>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

EuroBasket 2011 - mężczyźni

Status
Zamknięty.
samin1 524

samin1

Użytkownik
Po dwóch dniach ciszy postaram się troszkę scharakteryzować te wszystkie 1/4 bo udało mi się wszystkie obejrzeć.

Zacznę od konkluzji iż Hiszpanie będą mistrzem Europy, Macedonia zajmie 4miejsce a drugie czy trzecie będzie zależało od dyspozycji dnia w meczu Francja - Rosja gdzie nie podejmę się typowania bo tego nie da się wytypować. Najlepiej byłoby wziąć kurs wyższy i tyle (czyli zapewne Rosjan).

Hiszpanie - Słowenia --&gt; ten mecz komentowałem na bieżąco i nie przeliczyłem się z prognozą iż po przerwie Słowenia nie miała szans. W swoich myślach poszedłem dalej i przy takiej grze myślę że USA by się męczyła z Hiszpanami i taki przewiduję finał w Londynie. Na tym turnieju żaden zespół nie da rady sobie z podkoszowymi Hiszpanii. Nie ma na to bata po prostu. Ciężko się też rozpisywać o zespole kompletnym.

Litwa - Macedonia --&gt; to co tutaj zobaczyłem to aż łapałem się za głowę poprzez nieporadność Litwinów w tak ważnym meczu. Nie zagrało nic a wyszedł brak taktyki o którym tak już na początku mówiłem. Macedonia nic wielkiego po raz kolejny nie grała a jednak wygrała. Jak ? przez wielką głupotę gospodarzy ale taki jest basket. Słaba skuteczność, nie umiejętność przyśpieszenia gry która tak dużo dawała. (jak zaskoczyło to szybko się zrobiło +8). Nie umieli grać swoim tempem i ze swoją dobrą skutecznością. Rzemieślnicy wygrali ale szans z Hiszpanią żadnych nie widzę, po prostu żadnych. Decha będzie tak zdominowana że będziemy świadkiem moim zdaniem większego pogromu niż ze Słowenią. Mr.Bo nie będzie tak bezkarnie wjeżdżał a Antić zbierał piłki. Trzeba oddać Macedonii cześć i chwałę za to jak daleko doszli i jaką napisali historię.

Francja - Grecja --&gt; ten mecz w ogóle mnie nie zachwycił. Obrona tylko wydawała się szczelna poprzez bardzo słabą skuteczność. Grecy potwierdzili że mają przewagę pod koszem ale też moim zdaniem wyszła wiekowość zawodników. Bardzo dobry start meczu myślałem że będzie zwiastunem ciekawej drugiej połowy jednakże przeliczyłem się (Grecy bardzo ładnie rozrzucali podaniami trójkolorowych w ataku a w obronie mogła się podobać jeszcze kombinowana obrona). Francja moim zdaniem jest cieniutka i z Rosją może mieć problemy. Noah nie przekonuje. Batum, Parker grają przeciętnie. Bardzo słaba skuteczność rzutowa może przyczynić się do porażki w półfinale. Wszyscy podniecają się de Colo a to zawodnik który słynie z tego że ma dobrze ułożony rzut i potrafi zaskoczyć. W klubie nie raz to pokazywał. Diaw bez formy. Rezerwowi trójkolorowych to przede wszystkim podkoszowi więc Mozgow będzie miał się z kim pomocować.

Rosja - Serbia --&gt; i to miała być perełka a skończyło się ......każdy widział. Serbowie nie obecni. Co się stało ? nie wiem...brakowało chemii moim zdaniem i to był element najważniejszy + forma + kontuzja Tepica (zabrakło jego punktów i penetracji bardzo). Milosa straty i końcówka żenująca ale inni Serbowie też stali się patrzyli. Cała gra nie wyglądała za dobrze i Duszko zdawał sobie z tego sprawę. Shved mnie szokuje i zachwyca jak na takiego gówniarza taka rozsądna gra nie w pierwszym meczu już. Ogólnie Blatt dobrze go ułożył. Dziś AK47 tak jak już zostało nadmienione X-factorem. Dobry mecz Mozgova - ogólnie drużyna bardzo dobrze grała na tle stojącej Serbii. Trzeba też zauważyć przestój nie wykorzystana przez Serbów który mógł się tragicznie skończyć dla Sbornej. Patrząc w przyszłość : ekipa która może w Londynie przy dobrych wiatrach znaleźć się w 4 turnieju. Tam moim zdaniem przypadnie ostatni okres tej reprezentacji w takim składzie --&gt; po Igrzyskach będą emerytury.

jutro Grecja - Serbia to też moim zdaniem NO BET.

Hiszpania - Macedonia --&gt; HC -16,5 wysokie (14,5 w Tobecie jeszcze ciekawsze i powinno zostać pokryte. Tutaj trzeba szukać bardziej w stronę punktów całego zespołu lub grać na live na kwarty. Ogólnie dobrze wygląda over 80.0 pkt. Hiszpanii.

Francja - Rosja --&gt; tutaj win Rosjan i będę im kibicował bo im się należy finał i możliwość konfrontacji z Dream Teamem Europy.

może to jutro rozwinę jak znajdę czas.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
vs.

Typ: 1(-13.5)
Kurs: 1.7
Buk: betgun
Stawka: 5/10

---
ehhh -niewiele zabraklo
---
Poprzedni rywale Macedonii mieli widoczne słabe strony przez cały turniej. W ekipie dzisiejszego przeciwnika, tak widocznych - po prostu nie ma. Nawet jeśli są, to są minimalnie widoczne i nie są w zasięgu Macedonii z pewnością do wykorzystania na ich stronę.
Fenomen Macedonii polega głównie na osobie Bo McCalebba.
Popatrzmy jednak na obwód ostatnich dwóch przeciwników Macedonii.
Słowenia: Lakovic i Dragic w obronie byli dla szybszych rywali niczym tyczki podczas tego turnieju. Przy takim potencjale i trenerze, nie została zastosowana żadna taktyka, aby zatrzymać filigranowego rozgrywającego.
Litwa: U gospodarzy można wymieniać same gwiazdy na pozycji rozgrywającego i rzucającego obrońcy, którzy powinni powstrzymać Bo. Jednak, to jest kolejny zespół po Słowenii, który od początku turnieju zawodził w obronie. Szczególnie właśnie na dystansie.
Macedonia nie gra taktycznego basketu. Ich motorem napędowym jest naturalizowany Amerykanin, który ściąga na siebie obrońców i wynajduje kolegów z zespołu na wolnych pozycjach lub sam kończy akcje, dzięki swojemu ogromnemu atutowi jakim jest szybkość.
Hiszpanie są zbyt doświadczonym zespołem, aby nie rozszyfrowali i nie potrafił zagrać szczelnej obrony, by uniemożliwić zawodnikowi Montepaschi penetracji pod kosz.
Szczególnie strefa w wykonaniu Hiszpanów jest jedną z najbardziej skuteczniejszych na turnieju. Potwierdzili, to w ostatnim meczu ze Słowenią, która nie potrafiła znaleźć odpowiedzi, choć w pierwszej kwarcie niemalże upokorzyli Hiszpanów, którzy początek meczu podeszli lekceważąco lub po prostu zaczęli &quot;ospale&quot;. Pierwszą odsłonę meczu Słowenia wygrała 16:23, choć przewaga była momentami nawet dwucyfrowa. Od drugiej kwarty zaczęła się pogoń i skuteczniejsza gra Hiszpanów.
Głównym atutem Hiszpanów jest rotacja na pozycji 1-2. Takiego luksusu nie ma trener Marin Dokuzovski.
Jest dwóch obrońców, którzy kreują grę Macedończyków - Ilievski oraz wspomniany McCalebb. Pierwszy z nich przeciwko Litwie 38 minut na parkiecie,a Bo 34 minuty.
Scariolo ma bogactwo wśród rozgrywających - Navarro, Calderon, Rubio. Rotacja jest rozłożona, więc Bo na prawdę czeka ciężka przeprawa.
Samardziski będzie miał ogromnie ciężką przeprawę pod koszami z Pau Gasolem. W wielu meczach miał problemy z faulami, a jego zmiennik nie prezentuje takiego poziomi jak Predrag.
Macedonia jest groźna w rzutach z dystansu - tym najczęściej niwelowali stratę do rywala, jednak Hiszpania ma znacznie lepszą obronę od poprzednich rywali Macedonii i w dzisiejszym meczu Hiszpania powinna obnażyć wszelkie braki Macedonii, bo ekipa Sergio Scariolo jest bardzo zbilansowana. Przede wszystkim ogromnie groźną bronią Hiszpanów są ich szybkie kontry, a dzisiejsi ich przeciwnicy pokazali, że mają problemy z powrotem do obrony przy takich akcjach rywali.
Hiszpania musi wejść od początku twardo w mecz, by nie dać złudzeń Macedończykom do takiego grania, jakie umożliwiła Słowenia, czy Litwa. Przede wszystkim jeśli nie zlekceważą swoich przeciwników, to spodziewam się wygranej ok 15 punktów Hiszpanów.
Calderon w meczu przeciwko Słowenii doznał kontuzji i musiał opuścić parkiet, ale w wywiadach podkreślał, że wszystko jest dobrze i będzie gotowy na mecz z Macedonią.
Trener Scariolo w wywiadzie powiedział, że nie lekceważą Macedonii, bo groźny zespół. Dodatkowo wspomniał, że jeśli coś nie będzie szło po myśli, to mają przygotowany &#39;plan B&#39; na Macedonię.
Warto dodać jeszcze, że wspomniany Vlado Ilievski grał m.in. w Barcelonie, więc doskonale jest znany Hiszpanom.
GL
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Francja - Rosja najwyższe prowadzenie under 13,5✅ @ 1.90 Betsafe
Wczoraj oba undery weszły, więc dziś dalej idę tą drogą. Hiszpania jest 24,5, więc tego nie tykam, bo tyle to mogą zrobić do połowy i wcale nie byłbym tym zaskoczony, ale równie dobrze trójki mogą trzymać Macedonię w grze.
Co innego Francja - Rosja. Francuzi po zaciętym meczu, gdzie przewaga wynosiła długimi fragmentami max 5 pktow, dzięki ostatniej kwarcie pokonali Greków.
Rosja natomiast poza 2 fragmentami, gdzie pozwoliła się dojść, dość pewnie kontrolowała mecz z Serbami (7-12pkt).
Dziś spodziewam się meczu a la wczorajszy Francji z Grecją, czyli bardzo niski wynik oscylujący przez większość spotkania wokół remisu i dlatego też nie sądzę, żeby któraś z ekip odskoczyła na 14 pktów...
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Rosja wygląda lepiej, są faworytami a kurs można złapać ponad 2. Szerszy sklad, mniejsze zmeczenie, Francja mnie nie przekonuje. Gelabale wczoraj 7 minut, Noah bedzie miec ciezko z Kirilenka i Mozgovem. Oby tylko Blatt przestal stawiac na tragicznego Shveda. To niszczy caly atak. To jest gracz na wejscie rzut a nie non stop co akcja koles robi z siebie Jordana i efekt jest tragiczny. Francja bedzie miec olbrzymie klopoty dzis, napewno nie sa faworytami.
 
blum 70

blum

Użytkownik
Mam na dzisiaj dwie propozycje.
Eurobasket 2011.
---
Francja - Rosja ⛔
Typ: 2
Kurs: 2.1 (Tobet)
Szanse obu zespołów są moim zdaniem wyrównane. Francja ma silny skład i gra widowiskowo ale z kolei Rosja prezentuje bardzo solidną i poukładaną koszykówkę. Myślę, że ze względu na korzystny kurs, można zaryzykować typ na Rosję.
---
Hiszpania - Macedonia ✅
Typ: over 145.5
Kurs: 1.9 (Tobet)
Nie sądzę by drugi raz Macedonia sprawiła sensację. Hiszpania zdecydowanym krokiem zmierza do finału i w tym meczu będzie już grać na wysokich obrotach. Spodziewam się jej wysokiej wygranej, dlatego polecam grać over.
 
maniek44 18

maniek44

Użytkownik
Koledzy a co myslicie o lini punktowej na mecz Francji z Rosja 135pkt to nie jest duzo wyniki Francji kręcily sie przewaznie kolo 70 tylko z Serbią i Włochami powyzej 80, Rosja tylko z Mecedonia 63 i ze Slowenią 65 a tak ładnie punktowali ponad 70 co myslicie ewentualnie mozna troszke zmniejszyc w bet365
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Ja w takich meczach to widzę over. Granica 135 moim zdaniem powinna pęknąć. Wszyscy liczymy na zacięty mecz, tak ? to przy końcówce będzie sporo wolnych. Wczoraj widzieliśmy w obydwu meczach że Francuzi jak i Rosjanie potrafią szybko łapać faule więc sporo powinno być punktów z wolnych. Do tego 3 egzekutorów we Francji i cała zespół w Rosji potrafi zdobywać punkty. Mecz drużyn bardzo dobrze broniących ale ja jednak idę w stronę wyższego wyniku w granicach po 70punktów przez oba zespoły.

Francja - Rosja over 136.5 --&gt; 1.90 Sportingbet

a dla wzmożenia doznań ...... over 142,5 --&gt; 2,85 Bet365

EDIT : rozpływam się nad grą Serbii w 1Q meczu z Grekami ???? tylko 20-4. Żenada ???? hehe... ciekawe czy to jeszcze wyciągną, ale jak na to wszystko patrzę to oni nie mają kim grać. Milos z Krsticem i Savanovicem to za mało na tak zorganizowanych Greków. Piękny kurs był na Greków. MISTRZOSTWO ŚWIATA TA 1Q w wykonaniu Greków !!! 34-8 Fotsis 7pkt i 7zbiórek, Zisis 12pkt, Bourousis 10pkt i pozamiatane :cool:
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
A nie lepiej poczekać na live i po 1. kwarcie lub po jakimś przestoju rzutowym zaatakować over ? Wczoraj w obu spotkaniach w 4.kwartach padło najwięcej punktów, do tego tak jak wspomniał samin mecz powinien być w kontakcie, więc w końcówce możemy obserwować zabawę w chodzonego (od malowanego do malowanego)...
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykówka Mistrzostwa Europy 16.09 20:00
Francja-Rosja
typ: -3,5 pkt Rosja
3,3
Bet365

Analiza
Dziś w spotkaniu polfinalowym mistrzostw Europy koszykarzy rozgrywanych na Litwie Francuzi zagraja z Rosjanami. Zupelnie nie rozumiem, dlaczego w tym spotkaniu faworytem bukmacherow sa Francuzi. Wczoraj po bardzo slabym spotkaniu ledwo wygrali z Grekami, w ogole ich gra na tych mistrzostwach, poza spotkaniem z Serbami nie powala na kolana. Francja na tych mistrzostwach przegrala tylko jedno spotkanie, z Hiszpanią 69:96, Hiszpanie wyraznie zdeklasowali trojkolorowych, pokazujac ich wszystkie slabosci na tym turnieju. Rosjanie natomiast na Litwie spokojnie kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa, Sborna na tym turnieju jeszcze nie doznała goryczy porazki i mysle, ze rowniez dzis podtrzyma wspaniala passę. Tym bardziej, ze w przekroju calego turnieju gra wyraznie lepiej od Francuzow. Rosjanie pewnie wczoraj ograli Serbow roznica 10 punktow, rozgrywajac naprawde bardzo dobry mecz. Francuzi przegrywali cale spotkanie z Grekami, wydawalo sie, ze to zawodnicy z kraju pochlonietego kryzysem wywalcza awans do czolowej czworki. Fatalna IV kwarta w wykonaniu Grekow przekreslila jednak ich szanse na awans. Tych Grekow z ktorymi tak meczyli sie Francuzi, Rosjanie ograli bardzo pewnie i wysoko 83:67, Serbow 77:67, z ktorymi francja wygrala zaledwie 1 punktem po dogrywce. Sadze, ze Rosjanie to zespol ktory zasluguje w tym roku na final mistrzostw i to osiagnie.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Te mistrzostwa są piękne. Zauroczyła mnie ta Macedonia tym że tak utrzymują się w walce z Dream Teamem ✅. Trójki Antica powodowały uśmiech na mojej twarzy. I tak naprawdę znowu nic nie grają ;). Ciekawie bronią przeciwko tym dwóm wieżom. Bracia Gasolowie i Ibaka powodują że mają sporo ponowień i zbić co daje im przewagę niesamowitą. Liczę że wytrzymają drugą połowę Macedończycy i napędzą stracha Hiszpanom.
Widać niepewność trenera Hiszpanów. Dosłownie mam wypieki :cool:
Ostatnia akcja miodzio ???? Vlado superstar !!
EDIT : po 3Q mamy 71-62 przewaga +9 nie odzwierciedla meczu. Juan sam wygrywa dla Hiszpanów mecz. Ta trójką z z jednej nogi to już majstersztyk. Macedończycy przegrywają deskę niesamowicie ale i tak bardzo długo się trzymali poprzez spokojną ułożoną grę w ataku. Co by nie powiedzieć moim zdaniem będzie 4 miejsce najbardziej krzywdzące dla Macedonii choć chciałbym aby zdobyli medal. Na pewno zasługują za to tą wolą walki którą pokazują.
 
maniek44 18

maniek44

Użytkownik
Dalem na Macedonie +17 i z tego co widze to dobrze ulokowana kasa Antic ,Ilievski po 11 pkt, Mccalebb 10 dobra gra tej trojki i mamy przewage po 1 połowie, mam nadzieje ze wytzrymaja do konca choc będzie bardzo trudno
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Na pewno zasługują za to tą wolą walki którą pokazują.
Nic dodać, nic ująć.
Francja - Rosja
Typ: 2(+4.5)
Kurs: 1.7
Buk: betgun
Stawka: 5/10
Francja nie jest tutaj takim faworytem jak wskazują buki.
Rosjanie mają przewagę wśród wysokich zawodników.
Przede wszystkim bardziej doświadczony, bo Turiaf, z powodu kontuzji odpadł z rotacji na początku turnieju.
Rosja musi zagrać przede wszystkim skuteczną strefę, taką do której przyzwyczaili w dwóch poprzednich meczach .
Francja nie jest tak mocna w obronie.
Nadrabia przede wszystkim atakiem. Ich kontry są zabójcze.
Wysocy zawodnicy Rosji muszą wykorzystać swoją przewagę doświadczenia i wzrostu, liczę tutaj przede wszystkim na Mozgova.
Kluczem będzie ograniczenie penetracji Parkera, dlatego wielkie wyzwanie przed pierwszą linią obrony.
Liczę na konsekwentną obronę Rosjan, bo swoim kolektywem i drużynowym graniem w ataku zasługują na finał.

GL
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Liczę na konsekwentną obronę Rosjan, bo swoim kolektywem i drużynowym graniem w ataku zasługują na finał.
GL
Mniemam że mnie cytowałeś odnośnie Macedonii i ich medalu. Widzisz to samo co do Rosjan zasługują na finał. Ale czy na pewno są w stanie wejść dalej?
Rosja - oglądaliśmy popisy AK47. Widzieliśmy penetrację Shveda i dobre podkoszowe akcje Mozgova. Rzuty Monyi które robiły różnice. Do tego Khryapa, Fridzon i Vorontsevich i to jest podstawowa rotacja.
Francja - Parker na słabej skuteczności ciuła ok. 20pkt w meczu. Nando który z meczu na mecz gra coraz pewniej. Batum który tutaj jeszcze oprócz szybkości i trójek nic nie pokazał a punktuje mocno. Cień samego siebie - Diaw. Noah też piach. Gelabele który po lekkiej kontuzji też w poprzednim meczu piach. Pietrus i rezerwowi wysocy dobrzy wyrobnicy.
Wychodzi na to że Rosjanie mogą awansować. Każdy widzi ich zgranie, szukanie się ale to nie są strzelcy i ich atak jednak kuleje co każdy wie łącznie z Kostuchem ;) (zamarłeś przed meczem aby nic nie powiedzieć ? ) ja jednak czuję że będzie inaczej. Francuzi może i nie grają porywającą jednak czuję że mają jeszcze sporą rezerwę. Grecy mimo bardzo dobrego początku meczu i dobrej obrony a nie wytrzymali tego do końca.
Typuję zwycięstwo Francji.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Ja w takich meczach to widzę over. Granica 135 moim zdaniem powinna pęknąć. Wszyscy liczymy na zacięty mecz, tak ? to przy końcówce będzie sporo wolnych. Wczoraj widzieliśmy w obydwu meczach że Francuzi jak i Rosjanie potrafią szybko łapać faule więc sporo powinno być punktów z wolnych. Do tego 3 egzekutorów we Francji i cała zespół w Rosji potrafi zdobywać punkty. Mecz drużyn bardzo dobrze broniących ale ja jednak idę w stronę wyższego wyniku w granicach po 70punktów przez oba zespoły.
Francja - Rosja over 136.5 --&gt; 1.90 Sportingbet ✅
a dla wzmożenia doznań ...... over 142,5 --&gt; 2,85 Bet365 ✅✅
Rosja - oglądaliśmy popisy AK47. Widzieliśmy penetrację Shveda i dobre podkoszowe akcje Mozgova. Rzuty Monyi które robiły różnice. Do tego Khryapa, Fridzon i Vorontsevich i to jest podstawowa rotacja.
Francja - Parker na słabej skuteczności ciuła ok. 20pkt w meczu. Nando który z meczu na mecz gra coraz pewniej. Batum który tutaj jeszcze oprócz szybkości i trójek nic nie pokazał a punktuje mocno. Cień samego siebie - Diaw. Noah też piach. Gelabele który po lekkiej kontuzji też w poprzednim meczu piach. Pietrus i rezerwowi wysocy dobrzy wyrobnicy.
Wychodzi na to że Rosjanie mogą awansować. Każdy widzi ich zgranie, szukanie się ale to nie są strzelcy i ich atak jednak kuleje co każdy wie łącznie z Kostuchem (zamarłeś przed meczem aby nic nie powiedzieć ? ) ja jednak czuję że będzie inaczej. Francuzi może i nie grają porywającą jednak czuję że mają jeszcze sporą rezerwę. Grecy mimo bardzo dobrego początku meczu i dobrej obrony a nie wytrzymali tego do końca.
Typuję zwycięstwo Francji.✅✅✅
W KOŃCU... ile te mistrzostwa dały mi siwych włosów to już nie pamiętam. Dobrze że zaświeciło słońce.
Wszystko co opisałem znalazło przełożenie w meczu. Na początku Rosja dominowała na tablice co im dawało prowadzenie. Pod koniec 2Q zaczęło tego brakować co od razu uwidoczniło się w odskakiwania Francuzów. No cóż wygrał bardziej zbilansowany atak.
EDIT : Z braku czasu mogę tylko powiedzieć aby nie podpalać się Litwinów dziś. Kurs na Greków w granicach 3.50 wygląda dobrze. HC na poziomie -7 również. Po tym co widziałem w ostatnich ich 2 meczach to przy rozważnej grze mogą napsuć sporo krwi gospodarzom. Trzeba jednak pamiętać że Litwini mieli jedne dzień dłużej odpoczynku. Grecy z Serbami mimo wysokiego prowadzenia grali pierwszą piątką mecz...
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Coś tutaj cisza się zrobiła. Jak myślicie typ na Macedonie powyżej 66 punktów w meczu z Rosją to dobry typ? Kurs 1,90 na tobet.
 
blum 70

blum

Użytkownik
To może ja się odważę.
Hiszpania - Francja ⛔
Typ: Francja + 6.5
Kurs: 1.9 (Tobet)
Poprzednie starcie obu zespołów zakończyło się wysoką wygraną Hiszpanii. Jednak było to spowodowane głównie tym, że Parker i Noah nie grali. Francja pokonała dobrą Rosję (AK47 grał koncertowo) i pokazała, że jest kandydatem na mistrza. Myślę, że spotkanie to zakończy się minimalną różnicą punktów między zespołami.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Finał, a w finale kolejny typ z serii największa przewaga w meczu :
Hiszpania - Francja najwyższe prowadzenie under 17,5 @ 1.90 Betsafe
W 1.meczu pomiędzy tymi drużynami Hiszpania wygrała gładko, jednak nie ma co patrzeć na to spotkanie, gdyż grały zupełnie odmienne &quot;5&quot; : we Francji z ławki nie wstali Parker, Noah i Galabele, wśród pozostałych duża rotacja : 9 zawodników od 18 do 27 minut na parkiecie.
W Hiszpanii grała cała &quot;12&quot; od 7 do 24 minut, więc widać jak oba zespoły podeszły do tego spotkania.
Dziś będzie oczywiście zupełnie inaczej.
Faworytem rzecz jasna jest Hiszpania, jednak Francja powinna nawiązać walkę, skoro Macedonia była w stanie tego dokonać. Szczególnie 1. połowa może być bardzo wyrównana. W 2.połowie zapewne Gasole i JCN zrobią różnicę tradycyjnie, jednak wątpię, iż będzie to 18 punktów przewagi... Wg mnie lepszy bet niż H ~+7.5. Dlaczego ? Otóż jeśli zrobią te 18 punktów, to już nie wypuszczą tej przewagi, a mecz na styku z 2.częścią na korzyść Hiszpanii bardziej prawdopodobny. Poza tym końcówka może być chodzona, a wówczas 1-10 pkt i nikt nie jest w stanie przewidzieć ile...
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
No i kończymy dziś mistrzostwa. Mam nadzieję zobaczyć kawał dobrego basketu.

Typ Obserwatora bardzo dobry. Takiej przewagi w tym meczu nie powinno być. Nie wiem jak oni tak to ułożyli ale trzeba z tego korzystać.

Moim zdaniem nie ma co w tych meczach kombinować i po prostu trzeba zagrać to jak powinno się zakończyć. Mówiłem już wcześniej iż Hiszpanie wygrają te mistrzostwa a Macedonia zajmie 4 miejsce więc .... :

Hiszpania + Rosja --&gt; 1.76 8/10 Tobet

Dzięki wszystkim za udział w nich ✅
 
eco 388

eco

Użytkownik
Chciałbym zapytać czy pinnacle będzie oferować zakłady moneyline w akumulatorze. Jak to było w poprzednich dniach? wyleciało mi z głowy a mam dość odświeżania tej strony w oczekiwaniu.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
yspcyplina: Koszykówka, Eurobasket
Mecz: Rosja - Macedonia
Data: 18.09.2011 16:30
Typ: Macedonia do połowy i na koniec meczu
Kurs: 5.50
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dzisiaj odbędą się końcowe mecze w mistrzostwach Europy 2011 roku. Najpierw o 16:30 w meczu o trzecie miejsce zmierzą się drużyny Rosji i Macedonii. Faworytem jest ekipa rosyjska, jednak tylko według bukmacherów. Ja stwiam zupełnie inaczej. Według mnie to Macedończycy - rewelacja tego turnieju zagrają na swoim bardzo dobrym poziomie i ograją Rosjanów. Oni także grają &quot;swoje&quot;, jednak Kirilenko nie jest w zbyt wysokiej formie, łapie głupie faule itp. Poza Andrejem Kirilenką w zespole Rosji do zwycięstwa mogą poprowadzić jeszcze Timofey Mozgov, Shved czy Frizdon. Jednak nie są to zawodnicy, którzy mają duże doświadczenie. Po drugij stronie zagra chociażby Bo McCalebb, który na tym turnieju trafia praktycznie wszystko. Świetnie rzuca z dystansu, a w meczu półfinałowym jako jeden z niewielu ogrywał Hiszpanów pod koszem. Do tego w zespole Macedonii zagrają jeszcze tacy zwodnicy jak Ilievski, Damjan i Vojdan Stojanovski, z szczególnym uwzględnieniem tego drugiego, a także Pero Antić. Mam nadzieję, że Gjorgij Chekovski zagra dobrze, bo w wcześniejszych meczach rzucał wiele razy, tylko, że z fatalną skutecznością. Zespoły te powinny dzisiaj stworzyć świetne widowisko. Sam typuje na powyżej 160 punktów w meczu, ale górą w końcowym rozstrzygnięciu powinni być Macedończycy. W półfniale sprawili niemało problemów głównemu pretendantowi do triumfu w całej imprezie - Hiszpanom, z którymi prowadzili równą grę. Rosja przegrała z Francją podobną ilością punktów. W kto jest faworytem w później rozgrywanym finale - wiemy. Dlatego tutaj to Macedonia wygra!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom