>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Euroliga 2009/10

Status
Zamknięty.
unicaja 10,8K

unicaja

Użytkownik
To jeszcze parę słów ode mnie na dzisiejsze spotkania w Eurolidze jeśli można ;). Z całą pewnością odradzam ten handicap na Barcę. Owszem niewątpliwie masz rację wspominając wyniki z ubiegłego sezonu ale...Nie porównujmy tamtych spotkań do tego, do którego dojdzie dzisiaj w Palau Blaugrana. Bo ciężar gatunkowy dzisiejszego starcia zdecydowanie większy. Obie ekipy miały zdominować rywalizacje w grupie E, przynajmniej takie były rokowania zaraz po losowaniu. Jak w tej chwili wygląda sytuacja nie trzeba nikogo chyba informować. Jak na mój gust fakt, że ewentualna porażka w praktyce oznacza dla „Koniczynek” pożegnanie z nadziejami na awans do Elite8 zwyczajnie w świecie jest wystarczającą mobilizacją dla mistrza Grecji. Fakt, że Panata niespecjalnie potrafi grać z hiszpańskimi drużynami (2 przegrane z Realem w I fazie). To Barca jest faworytem i powinna mecz wygrać, tylko, że ten handi o którym piszesz trochę jak dla mnie zbyt wysokie.

To tyle tytułem wstępu a teraz do rzeczy.

Ja proponuję taki oto zakład z oferty tobet:



Spotkanie: Montepaschi Siena – Real Madryt
Zakład: Points D.Lavrinovic (Real)
Typ: over 11.5 ✅✅✅ (24 pkt)
Kurs: 1.85


Spotkanie „grupy śmierci” czyli F w stolicy Toskanii. Jak pokazały dwie pierwsze kolejki określenia wydawane przez grono fachowców nie były przypadkowe. Wszystkie 4 teamy mają w dorobku po 1 zwycięstwie i porażce czyli nadal nic nie wiadomo. Zapowiada nam się niewątpliwie twardy bój o każdą piłkę i tzw „close game”. Ja jednak proponuję w tym spotkaniu typ na linię punktową dla zawodnika ekipy Ettore Messiny. Dzisiaj na parkiecie w Sienie dojdzie do spotkania litewskich bliźniaków. Nie muszę chyba dodawać, że bój będzie nie tylko o wygraną w meczu ale także o prestiż wewnątrz rodzinnej rywalizacji.

Trochę statystycznych igraszek. W TOP16 średnia oczek na mecz Darka wynosi równo 12 co spowodowane jest nieco słabszym spotkaniem przeciwko Efesowi w I kolejce (11 pkt , tylko 1/3 z linii osobistych). W Tel Avivie na linii wolnych już było w porządku (5/5), stąd i 13 pkt w dorobku Litwina.

Jeszcze słówko dla uzasadnienia tegoż typu. Jak dla mnie to ten p[ojedynek rozegra się głównie w strefie podkoszowej gdzie dojdzie zapewne do wielu pojedynków Darijusa Lavrinovicia z urodzonym w Afryce Romainem Sato. Kluczem do powodzenia zakładu będzie niewątpliwie łapanie przewinień wysokich graczy spod batuty Simone Penigianiego i skutecznie egzekwowane wolne przez gracza „Królewskich”. A także skuteczna gra na półdystansie.

Dla porównania dodam, że chociażby w takim naziemnym totolotku tę linię wyznaczono na poziomie 13,5 pkt więc chyba warto wybrać zakład z oferty tobet gdzie ta linia jest aż o 2 oczka mniejsza a to może mieć niebagatelne znaczenie.

PS. Zakład na Andersona świetny , a z tymi trojkami może być różnie ale też bym się przychylał ku tej opcji :razz:
 
remisiek 48

remisiek

Użytkownik
Dołączę się do dyskusji ????
Ciężkie te mecze dzisiaj do typowania. A patrząc na wyniki drużyn, które teoretycznie nie powinny się liczyć tym bardziej człowiek ma dylemat i mnóstwo zastanawiania się.
Ja osobiście wybrałem mecz Caja Laboral - BC Khimki
Tabela tej grupy jest bardzo klarowna: Olympiakos poza zasięgiem, Cibona outsaider, a Caja i Khimki grają o drugą pozycję.
I dużo więcej szans na zwycięstwo daje Hiszpanom. Porażka z Olympiakosem nie powinna mieć miejsca, ale jak już stała się faktem to należałoby wyciągnąć konsekwencje. I tak się stało. Kolejny mecz na trudnym terenie z Ciboną wygrany i Caja jest dalej w grze. Dzisiaj liczy się tylko zwycięstwo, a jak gra się z drużyną bezpośrednio znajdującą się obok w tabeli z którą pewnie przyjdzie walczyć o awans to mobilizacja, skupienie, koncentracja jest na maxa. Khimki to drużyna własnego parkietu i faworyt meczy wyjazdowych, których gospodarzem jest średniak. Aby mieć bezpieczny układ trzeba dzisiaj wygrać, a sukcesem niech będzie zespołowa gra całej drużyny Caja Laboral.


Caja Laboral - BC Khimki
typ: Caja Laboral hc (-6.5) ⛔⛔⛔
kurs: 1.83
bukmacher: Bet365
 
B 11

bandziuk

Użytkownik
Spotkanie:Barcelona- Panathinaikos ✅✅✅
Typ:1st Half Barcelona (-4.5) (47-38 )
Kurs:1.85
Bukmacher: Bwin

Analiza:
Obserwuje wyniki Barcelony od dluzszego czasu i zauwazylem ze w lidze hiszpanskiej pokrywaja praktycznie kazdy hc nie ma na nich mocnych w lidze taka jest prawda Real w tym sezonie nie powinien im zagrozic. Panathinaikos jakos slabo nie to co rok temu cos sie chyba tam dzieje maja juz 2 porazki w eurolidze barcelona 1 zwyciestwo 1 porazka mysle z gospodarze szybko zaczna ten mecz stworza bezpieczna przewage by nie denerwowac sie zbytnio w ostatniej kwarcie.
 
J 0

jacobskieof

Użytkownik
Efes - Maccabi Electra - 1- 1.60 Bwin
Zdecydowany faworyt wedlug mnie co potwierdzaja slowa trenera Efesu, bede grac na maksa, atutem wlasna publicznosc.
Trener Efesu o mecz z Maccabi:
&quot;We play another game that we can consider a final. We were a little bit too upset during the game that we lost to Maccabi Electra. We were planning to win there, but the mistakes in the last quarter that we made easily cost us to lose the game. There’s no chance for any team in our group to qualify to the next stage by losing a game at home. So this will be the key factor in this game for our motivation. On the other hand, we have to think about the win first and second we have to try to win with as big a margin as possible. We are mentally and physically ready for the game. My players all know that this is one of the last games we have to strengthen our chances to reach the Quarterfinal Playoffs. We are expecting our fans to come to Abdi Ipekci to support us more than ever.&quot; Polecam ten typ ????
 
unicaja 10,8K

unicaja

Użytkownik


Spotkanie: Asseco Prokom - CSKA Moskwa
Zdarzenie: Points R.Siskauskas(Cska)
Typ: over 12.5 ✅✅✅ (19 pkt)
Kurs: 1.85
Bukmacher: tobet



Spotkanie 4. kolejki euroligowej w „polskiej” grupie G. W hali w Gdyni gościć dziś będzie moskiewskie CSKA. Zapowiada nam się prawdziwe święto basketu w Trójmieście ale do rzeczy ;)

Rosjanie prowadzą w tabeli tejże grupy z kompletem 3 zwycięstw na koncie. Zagwarantowali to sobie pokonując przed dwoma tygodniami właśnie ekipę trenera Pacesasa w hali na Leningradzkim Prospekcie. Dzisiejsza ewentualna wygrana mistrza Rosji zapewni ekipie Paszutina kwalifikację do najlepszej ósemki zmagań.

Teraz trochę o typie. Linia ustawiona nisko, za nisko aby nie zagrać... Wystarczy spojrzeć na dotychczasowe statystyki Litwina chociażby w fazie TOP16 – gdzie w 3 spotkaniach uzyskał średnią 14,3 pkt na mecz przebywając na parkiecie w każdym ze spotkań prawie 32 minuty. Myślę, że ta granica wyznaczona została tylko i wyłącznie na podtawie tego spotkania sprzed 14 dni kiedy to Ramunas zdobył tylko 11 oczek. Nie możemy jednak zapominać o przebiegu tamtego spotkania a fakty są takie, iż obecność „Szyszki” na parkiecie pod koniec spotkania nie była niezbędna aktualnym wicemistrzom Euroligi. Wówczas to Litwin spędził na parkiecie niewiele ponad 27 min, stąd ten niewielki dorobek. Dzisiaj zapowiada się dużo bardziej zacięty pojedynek, chociaż może się potoczyć różnie bieg boiskowych wydarzeń.

Tak czy siak, linia jest niezbyt wysoka i można spokojnie grać jak na mój gust. Mistrz Polski w Moskwie nie zachwycił defensywą i myślę że przeciwko takiemu rywalowi również i dzisiaj będą z tym ogromne kłopoty. Tak więc życzę powodzenia sobie i wszystkim korzystającym z tego zakładu.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
To jest chyba obok zwyciestwa CSKA najlepszy typ na to spotkanie.Dlaczego akurat under?Wynika to głównie z obserwacji poprzedniego spotkania kiedy to CSKA zluzowała przez pewien okres gry szyki defensywne co sprawiło że Prokom nakręcał sie i grał po swojemu skutecznie realizujac sie w tym co potrafia najlepiej czyli szybki atak.CSKA napewno wyciagneła wnioski z poprzedniego spotkania i dzisiaj beda starali sie kontrolować mecz przez całe spotkanie a jak wiadomo defensorów maja świetnych.Moskiewski zespół rzadko kiedy przekracza granice 80pkt w spotkaniach wyjazdowych i dzisiaj też powinni zatrzymać placka na około 65-70pkt.Jeżeli CSKA dzisiaj wygra w Gdyni to jako pierwsza ekipa zapewni sobie awans do dalszej fazy.

Prokom-CSKA under 152.5 1.90 6/10 ⛔
 
remisiek 48

remisiek

Użytkownik
To jest chyba obok zwyciestwa CSKA najlepszy typ na to spotkanie.
Być może i masz rację, ale ja skłaniałbym się jednak na over 150.5 bo taki zaproponował bet365. Prokom gra naprawdę zaskakująco w tej fazie rozgrywek, gra dzisiaj u siebie przy pełnej hali co w moim mniemaniu będzie miało kolosalne znaczenie. Prokom to team overowy zwłaszcza u siebie i myślę, że zobaczymy ciekawy pojedynek z dużą ilością punktów. A może będzie 151 :) Pozdrawiam wilQ bo Twoje typki są ok!!!

Prokom-CSKA over 150.5 1.90 bet365✅✅✅
 
M 1,8K

mandragon

Użytkownik
No i Prokom wygrał dzięki dobrej grze a może dzięki nie do końca pełnego zaangażowania Rosjan ???? unicaja co sądzisz o jutrzejszym spotkaniu właśnie Unicaji z Żalgirisem. Unicaja miała kilkanaście dni na spokojny trening bez rytmu meczowego, powraca Freelend i być może Gomis i Blanco choć ich forma raczej nie bedzie wysoka. Żalgiris grał w pucharze Litwy ulegając graczom z Wilna w finale, na pewno gracze z Kowna będą groźni u siebie zaprezentują szarpany styl gry z wieloma rzutami i ze zmienną obroną....obawy mam to kto zastąpi Dixona gdyż jak pokazał ich mecz w Hiszpanii odegrał kluczową rolę w tym spotkaniu oraz presja jaka będzie na nich ciążyć w przeciwieństwie do Litwin. Mimo wszystko większe szanse daję Hiszpanom ktoś ma inne przemyślenia może?
 
unicaja 10,8K

unicaja

Użytkownik
unicaja co sądzisz o jutrzejszym spotkaniu właśnie Unicaji z Żalgirisem.
Ja powiem w ten sposób, że po takim kursie warto zagrać według mojej oceny, Żalgiris osłabiony jak mówi wilQ bez Watsona więc można kurs pobierać jeszcze dzisiaj bo jutro zapewne @1.50 już nie uświadczysz nigdzie...
Mnie najbardziej fascynuje mecz w Moskwie miejscowych Chimek z TAU. Goście bez Splittera niby ale to zawsze ekipa strzelb dystansowych. Kurs kusi ale nie wiem czy skusi do końca. Trzeba będzie baczniej się przyjrzeć temu spotkaniu i poszukać tam overa punktowego Mirzy bądź Fernando ale bliżej mi do Bośniaka osobiście (coś te overy za mną chodzą ostatnio ;) ). A piszę o tym kuszeniu nie bez podstaw – pamiętajmy, że ewentualna wpadka team’u Ivanovicia eliminuje go z marzeń o Elite8 tak więc będzie się działo.
Kurs na chimeryczny Real przeraźliwie niski ale w tej grupie każda porażka na własnym parkiecie to strzał we własną stopę że tak to bajkowo określę. Tylko czy Sienę stać na pokonanie Królewskich w Palacio Vistalegre? Ciężkie zadanie czeka z całą pewnością graczy Penigianiego ale czy niewykonalne? Naprawdę trudno orzec ale @1.40 na win Realu jak dla mnie absolutnie nieopłacalny, mówcie co chcecie :razz:
Ogólnie jutro świetne mecze, jest w czym wybierać, każdy mecz o wielką stawką i nic tylko siedzieć wygodnie i oglądać spokojnie a na typy jest jeszcze czas.
PS. Pozwoliłem sobie dodać barwy w cytacie :grin:
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
mandragon,
Bez zangażowania Rosjan? Panowie zdajmy sobie w końcu sprawę, że obecne CSKA tylko nazywa się tak samo jak europejska potęga sprzed kilku lat. Byłem na meczu, widziałem na własne oczy. To samo zresztą na pewno widać w TV. Ta drużyna jest co najwyżej przeciętna - NIC WIĘCEJ! Przy odrobinie zimnej głowy można było i tam wygrać. Prokom dzisiaj był lepszy i wygrał zasłużenie MIMO WIELKICH STARAŃ ROSJAN. Mamy naprawdę niezłą drużynę i zamiast pisać brednie w stylu &quot;wygrali bo tamci odpuścili&quot; doceńmy ich grę, która mimo wielu mankamentów pozwala pokonywać największe kluby Europy.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Panowie na wstępie mówie sorry za wprowadzenie w błąd.Od czasu spotkanie z Prokomem nie dochodziły do mnie żadne informacje na temat Watsona i byłem święcie przekonany o tym że ten świetny walczak nie gra.Żalgiris rozrgrywał tragiczne mecze w lidze m.in z perła Wilno czy Nevezis,następnie doszedł fakt wyrzucenia Butautasa - powiem szczerze że do tego czasu żyłem w niewiedzy i nie miałem pojecia że Watson wrócił ???? a tu sie okazuje że on już grał w spotkaniach wyżej wyminionych i w meczu z Malaga.Watson jutro zagra ale jak widać klub sie całkowicie posypał mentalnie bo nawet w finałowym meczu o puchar Litwy nie wykazali nic co pozwoliło by im zgarnać to trofeum.Malaga doskonale zdaje sobie sprawe że po wczorajszym meczu naszej ekipy to już nie sa przelewki i trzeba teraz wygrywać wszystko co sie da by właczyć sie do walki o awans bo Żalgiris już definitywnie wypadł z gry.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Czy ktoś wie dlaczego w meczu Real-Siena jest taki wysoki kurs na Sienę-tzn u moego buka 3,1? Bo jak dla mnie to bardzo wysoki kurs.
 
michalch89 0

michalch89

Użytkownik
Czy ktoś wie dlaczego w meczu Real-Siena jest taki wysoki kurs na Sienę-tzn u moego buka 3,1? Bo jak dla mnie to bardzo wysoki kurs.
Jak dla mnie faworytem jest Montepaschi. Kurs dziwi, żadnych osłabień w zespole Sieny. Real słabiutko w Pucharze Króla przeciwko Barcy, a do tego dziś niepewny jest występ Ławrynowicza, którego brak byłby ogromnym osłabieniem.
edit: Wiadomość o Ławrynowiczu zasłyszana dziś w STSie, na oficjalnej stronie brak info, więc raczej zaufałbym oficjalnym informacjom ????
 
remisiek 48

remisiek

Użytkownik
Co do meczu Real - Siena obstawiłbym zwycięstwo Realu, ale z uwagi na to że kursik marny (1.3), a handi wysokie (-6.5) i może być różnie stawiam na dużo punktów zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Pierwsze spotkanie zakończyło się także wynikiem overowym (83:76) i myślę, że dziś będzie podobnie. Porażka z Barcą nie powinna dziwić, a z drugiej strony uważam, że taki &quot;policzek&quot; podziała na gospodarzy mobilizująco.

Real - Siena over 152.5 bet365 kurs 1.90⛔⛔⛔
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Widzę,że cisza na temat 5 kolejki TOP 16,więc podzielę się swoimi dwoma typami na dziś:

Cibona Zagrzeb(+8,5) -Chimki Moskwa typ: 1 kurs:1,40

Marousi Ateny(+14,5) -Barcelona typ:1 kurs:1,33

ako: 1,85⛔⛔⛔

Cibona na razie 4 porażki i 0 zwycięstw jednak w aż trzykrotnie przegrywała tylko 3 punktami(dwukrotnie z Olympiakosem i raz z Tau) więc myślę,że to wystarczający dowód że są silną ekipą, a dziś są dodatkowo gospodarzami. Chimki wygrały u siebie 13 punktami, dobry wynik osiągneli też w wyjazdowym meczu z Tau,ale ta grała bez Splittera więc jakby o 30 % osłabiona..Typuję wygraną Cibony,ale dla pewności z handicapem.
Marousi teoretycznie najsłabsze w swojej grupie z Barcą, Panatą i Partizanem jest 3 z bilansem 2-2. Tylko wygrana z Barceloną przedłuża nadzieje na awans do TOP 8 więc liczę na dużą determinację Greków. Barca ostatnio nie gromi już rywali jak bywało jeszcze z 2 miesiące temu, przegrała w Belgradzie,minimalnie wygrała z Panathinaikosem. Myślę,że handicap 14,5 pkt dla Marousi powinien wystarczyć.
 
E 0

ernie9005

Użytkownik
Jak dla mnie dzisiaj to Cibona-Khimki 2 po kursie 1.75 ⛔⛔⛔ i Żalgiris-Prokom over 155. kurs 1.75 ✅✅✅

Khimki wygrać muszą w perspektywie ich ostatniego meczu, więc dziś dadzą z siebie wszystko. Czy to wystarczy na mocnych u siebie Chorwatów?? Raczej tak. Cibona gra o pietruszkę i dla fanów, także to gracze Khimek mają dużo więcej do stracenia. Drugi typ z sympatii dla naszego rodzimego zespołu, który pewnie już dziś zapewni sobie przepustkę do najlepszej 8. Wyrównany mecz z wieloma rzutami za 3 pkt.- to mój scenariusz na dziś ???? pozdrawiam ????
 
lexus 0

lexus

Użytkownik
Jak dla mnie dzisiaj to Cibona-Khimki 2 po kursie 1.75 i Żalgiris-Prokom over 155. kurs 1.75

Khimki wygrać muszą w perspektywie ich ostatniego meczu, więc dziś dadzą z siebie wszystko. Czy to wystarczy na mocnych u siebie Chorwatów?? Raczej tak. Cibona gra o pietruszkę i dla fanów, także to gracze Khimek mają dużo więcej do stracenia. Drugi typ z sympatii dla naszego rodzimego zespołu, który pewnie już dziś zapewni sobie przepustkę do najlepszej 8. Wyrównany mecz z wieloma rzutami za 3 pkt.- to mój scenariusz na dziś ???? pozdrawiam ????
o jaka znow pietruszke?
cibona ma szanse na awans. poki co czysto teoretyczne ale to zawsze jest jakas motywacja, etc. wszystko to poki co teoria, ale na pewno nie odpuszcza i powalcza. z klasowymi ekipami zagrali swietnie i braklo tej kropki nad i w koncowce spotkan, a khimki na wyjazdach juz tak nie strasza jak u siebie.
 
remisiek 48

remisiek

Użytkownik
Na dzisiaj

Unicaja Malga - CSKA Moskwa over 149.5 kurs 1.9 bet365 ⛔⛔⛔

Unicaja walczy i walczyć będzie zapewne do końca. Porażka dzisiaj praktycznie przekreśla im szanse na awans do dalszych gier. Przy dzisiejszej porażce Prokomu szanse są wielkie i zapewne będą się starali ją wykorzystać. No cóż, CSKA zwycięstwo dzisiaj zapewni im awans, bez względu na wynik w ostatnim meczu (Żalgiris).
Stawiam na ciekawy pojedynek dzisiaj obfitujący w dużą liczbę punktów obu teamów, zwłaszcza, że ostatnio, zwłaszcza Unicaja rzuca dużo a CSKA też potrafi sobie porzucać.
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
remisiek,
Byłeś blisko, ale niestety trudno myśleć o jakimkolwiek overze jeśli mecz ma taką kwartę jak druga w Maladze, gdzie łącznie pada... 17 punktów. Do niechlubnego rekordu sezonu brakuje chyba 4. Końcówka już szybsza. Szczególnie 4 kwarta mogła się podobać. Mnie osobiście zaskoczyło CSKA. Ostatnie minuty rozegrali iście profesorsko, chociaż trochę na własne życzenie dopuścili do nerwowej końcówki. Co by jednak nie mówić to wciąż czołowa drużyna Europy.
Typem dnia okazał się chyba over Zalgiris-Prokom gdzie linia wynosiła 155 punktów. Skończyło się na... 181! Prokom w zdobywaniu punktów w tym sezonie zajmuje chyba już pierwsze miejsce. Mecz był spokojnie do wygrania. Zaważyły chyba 3 faule Woodsa w 1 kwarcie, przez co 2 kwarta zakończyła się sporym laniem i 16 punktową stratą na koniec połowy. Mimo wszystko gdynianie po raz kolejny pokazali, że są solidną drużyną. Całe szczęście, że CSKA wygrało bo chociaż nie ma powodu do plucia sobie w brodę. 1 miejsce poza zasięgiem. Cieszy, że jest historyczny awans do TOP-8. Mniej cieszy rywal z Pireusu, chociaż dla koneserów szykuje się wielka gratka bo móc zobaczyć na żywo grę Childressa, Kleizy, Teodosica to wielka sprawa! Sam zresztą będę jednym ze szczęśliwców.

Redwitz,
O co walczą Real i Partizan? W przypadku hiszpanów sprawa jest niezwykle skomplikowana i nie będę wdrażał się w szczegóły. Wystarczy spojrzeć na tabelę grupy F gdzie KAŻDA z drużyn ma bilans 2-2. Generalnie Real musi wygrać, żeby realnie myśleć o 1 miejscu jednak porażka nie więcej niż 6 punktami teoretycznie (77-70 u siebie) też nie jest (CHYBA) czymś strasznym. Nie ma się co oszukiwać. Real jedzie do Turcji wygrać bo porażka może skutkować w ostateczności odpadnięciem z Euroligi. Przy tak wielkich inwestycjach wydaje się to istną katastrofą!
Partizan gra z Panatą, która nie ma już najmniejszych szans na awans. Jednakże to wcale nie oznacza, że Grecy zamierzają złożyć broń. Tak wielki klub na pewno nie pozwoli sobie na skończenie rozgrywek bez twarzy. Partizan jednak musi wygrać, żeby zapewnić sobie awans ponieważ mają gorszy bilans spotkań z rywalem do awansu (Maroussi) i porażka przy fakcie, że ostatni mecz Partizan gra w Barcelonie, postawi ich w nieciekawej, a nawet beznadziejnej sytuacji.

Oba mecze są ciężke i na tym etapie rozgrywek radzę się poważnie zastanowić nad każdą postawioną złótówką. Dla mnie klasyczne NO-BETs.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Zgadzam sie Maciek,zaważyły faule Q i to odbiło sie wyraźnie w drugiej kwarcie.Pacek chciał wygrać mecz już w pierwszej kwarcie robiąc sporą przewage,niestety wszystko odwróciło sie przeciwko niemu.Mecz nie był zły w wykonaniu APG,dosyć dobry procent rzutów,mało strat.Gorzej z zastawianiem,Jagla z Varda potykali sie o własne nogi co wygladało dosyć komicznie.Logan zagrał dobrze ale stary wyga Brown obnażył jego wszystkie słabości w defensywie.Mecz z Olympiakosem to bedzie show,dwie ofensywne ekipy i pojedynek na który najbardziej licze Childress-Q .Ciekaw jestem jak kibice w Pireusie przyjma Woodsa ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom