>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

EuroBasket 2011 - mężczyźni

Status
Zamknięty.
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Tak po cichu czuje że Słowenia zagra dzisiaj bardzo dobry mecz i przede wszystkim wstrzeli sie obwód.Zespół mają znakomity,Gruzja dosyc ciekawy team ale argumenty ma tylko pod koszem a na obwodzie słoweńcy niszczą gruzinów.Mam nadzieje że dragic,lakovic czy nawet osbolt dzisiaj sie wkoncu wstrzelą i dlatego gram na słoweńcow nieco obnizony handik.
Słowenia(-5.5) 1.70 Betgun ✅
 
S 6

siami

Użytkownik
Bułgaria - Ukraina
under 144.5 1.926
Pinnacle
4/10
Widzi każdy jak grają te ekipy. No rzucanie to nie jest ich główna siła raczej. Bułgaria z mocno średnią Belgią 68 punktów. Myślę, że dziś podobny rezultat, coś w okolicach 130-135 punktów powinno być. Zwłaszcza, że Ukraina potrafi pobronić, Słowenia im 68 tylko rzuciła, Rosja 73.
Ja mam trochę odmienne zdanie i zagrałem over. Ukraina musi ten mecz wygrać, Bułgarzy też nie mają nic do stracenia obie ekipy postawią na ofens od początku i posypie się około 160pkt. Ukraińcy gdy zespół jest w ich zasięgu często grają pod kosz oraz szybkie kontry, Bułgarzy również nie stoją na straconej pozycji. Niby takie wróżenie z fusów ale liczę tutaj na naprawdę szybki mecz każdy wie o co walczy.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Tak na szybko, bo zaraz początek spotkania:
???? Finlandia - Bośnia i Hercegowina (HC 0/-6,5) --&gt; 2 - 1,80 ⛔ 92-64 :|
Dla Bośni i Hercegowiny to bardzo ważny mecz jeśli myślą o awansie, a myślą na pewno ;) Finlandia jest najsłabszą drużyną tej grupy. BiH musi dziś wygrać, żeby bić się dalej o awans. Wygrali bardzo ważne spotkanie z Czarongórą, ale przed nimi jeszcze mecz z Chorwatami i Macedonią. Wg mnie Bośniacy nie zepsują tej szansy na walkę o awans i spokojnie pokonają Finów ponad 10 pkt.

???? Słowenia - Gruzja (HC HT -4/0) --&gt; 1 - 1,85 ⛔ 40-40
Podobnie jak wilq uważam, że Słoweńcy zagrają dziś 1wszy mecz na EuroBaskecie na swoim poziomie. 1wsze dwa spotkania wyrwane zwycięstwa w końcówkach. Dziś liczę na przełamanie i wyraźną dominację Słoweńców nad Gruzinami od początku spotkania. Dzisiejszy mecz może dać odpowiedź na ile Słoweńcy potraktowali ulgowo 1wsze 2 spotkania z Ukrainą i Bułgarią. Muszą dziś wygrać, żeby już mieć spokojną głowę przed spotkaniem z Rosją, które najprawdopodobniej będzie decydować o miejscu 1 w tej grupie.

ed//
Ale dramat dzisiaj...Bośni to nawet nie komentuje, bo szkoda słów. Finowie ogrywają bałkański kraj w basket prawie 30 pkt...
Co do Słowenii no to cóż...1 kwarta 25-15.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Za nami 2 mecze dzisiaj już.

Ukraina - Bułgaria słabiutki mecz. Po prostu momentami aż żal było patrzeć Lishchuk, zawodnik 2.10 i pudłuje 6 na 7 spod samego kosza, chyba się Hrycaniuka naoglądał za dużo. Poprzednie 2 mecze 9/14 z gry, teraz 2/9. Masakra. Tak mi się to strasznie rzuciło w oczy. Poza tym to Bułgarzy nie wiedzieli co mają robić, Ukraińcy czasem też. Naprawdę oglądanie tego meczu to stracony czas.

Co do meczu Bośni to tak jak wcześniej grali nieźle to tu totalnie dali ciała. Zero zespołowości, wszystkie piłki do Teletovica, któremu dziś ewidentnie nie szło. Ale i tak do niego grali. Domercant jedyny dobry mecz zagrał. Nieźle grał Kikanovic, póki nie złapał fauli. Trafiał wszystko. Ale i tak mu nie podawali nic. Wszystko do Mirzy. No i Bajramovic nieźle, spod kosza co miał trafić to trafił, dał się sfaulować parę razy, wolne 5/8 i jakoś uciułał te 1 punktów. Wystarczy popatrzeć na ilość rzutów poszczególnych zawodników w poprzednich w meczach i w meczu z Finami. Godric 13 rzutów z gry w poprzednich 2 meczach, teraz 3. Dedovic 14, a teraz 4. Kikanovic 15, a teraz 3. Vasiljevic 10, a teraz 1. Wgl nie dostawali piłek. Zespołowości zero. Chyba myśleli, że Mirza sam mecz wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 861

amigo007

Użytkownik
Co sądzicie o typie na liczbe punktów Rosja powyżej 77.5 punkta. Lub Rosja handicap -16.5 punkta. I czy typ na liczbę punktów w meczu Chorwacja - Czarnogóra dla Nikola Pekovic over 16 points jest jeszcze dobrym typem? (tylko taki mam na tobet).
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Macedonia gra kocertwo i rozwaznie,mloda grecja wyraznie odstaje.Ajajaj jaka ciekawa ta grupa...wszystko sie może jeszcze zdarzyć.Bośnia sie sfrajerzyła całkowicie tym wynikiem,tym bardziej że teraz macedonia gra tak jak trzeba kiedy sie walczy o awans.Brawo Fyro!!!
Słowenia ✅ ✅ ;)
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Napisze 3 zdania bo sie posrają przecież....
Turcje z Polska dzielą 4 klasy róznicy,nie mamy zupełnie nic do powiedzenia w starciu z turkami których w obecnej formie widze w top3.Powalczylismy tylko z hiszpanami,z litwą wyszedł juz brak klasowych wysokich,miernota i trema pozostałych graczy.Z portugalia ... wiecej nie napisze,tyle wystarczy.Na Pinnacle pojawil sie kurs który mnie zdziwił,turcja jest w stanie na luzie wygrać z nami w granicach 15-30pkt.
Turcja(-12) 1.95 Pinnacle
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Wlk.Brytania + Turcja + Francja + Serbia 2.60
Expekt
6/10

Portugalia przegrała z Polską - to już mówi samo za siebie. Deng powinien tam się po nich przejechać.
Turcja po naszych też się powinna przejechać, pisałem już wyżej.
Francja to Parker, Parker w super formie. Ostatnio pokazał już Niemcom miejsce w szeregu, teraz czas na Włochów. Bargnani nie poszaleje tak jak ostatnio, bo jest Noah, także to już osłabia Włochów. A Makarony nie mają odpowiedzi na Parkera, żadnej. Więc przegrają.
Serbia powinna pocisnąć Niemców. Problemów z motywacją nie będzie, bo wygrana z Niemcami będzie im się liczyła w następnej rundzie, także to ważny mecz. Bo już wg mnie pewa, że Niemcy awansują dalej, no chyba, że Łotwa wygra z Izraelem i z nimi 12 punktami. Zresztą nieważne. Wracając do meczu to Serbia bije na głowę Niemców. Na Kamana mają Krstica, na Dirka Savanovica. Ale kogo Niemcy mają na Teodosica ? - nikogo i to jest główna przewaga Serbów moim zdaniem.


Turcja -12.5 1.917
Pinnacle
8/10

Turcy się rozkręcają i nas rozjadą w tym meczu. Hrycaniuk już nawet nie będzie miał okazji, żeby sobie porzucać spod kosza, zresztą Pipan jak będzie w takim tempie go ściągał to jutro go nie zdąży ściągnąć, bo ten już się wyfauluje. Jak nasi mają problemy z faulami przy Portugalczykach to jutro może nam zabraknąć zawodników. Kogo nie wystawią na początku to nas rozjadą, wgl o czym tu rozmawiać.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Nie jestem zwolennikiem jakichkolwiek teorii spiskowych w sporcie, lecz dzsiejszy dzień uważam za jakieś zjawisko nie wiem jakie...

Popdpisuję się za to obiema rękoma pod postami Ola i WilQa.

I od siebie dorzucam jeszcze 3.10 powtarzam 3.10 na Litwę. Warto zagrać. Za ile się zobaczy. Hiszpanie mizernie. A Litwa to gospodarze, pomoga kibice i sędziowie, zresztą, Hiszpania nie jest w gazie. Gasole o mało nie zostali zatrzymani przez Hrycaniuka i Szewczyka, to dlaczego ma ich nie zatrzymać Songalia i Javtokas.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Gasole o mało nie zostali zatrzymani przez Hrycaniuka i Szewczyka
Basket śledze od świeta, a ME są takim wyjątkiem. Więc oglądając mecz Polska - Hiszpania nie widziałem tego by Hrycaniuk czy Szewczyk zatrzymywali Gasola... No chyba, że chodzi Ci o kolejne faule. Bo to własnie tylko w ten sposób udawało się ich powstrzymać. A to, że Nasi koszykarze przegrali stosunkowo nisko z Hiszpanią to w mojej opinii Espania poprostu sobie pofolgowała i stąd taki niski triumf.
Typu nie neguję bo się nie znam, ale tak chciałem to zaakcentować.
No i jeszcze gdzieś, ktoś mówił, że Hiszpania z reguły początkowe mecze jak najmniejszym nakładem sił chce wygrywać. Może to szukanie zbyt daleko idące, ale cóż. Okaże się czy tak jest do prawdy w fazie kolejnej.
Wybaczcie, że wtrąciłem swoje trzy grosze nic nie wnoszące :p
Też jutro widzę wysoką porażkę Polaków bo z Portugalią zagrali ospale, bez zaangażowania i co tu kryć, słabo. A Turcja nas będzie karcić z obwodu jak Litwini, może być taki sam scenariusz tego spotkania zatem żadne szanse dla Polaków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Gasole o mało nie zostali zatrzymani przez Hrycaniuka i Szewczyka
???

Przeciez lapali jeden faul za drugim i byla pelna dominacja braci. Javtokas Drewniokas to melodia przeszlosci. Bedzie mu ciazko, spoznia sie notorycznie do rywali, zobacz chociaz mecz z Turcja gdzie mial do krycia duzo latwiejszego rywala. Songalia ma zatrzymac jednego z najlepszych graczy NBA? Kto w to uwierzy?

Litiwni maja swoje atuty ale akurat nie centrzy.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Serbia 1.508
Pinnacle
6/10

Serbia -4.5 1.980
Pinnacle
3/10

Serbia jest wg mnie jutro bardzo prawdopodobnym typem. Parę słów napisałem już wyżej o tym.

Serbia powinna pocisnąć Niemców. Problemów z motywacją nie będzie, bo wygrana z Niemcami będzie im się liczyła w następnej rundzie, także to ważny mecz. Bo już wg mnie pewa, że Niemcy awansują dalej, no chyba, że Łotwa wygra z Izraelem i z nimi 12 punktami. Zresztą nieważne. Wracając do meczu to Serbia bije na głowę Niemców. Na Kamana mają Krstica, na Dirka Savanovica. Ale kogo Niemcy mają na Teodosica ? - nikogo i to jest główna przewaga Serbów moim zdaniem.
Otóż wyjaśniam o co chodzi mi z awansem.
Generalnie jeżeli Niemcy wygrają z Łotwą, a nie przewiduję z tym problemów. Niemcy mogą nie awansować w przypadku gdy przegrają oba spotkania - z Serbią i Łotwą, Łotwa wygra oba spotkania i Izrael wygra z Włochami. To jedna kombinacja. A druga jest taka, że Włosi wygrywają z Izraelem, Łotwa z Izraelem i z Niemcami co najmniej 12 punktami. Jest jeszcze opcja, że Niemcy przegrywają oba mecze, a Włosi oba wygrywają, ale nie widzę szans na przegraną Francji jutro. A wszystkie te dywagacje jak pisałem wyżej zmierzają do tego, że Serbowie będą chcieli to wygrać, bo będzie to dla nich jedna wygrana więcej w następnej fazie. Będą to dla nich dodatkowe punkty i lepsze rozstawienie przed 1/4. Niemcy zaś po meczach Łotwy i Włochów będą już wiedzieli, że do szczęścia potrzebna im tylko wygrana z Łotwą. Oczywiście dla nich wygrana z Serbami też będzie liczyła się w następnej rundzie. Ale przy większej przewadze Serbów mogą już odpuścić trochę. Nie chodzi o to, żeby kwestionować motywację Niemców, ale o to, żeby podkreślić motywację Serbów.
Jeżeli chodzi już o stronę nie motywacyjną, a koszykarską to tu także moim zdaniem Serbia mocniejsza. Patrząc na czyste statystyki. Serbia rzuca więcej, średnio prawie 10 punktów więcej. Jeżeli chodzi o deske to biją na głowę Niemców. W ataku póki co mają 38 zbiórek. Savanovic i Perovic mają po 7. To jest o 2 więcej niż cała ekipa Niemiec. Słabiutki wynik. Niemcy co prawda własny kosz dobrze zastawiają, ale myślę, że Serbowie jednak będą mieli kilka okazji do ponowienia, zwłaszcza, że są mocni pod koszem - Krstic, Savanovic, Perovic, Macvan. Niemcy mają właściwie Kamana i Dirka. Tyle jeżeli chodzi o strefę podkoszową. Na obwodzie Niemcy już mogą tylko pomarzyć o takich graczach jak Serbowie. Zwłaszcza o Teodosicu. Najlepszy asystent - 7.3 na mecz. Najlepszy Niemiec w tym względzie to Schaffartzik. Wynik ma nawet podobny bo 3.7. Zresztą wgl Serbowie są obok Hiszpanów najlepiej asystującą ekipą tego EuroBasketu - 20 asyst na mecz. Gdy nie ma akurat Teodosica to pod względem szukania partnerów Markovic czy Tepic wcale wiele nie odstają. Ta zespołowość i szukanie partnerów będzie ważne dla Serbii przy niezłej obronie niemieckiej. Poza tym głębia składu. Jak pisałem, zejdzie Teodosic to Markovic czy Tepic go zastąpią, może nie w pełni, ale w dużym stopniu. Zejdzie Krstic to minuty dostaje Perovic czy Macvan. Niemcy nie mają takiego komfortu, zejdzie Dirk i wchodzi Jagla. Zejdzie Kaman, wchodzi Ohlbrecht. Różnica lekko mówiąc zasadnicza.
Dobra rozpisałem się, starczy. Podsumowując widzi mi się jutro win Serbów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Kto w to uwierzy?
ja.

Zobaczymy jeszcze jak laluś (wybaczcie, nie umiem inaczej tego nazwać, ciapowaty, może słaby psychicznie choć to nie adekwatne do 2-krotnego mistrza NBA) Gasol i jego Brat poradzą sobie z gorącą Litweską publiką. Litwini na dystansie prezentują się lepiej od Hiszpanów. No i Jasikevicius. Kocham tego gościa.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Ja również przystaje przy typie kostucha,daje w tym momencie po 50% szans dla jednych i drugich.Litwa gra szóstką gdzie szóstym zawodnikiem jest publika która dzisiaj bedzie robiła wszystko by wybic z rytmu hiszpanów.Mnie osobiscie narazie tylko braca gasolowie zachwycili,reszta jest bez formy.Jeśli uda sie tyllko wyłaczyć z gry navarro to juz bedzie bardzo dobrze.Przypomne tylko choć wiem że to raczej nieistotne wynik z przed kilkunastu dni Litwa - Spain 88:76.Osobiście kibicuje Litwie,oprócz rudego i lulla nie darze sympatią żadnego z pozostałych zawodników tej ekipy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Clark over 9.5 1.85
Betsafe
3/10

Betsafe leci po średniej widać, Clark ma 9.7 ppg, tyle, że z Litwą i Hiszpanią rzucił odpowiednio 15 i 14 punktów. Z Turasami miał zero, bo szybkie faule złapał, no ale podkoszowi Turcji, a podkoszowi Portugalii to jednak różnica. Dziś wg mnie rzuci tyle co z Litwinami czy Hiszpanami, czyli coś pod 14-15. On dostaje sporo rzutów. Nawet z Turasami przez te 13 minut miał 5 z gry. Poza tym kurde jak Leończyk rzucił 11 Portugalii to Clark nie powinien być gorszy.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Więc po kolei wykorzystując chwilę czasu :

Israel - Latvia - ten mecz odpuszczam całkowicie. Chciałem coś szukać pod u/o ale granica około 160 mnie zbiła z tropu. Zwycięstwa też nie podejmę się typować bo to co wczoraj działo się na mistrzostwach pokazuje iż teraz możemy być świadkami ciekawych wyników.

Great Britain - Portugal - zwycięstwo GB moim zdaniem nie podlega rozmowie. Portugalczycy są słabi i tak naprawdę nie będzie miał kto zatrzymać Denga. Czekam na linię jaka zostanie na niego wystawiona i wtedy zastanowię się czy go zagrać. Na pewno spędzi na parkiecie 30min co za tym idzie około 30pts powinien zdobyć. Osobiście widzę mocne wejście w mecz GB i dlatego -2 1Q jest jak najbardziej do grania.

Poland - Turkey - tutaj nie ma sensu czegokolwiek argumentować. Jeżeli turasom bedize sie chciało do końca grać to zrobią około 20-25pts różnicy. Myślę ze początku nie odpuszczą co za tym idzie -6 HT jest dobrym pickiem. Później to już może być różnie choć nawet ich ławka jest 2 razy mocniejsza od naszej pierwszej piątki. Jeżeli przypilnują ciemnoskórego polaka to już czuję 40% sukcesu na blowout. Poza tym Arslan jak i Tunceri dla jednego Koszarka to moim zdaniem za dużo, nieważne jak dobrze nawet gra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 16

masterp

Użytkownik
No i wyczułem wczoraj Macedonię, dobrze jest zarabiać na takich imprezach ????
Dziś oczywiście zwycięstwa Serbii i Litwy. Jeśli Litwini jakimś cudem tego nie wygrają, to myślę, że przynajmniej handicap (+6) wejdzie. Śmiem również twierdzić, że od Turków dostaniemy więcej niż 13nastoma.
Powodzenia w typowaniu
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
wilQ nikt typu nie neguje na sile, tylko chodzi o argumentacja. Akurat Gasole to najwiekszy atut Hiszpanii a minusow ten zespol ma sporo. Zaczynajac od nazelowanego Scariolo a konczac na Ibace, ktory nic nie gra. No i ten tekst, ze niby Adaś byl blisko zatrzymania ... no to wiesz. Smialo Litwa trzeba wygrac, mozna wymienic kilka atutow i anaize tak niewielka zamknac. Ricky jak zwykle rzuca airbole za 3, Calderon bez szalu, Navarro sie moze rozkreci w finale o ile dojda, wiele moze napisac przy okazji tego meczu. Na 1-3 Litwa ma dobrych graczy, a czy autor kogos kocha czy nie to mniej istotne do oceny meczu.
 
R 8

remigiush

Użytkownik
Wielka Brytania-Portugalia H (0-5,5) 1.65 angole po za porazka planowana tylko moze za wysoka z turcja graja na miare swoich mozliwosci z litwa i hiszpania porazki jako takie,portugale za slabi na to towarzystwo wiec handi jak najbardziej
Izrael-Łotwa SP 162 1.90 1 mecz o zycie izrael rzucil dotychczas 64+68+80 wygrana z łotwa pozwoli nie byc ostatnimi w grupie;) łotwa rzucila 78+79+62 uwazam ze obie druzyny beda grac zachowawczo i rzuca w granicach 155 pnt wiec ....
Turcja-Polska H (0-10,5) 1.65 tutaj wczesniej bylo pisane nie widze argumentow przeciw
Chorwacja-Bośnia/Herc. H (0-5,5) 1.65 niezrozumiala porazka chorwatow z macedonia tylko pozwoli na odbicie sobie to na miszczach z bosni ktorzy jak wiemy wczoraj blysneli z finami ,jedynie jutrzejszy mecz o 1 miejsce z grekami troche moze to spowodowac ze przy wysokiej wygranej wejda rezerwy ale mimo wszystko wygrana wysoka chorwacji ...:razz:
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Clark over 9.5 1.85
W tobet mamy wg mnie jeszcze ciekawszy zakład
Clark over 16.5 pkt+zb @ 1.85⛔ Tobet
z Litwą 15+8, z Hiszpanią 14+12 no i z Turcją 0+1, ale to &quot;wypadek przy pracy&quot;...
Tak jak napisał Olo, poza meczem z Turcją grał dużo, rzucał dużo na niezłym % i co najważniejsze bardzo dobrze zbiera, więc przeciwko Portugalii spodziewam się double-double...
Poza tym chyba się skuszę na :
Belinelli over 12 @ 1.85✅ Betsafe
wiadomo Bargnani dzieli i rządzi, jednak na niego duża linia, więc zagram na niego...
póki co 9, 15 i 11 pkt, jednak gra bardzo dużo, rzuca sporo, szczególnie za 3, ale na bardzo przeciętnym %, więc dziś liczę na lepszy %, a wtedy spokojnie wejdzie...
Serbia 32m, 1/4 za 2, 1/7 za 3, 4/4 wolne
Niemcy 38m, 5/8, 1/6, 2,4
Łotwa 36m, 1/4, 1/8, 6/6...
Kiedyś wreszcie się wstrzeli z obwodu...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom