>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

EuroBasket 2011 - mężczyźni

Status
Zamknięty.
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Czyli przy takim układzie jak napisałem to Polska wchodzi z pierwszego miejsca? Mamy z nimi bilans 3-1, Belgia 2-2 a Gruzja 1-3. Natomiast sportowefakty napisały w newsie, że Polacy praktycznie w 100% nie awansująna przyszłoroczny Eurobasket. Musimy wygrać z Bułagarią (home) i Belgia (away). A w meczu Bułgaria-Belgia to gospodarze muszą być górą. To całkiem realne.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Podstawą do awansu była wygrana ze słabą Portugalią, dali ciała i nie wygrali. W tej chwili już nie patrzcie na to co trzeba, bo trzeba było wygranej z Portugalią, teraz trzeba cudu, a jestem przekonany że z Belgią będzie kolejna porażka. Oby nie awansowali, wystarczy że się wstydzimy na każdych imprezach za piłkarzy, teraz by jeszcze doszli koszykarze, mi tego nie potrzeba.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Jedna wielka żenada. Nie wiem jak mozna bylo brac na trenera takiego amatora jak Griszczuk. Co z tego ze pewnie wyleci jak mamy impreze z glowy. W kadrze koles z NBA, kilku z Euroligi + Anwil a nie potrafia pokonac Portugalii czy Bulgarii. Prawda jest taka ze wiele druzyn jest w trakcie remontu (Niemcy, Rosja, Bulgaria, Bosnia, Italia itd) a nasi mieli dobre przygotowanie, wielu graczy z Euro, brakuje Ignerskiego, Szubiego i troche kontuzji ale mimo wszystko padaka niesamowita.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Wielkie rozgoryczenie widzę po przegranej z Portugalią. Nikt tego się nie spodziewał, tym bardziej po wygranej z Gruzją, dobrych wynikach w innych meczach i szansie na wyjście z grupy z pierwszego miejsca... teraz to już po ptokach... Ale eliminacje dalej trwają i może jeszcze coś utrafić ciekawego...

A więc :

Belgia - Portugalia - tutaj zwycięstwo gospodarzy będzie bardzo przekonywujące. Może nie jak Bułgarzy pyknęli ich ok. 40 ale myślę że spokojnie może tutaj wejść handi + 19,5. Belgia wypoczęta, która wie że mają niepowtarzalną szansę wyjść dalej i zmęczona Portugalia która wymęczyła z nami zwycięstwo po dogrywce.

Polska - Bułgaria - tutaj konsekwentnie przeciwko Polsce. Oni nie przekonują mnie swoją grą ! CO z tego że mamy kolesia z NBA, kilku grajków na poziomie Euroligi i miernotę PLK... co z tego jak nikt nie umie tego poukładać... Griszczuk to kolejny trener który po zderzeniu się reprezentacyjną rzeczywistością nie wie jak ją ugryźć. Bułgarzy jeżeli nie zaprezentują tak żenującej skuteczności jak Gruzini to myślę że nawiążą walkę (to jest podobny zespół co Gruzini). Trzeba też nadmienić że Lampe może być wycieńczony grypą żołądkową którą właśnie przechodzi... Ławka robi się coraz węższa i w tym upatruję możliwość jeżeli nie wygranej Bułgarów to pozytywnego handiego +8,5 na ich rzecz.
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Polska - Bułgaria - tutaj konsekwentnie przeciwko Polsce. Oni nie przekonują mnie swoją grą ! CO z tego że mamy kolesia z NBA, kilku grajków na poziomie Euroligi i miernotę PLK... co z tego jak nikt nie umie tego poukładać... Griszczuk to kolejny trener który po zderzeniu się reprezentacyjną rzeczywistością nie wie jak ją ugryźć. Bułgarzy jeżeli nie zaprezentują tak żenującej skuteczności jak Gruzini to myślę że nawiążą walkę (to jest podobny zespół co Gruzini). Trzeba też nadmienić że Lampe może być wycieńczony grypą żołądkową którą właśnie przechodzi... Ławka robi się coraz węższa i w tym upatruję możliwość jeżeli nie wygranej Bułgarów to pozytywnego handiego +8,5 na ich rzecz.
Widać, ja bardzo sugerujesz się meczem z Portugalią.
Oni grają taką miernotę tylko na wyjazdach.
Dziś Polska win.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Polska - Bułgaria @ under 152,5pkt - 1,87 Tobet ✅ 146pkt. ;)
Po trzeba przyznać frajerskiej porażce z Portugalią gdzieś tam jeszcze tli się iskierka nadziei na awans, trzeba jednak pewnie wygrać z Bułgarią. Czy mamy szansę? Owszem mamy, ale nie będę grał niskiego kursu, a poszukam lepszego na linii under/over.
Jak już zostało wspomniane Maciej Lampe podobno chory na grypę żołądkową, wczoraj nie trenował i jeśli dzisiaj zagra to zapewne w okrojonym wymiarze czasowym. Kto więc będzie dzisiaj pierwszą strzelbą reprezentacji? Są Kelati i Gortat, ale bez przesady wielkiego szału się nie spodziewam. Ważne aby wygrać walkę na tablicach z Bułgarami, choć o to jakoś mega ciężko chyba nie będzie. Warto zwrócić uwagę, że gra Bułgarów opiera się głównie na duecie Videnow-Calloway i dobrze byłoby nie dopuścić do takiej sytuacji jak w Sofii gdzie Videnow trójkami załatwia Bułgarom wygraną.
Mam nadzieję, że zostaną wyciągnięte wnioski wobec gry obronnej przeciwko Bułgarom, u których poza wspomnianym duetem nie widzę super strzelców. Podobnie u nas, jeśli zabraknie Lampe, to nie widzę zawodnika pewnie punktującego.
Wnioskując, wyeliminowanie chociaż w jakimś stopniu pierwszej strzelby Bułgarów jak najbardziej możliwa, ale z drugiej strony u nas nie ma kto mocno punktować. Konsekwentna gra powinna dać zwycięstwo Polakom, którzy u siebie grają znaacznie lepiej niż na wyjazdach, ale nie gram żadnych handi tylko under 152,5pkt.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Meczem z Portugalią się nie sugeruję i w swoim poście powyżej nawet nie czuję abym się nim sugerował. Jakbyś przeczytał cały temat to byś wiedział że tak naprawdę przed meczem z Gruzją mówiłem już że konsekwentnie będę grać przeciwko Polsce (bo kurs 1.25 na ich zwycięstwo to jakaś parodia, jeżeli Lampe będzie wycieńczony to odpadnie nam z 10pts i z 5 zbiórek) już nie będzie &quot;twin towers&quot; w polskim wykonaniu). Hracyniuk ? Dylewicz ? pytanie kto rozegra dobre zawody, kto go zastąpi ?

Tak masz rację że Polska ekipa to inna bajka w domu a inna na wyjeździe ale ja myślę że teraz to już naprawdę może być kondycyjnie czkawka po tej Portugalii. Oni już narzekali na długi lot do Portugalii, itp. Teraz Griszczuk mówi że sobie wszystko wytłumaczyli - co mieli sobie wytłumaczyć ? że dali dupska po całej linii. Żenujące...

Co do samego meczu... wygrywaliśmy cały mecz w Bułgarii i przegraliśmy 4pts to świadczy o tym że Bułgarzy też są bardzo chimeryczni jednakże... wypoczęci, zmotywowani mogą nam troszkę napsuć krwi i zwycięstwo Polski w Spodku nie jest dla mnie takie oczywiste.

&quot;Maciek jest chory. Ma grypę żołądkową i na razie nie wygląda to najlepiej. Robimy jednak wszystko by jutro zagrał - wyjaśnia Griszczuk. - Lampe to nasz lider i jego strata byłaby ogromna, dlatego wierzę, że jutro zagra i pomoże nam pokonać Bułgarię - dodał Marcin Gortat.&quot; - to są wypowiedzi z niedzieli... dziś jest poniedziałek - ok. Lampe zagra ale może być cieniem samego siebie.. nie wytrzyma już 30min więc trzeba go zastąpić. Do tego dodajmy że jeżeli Koszarkowi nie wyjdzie znów kapitalny mecz to nie ma kto rozgrywać...

ah .. i zwróćcie w tym meczu uwagę na Filipa Videnova (bo to będzie klucz do zwycięstwa z nimi). E. Calloway jeżeli zasadzi się na Koszarka to też może być ciekawie...

Zobaczymy już niedługo jak to będzie wyglądać...
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Co do granicy under/over też długo się zastanawiałem i wydumałem tyle że są to szanse 50/50. Ciężko stwierdzić czy warto brać kurs na zespoły które mogą co 2-3 akcję strzelić 3-czki. Ciężko tez powiedziec jakie będzie tempo gry... boję się że Bułgarzy w spodku zaskoczą i nas mocno podziurawią. Masz rację TBM że nie mamy kim postraszyć jak trzeba będzie obyć się bez Lampego dlatego kierując się zdroworozsądkowością wolę wyższy kurs i nie stresowaniem się o kosze ;-)
Ja osobiście wybrałem opcję Bułgaria win za 3.80
zapomniałem dodać : TBM - z deską masz rację może być ciekawie ..bo Bułgarzy to mają tylko kilku zawodników powyżej 200cm... Gortat będzie miał przewagę więc gra może być inside-outside... to może dać Kaletiemu możliwość trójek.. podwajanie też spowoduje wywalanie na obwód.. pytanie o skuteczność. co do taktyki Bułgarów..hm... ja myślę że będą starać się grać pressingiem na Koszarku i może delikatnie kombinowaną zoną, bo 1na1 to w przypadku przewagi pod dechą nie widzę sensu.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Under to ja widze dzisiaj w Skopje gdzie Macedonia,niezwykle silna Macedonia powalczy dzisiaj z brytyjczykami.Przy pełnej hali i fanatycznym dopingu wysocy Macedoni postawią mur i po mojemu linia 162pkt jest stanowczo za wysoka.Do or die dla Macedoni i co naważniejsze pojawi sie Gecevski który miał nie zagrać.

Macedonia - UK
under 162 1.95 Pinnacle ✅
Macedonia(-6.5) 1.94 ✅
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Otoz....

mamy szanse dosc niewielkie....

Awans zwyciezcy grup czyli (MONTENEGRO, ANGLIA,BELGIA) &quot;w mojej opini&quot; + 2 druzyny z najlepszym blansem z drugich miejsc

Grupa C

Team P W/L F/A Pts
1. Belgium 5 4/1 385/358 9
2. Poland 6 3/3 465/438 9
3. Georgia 6 3/3 425/428 9
4. Bulgaria 5 3/2 392/350 8
5. Portugal 6 1/5 398/491 7

Terminarz

Poland 23.08. 20:15 Bulgaria
Belgium 23.08. 20:15 Portugal
Bulgaria 26.08. 18:00 Belgium
Portugal 26.08. 21:30 Georgia
Georgia 29.08. 19:00 Bulgaria
Belgium 29.08. 20:15 Poland

Zakladajac , ze Belgom wystarczy pokonanie Portugalii u siebie to maja awans.

Szanse na 2 miejsce w grupie
Gruzja 85%
Polska 10%
Bulgaria 5%

Jesli Gruzja wygra z Portugalia (w) i z Bulgaria(d) to ma 2 miejsce bez wzgledu na wyniki innych.(Lepszy bilans punktow w meczu z Polska)

Jesli Polska ogra Bulgarie(d) i Belgie(w), a GRuzja przegra chocby jeden mecz to 2 miejsce ma Polska.

Jesli Bulgaria dzis wygra z Polska (w), to pozniej mecz z Belgia(d), ktora teoretycznie bedzie miec juz awans i mecz w GRuzji(w).

Zwazywszy na to , ze piekielnie mocna Maceodnia walczy dzis o awans w grupie B, oraz Izrael ma do tej pory tylko 2 porazki w grupie A, tylko CUD(czyt. 2.5% szans) moze Nam pomoc w Awansie.

Dlatego...

Polska-Bulgaria (+8.5)

Lampe ponoc drobne problemy zdrowotne. Brak lub pelna niedyspozycja wspol-lidera naszego zespolu bardzo ograniczy szanse Polakow.
Sam Gortat przy pomocy Kelatiego czy Berishy nie wskura wiele.
Poza tym Nie mamy wartosciowych zmiennikow, nasza lawka jest zdecydowania za krotka.
Mysle, ze gdy Polakom od poczatku nie ulozy sie gra to moga sie zalamac i bedziemy ogladac kleske eliminacji do euro.
I na koniec wieksza motywacja Bulgarow, ktorzy na chwile obecna maja sprawy awansu w swoich rekach....
Bulgarzy potrafia walczyc do konca spotkania, przekonali sie o tym Polacy jak i Belgowie.

Polacy graja bardzo nierowno. Poza meczem w gruzji, reszta byla do wygrania. Z faworyta grupy stalismy sie druzyna, ktora wg mnie skonczy na 4 miejscu.


Zal na to wszystko patrzec, bo mialem nadzieje,iz Polska koszykowka wkoncu zacznie znaczyc wiecej w europie.
Niestety zostaje NAm siatkowka i Pilka...Reczna ????
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Mój drogi Belgii nie wystarczy wygrana nad Portugalią :] jesli przegrają w czwartek na wyjeździe w Bułgarii i z nami w sobote to odpadają bo liczy się bezpośredni bilans z drużynami. Więc jak my ich pokonamy i dzisiaj wygramy z Bułgarią to wchodzimy. Nie patrząc na Gruzję bo oni mają najgorszy bilans między tymi 3 ekipami. Z nami tylko u siebie wygrali czyli 1-3.
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Mój drogi Belgii nie wystarczy wygrana nad Portugalią :] jesli przegrają w czwartek na wyjeździe w Bułgarii i z nami w sobote to odpadają bo liczy się bezpośredni bilans z drużynami. Więc jak my ich pokonamy i dzisiaj wygramy z Bułgarią to wchodzimy. Nie patrząc na Gruzję bo oni mają najgorszy bilans między tymi 3 ekipami. Z nami tylko u siebie wygrali czyli 1-3.
Jesli dzis Belgia wygra to ma 5-1 .
Z gruzja wygrali 2 razy wiec beda przed nimi.
Zalozylem,ze :- Polska nie wygra 2 meczow
:- Gruzini wygraja 2 mecz
:- Belgia wygra conajmniej 2 mecze
:- Bulgaria wygra conajmniej 1 mecz
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
20:15, Eliminacje ME - mężczyźni, Europa
Spotkanie: Polska - Bułgaria
Typ: Polska -8,5 (handicap)
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Polacy po kompromitacji w Coimbrze gdzie przegrali z najsłabszą w grupie Portugalią mają już tylko teoretyczne szanse na awans do Mistrzostw Europy. Ja jednak jestem optymistą jeśli chodzi o dzisiejszy mecz z Bułgarią i gram na zwycięstwo Biało-Czerwonych z handicapem punktowym -8.5.
Po pierwsze Polacy grają lepiej u siebie to co prawda wyświechtany slogan ale jeśli chodzi o naszych koszykarzy sprawdza się w stu procentach. U siebie rozbiliśmy Belgów 20 punktami a także pokonaliśmy Gruzję czyli w tym momencie dwie najmocniejsze ekipy w naszej grupie. Po drugie honor polscy koszykarze dzisiaj podejrzewa, że zrobią wszystko by zmazać plamę jaką dali w Coimbrze i wcale wysokie zwycięstwo nie powinno nikogo zdziwić. Po trzecie Polacy potrafią wygrywać z Bułgarią co pokazali na zeszłorocznych Mistrzostwach Europy gdzie wygrali 90:78. Dzisiaj nikt w katowickim Spodku na taki wynik by się nie obraził a moim zdaniem wysokie zwycięstw &quot;naszych&quot; jest całkiem realne. Dlatego warto zagrać Biało-Czerwonych z handicapem punktowym.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
38-30 - Jak do tej pory założenie taktyczne przewidziałem :cool: Gra polaków na dwie wierze jest na poziomie 80% -&gt; znowu niesamowita skuteczność (100% chorego Lampego...ciekawe ile da radę tak grać). Jeżeli chodzi o Bułgarów to mają chyba gorszą skuteczność od Gruzinów...dosłownie niesamowite. Videnow nic do tej pory nie gra choć pod jego penetrację chyba bym ustawił zespół. Callowey jak dla mnie jeździeć bez głowy a najbardziej irytuje mnie gra tych podkoszowych braci Ivanowów ????

Zobaczymy co wymyśli Igor na drugą połowę bo jeżeli dojdzie zmęczenie i skuteczność opadnie 66.66 za 2 i 33.33 za trzy (przy 47,1 i 17,8 Bułgarów !!????) to jeżeli im nie odjadą w trzeciej kwarcie to... wydaje mi się mecz będzie mocno na styk.

TBM ...respekt jak na razie do tego undera ✅ Zobaczymy jak to będzie dalej :)

GO GO GO BULGARIA ????

Chciałem dopisać do poprzedniego postu ale widzę już że nie mogę.

Więc mecz się jeszcze nie skończył pisząc to ale pierwsze przemyślenia.

Nie mamy trenera -&gt; to mogliście zobaczyć jak wyszli w trzeciej kwarcie. Bardzo dobra motywacja :-|

Reszta tak jak przewidywałem. Mecz bardzo mocno na styk, bałem się liczyć punktów TMB (teraz wolne przy stanie 70-68 ). Ciekawszy kurs był na Bułgarów i dlatego się sam zdecydowałem.

Przykro mi to powiedzieć ale ja osobiście nie chce ich widzieć na Euro bo to będzie żenujące (z każdą lepszą drużyną dostaje baty). Zero czegokolwiek oprócz zaangażowania, chęci itp. bo tego im nie odmówię tak samo jak dopingu publiczności.

Gratuluję wygranej reprezentacji POLSKI !!!

ps. ale przypadek tak ostatnia akcja :) Kaleti i jedyna jego trójka... podobało mi się jak koszarek bez czasu nie wiedział czego zagrać :) haha, skwituję to śmiechem i zakończę analizę tego meczu.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Fajnie, że wygrali, ale szkoda tej ostatniej akcji, choć czy ma to w tym układzie tabeli znaczenie czy wygrali 4 czy 6 ?? Bo jeśli ma to ostatnia akcje strasznie źle, że tak przytrzymana...Wystarczyło sekunde wcześniej podać różnica 6 pkt...No cóz. Meczem z najsłabszą Portugalią przegrali te eliminacje...Bo nawet jeśli ograją Belgię to i tak szanse awansu są naprawde małe. Szkoda. Nie ważne czy dostaliby baty na Euro czy nie. Zawsze to promocja koszykówki i dodatkowe emocje dla kibiców, a myślę, że wstydu by nie przynieśli.
Myślę, że gdyby został poprzedni trener - Katzurin, który nas prowadził na eurobaskecie w Polsce to byśmy z tych eliminacji awansowali. Tyle, że władze nie mogły sobie pozwolić na to, że nie awansowaliśmy na eurobaskecie do najlepszej 8mki jako gospodarze i trenera zwolnili mając nadzieję, że poprowadzi nas jakiś bardzo dobry trener z zagranicy...Co się okazało ?? Totalny brak chęci do prowadzenia polskiej kadry przez obcokrajowców...I jedyną opcją został Griszczuk dla, któego była to szansa, ale widać, że cały czas uczy się trenowania. Anwil to nie to samo co mecze kadry. Kiedyś może i będzie bardzo dobrym trenerem, ale teraz się uczy, a kadra nie jest do nauki i zbierania doświadczenia, a w tym wypadku niestety tak jest. A szkoda. Bo ta drużyna ma potencjał. Lampe, Gortat, Kelati i nawet Koszarek to naprawdę mocni zawodnicy. Gdyby jeszcze był Szewczyk i Ignerski...Nie wiem dlaczego tak bardzo żaden obcokrajowiec nie chce prowadzić Polski...Szkoda szkoda i jeszcze raz szkoda.
PS: w Spodku byłem i potwierdzam atmosfera bardzo fajna ????
 
B 22

bogdanjutek

Użytkownik
Griszczuk na trenera roku ????
to co on wyczynia to jakieś jaja i nic więcej ostatnie 3 min do końca (co jeszcze mielismy 6-8pts przewagę) trener bułgarów bez opcji wzięcia czasu denerwuje się bo mu polacy odskoczyli co robi boski trenejro? bierze czas i ... pozwala na nakreślenie planu taktycznego bułgarskiemu szkoleniowcowi. Co z tego wyszło minuta później remis i nerwówa pretensjie do koszykarzy bo swojej nieudolności pan Igor nie widzi.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ja nie rozumiem troche tej napasci na Igora. Sama do krytykuje ale wezcie pod uwage jedno. Od lat wiadomo jaki jest Igor, przeciez kazdy kibic w Polsce to wie (oprocz grupki zaslepionych fanatykow Nobilesu) wiec czego wy sie po nim spodziewaliscie? Nie mozna miec pretensji do glupca ze jest glupcem, on taki ejst i juz - pretensje mozna miec do tych co go wybrali. To jest dopiero nieudacznistwo. Griszczuk to marny trener i juz, nie mam do niego o to pretensji, nie ma umiejetosci itd ale po co w takim razie ta banda pajacow go wybiera na trenera? Tu jest kluczowy problem. Sama krytyka Igora nie ma wiekszego sensu. Zreszta kilku graczy gra momentami ponizej oczekiwan a co robi w kadrze jakis Majewski? Zagadka roku. Berisha nie broni, Kelati przysypia - wiele elementow ma znaczenie ale glowny problem to ludzie ktorzy podjeli taka decyzje.

Co do Muliego. Ten koles ma klapki na oczach, przegral juz tyle wygranych meczow z Nymburkiem, że nie powinni go w ogole wpuszczac do hali. On kocha szybki atak, duzo rzutow, bez ładu i skladu. Notorycznie co roku popelnia milion bledow przy doborze graczy. Nie pamietacie juz co robil przed Euro i co robi w klubach? To ja juz wolalabym ryzyko z Igorem niz trzymanie tego amatora Katzurina.
 
capone 0

capone

Użytkownik
Jest taki jeden trener w Europie ktory tym skladem jakim dysponowal Griszczuk wygralby wszystkie mecze w tej grupie. Ten trener to Saso F.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Trenerów którzy ten zespół poprowadzili by zdecydowanie lepiej jest tak naprawdę ze 10, jednakże żaden z nich nie chciał, chce i nie będzie chcieć poprowadzić naszą reprezentację...bo po co ?

wymienić ? : Saso Filipovskiego jako nieznany trener z TBL ;-)

nie będę wymieniać śmietanki trenerów z Euroleague bo to co oni potrafią to już naprawdę inna liga, a może już świat...

Każdy szanujący się kibic europejskiej koszykówki zna nazwisko tego pana : Dusan Ivković - to jest człowiek które ciągle podpatruję...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom