>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Cash-point 10 Euro Free

mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
lol dosżła mi kasa w poniedziałek zlecałem, a dziś 650 zł na koncie mbanku, w sumie 3 dni czekania, duży plus dla nich ???? ✅

jedyne co na minus to po marnym kursie euro policzyli 4,24, ale i tak nie ma co narzekać
Wow... ja czekam na wypłatę od 20 stycznia i się doczekać nie mogę :-|
A tobie gratuluję :spokodfhgfh:
 
U 0

usiu18

Użytkownik
lol dosżła mi kasa w poniedziałek zlecałem, a dziś 650 zł na koncie mbanku, w sumie 3 dni czekania, duży plus dla nich ???? ✅

jedyne co na minus to po marnym kursie euro policzyli 4,24, ale i tak nie ma co narzekać
Ja zlecilem 100 zł do wyplaty tydzien temu w czwartek i 600zl w poniedzialek również do mbanku ,kasy nadal nie ma na koncie .Moze dlatego ze mam konto w plnach??

ok 100 zł juz na koncie teraz czekam na reszte
Mi wyplaty z tego buka przychodza przewaznie po tygodniu mam konto w złotówkach ! Wszyscy co maja w € dostaja kase tak szybko??
 
fabregas_4 0

fabregas_4

Użytkownik
Witam
Jako ze mam tylko kilka minut to mam 1 pytanie.
Czy promocja aktualna i wystarczy zrobić tak jak jest na 1 stronie zeby dostać 10 euro?
Pozdrawiam
 
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
Czy tez tak macie ze czasem wam pisze ze otrzymaliscie wiadomosc od cashpoint a zadnej tam nie ma? Ja tak juz 2 razy dostalem a mam tylko 1 z kodem bonusowym.
 
K 0

ksych

Użytkownik
Mam pytanko, pewnie juz padło lecz tyle jest stron tego tematu ze przeszukanie by troche potrwalo...
ile razy trzeba obrocic bonus?
 
N 18,3K

norbertb

Użytkownik
Fabregas_4 - jak się rejestrowałeś przed 20.12.2008 to możesz się upominać o bonus 10 euro.

(o_O)xD - mi też niechce :/ Ktoś mówił w tym temacie, że przelewał kasę na pokera. Apelujemy o pomoc !

ksych - trzeba obrócić całą kasę po kursie 1.01
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
to dosyć szybko wypłacają kasę, skoro dochodzi po 2/3 dniach... W większości niby czeka się 7 - 10 dni ,a tutaj widzę , że biorą wszystko do siebie i duży ✅✅ dla nich ;)
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
to dosyć szybko wypłacają kasę, skoro dochodzi po 2/3 dniach... W większości niby czeka się 7 - 10 dni ,a tutaj widzę , że biorą wszystko do siebie i duży ✅✅ dla nich ;)
Jakby jeszcze kontakt byl taki jak te wyplaty .

pomarzyc mozna :-?
 
M 0

marat150

Użytkownik
Ja sie zarejestrowalem dzisiaj i wyslalem wiadomosc poprzez kontakt na stronie, w ktorym &quot;poprosilem o kod jesli to mozliwe&quot; i kod dostalem wiec mozna prubowac.
 
U 0

usiu18

Użytkownik
wie ktos jak przeslac kase na pokera u tego buka??? bo nie chce mi zaakceptowac wymiany na zetony????
Ja tez nie moge przelac kasy na pokera moze dlatego ze mam konto w plnach??
Jest ktos kto założył konto w € i nie moze przelac na pokera??
 
Do góry Bottom