>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

EuroBasket 2011 - mężczyźni

Status
Zamknięty.
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Tylko, że kolego Clippers my mówimy o graczu do piątki czy glęboka rezerwa wejscie na jakies zadanie? Ja mam na mysli to drugie. Do Szawara się nie odniosles w ogole, co do reszty.
Oczywiście, że mówimy o rezerwowych zadaniowych. Dyskusja toczy się na temat Majewskiego a on graczem pierwszej piątki przecież nie jest ???? Faktycznie pominąłem Szawarskiego no ale on jest już za stary. On w kadrze też już był. Tak jak napisał dawczan czasy Szawara bezpowrotnie minęły.

Kitzinger to jest SG ale mimo, że jest narwany to z chęcią nawet zobaczyłbym go w repreznetacji. Teraz przydałby się u nas. Myślę, że rozgrywałby lepiej niż Kelati kiedy Koszarek odpoczywa (oczywiście w sytuacji kiedy Szubarga jest kontuzjowany) a Thomas spokojnie mógłby grać na swojej ulubionej pozycji SG i straszyć trójką.

Co do reszty się nie wypowiadam jeszcze raz bo już wyraziłem swoje zdanie. Jestem tylko bardzo zadowolony, że Griszczuk nie powowłał właśnie do reprezentacji Bartka Wołoszyna. Całe szczęście, że w tym przypadku nie kierował się tym, że i on gra w Anwilu i będzie miał jakiś przywilej.

No i czemu skreslacie Bialka to nie wiem. Jak dla mnie szkoda, ze nie dostaje szansy na 3ce...Bo 4-5 wiadomo sa zajete i to mocno. Ale Bialek 2 sezony na Wegrzech gral naprawde dobry basket i teraz w PLK to samo. Takze jego bym tak nie skreslal, bo zagral sezon w PLK o niebo lepszy anizeli Roszyk.
Ja Białka nie skreślam. Wiem, że stać go na wiele. Ale ja myślę, że Griszczuk niestety już go skreślił. Może w lidze Białek jest lepszy od innych ale tutaj w tym graniu na arenie międzynarodowej bardzo ważny jest rzut za trzy. Białek tego nie ma a Maja tak. Patrz na Team USA. Myślę, że Rondo sam nie zrezygnował z reprezentacji a to jedynie taka zasłona dymna aby nie było sensacji, że podstawowy PG wicemistrzów NBA odpadł. Tylko, że on bez rzutu nic w Turcji by nie zrobił. Patrzcie na Gordona z Clippers jaki jest ważny dla Stanów. Mówili, że może być pierwszy do wylotu, gra mało a jest najlepszym ich strzelcem w meczach towarzyskich. I dla mnie to jest jedną z najważniejszych postaci bo jest głównym snajperem z dystansu tej ekipy.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
No i wczoraj planowo Gruzja i bulgaria wygraly, teraz dopiero beda emocje.

Dyskusja dalsza nie ma sensu, mamy odmienne zdania i juz, przeciez nikt nie musi na sile zmieniac swojego podejscia bo ktos inny tak chce. Wymienilismy argumenty i pozostanmy przy swoim. Niby czemu dla Szawara ma byc koniec kariery w kadrze? Bo Ty tak sądzisz? : ) Mowimy wyraznie o sytuacji gdzie jest plaga kontuzji i to sa wszystko gracze na chwile w kadrze i na zadania specjalne. Tak sie ukurat slada, ze czesto w kadrach podobnych reprezentajci grlai nawet gracze 35 letni. No ale Wojtka nie mozna powolac bo jedyny sluszny expert stwierdzil, ze zjest za stary. Czysta demagogia, ja ze swojej strony dyskusje zamykam i analizujmy raczej nastepne mecze.

Pozdrawiam
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ale jaka czysta demagogia ?? 35 letni inny gracz to inny gracz z innego kraju. Ja mowie o Polaku Szarawarskim, ktory w PLK juz niczym specjalnym sie nie wyroznia. Poprostu jego lata minely. Tak jak i Wojcika. Tez niczym specjalnym sie juz nie wyroznia. Najlepsze lata ma za soba i tyle. W PLK jeszcze sobie radzi, ale w kadrze juz nie. No i masz racje, to jest tylko i wylacznie moje zdanie. Nie jestem zadnym ekspertem tylko obserwatorem i kibicem, ktory moze miec swoje zdanie i wyraza je w dyskusji ;] I na pewno Wojtek nie zostal powolany bo Dawczan napisal na forum, ze sie nie nadaje ???? Kto tu sypie glupia demagogie ?? ???? Poza tym my i tak jestesmy tylko zwyklymi kibicami, a rozliczany z powolan bedzie Griszczuk. Jesli awansuja, nawet w tak miernym stylu jak teraz ( mecze wyjazdowe ???? ) to cel zostal wykonany - powolania sie sprawdzily.

Dlatego trener podejmuje decyzje kogos bierze a kibice, dziennikarze moga oceniac czy to tak trudno zrozumiec? Ja oceniam negatynwie, Ty pozytywnie. Ale pisanie ze 35 latek nie moze zagrac kilku meczow po kilka minut jako zadaniowiec to ja glosuje za demagogia roku na FB. Takie cos to mozesz udowadniac dzieciom na jakims forum typu bravo, wybacz to nie ma sensu. Nasi przegrywali koncowki o wiele bardziej wole na koniec wstawic gracza doswiadczonego ale koncepcji jest wiele, Ty nie przyjmujesz zadnej. Nawet jakbys napisal ze czarne jest biale to tez bys sie z tego nie wycofwac tylko bys udowadnial ze tak jest. Bawi mnie jeszcze jedno, ze ktos w kadrze juz byl. i co z tego, ze byl? Inny trener, inne ustawianie, inna taktyka, inna forma. Co z tego ze byl? Kompletna paranoja. To mamy powolywac koniecznie koogs kto nie byl i to ma byc jakis atut? Demagogia do kwadratu. - Rox.
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Dlatego trener podejmuje decyzje kogos bierze a kibice, dziennikarze moga oceniac czy to tak trudno zrozumiec? Ja oceniam negatynwie, Ty pozytywnie. Ale pisanie ze 35 latek nie moze zagrac kilku meczow po kilka minut jako zadaniowiec to ja glosuje za demagogia roku na FB. Takie cos to mozesz udowadniac dzieciom na jakims forum typu bravo, wybacz to nie ma sensu. Nasi przegrywali koncowki o wiele bardziej wole na koniec wstawic gracza doswiadczonego ale koncepcji jest wiele, Ty nie przyjmujesz zadnej. Nawet jakbys napisal ze czarne jest biale to tez bys sie z tego nie wycofwac tylko bys udowadnial ze tak jest. Bawi mnie jeszcze jedno, ze ktos w kadrze juz byl. i co z tego, ze byl? Inny trener, inne ustawianie, inna taktyka, inna forma. Co z tego ze byl? Kompletna paranoja. To mamy powolywac koniecznie koogs kto nie byl i to ma byc jakis atut? Demagogia do kwadratu. - Rox.
35 latek może zagrać w kadrze i nie musi być słaby bo jest stary. Zwyczajnie ja widzę po jego grze, że z biegiem czasu jest słabszy i do reprezentacji już się nie nadaje. Inna sprawa kondycja. Np. Wójcik czy Pluta zrezygnowali z występów w kadrze latem bo wolą odpocząć. Nie dają już rady grać praktycznie 11 miesięcy w roku. Właśnie ze względu na wiek. Skąd ta pewność Rox, że Szawarski chce grać dla reprezentacji? Może Griszczuk widział go w składzie a ten odmówił.

A co do tego, że był. Ale skoro np. Griszczuk go nie powowłał to może właśnie Szawar nie pasuje do jego taktyki i ustawienia? Śledzę rozgrywki ligowe. I nie oceniam Wojtka tylko po jego występie jeszcze za czasów gry reprezentacji Katzurina. Dla mnie teraz jest jeszcze słabszy niż był 2 lata temu.

Roxanne piszesz ciągle, że demagogia i demagogia. Co? Bo jesteśmy zdania, że Szawarski jest za stary dla nas na kadrę i nic nie pokaże i jej nie pomoże? Tak uważam. Są przypadki gdzie stary zawodnik wprowadzi spokój, opanowanie i będzie waznym ogniwem zespołu np. w decydujących momentach spotkania. Dla mnie Szawar taki nie jest. Widziałem już jego grę w reprezentacji i w lidze. I nie przesadzajmy, że przy zmienie taktyki i nowym trenerze Wojtek nagle może stać się mózgiem całej kadry.


zapraszam na gg / pw ten temat jest o eliminacjach i na pewno Majewski nie zasluguje aby go zamieniac w jego topic - Rox
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Skończcie gadać o głupotach, raczej nie jest to temat na to czy stary słaby dziadek Szawarski powinien grać czy nie...
Ciekawa sytuacja jest przed ostatnią kolejką:
Grupa A: Dojdzie do rywalizacji która wyłoni drużynę która zajmie 1 miejsce i bezpośrednio awansuje: Czarnogóra - Izrael. Gospodarze nie powinni dać ciała, grają u siebie, dla mnie zdecydowanie z lepszej strony pokazali w tych eliminacjach, do tego lepszy skład, kurs być może niewysoki ale na pewno jeżeli stawiać to na Czarnogórę.
Grupa B: Wielka Brytania tego spotkania nie musi wygrać, ponieważ jeżeli nie awansują z 1 miejsca to awansują z 2 gdyż będą mieli najlepszy bilans z pośród 2 miejsc. Inaczej ma się sprawa Macedonii która najlepiej aby wygrała wtedy też jak nie z 1 to 2 miejsca awansuje, ale łatwo nie będzie bo Bośnia solidnie zaczęła grać. Wielka Brytania może przegrać, im to różnicy nie robi, ale Macedonia jeżeli chce mieć los w swoich rękach i awansować to musi wygrać, inaczej w 3 grupach drużyny z 2 miejsc będą mieć wszystkie bilans 5-3 i chyba będą się liczyć małe punkty no bo co innego.
Grupa C: Dla nas najciekawsza, ale nie dla mnie ja kibicuje aby Polska odpadła bo nie zasługuje aby awansować. Z resztą na 1 miejsce są minimalne szanse ze względu że Gruzja podejmuje u siebie Bułgarie i myślę że gospodarze wykorzystają atut własnego parkietu. Ostatnio zniszczyli Portugalię na wyjeździe, a wcześniej niespodziewanie rozgromili ich Belgowie, i m.in dlatego teraz muszą się zrehabilitować. Jednak sytuacja dla Gruzji jest świetna, jeżeli wygrają a Polska wygra z Belgią to Gruzini mają 1 miejsce. Ale spodziewam się również wygranej Belgii, która u siebie to całkiem inna drużyna niż na wyjeździe i ma szansę awansować z 1 miejsca. Ogólnie to stawiałbym Belgię i Gruzję.
Kto awansuje z 2 miejsca: Prawda taka że jeżeli mecz Czarnogóra - Izrael będzie na styk to obie awansują bo jedna z 1 miejsca a druga 2 miejsca ponieważ obie ekipy mają +74 i +78 punktów, i to jest dużo więcej niż inne walczące drużyny.
Macedonia - dopiero teraz zauważyłem że ona ma +85 punktów więc nawet w przypadku porażki jej awans nie powinien być zagrożony.
Podsumowując: Awans: Wielka Brytania na 100% oraz Czarnogóra, Izrael i Macedonia na 99%.
Czyli zostaje 1 wolne miejsce dla zwycięzcy grupy C: swój scenariusz napisałem opisując tą grupę. Dodam jeszcze że tu małe szanse są na awans kogoś z 2 miejsca ponieważ: tu największy plus ma Bułgaria +51 pkt, ale gra na wyjeździe z Gruzją i za pewne nie wygra tam różnicą większą niż kilka punktów a to będzie za mało. Gruzja to już kompletnie nie ma na co liczyć przy 2 miejscu, podobnie Polska. Także według mnie Belgia stanie na wysokości zadania i pokona naszą beznadziejną reprezentację, w ostateczności gdyby udało nam się wygrać to jednak Gruzja również nie powinna dać ciała i wtedy ona awansuje.
Moje typy: Belgia - Polska 1
Gruzja - Bułgaria 1
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
A no pomyliłem się, przecież wtedy 3x zespoły bilans po 5-3 i tabelka między nimi może się liczyć a Polska by miała 3 wygrane i 1 porażkę czyli najlepiej. Jednak ja i tak jestem przekonany że z Belgią dostaniemy porządne baty...
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Dlaczego piszesz, że nie zasłużyliśmy na awans? Bo byliśmy przed eliminacjami faworytem grupy i powinniśmy przegrać 1 no max. 2 mecze? To jest sport. U siebie graliśmy bardzo dobrze i poza nerwową poniedziałkową końcówką resztę spotkań wygraliśmy w sumie łatwo. Na wyjazdach mieliśmy ogromnego pecha ale w sumie rozwaliła nas tylko Gruzja. W Bułgarii graliśmy dobrze (+14 w pewnym momencie) no ale fatalna 4q i porażka -4 a w Portugalii -1. Jakby szczęście nam dopisało to inaczej byśmy teraz dyskutowali. Jeśli wywalczymy ten awans i jako jedyni z kręgu tych 3 zespołów będziemy mieli bilans 3-1 to chyba zasłużyliśmy na ten awans nie? Było nie było zwycięzców się nie sądzi.

Skoro Portugalia mogła z Belgią walczyć jak równy z równym przez większość spotkania i to na ich parkiecie to tym bardziej my możemy. To będzie walka na śmierć i życie. Jeśli przegramy to będzie wielka porażka, która może na długie lata sprowadzić naszą reprezentację na dno. Natychmiast tym jednym meczem możemy zamknąć sobie drogę na Eurobasket 2011 i IO 2012. O których też przecież była mowa i to jest nasze marzenie aby na Eurobaskecie wreszcie wywalczyć jakiś awans czy to na MŚ czy na Olimpiadę. Jak w niedzielę wygramy to za jakiś czas nikt nie będzie pamiętał w jakim stylu wywalczyliśmy ten awans i z jakimi drużynami. Ważne, że wywalczyliśmy. W NIEDZIELĘ GRAJMY Z NASZYMI! KTO JEST PRAWDZIWYM KIBICEM TO WYBACZY WSZYSTKIE PORAŻKI I BĘDZIE WSPIERAŁ SWÓJ ZESPÓŁ. Pisanie o tym, że i tak dostaną lanie i nie powinni reprezentacji pokazywać w tv z pewnością im nie pomoże.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Nasi jutro wyjda zmobilizowani na maksa i powinni spokojnie pyknac Belgow, ktora przeciez nie jest zadna potega europejskiej koszykowki, jezeli nic sie nie wydarzy (jakies kosmiczne trojki belgow) to Polacy powinni kontrolowac caly mecz
2.20 na Polske to naprawde niezly kurs do zaryzykowania.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jednak sytuacja dla Gruzji jest świetna, jeżeli wygrają a Polska wygra z Belgią to Gruzini mają 1 miejsce.
Nie pisz glupot jezeli nie znasz regulaminu
Chyba nie wiesz o czym mowisz ?? Jesli Polska wygra z Belgia tworzy sie mala tabela dla 3echdruzyn - Polski, Belgii i Gruzji albo Bulgarii i Polska dzieki 2 zwyciestwom z Belgią ( o ile jutro wygra w co wierze ) bedzie miala najlepszy bilans i 1 miejsce. Gadki typu, ze nie zasluzylismy na awans sa...dziwne ???? Wielokrotnie jakies druzxyny z przebiegu gry i eliminacji nie zaslugiwaly na awans, ale taki jest sport. Licza sie pkt, zwyciestwa i kolejnosc w tabeli ???? Zatem jesli wygramy z Belgia to zasluzymy na awans zajmujac 1 miejsce w tabeli ????
U siebie wygralismy zdecydowanie z Belgia. Belgowie nie sa zadna potega, ale Portugalia tez nie byla...Wyjazdowe mecze Polakom w ogole nie wychodza...Czy teraz wiedzac, ze ten mecz decyduje o przyszloci polskiego basketu na najblizsze 2-3 lata porafia sie zmobilizowa ?? Ja w to wierze...i rzeczywiscie kurs 2,2 jest warty ryzyka.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Chyba nie wiesz o czym mowisz ?? Jesli Polska wygra z Belgia tworzy sie mala tabela dla 3echdruzyn - Polski, Belgii i Gruzji albo Bulgarii i Polska dzieki 2 zwyciestwom z Belgią ( o ile jutro wygra w co wierze ) bedzie miala najlepszy bilans i 1 miejsce. Gadki typu, ze nie zasluzylismy na awans sa...dziwne ???? Wielokrotnie jakies druzxyny z przebiegu gry i eliminacji nie zaslugiwaly na awans, ale taki jest sport. Licza sie pkt, zwyciestwa i kolejnosc w tabeli ???? Zatem jesli wygramy z Belgia to zasluzymy na awans zajmujac 1 miejsce w tabeli ????
U siebie wygralismy zdecydowanie z Belgia. Belgowie nie sa zadna potega, ale Portugalia tez nie byla...Wyjazdowe mecze Polakom w ogole nie wychodza...Czy teraz wiedzac, ze ten mecz decyduje o przyszloci polskiego basketu na najblizsze 2-3 lata porafia sie zmobilizowa ?? Ja w to wierze...i rzeczywiscie kurs 2,2 jest warty ryzyka.
czytaj oczami a nie piętami, napisałem później już tak jak ma być więc nie musisz powtarzać.
Ja tam kibicuję Belgii i tyle, wystarczy że wstyd jest za piłkarzy, teraz jeszcze dojdą koszykarze jak awansują, oby tylko siatkarze i szczypiorniści nie poszli w ich ślady ale o to się nie boję bo tam widać zaangażowanie i brak gwiazdeczek w składzie.
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Ja tam kibicuję Belgii i tyle, wystarczy że wstyd jest za piłkarzy, teraz jeszcze dojdą koszykarze jak awansują, oby tylko siatkarze i szczypiorniści nie poszli w ich ślady ale o to się nie boję bo tam widać zaangażowanie i brak gwiazdeczek w składzie.
No to tylko pogratulować. Gdzie ty u nas w reprezentacji widzisz gwiazdki? Gortat co jeździ na campy dla dzieci, daje kasę na ŁKS i tylko dlatego, że zarabia dużo kasy w NBA? Lampe? Kelati? Dobre.

Szkoda tylko, że właśnie mamy dobre reprezentacje w siatkówce i ręcznej czyli w dyscyplinach, które ogólnie na świecie są mało popularne. Jesteśmy praktycznie jedynym krajem gdzie kibice na lidze siatkarskiej wypełniają halę prawie w 100%. Wszyscy siatkarze podkreślają, że takiej atmosfery na meczach jak u nas nie ma nigdzie na świecie. To pokazuje popularność i miejsce siatkówki w sportach na świecie i w europie. Tylko u nas podczas jednego weekendu tv preznetuje na żywo 3-4 mecze z siatkówki ligowej czy to kobiet czy mężczyzn. Do tego w tygodniu po kilka spotkań Ligi Mistrzów mężczyzn i kobiet, jakieś mniejsze puchary, teraz pełno spotkań World Grand Prix czy to Ligi Światowej itp. itd. W Polsacie Sport nie ma nic innego tylko od rana do wieczora sama siatkówka.

Dla przykładu jaka jest różnica poziomów w koszykówce a siatkówce? W zeszłym roku rozgrywane były ME w obu dyscyplinach. MVP w koszykówce został wybrany Pau Gasol grający w Los Angeles Lakers czyli nie musze pisać jakie są jego zarobki prawda? MVP w siatkówce był Piotr Gruszka, który po ME reprezentował barwy... Delecty Bydgoszcz. Muszę pisać ile on zarobił?Podobnie jest z ręczną.

Tutaj najwazniejsza jest popularność danej dyscypliny w europie czy na świecie a nie tylko w naszym kraju. Wiadomo, że w grach zespołowych nr 1 w europie (ale czy na świecie?) jest piłka nożna a potem koszykówka. Te dyscypliny przyciągają najwięcej sponsorów i pieniędzy. Oczywiście pomijając nasz kraj :grin:
 
M 0

march100

Gość
Fajnie, tylko ze w Polsce zyje prawie 40 milionów ludzi, a piłkarze to porazka. Oni powinni za ta kase co zarabiaja w porównaniu do siatkarzy albo szczypiornistów grysc trawe na boisku. To jest kompletna zenada ze w polsce wystarczy ze kopniesz piłke przez pół boiska i szybko biegasz i juz grasz ekstraklasie. Jaka to jest technika??? W innych sportach zespółowych zawodnicy musza sie niezle nameczyc i napracowac zeby miec dobra technike w swoim sporcie a piłka nozna to dno dla prostych ludzi. A z ta popularnoscia to jest tez tak ze zasady piłki noznej sa kazdemu znane od dziecka, wystarczy kawałek trawy albo asfaltu i mozna kopac. Inaczej jest w innych dyscyplinach, ci bezmózgowi kibole- fani noznej, nigdy nie załapia zasad innych dyscyplin sportu. To tyle co mam dopowiedzenia
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
czytaj oczami a nie piętami, napisałem później już tak jak ma być więc nie musisz powtarzać.
Ja tam kibicuję Belgii i tyle, wystarczy że wstyd jest za piłkarzy, teraz jeszcze dojdą koszykarze jak awansują, oby tylko siatkarze i szczypiorniści nie poszli w ich ślady ale o to się nie boję bo tam widać zaangażowanie i brak gwiazdeczek w składzie.
Ale wczesniej napisales jak totalny amator nie znajacy sie na koszykowce wiec pozwolilem sie powtorzyc, zebys sobie dobrze zapamietal jak sie uklada tabele na przyszlosc ???? Albo poprostu pisz palcami i uzywaj glowy a nie piet ????
Haha ???? No spoko kibicuj Belgii ???? nikt Ci nie broni ???? Ale jest to smieszne ???? ???? Jakos jak byl eurobasket u nas w Polsce to wstydu Polacy nie przyniesli i nie wiele brakowao, a awansowaliby do najlepszej 8mki. Zreszta gdyby Polska mialadobrego trenera, a nie tylko Ci, ktorzy zawsze sa opcjami rezerwowymi i ostatecznymi to w tej 8mce by była. Takze mowienie, ze sie skompromituja jest ponownie smieszne ????
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Dokładnie. To jest smieszne. Niech nie awansują bo się i tak skompromitują. To chyba teraz będzie jeszcze większa kompromitacja jak przegrają niż jeśli polegną z jakąś Francją, Litwą czy Hiszpanią nie?
 
M 0

mario1601

Użytkownik
Śmieszne to jest to co piszecie. Gdyby Polska miała jakąkolwiek renomę, to nie miałaby trenerów, jak tu ktoś określił, &quot;rezerwowych&quot;. Mieliśmy pecha, że przegraliśmy z Bułgarią i Portugalią? To brak umiejętności, zarówno trenerskich, jak i czysto koszykarskich. Ściany każdemu pomagają, ale wyjazdy to porażka. Nasi powinni się spiąć na Portugalię, i ten egzamin oblali. Na eurobaskecie może i otarli się o 8mkę, ale z kim powaznym tam wygrali? Mieli szczęśliwe losowanie i tyle.
Żeby nie robić off-topu, bo straszny bałagan się tu zrobił, podaję swój typ, którego jestem przekonany:
Belgia(-3) - Polska 1 1,83 bet365
 
vanmaster 0

vanmaster

Użytkownik
Po postach coolmena to przecież z daleka widać, że to zwykły &quot;Janek&quot; nastawiony na sukces, teraz kibicuje siatkarzom i ręcznym, bo akurat jest sukces mówiąc to właściwie wprost, kibic z Niego żaden, pewnie jak ogrywaliśmy Litwinów czyli koszykarską potęgę, gdzie ten sport jest sportem narodowym to pierwszy bił brawo, ale śmiali przegrać i już kibicuje rywalom, przecież to żałosne.
Osobiście zagrałem Polaków, jesteśmy ekipą bez wątpienia mocniejszą i taki kurs biorę w ciemno konkretną stawką.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
NIECH ten bubel się skończy.. zwolnić Griszczuka...

2 min do końca a tu akcje &quot;zero pomysłu&quot;, taktyka... a Belgowie spokojnie rozgrywają ostatnie akcje...do końca...

Nie ważne jak to się zakończy... trzeba rozwiązać to wszystko, zaorać i może raz jeszcze zbudować !!!!!!

kolejna super akcja berishy.. i te nasze zastawianie :) i oczywiście nie faulujemy...bo po co ...... ale koszarka akcja !!! BOMBA...trzeba rzucić 3 a on wchodzi pod kosz !! OSTATNIE 2 minuty pokazały gdzie jest trener !!!!!!!!!!!!! ŻENADA !!!!!!!!!!!
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
HURA HURA HURA, moje życzenie się spełniło, nie oglądałem meczu bo postanowiłem po meczu z Portugalią dać sobie spokój, to był wstyd tam przegrać. Dziś już takiego wstydu nie ma z tą porażką, ale za to jaki WSTYD z braku awansu, no i kurde jaki bilans gier wyjazdowych ???? 0-4, nie ma to tamto.
Patrząc na statystyki na fiba.... Polska miała 2 asysty w tym mieli te asysty 2 najwięksi Gortat i Lampe. To nie dobrze świadczy. Do tego 4 pkt zdobyli rezerwowi, to największa wada tej reprezentacji, brak wartościowych zmienników...
No i dla mnie osobiście Kelati to nie jest Logan który nie dość że asystował, brał na siebie ciężar to jeszcze strzelec wyborowy.
Dobra wiem że potrafię krytykować, ale przed meczem pisałem komu kibicuję i radość mnie ogarnęła. A według mnie zaczęło się wszystko od meczu z Portugalią, bo tam zwycięstwo by podbudowało ich że mogą wygrać na wyjeździe.
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Zwolnią tego śmiesznego trenera.
Panowie, trzeba się cieszyć!
a tak poważnie, po pierwszej kwarcie mówiłem do dziewczyny... no na pewno wygrają.
I co? Chyba wykrakałem.
A co z tego że Griszczuk skacze przy tej ławce jak szalony, skoro nie potrafi podjąc najprostszej decyzji taktycznej
Zenua. Może PZKosz pójdzie po rozum do głowy i zatrudnią kogoś z klasą.
Choćby taki trener jakiego mają Niemcy. Pięknie poukładał drużynę. Teoretycznie słabszą.. bo dziś ich gwiazdą był Jagla.. zawodnik Asseco Prokomu Gdynia.
Mamy dobrych zawodników. Wcale nie są tacy beznadziejni.. ale tej reprezentacji potrzebny jest wstrząs. zacznijmy go od trenera..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom