>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

EuroBasket 2011 - mężczyźni

Status
Zamknięty.
adasko6910 166

adasko6910

Użytkownik
Hiszpanie ladnie rozregrali sie w 3 kwarcie i tym praktycznie pokazali na co ich stac... wynik w 3 kwarcie 36-14 mowi samo za siebie. Mysle ze moj typ na over 81,5 pkt wejdzie bo Hiszpanie lekko powini rzucic te 11 pkt.
edit: juz taki pewien tego nie jestem...

Co do meczu Liwty z handi -7,5 pkt?
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Najkrótszy komentarz; NIEMOŻLIWE stało się możliwe...
McCalebb, to jest 50% tej drużyny. Macedonia gra tak prostą koszykówkę, że to w się w głowie nie mieści. Widać, że za prosta dla ich przeciwników, bo McCalebb penetruje i oddaje, a 2-3 obrońców na nim siedziało.
Krycie 1on1, to grób do deski dla Litwy. Szkoda, że tak mało strefy było na robiącego wszystko Bo.
Litwa, Słowenia - dwa rozczarowania już ostudziły swój zapał na EB.
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Piękny mecz...tym razem końcówka meczu z Rosją się nie powtórzyła...McCalebb ( te akcje 1 na 1, wejścia między 3 broniącymi rywalami...coś pięknego) i Antic( w momencie, gdy wydaje się, że Litwini odskoczą, on rzuca trojkę...) klasą sami, dla siebie,całe szczęście, że skontrowałem 2 razy hc na livie ( +10,5 potem +5,5) i tak zamiast 300 zł w plecy, całe 8,7 do przodu... ????
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Najkrótszy komentarz; NIEMOŻLIWE stało się możliwe...
McCalebb, to jest 50% tej drużyny. Macedonia gra tak prostą koszykówkę, że to w się w głowie nie mieści. Widać, że za prosta dla ich przeciwników, bo McCalebb penetruje i oddaje, a 2-3 obrońców na nim siedziało.
Krycie 1on1, to grób do deski dla Litwy. Szkoda, że tak mało strefy było na robiącego wszystko Bo.
Litwa, Słowenia - dwa rozczarowania już ostudziły swój zapał na EB.


Litwa po prostu momentami totalnie bezmyślnie grała w ataku. Jak Antic ma 3 faule, Samardziski 3 to trzeba pod kosz grać, żeby wyłapali więcej. Wiadomo, że jak Antic ma 3 faule na początku 2 połowy to by nie bronił tak mocno. Ale nie, Litwini na siłe z dystansu rzucają. Obrona słabiutka, deski wgl nie bronili. Macedonia im 18 piłek zebrała. Do tego dzień życia Stojanovskiego i pozamiatane.

A dla panów z gwizdkiem to polecam oglądać NBA i patrzeć jak tam się gwiżdże faule. Bo momentami to dawali mega popisy.
 
przemo300 8,2K

przemo300

Użytkownik
Kemzura dał popis swoich trenerskich umiejętności ????
Zamiast grać pod kosz w ostatniej akcji meczu piłka idzie
do Jasaitisa, który pudłuje z czystej pozycji :-(
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP


Szok, niesamowita ekipa i wszyscy jestesmy frajerami ze ich nie docenilismy ale Litwa zagrala bardzo zle taktycznie a ostatnie akcje to takie podsumowanie meczu. Strata, zle podanie i fatalna akcja na rzut przy -1. Zamiast to kierowac blizej to koles nawala za trzy masakra. Juz nie wspomne, ze wczensiej bylo 5 sekund ale wiadomo ze im sie tego nie gwizdze. Wielki szacunek dla Macedonii bo pokazali walecznosc, zaagazowanie, ambicje a tego wlasnie brakuje niektorym druzynom chyba sie wszyscy domyslaja komu. Gwiazdki kolejne poza impreza.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Szok. Tylko to słowo mi się nasuwa myśląc o Macedonii. Buki chyba zresztą od tego turnieju też kochają ten team :razz: Litwa właściwie przegrała wygrany mecz. Już nawet nie wiem kto zrobił tą stratę po której padła decydująca trójka, ale była to jedna z głupszych strat jakie kiedykolwiek widziałem w tak ważnych spotkaniach na takim etapie. W poprzek na swojej połowie na 30 sekund do końca zbierając piłkę i prowadząc 2 pkt...Totalna masakra. A przecież obok jak się nie mylę był Kalnietis albo Jasivekicius...Współczuję temu, który podawał.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
To zdaje się Sarunas taką stratę zaliczył. Szkoda mi go trochę, bo niesamowity gracz i miał właściwie ostatnią szansę na taki sukces reprezentacyjny. Za 2 lata już może być za stary, choć kto wie, następców nie widać w litewskiej kadrze, a do Jonasa ktoś musi dogrywać, zwłaszcza jak już się wyrobi za 2 lata.

A Litwa już jak pisałem wyżej właściwie sama sobie winna.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
fatalna akcja na rzut przy -1.
Zamiast to kierowac blizej to koles nawala za trzy masakra.
Czy ja wiem Roxanne ?? Po 1wsze Jasaitis rzucał za 2...Po 2gie był on 1nym z lepszych Litwinów na tym turnieju, a w trumnie było dość ciasno. Wyprowadzili go na w miarę czystą pozycję, więc akurat ostatnia akcja wg mnie nie była źle rozegrana...Po prostu Jasaitis nie trafił.

Inna sprawa, że był to w zasadzie 1wszy mecz kiedy Litwie tak nie siedziało, no i od razu porażka...Czyli potwierdza się jednak teza, że nie można bazować cały turniej na 3ce...
 
blum 70

blum

Użytkownik
Brawo Macedonia! Turniej robi się bardzo ciekawy (finał Litwa - Hiszpania wydawał mi się pewny).
Co sądzicie by jutro postawić na Serbię przeciw Rosji? Na Tobecie 2.1 przeciw 1.75.
 
przemo300 8,2K

przemo300

Użytkownik
Jeżeli chodzi o tą pamiętną stratę popełnił ją Songalia na 17 sek do końca spotkania.
Inna sprawa że Ilievski w ogóle nie był kryty i mógł spokojnie przymierzyć za 3.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Jasaitis poczuł kisiel w gaciach i poprostu nie wyrobiłk,nie wytrzymał cisnienia.gdyby na jego miejscu był ktoś bardziej doświadczony np jasikevicius to prawdopodobnie by trafił.N iesamowita postawa macedoni,to jak likwidowali picki litwinów,to jak sie wspierali wzajemnie w obronie o_O Każdy był tego dnia świetny,bo to gwiazda całego turnieju.Nie od dzisiaj wiadomo jakim zajebistym graczem jest ten człowiek,to jest własnie skauting partizana.Tylko oni potrafią wynajdywać takie talenty.

Nie widać najlepszego,czyli kordonu ochroniarzy pilnujacych kibiców macedoni jak jakiegos bydła za przeproszeniem.Na koncu nie potrafili zrozumieć jak mozna sie cieszyć z tak cennego zwyciestwa i malo co nie doszło do bijatyki
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Dobrze że Litwini przegrali, wcale mi ich nie szkoda, za głupote się płaci, Litwa wcale nie grała Dobrze na tym Turnieju, wczorajszy mecz był już praktycznie wygrany, ale jeśli się traci piłkę 17seknud left, prowadząc i dostaje trójkę.
Rzutami za trzy każdego meczu się nie wygra, a wczorajsza skuteczność Litwy to kompromitacja na całego, 2/17
Niech mi nikt nie pisze że Macedonia grała jakiś wspanialy basket, Od początku turnieju grają bardzo prostą koszykówkę, na słabą Litwę wystarczyło, z resztą raczej nie mieli by wiekszych szans
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Tak grają PROSTA koszykowkei powiedziales w tym momencie spory komplement. Z reszta nie mieli by szans? Jaka reszta? Przeciez ograli Grekow, Chorwatow to sa amatorzy? Czemu przed meczem z Litwa nie napisałes, że ta reprezentacja jest &quot;słaba&quot;? Skoro jest Litwa taka slaba to zapewne grales przeciwko wiec zarobiles, gratulacje. Komentarze po meczach sa u niektorych na niesamowitym poziomie.

Po wczorajszym seansie dobrze powinna sie poczuc Grecja. Oni wiedza, ze skoro tamci mogli to i oni moga. Tym bardziej, ze sklad Grekow jest solidny, obrona rowniez. Jesli zagraja prosto bez szpanow w ataku, z dobrym rzutem i gra pod kosz, zaagazowaniem i ambicja to mysle, ze maja szanse Francje wyemilimowac. Roznice robi Parker i Batum tu bedzie problem Grekow tylko, że przy dobrym defensie oraz zalozeniu, ze wiekszosc zagra na wysokim poziomie no to ten mecz wyglada na jakies 60-40 procentowo a moze nawet Grecja ciut wiecej a kurs mamy 3,55 wiec korci zaryzykowanie.

Grecja 3,55 2/10 ⛔

Grecja +8,5 3,5/10 ✅
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Begic over 6.5 rebounds 1.95
Betsafe
3/10

Po tym co zobaczyłem wczoraj na desce litewskiej nie wiem jak Begic miałbym nie zebrać 7 piłek. Litwa dawała sobie zbierać jakby grali z pół metra wyższymi przeciwnikami. Begic zbiera w ataku super, a Litwa i tak już swój główny cel czyli finał przegrała, także i tak EuroBasket w plecy dla nich. Załamani po wczoraj, więc nie spodziewam się nagłej metamorfozy.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Francja z Grecją po takim kursie nieopłacalne, jednak wg mnie mecz może być na styk, gdyż zapewne będziemy świadkami popisów obrony i w związku z tym fajną opcją dla mających podobne zdanie wydaje się być : najwyższe prowadzenie w meczu poniżej 16,5 pkt @ 1.90✅ Betsafe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
shuygiven 2,8K

shuygiven

Użytkownik
Ja osobiście z racji faktu, że to już walka o medale to typuję na dodatnie handi +8,5 na Greków. Mecz będzie na styk i jakoś nie widzi mi się ofensywna gra! Będą bronić i długo grać akcje i pewnie te około 130 punktów w meczu wpadnie. Dobrym wyjściem jest złapanie możliwie najniższego progu na livie i zagranie overka. W czwartej kwarcie będą szachy i rzutów wolnych moc także grać i się nie bać!
Good Luck !
 
W 66

warchlak

Użytkownik
Co do jutrzejszego spotkania Hiszpania - Macedonia to mam pograny zaklad, ze Macedonia zdobedzie max 65 pkt i ten typ konczy mi kupon mini tasme na 4200, takze radze uwazac z ewentualnym typowaniem handi na Hiszpanow, bo z racji tego, ze ja troche wiekszej sumy wygrac nie moge to Macedonczycy jutro powinni rzucic z 70 pkt :p
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Czy tylko ja tak to widziałem czy wy też że Serbia grała w tym meczu jakby o niczym nie decydował? Ruskie walczyli o każdą piłkę,w każdej akcji praktycznie.A Serbowie,których zawsze uważałem za walczaków grali jakby im ktoś akumulatory odłączył. Całą grą wziął na siebie Teodosic,a że mu nie szło to przegrali zasłużenie. Tylko zastanawiam się czemu taki doświadczony trener jak Ivkovic nie widział tego i w większości akcji przez jakieś 15 sekund Milos bezproduktywnie klepał piłkę lub w rezultacie ją tracił(9 strat).
Finał Hiszpania-Rosja i rewanż za 2007 rok całkiem możliwy po tym co widziałem do tej pory.
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
W innych bukach, to Rosja jako faworyt. Według mnie słusznie. Wczoraj wielką kaszanę rozegrał AK47. Dziwiłem się dlaczego tyle go trzyma na parkiecie. Obraz bardzo zespołowej gry zamazywał mi tylko wczoraj właśnie wyżej wspomniany AK, który usilnie próbował wymuszać gwizdki sędziów i robić z siebie wielkiego poszkodowanego. Rosja jak dla mnie tworzy prawdziwy monolit. To jak dzielą się piłką, to na prawdę nie wiele ekip na EB tak potrafi. Do tego obrona. I według mnie przewaga pod koszem. Szczególnie różnicę powinien zrobić T. Mozgov, którego w ogóle nie poznaję. Rozgrywa świetny turniej. Wiele w nim energii, a zasięgiem ramion nie dorównuje mu nikt z Serbii. Oczywiście Ivkovic, to stary wyjadacz i przez ten czas wolny, przygotuje coś w obronie, bo to jego &#39;konik&#39;. Jednak Serbia jakoś swoim stylem gry mnie nie przekonuje. Rosja wczoraj nie miała łatwego przeciwnika. Mimo osłabień Macedonii był bardzo wyrównany mecz. Niska przewaga punktowa, to tylko przez brak skuteczności z dystansu, bo w Rosji ma kto dziurawić z dystansu. Wczoraj jednak mizerne 5/18, co daje 27% z dystansu przy 43 Macedonii (9/21). Do tego bardzo słaba postawa AK. Podsumowując. Uważam, że wynik nie oddaje tego co widzieliśmy, bo Rosja była lepsza w tym meczu i spokojnie wygrana powinna być 5+ punktów, bo skoro rozbija się przeciwnika 45:28 (!!) w zbiórkach, to tylko pokazuje jak ważnym elementem, w przekonującym stylu jest skuteczność z dystansu. I do tego ekipy, które niby słynęły z obrony nie potrafiły zatrzymać Bo. Przyglądałem się, co robili obrońcy Rosji i była świetna pomoc nawet wysokich zawodników. Przewagę Rosjanie mają nie tylko na PF/C, ale na obwodzie, gdzie są wyżsi zawodnicy, dlatego notują tyle zbiórek. Wybaczcie, ale skoro największa średnia ilość zbiórek w ekipie Serbii ma Teodosic, to coś mi tutaj nie pasuje. Nie pasują mi wysocy Serbii o których wspomniałem przy okazji poprzednich postów. Fakt, faktem. Mecz 50/50 i trzeba się grubo zastanowić na kogo. Bo zarówno Blatt jak i Ivkovic doskonale się znają i na takie mecze potrafią zmontować coś nowego w taktyce. Bardzo mnie ciekawi, kto wyjdzie zwycięsko z takiej bitwy na ławce trenerskiej.
77:67 dla Blatta!
Obrona, obrona. Serbia nie zaskoczyła mnie swoim sposobem gry, bo oni taki poziom prezentowali podczas większości meczy na turnieju.
Jeśli Ruscy stawiają strefę, to bardzo ciężko jest się przez nią przebić poprzez penetrację pod kosz.
37:28 w zbiórkach, w blokach zdeklasowali Serbię, bodaj 8:2 ????
Mam przed oczami tylko Teodosic - Krstic. Nie wiem dlaczego, ale odnoszę wrażenie, że Milos cały turniej chciał wygrać chyba sam... Tak się nie da. Obrona była po obu stronach, choć w Serbii brakowało tego &quot;pazura&quot; - z którego słyną, czyli agresji w defensywie.
X-faktorem w meczu okazał się AK-47, czyli ten który zawiódł w meczu z Macedonią, dziś był wszędzie. Po 5PF Mozgova walczył pięknie o zbiórki.
Rosja wg. mnie ma duże szanse na finał w tym turnieju.
Rosja - Serbia
Rosja @ 1.92
Betsafe
5/10
✅77:67
✅4.6j
Nie chcę snuć, jakiś dziwnych teorii, ale podczas transmisji, gdy oko kamery kierowane było na Dusko, to on wydawał się jakby poza meczem. Nie kojarzę go z ligowych rozgrywek, czy Euroligi, by był taki spokojny przy linii, w takim meczu o taką stawkę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom