>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

EuroBasket 2011 - mężczyźni

Status
Zamknięty.
bartilandi 26

bartilandi

Użytkownik
Koszykówka to nie tylko porównywanie kto od kogo indywidualnie jest lepszy bo wtedy wszystko by było dość proste i chyba z Hiszpanami powinniśmy przegrać jakies 40pkt nie? Przed tamtym meczem myślałeś że ktoś zatrzyma.... kogo kolwiek z Hiszpanów? A jednak jakoś się udało ich zatrzymywać zespołowo bardziej niż indywidualnie i na to liczę też dziś. A statystyki Turków są takie jakie są tylko dlatego że grali z Brytyjczykami i Portugalczykami już więc jak to można porównywać. Ja mówię o ich skuteczności w meczach przed turniejem gdzie grali z solidnymi drużynami i wtedy jakoś w ataku nie błyszczeli. Zresztą za 2 godziny będziemy już mądrzejsi ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Hiszpanie sobie zwyczajnie odpuścili mecz z Polakami, po tym jak pocisnęli w 1 połowie. Nie grali na maksa, bo tego nie potrzebowali. Poza tym Hiszpanie zawsze mają słabe początki turniejów, taka ich uroda.
Turcy grali poza tym np z Litwą i tam też grali ok. Asik 100% i super deska. Kanter dobry mecz, Ilyasova też. Także gadanie, że staty dobre bo grali z Portugalią i Wlk. Brytanią to bezsens. Zresztą nasi też grali z Portugalią i widać było jak grali.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Brawo Polska!Nie wierzyłem w nich przyznam się,ale dziś udowodnili że ambicją można wiele zdziałać! Gortatowi pewnie głupio,bo mieli nasi poznać swoje miejsce w szeregu według niego,a wygrali dziś z wicemistrzami świata:grin: A Pamuła i ta trójka-bezcenne!BRAWO!
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Polacy zagrali poprostu zajebiście,tyle fajnych akcji to my od 4 lat nie zagralismy.Duzo w tym pomocy turków bo nie zagrali na swoim poziomie,nie wiem co sie z nimi dzisiaj stało.Sytuacja adekwatna do wczorajszej bośni.Pomogli nam tez sędziowie bo sami przyznacie faule na szewczyku czy szereg innych fauli to decyzje kuriozalne.Ale wygraliśmy i to sie liczy,po cześci sprawdzają sie moje słowa jeszcze sprzed turnieju kiedy mówiłem że Turcja nie wyjdzie z grupy.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ale wygraliśmy i to sie liczy,po cześci sprawdzają sie moje słowa jeszcze sprzed turnieju kiedy mówiłem że Turcja nie wyjdzie z grupy.
Nie odwracaj wilqu kota ogonem, bo w swoim temacie dziś pisałeś, że -12,5 to perełka dnia na Turków, więc Twoje słowa sprzed turnieju mają się nijak do tego co było dziś.
Zastanawiam się jakby to było gdyby grał Gortat. Trener bardzo dobry, ale czy zawodnicy tacy jak Szewczyk, Berisha itd nadal by tak walczyli gdyby był Gortat ?? Być może by było mniej walki bo w podświadomości by było mamy Gortata...Kto to wie. Kasa dziś przegrana, ale Polska wygrała więc nie ma się co smucić :] Przełomowy moment meczu a właściwie 2 to 5 rzutów osobistych pod koniec 3 kwarty czyli bzdurny faul na Szewczyku przy rzucie za 3 i jeszcze głupszy faul techniczny trenera. I potem 3ka Pamuły i 2ka Berishy posprzątały Kebabów :] Muszę przyznać, że jestem w delikatnym szoku, bo Polacy grają naprawdę fajny basket. Oby tylko nie zmarnowali tej szansy i nie przegrali z Dengami.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Więc i ja muszę posypać głowę popiołem. Epokowo tak to już jest że po takiej Portugalii potrafimy pokonać Turasów... Gratulację za wolę walki, ambicję !! Mecz ogólnie przegrała Turcja bo nie wykorzystała przewagi jaką posiadała. Hedo pod formą co dziś udowodnił. Kanter zagrał tylko na swoim poziomie. Pipan zrobił na prawdę z Polaków koszykarzy. A pamiętacie Igora ;-) ?
Obawiam się jutro Wielkiej Brytanii. Ciekawe jakie kursy będą na to spotkanie ale chyba dalej skłaniałbym się do przegranej Polaków. OBIECUJĘ ŻE W 100% NIE ZAGRAM JUTRO NA WYGRANĄ POLSKI !!! :]
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Pisałem tylko w odniesieniu do meczu z Polakami wiec jak zwykle naskakujesz bezpodstawnie.I daj juz spokój z tym gortatem bo zachował sie jak pała i pała zostanie.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Nie można mieć winy do samego Gortata, po prostu system w którym się obracają zawodnicy jest chory jak dla mnie. Brawa dla Polski, brawa za te śliczne trójeczki. Prawda jest taka, że Turcja nie zagrała na maksa i to się zemściło - na nasze szczęście! Kurs na live 10.25 złapany więc ja jestem jak najbardziej zadowolony. Miejmy nadzieję tylko, że Polska nie zakrztusi się cukierkiem, którego dostała od wujka kebaba i jutro zagrają dobry mecz z Wyspami.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Nie chodzi o wine tylko o jego durne komentarze,o to że z góry posadził nas w najgorszym szeregu.Myśli że jest zajebisty i że bez niego repra nie istnieje.jest w błedzie,o ubezpieczeniu już nie wspomne wogóle.Jak widze ile graczy z NBA gra na tegorocznych mistrzostwach to aż sie nie dobrze robi.Wychodzi cała cheć gry w repr.
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
odstając od tematu
Gortat jakby złapał kontuzje to Suns się go pozdbędą lub zastąpią a takiego Dirka nawet jak coś mu się stanie to ma niepodważalną pozycję w NBA, czesc zawodnikow ma tez pokonczone kontrakty
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ja tu poprę Wilq-nie mam pretensji że nie gra w reprezentacji teraz,bo miał inne priorytety-jego kariera,jego decyzje-to szanuję.Ale już tej wypowiedzi,że dostaną baty bez niego-nie potrafię uszanować i stracił w moich oczach. Nawet jeśli teraz wyskoczy,że mówił tak żeby kolegów zdopingować. Dziwię mu się tym bardziej,że żyje już w USA kilka lat i powinien najlepiej wiedzieć,że pracą i ambicją można czynić cuda niemalże.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Dokładnie tak jak Ted mówi. Było to klepane w telewizji, lepiej dla niego, że nie gra bo pozycja niepewna. Co do jego wypowiedzi, że Polska się ośmieszy itd. itp. to chyba tylko nieliczni wierzyli, że coś ugramy. Z tego co pamiętam to ty też nie wykazałeś się za dużym patriotyzmem w stosunku do naszej reprezentacji w ostatnim czasie (;
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Prawda jest taka, że ustawili się w bardzo ładnym &quot;szeregu&quot; (cytując prawda za naszą nieubezpieczoną gwiazdą NBA). Co do samego Gortata - śmiech na sali, gdy spojrzy się na listę zawodników różnych nacji - pewnie wszyscy według niego mają niekorzystne ubezpieczenia - jak twierdził na temat bodajże Bargnani&#39;ego - ciekawe :] Brawa dla Polaków za ambicje i wolę walki - od pierwszego meczu z Hiszpanami pokazują, że nie zamierzają ustawiać się w szeregu, gdzie widziałby ich kolega Gortat :] Oby tylko sprali Brytyjczyków i zapewne źle-ubezpieczonego Deng&#39;a :p :] Mam nadzieje, że tak się stanie. Pozdrawiam :]
 
K 35

krasny2

Użytkownik
Jeden Berisha cudu nie uczyni. Trochę na usprawiedliwienie Turków trzeba powiedzieć, że grali trudny mecz z Litwinami. Duża skuteczność i dużo szczęście bo wszystko zależało od celnego rzutu Turka. Mecz bardzo dobry ale to dobrze bo ja tu widzę miłą niespodziankę w postaci porażki w następnym meczu. Liczę, że buki będą znacznie faworyzowały Polske. Po pierwsze Anglicy zagrali wcześniej mecz i powiedzmy sobie ze znacznie mniej wymagającym przeciwnikiem jakim na pewno jest Portugalia. Polakom ten mecz wyszedł rok temu przecież co wyjazd do porażka z każdym (Belgia, Portugalia i jeszcze pare ekip do ogrania ale wszystko na wyjeździe przegrywali chociaż był Gortat był Lampe) Dziś się udało była duża skuteczność ale tak być nie musi. Myślę, że zawiodą i każdy by tak myślał dalej bo mecz z Portugalią pokazał, że to zespół nieobliczalny ale raczej zaskakujący tylko negatywnie.
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
Zachwytu być nie może ???? Pomogli nam bardzo dużo sędziowie. Turcy grali dzisiaj słabo i nie wiem dlaczego nie wykorzystywali częściej choćby Kantera, który na końcu ze Szczotką robił co chciał. My zagraliśmy świetnie to fakt, ale mamy jeszcze mecz z Wielką Brytanią i ostrzegam przed huraoptymizmem. Sędziowie 2x nam nie pomogą (chyba).
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Taa, nasi powinni iść do sędziego z kwiatami. Ile tam było wolnych? 5?
Ja osobiście na Polaków jutro No Bet. Chcę by wygrali, ale będzie ciężko, tak samo jak ciężko jest przewidzieć co Brytole wymyślą. NB!
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Myślę, że zawiodą i każdy by tak myślał dalej bo mecz z Portugalią pokazał, że to zespół nieobliczalny ale raczej zaskakujący tylko negatywnie.
Nie wiem dlaczego piszesz że Polska to zespół zaskakujący negatywnie.
Po jakich meczach tak twierdzisz?
Po meczach na eurobaskecie?
W którym tym meczu zaskoczyli negatywnie?
Bo mnie w żadnym.
Z Hiszpania i tym bardziej z Turcją jak było jakieś zaskoczenie to chyba pozytywne, w meczu z Portugalią wygrali ale chyba nikt nie sądził że ich rozgromią. Chyba że myślales ze od początku będą prowadzić i rozwalą Portugalczyków w każdej kwarcie.
Z Litwą wypadło tak jak większąśc przypuszczała więc tym bardziej zaskoczenia negatywnego nie było.
A w eleminacjach owszem przegrali wszystkie mecze na wyjeździe ale u siebie byli nie pokonani..
Ale w tamtych meczach był inny skład na papierze silniejszy niż obecny na Eurobaskecie...
A gdybać czy by lepiej na Eurobaskecie zagrali z Gortatem , Lampe, Ignerskim itd nie ma sensu
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Ted, a jak myślisz Hiszpania wygra? Ja myślę, że tak, ponieważ jeśli Turcy mieliby awansować to Hiszpania jak z nimi wygra to będzie mieć 2 punkty do 2 fazy, więc chyba będzie im ewentualnie zależeć. Choć myślę, że polska i tak awansuje!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom