ: 2 CSKA Moskwa (-6 AH)
Kurs: 1,88
Bukmacher: Betway

Analiza :

W dzisiejszym dniu wybrałem koszykarskie spotkanie litewskiego Żalgirisu z rosyjskim CSKA Moskwa.
Żalgiris w ostatniej kolejce euroligi bardzo wysoko uległ w wyjazdowym meczu drużynie Prokomu 89-65(pogrom),natomiast drużyna z Moskwy pokonała Malagę 86-78.
Jeżeli chodzi o drużynę Żalgirisu to jeden z dominatorów lokalnej ligi (zwłaszcza mocna przy własnych kibicach ) lecz w w eurolidze zeszła już kilkakrotnie z własnego parkietu pokonana:
Barcelona 70-77 (-7)
Fenerbahce Ulker 78 -84 (-6)
Montepashi Siena 72-83 (-11)
Ostatnio rozgrywają sporo meczów , forma wybitnie zniżkowa – przegrane z Prokomem i Vensiplisem 94:80 nie napawają optymizmem. Do tego dochodzą absencje Travisa Watsona,oraz Povilasa Cukinasana ,na pewno nie dodadzą one skrzydeł miejscowej drużynie.
CSKA to dominator mocnej ligi rosyjskiej ,pomimo że nie są tą samą drużyną z ostatnich sezonów (na skutek kryzysu)to dalej jest to bardzo groźny zespół dla wielu ekip w Eurolidze. Ostatnio passa 8 wygranych meczów w tych rozgrywkach zostanie podtrzymana ,a linia 6 punktów w myśl słabszej dyspozycji Żalgirisu zostanie przekroczona.
Wynik zweryfikuje boisko i rosyjska mafia oczywiście:)
Powodzenia.
Popieram 110%... w ogole nie rozumiem tej linii spreadu przy takim kursie... jedyna szansa Zalgirisu na dotrzymanie kroku Cska to trójki... no ale przecież Cska nie ogórki i za trzy rzucają też świetnie (a nawet lepiej od Zalgirisu) wieć nie widać żadnego argumentu za gospodarzami na wyrównaną walkę... myśle że nawet -10.5 w Betsafe 2.34 spokojnie... tak samo jak najwyższe prowadzenie w meczu over 14.5 - 1.85 ????
 
G 2

giancardi

Użytkownik
Oglądałem cały mecz Kowna z Prokomem i dzisiaj bez mrugnięcia grałem CSKA na wygraną. Kurs był niezły (1.4). Ale trzeba przyznać, że jak CSKA przegrywała już bodajże 12 punktami to zrobiło się nieciekawie. Dobrze, że w porę się ocknęli i zdeklasowali rywala.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom