>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

EuroBasket 2011 - mężczyźni

Status
Zamknięty.
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Finlandia 4.60
Tobet
1/10

Finlandia +8 1.943
Pinnacle
4/10

Właściwie mogę napisać to co powyżej napisałem przy overach na zawodników. Ok, w pomalowanym wydaje się przewaga Słowenii, ale wg mnie nie należy tego przeceniać. Begic ma to 2.16, ale Lee 2.08 i dobrze skacze. Mottola 2.09. Także przewaga może i jest, ale wg mnie nie taka duża. Lorbek grą swą lekko mówiąc nie zachwyca. Także pomalowane nie będzie wg mnie tak kluczowe jak opisane wyżej przeze mnie trójki.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Cud ale znow sie zgadzam z Olem w 100%. Nie da sie tutaj nie sprobowac przy takim kursie na Finow przeciwko zabawnej rep. Slowenii, ktora nie bardzo potrafi grac w basket. Finowie to dla mnie duze zaskoczenie na plus na tych ME chociaz jak przyszly wazniejsze mecze to juz tak rozowo to nie wyglada. Fajnie graja szybko staraja sie solidnie bronic i maja ciekawych mlodych grajkow. Duzy minus to dlugie przestoje w grze, potrafia 5-6 minut nie zrobic ani jednej dobrej akcji i wtedy rywal odjezdza.

Finlandia 4,60 2/10

Finlandia +8,5 1,90 4/10

No to co Finy graja to jest poprostu SMIESZNE chociaz z 19-22 odskok na fartownych 3 Slovenii, szkoda ale jest po meczu.
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Nie wiem na ile sprawdzą się te informacje, ale Gecevski ponoć ma nie zagrać w meczu z powodu kontuzji.
Doznał urazu w poprzednim meczu i może dziś nie wystąpić.
Gechevski średnio 9 punktów i 4 zbiórki. Brak będzie odczuwalny.
Dlatego
Rosja -9 @ 2.02 pinnacle
5/10.

Finlandia - Słowacja
over 141 @ 1.85 pinnacle
5/10
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Słowenia w meczu z Finlandią pokazała jaka jest słaba i potwierdziła wszystko, to co było wyżej o nich napisane. Finlandia przy tej swojej dyspozycji rzutowej powinna być ograna ok 15 przez Słowenię. Szkoda Finlandii, bo na koniec nastraszyli przeciwników, ale co z tego, skoro przez niemalże 80% czwartej kwarty nie zdobywa się punktów... Słowenia jest masakrycznie słaba. Ich wady ujawniła nawet tak słaba Finlandia.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
No to panowie wczorajsze typy &quot;bardzo ale to bardzo&quot; skutecznie odstraszyły odwiedzających ten temat :cool:. Więc teraz mając więcej spokoju można pomyśleć nad 1/4

Hiszpania - Słowenia --&gt; tutaj siła podkoszowa jak i obwód jest zdecydowanie po stronie Hiszpanów. Słowenia już na tym turnieju pokazała jaka jest słaba i tutaj wszystkie jej mankamenty wyjdą na wierzch. Nie szukałem jeszcze kursów ale handi w granicach 10 pkt powinien zostać pokryty.

Macedonia - Litwa --&gt; tutaj mam zagwozdak. Po tym co widzę przez cały turniej w wykonaniu Macedonii to naprawdę uśmiech pojawia się mi na twarzy. Naprawdę grają miło dla oka. Antic gra turniej życia moim zdaniem. Bo bardzo ładnie penetruje. Wszystko to daje wymierne rezultaty jednak teraz przyjdzie zagrać przeciwko gospodarzowi imprezy. Co by nie pisać to uważam że jednak Litwini wygrają to spotkanie i to wysoko.

Francja - Grecja --&gt; Tutaj w sumie przewaga Francji nie podlega dyskusji na pozycjach obwodowych jednak pod koszem to już Grecy są mocni. Ogólnie mecz nie powinien być jakimś porywającym widowiskiem. Taktycznie to będzie wyglądało. Wykorzystywanie przewag i spokojny basket. Zwycięstwo Francji lub też under na granicy 144pkt.

Rosja - Serbia --&gt; nie komentuje bo każdy o tym meczu będzie miał inne zdanie. Ja osobiście gram Serbów jeżeli kurs tylko będzie w graniach 2.00.
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Rosja - Serbia --&gt; nie komentuje bo każdy o tym meczu będzie miał inne zdanie. Ja osobiście gram Serbów jeżeli kurs tylko będzie w graniach 2.00.
Betsafe: 1.92 - 1.84
W innych bukach, to Rosja jako faworyt. Według mnie słusznie. Wczoraj wielką kaszanę rozegrał AK47. Dziwiłem się dlaczego tyle go trzyma na parkiecie. Obraz bardzo zespołowej gry zamazywał mi tylko wczoraj właśnie wyżej wspomniany AK, który usilnie próbował wymuszać gwizdki sędziów i robić z siebie wielkiego poszkodowanego.
Rosja jak dla mnie tworzy prawdziwy monolit. To jak dzielą się piłką, to na prawdę nie wiele ekip na EB tak potrafi. Do tego obrona. I według mnie przewaga pod koszem. Szczególnie różnicę powinien zrobić T. Mozgov, którego w ogóle nie poznaję. Rozgrywa świetny turniej. Wiele w nim energii, a zasięgiem ramion nie dorównuje mu nikt z Serbii.
Oczywiście Ivkovic, to stary wyjadacz i przez ten czas wolny, przygotuje coś w obronie, bo to jego &#39;konik&#39;. Jednak Serbia jakoś swoim stylem gry mnie nie przekonuje.
Rosja wczoraj nie miała łatwego przeciwnika. Mimo osłabień Macedonii był bardzo wyrównany mecz.
Niska przewaga punktowa, to tylko przez brak skuteczności z dystansu, bo w Rosji ma kto dziurawić z dystansu. Wczoraj jednak mizerne 5/18, co daje 27% z dystansu przy 43 Macedonii (9/21).
Do tego bardzo słaba postawa AK.
Podsumowując. Uważam, że wynik nie oddaje tego co widzieliśmy, bo Rosja była lepsza w tym meczu i spokojnie wygrana powinna być 5+ punktów, bo skoro rozbija się przeciwnika 45:28 (!!) w zbiórkach, to tylko pokazuje jak ważnym elementem, w przekonującym stylu jest skuteczność z dystansu.
I do tego ekipy, które niby słynęły z obrony nie potrafiły zatrzymać Bo. Przyglądałem się, co robili obrońcy Rosji i była świetna pomoc nawet wysokich zawodników. Przewagę Rosjanie mają nie tylko na PF/C, ale na obwodzie, gdzie są wyżsi zawodnicy, dlatego notują tyle zbiórek. Wybaczcie, ale skoro największa średnia ilość zbiórek w ekipie Serbii ma Teodosic, to coś mi tutaj nie pasuje. Nie pasują mi wysocy Serbii o których wspomniałem przy okazji poprzednich postów.
Fakt, faktem. Mecz 50/50 i trzeba się grubo zastanowić na kogo. Bo zarówno Blatt jak i Ivkovic doskonale się znają i na takie mecze potrafią zmontować coś nowego w taktyce. Bardzo mnie ciekawi, kto wyjdzie zwycięsko z takiej bitwy na ławce trenerskiej.
Co do meczu Hiszpania - Słowenia. Niby faworyt jeden. Handi -13.5, jakoś do mnie nie trafia, bo mimo, że narzekałem na Słowenię za styl gry, to podtrzymuję to nadal. Jednak stawka tego meczu jest duża. Mimo wszystko Słowenia, to doświadczony zespół, więc nie pęknie przed Hiszpanią. Jeżeli chodzi o czynnik motywacyjny, to w tym meczu spodziewam się go w najwyższym stopniu w ekipie Słowenii. Jednak ta obrona Słowńców... Pozostawia wiele do życzenia.
Francja - Grecja -&gt; Grecy dobrze radzą sobie w obronie. Na dystansie są dobrzy obrońcy, więc ciężko będzie Francuzom napędzać szybkie ataki. Pod koszem Grecy mają siłę. Grecja potrafi grać bardzo zespołowo po obu stronach boiska, by nastąpiła chwila zacięcia i stracić całość atutów i dać się rozpędzić przeciwnikowi. Francja uwielbia takie sytuacje.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Hiszpania - Słowenia

Nie ma o czym pisac, Slowency moga co najwyzej biegac Hiszpanom na targ po papryke, do niczego innego sie nie nadaja a pojedynek bedzie jednostronny.

Macedonia - Litwa

Nie rozumiem fenomenu Macedonii. Niby sklad slaby no bo McCalebb, Ilievski i Pero to troche za malo a graja solidnie, jest jeszcze Gechevski itd ale kurde no nie ma solidnych Wlochow, Chorwatow a sa gracze typu Stojanovski. Nie wierze w nich i tu Litwa bedzie miec spacerek.

Francja - Grecja

Trudny mecz, Francja bo jest lepsza na pozycjach 1-3 i dobrze bronia ale doceniam Grekow za gre, za obrone, za to jak walcza mimo braku waznych graczy. Nie zaskoczy mnie to jak bedzie mecz na styk ale nie wyobrazam sobie mimo wszystko porazki Francji. W waznych momentach Parker z Batumem zrobia roznice. Ciagle pojawiaja sie informacje o kontuzjach w ekipie Trojkolorowych wiec trzeba wszystko porzadnie sprawdzic przed zagraniem.

Rosja - Serbia no bet

Narazie pisze krotko a jeszcze sie do meczow odniose solidniej potem lub jutro. Po meczu z Macedonia wreszcie mialam obraz gry Rosji. Serbia zawodzi ale Rosja tez cudow na boisku nie robi. Pod forma kilku graczy, szczegolnie 4-5 a przy dobrym meczu Dusko Krstica czy Milosa to wcale ta wygrana Russiji nie jest taka oczywista.

Potem dluzsze analizy.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Jednak ta obrona Słowńców... Pozostawia wiele do życzenia.
Jak w 2 połówce z Grekami zaczeli stawiac ta swoją kombinowaną strefę z której Maljovic słynał już za czasów pracy w Limoges to było po prostu coś. Jednak bardziej niż obrony obawiam się kiepskiej egekucji w ataku, lecz uważam, że jeśli Słowenii siądzię trója, a takie mecze się zdarzały...
 
adasko6910 166

adasko6910

Użytkownik
Hiszpania - Słowenia
Nie ma o czym pisac, Slowency moga co najwyzej biegac Hiszpanom na targ po papryke, do niczego innego sie nie nadaja a pojedynek bedzie jednostronny.
.
a co myslisz o Hiszpani over punktowy 80,5 pkt po kursie 1,85 moim zdaniem pewniejszy niż Hiszpania -15,5 pkt. Wolę się popytać bo az takim znawca koszykowki to nie jestem, ale moim zdaniem 81 pkt na Hiszpanie to nie jest tak duzo...
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
sam ten over Hiszpanii miałem na oku ale tak jakoś mi to dziwnie pachnie. Może siąść jak w masło ale równie dobrze przy prowadzeniu większym Hiszpanii oni zwolnią grę i będą grać długo w ataku niekoniecznie celnie jak już mieliśmy okazję się przekonać.

Na targ po paprykę to też trzeba umieć biegać :cool: jeden z lepszych tekstów, nice. ✅

ma też rację Kostuch że trener Maljovic może zrobić różnicę jak naprawdę Słowenia zagra obroną. Do tej pory widzieliśmy tylko 6min czegoś co może potrwać hm......15min ? to mnie przekonuje tylko do tego aby nie grać wysokiego HC. O wygraną Hiszpanów jestem spokojny.

Zgadzam się z Roxanne co do Litwy w 100% i myślę że jeżeli skuteczność nie zawiedzie to HC -6,5 spokojnie zostanie pokryte. Fenomen Macedonii i mnie nie przekonuje ale jest ;-) i trzeba się z tym liczyć.

Francja - Grecja to będzie mecz na styk bo któryś musi ;-) Batum i Parker niekoniecznie może pograć przy wjazdach w wysokich Greków. Poczekamy na info o kontuzjach i zagramy under ;-) bo zwycięstwu za 1.20 Trójkolorowych mówię stanowcze NIE.

Rosja - Serbia to będzie klasyk i o tym im więcej będziemy pisać tym większe będą robić się różnice. Mozgov przy Krsticu może nie pograć tak łatwo jak do tej pory. Shved który grał wyśmienicie z Macedonią przy Teodosicu już tak nie będzie błyszczał. Ogólnie zespoły które są stworzone do mocnej obrony i wykorzystywania przewag w ataku poprzez dobrze rozrysowaną taktykę. Dusko - Blatt to będzie pojedynek :) reszta to otoczka ;-).
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ja z tych co tu się rzadko udzielają aczkolwiek często stawiam koszykówkę.I musiałem zadać pytanie ekspertom: kurs na Litwę 1,25;na Hiszpanię 1,09 w Tobet chociażby. I skąd tak niski kurs na Hiszpanię a tak wysoki na Litwę(moim zdaniem)?! Przecież Litwa tego nie przegra,nie ma takiej opcji wogóle. Natomiast faworyzowanie Hiszpanii aż tak ogromne,tego nie kumam. Przecież Słoweńcy to nie jakieś ogórki,te mistrzostwa ewidentnie im nie idą do tej pory,ale przecież tam gra wiele indywidualności i zawsze istnieje szansa że zagrają mecz życia i powalczą z Hiszpanami.A Litwa nawet w słabszy dzień ma sędziów i kibiców za sobą.
Co wy o tym sądzicie? Zmierzam do tego że wielkim bezsensem jest granie na Hiszpanów po takim kursie..
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Mnie kurs na Hiszpanie kompletnie nie dziwi i pewnie wiekszosc tych co sie interesują tez. Zlali kazdego oprocz Turcji, ktorej odpuscili wiec nie ma co sie dziwic. Słowenia to bardzo znane nazwiska jednak wiekszosc z tych znanych raczej ma sie ku zmierzchowi. Hiszpanie nie mają slabego punktu takze kurs nie powinien dziwic.

Kurs na Litwe tez adekwatny. Sa stosunkowo nie równi, jednak wiadomo mają za sobą ściany. Macedonia gra powyzej oczekiwań, widzialem troche czasu z ich spotkań i jest to koszykówka pozytywna. Lekcewazyc ich nie wolno, ROsja wczoraj byla bardzo blisko porazki. NIe spodziewalem sie raczej innych kursów.
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Turniej dla Rasica prawdopodobnie się skończył. Tak oznajmił trener Serbii, bo Rasic w ogóle nie brał udziału we wczorajszych treningach.
Krstic ostatni trening opuścił przed jego zakończeniem.
Po tym info jeszcze bardziej przekonuje się do gry na Rosję.

Rosja - Serbia
Rosja @ 1.92 betsafe
5/10
✅77:67
✅4.6j

Macedonia - Litwa
Litwa -7 @ 1.75 Pinnacle
5/10

O tym meczu w ciągu dnia napiszę.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Pau Gasol over 20,5 pkt @1,85 Tobet⛔????19 pkt,35 % za dwa..i w ostatniej akcji przegrał pojedynek z obręczą,ehh
Typ trochę ryzykowny,bo pomimo że dotychczas średnia zdobycz Gasola w meczu to 20,4 pkt,to wszystko zależy jak bardzo będzie potrzebny na parkiecie i ile minut zagra.Gram to,bo uważam że w tym meczu już będzie maksymalna koncentracja ze strony Hiszpanów. Pod koszem powalczą z Pau Begic i Slokar więc spacerku nie będzie,ale celownik Hiszpana ustawiony na poziomie 62% powinien wystarczyć(6/7 za trzy,może jakaś trójka dziś też wpadnie;))

 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Litwa -8.5 1.962
Pinnacle
4/10


Są u siebie, grają dobrze, a Macedonia ma problemy.

F.Y.R. of Macedonia will also probably be without the extensive experience of Todor Gechevski while both Predrag Samradziski (knee) and Bo McCalebb (back) have been struggling to shake off injuries.
Nie mam czasu na więcej.
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Litwa - Macedonia Typ: Litwa -6.5
Kurs: 1.70
Buk: betgun
Stawka: 5/10

Na wstępie chciałbym napisać, że nie biorę innej opcji pod uwagę jak zwycięstwo gospodarzy.
Litwini są gospodarzami, a przy organizacji tak wielkiego turnieju, pomagają nawet ściany.
Reprezentacja Macedonii jest &quot;czarnym koniem&quot; Eurobasketu na Litwie.
Awans do ćwierćfinału zawdzięczają głównie wyśmienitej grze ich naturalizowanego rozgrywającego - Bo McCalebba.
McCalebb w całym turnieju notuje średnio ponad 20 punktów oraz 4 asysty.
W ostatnim meczu przeciwko reprezentacji Rosji miał przed sobą wyższych obrońców, więc grało mu się ciężej i zanotował występ poniżej jego średniej z 16 punktami na koncie oraz 2 asystami.
Głównym czynnikiem dlaczego gram na Litwę, to zmęczenie wśród Macedończyków.
Trzech najlepszych koszykarzy - Ilievski, McCalebb oraz Antic w każdym meczu spędzali na parkiecie średnio ponad 35 minut! Przy tej intensywności rozgrywanych meczy oraz niemalże graniu dzień po dniu szerokośc składu będzie miała tutaj ogromne znaczenie. Taką przewagę mają niewątpliwie gospodarze, którzy będą niesieni ogromnym dopingiem swoich fanów.
Obawiam się, że najwięcej szkód może gospodarzom narobić Bo McCalebb, bo Litwa na obwodzie nie ma takiego obrońcy, by mógł go skutecznie powstrzymać.
Macedończykom grało się łatwiej przeciwko innym reprezentacjom, bo grupka ok. 200 ich fanów, która wspierała swoich ulubieńców nie miała odpowiedzi ze strony &quot;rywali&quot; na trybunach.
Dziś nie będą tak głośni, bo Litwini są zakochani w koszykówce, a hala będzie wypełniona po brzegi.
W dzisiejszym meczu nie wystapi raczej kontuzjowany Todor Gechevski - 6 meczy średnio 9 punktów i 4 zbiórki.
W takim wypadku na pozycji centra jest tylko Predrag Samardziski, bo cennego zmienika, to nie ma. Gdy na ławkę schodzi Ilievski, McCalebb, Antic, czy wspomniany wyzej Predrag gra się niezbyt układa.
Na zmęczenie i drobne kontuzje narzekają wśród Macedończyków - lider - McCalebb oraz Samardziski.
Przeciwko Predragowi zagra atletyczny Valanciunas, który notuje średnio 10 punktów i doskonale rozumie się na parkiecie z Sarunasem Jasikieviciusem.
Przewaga Litwinów - parkiet, sędziowie oraz znacznie szerszy skład, bo nawet zawodnik, który spędza najmnieszą średni ą ilość minut na parkiecie notuje średnio blisko 4 punkty w meczu.
Zmęczenie powinno dopaść Macedończyków w drugiej połowie, a jeżeli gospodarze narzucą swój tryb gry, czyli szybki atak, to handi powinno być pokryte bez problemu.

Hiszpania - Słowenia Typ: Hiszpania -12.5
Kurs: 1.7
Buk: betgun
Stawka: 5/10

Słowenia jest cieniem zespołu, który można było oglądać przy okazji poprzednich wilekich turniejów. Mimo, że z zespołem nie gra kilku ważnych zawodników, to poziom który prezentują wcale ich tego nie tłumaczy.

W zespole Słowenii są doskonale znani zawodnicy - Lakovic, Dragic, Begic, czy Lorbek.
Zaś w ekipie Hiszpanii jedna z najmocniej obsadzonych drużyn podczas Mistrzostw Europy.
W składzie Hiszpanii znaleźli się bracie Gasol, którzy z powodzeniem występują w najlepszej lidze świata.
Rozgrywający, którzy stanowią o sile zespołów w NBA, czy najlepszych drużyn w Europie - Calderon, Navarro, czy Rubio.
Mówiąc, że Słowenia spisuje się słabo, to za mało. Nie było meczu, w którym można było ich pochwalić za grę w obronie, czy ataku.
W ataku są tylko indywidualne zrywy. Głównie za sprawą Gorana Dragica, czy Lakovica.
Wysoscy zawodnicy zawodzą, a obrona Słowenii jest mizerna.
Hiszpanie mają na każdej pozycji przewagę, w każdym elemencie, czy to w ataku, czy obronie - są znacznie lepszym, zgranym zespołem.
Choć nie można lekceważyć Słowenii, bo jest to mecz ćwierćfinałowy, to Hiszpanie jestem pewien, że zdają sobie sprawę z potencjału jaki drzemie w ekipie ich dzisiejszych rywali.
Dlatego zmotywowani Hiszpanie i skupieni przez cały mecz powinni pokonać Słowenię, która w większości rozegranych meczy na Litwie nie zebrała wielu pozytywnych ocen wśród ekspertów. Wręcz odwrotnie.

✅ 86:64
✅ 3.5j
GL
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Slowenia wygrala mecz z Finami gra pod kosz. Trojakami troche odjechali ale to normalne, w najwazniejszych momentach trafiali blizej kosza bo dystans zawodzil lub byli kryci. Wiadomo, ze sila Hiszpanow jest wlasnie na 4-5 wiec wyjatkowo zle trafila Slowenia w 1/4 dlatego nie daje im szans. Czy przegraja 10 czy 20 czy 30 to nie wiem i wstrzymuje sie w jakimis handi. Lorbek 14, Slokar 13 zespol 42 zbiorki. Tu byla dominacja, ze Spain nie bedzie i to im moze calkiem rozwalic gre. Znajomy polecil ciekawy typ, mianowicie Begic linia 13 zbiorki i punkty, ostatnio 8+8 w 21 minut bedzie mu ciezko z Gasolami i przewiduje under. Lorbek nie moze lapac masowo fauli bo im ratuje atak, podejrzewam ze Mirza i Uros bedzie na zmiane kryc braci, nie sadze aby akurat w takim meczu Begic mial duzo zadan ofensywnych. Beda pilki kierowac na obwod lub do Lorbeka. On sam oddaje wiecej rzutow niz tamci razem.

Mirza Begic under 17 (reb+pkt.) 1,70 2/10 ✅
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Hiszpania w ogóle jest na parkiecie? Bo póki co to kompromitacja, wyglądają jakby zlekceważyli Słoweńców. Ratują ich tylko zbiórki w obronie. Nie widzę póki co w nich woli walki jak u przeciwników...
Jeśli się Hiszpanie nie obudzą, to obawiam się, że Słoweńcy złapią wiatr w żagle.
Hiszpanie jeśli przyspieszają i nie grają ustawionego kosza, to Słowenia nie zaistnieje. Tylko kiedy zaczną tak grać dłużej?

---
Edit 1
W drugiej kwarcie Słowenia &quot;znikła&quot; obrona Hiszpanów - bardzo dobra. Strefa - jak marzenie.
W sumie dobrze, że do przerwy nie zrobili +15, bo mogli by w drugiej połowię się dopiero zacząć bawić, a tak wiedzą, że trzeba grać poważniej przeciwko Słowenii i nie można lekceważyć.
Oby odpowiednie wnioski wyciągnęli po 20 minutach.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
i taką Słowenię pamiętam z Katowic.... na razie grają więcej niż nieźle. Jak tak dalej pójdzie to będę płakał że w nich zwątpiłem rzewnymi łzami :cool:.
No i się szokowałem tą kombinowaną obroną Hiszpanów. Naprawdę dobrze to wyglądało ale też przez to że Słoweńcy przestraszyli się rzucać.
Końcówka z dużą przewagą Hiszpanów. W drugiej połowie nie widzę możliwości dotrzymywania kroku przez Słoweńców ze względu na faule wysokich. Tylko Lorbek 1 a reszta Begic i Slokar po 3. Myślę że szybko spadną w drugiej połówce.
Zaczęły się MISTRZOSTWA ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom