>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

EuroBasket 2011 - mężczyźni

Status
Zamknięty.
bartilandi 26

bartilandi

Użytkownik
Kostuch widziałem mecze (oczywiście nie całe) Rosjan i to nie raz i nie zrobili na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia. Prawda jest taka, że póki co grali ze słabszymi ekipami bez gwiazd przede wszystkim. Ale faktycznie zgadzam się, jeśli ktoś z tej grupy może zaistnieć to tylko Rosja, jednak myślę, że dopiero w ćwierćfinale okaże się, czy faktycznie jest dobrze przygotowana czy poprostu miała szczęśliwe losowanie. Jeśli dojdzie do spotkania Serbia-Rosja, a bardzo prawdopodobne że dojdzie, to uważasz że Rosjanie będą faworytami? Serbowie dwa ostatnie mecze mieli może słabsze, a w zasadzie głównie ten z Hiszpanią, ale ich potencjał jest bardzo duży co pokazali choćby z Francją i co było chyba jasne już przed turniejem. A Rosja.. jak to Rosja, gra solidnie, dobrze w obronie jak mówisz, ale na te silniejsze zespoły mogą poprostu nie mieć za wiele argumentów i wprost mówiąc trochę za słaby skład. Dla mnie faworytem byli by Serbowie.
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Serbię oglądałem jeszcze, gdy grali mecze przedsezonowe. Obraz gry nie wiele zmienił się na EB. Dlatego zastanawia mnie dlaczego wszyscy tutaj na forum widzą w nich takich asów. Serbia nie gra na swoim, porządnym poziomie.
Faktem jest, że ten zespół ma potencjał i w każdym momencie może &quot;eksplodować&quot;. Jednak ja byłbym ostrożny wystawiając ich tak wysoko na piedestał.
Serbia jeśli wskoczy na szósty bieg, w obronie, to wtedy tylko każdy musi na nich uważać. Bo oni największą siłę mają w defensywie. Jeśli atak się nie klei, to potrafią załatać obroną. Jednak jeśli obrona jest dziurawa, to wkradają się u nich głupie błędy w ataku.
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
10.09.2011
Gruzja - Finlandia
Typ: 2
Kurs: 2.00
Buk: Stan James
Stawka: 5/10

Gruzja bez Pachulii . Gruzja popełnia w meczu dużo strat. Szczególnie, gdy rywal przyśpiesza tempo. A w takim tempie reprezentacja Finlandii właśnie czuje się najlepiej.
Gruzini przegrali ostatni mecz przez rzut McCalleba w ostatnich sekundach.
Jeśli Finlandia narzuci swój styl gry, to powinni odnieść zwycięstwo.
✅ 73:87
✅ 5j easy
Macedonia - Słowenia
Typ: 2 (-5.5)
Kurs: 1.91
Buk: Stan James
Stawka: 5/10

/w trakcie / gra Słowenii - M A S A K R A
Macedonia w tym meczu będzie miała duży problem, bo ich ławka jest bardzo krótka. Najwięcej minut grają Bo, Ilievski i Antic. Po drugiej stronie znacznie szeroki skład. Dla Słowenii jest to bardzo wazny mecz.
Szybki rzut okiem na statystyki.
Słoweńcy średnio więcej asyst oraz blisko 10% więcej z rzutów za dwa punkty.
Macedonia pięć zwycięstw z rzędu, wychodzi, że Słowenia ma duże szanse na zwycięstwo ;)
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
10.09.2011

Gruzja - Finlandia
Typ: 2
Kurs: 2.00
Buk: Stan James
Stawka: 5/10
Gruzja bez Pachulii . Gruzja popełnia w meczu dużo strat. Szczególnie, gdy rywal przyśpiesza tempo. A w takim tempie reprezentacja Finlandii właśnie czuje się najlepiej.
Gruzini przegrali ostatni mecz przez rzut McCalleba w ostatnich sekundach.
Jeśli Finlandia narzuci swój styl gry, to powinni odnieść zwycięstwo.
Gruzini mimo że bez Pachulii jednak potrafili wyrównać w meczu z Macedonią. Ale ten mecz był strasznie słaby, zarówno z jednej jak i z drugiej strony więc ciężko nim się sugerować. Ja stawiam na Gruzinów, moim zdaniem Finlandia znalazła się w drugiej rundzie przez przypadek i zobaczą &quot;swoje miejsce w szeregu&quot; (wybaczcie, ale od jakiegoś czasu to mój ulubiony cytat ???? ). Jedno jest pewne - grają dziś dwie słabsze drużyny i o zwycięstwie jednej czy drugiej zadecyduje dyspozycja dnia. Ja jestem za Gruzją.
Pozdro ????

EDIT: Podobno kolejnym kontuzjowanym w ekipie Sakartwelo jest Tsintsadze, więc cofam to co napisałem powyżej.

EDIT2: Oficjalne info ze strony Eurobasketu:

Zaza Pachulia&#39;s injury, that at first was supposed to keep him out for 4-5 days, won&#39;t allow him to play again in this championship.On top of that during the first half against F.Y.R. of Macedonia the team also lost point guard George Tsintsadze. He was later taken to a hospital and was diagnosed with a torn ACL, an injury that will keep him off the court for the next months.
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
W Wilnie po meczu,w jednym z nocnych klubów widziano ponoć Bo McCalebba ostro wstawionego.
Podchodzę z dystansem do takich info, ale w każdej plotce, jest zawsze jakieś ziarnko prawdy.
A Bo miał co świętować po meczu z Gruzją.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Też właśnie skacze po różnych forach i juz 3 razy spotkałem sie z tym że ponoć cała czwórka Antic,Bo,Gecevski i Ilievski mają dzisiaj byc oszczedzani.Nie biore tego wogóle pod uwage ale zawsze coś...
Edit: Słowenia to kolejny zespół obok turcji który nie ma prawa awansować dalej..
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
[LIVE] {38:40} - końcówka 2Q, więc w przerwie można zagrać. Proszę nie usuwać typu.
Grecja - Rosja
Typ: 1(+4.5)
kurs: 1,83
BukL bet365
Stawka: 5/10

Mecz jest 50/50. Grecy mają dobrą skuteczność z dystansu. Rosja nadrabia punkty, gdy wysocy z Grecji nie nadążają z powrotem pod swój kosz. Jednak w ataku grają bardzo zespołowo i każdy jest wykorzystywany w ekipie Grecji. Uważam, że Grecja może wygrać ten mecz, ale +4.5, to powinno wystarczyć na ten zacięty mecz.
GL
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Grałem dzisiaj handi na greków poniewaz byłem pełen podziwu dla ich zespołowości i gry.Nie byłem pewny rosji bo do tej pory sami łatwi rywale ale po dzisiejszym meczu nabrałem sporego szacunku dla tej druzyny.wszystko idzie im tak łatwo,z polotem.Piłka chodzi jak po sznurku,niebywała sprawność na tym turnieju wysokich m.in mozgova którego zawsze uważałem za drewno.Tu i tam pojawia sie shved,jest wkońcu blatt któremu ciagle coś nie dogodzi i za to właśnie sie go lubi.Coach wymagający ale i potrafiący dotrzeć do zawodników.Dzisiaj rosja zagrała juz na luzie pewni awansu i dlatego obawiałem sie o ich koncentracje ale im to wogóle nie przeszkadza.Świetnie to narazie wygląda...życze im by dotarli jak najdalej.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
No Kostuch ...ciekawa gra Russija ;-). Ogólnie jestem pod wrażeniem taktycznym meczu grecko-rosyjskiego. Wykorzystywane są wszystkie przewaga przez oba zespoły. Rosja prowadzi 57-65 bo mają Kirilenkę który makes the difference. i po meczu .....67-83 wynik przysłania ogólny obraz moim zdaniem.

Ale tutaj nie o tym......już powoli możemy myśleć o 1/8 bo prawie wszystko wiemy przed jutrzejszym dniem ;-)

Serbia - Turcja --&gt; jutro mecz o 4 miejsce w grupie i na kogo trafiają ? ... Rosję lub Macedonię. heh..i opłacało się tyle razy wygrywać....

Litwa o nic i czekają na kogo ? przegranego Rosja - Macedonia ???? co za piękny scenariusz.... nikt by tego nie wymyślił.

Hiszpania - Turcja --&gt; mecz o 1 miejsce i możliwość trafienia na zwycięzcę meczu Słowenia - Finlandia.

Wilq-u ty zapewne widziałeś Słoweńców z Macedończykami. Mówisz że jadą do domu ? cholera a mi się jednak wydaje że nie ważne jak słabo grają to Finów nie przepuszczą. Chyba nie mogę uwierzyć w taki cud...

Tak samo jak jutro nie wyobrażam sobie porażki Serbii i bez nich dalszych mistrzostw.

Także na jutro bez zbędnego rozpisywania się (zainteresowani moją argumentacją na te suche typy zapraszam do lektury Eurobasketu. Wszystkie argumentu i kontrargumenty są na tych stronach) :

Serbia - Turcja --&gt; Win Serbii z lekkim HC
Hiszpania - Francja --&gt; typowy no bet. Jednak bardziej skłaniałbym się do zwycięstwa Hiszpanów ze względu na niesamowitą siłę pod koszem gdzie tak naprawdę sam Noah im się nie przeciwstawi. Obwód podobny więc to moim zdaniem największa przewaga. Win Spain
Litwa - Niemcy --&gt; ten mecz też może być dziwny. Niby gospodarze przeciwko Dirkowi w ostatniej kolejce. Chyba najszybciej bym szukał jakieś overu całego meczu lub poszczególnych zawodników. (na razie nie mam głowy do linii. Postaram się jakieś podać jak będę miał czas).

Olo, Roxanne i inni jak to widzicie ?
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
samin Ty wiesz jak ja to widze...chciałbym żeby srbiija rozniosła tanie kebaby ale wiem że mecz bedzie trudny mimo wszystko.Turcja gra słabo,ma bardzo słabego coacha ale to wciąż ekipa pełna idywidualności i kto wie czy taki hedo który cały turniej śpi wkońcu nie wypali.To juz moje trzecie podejście gdy jestem tak pewny zwyciestwa serbii i oby wkońcu sie udało.Litwa to jednak Litwa.... tutaj nie widze problemów dla gospodarzy.Mecz Francji to
dla mnie mecz wieczoru i trzymam mocno kciuki za francją.Przewaga hiszpanów pod koszem owszem i jest ale już na tle tak fizycznej ekipy jaką jest francja troche sie to wyrównuje.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
i ja robię podejście pod Serbię i naprawdę mam nadzieję że pociągną ale już 1/8 z Rosją to będzie dla mnie coś pięknego a zarazem smutnego bo naprawdę trudno będzie się pożegnać z którąś z ekip.
Litwy nie ruszę chyba że jakiś wysoki kurs w tym meczu.
Mnie bardziej tutaj interesuje twoje zdanie o meczu Słoweńców bo ja ich widziałem z bułgarami i grekami a finów z macedończykami i chorwatami i mam jakieś chyba zamazane zdanie na temat tych zespołów. Finowie grają miło dla oka jednak indywidualności i przewagi w match-upie mocno dla Słowenii. Do tego na trybunach powinno być ciekawie co moim zdaniem zrobi otoczkę tego meczu. Co za tym idzie czuję że suomi się spalą i przegrają nawet z HC na poziomie 4-6 pts.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Turcja to dla mnie wielka niewiadoma szczerze mówiąc. Asik z Kanterem powinni trochę punktów zdobyć z Serbami, nie tyle co Gasole, ale trochę tak. Pytanie jak zaprezentuje się reszta ekipy. Ilyashova gra strasznie w kratkę. Onan słabnie bardziej im dłużej trwa turniej, rzuca coraz mniej. Hedo jakoś mnie zupełnie nie przekonuje. Z drugiej strony Serbia też nie jest tak mocna wg mnie. Teo czasem swoimi wybrykami potrafi wybić kolegom z głowy chęć do gry, bo łapie techniki. Tepic czy Keselj to loteria. Savanovic i Krstic trzymają poziom, pytanie ile sobie Krstic pogra przy Asiku.


Hiszpania z Francją to też nie wiem. Jakby to było o być albo nie być w turnieju to Hiszpania. Ale nie jest. Z drugiej jednak strony to myślę, że Hiszpanie i tak będą chcieli to wygrać. Stawką tego meczu jest rywal w 1/2 finału. Pierwsza drużyna w grupie E trafi w 1/4 na Finlandie/Słowenie, to wiadomo. Ale dalej trafi na wygranego z meczu F2 - E3, czyli najprawdopodobniej Macedonie (bo zakładam, że Rosja z nimi wygra) lub Litwę. Jest to łatwiejsza droga do finału niż poprzez mecz z Grecją, a później Rosją, Serbią lub Turcją. Może Hiszpanie nie będą patrzeć na to pod tym kątem, ale jednak jest to dość istotna sprawa, przynajmniej wg mnie. Także jak będzie ładny kurs to Hiszpanię chętnie pobiorę. Bo argumenty za wygraną Hiszpanów są.


Co do Litwy to miejsce 3 raczej pewne w grupie. Ale tam jest parcie na wygrane. Po wczorajszej porażce z Francją nikt już nie chce kolejnych porażek. Wczoraj naprawdę często piłki im wypadały z kosza. Myślę, że nie powtórzy się taki mecz. Niemcy fakt, dobra obrona, ale myślę, że Litwini swoje ustrzelą. Co do grania to nie wiem czy pogram, zależy od kursów. Może jakiś over Dirka do gry na koniec.
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Serbia z Turcją może wygrać tylko dzięki stabilnej obronie. Jeśli pójdą na wymianę ciosów, to w Turcji ma kto odpowiadać na te ciosy akurat.
Przewagą wg. mnie Serbów jest ławka... W szczególności trener na niej Dusko. Serbia nie będzie grała porywczo i efektownie dla widza. Jeśli ktoś ocenia, że graja szarpane akcje, to tak wygląda ich basket. Ich główną bronią ma być obrona. Jeśli ona nie funkcjonuje, a w ataku się nie układa, to wyglądają tragicznie.
Dlatego liczę, że z takim przeciwnikiem jak Turcja zagrają od początku skupieni i zmobilizowani, a kurs 1.55 na Serbie jak najbardziej do grania.
Francja +8@ 1.71 bet365 wg. mnie wygląda ciekawie, bo to nie tylko o układ w tabeli, ale oba zespoły są naszpikowane głównymi gwiazdami NBA i każdy będzie miał indywidualne również podejście.
Jeśli będzie mocna obrona Hiszpanów, to Francja raczej nie zabłyśnie. Jednak ja widzę tutaj wymianę ciosów. Pod koszem niby nie mają argumentów, ale Nando w ostatnim meczu, to co zagrał, to do teraz mam jego zagrania przed oczami, a taki cover będzie przydatny, bo przeciwnicy na tej pozycji są mocno obstawieni.
Co do Słowenii. Dziś stawiałem na nich, bo to co widziałem w ich poprzednich meczach, tłumaczyłem sobie, że słabszy mecz i w kolejnym meczu lepiej. Macedonia nie zagrała nie wiadomo czego, by tak ośmieszać Słowenię. Oni sami siebie ośmieszali. Obrona jest tragiczna. Szczególnie przeciwko Macedonii, gdzie przecież głównym motorem napędowym jest Bo. Nie potrafili go zatrzymać i nei było widać konkretnej taktyki w obronie na niego, bo Lakovic i G. Dragic już w 2 kwarcie mieli 3 faule.
Finlandia gra nie tylko miło dla oka, ale bez presji i kompleksów. Tutaj raczej bym brał + handi na Finlandie.
Lakovic w obronie mizernie i GDragic, to samo. W ataku coś próbuje indywidualnie Goran, ale reszta? Bez komentarza. Straty przy ustawionych akcjach.
Finlandia raczej nie ma mocnej obrony, więc tutaj raczej zespoły na wymianę ciosów. Jeśli Słoweńcy się wstrzelą, a ma kto, to pójdą za ciosem i mogą Finów &quot;powieźć&quot;, ale dziś mi się ich fajnie oglądało. Nie spalali się, gdy mieli prowadzenie +9 i spadało nawet ok 2/3 punktów. Grali dalej swoje. Także taki + dla nich.
Grecja - Gruzja. Jeśli nie wróci Pachulia i George, to tutaj będzie raczej wygrana Greków i to dwucyfrowa. Bo pod koszem Grecy są raczej ustabilizowani, a Gruzja niestety, ale bez Pachulii nic większego nie zdziała pod obręczą.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Rosja. Ktoś ma wątplwosći?

Rosja w ćwierćfinale tak grających Serbów tudzież Turków roznosi w pył.

Widzieliście? Pierwsza linia obrony całkowicie nie do przejścia. Jedynie Koufos po przypadkowych akcjach coś dorzucał. Jeśli przegrają w ćwierćfinale będe mocno w szoku.Oni są pukładani jak klocki lego. Lepiej już się nie da.

Lecz zapomniałem,że dla niektórych nie wygrała Rosja tylko Kirilenko.

Samin nie widze na dzień dzisiejszy nic...poza tym że Rosja to jedyna ekipa na którą się opłaca grać. Reszta jest chimeryczna.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
DLa mnie najlepszy typ na dzisiaj to Francja +8,5 1,65. Hiszpanie nie powinni odpuscic i powinni to wyrgac jednak juz na jakis pogrom bym nie liczył.Chociaz kto myslal, ze rozjada w pył Litwe a potem Serbie. Francja to jednak co innego.Bardzo ładna gra w tym turnieju, duzo rzucanych punktow. Dwóch liderow grajacych na swoim optimum.Jednak pod koszem sa male szanse w starciu z Hiszpanami. Noah wspierany przez mobilnych,szybkich lekko dwumetrowców nie da raczej rady przeciwko HIszpańskim wieżowcom.Hiszpania win jednak Francja to chyba juz nie jest ekipa, ktora mogliby zlac jak LItwe i Serbie.
 
bartilandi 26

bartilandi

Użytkownik
Jak zobaczyłem przed chwilą kurs na Francję to mnie zatkało. Ja nie wiem czemu bukmacherzy po raz kolejnych ich tak nie doceniają, podobnie było przed meczem z Litwą. Przecież Francja ma być może nie tak długi jak Hiszpania, ale jednak znakomity skład. To jedyna drużyna która może równać się z Hiszpanią, a w zasadzie zaryzykowałbym stwierdzenie, że piątkę ma lepszą, a Hiszpani wielką przewagą jest długość składu. Dziś praktycznie mecz o nic, ale to też powoduje chyba, że Francja ma większe szanse, bo wiemy że Hiszpanie czasem potrafią też znakomicie bronić, a dziś raczej nie będą się zaginać na 200%. Nie wiem, może ktoś ma informację, że któraś z gwiazd Francji nie zagra czy coś? Bo tylko tym bym tłumaczył tak wysoki kurs. Jeśli nie to uważam, że szanse są jak najbardziej 50 na 50, a kurs w granicach +8,5 to chyba jest pewniak, bo nie wyobrażam sobie innego rozwiązania w tym meczu, niż wyrównana końcówka.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
To jedyna drużyna która może równać się z Hiszpanią, a w zasadzie zaryzykowałbym stwierdzenie, że piątkę ma lepszą, a Hiszpani wielką przewagą jest długość składu. Dziś praktycznie mecz o nic, ale to też powoduje chyba, że Francja ma większe szanse, bo wiemy że Hiszpanie czasem potrafią też znakomicie bronić, a dziś raczej nie będą się zaginać na 200%.
Czy aby napewno ten mecz jest o NIC? Watpliwa teza.

Jeszcze bardziej watpliwa teza, ze sklady sa podobne a nawet 5 lepsza Francji. Zdecydowanie nie masz racji. Piatka Hiszpanii jest wybitna a lawka sporo odstaje. Francja na tym poziomie ma Batuma i Parkera. Parker oczywiscie lepszy niz Hiszpanie ale on jeden.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
mecz jest o NIC? Watpliwa teza
A wg mnie jednak praktycznie o nic. No dobra, o to kto zagra z Grecją, a kto ze Słowenią (ew.Finlandią). A obie te drużyny są na podobnym poziomie, z resztą dużo niższym od Francuzów i Hiszpanów.
Kto wie, czy np P.Gasol nie będzie sobie dziś odpoczywał..? Albo Tony grał dużo mniej.
Albo Hiszpania zniszczy rywala w 1.połowie a la mecze z Litwą lub Serbią...
Tak samo, a nawet bardziej meczem o nic jest pojedynek Greków z Gruzinami...
Gruzja osłabiona, ale Grecja pewna 3. miejsca w grupie, więc dla nich to &quot;sparing&quot; przed meczem ćwierćfinałowym...
I Litwa - Niemcy. Litwa przed meczem może być już praktycznie pewna 3.msca w grupie, a dla Niemców, co by się nie działo będzie to mecz o ćwierćfinał, więc kto wie, czy Litwini nie pograją 2. składem (choć akurat skład mają stosunkowo szeroki i wyrównany), jednak motywacja może zrobić swoje...
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
A wg mnie jednak praktycznie o nic. No dobra, o to kto zagra z Grecją, a kto ze Słowenią (ew.Finlandią). A obie te drużyny są na podobnym poziomie, z resztą dużo niższym od Francuzów i Hiszpanów.
Kto wie, czy np P.Gasol nie będzie sobie dziś odpoczywał..? Albo Tony grał dużo mniej.
Albo Hiszpania zniszczy rywala w 1.połowie a la mecze z Litwą lub Serbią...

Tak samo, a nawet bardziej meczem o nic jest pojedynek Greków z Gruzinami...
Gruzja osłabiona, ale Grecja pewna 3. miejsca w grupie, więc dla nich to &quot;sparing&quot; przed meczem ćwierćfinałowym...

I Litwa - Niemcy. Litwa przed meczem może być już praktycznie pewna 3.msca w grupie, a dla Niemców, co by się nie działo będzie to mecz o ćwierćfinał, więc kto wie, czy Litwini nie pograją 2. składem (choć akurat skład mają stosunkowo szeroki i wyrównany), jednak motywacja może zrobić swoje...

To jest mecz nie tylko o to jakiego rywala będą mieli Francuzi czy Hiszpanie w 1/4, ale także o to na kogo trafią w 1/2 finału. Mając do wyborru Litwę/Macedonie lub Rosje/Serbie/Turcje stawiam, że jedni i drudzy wolą tą pierwszą opcję. A, żeby trafić na tą pierwszą opcję trzeba dziś wygrać mecz.
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Serbia - Turcja
Serbia @ 1.52 pinnacle
5/10
Jak wspomniałem wyżej. Jeśli obrona Serbów będzie na dobrym poziomie, to będą w stanie ograć Turków. Szczególnie pierwsza linia obrony musi być czujna, by nie dochodziło do sytuacji, w której wysocy później zostają sami w pomalowanym bez wsparcia.

✅68:67
✅2.6j

Hiszpania - Francja
over 147 @ 1.9 tobet
5/10

Oba zespoły są naszpikowane głównymi gwiazdami NBA i każdy będzie miał indywidualne również podejście.
Jeśli będzie mocna obrona Hiszpanów, to Francja raczej nie zabłyśnie. Jednak ja widzę tutaj wymianę ciosów. Pod koszem niby nie mają argumentów, ale Nando w ostatnim meczu, to co zagrał, to do teraz mam jego zagrania przed oczami, a taki cover będzie przydatny, bo przeciwnicy na tej pozycji są mocno obstawieni. \
GL
✅96:69
✅ 4.5j
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom