>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

EuroBasket 2011 - mężczyźni

Status
Zamknięty.
samin1 524

samin1

Użytkownik
Tak przeglądam od rana ten nasz Eurobasket i powiem szczerze że podział na te grupy to jakieś nieporozumienie :
Grupa E : Francja, Serbia, Hiszpania, Turcja, Litwa, Niemcy
Grupa F : Macedonia, Rosja, Słowenia, Grecja, Gruzja, Finlandia
W jednej same tuzy w drugiej połowo to kopciuszki :cool:
Gra turków mnie nie przekonuje a po tym jak podaniami i zasłonami gra Francja to już obrona nie musi być tak szczelna. Na prawdę grają szybko i kombinacyjnie. Do tego też potrafią bardzo dobrze bronić. Parkera nie ma kto zatrzymać i moim zdaniem tutaj jest niepodważalna przewaga. Edit : z kebabami jak się gra wolna to oni mają szansę. Hedo wtedy ma możliwość ustawiania się itp. Wysocy nie ruchliwi co też powoduje przewagę dlatego uważam że szybko grająca podaniami Francja ma sporo szanse aby to spokojnie kontrolować.
Grupa F gra jutro więc luźne kilka słów. Macedończycy jutro mają swój dzień odzyskania niepodległości i najważniejszy mecz w turnieju. Jednak nie będzie to spacerek bo granie 6 zawodników na pewno wyjdzie. Może nie jutro ale trzeba bacznie ich obserwować i zagrać przeciwko gdy tylko nadarzy się okazja. Rosjanie nie powinni mieć problemów w suomi i też nie ma nad czym się tutaj rozwodzić. Na deser widzi mi się zwycięstwo Słowenii z Grekami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
ednak nie będzie to spacerek bo granie 6 zawodników na pewno wyjdzie. Może nie jutro ale trzeba bacznie ich obserwować i zagrać przeciwko gdy tylko nadarzy się okazja
samin kompletnie nie rozumiem co chciałeś przez to powiedzieć? ;) napisz jeszcz raz po polsku ..rozumiem że grasz przeciwko macedoni?
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Wilq-u po polsku to ja uważam że piszę dosyć sprawnie. Czasem zdarza mi się zjadać to co chce napisać tworząc skróty myślowe :razz:
hm... a więc po polskiemu czy jakoś tak :
Nie będzie to spacerek dla nich (patrz Macedonii). Grają 6 zawodników prawie po 35-40min. Po dniu przerwy z Gruzinami jeszcze mogą sobie poradzić ale w kolejnych meczach trzeba bacznie obserwować jaki będzie (ich) język ciała. Ciągle się waham...bo nie wiem na co stać tak naprawdę tą Gruzję z Zazą... nie widziałem ich żadnego meczu oprócz skrótów i rozmów na gruzińskich forach.
Wilq-u gram ten zespół (Macedonię) od początku turnieju linie zarówno na nich jak i przeciwko nim. Myślałem że już dadzą sobie odpocząć z Bośnią ale skoro tak się nie stało to mecz z Gruzją będzie dla nich najważniejszy bo wygrana daje 1/8.
Potem to już zacznie się na pewno kombinowanie, a mając za przeciwników Rosjan, Słoweńców myślę że będą pokryte HC przeciwko nim gdyż trzeba się oszczędzać w meczach tak naprawdę o nic. Nie oszukujmy 1/8 to dla nich sukces.
Mały OT : ile ludzi kojarzy takiego człowieka ? : Petar Naumovski.
 
m0nki 187

m0nki

Użytkownik
Grupa E zdecydowanie mocniejsza, ale to raj dla koneserów koszykówki, miejmy nadzieję, że będą dobre mecze i będzie na co popatrzeć
ode mnie tak na sucho: (kursy z bet365)
Niemcy - Hiszpania 1 (+13,5) @1,90
Francja - Turcja 1 (-6,0) @1,90
natomiast mecz Litwa-Serbia dopiero na live bym łapał, może pojawią się handicapy godne gry ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
R 31

rafaln90

Użytkownik
Moim zdaniem mecz Francja vs Turcja nie będzie tak kolorowy dla Francji dla przykładu Serbia vs Francja, o włos wygrali. Francuzi szybcy, ale w takiej fazie pucharu Turcy będą próbowali im dorównać i pewnie powalczą tak jak to miało miejsce z Hiszpania, dlatego daję +6.0 dla Turków w bet365, pozdrawiam ;)
 
bartilandi 26

bartilandi

Użytkownik
Polecam bardzo granie dziś na Serbów. Dla mnie ten kurs jest zupełnie nie zrozumiały, bo moim zdaniem faworytem może nie zdecydowanym, ale dość pewnym są właśnie Serbowie. Obok Francji i Hiszpani to według mnie główni kandydaci do złota. Może nie mają aż takich gwiazd z NBA jak te dwie drużyny, jednak zdecydowanie przewyższają ich współpracą zespołową, obroną również i ja się wcale nie zdziwie jak wygrają te mistrzostwa. Oglądając kilka ich meczy towarzyskich i kilka na tych ME cały czas odnosiłem wrażenie, że grają oni sobie tak spokojnie, żeby się nie zmęczyć, mimo młodego wieku grali poprostu jak niezwykle doświadczona drużyna. Przez 3 kwarty dość spokojnie, (w przeciwieństwie do np Hiszpani która potrafi już prowadzić wtedy 20pkt), a jeśli ewentualnie wynik po trzech kwartach jest nie za dobry, wtedy jakby dopiero uruchamiali wyższy bieg i bez problemów ogrywali przeciwnika w końcówce. Z francją przegrali jednym pkt, ale tak naprawdę taki wynik mówi nam jedynie to, że są to dwie równe drużyny. A Litwa moim zdaniem jest bardzo słaba na tym turnieju. Doświadczeni i świetni gracze pod koszem zapewniają oczywiście wysokie wygrane z Polską czy tez Portugalią, ale z całym szacunkiem to co zrobiła z nimi Hiszpania pokazało tylko, że najlepsze lata mają już dawno za sobą i w starciu z tymi najlepszymi, kompletnymi zespołami są bez szans. Gdyby drużyna faktycznie była dobra, to przed własną publicznością nie pozwoliłaby sobie na taką pierwszą połowę jak z Hiszpanią. Dziś może powalczą, może dobrze zaczną, bo i Serbowie jak mówie często słabo zaczynają i grają tak jakby na pół gwizdka, jednak kiedy będzie trzeba jestem pewien że przycisną i bez problemu uciszą publiczność.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Polecam bardzo granie dziś na Serbów. Dla mnie ten kurs jest zupełnie nie zrozumiały, bo moim zdaniem faworytem może nie zdecydowanym, ale dość pewnym są właśnie Serbowie. Obok Francji i Hiszpani to według mnie główni kandydaci do złota. Może nie mają aż takich gwiazd z NBA jak te dwie drużyny, jednak zdecydowanie przewyższają ich współpracą zespołową, obroną również i ja się wcale nie zdziwie jak wygrają te mistrzostwa. Oglądając kilka ich meczy towarzyskich i kilka na tych ME cały czas odnosiłem wrażenie, że grają oni sobie tak spokojnie, żeby się nie zmęczyć, mimo młodego wieku grali poprostu jak niezwykle doświadczona drużyna. Przez 3 kwarty dość spokojnie, (w przeciwieństwie do np Hiszpani która potrafi już prowadzić wtedy 20pkt), a jeśli ewentualnie wynik po trzech kwartach jest nie za dobry, wtedy jakby dopiero uruchamiali wyższy bieg i bez problemów ogrywali przeciwnika w końcówce. Z francją przegrali jednym pkt, ale tak naprawdę taki wynik mówi nam jedynie to, że są to dwie równe drużyny. A Litwa moim zdaniem jest bardzo słaba na tym turnieju. Doświadczeni i świetni gracze pod koszem zapewniają oczywiście wysokie wygrane z Polską czy tez Portugalią, ale z całym szacunkiem to co zrobiła z nimi Hiszpania pokazało tylko, że najlepsze lata mają już dawno za sobą i w starciu z tymi najlepszymi, kompletnymi zespołami są bez szans. Gdyby drużyna faktycznie była dobra, to przed własną publicznością nie pozwoliłaby sobie na taką pierwszą połowę jak z Hiszpanią. Dziś może powalczą, może dobrze zaczną, bo i Serbowie jak mówie często słabo zaczynają i grają tak jakby na pół gwizdka, jednak kiedy będzie trzeba jestem pewien że przycisną i bez problemu uciszą publiczność.
nie zgadzam sie wogóle z tym co piszesz o Litwie.Mają doświadczony i dobry zespół,może kilku graczy pomału myśli o emeryturze a to nadal bardzo mocny zespół z którym trzeba sie liczyć.Powołujesz sie głównie na mecz z hiszpania ale masz chyba klapki na oczach bo nie widziałeś jak fenomenalną skuteczność
w tym dniu mieli hiszpanie i uwierz mi jeśli wszystko drużynie wpada to choć byś był niewiadomo jak mocny to nie masz szans.Ten jeden mecz hiszpanom wyszedł,reszta już nie była tak dobra.Ja byłem pełen podziwu za mecz z litwinami bo czegoś takiego nie wiadziałem ale wiem że hiszpanie są do pokonania.Tutaj daje każdemu po 50% szans bo jak tylko będzie dobry dzień to i Turcja znajdzie sie w finale
 
W 27

witekp20

Użytkownik
Pau Gasol może odczuwać ból po skręceniu kostki więc wcale nie powiedziane że Kaman sobie nie pogra.
Wiadomo coś więcej o ewentualnych dolegliwościach Gasola?
Jeśli Hiszpanie odjadą w pierwszej połowie, to możliwe, że Paul będzie oszczędzany i nie przekroczy 20 pkt.
 
bartilandi 26

bartilandi

Użytkownik
Jest gotowy do gry ale nadal go boli więc z pewnością jeśli Hiszpanie będą kontrolować mecz to Paul będzie oszczędzany, bo nie jest jeszcze w stu procentach gotowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Niemcy - Hiszpania
Niemcy +12,5 1,9 Bwin ✅
Hiszpanie tak na dobrą sprawę, gdyby nie dzień konia z Litwą, mogliby spokojnie przystąpić do drugiej fazy z dwoma porażkami i perspektywą przynajmniej jednej kolejnej, myślę, z Serbami. Nawet Juan Carlos Navarro nie jest pewną opcją w zaciętych końcówkach, co pokazał z Turcją. Wprawdzie z Polską zamroził wynik, jednak to nie do końca był mecz o takiej wadze, jak ten z Turkami, a także ten dzisiejszy. Każdy zachowuje się, jakby nie dopuszczał myśli o tym, że Hiszpanie znów mogą przegrać, ale przecież mogą, bo Niemcy pod koszem wcale przed nimi nie pękną, a Kaman przy obecnej dyspozycji Marca czy Ibaki, który nie ma za dużego zaufania, a także nie w pełni sprawnym Pauem, sprawi Hiszpanom na tablicach sporo problemów. Dirk w ostatnim sezonie udowodnił nam, że jest najlepszym Europejczykiem w historii NBA, a także, myślę, jednym z dziesięciu, może dwudziestu najlepszych koszykarzy w historii tej gry. Dziś z pewnością jest w stanie zdobywać punkty seryjnie, nawet przeciw takiemu rywalowi. Niemcy łatwo pokonali w grupie ciężkich rywali - Izrael czy Włochy, pokryliby dzisiejszą linię w spotkaniach z Serbią i Francją, dlatego uważam, że jak najbardziej mogą zrobić to z Hiszpanią, która także gra dziś pod sporą presją, a dotychczas moim zdaniem nie grała tak, by móc powiedzieć, że to absolutny faworyt do mistrzostwa.
Turcja - Francja
Turcja 3,00 Bwin ⛔
Omer Asik over 6,5 zbiórki 1,7 Bwin ✅
Z tego co zauważyłem, wszyscy wciąż myślą, że Turcy są beznadziejni, bo przecież przegrali z Polską, a Hiszpania jest wielka, bo zagrała znakomity mecz z Litwą. Nikt nie bierze pod uwagę tego, że Turcja pokonała wielkiego faworyta turnieju, w ostatniej kwarcie dosłownie miażdżąc go. Zapomnijmy o wpadce z Polakami, teraz nadchodzi czas, by wicemistrzowie świata potwierdzili to, że są jedną z najlepszych ekip na Starym Kontynencie. W spotkaniu z Hiszpanią przez cały mecz Turcy potrafili trzymać rywala na dystans, by w końcówce zrobić coś niezwykłego. Duża w tym zasługa tego, że mają szeroki skład - gdy nie szło znakomitemu w tym turnieju Tunceriemu, Emre w decydujących momentach postawił na Arslana, który zagrał fantastycznie i na pewno nie zawiódł. Obok miał Onana, który świetnie zagrał w defensywie, także trafił niezwykle ważną i ciężką trójkę. O wartości Hedo i Ilyasovy nie trzeba pisać, ale bardzo ciekawie zrobiło się na pozycji centra. Enes Kanter potwierdza swoją wartość, ale w spotkaniu z Hiszpanią nie miał szans na wejście w decydujących momentach, bo w doskonałej formie był Omer Asik. Center Chicago Bulls zagrał jak idealny rasowy środkowy, ze wszystkimi tego zaletami i wadami. Zbierał w obronie i w ataku, wygrywał wszystkie pojedynki po obu stronach parkietu z Gasolem, Ibaką i Reyesem, blokował, punktował, wymuszał faule (Marc, Ibaka, Reyes w końcówce mieli po 4 na koncie), stawał na linii rzutów wolnych i... oczywiście trafiał ledwie połowę. To, jak Asik dominował w tym spotkaniu na pewno jest kłopotem dla Francuzów. Noah jest od niego słabszy fizycznie i choć znają się doskonale z Chicago, to teraz, na Eurobaskecie, to Asik jest centrem numer jeden w tym spotkaniu, nie Noah. Francuzi zagrali znakomity mecz z moim faworytem turnieju, Serbią, Parker jest nie do zatrzymania, ale znamy tę drużynę i wiemy, że po niesamowitym początku często, gdy nie idzie, zaczynają się problemy. Trzeba koniecznie docenić obwodowych Turcji, którzy nie mają tak znanych nazwisk, jak ich wysocy koledzy: Onana, Tunceri, Arslana, także Preldzicia, który grał z Hiszpanią trochę jak jeździec bez głowy, ale umiejętności ma niesamowite i przez 2,5 kwarty z Hiszpanią trzymał wynik praktycznie w pojedynkę. Są w stanie zatrzymać dziś Parkera, bo jak nie oni, to kto?
Do tego Asik over 6,5 zbiórki, po tym jak dominował z Hiszpanią, pewnie dostanie więcej czasu i zaufania, średnią zbiórek ma 7,2 jednak zaniżył ją w spotkaniach z Portugalią i Polską, czyli w tych teoretycznie luźnych (po 3 zbiórki), z Wielką Brytanią, Litwą i Hiszpanią kolejno 9,13 i 8, więc w tych ważniejszych meczach robi swoje na tablicach, w dodatku jest w gazie, więc uważam, że da radę.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
A ja mam takie pytanko, bo mnie zaciekawiło, a pewnie ludzie tu piszący mają na ten temat pojęcie. ;) Czy gracze z naszej ligi grają w jakiś reprezentacjach na Eurobaskecie, oczywiście prócz naszej?
Chyba nikt Ci nie odpowie więc ja spróbuje ;)

Obecnie grających to na 99% nie ma, jednak są gracze którzy grali na parkietach polskiej ligi. M.in, Jan Hendrik Jagla (Niemcy), Goran Jagodnik (Słowenia), Janis Blums (Łotwa), Filip Videnov (Bułgaria) czy Thomas Van Der Spiegel (Belgia).

Może ktoś bardziej zaawansowany uzupełni tą wiadomość ;)
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykówka 7.09.2011 20:00 Mistrzostwa Europy
Serbia - Litwa
typ: -5.0 pkt Serbia
3.40
Bet365

Analiza
Dziś w spotkaniu drugiej fazy grupowej mistrzostw europy gospodarze - Litwini spotkaja sie z reprezentacja Serbii. Nieznaczym faworytem bukmacherow sa Litwini, ale chyba tylko z racji tego, ze zagraja dzis przed wlasna publicznoscia. Ja mam osobiscie nieco inny poglad na to spotkanie. W roli faworytow upatruje Serbow. Obydwie reprezentacje w pierwszej fazie grupowej zaliczyly po jednej porazce. Litwini ulegli Hiszpanii bardzo wyraznie, roznica 12 punktow, choc przez cale spotkanie Hiszpanie prowadzili duza wieksza roznica. Serbowie po wspanialym widowisku, chyba najlepszym na tych mistrzostwach jak do tej pory, po dogrywce przegrali z Francja jednym punktem. Ponadto Serbowie ograli juz na Litwie Lotyszy, Wlochow, Niemcow i ekipe Izraela, w kazdym spotkaniu nie majac wiekszych problemow z odniesieniem zwyciestwa. Litwini ograli tutaj Polakow, Portugalczykow, Brytyjczykow i reprezentacje Turcji, jednak Turcy &quot;odpalili&quot; dopiero w spotkaniu z Hiszpania, wczesniej nie prezentujac sie zbyt dobrze. Litwa w moim odczuciu poza spotkaniem z nasza reprezentacja, w ktorym zagrala bardzo dobrze nie prezentuje sie najlepiej. Nie widzialem ich spotkania z portugalia, jednak zespol ten to slabeusz i nawet pokazna wygrana nie robi na mnie wiekszego wrazenia. Litwini slabo spisywali sie w spotkaniu z reprezentacja Hiszpanii, poza koncowka spotkania, kiedy Hiszpanie wyraznie odpuscili. Serbowie natomiast graja bardzo rowno i w moim odczuciu z meczu na mecz wyraznie sie rozkrecaja. Litwinom chyba nie sluzy narazie gra przed wlasna publicznoscia, z reszta w spotkaniach kontrolnych przed eurobasketem nie spisywali sie oni najlepiej, przegrali dwukrotnie ze Slowenia i Rosja, dzis z Serbami gospodarzom moze byc bardzo ciezko o korzystny wynik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Sarunas Jasikievicius over 3.5 assists 1.727
Sportingbet
4/10

Sarunas to jak wiadomo bardzo doświadczony gracz i dziś będzie bardzo potrzebny Litwinom. Ostatnio grał mniej z Hiszpanią (to już wynik taki, że nie było go co męczyć) - 16 minut i z Portugalią (tu taki rywal, że nie było go co męczyć) - 12 minut. W obu spotkaniach uzbierał po 3 asysty. Wcześniej 4, 4 i 7 przez 21, 13 i 17 minut z Brytolami, Polakami i Turasami. Myślę, że dziś pogra coś pod 20 minut, trener będzie go potrzebował na parkiecie do kontrolowania gry, bo jednak może i Kalnietis ma formę, ale to nie to samo co Sarunas. A przez 20 minut wg mnie 4 piłki dobre jest w stanie spokojnie dograć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
samin1 524

samin1

Użytkownik
Litwa przy skuteczności 70% za 2pkt i 74% za 3pkt jest nie do zatrzymania :;/:. Robi się wysoko.... Serbia gra moim zdaniem lepiej taktycznie i na słabszym procencie co daje Litwinom przewagę. Mecz się jeszcze nie skończył ! Faule Litwinów mogą wyjść w najważniejszym momencie. No i mamy przerwę 44-54. Będzie dosyć ciekawie. Nie liczę na taką skuteczność w dalszej części meczu. Miejmy nadzieję że to się wyrówna co za tym idzie mecz nie jest jeszcze przegrany dla Serbii. Wilq-u i zobacz jaka jest różnica między meczem Litwa - Hiszpania (połowo prawie 30) a Litwa - Serbia (połowa 10). Litwini trzymają się tylko dzięki tej skuteczności, wypracowanej taktyki w pomalowanym nie mają, bazują na rzutach.
Niech ktoś się wypowie kto może lepiej się zna : dla mnie co druga zasłona postawiona na górze przez Valanciunas jest ruchoma przez co daje im możliwość rzutową. W wielu meczach to się non stop gwiżdże ale nie gospodarzom. Czy się mylę ?.....
kilka słów o meczach wcześniejszych ....
Francja mogła przegrać wygrany mecz przez własną głupotę. Na 5min przed końcem osądzili że już po meczu i zaczęli przy strefie postawionej przez Turków się bawić. Tak to ciągła kontrola nawet przy mizernej skuteczności.
Hiszpania również się męczyła choć u tych Niemców nie ma kto grać moim zdaniem. To że Kaman i Dirk robią tam grę innym wiadomo nie od dziś. Widać to było w końcówce gdzie wszyscy szukali Dirka a on miał dwóch przy sobie przeciwników. Przewiduję że Niemcy nic nie ugrają choć wszystko będzie po zaciętej walce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
samin1 524

samin1

Użytkownik
A to ja o Milosu mówiłem od ponad 4 lat że to geniusz bez głowy ???? schodzą na -7 i niesportowe..... ???? tak jak z Francją. Wtedy doszło do dogrywki, dziś już nic z tego nie będzie....... no nic, życie toczy się dalej. Szkoda Serbii. A Litwa mam nadzieję że jednak nie dojdzie do finału ........ bo to była profanacja basketu. Oprzeć całą grę na skuteczności..... jak im nie siądzie to będzie płacz. A i nie patrzcie na 3 a przede wszystkim 4Q to bo już nie jest obrona Serbii.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Gdyby sedziowie nie byli az tak stronniczy to napewno Teodosic by dacha nie dostal. Nie wytrzymal i nie dziwie sie a za to co zrobil tez nie trzeba bylo odrazu walic technika. Litwa tu niczego nie osiagnie bez pomocy sedziow, skutecznosc z dzis nie utrzyma sie dlugo a panowie z gwizdkami niekoniecznie zawsze beda im tak sprzyjac.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Niech ktoś się wypowie kto może lepiej się zna : dla mnie co druga zasłona postawiona na górze przez Valanciunas jest ruchoma przez co daje im możliwość rzutową. W wielu meczach to się non stop gwiżdże ale nie gospodarzom. Czy się mylę ?.....
Tak to racja, lecz po prostu to są gospodarze. W ogle wszystkie faule Savanovica to jakieś żarty. No i jeszcze dachy dla Milosa. Ale ja spokojnie, konsekwentnie uważam że spokojnie. Ubijanie ubijaniem trójki trójkami - Litwa miała dzień konia i to już się nie powtórzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyspcyplina: Koszykówka, Eurobasket
Mecz: Słowenia - Grecja
Data: 08-09-11 20:00
Typ: Grecja (+1.5)
Kurs: 1.943
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: W najpóźniej rozgrywanym meczu drugiej rundy Litwińskiego eurobasketu rozgrywanego dzisiaj spotkają się ze sobą drużyny Grecji oraz Słowenii. Bukmacherzy nie mogą jednoznacznie określić faworyta tego starcia, jednak ja jestem pewien, że wygrają Grecy, którzy dysponują znacznie lepszym składem i mają według mnie lepsze wyniki na tym turnieju. Grecy wygrali jak dotąd 4 mecze, ulegając jedynie raz fenomenalnie spisującej się drużynie Macedonii 58:72. Wygrywali zaś od początku z Bośnią i Hercegowiną 76:67, następnie pewnie pokonali Finlandię 81:61, po porażce z Macedonią pokonali także pewnie Czarnogórę 71:55, aby na koniec wygrać z Chorwacją 74:69. Zdaje mi się, że nie są to na tyle dobre wyniki na jakie optymalnie stać zespół grecki, jednak niedługo powinni &quot;się obudzić&quot;. Mam nadzieję, że już w tym meczu pokażą, że liczą się w ścisłej stawce o podium. Liderami tego zespołu są z pewnością Ioannis Bourousis, Nikolaos Zisis oraz Antonios Fotsis. Myślę, że do tych graczy także swoje zrobią Nick Calathes oraz Kostas Koufos i powinno być dobrze. Z drugiej strony mamy do czynienia z takimi koszykarzami jak świetnie rzucajacy i zbierający Erazem Lorbek&#39;iem, dobrze asystującym Jaka Lakoviciem czy chociażby Uros Slokarem. Słowenia nieco mnie zawodzi na tym turnieju, ponieważ kiedyś grali znacznie lepiej. Nie wygrywają dosyć przekonująco i podobnie jak Grecy do drugiego etapu awansowali wygrywając 4 mecze, a jedyna porażka trafiła im się na koniec z Rosją, kiedy to przegrali jednym punktem. Wygrali 67:59 z Bułgarią, 68:64 z Ukrainą, 87:75 z Gruzją, 70:61 z Belgią. Ostatni ich mecz to porażka jak wcześniej wspomniałem. Myślę, że juz w pierwszym meczu doszło do &quot;szlagieru&quot; w tej słabej grupie, gdzie oprócz tych drużyn gra jeszcze Rosja, a reszta zespołów nie będzie stanowiła potentalnego zagrożenia. Jak dla mnie promocja ze strony bukmacherów.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
a wiec ciekawostka... która jeżeli znajdzie potwierdzenie będzie oznaczać łatwiejszy mecz dla Macedonii. Otóż Zaza Pachulia może w dzisiejszym meczu w ogóle nie wystąpić. Kto wtedy zatrzyma trio Ancic, Ganchewski, Stojanowski ? będzie to sporo problem. Dodać trzeba że dziś dzień niepodległości w Macedonii co ich podwójnie zmotywuje co sam Pero o tym mówił w wywiadach. Do tego trzeba dodać że mecz najważniejszy w turnieju dla Macedończyków. Wygrana daje im historyczny 1/8. Te czynniki powoduję iż typ który wynalazłem jest wart moim zdaniem zagrania.
Macedonia -4 HC HT @ 1.85
W meczu Rosjan czekam na linię punktową Teemu Rannikko i postaram się ją jakoś ugryźć. Jak do tej pory ten zawodnik gra na bardzo kiepskiej skuteczności. Mam nadzieję że się w końcu odblokuje bo jego punktów dziś będą Suomi potrzebowali. Ciekawi mnie granica punktowa u/o
Ostatni mecz to moim zdaniem zwycięstwo Słowenii ale o tym jeszcze mam nadzieję napiszę jak znajdę chwilę. Jeżeli nie to suchy pick.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom