>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

EuroBasket 2011 - mężczyźni

Status
Zamknięty.
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
a wiec ciekawostka... która jeżeli znajdzie potwierdzenie będzie oznaczać łatwiejszy mecz dla Macedonii. Otóż Zaza Pachulia może w dzisiejszym meczu w ogóle nie wystąpić.
Jeśli mógłbyś potwierdzić to info gdy już będzie na 100% pewne to pewnie wielu forumowiczów, wraz ze mną, będzie wdzięcznych. Pozdro
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Bo over 3.5 assists 1.85
Bwin
5/10

Nie ogarniam linii. Bo póki co ma w każdym meczu 4 asysty, raz miał 5. A Ci dają linię 3.5. Nie będzie Zazy najprawdopodobniej, a jak będzie to zagra mniej, a to oznacza, że dogrywanie do wysokich będzie łatwiejsze, Antic powinien dziś zapunktować. Także rywal idealny, żeby zdobyć te 4 asysty.
 
m0nki 187

m0nki

Użytkownik
Rosja - Finlandia 1 (-9.0) @1,66 (BET365)
Spotkanie outsidera grupy Finlandii z Rosją może zakończyć się tylko jednym wynikiem, każde inne rozwiązanie niż wygrana Rosjan będzie sporą niespodzianką. Z tego też powodu wypada się zastanowić i zadać sobie pytanie, jak wysokim zwycięstwem zakończy się ten mecz. Przejrzałem ofertę handicapów na bet365 i myślę, że ponad 9 punktami spokojnie Rosja powinna wygrać. W razie wygrania 9 będzie zwrot. O awansie Finów do drugiej fazy turnieju w moim odczuciu zadecydował 3 mecz z Bośnią i Hercegowiną (choć pewno większość powie, że mecz z Czarnogórcami). Moim zdaniem gdyby nie wygrana z Bośniakami to Finowie nie zagrali wyrównanego meczu z Macedonią oraz dobrego (wygranego) meczu ze wspomnianą wcześniej Czarnogórą. Rosjanie, może niespokojnie, ale wygrali swoją grupę, jednakże styl w jakim wygrywali swoje mecze pozostawiał wiele do życzenia. Wynikać to może z tego, że chcieli jak najmniejszym kosztem przejść do drugiej fazy turnieju. Myślę, że od tego etapu Rosjanie powinni się już na dobre zacząć rozkręcać, bo to, że awansują jest niemal pewne, ale w fazie pucharowej czekać już będą o wiele trudniejsze spotkania.
Macedonia - Gruzja 1 (-5.0) @1,66 (BET365)
Jeszcze wczoraj chciałem grać na zwycięstwo Gruzinów, dopatrując się w tym meczu niespodzianki. Wobec absencji gracza (Pachulia), który praktycznie ciągnie całą grę Gruzinów, i na których opiera się cała ich gra, wydaje mi się, że Macedonia powinna wygrać. Dzień przerwy na pewno bardzo dobrze im zrobił, ponieważ praktycznie grają jedną piątką, nie mając wartościowych zmienników na ławce rezerwowych. W moim odczuciu Macedończycy z meczu na mecz grali coraz lepiej, potrafią wychodzić z trudnych sytuacji (niekorzystnych wyników) obronną ręką, o czym świadczy chociażby ostatni mecz z walczącą o awans do drugiej fazy turnieju Bośnią i Hercegowiną. Macedonia obok Rosjan jest w moim odczuciu pewniakiem do awansu z tej grupy (1-2 miejsce), natomiast Gruzja będzie walczyć (oczywiście moim zdaniem) o 4 miejsce z reprezentacją Grecji. Jeśli Macedonia zagra dzisiaj skutecznie. Jedyną obawą jest fakt, że zdobywają mało punktów (na poziomie 70 punktów na mecz). Jednakże myślę, że dzień odpoczynku pozwolił im się na tyle zregenerować by zagrać dzisiaj spotkanie na najwyższym swoim poziomie, co pozwoli pokryć handicap -5.
później dopiszę odnośnie Greków ze Słoweńcami, bo mam swój pomysł na ten mecz, tylko zagłębię się dokładniej w statystyki ????
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka Mistrzostwa Europy 8.09.2011 14:30
Macedonia – Gruzja
typ: -13,5 pkt Macedonia
3.45
Bet365

Analiza
Dziś w spotkaniu drugiej fazy grupowej mistrzostw europy koszykarzy Macedonczycy spotkaja się z reprezentacja Gruzji. Macedonczycy na tych mistrzostwach wprost imponuja swoja forma. Przegrali zaledwie jedno spotkanie, z czarnogora, ta porazka nie liczy się jednak do drugiej fazy rozgrywek gdyz czarnogórcy odpadli ze zmagan po I rundzie.
05/09-11 Mistrzostwa Europy, Mężczyźni Grupa C Macedonia vs. Bośnia i Hercegowina 75:63
04/09-11 Mistrzostwa Europy, Mężczyźni Grupa C Macedonia vs. Finlandia 72:70
03/09-11 Mistrzostwa Europy, Mężczyźni Grupa C Grecja vs. Macedonia 58:72
01/09-11 Mistrzostwa Europy, Mężczyźni Grupa C Macedonia vs. Chorwacja 78:76
31/08-11 Mistrzostwa Europy, Mężczyźni Grupa C CZARNOGÓRA vs. Macedonia 61:61
70:65 (OT)
Wyglada na to jakby Macedończycy z meczu na mecz się rozkręcali. Pokonali na tych mistrzostwach czolowe ekipy europejskie, Chorwacje i Grecje i pewnie wygrali swoja grupe eliminacyjna. Mimo, ze w ostatnim meczu z bosnia Macedończycy oszczędzali swoich pierwszoplanowych zawodnikow to i tak pewnie zwyciężyli Bośnie. Gruzini natomiast z meczu na mecz graja chyba coraz gorzej. Ograli co prawda belgow i Ukraińców, jednak te zespoly nie dorównują Macedonii. Tym bardziej, ze ich dzisiejsi przeciwnicy są chyba w zyciowej formie. Gruzinom do tej formy wiele brakuje. Przegrali w ostatnim spotkaniu z slabiusienka ekipa Bułgarii, ten mecz nie miał już większego znaczenia, jednak Gruzini zaprezentowali się w nim żenująco, szczególnie w końcówce. Sadze, ze dzis bedaca w swietnej dyspozycji reprezentacja Macedonii spokojnie wypunktuje zespol Gruzinski i odniesie kolejne zwycięstwo na tych mistrzostwach.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Czy wy widzieliście kurs na Serbię z Hiszpanią ? ....... 4.20 . To chyba jakieś wielkie przeszacowanie bo aż takiej różnicy ja nie widzę..... HC +8,5 ? .... Niesamowite.

Post będzie edytowany między godziną 20-21. Lub zacytuję jeżeli nie będzie możliwości edycji...
 
m0nki 187

m0nki

Użytkownik
Słowenia - Grecja 1 (-2,0) @2,05 (BET365)
Najrówniej (ale czy najlepiej?) zapowiadające się dzisiejszego dnia spotkanie. Zdziwiłem się kursami wystawionymi przed oddsmakerów. Może na papierze wygląda to na równe spotkanie, jednakże jeśli spojrzymy na osiągnięcia i wyniki obu reprezentacji na tym turnieju to śmiało można stwierdzić, że faworytem jest Słowenia. Może nie grają na tym turnieju widowiskowej koszykówki, ale konsekwentnie wykonują swoje założenia i głównie dzięki bardzo dobrej obronie wygrywali swoje spotkania. Nawet w ostatnim spotkaniu pierwszej fazy turnieju z Rosją (co prawda obie drużyny miały zapewniony awans, ale pewnym było, że wynik tego spotkania będzie się liczył w obecnej fazie) zagrali bardzo dobre spotkanie (wygrywając z Rosjanami po 3 kwartach), ostatecznie przegrywając zaledwie jednym punktem. Bardzo dobre spotkanie, poza wyżej wspomnianym zagrali z Ukrainą (po której liczyłem na więcej) oraz Gruzją. Teraz słów kilka odnośnie Greków. W moim odczuciu mieli trochę szczęścia, że reprezentacje głównie Chorwacji oraz Bośni nie grały niczego specjalnego na tym turnieju i udało im się z nimi rozprawić. Również po reprezentacji Czarnogóry spodziewałem się więcej w spotkaniu z Grekami, jednakże Grecy rozprawili się z nimi bardzo łatwo. Kiedy przyszło zmierzyć się z reprezentacją Macedonii - najlepszą w tej grupie, to nie mieli już nic do powiedzenia (wyrównana walka miała jedynie miejsce w pierwszej kwarcie oraz przebłyski miały również miejsce w kwarcie trzeciej). Tak jak pisałem na początku, na papierze może i mecz wyrównany, jednak wyniki na tym turnieju są na korzyść Słoweńców. Handicap -2,0 po takim kursie biorę z pocałowaniem ręki, w przypadku 2 punktowej wygranej będzie zwrot, aczkolwiek kurs warty ryzyka. Inną sprawą jest fakt, że mecz ten będzie typowo underowy, więc dla fanatyków takich rynków undery w tym spotkaniu warte rozpatrzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
advantage 2

advantage

Użytkownik
TYP # [Bet365]

???? Gruzja - Macedonia
▶ Typ: Macedonia (-4) - 1.57
▶ Stawka: 6/10

W kolejnym spotkaniu na Mistrzostwach Europy w koszykówce rozgrywanych na Litwie, zespół z Macedonii zmierzy się z Gruzją. Faworytem tej rywalizacji są Macedończycy i wg mnie to oni powinni wygrać. Jak dotychczas zespół Gruzji rozegrał na turnieju 5 spotkań, z których wygrał dwa. Dziś bez swojego najlepszego zawodnika jakim jest Pachulia będzie im nie zwykle ciężko odnieść kolejne zwycięstwo. Fakt, że tacy zawodnicy jak Markoishvili czy Sanikadze dobrze sobie radzą, razem rzucają w każdym meczu ok. 25 oczek, nie sądzę by wystarczyło to na drużynę Macedonii.

Po dniu odpoczynku podopieczni Marina Dokuzovskiego wracają do rywalizacji. W tegorocznych mistrzostwach jego zespół bardzo dobrze sobie radzi, między innymi zdołał już wygrać z Grecją czy Chorwacją, a bilans 5-1 świadczy, że jest to dobrze przygotowana drużyna, który może nawet powalczyć o pierwszą czwórkę tych mistrzostw. Zdecydowanie najlepszym zawodnikiem jest Bo McCalebb, który jest liderem swojego zespołu, w każdym spotkaniu rzuca średnio 20 oczek i notuje ponad 4 asysty. Wspierają go dzielnie Antic oraz Gechevski. Brak Pachuli powinien ułatwić walkę pod tablicami, gdyż Antic w tej chwilii drugim najlepszym zbierającym całego turnieju, wyprzedza go tylko Kaman z reprezentacji Niemiec.

Wg mnie Macedonia powinna spokojnie pokonać swoich rywali, minimalnie różnicą 4 oczek.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Macedonia -6 1.990
Pinnacle
6/10

Center Zaza Pachulia is expected to miss the game
To przede wszystkim. Co by nie powiedzieć ważny gracz. Punktował, zbierał, wspierał doświadczeniem w obronie. No każdy wie, że Zaza ważny dla Gruzinów jest.

Do tego Macedończycy mają dziś swój dzień niepodległości, a to ważne dla nich bardzo, z tego co czytałem i będą bardzo, ale to bardzo chcieli uczcić to wygraną w tym meczu.

Do tego wygrana w dzisiejszym meczu bardzo dużo im daje w kwestii dalszego awansu do 1/4. To dla nich można powiedzieć kluczowy mecz, bo tu jest zdecydowanie największa szansa na wygraną.

Forma póki co także po stronie Macedończyków. Grali dobrze póki co, Antic w formie, Bo w formie. Moim zdaniem powinni pocisnąć w tym meczu.
 
shuygiven 2,8K

shuygiven

Użytkownik
Wszystko zostało powiedziane przez Was wcześniej dlatego z mojej strony typ następujący!
Lester McCalebb powyżej 18.5 punkty
I chodzi mi po głowie jeszcze over ogólny 142, ale znając życie to Gruzini wiele nie rzucą ! Jakaś sugestia w tej kwestii?
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Do ekspertów w dziedzinie koszykówki nie należę, ale dzisiaj pobrałem typ na Słowenię.
Słowenia @ 1,85 w Unibet [łącznie z ew. dogrywką]. ⛔ ????
Niby mieli najsłabszą grupę, a i jakoś mega do siebie nie przekonali. Nie mniej jednak potencjał mają i spodziewam się, ze w II fazie się rozkręcą. Wszechstronny Lorbek, skuteczny jak zawsze za trzy Laković, czy Mirza Begić pod koszem to gwarancja wysokiego poziomu. Do tego Słoweńcy potrafią bardzo dobrze bronić.
Grecja ma swoje problemy, na ME nie przyjechała w najmocniejszym składzie. Przebrnęli przez grupę z Bośnią, Czarnogórą i Chorwacją, ale od Macedonii dostali mocnego łupnia. Dzisiaj tak wysokiej porażki nie przewiduję, ale jako zespół większy potencjał, ogranie i chyba co najważniejsze lepszą dyspozycje wydają się mieć Słoweńcy, na których Win zagrałem.

edit: po świetnej trzeciej kwarcie Słoweńcom później wyraźnie nie szło. Zwłaszcza w końcówce gdzie najzwyczajniej w świecie odpuścili.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
I chodzi mi po głowie jeszcze over ogólny 142, ale znając życie to Gruzini wiele nie rzucą ! Jakaś sugestia w tej kwestii?
Nie wiele niżej postawiona linia, ale gram over 140,5 (Tobet). Do tego kusi mnie over 73.5 pkt. Macedonia. Dlaczego Macedonia nie miałaby przekroczyć tej linii, jeśli taka Bułgaria wrzuciła Gruzinom 79 ptk.
Tyle z mojej strony, Olo przedstawił powyżej kilka argumentów za Macedończykami, które w zupełności powinny wystarczyć. Ja ze swej strony liczę na te ww. overy.
 
shuygiven 2,8K

shuygiven

Użytkownik
Nie wiele niżej postawiona linia, ale gram over 140,5 (Tobet). Do tego kusi mnie over 73.5 pkt. Macedonia. Dlaczego Macedonia nie miałaby przekroczyć tej linii, jeśli taka Bułgaria wrzuciła Gruzinom 79 ptk.
Tyle z mojej strony, Olo przedstawił powyżej kilka argumentów za Macedończykami, które w zupełności powinny wystarczyć. Ja ze swej strony liczę na te ww. overy.
Co ogólnego overu to pobiorę na livie jakieś 137,5 bo znając życie to zdarzy się przestój w grze i na chwilę spadnie! Co do overu na Macedonię to przekonałeś mnie i zaryzykuję. Nie ma Zazy więc będzie łatwiej im wjeżdżać w pomalowane! Good luck!
 
blazo 0

blazo

Użytkownik
Ja zdecydowałem się grać dzisiaj :
Słowenia - Grecja under 137 pkt @ 1,90
Na początku chciałem zagrać po prostu win ale czytając analizy i zastanawiając się nad ogólnym typem myślę że jest to typowy no bet. Nikt raczej nie może być pewien co się wydarzy w tym meczu.
Tak jak kolega TBM napisał Słowenia to zespół który bardzo potrafi bronić. W 5 spotkaniach Słowenia traciła średnio 64,8 pkt na mecz więc linia wydaje mi się całkiem przyzwoita. Jeżeli chodzi o Greków to jak większość z nas zauważyła że chłopaki nie są w odpowiedniej formie. Może i wygrali większość meczy ale gdy przyszło zagrać z mocną na tym turnieju Macedonią polegli 58-72. Jednakże daje się też zauważyć że Grecy również bardzo dobrze grają w obronie. W 5 meczach tracili średnio 64,8 pkt na spotkanie czyli tyle samo co zespół Słoweński. Myslę, że początek tego spotkania albo i nawet całe spotkanie będzie pod dyktando dobrej gry w obronie, zwłaszcza Słowenia bardzo dobrze gra taktycznie.
To moja pierwsza analiza więc proszę bez wyzwisk ???? .
Pozdrawiam
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Czy wy widzieliście kurs na Serbię z Hiszpanią ? ....... 4.20 . To chyba jakieś wielkie przeszacowanie bo aż takiej różnicy ja nie widzę..... HC +8,5 ? .... Niesamowite.

Post będzie edytowany między godziną 20-21. Lub zacytuję jeżeli nie będzie możliwości edycji...
ten kurs to wielkie nieporozumienie,kierują sie tylko marką zespółu niczym wiecej.Jeśli Serbia jutro zagra tak jak z francją a hiszpania bedzie miala ciut gorszy dzień to bedzie ciekawie.Litwa jutro polegnie z francją...nie widze wogóle szans bo powtórzyła sie sytuacja z wczoraj.Colllet juz bedzie wiedział co zrobić z kalnietisem i jak wyłaczyć valanciunasa.Fizyczność francji kontra towarzystwo emerytalne w składzie: jasikevicius,songaila i mega drewno tego turnieju czyli pan javtokas.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Wiem, że po fakcie to każdy sobie może pisać ale ja przeczuwałem że ten handi na Macedonie to marny pomysł. Gdyby z Gruzją grał ktoś solidniejszy to jak najbardziej. Mecz stał na bardzo niskim poziomie i Macedonia miała szczęście że wygrała.

Na przekór wszystkim w meczu o 20 stawiam na Greków. Grecja to potęga europejskiego basketu, Słowenia to też dobry team zatem można przypuszczać że mecz będzie na styku i zadecyduje dyspozycja dnia. Kursy są wyższe na Greków więc można zaryzykować jakąś mniejszą kwote.

EDIT: No to może nie wszystkim, ale większości ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Na przekór wszystkim w meczu o 20 stawiam na Greków. Grecja to potęga europejskiego basketu, Słowenia to też dobry team zatem można przypuszczać że mecz będzie na styku i zadecyduje dyspozycja dnia. Kursy są wyższe na Greków więc można zaryzykować jakąś mniejszą kwote.
No nie wszystkim bo ja tez uwazam ze Grecja to lepsza druzyna. Szkoda, ze nie ma Diamatidisa ale i tak uwazam, ze sa lepsi niz Slowenia. Brakuje u Slowencow graczy na najwyzszym poziomie. Lakovic najlepsze lata ma za soba, Slokar, Dragicze, Lorbek liderem? Brakuje w tej druzynie wszystkiego po trochu. Mecz bedzie ciezki ale faworyzowaniu tu Slovencow jest troche za wyrost. Naprawde uwazacie, ze Zizis, Vasileiadis , Fotsis, Bourousis, Koufos, Calathes to gorsi gracze? Nie wierze...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Nie zapomninajmy o ławce trenerskiej. Iliaz Zouros to nowa postać w branży. A Boza Malijkovic? jak ktoś nie wie kto to no to google stoją otworem.

Poza tym Słowieńcy mają z Grekami stare porachunki do załatwienia. Chodzi o 9 punktów i pamiętne 1:30 do końca. Kto nie wie odsyłam na youtube.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Hahaha no zaraz ze śmiechu pęknę, na Serbię 4,2, dobrze mówicie Panowie. Pamiętam, że rok temu na MŚ grałem ćwierćfinał na Serbów z Hiszpanami za nieco mniejszy, ale też astronomiczny kurs, coś pomiędzy 3-3,9. Mecz przejdzie do historii jako jeden z najbardziej fascynujących pojedynków XXI wieku, pełen emocji, dramaturgii, nawet kibic przed ekranem nie mógł przestać wszystkiego przeżywać, no i ten genialny Teodosić. W ogóle żeby napisać historię tego spotkania, trzeba zatrudnić niezłego pisarza i wydać grubą księgę. Serbia wydaje się nieco słabsza, ale po prostu jeszcze się nie rozkręcili. A Hiszpanie też grają gorzej, niż rok temu.
W meczu za moment również stawiam na Grecję za 2,00. Grecy to potęga, ostatnio trochę mniej, ale Słowenia to nie żaden faworyt, a jedynie pewny i niezawodny czarny koń na takich imprezach.
Do tego apeluję jednak, żeby trochę zejść z Litwy. Nie wiem, dlaczego większość userów tak ich nienawidzi, mi gra się całkiem podoba, widać pewność siebie, dobrą technikę, a że grają u siebie - cóż, my też graliśmy. Absolutnie zasłużyli na to, gdzie teraz są w tym turnieju, a patrząc na dolną połówkę drabinki, są blisko półfinałów.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Dragic under 11.5 1.85
Betsafe
3/10

Calathes to dobry defensor. To bardzo dobrze. Na Dragica under czaiłem się już ostatnio z Rosją, ale ostatecznie odpuściłem. Teraz czas pograć. Dla niego 12 punktów to za dużo myślę, z Belgią rzucił póki co 18 i z Bułgarią 13. Tak to Ukraina 5, Gruzja 2, Rosja 4. Trójka mu nie siedzi wgl - 1/17. Zresztą on zawsze wg mnie bardziej nadawał się do podawania, gra z Nashem mu w tym pomogła trochę, widać było, że się rozwinął w Suns pod tym względem. Rzut też ma niezły, ale nie siedzi mu ta trója, do tego Grecja dobrze broni trójki, a naprzeciw niego Calathes. Do tego na jego pozycji jest Lakovic, który będzie na pewno z uwagi na doświadczenie przydatny w tak ważnym meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom