>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

EuroBasket 2011 - mężczyźni

Status
Zamknięty.
samin1 524

samin1

Użytkownik
Jak na razie męczymy się strasznie i może być ciężko. Deng dobrze że nic jak dotychczas nie gra ale za to podkoszowi robią z naszymi co chcą. Obawiam się coraz bardziej o to co się stanie jak dadzą sobie odjechać co właśnie się dzieje...
Dzisiejszego wieczoru oprócz sporych niespodzianek widzi mi się win Bośni i gram tylko to. Argumentacja jest tak iż oni będą gryźć parkiet aby awansować a Macedończycy dadzą pograć rezerwowym bo awans mają w kieszeni a nie da się grać całego turnieju jedną piątką tak jak oni.
Korci mnie Łotwa z Niemcami jednak jakoś nie jestem w stanie się przekonać jak do tej pory choć jeszcze jest na to czas...
Blowout Litwy w pierwszej połowie też powinien być być na poziomie -11pts.
Największy NO BET to Serbia - Francja i Grecja - Chorwacja...
ah co do tej grupy co tak gaworzycie sobie........tam jest najwięcej scenariuszy łącznie z takim że i Grecja i Chorwacja nie awansują ???? to tak abyście za dużo nie myśleli...;-)
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Nasi nie mają siły,bo niewierzę żeby im motywacji zabrakło...Jak to wygramy to z wielkim szczęściem.Choć na razie robią z nami co chcą tacy przeciętniacy:/ Szewczyk i Hrycaniuk-jak się obudzą po przerwie będzie dobrze,jak nie to jedziemy do domu..
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Do przerwy przegrywają 39:31, na razie grają słabo, ale jak wiemy z Turcją też przegrywali wygrali. Chociaż z Wlk. Brytanią może być inaczej bo są rozluźnieni i wgl.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Żydki pobiły wszystko co do tej pory działo się na mistrzostwach ???? nawet wczorajsza wygrana Polski na Turcją to nic...
w 4 kwarcie pierwsze punkty i to linii rzutów osobistych zdobyli po 9.44 sekundach. To mistrzostwo świata... dogrywka ????
Trzeba sobie otwarcie powiedzieć też o Polakach... szkoda zmarnowanej szansy...... ???? brak mi słów jednak zabrakło ... no właśnie czego... ? nie chce tego komentować szukać winnych i winy.
Były emocje i za to wielkie dzięki !!!
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Płakać się chce po tym co nasi zagrali..Freeland 12/12 z gry,46-25 w zbiórkach. Nie rozumiem jak można tak przespać mecz,polscy zawodowi sportowcy w 9 na 10 przypadkach po pięknej wygranej fundują nam i sobie koszmarną porażkę:;/: Zawodowe podejście pokazali Anglicy za to,nie grali o nic poza satysfakcją i odesłali nas do domu.Mimo wszystko dzięki chłopakom za wczorajszy mecz!
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Zbiórki o_O zmasakrowali nas na tablicach,na tym poziomie tyle zbiórek w plecy?jedna osoba mnie dzisja dobiła... szewczyk.Ja nie wiem juz sam czy on we włoszech zwsze przed meczem wciaga cztery krechy że robi takie wyniki?przecież przez caly turniej był tak nieudolny w obronie że to jakiś obłed.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie mamy już żadnej szansy na awans bo w małej tabelce to Turcja jest 1wsza my 2dzy i Wlk Brytania 3. Totalnie zmarnowana szansa. Nie jaki Freeland wygrał z Polską, bo że Deng rzuci ponad 25 było wiadome.
 
przemo300 8,2K

przemo300

Użytkownik
Cholernie szkoda naszych chłopaków :-(
Zabrakło sił i mocy pod koszem. Brytole zbierali piłki po nieudanych rzutach,
i zdobywali punkty z ponowionych akcji.
Szkoda straconej szansy, ale i tak wielkie brawa za determinację i wolę walki.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Zbiórki o_O zmasakrowali nas na tablicach,na tym poziomie tyle zbiórek w plecy?jedna osoba mnie dzisja dobiła... szewczyk.Ja nie wiem juz sam czy on we włoszech zwsze przed meczem wciaga cztery krechy że robi takie wyniki?przecież przez caly turniej był tak nieudolny w obronie że to jakiś obłed.
On tam dostaje wiecej dobrych pilek w 1 meczu niz podczas calej tej imprezy lacznie, pod koszem nie mial czego szukac bo i tak by nic nie dostal wiec tradycyjnie wychodzil na dystans ale tam kryty bez akcji ustawionych niewiele mogl zdzialac. Nie czarujmy sie to nie jest gracz wybitny ale jakbys Ty widzial z parkietu jak Skiba kozluje kretynsko przez pol akcji to nie wiem czy inaczej bys sie zachowywal i gral.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Skiby idioty to już mi nie wspominaj wogóle,dzisiaj były momenty gdzie pipan niepotrzebnie trzymał dardana na ławce a skiba bawił sie w kozłowanie i praktycznie każdą akcje gnoił do bólu.
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
Zachwytu być nie może ???? Pomogli nam bardzo dużo sędziowie. Turcy grali dzisiaj słabo i nie wiem dlaczego nie wykorzystywali częściej choćby Kantera, który na końcu ze Szczotką robił co chciał. My zagraliśmy świetnie to fakt, ale mamy jeszcze mecz z Wielką Brytanią i ostrzegam przed huraoptymizmem. Sędziowie 2x nam nie pomogą (chyba).
Niestety miałem rację, choć sędziowie techniczne gwizdali :p Graliśmy i tak bardzo dobrze jak na nas. W większości spotkań zawodziła jednak psychika u naszych graczy - i to nie tylko tyczy koszykarzy, ale sportowców ogólnie polskich. Jakiś taki syndrom słabej głowy mamy. Gdybanie czy z Gortatem, Lampe i Ignerskim byłoby lepiej jest bez sensu, bo każdy z rywali zagrałby wtedy zupełnie z innym nastawieniem. Ja widziałem na tym turnieju sporo zagrań, których na Eurobaskecie w Polsce nie było i widać w tym miejscu dobrą rekę trenera Pipana. 4 miejsce w grupie bardzo dobre (no chyba, że Turcy wygrają to 5.)
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Dobra koniec pitolenia o polakach,cudem awansowalismy na ten turniej więc mega pretensji nie powinniśmy miec.Chłopaki pokazali przynajmniej że nawet z najmocniejszymi są w stanie powalczyc w takim składzie.Dzisiaj bardzo ale to bardzo ciekawe spotkania,wreszcie jakis ciekawy mecz w ruskiej grupie.Ten mecz pokaże tak naprawde w jakim szeregu należy umieścić jednych i drugich.Masa fajnych matchupów w tym pojedynek zorana dragica z kirilenko gdzie ten pierwszy to male objawienie tego turnieju.Nast mecz to pojedynek serbi i francji,również mały sprawdzian dla jednych i drugich.Nie wiadomo ile zagra parker,wie tylko tyle że serbowie nie odpuszczą tego spotkania i stawiam na nich.Mają bogatsza ławke i spokojnie moga ten mecz wygrać.Grecja i Chorwacja.... tutaj czuje że bedzie wojna.Chorwacja pokazała już jak mają silna ekipe.Mają beznadziejnego trenera ale kilku doświadczonych graczy którzy jak tylko bedzie siedzal rzut mogą odpalić ta eksperymentalna ekipe grecji.Ja licze na niespodzianke i win chorwatów.Bośnia tak jak samin wspominał bedzie gryzc parkiet.Dwie zupelnie inne ekipy,obrona vs atak,masa świetnych nazwisk i jestem zamotany bo nie wiem co oglądać
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyspcyplina: Koszykówka, Eurobasket
Mecz: Francja - Serbia
Data: 5.09.2011 20:00
Typ: Francja
Kurs: 2.15
Bukmacher: bwin
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:00, czyli o najpóźniejszej porze grania dzisiejszych meczy mistrzostw Europy koszykarzy rozgrywanych w tym roku na Litwie zmierzą się ze sobą zespoły dwóch liderów grupy, a chodzi mi tutaj o drużyny Francji oraz Serbii. Nie wiem dlaczego jest tak duży kurs na zwycięstwo w tym meczu Francuzów, ponieważ na tym turnieju jak na żadnym przedtem prezentują się wyśmienicie, a ich lider, czyli Tony Parker gra jak zawsze na swoim bardzo przyzwoitym poziomie w NBA. Lecz oprócz Parkera, w zespole Francji jest także wielu innych koszykarzy, którzy potrafią w trudnych chwilach wziąć na siebie ciężar gry i nie zawodzą w ważnych momentach. Liczę także na nich dzisiaj, bo pewnie się przydadzą. Obydwa zespoły do tej pory jeszcze nie doznały ani jednej porażki i mają bilans czterech wygranych meczy bez żadnej porażki, jednak po dzisiejszym meczu i na to przyjdzie czas. Zaczynając od Serbii, wygrywali do tej pory z Włochami 80:68, 92:77 z Łotwą, 89:80 z Izraelem oraz ostatnio ograli drużynę Niemiec 75:64. Bardzo dobrze spisują się i na pewno tanio skóry nie sprzedadzą, jednak biorąc pod uwagę to, że Francja pokonała Belgię 74:44, Izrael 85:68, Niemcy 76:65, a na koniec 91:84 drużynę Włoch to jednak mimo wszystko nieco lepszymi meczami popisali się Francuzi, którzy w tabeli ulegają Serbii zaledwie jednym małym punktem, jednak dzisiaj to boisko zweryfikuje kto tak naprawdę jest lepszy. Zawodnikami, którzy powinni dzisiaj zapewnić Francji zwycięstwo na pewno są: Tony Parker, Joakim Noah, Nicolas Batum, Ali Traore, Florent Pietrus, Nande De Colo, Boris Diaw oraz Mickael Gelabele.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka Mistrzostwa Europy 5.09 20:00
Macedonia - Bośnia
typ: -11.0 pkt Macedonia
3.50
Bet365

Analiza
Dziś w ostatnim spotkaniu pierwszej fazy grupowej dojdzie do ciekawej potyczki, Macedonia zagra z Bośnia i Hercegowiną. Ciekawa bardzo sytuacja jest w grupie C mistrzostw Europy, po dzisiejszym zwyciestwie Finow nad Czarnogora, jeszcze bardziej sie skomplikowala. Teoretycznie piec druzyn bije sie dzis o awans do dalszych gier, zadna z nich nie ma go jeszcze w kieszeni , wiec jest to spotkanie o awans, dla macedonii w przypadku porazki grekow z chorwacja, mecz o 1 miejsce w grupie. Macedonczycy jak do tej pory lepiej radza sobie w tym turnieju od bosniakow.
04/09-11 Mistrzostwa Europy, Mężczyźni Grupa C Macedonia vs. Finlandia 72:70
03/09-11 Mistrzostwa Europy, Mężczyźni Grupa C Grecja vs. Macedonia 58:72
01/09-11 Mistrzostwa Europy, Mężczyźni Grupa C Macedonia vs. Chorwacja 78:76
31/08-11 Mistrzostwa Europy, Mężczyźni Grupa C CZARNOGÓRA vs. Macedonia 61:61
70:65 (OT)

Macedonczycy po nieciekawym spotkaniu z Czarnogora, przegranym po dogrywce wyrazie z meczu na mecz sie rozkrecaja. Sprawili na tym turnieju juz kilka niespodzianek, pokonujac Grecja czy Chorwacje. Bośniacy rowniez spisuja sie chyba nieco powyzej oczekiwan. Pokonali oni Chorwatow i Czarnogora, przegrali z Grecja oraz Finlandia.
04/09-11 Mistrzostwa Europy, Mężczyźni Grupa C Bośnia i Hercegowina vs. Chorwacja 92:80
03/09-11 Mistrzostwa Europy, Mężczyźni Grupa C Finlandia vs. Bośnia i Hercegowina 92:64
01/09-11 Mistrzostwa Europy, Mężczyźni Grupa C Bośnia i Hercegowina vs. CZARNOGÓRA 94:86
31/08-11 Mistrzostwa Europy, Mężczyźni Grupa C Grecja vs. Bośnia i Hercegowina 76:67

Obydwie druzyny spotkaly sie w turnieju kwalifikacyjnych do tych mistrzostw europy. Wtedy gora byli macedonczycy wygrywajac 70:56. Sadze, ze dzis rowniez mozemy oczekiwac wyraznej wygranej macedonczykow. Tym bardziej, ze Macedonia na tym turnieju spisuje sie jak do tej pory swietnie. Dziś mimo wszystko zagra chyba najwazniejszy mecz w tym turnieju i mysle, ze macedonia zagra dzis w pelni skoncentrowana i spokojnie wypunktuje bosniakow.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Radomiak 1910.... ja już nie mogę...
czemu ty wprowadzasz ludzi w błąd ? płacą ci za to ? Opisujesz coś co mija się z prawdą !!! to powiem Tobie że awans z tej grupy ma już MACEDONIA !! tak dobrze czytasz ... oni już mają awans nie ważne jak skończy się dla nich ten mecz... do tego trzeba dodać że mecz wczorajszy grali piątką zawodników i tak Antic 40min, Ilievski ok.38, Bo 34, Stojanovski 33. Trener da im odpocząć i zagrają mniej minut, więc i ta obrona powinna wyglądać już nieco inaczej. Z drugiej strony będziesz miał zespół który zostawi serce za ten awans. Henry i Mirza powinni znowu jeżeli wejdą dobrze w mecz wykombinować razem około 60% zespołu.... mniejsza już o to co ja piszę teraz.... ALE PRZESTAŃ LUDZI WPROWADZAĆ W BŁĄD.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
samin nie pisz bo to nic nie da... typa widuje na 5 róznych forach.On tylko gra w konkursach i nic wiecej..jego wiedza jest zerowa a jego IQ = buda z psem.Tutaj powinni zareagować strażnicy tego działu ale widać im to obojętne.samin jak widzisz dzisiejszy szlagier serbia - francja? Jezus hrvatska co sie z wami dzieje o_O
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
specjalnie milczę bo tak naprawdę chciałbym to zobaczyć niż zagrać. Ciężko powiedzieć. Milczałem o Rosji bo liczyłem na Słoweńców już przed turniejem (turniej Eurobasketu i typ że będą w 4mistrzostw). Tutaj jest tak samo. Sercem jestem za Serbią która hm... matchupy moim zdaniem bez przewag. Zadecyduje dyspozycja dnia i nastawienie poszczególnych zawodników (patrz. Parker). Wydaje się że bardziej wyrównana ławka po stronie Serbii do tego ciężki mecz wczoraj Francuzów z Włochami też może dam im się we znaki. To są pstre argumenty. Kurs około 1,65 to dla mnie lekka przesada na Serbię bo i takie już widziałem. Wilq-u motam się nawet pisząc to bo mam mętlik w głowie.
Reasumując osobiście chciałbym to obejrzeć i być mądrzejszy na kolejną rundę a skupiłbym się na Bośniakach z wieczora bo to moim zdaniem jedyny ciekawy pick na mecze o 20.
A ty Wilq-u argumentujesz ten szlagier jakoś ?
Edit : Muszę pisać bo ludzie którzy tylko oglądają to co my piszemy są wprowadzani w błąd. Ale masz rację ... ja dostałem wczoraj ostrzeżenie od Olo ???? za cudownego Archibalda i 1Q a ten radomiak to mnie już naprawdę irytuje.
do wieczora już mnie dziś nie będzie...
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Nie mam pojęcia co o tym mysleć,wiadomo już od mistrzostw w polsce jestem ogromnie zajarany serbią.Tam przecież nawet taki kesejl może mieć dzien konia i wypalić.Widac że niektórzy zdecydowanie lepiej radzą sobie w reprezentacji niz w klubie bo np nie pamietam by savanovic rozegrał chociaz jeden taki dobry mecz w lidze jak teraz gra turniej.Fizyczność napewno po stronie francuzów,ławka po stronie serbii.Wszystko zależy od parkera ale serbia już nieraz udowadniała że potrafi wygrywac z tworem gdzie jeden albo dwóch zawodników grają mecze życia i są w zajebistej dyspozycji.Dla mnie 60 do 40 dla serbów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom