>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

EuroBasket 2011 - mężczyźni

Status
Zamknięty.
capone 0

capone

Użytkownik
Dzisiaj w Bydgoszczy zawodnicy Igora Griszczuka zrobia wszystko aby zmazac plamę po fatalnym meczu z Gruzją.Polacy zagrali bardzo slabo w defensywie gdzie Paczulia robił co chciał z Gortatem i jedynym jasnym akcentem bialo czerwonych w tym meczu byla postawa duetu Lampe - Kelati.Mnie wynik na Gruzji nie zdziwil bo wystarczy spojrzec w jakich klubach graja gruzinscy koszykarze i kto jest ich trenerem.Ale mecz w Gruzji to juz przeszłosci dzisiaj jestem pewien na 100 % ze Polacy zniszcza rywala , podrażnieni dramatem wyjazdowym tym razem stłamszą słabego rywala od samego początku i każde inne zwycięstwo niż + 20 będzie dla mnie sporym zaskoczeniem.


Polska(-12,5) - Portugalia(-12,5)

@ 1,85 - Interwetten - 10/10
✅

nie wiem po co ten typ jeżeli:
a) w Interwetten nie można zagrać hć na Polskę
b) hc u innych buków dawno wzrósł o kilka punktów
Baqu
 
Baqu 934,3K

Baqu

Forum VIP
05 Aug 2010, 20:15 Belgium - Georgia | Gruzja +2 | 2.05 | pinnacle ⛔

Gruzini pokazali jak można grać dobrą poukladaną koszykówką, solidną w obronie
jak i skuteczną w ataku. Polska miała być jednym z głównych faworytów tej grupy, ale
została zmasakrowana na wyjeździe przez zespół, który obecnie prowadzi serbski
szkoleniowiec Igor Kokoshkov. Gospodarze dzisiejszego spotkania mają małą dziurę
na pozycji centra, gdyż brakuje D.Mbenga, co znowu Zaza oraz dobrze zbierający gruzini
powinni wykorzystać. Ogólnie uważam, że kursy są dobrze ustawione, aczkolwiek, liczę, że
zgranie drużyny gości oraz rytm meczowy przeważy.
 
Baqu 934,3K

Baqu

Forum VIP
wyniki &amp; tabele &amp; zestaw kolejnych spotkań po drugiej rundzie





kolejne spotkania odbędą się w tą niedzielę 08.08.2010, oto pary:

Israel 08.08. 19:00 Latvia
Italy 08.08. 20:30 Finland

Great Britain 08.08. 16:00 F.Y.R. of Macedonia
Hungary 08.08. 19:00 Bosnia and Herzegovina

Portugal 08.08. 17:30 Belgium
Bulgaria 08.08. 18:00 Poland

Polacy osłabieni przed meczem z Bułgarią

Pod znakiem zapytania stoi udział Krzysztofa Szubargi w trzecim spotkaniu eliminacji mistrzostw Europy koszykarzy, które Polacy rozegrają w Sofii w niedzielę. Przeciw Bułgarom nie wystąpi na pewno środkowy Adam Łapeta.
Szubarga, który doznał kontuzji kolana w zwycięskim spotkaniu z Portugalią, przechodził w piątek badania diagnostyczne w Bydgoszczy.

- Badanie USG nie wykazało jednoznacznie, jak poważny jest uraz kolana. Czekamy na rezonans magnetyczny. Jego wyniki zadecydują o tym, czy Krzysiek poleci z nami do Bułgarii czy nie. Trenerzy podejmą decyzję wieczorem, po konsultacjach z lekarzami - powiedział kierownik reprezentacji Hubert Hejman.

Pewne jest, że w Sofii nie zagra Łapeta, który na jednym z treningów przed meczem z Portugalią doznał skręcenia stawu skokowego. Pojechał do swojego klubu - Asseco Prokom Gdynia - i tam przez kilka dni przechodzić będzie rehabilitację. Łapeta ma dołączyć do kadry w następnym tygodniu w Łodzi, gdzie biało-czerwoni będą się przygotowywać do kolejnych spotkań w kwalifikacjach ME.

Bułgaria to jedyny niepokonany zespół w grupie C, ale rozegrała tylko jeden mecz - pokonała na wyjeździe Portugalię w pierwszej kolejce. W drugiej, w której Polacy wygrali w Bydgoszczy z Portugalią, bułgarscy koszykarze pauzowali.

Zdaniem jednego z liderów drużyny Macieja Lampego mecz z Bułgarią będzie ważnym testem dla zespołu.

- Wyjazdy są zawsze bardzo trudne, ale ten szczególnie, bo to mocny rywal. Po tym, jak przegraliśmy w Tbilisi z Gruzją musimy podejść do spotkania w Sofii jeszcze bardziej skoncentrowani - powiedział Maciej Lampe.

Zdaniem kapitana reprezentacji Polski Filipa Dylewicza biało-czerwoni w meczu z Bułgarią powinni przede wszystkim wykorzytywać atut przewagi pod koszami. Trener Portugalczyków Moncho Lopez podkreślał na pomeczowej konferencji w Bydgoszczy, że Bułgarzy nie mają w strefie podkoszowej zawodników formatu Marcina Gortata, czy Macieja Lampego.

- W pierwszych pięciu atakach pozycyjnych w meczu z Portugalią rzucaliśmy z dystansu, a nie graliśmy pod kosz. Prowadziliśmy bo rzuty były celne, ale to nie oznacza, że tak mamy grać w kolejnych spotkaniach. Musimy grać więcej pod kosz i wykorzystywać nasz atut, bo przeciwnicy nie mają takich zawodników jak Marcin, czy Maciek - powiedział przed niedzielnym spotkanie Filip Dylewicz.

źródło: PaP
 
Baqu 934,3K

Baqu

Forum VIP
08 Aug 2010, 17:00 Great Britain - Macedonia | Macedonia +4.5 | 1.980 | Pinnacle ⛔

Jeden z kluczowych spotkań w grupie B. Moim zdaniem to najlepsze drużyny tej grupy
i to zapewne one będą walczyły o bezpośredni awans do ME. Goście świetnie zaprezentowali
się w ostatniej kolejce w domu rozbijając Węgru 78-44 ! oraz kolejkę wcześniej wygrywająć
na Ukrainie 71:58. Wielka Brytania wygrała natomiast na Węgrzech w pierwszej rundzie
spotkań 91:82, kiedy to w ostatniej kwarcie przechyliła szalę na swoją korzyść. Ich gra mnie
nie przekonuje, opiera się na dwóch gwiazdach tj. Mensah-Bonsu i Dengu. Macedonia to drużyna
z całkiem niezłymi zawodnikami nawet na zmianę, czego nie można powiedzieć o gospodarzach.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
W repr. Macedoni zadebiutuje dzisiaj Bo Mccalleb którego dobrze znamy z występów w Partizanie Belgrad.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Bułgaria - Polska
Typ: Bułgaria; @ 1,877
PinnacleSports

Polacy, żeby awansować, muszą coś wygrać na wyjeździe. Może zrobią to z Portugalią i Belgią, ale myślę, że nie z Bułgarią. Bułgarzy jak do tej pory rozegrali jeden mecz - wygrali na wyjeździe z Portugalią, zatem są na dużym plusie, bo w tych eliminacjach kluczem do awansu są właśnie spotkania poza domem. Polacy w pierwszym spotkaniu zagrali fatalnie. W drugim niby dużo lepiej, ale chyba wszyscy wiedzieli od początku, że spotkanie u siebie z najgorszą drużyną w grupie to musi być zwycięstwo. Bułgarzy są drużyną nieco gorszą od Polaków, ale grają u siebie i myślę, że to zdecyduje o ich zwycięstwie.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Nie mam za wiele czasu, poza tym jestem na wakacjach, wrzucę więc tylko typy, napiszę po 2 słowa i już.

Czarnogóra (-8.5) - Włochy 1.901 ✅
Pinnacle

Belgia (-4) - Bułgaria 1.971 ✅
Pinnacle

Włosi dają ciała po całości w eliminacjach, wygrali u siebie z Finlandią, poza tym słabizna. Czarnogóra jest mocna, u siebie zwłaszcza, powinni pocisnąć Włochów naprawdę solidnie.

Co do Belgii, to też są mocni. Buki może sugerują się tym, że Bułgarzy wygrali z naszymi przy tym kursie, ale wszyscy wiedzą jak było, ostatnia kwarta fatalna w wykonaniu naszych i właściwie oddali mecz Bułgarom. Belgowie pokażą im jak się gra w kosza. Zwłaszcza, że u siebie grają dobrze.
 
rakson90 0

rakson90

Użytkownik
Czarnogora - Wlochy (+10.5) 1 1.82
Gruzja - Portugalia (+17.5) 1 1.82
STS

Porazka Wlochow z Izraelem i Lotwa mowia same za siebie. Natomiast Czrnogora bardzo ladnie graja dla oka wygrane z Lotwa i Finlandia dosc pewnie ten hc biore w ciemno.

Gruzini nas rozniesli natomiast pozniej mieli problemy z Belgami chociaz walczyli jak rowny z rownym przez 3 kwarty. Natomiast Portugalczycy nic ciekawego nie graja i sadze, ze Gruzini z Pachulia na czele sa wstanie pokryc ten hc spokojnie.
 
Baqu 934,3K

Baqu

Forum VIP
11 Aug 2010, 16:00 Georgia - Portugal | Gruzja -16.5 | 1.926 | Pinnacle ⛔

Zagrane dzisiaj w nocy, ale, że już nie miałem siły pisac analizy ( a suchego typu nie wrzuce )
poszedłem spać. Teraz widzę, że -hc wynosi już -17.5, a czasem i -18.5, chociaż pierwszy
jaki sie pojawił na rynkach wynosił -14.5. Podobnie działo się kiedy Portugalia grała na wyjeździe
z Polską, kurs rósł jak szalony a Polacy i tak pokryli ponad -20 pkt hc. Co przemawia za gospodarzami ?
Głównie bardzo solidny skład:

Zaza Pachulia (C), Atlanta Hawks (NBA)
Giorgi Shermadini (C), Panathinaikos, Grecce
Viktor Sanikidze (PF), Bologna,Italy
Taurean James Green (G), Gran Canaria, Spain
Manuchar Markoishvili (SG), Cantu,Italy
George Tsintsadze (G), Procom, Poland
Nikoloz Tskitishvili (FC), Funelabrada,Spain
Tornike Shengelia (PF), Valencia,Spain
Giorgi Gamqrelidze (PG) Mitteldeutcher, Germany
Anatoli Boisa (G), Energy, Georgia
Kote Tugushi (SG) Energy, Georgia
Quinton Hosley (SG) Aliaga Petkim,Turkey

W ostatnim spotkaniu na wyjeździe przeciwko Belgii byli bardzo blisko zgrnięcia całej puli,
a przegrana 10 pkt nie pokazuje jak wyrównane było to spotkanie. Domowe spotkanie przeciwko
Polsce pokazało dominację podkoszowych gospodarzy, a jeżeli Lampe z Gortatem przeważali
nad Portugalczykami w pomalowanym to Gruzja powinna z nich zrobić totalną sieczkę. Dodając do
tego podróż Portugalii z domu do Gruzji, oraz to, że Gruzini będą chcieli się zrehabilitować przed
własną publicznością po ostatnim przegranym spotkaniu widzę tutaj pogrom powyżej 20 pkt. Nie ma
co się oszukiwać Portugalia to oustider tej grupy.

p.s.
zabrakło punkta... :/
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Polska-Belgia
Typ: Polska; @1,35
Milenium

Polacy są pod ścianą. Żeby zagrać na EUROBASKECIE trzeba będzie być może wygrać wszystkie pozostałe spotkania. Nasz zespół nie pokazał na razie niczego pozytywnego: blamaż z Gruzją, jedyne zwycięstwo ze słabiutką Portugalia oraz przegraną po fatalnej końcówce z Bułgarią. Jeśli chodzi o Belgów, to jak na razie grają świetnie - trzy zwycięstwa, ale trzeba przyznać, że mieli dobry terminarz: dwa mecze u siebie (a to zawsze jest przewaga) i wyjazd do Portugalii. Tak jak napisałem, nasz zespół jest pod ścianą i pora wreszcie pokazać klasę. Myślę, że Polska jest drużyną nieco lepszą od Belgii, co przy dodatkowej przewadze własnego boiska powinno przechylić korzyść zwycięstwa na rzecz Polaków.
 
M 1,8K

mandragon

Użytkownik
Polacy dużo mówią ale drużyny właściwie nie ma, trener Griszczuk na pewno nie stworzył kolektywu. Nasz zespół jest pod ścianą ale to dodatkowa presja i kto ma na siebie wziąć ciężar gry gdy rozgrywający Koszarek nie dojrzał do europejskiej siatkówki. Dodatkowo Chyliński jest kolejnym zawodnikiem, który nie zagra, zawęża się bardzo pole manewru trenera. Gortat jest pod formą, Lampe gra indywidualnie, Kelati jeśli ma dzień to będzie dobrze...drużyna Belgii to nie kopciuszek także granie po 1.3 moim zdaniem mija się z celem
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ja tam uważam, że spokojnie można korzystać z wysokiego kursu na Belgów, to jest solidna ekipa, powinni się z nami rozprawić, niestety. Wg mnie ciężko bardzo będzie o wygraną Polaków, w dodatku na Belgów mega kurs.

Ode mnie na ten mecz:

Belgia 4.670 ⛔
Pinnacle

A poza tym stawiałbym na Gruzinów z handi. Bułgarzy to nie są ogórki, ale nie sądzę, że pocisną Gruzinów jakoś wysoko. Stawiam na close game, stąd typ:

Gruzja +5.5 1.990 ✅
Pinnacle



Wybaczcie tak mało prozy, ale czasu nie mam.
 
Baqu 934,3K

Baqu

Forum VIP
14 Aug 2010, 16:00 Bulgaria - Georgia | Gruzja +5 | 1.9 | Pinnacle ✅

kolejny raz gram Gruzinów, już dwa razy mnie bardzo niefartownie przewieźli... po prostu
uważam, że są lepszą drużyną niż Bułgarzy, którzy na wielkim sczęsciu dogonili i wygrali
z Polską w ostatniej kolejce. Mozliwe, że ich przeceniam stąd te typy, mam nadzieje, że
trzeci raz z rzędu nie sprawią mi psikusa.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Oglądałem wczorajszy mecz Polaków. Belgowie nic nie pokazali. Jedyną ich bronią były rzuty za trzy. W grze podkoszowej totalne dno. Trójeczki wchodziły im jak w masło w pierwszej połowie i jeszcze jakoś trzymali wynik. W drugiej części rzuty dystansowe nie wchodziły i gra się posypała. W polskim zespole wyróżniłbym Gortata i Lampego.
We wtorek gramy ważny mecz z Gruzją. Trochę po meczu Bułgaria-Gruzja sytuacja w naszej grupie się skomplikowała. Jeżeli Nasi zagrają na swoim poziomie, to powinni wygrać.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
No Tobet już wystawił ofertę na mecz Polski i handicap według mnie zaskakująco niski bo tylko -6,5 pkt. Jak myślicie pokryją ? Ja jestem przekonany że tak, Polska inaczej gra u siebie a inaczej na wyjazdach, teraz po rozgromieniu mocnej Belgii będzie bardzo podbudowani, z Gruzją to był mecz otwarcia, nie dali rady, ale teraz już widać że grają dużo lepiej a wpadka w Bułgarii to tylko fatalna 3 kwarta a nie cały mecz. Polska wie że mogą decydować mecze bezpośrednie dlatego będzie dążyła do wygrania ponad 20 punktami. Stać ich na to, jak rozegrają świetny mecz, a na pewno już ponad 10 punktami i właśnie spodziewałem się handicap gdzieś -10,5 pkt.
Teraz tylko czy Chyliński wraca do składu ? Z nim będzie jeszcze lepiej. Co wy o tym myślicie ? Pozdrawiam
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Wg mnie powinieneś uważać z tym hura optymistycznym stawianiem na Polaków w tym meczu. Gracze i taktyka zespołów się nie zmienią, tylko miejsce, a widzieliśmy jak wyglądała ta konfrontacja w pierwszym meczu. Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie ale jak ogląda się grę naszych to tak jak by grali kompletnie bez trenera i ustawienia taktycznego, 90% akcji to czysta improwizacja. Wygląda to tak jak by grupa chłopaków z boiska przyszła pograć...
Kurs ponad 3 na Gruzję wygląda tu smakowicie.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
hm.. powiem wam Panowie że dzisiejszy mecz z Gruzją będzie bardzo ale to bardzo trudny, jak christopher48 zauważył Belgowie zostali tak powiezieni bo zagrali tylko trójkami.. inna sprawa że Polacy zagrali poprawne zawody. Gruzini to jednak inny kaliber, grają przyzwoicie ich gra wygląda na poukładaną ...oglądałem ich 3 mecze i za każdym razem miałem odczucie że gdyby ich chłodniejsze głowy to byłoby dużo spokojniej (patrz mecz w Belgii).

A teraz bardziej merytorycznie, jednym zdaniem :cool: Polska to taka słabsza Gruzja...

Polska - kto oprócz Lampego, Gortata i Kaletiego może tutaj pociągnąć wynik ? przed pierwszym meczem mówiło się że my tacy mocni pod koszem, a potem okazało się ze w zbiórkach było totalne dno. Wzrost i szybkość też nie będzie tutaj naszym atutem. Trójki ? ja bym uważał z tą skutecznością... Za Polską może przemawiać również publiczność ale chyba aż tak żywiołowo reagująca to nie będzie...

Gruzja - moim zdaniem jeden z najbardziej wyrównanych składów, praktycznie 8 zawodników może zaskoczyć.. Bardzo wysocy, dobrze poukładani taktycznie z dobrym rzutem z dystansu (46% skuteczności trójek z Bułgaria)

Powiedzmy otwarcie ... po nadmuchaniu balona po meczu z Belgią teraz mecz zacznie się od gonienia wyniku - tak to czuję.. Gruzja jeżeli zagra z chłodną głową to spokojnie mogę wygrać.

Kurs na Polaków śmieszny i nic tylko grać Gruzinów nie patrząc na sentymenty.

Ps. Wujo ... ja gdy dowiedziałem się że trenerem zostaje Szalony Igor wiedziałem że nic nie będzie. PLK to jednak inny poziom a chłopaki są totalnie pod formą (nie mylić z przebłyskami i grą Lampego...).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom