>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

EuroBasket 2011 - mężczyźni

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Skad Ty mozesz wiedziec co ja chce ? ????

Jesli chcesz uzyc rzeczowych argumentow to smialo pisz, jesli chcesz sie klocic to nie radze, odsylam do regulaminu dzialu i forum.

Mnie sie gra tego zawodnika nie podoba, przecietna obrona, w ataku po za rzutem za 3 punkty nie jest w ogole przydatny. Gdyby nie liczne kontuzje watpie aby mial miejsce w kadrze u dobrego trenera.
 
wesley 17

wesley

Użytkownik
Kolego wyzej, Majewski to typ takiego zawodnika który odwala czarna robote, jakbys chociaz troche sie znał to bys zauwazył jak gosc sie stara w obronie, zapytaj ekspertów koszykówki co robi Majewski dla kadry to Ci powiedza , wiecej nic nie dodaje.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Kto jest wg Ciebie tym expertem?

Kazdy musi miec takie samo zdanie jak Ty i owi experci?

Jesli ktos mysli inaczej, to nie jest expertem?

I kto ustala range experta?

Zabawne...

Majewski to przecietniak i kilku jego obroncow tego nie zmieni. Cala jego kariera jest slaba, bez wielkich klubow, bez wielkich wystepow. Jesli bylby tak dobry jak piszecie to gralby w duzo lepszym zespole. Tak sie nie dzieje. Graczy jego pokroju jest w europejskim baskecie mnostwo. Przypomniejscie sobie 2-3 sezony temu jak on gral, na palach jednej reki mozna policzyc dobre wystepy. Dzis nie wystarczy zeby gracz skupial sie na jednym elemencie. Te eliminacje potwierdzily to po raz kolejny i nie dotyczy to tylko naszej reprezentacji.

A skoro super star Majewski to taki geniusz basketu to rozumiem, ze lada dzien uslyszymy ze wyladowal np. w Asvelu albo Maladze. No to czekamy na wiesci, taki mega gracz na pewno podpisze umowe z kims z Euroligi. Przeciez ciw szyscy experci nie moga byc tacy slepi.

I jeszcze jedno. Czy Wy naprawde nie potraficie rzeczowo dyskutowac podajac argumenty tylko musza padac rozne inwektywy? Nie da sie bez tego dokonac wpisu na forum? Swiat by sie zawalil jakbys napisal swoje zdanie nie dodajac jakis zlosliwosci? Skoro tak to tez odpowiadam w podobny sposob ale nikogo przy tym nie staram sie obrazic.

Zreszta to jest dyskusja na zasadzie, nie zgadzasz sie ale nie piszesz dlaczego tylko odsylasz do jakis expertow, nie wiadomo jakich wiec najpierw ktos musi napisac cos dobrego o Majewskim nastepnie Ty musisz go ochrzcic mianem experta i dopiero ten experta mi wyltumaczy ze nie mam racji tak? Paranoja...
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Roxanne może jego kariera nie jest aż taka słaba skoro załapał się do reprezentacji? Wielu zawodników pewnie by o tym marzyło a takiej szansy nie dostali. Dla mnie robi fajną robotę. Ma w sobie dużo energii i podgrzewa atmosferę. Widziałaś w poniedziałek jak poderwał zespół do walki wymuszając faul ofensywny Widenowa o ile się nie mylę eliminujący go z gry?! Wyśmienitym zawodnikiem faktycznie nie jest ale gdyby nie on już mogliśmy po meczu z Bułgarią pożegnać się z Eurobasketem 2011 i dzisiaj nie przeżywać spotkania Bułagria-Belgia. To on trafił bardzo ważne trójki i rzuty wolne. Napisałaś ,,Graczy jego pokroju jest w europejskim baskecie mnostwo&quot; tak masz rację w europejskim baskecie tak ale my u nas w Polsce nie mamy takie wyboru tym bardziej, że kontuzjowany jest Ignerski. Tak czy inaczej nie traktowałbym Łukasza jako główną pomyłkę jeśli ma już być tą pomyłką w powołaniach coacha Griszczuka. Ja się pytam bardziej co w tej reprezentacji robi Hrycaniuk? Jak gość, który rozgrywał tak dobre mecze w Eurolidze i wygrywał Prokomowi mecze z takimi drużynami jak Real Madryt może grać aż tak słabo i nie potrafi w ogóle się odnaleźć. Co wchodzi na parkiet to łapie 2-3 przewinienia i ma po grze.
 
wesley 17

wesley

Użytkownik
Roxanne - dlaczego? napisałem &quot; odwala czarna robote&quot; co doskonale widac a to chyba wystarczajacy argument aby uswiadomic co gosc znaczy w kadrze. Zgadzam sie z Moneybutcher w 99% a dlatego ze dodałbym jeszcze do Hrycaniuka Dylewicza i Chanasa.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Hrycaniuk sie nie moze odnalezc, bo kadra gra inaczej niz Prokom. Nie zawsze jest tak, ze ktos super gra w Klubie X to bedzie tak samo gral w klubie Y. Inna taktyka, inni zawodnicy, inny trener, itp. Ale i tak wg mnie najwiekszym rozczarowaniem tych eliminacji jest Dylewicz. Myslalem, ze bedzie wulkanem energii po nie powolaniu na eurobasket a tu niczym specjalnie sie nie wyroznia, duzo pudluje i malo gra.
Co do Majewskiego, to nie jest jakims wirtuozem basketu, ale swoja czarna robote robi. Mecz z Bulgaria nie chce przesadzac, ale wygrany m.in. dzieki niemu. Co prawda we wczesniejszych meczach nie zachwycil, no ale coz. Pokazcie lepszego do kadry na jego pozycje. Byc moze by sie nie zalapal gdyby w kadrze byl zdrowy Ignerski i Szewczyk, ale nie ma co gdybac. Poza tym tak chcial trener i tak jest.To Griszczuk bedzie rozliczany za wyniki. Chcial takich playerow takich ma. Choc dodam, ze raczej lepszej kadry nie da sie uzbierac w chwili obecnej wg mnie.
I co do samego Griszczuka...Pisalem w postach powyzej, ze az tak wielki atak na niego nie jest zbyt dobry. Jasna sprawa jest, ze popelnia bledy i to ewidentne. Ale to jest trener na dorobku. Dopiero sie uczy, szkoda, ze kosztem kadry. Alle czy to jego wina ?? No nie nie jego, tylko ludzi z PZKOSZa. Oni go zatrudnili, oni mu dali szanse. A czy ja wykorzysta czy nie no to juz czas pokaze. Na razie wyglada na to, ze nie. Chyba, ze jakim mega fartem jednak Polska awansuje. Ciekawe pytanie jest takie, dlaczego zaden dobry trener zagraniczny nie chce objac polskiej kadry, ktora naprawde ma potencjal. Od paru juz lat ciagle mowi sie o kolejnych odmowach uznanych szkoleniwocow, nawet przed eurobasketem, ktorego Polska byla gospodarzem :| To jest dla mnie dziwna sprawa. Griszczuk zostal trenerem kadry, bo nie bylo juz kogo innego na to miejsce...Ale mowiac szczerze wcale bym sie nie zdziwil, gdyby za pare lat byl naprawde juz dobrym trenerm. Z Anwilem odnosi sukcesy. A przeciez to dopiero jego poczatek trenerki.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
No juz lepiej bo przynajmniej kulturalne wpisy. Tylko argumentow dalej nie podajecie. Dobry mecz zBulgaria + tzn. czarna robota i ewentualnie na upartego robienie dobrej atmosfery w kadrze(?). No to malutko. Mecz z Bulgaria a wczesniejsze? A sezon? Mecz z BUL to juz jest po kompromitacji w poprzednich pojedynkach. Jakos nie widzialam Majewskiego ktory przyczynia sie do innej postawy naszej reprezentacji. Ja sie przy swoim nie upieram ale warto podyskutowac rzeczowo. Wedlug mnie w kadrze nie ma miejsca dla tego gracza i jesli gralby Kikowski, Ignerski i reszta to watpie aby ktos go powolal.

Co do PZKosza to mniej wiecej to samo napisalam co dawczan, zgadzam sie z ta ocena. Pacesas tez zle zaczynal a postepy duze zrobil. Ja Griszcuzka nie skeslam, na teraz jest slabym trenerem i prowadzenie kadry to nieporozumienie.

Hrycaniuka ja bym powolala bez zastanowienia, tylko trzeba umiec go wykorzystac. Tu nawet nie chodzi o to ze kadra ma inny styl niz Prokom bo wykorzystanie taktyczne takiego gracza to jest obowiazek trenera i koniec kropka. On w ogole nie mogl sie odnalesc, watpie aby mial dobry kontakt z Igorem i oby sie kapowali o co chodzi, jedno wielkie zagubienie ale to jest do konca jego wina. Graczom 1-3 jest latwiej sie pokazac samemu niz wysokim, oni musza otrzymywac dobre podania a tego nie bylo. Zreszta w obronie tez jakis markotny.

Dylewicz mial bardzo dobry sezon we Włoskiej i tez w kadrze nic nie gra. Watpie aby to byla w 100% jego wina. W Prokomie umie, w Eurolidze umie, w Italii umie tylko przy Igorku cos nie gra. Jasne, ze mozna olac Hrycaniuka, Dyla a promowac Majewskopodobnych ale to sie konczy wlasnie tak jak z Portugalia.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ale czemu Ty sie tak uczepiles tego Majewskiego ?? W PLK mial poprzedni sezon naprawde udany i biorac pod uwage absencje Ignerskiego i Szewczyka szczerze nie widze nikogo lepszego na to miejsce...A zreszta Szewczyk to i tak 4-5 wiec wylecialby albo Hrycaniuk albo Dylewicz.
Hrycaniuka rowniez bym powolal, choc mam wrazenie, ze gdyby zdrowy byl Szewczyk to Hrycaniuka w kadrze by nie bylo. W eurolidze zagral naprawde pare fajnych meczy i w kadrze bedzie jeszcze odgrywal znaczaca role za 2-3 lata.
A co do promowania Majewskopodobnych na rzecz Hrycaniuka czy Dylewicza no to wybacz, ale jestes tu w ogrmnym bledzie...Majewski to gracz na pozycje 2-3...Hrycaniuk z Dylewiczem to gracze typowi 4-5 i nie ma mowy, zeby ktorys z nich zagral na 3ce...Moze od totalnej biedy i przymysu Dylewicz na 3ce. Ale to juz naprawde na siłę. Zatem porownywanie graczy z pozycji 2-3 i 4-5 jest co najmniej dziwne...Nie mozna mowic ze Griszczuk promuje Majewskiego kosztem Dyla czy Hrycaniuka :| Mozna powiedziec, ze Griszczuk promuje Gortata i Lampego kosztem Dylewicza i Hrycaniuka, ale to chyba jest oczywisty wybor ?? A na pozycjach 2-3 z naciskiem na 3 bo 3ka to optymalna pozycja Majewskiego nie mamy nic rewelacyjnego...Ignerski i Kikowski...Ale ich nie ma. Znajdz kogos lepszego na pozycje 3 zamiast Majewskiego. I prosze nie pisz o Dylewiczu i Hrycaniuku w kontekscie Majewskiego bo nie ma to najmniejszego sensu.
z innej beczki..
Portugalia - Gruzja , warto stawiac na Gruzje ?? poradza sobie z teoretycznie slaba ekipa Portugalii ?? prosze o podpowiedz ????
Jak dla mnie to jest czysta 2ka. Mysle, ze nikt poza Polska nie jest w stanie tak spaprac sobie eliminacji. Co prawda Belgia tez sie meczyla, ale w koncu wygrala no i nie widze innej opcji z Gruzja. Jedyne co moze byc troche uciazliwe to ta pozna godzina rozgrywania meczu. Jednak jak sie gra ok. 23-24 to mozna byc troche sennym ????
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
No dokładnie. Roxanne nie krytykuj go ciągle i decyzji trenera tylko zwyczajnie podaj jakiegoś grajka na SF co przydałby się teraz w kadrze bardziej niż Majewski. Oczywiście weź pod uwagę kontuzje Ignerskiego, Kikowskiego, Waczyńskiego czy nawet Chylińskiego, który na pozycji niskiego skrzydłowego też mógłby zagrać.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
A gdzie ja napisalam, ze on go promuje KOSZTEM Dyla? Przeciez Filip jest w kadrze wiec sam sobie zaprzeczasz. On po prostu nie umie go wykorzystac. To sa zupelnie inne pozycje na boisku i nie maja ze soba żadnego zwiazku. Czytanie ze zrozumieniem sie klania. Ani zdania nie napisalam o Majewskim w kontekscie innych. Kompletnie nie rozumiesz co mam na mysli albo udajesz. Krytykuje Igora za zle wykorzystnaie graczy a Majewskiego za cos zupelnie innego.

Szubarga / Koszarek
Berisha / Kelati
Ignerski / Dylewicz
Lampe / Szewczyk
Gortat / Hrycaniuk

+ Chylinski (do dyskusji) , Waczynski, Kikowski i powoli trzeba brac mlodziez z udanych ostatnich imprez 17,18 itd, to jest 13 i mlodziez, nie widzu tu miejsca dla kelnerow pokoju Majewskiego, mam prawo? Chyba nie wg was. Dylewicz 3/4 momentami moze grac, chociaz to 4 generalnie ale to taki zarys tylko, zreszta to niewazne bo reszta wymienionych moze grac 2/3.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jasne, ze mozna olac Hrycaniuka, Dyla a promowac Majewskopodobnych ale to sie konczy wlasnie tak jak z Portugalia.
Ja to rozumiem tylko i wylacznie tak, ze promuje Majewskiego a olewa Hrycaniuka. Wiec ja sie z takim czyms nie zgadzam. Bo mozesz napisac, ze promuje Gortata a olewa Hrycaniuka. Promuje Lampego, a olewa Dylewicza i tyle. Ciezko wykorzystac dobrze Dylewicza skoro bardzo dobrze gra Lampe. Jest liderem druzyny. No to wybacz, ale w takiej sytuacji Dylewicz jest jedynie jego zmiennikiem i albo wytrzymuje to psychicznie i w ciagu 5 minut gry pokazuje swoje dobre strony albo nie. Dylewicz nie daje rady w roli zmiennika Lampego. Swoja droga moglby dac szanse Bialkowi bo mial bardzo fajny sezon w PLK. No i do tej pory nie odpisales na konkretny argument - kogo chcesz dac na 3ke zamiast Majewskiego ? Slucham ? Bo to, ze nie widzisz dla niego miejsca to juz wiemy, ale kto za niego ?? Musisz zrozumiec, ze Majewski jest opcja rezerwowa w tej kadrze...i prawdopodobnie gdyby nie kontuzje Kikowskiego, Ignerskiego, Waczynskiego i Chylinskiego to by go nie bylo. ALE NIE BYLO INNYCH OPCJI ZBYTNIO.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Nie zrozumiamy sie wiec zostanmy przy swoich stanowiskach. Jakby zamiast Dylewicza i Hrycaniuka powolal kogos Majewskopodobnego to wtedy byloby olewanie kosztem kogos innego.

Co do meczow. Gruzja i Bulgaria raczej dzis wygraja. Nie mam pewnosci czy tak bedzie bo obserwujac te kwale zadnych sensownych wnioskow nie da sie wyciagnac. Kazdy z kazdym moze wygrac. Portugalia jest bardzo slaba i mysle, ze Gruzini poradza sobie bez zadnych problemow. Bulgaria tez jest lepsza niz Belgia i mam nadzieje ze to dzis udowodnia. We wlasnej hali zawsze Bulgarzy graja solidnie chociaz nie przewiduje latwej wygranej gospdoarzy. Roznica pomiedzy zespolami nie jest az taka duza, roznica pomiedzy Portugalia a Gruzja to przepasc chociaz Gruzini away bardzo duzo traca.

dubel 1,82 1/10
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ale nie odpowiedzialas mi na podstawowe pytanie ???? Kto zamiast Majewskiego z obecnymi kontuzjami ?? ???? Czekam na odpowiedz, bo jestem bardzo ciekaw ????
Coz...Wydaje mi sie naprawde malo prawdopodobne zeby Gruzja to przegrala ???? I naprawde watpie, zeby ktos mogl sobie tak zycie zepsuc jak Polacy. Roznie to bywa. Dla mnie mimo wszystko czysta 2.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
szawarski
sroka
kitzinger
arabas
woloszyn
roszyk

(wichniarz
diduszko
witos)

i mozna dyskutowac, Roszyk dobry obronca, Arabas pozyteczny w ataku, Szawarski chyba ma dosc kadry chociaz nie wiem jak to u niego wyglada. Raczej bym nie powolala Diduszki, Witosa, Wichniarza ale nad reszta mozna sie zastanowicz. Sroka doswiadczony, Woloszyn mlody zdolny jest przynjamniej 6 opcji nie gorszych niz Majewski a ze 3-4 lepsze niz Majewski. To jest decyzja trenera, podjal taka i obserwatorzy maja prawo oceniac. Praktycznie kazdy wymieniony wyzej posiada wieksze atuty ale samo naziwsko jest gra, to wszystko trzeba dostosowac do taktyki, stylu itd.
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
szawarski
sroka
kitzinger
arabas
woloszyn
roszyk

(wichniarz
diduszko
witos)

i mozna dyskutowac, Roszyk dobry obronca, Arabas pozyteczny w ataku, Szawarski chyba ma dosc kadry chociaz nie wiem jak to u niego wyglada. Raczej bym nie powolala Diduszki, Witosa, Wichniarza ale nad reszta mozna sie zastanowicz. Sroka doswiadczony, Woloszyn mlody zdolny jest przynjamniej 6 opcji nie gorszych niz Majewski a ze 3-4 lepsze niz Majewski. To jest decyzja trenera, podjal taka i obserwatorzy maja prawo oceniac. Praktycznie kazdy wymieniony wyzej posiada wieksze atuty ale samo naziwsko jest gra, to wszystko trzeba dostosowac do taktyki, stylu itd.
Sroka- ma tylko przejściowo dobre mecze i jak dla mnie na reprezentację nigdy się nie nadawał i nie nadaje. Pamiętam jeszcze za jego gry w czarnych to czasami za ,,3&quot; jak cegłą rzucał. Maja przynajmniej trafia w miarę regularnie.

Kitzinger- był w kadrze i pokazał już jak się potrafi zachować. W Hiszpanii zabalował i trafił do aresztu. Na koniec tego sezonu też nerwy mu puściły w ostatnim meczu o brązowy medal Trefl-Polpharma. I tak na marginesie. On jest SG może nawet być PG no ale nie trójka ????

Arabas- nie ośmieszajmy się. Poza rzutem za trzy on nic wielkiego więcej nie posiada. Kibice AZS-u mówią, że to jest od lat najsłabsze ogniwo ich zespołu i trzyma się tam tylko dzieki znajomościom.

Wołoszyn- w reprezentacji już był i nic nie pokazał. Kilka lat temu był wielkim objawieniem i od lat gra na tym samym poziomie. Dla mnie przez te lata w Anwilu nie zrobił żadnych postępów. To jest to co mówił Zmago Sagadin i za co go z Włocławka wywalili. Ale mówił prawdę.

Roszyk- to chyba najlepszy i jedyny gracz z tej listy, którego z chęcią nawet zobaczę w tej kadrze. Chociażby za Białka.

Reszty nie komentuję bo z pewnością nie jest to ten poziom europejski o którym wcześniej pisałaś. Dla przykładu Witos w przyszłym sezonie zagra w I lidze w GKS-ie Tychy. Nie chcesz mi chyba powiedzieć, że to będzie wzmocnienie reprezentacji :grin:

p.s. Bułgaria-Belgia 92:81. No to w niedzielę mecz o wszystko.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Tylko, że kolego Clippers my mówimy o graczu do piątki czy glęboka rezerwa wejscie na jakies zadanie? Ja mam na mysli to drugie. Do Szawara się nie odniosles w ogole, co do reszty. Sroka potrafi wejsc pod kosz (czesto jest przy tym faulowany), potrafi zebrac, potrafi bronic i rzucic za 3. Wszystko nie na poziomie Euroligi ale jednak potrafi. Majewski ma obrone i 3, dwa elementy mniej wedlug mnie. Ja uwazam, ze Arabas nie jest taki zly a Woloszyn potrafi grac duzo lepiej niz Majewski. Co do Kitzingera to zaraz zapytam o to osobe ktora byla wtedy w Hiszpanii co z tego co pamietam to bylo inaczej. Jesli mowimy o graczy na ktorego mozna zrobic 2-3 akcje w meczu, ktry moze pomoc to na pewno lepszy jest ktos dynamiczniejszy z mozliwoscia trojki, takie mam zdanie. Szawar i Sroka to bankowo lepsi gracze, ja bym Woloszyna sprobowala.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie no prosze Cie...Sroka i Szawar to nie sa lepsi gracze...Moze kiedys, ale czasy Szawara bezpowrotnie minely. Swoje zrobil. Natomiast Sroka jest bardzo himeryczny. Potrafi rzucic 6 trojek pod rzad a potrafi miec mecz 0/12 z gry. Wiec to tez takie troche ryzyko, a moze sie uda a moze nie. A w kadrze nie ma na to miejsca. Wołoszyn, ale ktory ?? Bo jest 2 braci ???? A starszy ostatni sezon mial duzo lepszy niz mlodszy. Wiec nie wiem o ktorego Wam chodzi. Arabasa nie skomentuje ???? Spoko grajek na ekstraklase i 1wsza lige, ale kadra ?? ???? Z calym szacunkiem nie. Natomiast Roszyk w PLK mial chyba najslabszy sezon nie liczac debiutanckiego. Gosc nie gral NIC. ZERO. Wiec ze wszystkich kandydatur zastanowilbym sie nad Kitzingerem. To rzeczywiscie mialoby sens, ale jednak Kitzinger to jest bardziej 2ka...
No i czemu skreslacie Bialka to nie wiem. Jak dla mnie szkoda, ze nie dostaje szansy na 3ce...Bo 4-5 wiadomo sa zajete i to mocno. Ale Bialek 2 sezony na Wegrzech gral naprawde dobry basket i teraz w PLK to samo. Takze jego bym tak nie skreslal, bo zagral sezon w PLK o niebo lepszy anizeli Roszyk.
No i wracajac juz do tematu reprezentacjito naprawde cuda sie dzieja. Bo wychodzi na to, ze jesli pokonamy Belgie wywalczymy bezposredni awans...I powiem szczerze kusi mnie te 2,2 na Polske ???? i dziwi zarazem fakt, ze mozna obstawic tylko 1 albo 2...bah nie bierze pod uwage x ?? ;] Ale cos czuje, ze spartola kolejna szanse...Chociaz...Mam taka cicha nadzieje, ze wygraja i te eliminacje beda nauka dla kazdego z tych graczy wlacznie z trenerm i na eurobaskecie zaprezentujemy sie lepiej ????
I raz jeszcze napisze - Griszczuk nie jest glupkiem ani miernota jak to niektorzy pisza. Nie mowie, ze jest wspanialy, ale musicie zrozumiec, ze gosc sie UCZY dopiero fachu. Popelnia proste bledy, ale tragedii tez nie ma. Zamknalby wszystkim usta, gdyby wygrali z Belgia i zrobilby awans. A nawet jesli nie to raz jeszcze powtarzam, to wina PZKOSZa, ze nie potrafia zatrudnic trenera juz zahartowanego doswiadczonego tylko zatrudniaja mlokosa trenerskiego, ktory byc moze bedzie bardzo dobry ale za 6-7 lat. W PLK moze czasem popelniac bledy, ale w kadrze na zle branie czasu, zle zmiany, itp nie ma juz miejsca. Ale nazywanie go, ze glupiec glupcem bedzie jest dopiero głupstwem. Co jak co, ale z Anwilem srebro wywalczyl. A kto wie czy nie bedzie tez i Eurobasketu ?? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom