>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

EuroBasket 2011 - mężczyźni

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Sarunas most assists today 6.50
Bwin
1/10

Ostatnio weszło 8.25, dlaczego by nie spróbować znów. Dziś myślę, że Teo i Parker mniej asyst z uwagi na trudniejsze mecze.


Pau most points today 6.00
Bwin
1/10

To taki świr, coś czuję, że zniszczą Francje dziś, a Noah po prostu nie da rady ich zatrzymać.


Takie dwa świry lekko na dziś.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Po pierwszej połowie widzę bardzo dużą przewagę między Tepicem i Milosem a Tuncerim i Arslanem jeżeli chodzi o wzrost. Bardzo ładnie to Serbowie wykorzystują. Krstic początek miał bardzo dobry a potem dłuższa przerwa na ławce jednak wysocy Turcji mocno się nie wyróżniają. Trzeba też nadmienić bardzo słabą początkową skuteczność Turcji i nie umiejętne zastawianie obręczy własnej --&gt; sporo zbiórek złapali Serbowie ofensywnych. Obudzili się pod koniec 2 kwarty i poprzez rozprężenie Serbów zniwelowali przewagę. Wynik ....... 35-27
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik

Hiszpania z Francją to też nie wiem. Jakby to było o być albo nie być w turnieju to Hiszpania. Ale nie jest. Z drugiej jednak strony to myślę, że Hiszpanie i tak będą chcieli to wygrać. Stawką tego meczu jest rywal w 1/2 finału. Pierwsza drużyna w grupie E trafi w 1/4 na Finlandie/Słowenie, to wiadomo. Ale dalej trafi na wygranego z meczu F2 - E3, czyli najprawdopodobniej Macedonie (bo zakładam, że Rosja z nimi wygra) lub Litwę. Jest to łatwiejsza droga do finału niż poprzez mecz z Grecją, a później Rosją, Serbią lub Turcją. Może Hiszpanie nie będą patrzeć na to pod tym kątem, ale jednak jest to dość istotna sprawa, przynajmniej wg mnie. Także jak będzie ładny kurs to Hiszpanię chętnie pobiorę. Bo argumenty za wygraną Hiszpanów są.

Kurs na Hiszpanię może i nie zachwyca, ale jednak się przekonałem. Parker i Batum trzymają poziom, faktycznie, Noah też nawet, ale bez jaj, jeden Noah nie jest w stanie zatrzymać 2 Gasoli i Ibaki. Mimo, że Ibaka też nie szaleje. Hiszpania ma Navarro, ma Calderona, ma Rudego, każdy z nich jest w stanie zdobyć nagle niemało punktów. Do tego Parker nie powinien jakoś strasznie dziś szaleć. Pod koszem trafi na ścianę, a na obwodzie Calderon powinien go nieźle przypilnować, w NBA mu się to udawało nawet. Hiszpania ma dłuższą ławkę, lepszą piątkę, przewagę pod koszem. No i wg mnie mają chęci. Także nie wiem dlaczego mieliby nie wygrać z Francją.

A co do Rosji to Macedonie to oni pocisną spokojnie. Są zgrani, piłka im chodzi jak po sznureczku, no i Mozgov się rozkręca w końcu.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Parker i Batum trzymają poziom, faktycznie, Noah też nawet, ale bez jaj, jeden Noah nie jest w stanie zatrzymać 2 Gasoli i Ibaki. Mimo, że Ibaka też nie szaleje. Hiszpania ma Navarro, ma Calderona, ma Rudego, każdy z nich jest w stanie zdobyć nagle niemało punktów. Do tego Parker nie powinien jakoś strasznie dziś szaleć. Pod koszem trafi na ścianę, a na obwodzie Calderon powinien go nieźle przypilnować, w NBA mu się to udawało nawet. Hiszpania ma dłuższą ławkę, lepszą piątkę, przewagę pod koszem.
Pierwszy raz sie z Toba zgadzam bo wiadomo ze jak Ty piszesz o Spain to wychodzi z tego zalosny tekst w ktorym Hiszpania jest bez wad obojetnie czy to kot czy lotki czy cokolwiek ale tu masz racje w 100%. Batum z Parkerem sa nawet lepsi niz wiekszosc Hiszpanow tylko takich graczy jest w tym zespole za malo. O Ibace nie ma co pisac bo ten koles jest tragiczny na Litwie natomiast Gasole graja znakomicie i nikt tu ich nie zatrzyma. Biorac pod uwage jeszcze niskich Rudy - Ricky - Calderon - Navarro no to wiadomo kto jest lepszy i jak ten mecz powinien wyglada. Nie twierdze, ze bedzie +15-20 ale spokojnie powinni wygrac.

Serbia dzis żenada.
 
bartilandi 26

bartilandi

Użytkownik
No to pięknie, Francja gra bez Parkera i Noah, Batum też prawie nie grał. I udowadniają jednak, że Ci gracze drugiego planu grać potrafią skoro do przerwy idą równo. Dziwię się więc Hiszpanom, że Gasolowie tak długo grają zamiast też odpocząć.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Po kolejnym meczu Litwy nasuwa mi się jedna myśl, wielka szkoda, że Jasikevicius nie jest młodszy. Gdyby miał te kilka lat mniej i trafił na Valanciunasa to byłby naprawdę duet na lata. Niby jest Kalnietis, ale to nie jest to samo.
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Grecja - Gruzja
over 143.5 @ 1.91 betsson
5/10

Grecja ma zapewnione 3 miejsce, nawet gdyby Gruzja wygrała, to zwycięstwo w dzisiejszym meczu nic im nie daje.
Grecy mają prawdopodobnie oszczędzić swoich podstawowych zawodników i dać więcej szans gry dla zmienników. Gruzja bez Pachulii i pierwszego rozgrywającego .
Wątpie, by w meczu, który nic nie zmieni w układzie tabeli forsowano się w całym spotkaniu obroną.
GL
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
no i mamy już grupę E jasną :

1. Hiszpania
2. Francja
3. Litwa
4. Serbia

i co teraz z grupą F ?

Grecy grają o nic bo wiedzą że w 1/8 grają z Francją. Jednak nie wierzę że przegrają lub nawet odpuszczą ten mecz. 10 zawodników jest mocno zmotywowanych a teraz gdy przegrali z Rosjanami to nawet zawodnicy w rotacji Gruzję spokojnie pykną. Nie zgadzam się z typem na over basketpicksnew bo dalej twierdzę że Grecy będą mocno bronić, co przy nędznej grze Gruzji da im wynik w granicach 60pts.

Dalej....

Słowenia - Finlandia - odpuszczam choć sercem jestem za Słoweńcami. Tutaj nie ma nad czym się rozwodzić... mecz w którym może zdarzyć się wszystko. Jeżeli powstrzyma się trójki Suomi to mogą ich pojechać nawet +10. Z drugiej strony jeżeli zagrają tak nieskutecznie jak początek meczu z Grecją to Finowie mogą zrobić +10. Dlatego ten mecz to dla mnie NO BET.

i na koniec ....

Rosja - Macedonia - komu tu się opłaca wygrać ? Ja osobiście to co widzę w turnieju to bym chętnie przegrał i trafił na Litwę niż na nieobliczalną Serbię. Oczywiście moim zdaniem wszystkie argumenty są po stronie Rosjan ale....... czy tu nie będzie kombinowania ? Już wszyscy wiemy że Litwini na dobrym % są mocni jednak przy takiej obronie jak preferują Rosjanie na pewno łatwiej by im się grało z nimi niż z indywidualnościami w drużynie Serbii w której każdy może wypalić. Ten mecz przed meczem nie odważę się zagrać. Dopiero gdy zobaczę nastawienie Rosjan do gry wtedy coś ruszę.
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
A ja uważam, że Rosjanom łatwiej by było gdyby trafili na Serbię, bo w tej ekipie nie przekonują mnie jakoś wysocy zawodnicy. Serbii mimo wszystko brakuje do poziomu, który potrafią prezentować adekwatnie do swojego potencjału.
Litwini? W takich turniejach, przed własną publicznością, to i ściany pomagają. A w meczu z Rosjanami, z takim rywalem, gdy dojdzie element odpowiedniej mobilizacji są w stanie wg. mnie bardziej powalczyć niż Serbia. I sędziowie pokazali również w tym turnieju, że potrafią bardzo po aptekarsku odgwizdywać faule. A Litwini wg. mnie bardziej są groźniejsi w ataku niż Serbowie.
W tym właśnie upatruję szans, że w ekipie Litwy indywidualności mają większe szanse, aby złapać swój dzień.
Choć nie wierzę mimo wszystko, że Blatt będzie skłonny, by posunąć się do takich kroków, aby odpuszczać jakiś mecz, by w kolejnym mieć łatwiej. Bo takie kalkulacje często kończą się przeciwnie. A Blatt raczej nie należy do tego typu szkoleniowców, by coś kombinować.
Moja prognoza Rosja -9@ 2.02 pinnacle
Słoweńcy. Też lubię ten zespół, ale każda niemalże wygrana, to na zasadzie &quot;ślizgania&quot;. Nie wiem, czy zespół, który gra mizernie od początku turnieju, będzie w stanie się podnieść i znokautować Finlandię, która preferuje szybką koszykówkę. Obrona Słoweńców w poprzednich meczach była kiepska, a przy tej szybkości i Finlandia, która jest bez presji - nie wiem, czy nie posunie się o niespodziankę. Choć mimo wszystko Słoweńcy wg. mnie mają przewagę wśród wysokich zawodników.
Ja bym tutaj był skłonny do wzięcia Finlandia +9.5 @ 1.66
Grecy grają o nic bo wiedzą że w 1/8 grają z Francją. Jednak nie wierzę że przegrają lub nawet odpuszczą ten mecz. 10 zawodników jest mocno zmotywowanych a teraz gdy przegrali z Rosjanami to nawet zawodnicy w rotacji Gruzję spokojnie pykną.
Nie mówię, że ich nie pykną. Ale przed nimi bardzo wymagający rywal i wątpię, by aż tak eksploatowano zawodników przed takim meczem, bo z samym nastawieniem, by TYLKO wygrać dzisiejszy mecz Grecy powinni spokojnie ich pokonać. Jednak, czy Grecy będą aż tak walczyć w obronie przed meczem z Francją? Śmiem mocno wątpić... Tym bardziej, że Francja nie ma długiej ławki i zachowanie zdrowych zawodników na ławce Greków może być kluczowym elementem.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Mi jakoś też nie widzi się przegrana Greków. W poprzedniej rundzie jeszcze ok, ale już nie teraz, nie w tej fazie.

Co do meczu Słoweńców to ja tam sobie gram dodatnie handi na Finów. Słowenia gra beznadziejnie jak na nich, Lakovic nic, Dragic czasem coś trafi po jakiejś indywidualnej akcji, Lorbek gra słabo. W dodatku Lorbek, Dragic, Laka i Ozbolt sporo rzucają za 3. A są takie 2 magiczne statystyki - Allowed 3 Pts Field Goals i Opponent 3 Pts Field Goal Percentage. W obu prowadzi Finlandia. Średnio tracą 4.9 trójki na 25% skuteczności rywali. Znaczy, że jednak nieźle bronią trójki. Albo mają farta i przeciwnicy zawsze w meczach z nimi mają słabszy dzień. Nieważne. Ważne jest to, że tracą po trójach mało punktów, a Słoweńcy chętnie je rzucają. I, że rzucają je słabo - 6.1/24.7 średnio to przecież masakra jakaś jest. To Polacy lepiej rzucali trójki. Z kolei Słoweńcy są słabsi w tych statystykach. Może nie dużo słabsi, ale kurde, skoro Ukraina rzuca im 5/9, Belgia 10/22 zdaje się no to Finowie też mogą sporo rzucić. Zwłaszcza, że są jedną z najlepiej rzucających trójki ekip na tym turnieju. Sporo o tych trójkach tutaj piszę, ale wg mnie są jedną z kluczowych spraw w tym meczu, która przesądzi o tym, że handi na Finów siądzie.

Rosja z Macedonią to dla mnie jasna sprawa jest z wygraną Rosji. Rosja raczej niechętnie trafi na Litwę wg mnie, bo wiadomo, że jak będą mieli dzień to ich rozstrzelają tak jak Serbów. Litwa gra u siebie, a to też zawsze przewaga. Poza tym wg mnie należy już tu patrzeć pod kątem 1/2 finału. A trafienie na Hiszpanów to na bank nie jest to czego chcieliby Rosjanie. Wg mnie wybiorą Serbie, a potem Francje/Grecje, bo to łatwiejsza droga do finału niż Litwa i Hiszpania.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
No niech i będzie... więc jeżeli Rosjanie nie odpuszczą to HC -8,5 powinno zostać pokryte. Dziś kończy się sen Macedonii o ich potędze :razz:. Mozgov - Antic będzie ciekawą parą. Tam też i inne matchupy są ciekawe ale na pewno wyjdzie krótka ławka przy mocnej obronie Rosjan.

Hm... no dobra Olo tak jak wspomniałem a ty napiętnowałeś te &quot;trójki&quot;. A co powiesz o pomalowanym ? Tutaj jest przewaga Słowenii niepodważalna i jeżeli dobrze będą dogrywane piłki do Begica, Lorbecka to Lee i Motolla mogą nie dać sobie rady. Nie do końca to mecz do grania. Kiepska gra Słowenii hm... nie wiem do końca czym się podyktowana ale oni mają potencjał. Ja patrzę też przez pryzmat tego co zrobili z Grecją czyli postawili strefę która naprawdę im sporo dała. Finowie może i grają szybki basket ale nie wiem czy to wystarczy na Słowenię. HC +9,5 to zbyt duże ryzyko na koniec dlatego liczę na dobre wejście Słowenii w tak ważny mecz i szukałbym HC do przerwy.

Grecja - tutaj nawet trener wypowiada się że nie mogą sobie pozwolić na dziurawą obronę i będą w tym meczu grać defensywnie + ćwiczenie nowych wariantów. Nawet jak mniej minut dostaną podstawowi to tam bronić kto ma bardziej niż atakować. Gruzini myślę że nie podołają takiej obronie przy takim osłabieniu.
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Samin tylko proszę nie mylić prognoz z tym, że coś gram ;)
Kusi mnie jeszcze over 140 w meczu Słowenia - Finlandia...
Kiepska gra Słowenii hm... nie wiem do końca czym się podyktowana ale oni mają potencjał.
Czy potencjał Prokomu z gwiazdami NBA był wykorzystany w Eurolidze? Tak na marginesie, do porównania...
Nie zawsze potencjał oznacza, że musi on &quot;zatrybić&quot;. Wszystko zależy od taktyki, podejścia. Jeśli Słowenia by wygrywała, tak jak potrafiła - na swoim poziomie, to każdy mecz byłby inny. Bo nic nie buduje tak zespołu, jak wygrane. Ale zawodnicy widzą, co grają. Grają piach, więc nie są raczej zadowoleni, a przybici. Dlatego trener chyba jednak nie potrafi w nich obudzić tego potencjału o którym piszesz. Jesteś chyba za bardzo zapatrzony w Słowenię ????
Lubię ich i dla mnie ich styl gry, to póki co wielkie rozczarowanie. Szczególnie obrona.
Gdzie się podział &quot;ten&quot; Lakovic? W tych meczach co widziałem, to niczym nie przypomina z ostatniego turnieju, czy klubowych rozgrywek. Goran próbuje brać na siebie ciężar gry i coś tam wymusi, rzuci. Reszta dość statycznie gra. Biorąc pod uwagę potencjał - o którym wspomniałeś , to nie jest on wykorzystany w 100% lub podłoża słabej gry Słoweńców trzeba by było szukać gdzie indziej - zmęczenie zawodników sezonem? Itp...
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Hm... no dobra Olo tak jak wspomniałem a ty napiętnowałeś te &quot;trójki&quot;. A co powiesz o pomalowanym ? Tutaj jest przewaga Słowenii niepodważalna i jeżeli dobrze będą dogrywane piłki do Begica, Lorbecka to Lee i Motolla mogą nie dać sobie rady. Nie do końca to mecz do grania. Kiepska gra Słowenii hm... nie wiem do końca czym się podyktowana ale oni mają potencjał. Ja patrzę też przez pryzmat tego co zrobili z Grecją czyli postawili strefę która naprawdę im sporo dała. Finowie może i grają szybki basket ale nie wiem czy to wystarczy na Słowenię. HC +9,5 to zbyt duże ryzyko na koniec dlatego liczę na dobre wejście Słowenii w tak ważny mecz i szukałbym HC do przerwy.

Begic ok, jeszcze coś grać, choć bliższy jestem stwierdzeniu, że to gracz obrony, ale przewaga wzrostu jest. Ale Lorbek naprawdę nie gra nic wielkiego. Poza tym Lee moim zdaniem nie jest taki bez szans.
Postawili strefę i co z tego. Nie wiesz jaki jest najlepszy sposób na wybicie przeciwnikom strefy z głowy:?:
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
hm.... wiem wiem doskonale :cool:
basketpicksnew skoro podajesz tutaj over Grecji i piszesz 3-5 zdań które niekoniecznie mogą mieć przełożenie to o tym piszę dalej ja że mogę się nie zgadzać. Czy to prognoza czy tym który Ty grasz to mnie tak na prawdę nie interesuje. Interesuje mnie fakt podania takiego typy ogólnie dlatego mogę się z nim nie zgadzać.
hm... 3 osoby które są za Słowenią a tylko ja trzymam ich stronę. Okey grają piach.....okey nie ma chemii.... okey nie siedzi im rzut...okey może to zmęczenie ogólnie sezonem. Okey grają z ekipą która gra ładnie dla oka do tego skutecznie.... Więc ? .... WIN FINLANDII ? bo co obniżać kurs HC skoro pięknie wygląda jednym słowem ich zwycięstwo? no właśnie... ryzyko takie same moim zdaniem :razz:
A może zepną poślady ?
Ps. Nie porównuj Prokomu z pseudo trenerem do reprezentacji Słowenii nawet pod formą.

Teemu Rannikko (Finland) Points+Assists over 12 --&gt; TOBET.......to moim zdaniem typ godny uwagi.
Mirza Begic (Slovenia) Points+Rebounds Over 13.5 --&gt; TOBET....... kolejny rodzynek moim zdaniem.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Koivisto over 7.5 1.85
Betsafe
3/10

Koponen over 11.5 1.85
Betsafe
3/10

Finowie zajebiście rzucają trójki, są jedną z najlepiej rzucających ekip na tym turnieju. Koivisto (14/35 - 40%) i Koponen (14/31 - 45.2%) są w czołówce. Słoweńcy słabo bronią trójki albo po prostu przeciwnicy mają farta z nimi. No 5/9 od Ukrainy, 10/22 od Belgii, 7/16 od Gruzji, 9/17 od Grecji. A to są ekipy jednak nie rzucające za 3 w tym turnieju tak dobrze jak Finowie. Wiem, wiem to tylko cyferki, ale jeżeli cyferki powtarzają się przez kilka spotkań z rzędu to wg mnie zaczynają coś znaczyć. Do tego Finowie dziś będą zmobilizowani z jednej strony, a z drugiej rozluźnieni. Zmobilizowani, bo mają szanse zrobić coś jeszcze bardziej historycznego dla fińskiego basketu niż to co zrobili do tej pory. A rozluźnieni, bo jak tego nie zrobią, to nikt nie będzie miał do nich pretensji. Tam będą pamiętali, że do ostatniego meczu walczyli ze Słowenią o 1/4. A wiadomo, że na luzie gra się lepiej, lepiej rzuty siedzą. Także moim zdaniem dziś obaj panowie mają szanse porzucać trochę trójek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Lepiej trafic na Litwe niz na Serbie? Nie pojmuje. Serbia nie jest nieobliczalna, Serbia jest tragiczna, oni nie maja jaj i graja mega frajersko. Duze wtopy z czolowka, mecz z Turcja to byla zenada tych mistrzostw. Prowadza prowadza po czym robia przez glupote i brak taktyki oraz umiejetnosci na ten poziom, +1 i wtedy Milos bez pozycji rzuca za 3 w tablice !!! i daja Turkom akcje na wygrana, wczesnej kilka razy bez sensu faulujac. Serbia jest tragiczna na tej imprezie, po meczu z Turcja powiedzialam, ze obojetnie z kim oni beda grac to wale przeciw. Doszlo do tego, ze Savanovic jest najlepszym graczem tej kadry. Milos wyglada momentami jakby uciekl z zakladu psychiatrycznego, nerwowy, te oczka latajace przy spojzeniu jakby sie bal jakis demonow w hali koles jest powalony poprostu. Zawsze byly z nim problemy, trener bral czas mowil co ma grac a on wychodzil i jak drugi Sean Colson robil wszystko po swojemu. Nie wiem ile mozna to tolerowac ale ja juz mam dosc ogladajac Serbow. Na lawce tez pajac obok pajaca. Numer 1 - Bjelica. W obronie nie nadaza, zle sie ustawia, nie trafia wolnych (z Turcja na koniec 2 pudla z rzedu w najwazniejszym momencie). Banda zalosnikow.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Jakaś gorycz wyczuwam w tej wypowiedzi. A ile była ludzi zachwycających się grą na tych mistrzostwach Serbów ? a po meczu Serbia - Francja ? Łatwo spada się z piedestału. Milos był taki zawsze i to każdy o tym wie nie od teraz.
Ogólnie obydwa zespoły Litwa jak i Serbia w tym momencie są porównywalne ale może i macie rację że przeciwko trybunom się trudniej gra.
co do typów Olo punkowych zawodników. Więc wychodzi mi over 66,5 całego zespołu Finlandii.
Mecz Rosja - Serbia w 1/4 mniemam że będzie pięknym widowiskiem. I nie zagram przeciwko żadnemu zespołowi.
Zapomniałem dodać : bardzo dobre porównanie Roxanne.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
E tam gorycz. Mialam Serbow i wygrali luz ale nie moge patrzec na ta bande nieudacznikow. Sa poprostu fatalni, to jest bukmacherka i wszystkim nam zalezy na wygrywaniu a nie tylko sledzeniu ME, ogladaniu i ocenianiu. Dlatego trzeba mowic jasno i czytelnie to co sie widzi.

Litwa, Rosja, Francja, Hiszpania, Grecja ... Slowenia? Nie wiem co sie z nimi dzieje. Ogladajac mecz z Macedonia mialam wrazenie, ze ... nawet nie umiem tego nazwac ale to jest gorsze niz postawa Serbow. Serbowie maja dobre momenty, Slovenia dobre momenty ma tylko w szatni albo podczas przerw. Napewno nie na parkiecie. Grekow nie mozna skreslac mimo braku waznych graczy (DD, Sofo). W Rosje osobiscie nie wierze, Blatt robi tam super robote, sa zgrani i skuteczni nie neguje ale nie wierze w ich sukces. To juz nie ta kadra z finalu w Hiszpanii.

Litwa, Francja, Hiszpania ... a moze jednak ta Rosja zaskoczy? Francja zawsze prezentowala sie dobrze a jak przyszlo co do czego to wtopa. Teraz jednak maja bardzo zmotywowanego Parkera i sweitnego Batuma ale zapewne uwala 1/2. Rosji jeszcze nie analizowalam tak mega dokladnie zadnego meczu wiec na 100% jeszcze nie wypowiadam sie ale w tej chwili nie widze szans dla nikogo w starciu z Hiszpania - niestety.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom