>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

EuroBasket 2011 - mężczyźni

Status
Zamknięty.
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Jeden props, bo Tobet dał dość niską linie.

Kanter over 9.5 1.75
Tobet
4/10

Jak wyglądają nasi pod koszem to wiemy wszyscy. Faule, faule i więcej fauli. Przy Portugalczykach nasi mieli problemy z faulami. Tutaj będzie ich jeszcze więcej. Kanter gra nieźle, rzuca na dobrym procencie i co ważne, nieźle rzuca wolne. Może Hrycaniuk w końcu się dowie jak się powinno rzucać spod samego kosza, żeby wpadało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
t_goral 18

t_goral

Użytkownik
Litwa vs Hiszpania @ Under 159,5 pkt @ 1,90 Bet365 ⛔⛔⛔ 79-91 1 połowa :wowsdf:

Bardzo wysoka linia w tym meczu. Litwini póki co grają znakomicie. Są zespołem z najlepszą skutecznością w tym turnieju - 55%. Bardzo podoba mi się ich gra w ataku, w którym biorą udział wszyscy zawodnicy. Pokonali WB potem roznieśli Polskę, a ostatnio po bardzo dobrym meczu wygrali z Turcją. Dziś grają o pierwsze miejsce z Hiszpanią. Hiszpania na razie nie gra rewelacyjnie, ale też nie musiała. Dziś już muszą zagrać na 100% przede wszystkim w obronie, aby powstrzymać atak Litwy. Bracia Gasol powinni zniechęcić Litwinów do wjazdów pod kosz i zmusić do rzucania z obwodu, na którym będą bronić Fernandez i Calderon. W takich meczach często gra jest szarpana i padają niskie wyniki. Dziś myślę, że właśnie tak będzie.

Czarnogóra vs Grecja @ Grecja -6,5 @ 1,90
Bet365 ✅✅✅ 55-71
Grecja wczoraj niespodziewanie przegrała z Macedonią grając fatalnie przede wszystkim w ataku, gdzie trafiali z 31% skutecznością. Nie możliwe, aby drużyna tej klasy zagrała drugi tak słaby mecz z rzędu. Wczoraj nie mogli powstrzymać McCalebba, który rzucił im 27pkt. Czarnogóra wygrała tylko jeden mecz po dogrywce z Macedonią, jednak głównie dla tego, że McCalebb spadł za faule w 4Q. Nie wydaje mi się, aby mogli coś powalczyć na tym Eurobaskecie. Grecja musi się dziś spiąć, bo wczorajsza porażka trochę skomplikowała im sprawę. Druga porażka to byłaby katastrofa, a chyba nikt nie wyobraża sobie, aby mogło ich zabraknąć w ćwierćfinale, szczególnie z takiej stosunkowo łatwej drabinki, pomimo, że nie grają w pełnym składzie. Spodziewałem się linii około 10 pkt więc 6,5 biorę z przyjemnością.
Polska vs Turcja @ Turcja -13,5 pkt @ 1,90 Bet365 ⛔⛔⛔, Over 145,5 pkt @ 1,90 Bet365 ✅✅✅ 84-83
Popieram typy poprzedników. Turcja zniszczy nas pod koszem, nie mamy szans na deskach. Kelati to za mało, aby powalczyć. Jedyne zagrożenie to oszczędzanie graczy przed jutrzejszym meczem z Hiszpanią. Od siebie polecam również over w tym meczu. Linia niezbyt wysoka, a Turcja to groźny team w ofensywie i grają dosyć szybko. Polska również musi szans w szybkich atakach, bo gdy do obrony wróci Asik i Ilyasova to będzie duży problem.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Savanovic over 12.5 @ 1.70✅ Sportingbet
niska linia, jak na niego...
Włochy 5pkt, jednak przy fatalnym %, 1/5 za 2 i 1/4 za 3...
potem było lepiej, dużo lepiej i skuteczniej :
Łotwa 19pkt, 3/6, 2/3, 7/7
Izrael 24pkt, 9/15, 2/3, 0/2...
Serbia bardzo dużo rzuca, dziś z Niemcami, którzy zapewne postawią przede wszystkim na obronę, jednak 13 pkt, jeśli zagra na przyzwoitym % rzuci spokojnie
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
Deyan Ivanov (Bulgaria) 9.5 pts
1.85 (Nordicbet-Tobet/Sportingbet)⛔
Ivanov 9 pts. Bilans EuroBasket: W4, L1.

J. Freeland (Wielka Brytania) over 11.5 pts
1.85 (Nordicbet-Tobet)

Freeland w ostatnich dwoch spotkaniach z Turcja i Hiszpania zagral slabo. Tym razem ma o wiele latwiejszy match-up, czyli portugalskie dziady. Freeland z Deng jest najwazniejszym zawodnikiem Wielkiej Brytanii. Druzyna powinna potrzebowac Joela w ataku, zeby wspomoc Denga. Mysle, ze dzis rzuci 12 pts albo wiecej.

Turcja (-13) - Polska
1.97 (Pinnacle)
5/10

Najlepszy kurs dnia. Jedyna szansa Polakow jest swietny dzien rzutowy z dystanstu. Turcja powinna miec ogromna przewage na pozycjach PF/C: sik/Savas vs. Hrycaniuk/Lapeta, Ilyasova/Kanter vs. Szewczyk/Leonczyk. Mysle, ze Turcja zdominuje pomalowane i zbiorki.
 
blum 70

blum

Użytkownik
Litwa - Hiszpania ⛔ Litwa rozgromiona. Nie spodziewałem się.
Typ: Litwa +5.5
Kurs: 1.9 (Tobet)
Nie jestem przekonany, że Hiszpania to wygra, a nawet jeśli, to wielkim wysiłkiem. Litwini to gospodarze, morale mają bardzo wysokie a za nimi stoi też publika i sędziowie. Hiszpania natomiast nie wydaje się do tej pory dominować turnieju. Jestem w stanie rozważyć nawet zwykły win na Litwę (aż 3.00 Tobet).
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
David Blu over 12pts 1.85
David jest w świetnej dyspozycji,gracz legenda dla Maccabi mimo wieku nadal radzi sobie świetnie.Dzisiaj jest okazja by znowu naklepać troche punktów.Łotwa praktycznie nie broni i dzisiaj bedzie podobnie jak w meczu z serbami gdzie bluthentahl świetnie wychodził po zasłonach i rzucał z obojetnie jakiej pozycji.Mala linia,spokojnie może ją przekroczyć.
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Petravicius nie zagra do konca Eurobasketu

Jak podaje oficjalna strona turnieju litewski center Marijonas Petravicius z powodu problemow zdrowotnych nie zagra do konca turnieju. Zawodnik Armani Jeans Milano notowal do tej pory statystyki na poziomie :

4.5 Points per game
1.5 Rebounds per game
0.5 Assists per game
13.5 Minutes per game

Czy bedzie to duze oslabienie przed dzisiejszym spotkaniem na szyczycie, ciezko mi powiedziec, raczej poprosilbym o opinie specjalistow. Odnoszac sie jednak do poprzednich opinii ja mimo wszystko przychylam sie do opinii, ze Litwa dzis łatwo nie odda tego meczu i podobnie jak z Turcja bedzie grac do samego konca, dlatego handi (+5.5) dla Litwy w sportingbet jest dla mnie wielce prawdopodobne. Oczywiscie Marc Gasol to o wiele lepszy zawodnik od Javtokasa, oczywiscie Rubio i Navarro jeszcze nie rozkrecili sie na dobre w tym turnieju i wg. mnie tacy zawodnicy beda grac w dalszej fazie tylko lepiej, jednak Litwini przed wlasna publicznoscia poprzez gre zespolowa i zdobywanie punktow przez wielu zawodnikow wygrywaja. Jesli dzis choc w pewnym stopniu uda im sie zatrzymac Pau i Marca to jest spora szansa na zwyciestwo, tym bardziej ze Hiszpanie poki co bardzo slabo na obwodzie : 11 na 50 za 3, pkt, gdzie Litwini 22 na 44 za 3 pkt.

Moj typ :

Litwa +5.5 @ 1.90
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka Mistrzostwa Europy Koszykarzy 4.09 14:15
Portugalia-Wielka Brytania
typ: Portugalia
4.30
Unibet

Analiza
Dziś w spotkaniu fazy grupowej mistrzostw europy koszykarzy Portugalczycy zmierza sie z reprezentantami Wielkiej Brytanii. Zadna z druzyn nie wygrala jeszcze zadnego spotkania na tym Eurobaskecie. Anglicy przegrali kolejno z Litwa,Turcja i Hiszpania.
02/09-11 Mistrzostwa Europy, Mężczyźni Grupa A Hiszpania vs. Anglia 86:69
01/09-11 Mistrzostwa Europy, Mężczyźni Grupa A Anglia vs. Turcja 61:90
31/08-11 Mistrzostwa Europy, Mężczyźni Grupa A Litwa vs. Anglia 80:69
Natomiast Portugalczycy kolejno przegrywali z Turcja, Hiszpania i Polską.
02/09-11 Mistrzostwa Europy, Mężczyźni Grupa A Portugalia vs. Polska 73:81
01/09-11 Mistrzostwa Europy, Mężczyźni Grupa A Portugalia vs. Hiszpania 73:87
31/08-11 Mistrzostwa Europy, Mężczyźni Grupa A Turcja vs. Portugalia 79:56
Zupelnie nie rozumiem kursow wystawionych na to spotkanie. Na tych mistrzostwach wg. mnie lepiej graja reprezentanci Portugalii. Widac to chociazby po wynikach. Wielka Brytania przegrala z Hiszpania roznica 17 punktow, gdy Portugalczycy roznica 14 punktow. Portugalia przegrala z Turcja roznica 23 punktow, gdy Turcy rozbili Wielka Brytanie roznica az 29 punktow! Portugalczycy niezle grali rowniez z Polakami. Dlugo prowadzili, jednak koncowka nalezala do podopiecznych Alesa Pipana. Portugalia pozostawila jednak po sobie niezle wrazenie po tym spotkaniu. Sadze, ze sa to dosyc wyrownane druzyny i wynik moze oscylowac w okolicach remisu. Jednak po tak wysokim kursie zalem byloby nie sprobowac gry na reprezentantow Polwyspu Iberyjskiego. Sadze, ze Portugalczycy moga pokusic sie dzis o niespodzianke.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
radomiak1910 wybacz ale muszę to skomentować..

po czym wnioskujesz że lepiej graja portugalczycy ? Wyznacznikiem mecz z Polakami. Dziadostwo vs większe dziadostwo ?. Moim zdaniem kursy dobrze wystawione i tutaj Deng i spółka powinni spokojnie się po nich przejechać... Kto powstrzyma denga ? który z dziadków ? kto będzie walczył z Clarkiem ? Naprawdę uważasz że Portugalia to dobra ekipa ? WB też nie są jakimś wybitnym zespołem ale żeby aż tak ich sprowadzać na mieliznę. Wybacz ale nie mogłem tego tak zostawić.

Dla mnie win Brytyjczyków powinien być czymś oczywistych. Jeżeli zagrają tak szybko jak z Litwą od początku to będzie blowout po 2 pierwszych kwartach. A potem to już dogrywanie meczu. Polacy to nie zespół, nawet jak ich wziął pod skrzydła Pipan.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Israel - Latvia - ten mecz odpuszczam całkowicie. Chciałem coś szukać pod u/o ale granica około 160 mnie zbiła z tropu. Zwycięstwa też nie podejmę się typować bo to co wczoraj działo się na mistrzostwach pokazuje iż teraz możemy być świadkami ciekawych wyników.
Zydki sie rozkrecaja, lawa slaba ale piatka niezla i napewno sa faworytem w tym meczu. Dostali ostre baty w dwoch pierwszych meczach a potem dobry mecz z Serbia. Łotwa mnie sie nie podoba, poza szalejacym Blumsem to nie wyglada za ciekawie. Selakovs, Kuksiks, Freimanis, Bertans, Strelnieks maja byc lepsi niz Blu, Nissim, Mekel, Pniny, Yotam czy Eliahu? Bardzo watpliwe ale trzeba pamietac, ze to jednak Izrael a wiadomo jaka oni maja mentalnosc i jak graja pod presja, krotko mowiac zydki to zydki nie wolno im nigdy ufac.
 
S 6

siami

Użytkownik
Nikt tutaj nie pisze o meczu Ukrainy z Gruzinami a tutaj upatruje dzisiaj niespodziankę. Wczoraj Ukraińcy wygrali z Bułgarami i w ciąż mają szanse na awans. Gruzini nie są tak mocni jakby się mogło wydawać a Ukraina potrafi zamurować swój kosz. Wczoraj dobry mecz rozegrał Zabirczenko i na nim dzisiaj spora odpowiedzialność. W ekipie z Gruzji Zaza no właśnie ale czy to nie za mało na dobrze zorganizowanych Ukraińców ? Deska to słaby punkt &quot;przemytników&quot; co o tym sądzicie ?
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Wierz mi, ze Gruzja jest lepszym zespolem. To nie tylko Zaza. Maja dobrego centra ale obwod tez i wszystko zalezy od tego jak beda bronic. Doceniam Ukraine ale powinni przegrac. Tylko pod koszem jest w miare wyrownanie, na pozycjach 1-3 bedzie problem.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Nikt tutaj nie pisze o meczu Ukrainy z Gruzinami a tutaj upatruje dzisiaj niespodziankę. Wczoraj Ukraińcy wygrali z Bułgarami i w ciąż mają szanse na awans. Gruzini nie są tak mocni jakby się mogło wydawać a Ukraina potrafi zamurować swój kosz. Wczoraj dobry mecz rozegrał Zabirczenko i na nim dzisiaj spora odpowiedzialność. W ekipie z Gruzji Zaza no właśnie ale czy to nie za mało na dobrze zorganizowanych Ukraińców ? Deska to słaby punkt &quot;przemytników&quot; co o tym sądzicie ?

Ukraińcy wczoraj pokazali właśnie jacy są mocni pod koszem, zwłaszcza Lishchuk, który skutecznością przebił Hrycaniuka. Zaza i Sanikhidze powinni ich tam pozamiatać.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Odnośnie spotkania Turcji z Polakami. Też pobrałem ten HC na poziomie -12,5. Tylko obawiam się jednego. Linia jest rzeczywiście kusząca, bo Turcy tak naprawdę są w stanie rozjechać nas 20 pkt. Ale jeśli przed 4 kwartą będzie wysokie prowadzenie to Turcy mając w głowach nadchodzące spotkanie z Hiszpanią mogą zluzować i wynik może się skończyć ok 10...Więc wszystko zależy jak Turkom się będzie chciało mobilizować cały mecz.
 
S 6

siami

Użytkownik
Ukraińcy wczoraj pokazali właśnie jacy są mocni pod koszem, zwłaszcza Lishchuk, który skutecznością przebił Hrycaniuka. Zaza i Sanikhidze powinni ich tam pozamiatać.
Murowanie kosza chodziło mi o obronę która jest dość mocna. Co do deski bardzo słaba.
 
bartilandi 26

bartilandi

Użytkownik
A ja pozwolę się nie zgodzić z chyba wszystkimi poprzednikami i grałbym raczej na kurs Polska +12,5. Jasne, że zagrali bardzo słabo z Portugalią ale u nas już tak jakoś jest, że nawet jak mamy słabych przeciwników to się z nimi mocno męczymy, tak jak to było w eliminacjach do tego EURO, mimo iż przecież tam skład był lepszy. Teraz mamy słabych ludzi, ale widać, że Pipan to dobry trener i chyba głównie dzięki niemu nasz zespół stać na takie mecze jak choćby ten z Hiszpanią. Ale ogólnie to skupiłbym się nawet bardziej na Turkach niż na nas. To już zdecydowanie nie ten zespół co przed rokiem, nawet te największe gwiazdy nie są w tak wysokiej formie jak wtedy. Przecież okres przygotowawczy mieli fatalny, bardzo słabą skuteczność prezentowali. Teraz bardziej opierają się chyba na mocnej obronie niż ataku i myślę, że dziś to nie będzie zbyt ładny mecz i będzie znów dużo walki co w sumie naszemu zespołowi pasuje. Jeśli nie damy się rozpędzić Turkom i jeśli nie zobaczymy czegoś w stylu pięciu trafionych trójek pod rząd to myślę, że mamy szanse z nimi rywalizować. Oczywiście oni są faworytami, ale jeśli będą mieli słabszy dzień a raczej nawet nie tyle słabszy co normalny, bo w tym roku poprostu są słabo dysponowani to jeśli tylko my zagramy bez jakiegoś 8 minutowego przestoju to moim zdaniem spokojnie +12,5 damy radę. Z Hiszpanią w pojedynkę zatrzymał nas Gasol praktycznie, na którego nie mieliśmy sposobu. Litwini dla odmiany mieli naprawdę wyjątkowo dobrą skuteczność z dystansu, myśmy ich zostawiali a oni sobie rzucali z 5-6 metrów, no i kibiców za sobą. Turcja nie ma ani gwiazdy w takiej formie jak Gasol, ani też nie musi wcale mieć super skuteczności, tak więc myślę, że powalczyć możemy ????
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Odnośnie spotkania Turcji z Polakami. Też pobrałem ten HC na poziomie -12,5. Tylko obawiam się jednego. Linia jest rzeczywiście kusząca, bo Turcy tak naprawdę są w stanie rozjechać nas 20 pkt. Ale jeśli przed 4 kwartą będzie wysokie prowadzenie to Turcy mając w głowach nadchodzące spotkanie z Hiszpanią mogą zluzować i wynik może się skończyć ok 10...Więc wszystko zależy jak Turkom się będzie chciało mobilizować cały mecz.
stąd w Unibecie masz zakład handi -11 dla Turcji po 3q @ 1,90 ;)
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyspcyplina: Koszykówka, Eurobasket
Mecz: Bułgaria - Rosja
Data: 04.09.2011 17:00
Typ: Mozgov poniżej 9.5pkt
Kurs: 1.85
Bukmacher: Expekt
Analiza: Dzisiaj o godzinie 17:00 zmierzą się ze sobą koszykarskie zespoły mężczyzn Rosji i Bułgarii. Nie wiem dlaczego tak wielkim faworytem w tym meczu jest drużyna Rosji, która według mnie nie ma zbyt dużego potencjału, może oprócz Andreja Kirilenki. Jednak nie zagram dzisiaj na sensacyjną porażkę Rosji, lecz na to, iż jeden z reprezentantów Rosji nie rzuci więcej niż 9 punktów, a konkretnie chodzi mi o Timofeya Mozgova. Zawodnik znany jest, jednak na tym turnieju nie gra zbyt dużo, więc nie może zdobywać zbyt dużo punktów. W trzech meczach jakie rozegrał do tej pory Mozgov nigdy nie przekroczył granicy 10 punktów, na jaką stawiam dzisiaj. W pierwszym meczu na turnieju przeciwko Ukrainie Mozgov zagrał przez 16 minut i trafił 2 z 4 rzutów z gry, nie trafiajacym przy tym jednego rzutu wolnego po akcji 2+1, a więc tylko 4 punkty. W kolejnym spotkaniu trener dał mu pograć 19 minut, a Mozgov trafił wszystkie rzuty z gry i zdobył...6 punktów. Przeciwko Belgii Mozgov zagrał najmniej z pośród wszystkich meczy na tym turnieju, bo tylko 14 minut, trafiał z gry ze skutecznościa 50% oraz rzucił jeden z czterech rzutów wolnych i zaliczył na swoim koncie najwięcej co ciekawe oczek bo 7. W każdym z tych meczów szybko łapał faule, w każdym z nich miał ich 3. Licze na to, że dzisiaj też pokaże jak &quot;twardo&quot; się gra w obronie. A grać tak potrafi, mający 25 lat zawodnik ma aż 215cm wzrostu, co czyni go jednym z największych zawodników tego turnieju, a także niestety jednym z najgorzej poruszających się po boisku. Krótko mówiąc, Mozgov nigdy nie zdobył jeszcze na tym turnieju dwucyfrowej liczby punktów, gra mało, szybko łapie faule i dziwi mnie kurs wystawiony przez bukmacherów na tego zawodnika. Nie mam wątpliwości, że tym razem typ wejdzie ????
 
gaga 10

gaga

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka EUROBASKET 2011
Mecz: Serbia - Niemcy
Data i godzina rozpoczęcia meczu: 04.09.2011, 20:00
Zdarzenie: Ilość punktów Chris Kaman.
Typ: over 14,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Po wczorajszym trafionym typie z Zazą Pachulią dziś proponuje kolejny zakład na ilość punktów danego zawodnika. Tym razem chodzi o Niemca Chrisa Kamana. Według mnie zdobędzie ponad 14,5 punktu. Taki zakład oferuje Bwin.
Faworytem dzisiejszego meczu są Serbowie, którzy mają już zagwarantowany awans do następnej rundy. Niemcy są też już bardzo blisko celu, wystarczy, że wygrają jeden z dwóch ostatnich meczów w grupie (a obok mocnych Serbów, grają ze słabiutką Łotwą). Dlatego można powiedzieć, że oba zespoły nie będą skupiały się dzisiaj specjalnie na defensywie, dlatego spodziewam się wysokiego wyniku.
Kaman to 29-letni center Los Angeles Clippers. Urodził się w USA, ale reprezentuje barwy naszych zachodnich sąsiadów. Nie licząc Dirka Nowitzkiego to chyba największa gwiazda reprezentacji Niemiec.
Kaman w trzech dotychczasowych meczach Eurobasketu tylko raz nie przekroczył granicy 15 punktów. Było to w meczu z Francją, gdy zdobył ledwie 8 punktów. Jednak Francuzi grają od Serbów o niebo lepiej w obronie. W pozostałych dwóch meczach Kaman rzucał 18 i 17 punktów.
Mam nadzieję, że dziś koszykarz Clippersów zdobędzie przynajmniej 15 punktów.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Turcy są 6 najlepiej punktującym zespołem, mają 5 skuteczność z gry - 50.6%. Za 2 rzucają najlepiej na tym turnieju - 60.7%. Więc co Ty tutaj mówisz o tym, że nie opierają się na ataku. Obrona też mocna, ale atak mają super, zwłaszcza pod koszem, gdzie nas dziś zniszczą. Myślisz, że na Asika, Kantera czy Savasa (póki co 100% za 2) będą mieli sposób nasi :?: Bo poza faulami nie widzę żadnego. Jeszcze może Koszarek zatrzyma Onana, tak :?: Już bez jaj. Turcy zjedzą naszych i w obronie i w ataku. Jestem ciekawy do której kwarty dotrwa Hrycaniuk, bo z jego skłonnością do fauli to stawiam, że jeszcze w 3 wyleci. Zresztą Leończyk czy Szewczyk wcale nie są dużo lepsi pod tym względem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom