>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

EuroBasket 2011 - mężczyźni

Status
Zamknięty.
maniol 0

maniol

Użytkownik
Co myślicie o under 143.5 w meczu Francuzów z Niemcami ? Sam nie wiem a kurs zachęca, przed popełnieniem błędy wolałbym wysłuchać opinii ekspertów, czytałem słowa t_goral ale chciałbym zasięgnąć również przemyśleń innych, pozdrawiam.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Łotysze w ostatniej kwarcie spudłowali chyba 10 osobistych.

Mniejsza z nimi. Francja @ 1.60 z Niemcami to dobry zakład. Dlaczego? Parker pojeździ po szczelnej jak dotąd niemieckiej obronie. Kaman w starciu z Noahem jest jak dla mnie na straconej pozycji. Niemcom zostaje Dirk - Francuzom jeszcze Batum i Diaw a także rozkręcający się Gelabale.

Polskę odpuszczam i nawet nie zamierzam ich oglądać bo czuję że tylko bardziej bym osiwiał.
Zgadzam się i też odpuściłem choć miałem ich wrzuconych w ako.

Na wieczór tandem Francja + Litwa. Czas zacząć wreszcie poważne granie.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
1. ???? Którykolwiek z zawodników zdobędzie 35 pkt lub więcej --&gt; TAK - 1,833 ✅ 36 pkt Bargnani

W NBA niestety albo i stety dla EuroBasketu lockaut więc o jakimkolwiek oszczędzaniu się playerów z USA nie ma mowy. Iliysova, Nowitzki, Parker, Kirilenko, Teodosic, Navarro, Gasol, Bargnani --&gt; m.in. któryś z tych zawodników jest spokojnie w stanie rzucić te 35 pkt lub więcej. Szczególnie jednak - jak wielu tu typujących - liczę w tym zakładzie na Nowitzkiego. Myślę, że skoro Dirk już gra na EuroBaskecie i póki co jest lockaut to nie będzie on oszczędzany a wręcz przeciwnie w pełni wykorzystywany. Niemcy nie mają wybitnych koszykarzy właśnie oprócz Dirka i Kamaana, ale to raczej typowy walczak niż ofensywny zawodnik. Więc gra Niemiec będzie się opierała tylko i wyłącznie na obecnym MVP finałów NBA. Jeśli tylko Nowitzki będzie w gazie to te 35 pkt nie powinno być barierą nie do przejścia. To samo zresztą tyczy się każdego z graczy, których wymieniłem, ale żaden z nich nie jest tak osamotniony w ataku jak Nowitzki w kadrze Niemiec.
Warto zwrócić dziś uwagę na 1wszy tak dobry indywidualny występ pojedynczego zawodnika. Bargnani w spotkaniu z Łotwą zdobył dziś 36 pkt i 7 zbiórek. Włosi do tego wygrali ten mecz, tak że można powiedzieć, że Bargnani odniósł podwójne zwycięstwo.

Co do spotkania Polaków z Portugalią...2 kwarta fatalna. Na szczęście w 2 połowie nastąpiło przebudzenie. To dość ważne zwycięstwo, bo Portugalia to naprawdę słaby europejski zespół i trzeba z takimi drużynami wygrywać nawet osłabionym składem. To zwycięstwo może dodać wiary zawodnikom Pipana w spotkaniu z Wlk.Brytanią. O dobrym wyniku z Turkami nie ma co marzyć. Pytanie tylko kto powstrzyma Denga, ale to jeszcze jest czas na analizę tego spotkania.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Francja - Niemcy
Francja 1.5

Po takim kursie trudno nie zaryzykować na Francuzów. Niemców widziałem wczoraj z Włochami i gdyby nie Nowitzki w decydujących momentach meczu brał na siebie odpowiedzialność to Niemcy mogłyby przegrać, to był naprawdę mecz na styku i różnie mogło się to potoczyć. Nowitzki sam meczu z Francją na pewno juz nie wygra, co z Włochami było możliwe. Kaman będzie jeszcze groźny, ale wg mnie na Francję to będzie zdecydowanie za mało. Parker powinien rozruszać obronę Niemców, jest jeszcze Batum, Diaw. Włosi wczoraj przegrali bo tak naprawdę mieli za mało atutów w ofensywie. Francja ma jeden z mocniejszych składów od lat, także jak najbardziej typuję Francję.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Niemców widziałem wczoraj z Włochami i gdyby nie Nowitzki w decydujących momentach meczu brał na siebie odpowiedzialność to Niemcy mogłyby przegrać, to był naprawdę mecz na styku i różnie mogło się to potoczyć.
Nie zgodziłbym się do końca z tym stwierdzeniem. W jakimś stopniu tak, ale wczoraj w końcówce było Kaman show, a świetnie wspomógł go Benzing, który gra świetny turniej jak na razie.
Typu nie neguję, zresztą mecz już trwa, więc nie ma co tu pisać więcej ;)
Dawać Deutschland!
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Nie zgodziłbym się do końca z tym stwierdzeniem. W jakimś stopniu tak, ale wczoraj w końcówce było Kaman show, a świetnie wspomógł go Benzing, który gra świetny turniej jak na razie.
Typu nie neguję, zresztą mecz już trwa, więc nie ma co tu pisać więcej ;)
Dawać Deutschland!
Włochy to nie Francja.... Inna sprawa, że to co Parker wyprawia trudno nawet określić :wowsdf:, ale nie tylko. Niemcy mają ogromne problemy w ataku. Oprócz Dirka nikt nie bierze ciężaru gry. Wczoraj było to samo z Włochami (aż do końcówki), masa niecelnych rzutów. Dzisiaj 34 % celnych rzutow.... Mozna powiedziec: obrona francuska, ale czy tylko? Niemcy na pewno jeszcze powalczą w turniej bo mimo wszystko solidny team, ale nie na medal. Francja z taką defensywą i Parkerem w takiej formie jak najbardziej.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Wybaczcie za brak wypowiedzi ale brak czasu niesamowity (szewski piątek)....

Polskę odpuszczam i nawet nie zamierzam ich oglądać bo czuję że tylko bardziej bym osiwiał. 1.20 jest śmieszny...Równie dobrze można spróbować do HT prowadzić będzie Portugalia. Sercem za Polską !!

Turcję sam bym grał na czysty win. Wydaje mi się że dla Litwy to będzie najcięższe z możliwych meczy a patrząc na to jakie straty popełniają to może początek meczu być dla Kebabów i dlatego moim zdaniem dobrze umotywowani Turcy mogą wygrać pierwszą kwartę.

Francuzów jakoś mocno się nie obawiam bo Niemcy to jednak dla mnie ogórki. Tak tak cisną wszystkich... A dziś przyjdzie zagrać z bardzo dobrą obrona która mam nadzieję zafunkcjonuje już od początku a nie tylko będą przebłyski.

Reasumując :
Portugal - Poland HT --&gt; 1 @2.75 ✅
Latvia - Italy HC +8,5 --&gt; 1 @ 1.85 ⛔
Turkey - Lithuania 1st quarter HC +1 --&gt; 1 @1.85 ⛔
France - Germany --&gt; 1 @ 1.40
✅
50/50 tak sobie a na pewno mogło być lepiej... osobiście bardzo mnie dotknęła porażka 9pkt Łotyszy ale takie jest życie ????

Skomentuje obydwa mecze wieczorne bo na nie czekałem i zadam kilka pytań :

tak jak pisałem też Olo ... kto zatrzyma Parkera ? Niemcy to nie ten poziom i Ci którzy myśleli o sąsiadach na pudle i jakoś wysoko to na razie niech zapomną. Im wróżę 6 miejsce.

do tego kto przeciwstawi się szybkiej grze Litwinów którzy jak wyeliminuję te idiotyczne błędy (np. faul niesportowy na 1min przed końcem) i przy swoich trybunach mogą być mocni.

Mecze defensywne. Bardziej poukładany mecz Francuzów moim zdaniem.

Co jeszcze mi się rzuciło w oczy ... faule i tutaj do końca ciężko mi stwierdzić czemu tak sędziowie robią. Nadmienię że w obydwu meczach 87 faul (kebaby 24 i reszta po 21 ???? )
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
50/50 tak sobie a na pewno mogło być lepiej... osobiście bardzo mnie dotknęła porażka 9pkt Łotyszy ale takie jest życie ????

Skomentuje obydwa mecze wieczorne bo na nie czekałem i zadam kilka pytań :

tak jak pisałem też Olo ... kto zatrzyma Parkera ? Niemcy to nie ten poziom i Ci którzy myśleli o sąsiadach na pudle i jakoś wysoko to na razie niech zapomną. Im wróżę 6 miejsce.

do tego kto przeciwstawi się szybkiej grze Litwinów którzy jak wyeliminuję te idiotyczne błędy (np. faul niesportowy na 1min przed końcem) i przy swoich trybunach mogą być mocni.

Mecze defensywne. Bardziej poukładany mecz Francuzów moim zdaniem.

Co jeszcze mi się rzuciło w oczy ... faule i tutaj do końca ciężko mi stwierdzić czemu tak sędziowie robią. Nadmienię że w obydwu meczach 87 faul (kebaby 24 i reszta po 21 ???? )

Co do Niemców, to stawiam, że jednak do 1/4 nie wejdą. W 2 rundzie mają Hiszpanie, Litwę i Turcje. Dla mnie oznacza to 3 porażki Niemców. Także nie wróżę im tego 6 miejsca, a 9 w dół.
Co do zatrzymywania Parkera to myślę, że przy serbskiej czy hiszpańskiej defensywie nie będzie tak dobrze funkcjonował. A nawet jeżeli będzie to reszta ekipy francuskiej zostanie skutecznie wyłączona, a sam Parker spotkań wygrywać nie będzie. Jednak mimo wszystko półfinał jest w zasięgu Francji wg mnie.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Śledzę Parkera od kilku lat zarówno w NBA jak i w rozgrywkach międzynarodowych. Takiej determinacji nie widziałem u niego od finałów NBA 2007 r.

Francuzi jednak pokazują że są mocni. Parker mieli pierwsza linię obrony, wyrzuca rzuty z kieszeni, lay upy a jeszcze może odegrać na obwód gdzie Batum i Gelabale.

Litwa - Turcja hmmmm... ktoś się wypowiadał przed Turniejem że nawet nasza reprezentacja może z nimi wygrać bo są tacy słabi. Może dziś się przekonał o swoim błędzie. Turcy na spokojnie moga ograć Hiszpanię.

Jutro ciężko coś wytypować. Naprawdę ciężko, chyba tylko under w Belgia - Rosja.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Śledzę Parkera od kilku lat zarówno w NBA jak i w rozgrywkach międzynarodowych. Takiej determinacji nie widziałem u niego od finałów NBA 2007 r.
dokładnie,porównać jego chęci do turnieju w polsce to przepaść.I checi i forma...gigantyczna forma
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
DLa mnie jutro to jedynie gra za wieksza kase na oczywiste mecze.

Jak narazie w ytm turnieju w zasadzie nie bylo ani jednej niespodzianki wiec czy jest szansa, ze jutro nie wygra Bośnia,Grecja,SLowenia oraz ROSja? Raczej wątpie.

Jak jakis wyzsyz kurs to mysle jedynie o underze w punktach u Macedonii badz w calym meczu z Grecją.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Czarnogóra 2.60
Bwin
3/10

Ostatnio grałem przeciwko Czarnogórze, na Bośnie. Teraz czas na Chorwatów. I tutaj widzę walju w tym kursie. Chorwaci na sporo pozwalają rywalom na desce. To już nie te czasy kiedy są pod koszem mocni Kasun, Vujcic czy Banic. Niestety. Finowie w ataku mieli 14 zbiórek, Macedończycy 11. Czarnogórcy pod koszem nawet mocni. Mają Pekovica, Dasica czy młodego Vucevica. Powinni dobrze wykorzystać zbiórki na atakowanej desce. W poprzednich meczach trochę ich mieli, bo 12 i 15. Chorwaci sporo strat - 36 w obu spotkaniach. Widać czasem brak zgrania. Czarnogórcy w 1 meczu 23 straty, tak podkoszowi oddali rywalom dużo piłek, ale w drugim już z Bośnią się ogarnęli i było tylko 11 strat. Chorwacja jak mówiłem to obecnie nie jest podkoszowa potęga, także myślę, że Czarnogórcy odpowiednio to wykorzystają i pokuszą się o wygraną jutro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Marko Tomas(chorwacja) nie zagra dzisiaj!!nabawił sie kontuzji która eliminuje go na dwa miesiące gry.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Niezle wyglada kurs na Czarnogore z Chorwacja, ktora gra tragicznie ale Czarnogora tez gra slabiutko. Mecz z Bosnia byl po prostu koszmarny. Zero obrony, rywale mieli spokojnie szanse na setke i strasznie glupie akcje. Wydawalo mi sie, ze jak bedzie Cook to bedzie spokojna, rozsadna gra a jest zupelnie inaczej. Tak wiec dwie slabe druzyny z szalonymi akcjami, ciezko to wytypowac, wyzszy kurs napewno oplacalny chociaz z taka gra jak w pierwszych dwoch meczach to bedzie ciezko. Jak Dasic zlapie faule to beda odpadalac rzuty z dystansu jeden za drugim bez taktyki jakiejkolwiek.
 
M 16

masterp

Użytkownik
1) Chorwaci wymęczyli win z FIN, a dzień później w kiepskim stylu ulegli Macedonii. Teraz będą chcieli wygrać z Czarnogórą za wszelką cenę. Pamiętajmy, że trener Joke Vranković to może mało doświadczony szkoleniowiec, ale świetny mobilizator. Myślę, że również ze względu na &quot;przyjaźń&quot; Chorwacko-Serbską w tym meczu może wydarzyć się wszystko.
Czarnogórcy zresztą są w podobnej sytuacji - ulegli ostatnio Bośni. Ten mecz to trochę no bet, ale lepiej zagrać na win Czarnogóry lub podeprzeć handicapem.
2) Nie wyobrażam sobie żeby Bośnia poległa z Finlandią, ale uważałbym na granie handicapu ujemnego na Bośnie - Finowie na bank powalczą i losy meczu mogą się rozstrzygać w ostatnich kilku minutach.
3) Bardzo kibicuje Gruzinom - wielka szkoda, że przegrali z armią czerwoną. Widziałbym ich szansę na zwycięstwo ze Słowenią, gdyby mieli przynajmniej dobrego rozgrywającego. Tsinsadze jest słaby. Lider, Pachulia, z ruskimi nic nie zagrał. Słoweńcy mają wszystkie dobre karty po swojej stronie.
4) Belgii nie widziałem w akcji, więc ciężko mi coś powiedzieć o ich meczu z Rosją... Myślicie, że handicap -16.5 pokryją nasi wschodni sąsiedzi? Z tego co widziałem to ruscy są w gazie.
5) Mecz UKR-BUŁ no bet. Z lekkim wskazaniem na Ukraińców, ale chyba zgodzicie się, że każdy wynik możliwy?
6) Macedonia+11. Grecja jest na tej imprezie bez Spanoulisa i Sofo. Nie wspominając już o Papadopoulosie - co się z nim dzieje?. Może się mylę, ale zatrzymanie Borousissa i Koufosa to sukces w garści, a dodatkowo Macedończyków powinno mobilizować, to, że na Eurobaskecie w Polsce dostali od Hellady 32 punktami w tyłek. Wtedy Grecy byli silniejsi niż teraz, a Macedończycy słabsi. Do MAC dołączyli Ilievski i McCalebb. Dobra obrona Macedonii może skutkować sporą niespodzianką!
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
Poland - Portugal over 146.5
2.00 (Pinnacle)✅
5/10

L. Koszarek (Poland) over 10 pts
1.85 (Nordicbet-Tobet/Sportingbet)✅
Polska 81:73=154, Koszarek 18 pts. Balans EuroBasket: W4, L0.

Deyan Ivanov (Bulgaria) 9.5 pts
1.85 (Nordicbet-Tobet/Sportingbet)

Ivanov w pierwszych dwoch spotkaniach zagral bardzo slabo. Dzis Bulgaria gra kluczowy mecz z Ukraina. Braci Ivanov + Videnov i Rowland sa najwazniejszymi koszykarzami w ataku. Mysle, ze Deyan bedzie mial dzis lepszy dzien i rzuci 10 pts albo wiecej.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Czarnogóra over 72.5 1.85
Expekt
4/10

Pisałem już wyżej o tym, że Chorwaci pod koszem nie są kozakami. To duża szansa dla Pekovica na punkty, sporo punktów. Mam nadzieję, że dziś się rozkręci. A jest Dasic jeszcze, jest młody Vucevic. Razem przy dobrych wiatrach są w stanie rzucić 35-40 punktów. Jak nie więcej. To tylko zależy jak bardzo się rozkręcą przy Chorwatach. A jest przecież jeszcze Dragicevic, jest Cook, jest Jeretin. Sporo zawodników potrafiących rzucać. Jeżeli tylko Cook nie będzie szalał i tracił głowy i go fantazja za bardzo nie poniesie to powinno być ok. Chorwaci póki co 79 dostali od Finów, 78 od Macedonii. Myślę, że dziś może być podobnie.


Nikola Vucevic over 6.5 1.85
Tobet
3/10

Młody, rocznik 90, dobry rocznik. Póki co 13 punktów w 2 meczach. Nie ma problemów z faulami. Center, a jak pisałem pod koszem Chorwacji nie widzę takiej mocy.

Shved over 8.5 1.85
Expekt
3/10

Minuty dostaje, nieźle je wykorzystuje, Belgia jest jaka jest, Rosja powinna ich roznieść, a ja myślę, że Shved swoje tutaj wrzuci. Bo niby po co przemęczać podstawowych zawodników.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gaga 10

gaga

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Eurobasket 2011
Mecz: Słowenia - Gruzja
Zdarzenie: Ilość punktów Zaza Pachulia (Gruzja)
Typ: ponad 13,5
Buk: Bwin
Analiza:
Dzisiaj postanowiłem przeszukać ofertę na mistrzostwa Europy koszykarzy i zainteresowała mnie zakład który oferuje Bwin. Otóż uważam, iż warto zagrać, iż Zaza Pachulia rzuci przynajmniej 14 punktów po dobrym kursie 1,70.
Gruzini swój mecz rozpoczną dzisiaj o 17. Ich przeciwnikiem będzie zespół Słowenii. Jest to mecz grupy D. Jak do tej pory zespół gruziński ma jedną wygraną i jedną przegraną. Podopieczni serbskiego szkoleniowca Igora Kokosokova rozbili na inaugurację Belgów, a w drugim spotkaniu przegrali 7 punktami z Rosjanami. Natomiast Słoweńcy wygrali oba spotkania, ale grali z dwoma słabymi zespołami – Bułgarią i Ukrainą.
Dla reprezentacji Gruzji celem będzie wyjście z grupy. Może to być ciężkie, jednak wydaje mi się, że Gruzini dadzą radę. Wszystko przez to, że mają w swoim zespole wielką gwiazdę, koszykarza Atlanty Hawks – Zazę Pachulię. Ten 27-letni środkowy jest kapitanem drużyny i to w nim rodacy pokładają wszelkie nadzieje. Czy uda mu się w pojedynkę rozbić Słoweńców, tego nie wiem, natomiast wydaje mi się bardzo prawdopodobne, że jego dorobek punktowy będzie spory.
W meczu z Belgami Pachulia zdobył 16 punktów, w drugim spotkaniu z Rosją 11. Jednak to drugie spotkanie wyraźnie mu nie wyszło, nie grał na swoim normalnym poziomie. Pachulia jest w dobrej formie, a jednak Słoweńcy nie powinni być tak wymagającym przeciwnikiem jak Rosjanie. Dlatego wybieram typ na over 13,5 punktu dla środkowego Atlanty Hawks po kursie 1,70 z ofery Bwin.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Bułgaria - Ukraina
under 144.5 1.926 ✅
Pinnacle
4/10

Widzi każdy jak grają te ekipy. No rzucanie to nie jest ich główna siła raczej. Bułgaria z mocno średnią Belgią 68 punktów. Myślę, że dziś podobny rezultat, coś w okolicach 130-135 punktów powinno być. Zwłaszcza, że Ukraina potrafi pobronić, Słowenia im 68 tylko rzuciła, Rosja 73.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Miałem zbastować, ale jeszcze jeden bet mi się rzucił w oczy. Czaiłem się na SB na linię 11.5, wzrosła, kurs na over spadł, a tu prezent wg mnie od Betsafe i 10.5 ładne.

Gordic over 10.5 1.85 ⛔
Betsafe
4/10

Potrafi rzucić trójkę, a Finowie dostają niemało trójek póki co, widać obrona nie domaga. Za 2 też nieźle rzuca, na linię potrafi się dostać. Biorąc pod uwagę, że Finowie dziś powinni dostać znów w granicach 80 punktów lub więcej to myślę, że PG z Bośni zdobędzie 11 punktów.


Przepraszam, ale kurde linia 13.5 na Pekovica to też prezent wg mnie.


Pekovic over 13.5 1.55
Bwin
5/10

Każdy wie kim jest i jak gra Pekovic. Już pisałem wyżej i na win Czarnogóry i na over Czarnogóry i było tam o tym, że Chorwacja nie jest tytanem pod koszem. I właśnie dlatego Pekovic powinien rzucić im co najmniej 14 punktów. Nawet po 1.55 się opłaca wg mnie, więc biorę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom