>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

EuroBasket 2011 - mężczyźni

Status
Zamknięty.
samin1 524

samin1

Użytkownik
hm.. ten mecz Gruzja - Bułgaria to może być mała koszykarska wojna.. Ciężko wskazać faworyta ze względu na to że Gruzja grała a Bułgaria miała spacerek gdzie przećwiczyli kilka wariantów pod Gruzinów. Naprawdę trudno wskazać faworyta...ja w tym meczu grałbym jakiś under punktowy - jeżeli miałabym wybierać cokolwiek. Gruzini na swoich śmieciach są bardzo mocni jednakże ... Panowie i Panie, nie lekceważcie Bułgarii.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Chyba 65% dla Gruzji i 35% dla Bułgarów
A co ja napisałem ?? Dokładnie tak...
Na podstawie czego piszesz takie bzdury
No moze dla Ciebie to sa bzdury, ale dla mnie nie sa. Nie mozna patrzec tylko na statystyki...Po 1wsze w chwili obecnej jest kontuzjowany i jego ostatnie 2 mecze nie pokazuja tego ile dla tej druzyny stanowi. Mozna sie sprzeczac czy 50% czy 25% czy 18%. Te 50% to była taka przenosnia podkreslajaca ile dla tej druzyny znaczy. Bo jak dla mnie bez niego Gruzja wiekszosc meczy by przegrala. Gosc ma ponad 500 meczy rozegranych w NBA...Wiec doswiadczenie ma przeogromne, ktorego zadne statystyki nie oddadza. Tu zastawi, tu obroni, tu pokryjre, tu pomoze, dobrze rozegra atak pozycyjny. Dziesiatki rzeczy, ktorych w statystykach nie ujrzysz. Poza tym jak byłzdrowy robil z Gortatem co chcial. Zbieral jak chcial i trafial jak chcial. Takze ja swoje zdanie utrzymuje bez niego Gruzja w tych eliminacjach by sie nie liczyla. Ale trzeba tu tez pochwalic ich trenera. Naprawde fajnie ulozyl ta druzyne i potrafi z niej wycisnac co najlepsze.
 
micolinho 16

micolinho

Użytkownik
hm.. ten mecz Gruzja - Bułgaria to może być mała koszykarska wojna.. Ciężko wskazać faworyta ze względu na to że Gruzja grała a Bułgaria miała spacerek gdzie przećwiczyli kilka wariantów pod Gruzinów. Naprawdę trudno wskazać faworyta...ja w tym meczu grałbym jakiś under punktowy - jeżeli miałabym wybierać cokolwiek. Gruzini na swoich śmieciach są bardzo mocni jednakże ... Panowie i Panie, nie lekceważcie Bułgarii.

Przecież jutro Gruzja gra z Belgią!
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
No i wszystko w tym temacie :) ja wybiegłem mocno przed szereg i myślami jestem przed meczem z dnia 29.08 ;-). to prawda jutro z Belgią. Belgia wypoczęta... zobaczymy co zagrają choć nie wróżę im zbyt wiele.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Fajne kursy są już w Pinnacle.9.5 punktowy handik na Polske to zdecydowanie za mało i warto to wykorzystać,póki co jesteśmy w gazie i w tym też wypadku raczej powinniśmy obalić twierdzenie że na wyjazdach gramy gorzej.Kosmiczne handi wystawili na Włochów.-15 pkt to zdecydowanie za dużo obserwując ich dotychczasową gre.Owszem wygrali ostatni na bardzo trudnym terenie ale jak pokazują ostatnie spotkania Włosi zawsze zdominują pierwsza cześć meczu a pózniej juz jest tylko gorzej.+15 na Łotwe to najlepsze rozwiązanie.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Portugalia-Polska
Typ: Portugalia +10,5 punktów; @1,952
PinnacleSports

Polacy pewnie wygrają mecz z najsłabszą w grupie Portugalią, ale czy aż tak wysoko? Jeśliby przeanalizować mecze Portugalczyków, to wyjazdy to dno, ale mecze domowe to już nie taka tragedia. Obydwa mecze u siebie przegrali dopiero w czwartej kwarcie, gdzie po trzech kwartach było bardzo równo. Zatem ta drużyna jako tako gra w domu. Oczywiście, że Nasi zawodnicy złapali gaz, ale to były mecze w Polsce. Podsumowując, Polacy powinni to wygrać, ale nie różnicą większą niż 10 punktów.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Portugalia-Polska
Typ: Portugalia +10,5 punktów; @1,952
PinnacleSports

Polacy pewnie wygrają mecz z najsłabszą w grupie Portugalią, ale czy aż tak wysoko? Jeśliby przeanalizować mecze Portugalczyków, to wyjazdy to dno, ale mecze domowe to już nie taka tragedia. Obydwa mecze u siebie przegrali dopiero w czwartej kwarcie, gdzie po trzech kwartach było bardzo równo. Zatem ta drużyna jako tako gra w domu. Oczywiście, że Nasi zawodnicy złapali gaz, ale to były mecze w Polsce. Podsumowując, Polacy powinni to wygrać, ale nie różnicą większą niż 10 punktów.
ale wez poprawke na to że wtedy Portugalczycy jeszcze o coś walczyli :razz:teraz sytuacja sie zmieniła,to my walczymy o życie:razz:
 
perez87 0

perez87

Użytkownik
mam pytanie miałem wczoraj obstawiony mecz w koszykówkę pomiedzy Grecją a Serbią na over 153,5 (unibet). mecz został przerwany przy stanie 74-73 ale pozostało do końca około 2,5 minuty. Dlaczego mój kupon został zaliczony jako przegrany? może ktoś mi wytłumaczy. Proszę o radę.
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
Podobno niektórzy bukmacherzy pozaliczali spotkania wynikiem 74-73, gdyż maja w regulaminie napisane jakieś notki. Podobno w bet365 mecz musi trwać co najmniej 35 minut i wtedy jest już zaliczony. Nie wiem jak w unibecie, ale tak zakończone spotkanie bez wątpienia jest dochodowe dla bukmacherów, gdyż większość spodziewała się wysokiego zwycięstwa gospodarzy. Ale tak jak wyżej napisałem, musisz poczytać regulamin ewentualnie wysłać maila do supportu.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Belgia narazie w świetnym stylu radzi sobie z Gruzją,wygrają ten mecz i Gruzja odpada z walki.Pozostaje mecz z nami w Belgi - kluczowy mecz.
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Wiekszasc bukow ma tak ze jezeli mecz nie zostanie wznowiony w ciagu 24h a zostalo rozegrane przynajmniej 2 kwarty wynik jest zaliczany.
A odnosnie underow/overow lub handicapow mysle ze juz robia jak im podoba sie -do tego nie ma sprecyzowanych przepisow rozliczania gdy mecz zostanie przerwany. W Gamebookers u mnie nie liczyli tego spotkania
 
M 0

mario1601

Użytkownik
Ogladal ktos moze mecz Polakow? Wszyscy byli juz przy meczu z Belgia, a polskie chlopczyki juz zamkneli sobie droge do awansu ???? . Mysle, ze na papierze jestesmy lepsza druzyna od Portugalczykow. Wiec co sie stalo??? Run z 58:57 dla Polski na 58:69, czy w dogrywce raz 4, raz 5 punktow Portugalczykow (nie ogladalem meczu, to dane z eurobasket.com) nie powinny sie zdarzac druzynie, ktora walczyla o &quot;zycie&quot;.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Wstyd, żenada i kompromitacja, Portugalii nie pokonać, no po prostu nie da się tego opisać. Gwiazdeczki po raz kolejny pokazały że są gwiazdami. A największą Griszczuk, trener nawet mniej niż przeciętny, ale cóż zawsze Polska w kosza miała świetnych trenerów. Po tych eliminacjach powinna się skończyć era Gortata, Lampe, Kelati w tej kadrze. Cóż piłkarze zawodzą, koszykarze podobnie, zostaje tylko siatkówka i piłka ręczna.
 
B 0

baran

Użytkownik
no tak, Griszczuk to idiota, prowadzimy jednym punktem sędziowie czasem gwiżdzą dla nas czasem dla portugalczyków a ten koleś łapie dacha, burzy nasze &quot;momentum&quot; i tym samym sprawia że portugalczycy odskakują na kilka punktów, w końcówce niezły powrót ale co z tego jak w dogrywce tygo się pognębili, najlepszy strzelec portugalii evans spadł za faule a i tak z łatwościa portugalczycy zdobywali punkty
coolman ich era ma się skończyć ? przecież jakby nie patrzeć to się jeszcze nawet na dobre nie zaczeła, dla Kelatiego to był pierwszy turniej i nie skreślałbym go, Lampe przecież złym graczem też nie jest, a Gortat... no zawiódł,
teraz trzeba liczyć na cud ? bo trzecie drużyna chyba na 100 % nie zagra na eurobaskecie
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Trzecia napewno nie zagra/ wychodza dwie najlpesze z 2 miejsc. A Polska nawet jak wygra dwa pozostale mecze to i tak musi miec duzo szcescia aby to udalo sie.
U siebie z Bulgarami moze poradza ale nieszczesne wyjazdy i przeciwnik Belgia trudno bedzie z taka gra uzykskac korzystny wynik.

A odnosnie meczu w 3 kwarcie Polska zaczela grac odrabiajac starty z 2 pierwszych. Ba nawet 3 wygrywali ale nagle po czasie staneli nic nie trafiajac i juz myslalem po meczu. A dzieki tylko niefraslobliwosci Portugali w ostatnich dwoch minutach Polska nadrobila 7 punktowa strate. Portugalczycy trafili tylko 1 z 6 wolnych. Nie wygrali bez dogrywki na wlasne zyczenie. Dogrywka punkt za punkt. Stan 84-84 pilka Portugalii 20 sekund do konca a Polska czeka na rzut Portugalczykow zamiast faulowac i szukac w tym szansy gdyz osobiste w tym dniu nie najleoiej wykonywali. Sfaulowali ale sekunde przed koncem 1 z dwoch wolnych trafiony i papa naszym gwiazdom
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Miernota. Szkoda gadac. Przegrac z takimi leszczami i zamknac sobie droge do awansu...Poprostu nie mam pytan. Myslalem, ze obejrze sobie w spodku fajny mecz decydujacy o awansie tymczasem nie chce mi sie chyba nawet isc. Rozumiem gdyby przegraliz Bulgaria czy Belgia...Ale z Portugalia ?? Zenada. Szkoda tym bardziej, ze wynik Gruzji idealnie sie dla nas ulozyl, ale coz. Jak zwykle po co wykorzystywac szanse...A co do Gortata to fajnie, ze gra w NBA, ale szczerze mowiac czy osiagnal tam cos wielkiego ?? Jest zastepca Howarda i tyle. A jest nim dla tego, ze malo kto zaakceptowalby wieczne siedzenie na lawie w wiekszosci waznych meczow, On zaakceptowal wiec jest tam. A jak nie ma obok siebie dobrych rozgrywajacych to jak gra widac. Ma przeblyski, ale nic rewelacyjnego.
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Mam pytanie. Bo jeśli te spotkania potoczą się następująco:

Polska &gt; Bułgaria
Bułgaria &gt; Belgia
Belgia &lt; Polska
Gruzja &gt; Bułgaria

I 3 zespoły będą mialy tyle samo punktów: Polska, Belgia i Gruzja. Co wtedy zadecyduje? Bo przecież stosunek między tymi zespołami jest remisowy. Belgia ma lepszy od Gruzji ale gorszy z Polską. My będziemy mieli lepszy z Belgią ale gorszy z Gruzją a Gruzja gorszy z Belgią a lepszy z nami. Czy wtedy zadecyduje bilans koszy zdobytych do straconych?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
zespoły, które się nie zakwalifikują teraz, wezmą udział w dodatkowych kwalifikacjach. Odbędą się one w przyszłym roku.
Tak, tylko wez pod uwage, ze beda wtedy graly zespoly trudniejsze do pokonania niz Portugalia czy Gruzja. No i watpie, ze Gortat bedzie.
Mam pytanie. Bo jeśli te spotkania potoczą się następująco:

Polska &gt; Bułgaria
Bułgaria &gt; Belgia
Belgia &lt; Polska
Gruzja &gt; Bułgaria

I 3 zespoły będą mialy tyle samo punktów: Polska, Belgia i Gruzja. Co wtedy zadecyduje? Bo przecież stosunek między tymi zespołami jest remisowy. Belgia ma lepszy od Gruzji ale gorszy z Polską. My będziemy mieli lepszy z Belgią ale gorszy z Gruzją a Gruzja gorszy z Belgią a lepszy z nami. Czy wtedy zadecyduje bilans koszy zdobytych do straconych?
Dobre pytanie. Bo bilans miedzy tymi druzynami liczony byc nie moze, bo mowimy o 3 zespolach. Wiec wydaje mi sie, ze bilans zdobytych do straconych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom