>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

EuroBasket 2011 - mężczyźni

Status
Zamknięty.
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka mistrzostwa europy 9.09.2011 17:00
Turcja - Niemcy
typ; -9.0 pkt Turcja
3.50
Bet365

Analiza
Dzis w spotkaniu drugiej fazy grupowej mistrzostw europy koszykarzy rozgrywanych na litwie turcy podejma reprezentacje niemiec. Niemcy praktycznie sa juz za burta w tych mistrzostwach. By awansowac do cwiercfinalow musieliby pokonac turkow i litwinow i liczyc na korzystne rozstrzygniecia innych spotkan. Sadze jednak, ze nawet niepoprawni optymisci, czy lider Dirk Nowitzki nie zabardzo w to wierza. Turcja natomiast posiada jeszcze realne szanse na awans. Musi dzis jednak pokonac niemcow, jesli tak sie stanie jutrzejszy ich pojedynek z serbami moze byc spotkaniem o awans. skupmy sie jednak na dzisiejszym spotkaniu. Niemcy dotychczas na tej imprezie ograli Izrael, Wlochow i Lotyszow(jednym punktem). Turcy natomiast pokonali Anglikow, portugalczykow i Hiszpanow. Turcy po bardzo niedanym poczatku mistrzostw graja coraz lepiej ze spotkania na spotkanie i dzis powinni pokazac maksimum swojej formy. Niemcy to glownie lider Dirk Nowitzki, ktory zdobywa bardzo duzo punktow. Turcy to jednak na tyle doswiadczona druzyna, ktora nie powinna dzis dac sie rozwinac temu zawodnikowi. Turcja to zespol zlozony z wyrownanym zawodnikow, niemcy to bez nowitzkiego taki typowy sredniak, cos takiego jak Polacy bez Gortata. Sadze, ze dzis to Turcy wygraja i przybliza sie ku cwiercfinalowi mistrzostw. Tym bardziej, ze turcja to ekipa duzo bardziej utytulowana. Turcy to przeciez aktualny wicemistrz swiata, gdyby ta druzyna nie awansowala do czolowej osemki, stracilaby szanse na udzial w igrzyskach, a tego napewno zawodnicy tureccy nie chcieliby, dlatego tez mysle, ze beda dzis maksymalnie zmotywowani i pewnie wygraja ten mecz.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
bez przesady, serbia dzisiaj zagrala dramatycznie zle, przegrali deski, nie trafiali z prostych sytuacji podkoszowych, zawodnicy wysocy, podkoszowi gasolom mogą buty nosic.... zarowno w obronie jak i w ataku, obrona - ja bym tego tak nie nazwal nawet, hiszpanie wjezdzali jak w masło, tu byl problem. Teodosic - totalna klapa, to ma byc najlepszy rozgrywajacy w Europie? Nie byl absolutnie liderem zespolu.... Wiem, ze miewal lepsze mecze, ale dla mnie ten cały turniej zagrał słabo, wystarczy popatrzeć na statystyki... Serbia sie posypala pieknie jak domek z kart.. Trudno. Hiszpania byla lepsza.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Hiszpani może zagrozic jedynie Francja ale tylko wtedy jesli zagra swój najlepszy mecz a hiszpania troche zawiedzie
tak prawde mówiac to hiszpania to wygra na luzie pod koszem nikt nie moze sie z nimi równac bracia Gasole jak na ME to mega gwiazdy obwód tez zajebaisty nie ma słabych stron jedynie co to motywacja hiszpania ich głowy jak podejda na maxa skoncentrowani to nikt nie ma z nimi szans na euro na świecie to drugi zespół po USA
 
roicik 41

roicik

Użytkownik
Panowie, piszecie, że Serbia zagrała dziś na 30%. Pytanie po co miała grać na więcej? Nawet jeśli dzisiaj by wygrali niczego im to nie gwarantowało. Dla nich celem #1 jest mecz z Turkami w następnej kolejce. Mecz o wszystko, niezależnie od dzisiejszego wyniku meczu Turków z Niemcami i to tam trzeba będzie pokazać 110% swojego talentu, sił i zaangażowania.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bartilandi 26

bartilandi

Użytkownik
Dokładnie tak. Prawde mówiąc chyba i tak wszystkie cztery drużyny z tej grupy (zakładam że Serbia wygra z Turcją i wyjdzie) będą faworytami w swoich ćwierćfinałach, i całkiem możliwe że za pare dni zobaczymy powtórkę z tego meczu w półfinale. Myślę, że nie ma wielkiego znaczenia czy drużyna zajmie 2,3 czy 4 miejsce w tej grupie, bo rwale z tamtej są mniej więcej równi i z pewnością do ogrania dla tych drużyn tak więc chodziło raczje bardziej o prestiż dzisiaj, no ale trudno. Często tak jest, że w grupie się z kimś przegrywa a potem w decydującej fazie udaje się rewanż.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
mniej więcej równi
no to mniej czy więcej.

Słoweńcy jak wczoraj postawili strefę to po prostu było kuriozum że nie prowadzili po kilku minutach 10 pkt. Malijkovic tak ich poustawiał że zniszczyli by tą obroną każdego. Szczęście Greków że grali na dobrej skuteczności a Słoweńcy na słabej.

Dalej, uważasz że tak grajaca Serbia czy Turcja ma jakiekolwiek szanse z Rosją, która moim zdaniem pewnie awansuje z 1 miejsca w grupie F? Widziałeś chociaż jeden mecz Rosjan? Widziałeś jak oni bronią?

Hiszpani może zagrozic jedynie Francja ale tylko wtedy jesli zagra swój najlepszy mecz a hiszpania troche zawiedzie
tak prawde mówiac to hiszpania to wygra na luzie pod koszem nikt nie moze sie z nimi równac bracia Gasole jak na ME to mega gwiazdy obwód tez zajebaisty nie ma słabych stron jedynie co to motywacja hiszpania ich głowy jak podejda na maxa skoncentrowani to nikt nie ma z nimi szans na euro na świecie to drugi zespół po USA
kocham to. Hiszpania wygra bo sa Gasole i zajebisty obwód. Takich ekspertów więcej na tym świecie ????
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
no to mniej czy więcej.

Słoweńcy jak wczoraj postawili strefę to po prostu było kuriozum że nie prowadzili po kilku minutach 10 pkt. Malijkovic tak ich poustawiał że zniszczyli by tą obroną każdego. Szczęście Greków że grali na dobrej skuteczności a Słoweńcy na słabej.

Dalej, uważasz że tak grajaca Serbia czy Turcja ma jakiekolwiek szanse z Rosją, która moim zdaniem pewnie awansuje z 1 miejsca w grupie F? Widziałeś chociaż jeden mecz Rosjan? Widziałeś jak oni bronią?



kocham to. Hiszpania wygra bo sa Gasole i zajebisty obwód. Takich ekspertów więcej na tym świecie ????
kostuch eksertów takich jak ty te forum nie potrzebuje kazdy kto ma troche oleju w głowie i wiedzy odrobine widzi ze hiszpania moze zlac kazdego na tych mistrzostwach jedynie francja moze cos pograc reszta na pewno nie bo nie maja argumentów aż tylu bo jeden czy dwóch zawodników nie ogra hiszpanii
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
siedze oglądam turków i nie moge ze śmiechu,jakim cudem oni tak daleko zaszli?przecież ta ekipa to jedna wielka komiedia,punkty praktycznie zdobywane tylko przez wysokich.Hedo gra jakby nie mógł,śpi widac że jest bez formy,Iliyasova to jakieś nieporozumienie,Asik ledwo co dorzuca do kosza na lini rzutów wolnych,tunceri nie istnieje,arslan nie istnieje.Niech niemcy to wygrają i serbia rozniesie turków bo nie chce wiedizeć tego kalectwa w ćwiercfinale
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
kostuch eksertów takich jak ty te forum nie potrzebuje kazdy kto ma troche oleju w głowie i wiedzy odrobine widzi ze hiszpania moze zlac kazdego na tych mistrzostwach jedynie francja moze cos pograc reszta na pewno nie bo nie maja argumentów aż tylu bo jeden czy dwóch zawodników nie ogra hiszpanii
heh dobra napisze tak - nie oglądasz, nie śledzisz, zobaczyłeś na liście Gasolów, Ibake, Claderona, Navarro, Fernandeza i Rubio i stwierdziłeś że Hiszpanie są nie do zatrzymania? Jak to się ima do Eurobasketu 2007? Szkoda komentować.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
siedze oglądam turków i nie moge ze śmiechu,jakim cudem oni tak daleko zaszli?przecież ta ekipa to jedna wielka komiedia,punkty praktycznie zdobywane tylko przez wysokich.Hedo gra jakby nie mógł,śpi widac że jest bez formy,Iliyasova to jakieś nieporozumienie,Asik ledwo co dorzuca do kosza na lini rzutów wolnych,tunceri nie istnieje,arslan nie istnieje.Niech niemcy to wygrają i serbia rozniesie turków bo nie chce wiedizeć tego kalectwa w ćwiercfinale
Co jest lool? Oglądam dopiero od 2 kwarty, czyli od momentu kiedy Niemcy zaczęli nadrabiać, ale dalej nie rozumiem? Oglądałeś Asika z Hiszpanią? Co z tego że nie trafia wolnych, jak i tak jest najlepszym centrem na tym turnieju i każdy matchup dominuje? Ja wciąż jestem pod wrażeniem końcówki z obrońcami tytułu, choć minęło trochę czasu. Albo Tunceriego i Arslana na przemian błyszczących w pierwszej rundzie? Hedo nie rzuca się w oczy, ale w momentach, kiedy zespół tego potrzebuje, zdobywa punkty bez wysiłku zespołu, z obrońcą. I świetnie broni. To samo Onan. Nie jest tak źle. Niemniej jednak, całym sercem jestem za tym, by odpadli. Po prostu nie wyobrażam sobie dalszej fazy bez Serbii. Nie wyobrażam sobie, że Serbowie nie będą w następnym tygodniu mistrzami Europy. Z Hiszpanią? Cóż, na początku 3 kwarty bardzo się zbliżyli, mieli dobry moment i... nie wykorzystali dwóch super okazji spod samego kosza, po czym gra się załamała Hiszpanie zrobili zwycięski run samymi kontrami i fast breakami. Potem to samo, na przełomie kwart 3 i 4 zaczęli odrabiać, nie trafili łatwego rzutu i znów załamanie gry, run Hiszpanów. To jednak za dobry zespół by się tym załamać. Turcję są w stanie ograć, a pierwsze miejsce z dolnej połówki niekoniecznie w tej byłoby wyżej niż są w tej chwili Serbowie.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Turcję są w stanie ograć, a pierwsze miejsce z dolnej połówki niekoniecznie w tej byłoby wyżej niż są w tej chwili Serbowie.
Widzę że bardzo niedoceniacie grupy F - żebyście się jeszcze nie przeliczyli, lecz Vrazzo po części ma rację, Serbowie to zespół o mocnej psychice i o umiejętnościach pozwalających na spokojne ogranie Turcji.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Wiesz, w sumie jest w tym trochę racji. Podczas Turcja - Niemcy sam zacząłem myśleć sobie, że przecież Francja wygląda dość przeciętnie, a ciągle wygrywa w tej połówce. Hiszpania też nie gra dla mnie jak zespół na mistrzostwo, a dobrze sobie radzi. Po prostu Macedonia, Gruzja i Finlandia zdecydowanie zaniżają poziom tej fazy, Słowenię z Grecją od pierwszej rundy widziałem tylko w meczu pomiędzy tymi ekipami i obie mnie nie zachwyciły, chociaż dobrze grały długimi fragmentami w defensywie, to jednak wyczuwało się brak zdecydowania i pewności siebie. Grupa F jest słabsza, ale giganci z E też nie zachwycają.
A pan Ilyasova po kiepskim sezonie, beznadziejny Eurobasket. Czy jeszcze kiedyś będzie grać przynajmniej dla kadry tak, jak rok czy dwa temu?
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Turcy przegrali wszystko na własne życzenie, skuteczność wolnych tragedia, wysocy gracze podkoszowi a nie mogli się przebić pod kosz, no i te ich zabójcze &quot;kontry&quot; czysta obręcz rzut z 30cm taki loop up i co..... pudło pudło pudło.
Z drugiej strony Niemcy i Schwethelm - dzień Qnia normalnie.
Co do meczu Turcja - Serbia, nie wiem czemu ale mam ochotę zagrać na Turków, oni obsrali się już z naszymi i potem grali naspeedowani i wygrali.
Jeżeli tylko skuteczność będzie dobra to Turcy powinni minimalnie wygrać.
Co do sędziów - czasami gwiżdżą z dupy te faule ????
Chciałbym zobaczyć finał Francja - Hiszpania i porażkę Francuzów, już w meczu z Turkami, byli blisko porażki - Turcy niszczyli ich defensywą, ale ten zespół jest zatarty. Turcy nie potrafią w prostych sytuacjach rzucić kosza - to jest ich problem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Odnośnie Turcji...
Asik dziś szczególnie w 4 kwarcie zagrał naprawdę dobrze. Choć np z Polską bardzo słabo. Rzuty wolne to nie od dziś zmora centrów. Co do Ilyasovy no to chyba pasuje jedno słowo - dramat. Jeśli Serbia przegra z Kepsami będę w ciężkim szoku. Dziś chyba jednak troszkę odpuścili mecz z Hiszpanią.
Co do spotkania Litwy z Francją szczerze nie mam pojęcia...Pytanie czy Litwinom będzie siedzieć 3ka. A póki co cały czas siedzi. Francja ma momenty bardzo dobrego grania, a ma momenty tragiczne jak w spotkaniu z Turkami. Ale chyba jednak skłaniałbym się ku Litwie.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Nie oglądałem na tyle obydwu wcześniejszych meczy aby się o nich wypowiadać ale teraz od pierwszej minuty oglądam Litwę z Francją i na wstępie.. jeżeli nie będą gwizdać zasłon ruchomych na górze Litwinom to mogą wygrać z każdym. To dla mnie bezsens bo można wtedy spokojnie zepchnąć małego lub też rzucić szybką trójkę. Dla mnie to totalny nonsens i mam nadzieję że to się w końcu zmieni.
Sam mecz stoi na średnim poziomie. Od początku spokój i opanowanie Francuzów dawało im prowadzenie. Grali rozsądnie. Litwini grają już na &quot;normalnej&quot; skuteczności i już tak nie mogą odjechać bo nie siedzi. Przerwa skończyła się się na zasłużone +6.
Trzecia kwarta to już dla mnie coś dziwne...... 12-2 w 7 minut. Skuteczność 0/8 i 2straty. dla mnie niemożliwe a jednak prawdziwe. Zacząłem obawiać się tego że znowu Litwini niesieni dopingiem nie oddadzą 5pkt prowadzenia na początku 4kwarty. Jednak bardzo ważna strata Sarunasa dała oddech. Nadmienić trzeba przebudzenie De Colo który gra po prostu bajecznie. Trzyma wynik 11pts w 4Q a mamy dopiero 5min gry w niej. 19pkt ogólnie to mówi samo za siebie.
Ogólnie Litwini moim zdaniem nie mają przygotowanej taktyki. Nie wiem czy to moje odczucie ale tak to dziwnie wygląda. Przegrywać -4pkt i walić trójki zamiast spokojnie grać tam gdzie jest przewaga, dziwne to wszystko.
zostało 2.39min i mamy wynik 57-62. Diaw nie wykorzystuje dwóch wolnych. Parker superstar....co to był za rzut...odlatywał za obręcz i trafił...potem wejście i faul (0/2) jednak jest Noah.
hm....... 5pkt Litwinów w 10sekund......meksyk bo tego inaczej nie da się opisać. Nerwowa końcówka przed nami.
Więc nie ważne jak to się zakończy. Litwa przy średnim % trafiania rzutów i 1/8 z Rosja lub Grecja są w stanie odpaść.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyspcyplina: Koszykówka, Eurobasket
Mecz: Rosja - Grecja
Data: 10.09.2011 20:00
Typ: Grecja
Kurs: 2.51
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Bardzo ciekawe spotkanie szykuje się dzisiaj zaplanowane na najpóźniejszą godzinę, bo zostanie rozegrane o godzinie 20:00. Jest to mecz, w którym nie można wskazać jednoznacznego faworyta do zwycięstwa, jednak ja zdecydowanie stawiam na Greków, którzy z meczu na mecz powinni grać coraz lepiej, a jeśli zagrają na swoim poziomie powinni ograć Rosję, która nie zachwyca na tym turnieju. Innego zdania są jednak bukmacherzy, którzy w tym meczu więcej szans na zwycięstwo dają Rosjanom. W jej składzie jest jeden z najlepszych graczy europejskich, a chodzi mi oczywiście o Andreja Kirilenke. Na co dzień gra on w najlepszej lidze świata, w NBA. Poza Kirilenko, który w najważniejszych statystykach swojego zespołu widnieje w 3 z 5 dziedzinach (Najlepiej punktujęcy, zbierający i przechwytujący) nie ma już nikogo godnego odnotowania. Dobrzy są też Victor Krhyapa, Semen Antonov, Sergey Monya, Aleksey Shved, Vitaliy Fridzon oraz na spółkę coś jeszcze dorzucają Timofey Mozgov i Andrey Vorontsevich. Niby na papierze nie jest źle, jednak w praktyce będzie im trudno pokonać Greków, którzy na tym turnieju także na pewno nie prezentują całości swoich umiejętności, lecz to czas na to, aby je w końcu ujawnić, ponieważ turniej powoli wkracza w decydującą fazę. Godni odnotowania w ekipie Grecji są: Ioannis Bourousis, Nikolaos Zisis, Antonios Fotsis, Kostas Koufos oraz Nick Calathes. Myślę, że dorzuci jeszcze coś Sloukas i będzie git. Grecja jest zbyt wymagającym zespołem, aby Kirilenko w pojedynkę mógł coś zdziałać. Kurs tym bardziej zachęcą do zagrania właśnie na Greków, którzy na tym turnieju przegrała tylko raz (z Macedonią). Rosja jakoś mnie nie przekonuje i po raz drugi z rzędu zagram na Greków po satysfakcjonującym mnie kursie. Poprzednio nie zawiedli, wygrywając ze Słowenią 69:60. Dzisiaj będzie podobnie!
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
która nie zachwyca na tym turnieju
jako jedyna poza Francją nie przegrała jeszcze meczu.

Grecja jest zbyt wymagającym zespołem, aby Kirilenko w pojedynkę mógł coś zdziałać.
No tak, tylko Kirilenko widnieje w statystykach, znakiem tego że on sam biega po boisku a reszta stoi i patrzy.

nie ma już nikogo godnego odnotowania
Ależ skąd, może nawet ja załapie się do składu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom